"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Лениногор қалалық аумақтық басқармасы" мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 28 ақпан N 216
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Лениногор қалалық аумақтық басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Риддер қалалық аумақтық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Басқарманы әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании государственного учреждения "Лениногорское городское территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 216
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственное учреждение "Лениногорское городское территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" в государственное учреждение "Риддерское городское территориальное управление Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (далее - Управление).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную перерегистрацию Управления в органах юстиции.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан