Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 ақпандағы N 141 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Отандық тауар өндірушілерді қорғау және қолдау, сондай-ақ ішкі рынокта бәсекелес орта құру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Әкелінетін тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада мына:
"0207 11 100 - Тауықтың еті,            20, бірақ 1 кг үшін
0207 13 700,  жас, тоңазытылған              0,15 ЕВРО-дан
0207 14 100 - немесе мұздатылған                 кем емес"
0207 14 700,
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"0207 11 100 0 - Тауықтың еті,        30***, бірақ 1 кг үшін
0207 13 700 0,  жас, тоңазытылған             0,25 ЕВРО-дан
0207 14 100 0 - немесе мұздатылған               кем емес";
0207 14 700 0,
мына:
"25-тен      Титан-магний шикізаты*                       0"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2520 20 100 0   Құрылыс сылағы                      25***";
мына:
"3209            Синтетикалық полимерлердің              15"
немесе химиялық
жетілдірілген табиғи
полимерлердің негізіндегі,
суда шашыратылған
немесе ерітілген басқа
да бояулар мен лактар
(эмаль мен политураны
қоса алғанда)
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"3214 10 900 0   Сырлау жұмыстары үшін                25***"
грунтовкалар мен шпатлевкалар
"3214 90 000 0   Басқа да жақпалар, цементтер,       25***";
тығыздауға арналған құрамдар
мына:
"35              Белокты заттар;                          5"
жетілдірілген крахмалдар;
желімдер; ферменттер
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3506 99 000 0   Дайын желімдер және басқа да        25***".
дайын адгезивтер
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі бір ай мерзімде қазақстан тарабы қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу шаралары туралы Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетін хабардар етсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2003 года N 141. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2003 года N 141 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях защиты и поддержки отечественных товаропроизводителей, а также создания конкурентной среды на внутреннем рынке Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389 "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 450) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению строки:
"0207 11 100 -     Мясо куриное, свежее,        20, но не менее
0207 13 700,       охлажденное или              0,15 ЕВРО за 1 кг"
0207 14 100 -      мороженое
0207 14 700,
изложить в следующей редакции:
"0207 11 100 0 -   Мясо куриное, свежее,        30***, но не менее
0207 13 700 0,     охлажденное или              0,25 ЕВРО за 1 кг";
0207 14 100 0 -    мороженое
0207 14 700 0,
после строки:
"из 25             Титано-магниевое сырье*                      0"
дополнить строкой следующего содержания:
"2520 20 100 0     Штукатурка строительная                  25***";
после строки:
"3209              Краски и лаки прочие                        15"
(включая эмали и
политуры) на основе
синтетических полимеров
или химически
модифицированных природных
полимеров диспергированные
или растворенные в водной
среде
дополнить строками следующего содержания:
"3214 10 900 0     Грунтовки и шпатлевки для               25***"
малярных работ
"3214 90 000 0     Прочие замазки, цементы,               25***";
составы для уплотнения
после строки:
"35                Белковые вещества;                          5"
модифицированные крахмалы;
клеи; ферменты
дополнить строкой следующего содержания:
"3506 99 000 0     Готовые клеи и прочие                  25***".
готовые адгезивы
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в месячный срок уведомить Интеграционный Комитет Евразийского экономического сообщества о принимаемых казахстанской стороной мерах регулирования внешнеторговой деятельности.

3. Ресми жарияланған күнінен бастап отыз күн өткеннен кейін қолданысқа енгізілетін 1-тармағын қоспағанда, осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования, кроме пункта 1, который вводится в действие по истечении тридцати дней со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан