"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне өзгерiс енгiзу туралы (Жалпы бөлiм)" Қазақстан Республикасының Заң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 26 ақпан N 203
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне өзгерiс енгiзу туралы (Жалпы бөлiм)" Қазақстан Республикасының Заң жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының
ЗАҢЫ
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне
өзгеріс енгiзу туралы (Жалпы бөлiм)"
1-бап. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi 1994 жылғы 27 желтоқсанда қабылдаған Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне  (Жалпы бөлiм) (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1994 ж., N 23-24 (қосымша): 1995 ж., N 15-16, 109-құжат; N 20, 121-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 2, 187-құжат; N 14, 274-құжат; N 19, 370-құжат; 1997 ж., N 1-2, 8-құжат; N 5, 55-құжат; N 12, 183, 184-құжаттар; N 13-14, 195, 205-құжаттар; 1998 ж., N 2-3, 23-құжат; N 5-6, 50-құжат, N 11-12, 178-құжат; N 17-18, 224, 225-құжаттар; N 23, 429-құжат; 1999 ж., N 20, 727, 731-құжаттар; N 23, 916-құжат; 2000 ж., N 18, 336-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 1, 7-құжат; N 8, 52-құжат; N 17-18, 240-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 2, 17-құжат; N 10, 102-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
85-баптың 4-тармағының екiншi сөйлемi мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк кәсiпорындарды жекешелендiру жолымен құрылған акционерлiк қоғамдардың және акцияларының бақылау пакетi мемлекетке тиесiлi акционерлiк қоғамдардың құқықтық жағдайының ерекшелiктерi Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiмен айқындалады.".
2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Общая часть)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2003 года N 203
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Общая часть)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении изменения в Гражданский кодекс
Республики Казахстан (Общая часть)
Статья 1. Внести в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Общая часть), принятый Верховным Советом Республики Казахстан 27 декабря 1994 г. (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 23-24 (приложение): 1995 г., N 15-16, ст. 109; N 20, ст. 121; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 2, ст. 187; N 14, ст. 274; N 19, ст. 370; 1997 г., N 1-2, ст. 8; N 5, ст. 55; N 12, ст. 183, 184; N 13-14, ст. 195, 205; 1998 г., N 2-3, ст. 23; N 5-6, ст. 50; N 11-12, ст. 178; N 17-18, ст. 224, 225; N 23, ст. 429; 1999 г., N 20, ст. 727; N 23, ст. 916; 2000 г., N 18, ст. 336; N 22, ст. 408; 2001 г., N 1, ст. 7; N 8, ст. 52; N 17-18, ст. 240; N 24, ст. 338; 2002 г., N 2, ст. 17; N 10, ст. 102, следующее изменение:
в пункте 4 статьи 85 второе предложение изложить в следующей редакции:
"Особенности правового положения акционерных обществ, созданных путем приватизации государственных предприятий и акционерных обществ, контрольный пакет акций которых принадлежит государству, определяются законодательными актами Республики Казахстан.".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан