Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 қыркүйектегі N 1290 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 ақпандағы N 170 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 наурыздағы № 290 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.06 № 290 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Білім берудің мемлекеттік жалпы міндетті стандарттарын әзірлеудің, бекітудің және қолданылу мерзімдерінің тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 қыркүйектегі N 1290 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 44, 400-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесінде:
"Заңына" деген сөз "Заңдарына" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының "Білім туралы" деген сөздермен ауыстырылсын және "маусымдағы" деген сөзден кейін "және "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" 2002 жылғы 11 шілдедегі" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Білім берудің мемлекеттік жалпы міндетті стандарттарын әзірлеудің, бекітудің және қолданылу мерзімдерінің тәртібінде:
1-тармақта:
"Заңына" деген сөз "Заңдарына" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Қазақстан" деген сөздің алдынан ", Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақ "білім берудің" деген сөздерден кейін мынадай сөздермен толықтырылсын:
", оның ішінде кемтар балаларға арнаулы мектепке дейінгі және жалпы арнаулы білім берудің".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года N 1290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2003 года № 170. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2012 года № 290
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.03.2012 № 290.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года N 1290 "О порядке разработки, утверждения и сроков действия государственных общеобязательных стандартов образования" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 44, ст. 400) следующие дополнения:
в преамбуле указанного постановления:
слово "Законом" заменить словом "Законами";
после слова "Об образовании" дополнить словами "и от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями";
в Порядке разработки, утверждения и сроков действия государственных общеобязательных стандартов образования, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1:
слово "Законом" заменить словом "Законами";
после слова "Об образовании" дополнить словами "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями";
пункт 3 дополнить словами:
"в том числе, специального дошкольного и специального общего образования для детей с ограниченными возможностями".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан