Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 28 ақпан N 215. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14. N 807 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14.  N 807  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы Мемлекеттiк сыйлықтары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 15, 134-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 28 ақпандағы
N 215 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 25 мамырдағы
N 477 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Қазақстан Республикасының ғылым, техника және бiлiм бepу саласындағы мемлекеттiк сыйлықтары жөнiндегi комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Комиссия төралқасы:
Мұхаметжанов               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бауыржан Әлiмұлы             Министрiнiң орынбасары, төраға
Беркiмбаева                - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Шәмша Көпбайқызы             және ғылым министрi, төрағаның
орынбасары
Могильный                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Валерий Валентинович         және ғылым министрлiгi Ғылым
департаментiнiң директоры, жауапты
хатшы
Әбиев                      - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Сапарбек Әбиұлы              және ғылым министрлiгi Ботаника
және фитоинтродукция институтының
директоры
Алтынбаев                  - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Қапашұлы              Қорғаныс министрi
Дәукеев                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Серiкбек Жүсiпбекұлы         ғылым академиясының президенті
Жолдасбеков                - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Мырзатай Жолдасбекұлы        және ғылым министрлiгi Л.Н.Гумилев
атындағы Еуразиялық ұлттық
университетiнiң ректоры
Қалиев                     - Қазақстан Республикасының
Ғани Әлiмұлы                 Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты,
Қазақстан Республикасы Ұлттық
ғылым академиясының академигi
(келiсiм бойынша)
Қожамқұлов                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Төлеген Әбдiсағиұлы          және ғылым министрлiгi Әл-Фараби
атындағы Қазақ ұлттық
университетiнiң ректоры
Құл-Мұхаммед               - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Абрарұлы              Mәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрі
Нағманов                   - Қазақстан Республикасының Көлiк
Қажымұрат Ыбырайұлы          және коммуникациялар министрi
Нүсіпов                    - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Ерғали Нүсiпұлы              және ғылым министрлігі
Сейсмология институтының директоры
Самақова                   - Қазақстан Республикасының
Айткүл Байғазықызы           Қоршаған ортаны қорғау министрi
Сейсембаев                 - Қазақстан Республикасының
Манас Ахметжарұлы            Денсаулық сақтау министрлiгi
А.Н.Сызғанов атындағы Хирургия
ғылыми орталығының директоры
Школьник                   - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич           Энергетика және минералдық
ресурстар министрi
Комиссия мүшелерi:
Әдекенов                   - Қазақстан Республикасының Білiм
Серғазы Мыңжасарұлы          және ғылым министрлiгі
Биотехнологиялар жөнiндегi ұлттық
орталығының бас директоры,
Қазақстан Республикасы Ұлттық
ғылым академиясының
корреспондент-мүшесі
Арзықұлов                  - Қазақстан Республикасының
Жеткерген Әнесұлы            Денсаулық сақтау министрлiгi Қазақ
онкология және радиология ғылыми-
зерттеу институтының директоры
Бекжанов                   - "Қазақстан Республикасы Минералдық
Ғинаят Рахметоллаұлы         ресурстар академиясы" қоғамдық
бiрлестiгiнiң президентi (келiсiм
бойынша)
Бектұрғанов                - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Нұрәлi Сұлтанұлы             және ғылым вице-министрi,
Қазақстан Республикасы Ұлттық
ғылым академиясының
корреспондент-мүшесі
Березин                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Владимир Элеозарович         ғылым академиясы Биология және
медицина ғылымдары бөлiмшесiнiң
академик-хатшысы
Бишiмбаев                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Уәлихан Қозыкеұлы            және ғылым министрлігі Оңтүстік
Қазақстан мемлекеттік
университетiнiң ректоры, Қазақстан
Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының корреспондент-мүшесі
Ғазалиев                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Арыстан Мәуленұлы            және ғылым министрлiгi Органикалық
синтез және көмір химиясы
институтының директоры
Дробжев                    - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Виктор Иванович              және ғылым министрлiгi Ионосфера
институтының директоры, Қазақстан
Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының корреспондент-мүшесі
Жүсіпов                    - Қазақстан Республикасының
Әлихан Қазақбайұлы           Денсаулық сақтау министрлiгi Қазақ
кардиология және iшкi аурулар
ғылыми зерттеу институтының
директоры
Есболов                    - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Тiлектес Исабайұлы           және ғылым министрлiгi Қазақ
ұлттық аграрлық университетiнiң
ректоры
Жәрменов                   - Қазақстан Республикасының
Әбдiрасыл Алдашұлы           Индустрия және сауда министрлiгi
Минералдық шикiзатты кешендi қайта
өңдеу жөнiндегі ұлттық орталығының
бас директоры
Жұбанов                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Қайыр Ахметұлы               ғылым академиясы Химия-
технологиялық ғылымдар бөлімшесінің
академик-хатшысы,
Қазақстан Республикасы Ұлттық
ғылым академиясының
корреспондент-мүшесі
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бақытжан Тұрсынұлы           Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк-
мәдени даму бөлiмiнiң меңгерушiсi
Iзбасаров                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дүйсебай Сайлаубайұлы        шаруашылығы министрлігі Қайта
өңдеу және тамақ өнеркәсiбi ғылыми-
өндiрiстiк орталығының директоры
Қабдолов                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Зейнолла Қабдолұлы           және ғылым министрлiгi Әл-Фараби
атындағы Қазақ мемлекеттiк ұлттық
университетінің құрметті кафедра
меңгерушiсi, Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғылым академиясының
академигi
Қадыржанов                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Қайрат Камалұлы              ғылым академиясы физика-
математика ғылымдары бөлiмшесiнiң
академик-хатшысы
Қасымов                    - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Құлжабай Әбдiхалықұлы        және ғылым министрлiгi Әл-Фараби
атындағы Қазақ мемлекеттік ұлттық
университеті дифференциалдық
теңдеулер мен математикалық талдау
кафедрасының меңгерушісi, Қазақстан
Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының корреспондент-мүшесі
Кенжәлиев                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Бақдәулет Кенжәлiұлы         және ғылым министрлiгi
Металлургия және кен байыту
институтының директоры
Қосынов                    - Қазақстан Республикасының Көлiк
Алмас Олжабайұлы             және коммуникациялар министрлiгі
Аэроғарыш комитетiнiң төрағасы
Қошанов                    - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Аманжол Қошанұлы             ғылым академиясы Қоғамдық және
гуманитарлық ғылымдар бөлiмшесiнiң
академик-хатшысы, Қазақстан
Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының академигі
Құсаинов                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Әмірлан Айдарбекұлы          және ғылым министрлiгi Қазақ бас
сәулет-құрылыс академиясының
ректоры
Мәжiбаев                   - Қазақстан Республикасының
Қуаныш Әбдiкәрiмұлы          Денсаулық сақтау министрлiгi
Педиатрия және балалар хирургиясы
ғылыми орталығының директоры
Мұқашев                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Болат Нығматұлы              ғылым академиясының вице-
президентi, Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғылым академиясының
академигі
Нәдiров                    - Қазақстан Республикасы Инженерлiк
Нәдiр Кәрiмұлы               академиясының бірінші вице-
президентi, Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғылым академиясының
академигi (келiсiм бойынша)
Нысанбаев                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Әбдiмәлiк Нысанбайұлы        және ғылым министрлiгi Философия
және саясаттану институтының
директоры, Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғылым академиясының
корреспондент-мүшесі
Өтелбай                    - М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу
Мұхтарбай Өтелбайұлы         мемлекеттiк университетiнің
Қазақстандық филиалы директорының
орынбасары, Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғылым академиясының
корреспондент-мүшесі
(келiсiм бойынша)
Сансызбай                  - Қазақстан Республикасының Aуыл
Абылай Рысбайұлы             шаруашылығы министрлiгi Mал
шаруашылығы және ветеринария
ғылыми өндірістік орталығының
директоры
Сұлтанғазин                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Өмiрзақ Махмұтұлы            ғылым академиясының вице-
президентi, Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғылым академиясының
академигі
Тойшыбеков                 - "Биоген" жабық үлгiдегi акционерлiк
Мәкен Молдабайұлы            қоғамының директоры, Қазақстан
Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының корреспондент-мүшесі
(келiсiм бойынша)
Уәлиев                     - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Ғақып Уәлиұлы                және ғылым министрлiгi Механика
және машинатану институтының
директоры, Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғылым академиясының
корреспондент-мүшесі
Шоқмайытов                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Дулат Сләмбекұлы             және ғылым министрлiгi Қазақ
мемлекеттiк заң академиясы Мемлекет
және құқық институтының директоры,
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының корреспондент-мүшесi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 215. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 807.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 215 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года  N 807
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477 "О Государственной премии Республики Казахстан в области науки, техники и образования" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 15, ст. 134), следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2003 года N 215
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 1998 года N 477
Состав
Комиссии по Государственным премиям Республики Казахстан
в области науки, техники и образования при Правительстве
Республики Казахстан
Президиум Комиссии:
Мухамеджанов                 - Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович               Республики Казахстан, председатель
Беркимбаева                  - Министр образования и науки
Шамша Копбаевна                Республики Казахстан, заместитель
председателя
Могильный                    - директор Департамента науки
Валерий Валентинович           Министерства образования и науки
Республики Казахстан,
ответственный секретарь
Абиев                        - директор Института ботаники и
Сардарбек Абиевич              фитоинтродукции Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Алтынбаев                    - Министр обороны Республики
Мухтар Капашевич               Казахстан
Даукеев                      - президент Национальной академии
Серикбек Жусупбекович          наук Республики Казахстан
Жолдасбеков                  - ректор Евразийского национального
Мырзатай Жолдасбекович         университета им. Л.Н. Гумилева
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Калиев                       - депутат Мажилиса Парламента
Гани Алимович                  Республики Казахстан, академик
Национальной академии наук
Республики Казахстан
(по согласованию)
Кожамкулов                   - ректор Казахского национального
Толеген Абдисагиевич           университета имени аль-Фараби
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Кул-Мухаммед                 - Министр культуры, информации и
Мухтар Абрарулы                общественного согласия Республики
Казахстан
Нагманов                     - Министр транспорта и коммуникаций
Кажмурат Ибраевич              Республики Казахстан
Нусипов                      - директор Института сейсмологии
Ергали Нусипович               Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Самакова                     - Министр охраны окружающей среды
Айткуль Байгазиевна            Республики Казахстан
Сейсембаев                   - директор Научного центра хирургии
Манас Ахметжарович             имени А.Н. Сызганова Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Школьник                     - Министр энергетики и минеральных
Владимир Сергеевич             ресурсов Республики Казахстан
Члены Комиссии:
Адекенов                     - генеральный директор Национального
Сергазы Мынжасарович           центра по биотехнологии
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, член-
корреспондент Национальной
академии наук Республики Казахстан
Арзыкулов                    - директор Казахского научно-
Жеткерген Анесович             исследовательского института
онкологии и радиологии Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Бекжанов                     - президент общественного
Гинаят Рахметуллич             объединения "Академия минеральных
ресурсов Республики Казахстан"
(по согласованию)
Бектурганов                  - вице-Министр образования и науки
Нуралы Султанович              Республики Казахстан, член-
корреспондент Национальной
академии наук Республики Казахстан
Березин                      - академик-секретарь Отделения
Владимир Элеозарович           биологических и медицинских наук
Национальной академии наук
Республики Казахстан
Бишимбаев                    - ректор Южно-Казахстанского
Валихан Козыкеевич             государственного университета
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, член-
корреспондент Национальной
академии наук Республики Казахстан
Газалиев                     - директор Института органического
Арстан Мауленович              синтеза и углехимии Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Дробжев                      - директор Института ионосферы
Виктор Иванович                Министерства образования и науки
Республики Казахстан, член-
корреспондент Национальной
академии наук Республики Казахстан
Джусипов                     - директор Казахского научно-
Алихан Казахпаевич             исследовательского института
кардиологии и внутренних болезней
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Есполов                      - ректор Казахского национального
Тлектес Исабаевич              аграрного университета Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Жарменов                     - генеральный директор
Абдурасул Алдашевич            Национального центра по комплексной
переработке минерального сырья
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Жубанов                      - академик-секретарь Отделения
Каир Ахметович                 химико-технологических наук
Национальной академии наук
Республики Казахстан, член-
корреспондент Национальной
академии наук Республики Казахстан
Жумагулов                    - заведующий Отделом социально-
Бакытжан Турсынович            культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Избасаров                    - директор Научно-производственного
Дуйсебай Сайлаубаевич          центра перерабатывающей и пищевой
промышленности Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Кабдолов                     - почетный заведующий кафедрой
Зейнолла Кабдолович            Казахского государственного
национального университета имени
аль-Фараби Министерства образования
и науки Республики Казахстан,
академик Национальной академии наук
Республики Казахстан
Кадыржанов                   - академик-секретарь Отделения
Кайрат Камалович               физико-математических наук
Национальной академии наук
Республики Казахстан
Касымов                      - заведующий кафедрой
Кулжабай Абдыхалыкович         дифференциальных уравнений и
математического анализа Казахского
государственного национального
университета имени аль-Фараби
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, член-
корреспондент Национальной
академии наук Республики Казахстан
Кенжалиев                    - директор Института металлургии и
Багдаулет Кенжалиевич          обогащения Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Косунов Алмас                - председатель Аэрокосмического
Олжабаевич                     комитета Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Кошанов                      - академик-секретарь отделения
Аманжол Кошанович              общественных и гуманитарных наук
Национальной академии наук
Республики Казахстан, академик
Национальной академии наук
Республики Казахстан
Кусаинов                     - ректор Казахской головной
Амирлан Айдарбекович           архитектурно-строительной академии
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Мажибаев                     - директор Научного центра педиатрии
Куаныш Абдикеримович           и детской хирургии Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан
Мукашев                      - вице-президент Национальной
Булат Нигматович               академии наук Республики Казахстан,
академик Национальной академии наук
Республики Казахстан
Надиров                      - первый вице-президент Инженерной
Надир Каримович                академии Республики Казахстан,
академик Национальной академии наук
Республики Казахстан
(по согласованию)
Нысанбаев                    - директор Института философии и
Абдумалик Нысанбаевич          политологии Министерства
образования и науки Республики
Казахстан, член-корреспондент
Национальной академии наук
Республики Казахстан
Отелбаев                     - заместитель директора Казахстанского
Мухтарбай Отелбаевич           филиала Московского государственного
университета имени М.В. Ломоносова,
член-корреспондент Национальной
академии наук Республики Казахстан
(по согласованию)
Сансызбай                    - директор Научно-производственного
Аблай Рысбайулы                центра животноводства и ветеринарии
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Султангазин                  - вице-президент Национальной
Умирзак Махмутович             академии наук Республики Казахстан,
академик Национальной академии
наук Республики Казахстан
Тойшибеков                   - директор акционерного общества
Макен Молдабаевич              закрытого типа "Биоген", член-
корреспондент Национальной
академии наук Республики Казахстан
(по согласованию)
Уалиев                       - директор Института механики и
Гакип Уалиевич                 машиноведения Министерства
образования и науки Республики
Казахстан, член-корреспондент
Национальной академии наук
Республики Казахстан
Чукмаитов                    - директор Института государства и
Дулат Сламбекович              права Казахской государственной
юридической академии Министерства
образования и науки Республики
Казахстан, член-корреспондент
Национальной академии наук
Республики Казахстан