Қазақстан Республикасының жалпы мемлекеттiк және ведомстволық статистикалық есептiлiгi нысандарының тiзбелерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 ақпандағы N 217 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.01.05. N 2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкіметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Қазақстан Республикасының жалпы мемлекеттiк статистикалық есептiлiгі нысандарының тiзбесi;
2) Қазақстан Республикасының ведомстволық статистикалық есептiлiгi нысандарының тiзбесi бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік статистикалық есептiлiк нысандарының тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 27 наурыздағы N 360 қаулысының  күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 28 ақпандағы
N 217 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының жалпы мемлекеттік
статистикалық есептілігі нысандарының тізбесі
------------------------------------------------------------------
р/с! БҚЖЖ  !Нысанның   !Нысан.!Кезең.!  Респонденттер ! Табыс ету
N !бойынша!атауы, Ста.!ның   !ділігі!                !  мерзімі
! нысан.!тистика жө.!индек.!      !                !
! ның   !ніндегі    !сі    !      !                !
! коды  !агенттіктің!      !      !                !
!       !бекіткені  !      !      !                !
!       !туралы бұй.!      !      !                !
!       !рықтың күні!      !      !                !
!       !мен N      !      !      !                !
------------------------------------------------------------------
1 !   2   !      3    !   4  !   5  !        6       !     7
------------------------------------------------------------------
Салааралық баланс статистикасы
1.  0606504 Негізгі құ.    11  Жылдық Қызметкерлерінің  Есепті
рал-жабдық.               тiзiмдiк саны 50  жылдан
тар мен                   адамнан асатын    кейінгі
бейматериал.              заңды тұлғалар;   5 сәуір
дық актив.                олардың қызмет.
тердің бар-               керлер санына
жоғы және                 қарамастан аумақ.
қозғалысы                 тық-оқшауланған
туралы есеп               бөлiмшелерi (өзi.
(05.06.2002               нiң өндiрiстiк
ж. N 21-г)                қызметiнiң есебiн
дербес жүргізетін
филиалдар, өкiл.
дiктер және басқа
да бөлiмшелер),
мемлекеттiк
мекемелер, денсау.
лық сақтау және
білім беру ұйым.
дары, банктер,
сақтандыру және
қоғамдық ұйымдар
2.  0606036 Кәсіпкерлік 11-ны. Жылдық Қызметкерлерінің  Есепті
қызметте    санға         тiзiмдiк саны 50  жылдан
пайдаланыла. қосым.       адамнан асатын    кейінгі
тын негізгі  ша           заңды тұлғалар;   5 маусым
құрал-жаб.                олардың қызмет.
дықтар                    керлер санына

Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 217. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 января 2004 г. N 2 (P040002).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.01.2004 № 2.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень форм общегосударственной статистической отчетности Республики Казахстан;
2) перечень форм ведомственной статистической отчетности Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 360 "Об утверждении перечней форм государственной статистической отчетности Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2003 года N 217
Перечень
форм общегосударственной статистической
отчетности Республики Казахстан
____________________________________________________________________
N ! Код !Наименование !Индекс!Перио-! Респонденты !Срок
п/п! формы !формы, дата и!формы !дич- ! !предс-
! по ОКУД!N приказа ! !ность ! !тавле-
! !Агентства по ! ! ! !ния
! !статистике об! ! ! !
! !утверждении ! ! ! !
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
Статистика межотраслевого баланса
1. 0606504 Отчет о 11 Годо- Юридические лица 5 апреля
наличии и вая со списочной после
движении численностью отчет-
основных работников свыше ного
средств и 50 человек; их года
нематериаль- территориально-
ных активов обособленные
(05.06.2002г. подразделения
N 21-г) (филиалы, пред-
ставительства,
другие подразде-
ления, самостоя-
тельно ведущие
учет своей произ-
водственной
деятельности),
государственные
учреждения,
организации
здравоохранения
и образования,
банки, страховые
и общественные
организации, не-
зависимо от чис-
ленности работ-
ников
2. 0606036 Основные В При- Годо- Юридические лица 5 июня
средства, ложе- вая со списочной после
используемые нии к численностью отчет-
в предприни- форме работников свыше ного
мательской 50 человек, их года
деятельности территориально-

(05.06.2002               қарамастан аумақ.
ж. N 21-г)                тық-оқшауланған
бөлiмшелерi (өзi.
нiң өндiрiстiк
қызметiнiң есебiн
дербес жүргізетін
филиалдар, өкiл.
дiктер және басқа
да бөлiмшелер),
сондай-ақ банктер
және сақтандыру
ұйымдары
3.  0606042 Өнімдерді   1-ҰШЖ  Жылдық Қызметкерлерiнiң   Есепті
(тауарларды,              тізiмдік саны,     жылдан
қызметтерді)              филиалдарын қоса,  кейінгі
пайдалану                 50 адамнан асатын, 3 маусым
және тауар-               қызметiнiң негiзгi
материалдық               түрлерi: "Балық
қорлардың                 аулау және балық
қозғалысы                 өcipу", "Taу-кен
туралы есеп               өнеркәсiбі", "Өңдеу
(05.06.2002 ж.            өнеркәсiбi",
N 21-г)                   "Электр энергиясын,
газ бен суды
өндіру және бөлу",
"Құрылыс", "Caуда,
автомобильдерді,
тұрмыстық бұйымдар
мен жеке бас пайда.
ланатын заттарды
жөндеу", "Қонақ
үйлер мен мейрам.
ханалар", "Көлiк
және байланыс",
"Жылжымайтын
мүлiкпен операция.
лар, жалға беру
және тұтынушыларға
қызмет көрсету",
"Бiлiм беру",
"Денсаулық сақтау
және әлеуметтiк
қызметтер көрсету",
"Коммуналдық, әлеу.
меттiк және дербес
қызметтер көрсету"
болатын заңды
тұлғалар
4.  0606038 Ауыл шаруа. 1-ҰШЖ  Жылдық Қызметкерлерiнiң  Есепті
шылығы кә.  (аш)          тiзiмдiк саны,    жылдан
сіпорнының                филиалдарын қоса  кейінгі
өнімдерді                 50 адамнан асатын 4 мамыр
(тауарларды,              заңды тұлғалар,
қызметтерді)              қызметiнiң негiзгi
пайдалануы                түрi: "Ауыл шаруа.
және тауар-               шылығы, аң аулау
материалдық               және орман шаруа.
қорларының                шылығы"
қозғалысы
туралы есеп
(05.06.2002
ж. N 21-г)
5.  0606028 Шағын кәсі. 2-ШК   Жылдық Кәсiпкерлiк қыз.   Есепті
порын қызме.              метпен айналыса.   жылдан
тінің негіз.              тын, салық салу.   кейінгі
гі көрсет.                дың оңайлатылған   31 наурыз
кіштері                   жүйесiн қолдана.
(01.07.2002               тындарды қоса,
ж. N 33-г)                жұмыс iстейтiн.
дердiң тiзiмдiк
саны 50 адамнан
аспайтын, денсау.
лық сақтау және
бiлiм беру ұйым.
дарынан, банктер.
ден, сақтандыру
және қоғамдық
ұйымдардан басқа
заңды тұлғалар
(ЭҚЖЖ коды 91)
Почта байла. 2-ШК  Жылдық Жұмыс iстейтіндер.  Есепті
нысының көр. ныса.        дiң тiзiмдiк саны   жылдан
сеткен қыз.  нына         50 адамнан аспай.   кейінгі
меттері      қосым.       тын, байланыс сала. 25 нау.
туралы есеп  ша           сындағы қызметтi    рызға
жүзеге асыратын     дейін
(ЭҚЖЖ коды 64.1)
және берiлген ли.
цензияларға сай
жұмыс iстеген кә.
сiпорындар ("Қаз.
почта" ААҚ-ты
қоспағанда)
Электр байла. 2-ШК Жылдық Жұмыс iстейтіндер.  Есепті
нысының көр.  ныса.       дiң тiзiмдiк саны   жылдан
сеткен қыз.   нына        50 адамнан аспай.   кейінгі
меттері       қосым.      тын, байланыс сала. 25 нау.
туралы есеп   ша          сындағы қызметтi    рызға
жүзеге асыратын     дейін

(05.06.2002г. обособленные
N 21-г) подразделения
(филиалы, пред-
ставительства,
другие подразде-
ления, самостоя-
тельно ведущие
учет своей произ-
водственной
деятельности),
а также банки и
страховые органи-
зации, независимо
от численности
работников
3. 0606042 Отчет об 1-СНС Годо- Юридические лица 3 июня
использовании вая со списочной после
продукции численностью отчет-
(товаров, работающих, ного
услуг) и включая филиалы, года
движении свыше 50 человек,
товарно- с основными
материальных видами деятель-
запасов ности:
(05.06.2002г. "Рыболовство и
N 21-г) рыбоводство",
"Горнодобывающая
промышленность",
"Обрабатывающая
промышленность",
"Производство и
распределение
электроэнергии,
газа и воды",
"Строительство",
"Торговля, ремонт
автомобилей,
бытовых изделий и
предметов личного
пользования",
"Гостиницы и
рестораны",
"Транспорт и
связь", "Операции
с недвижимым иму-
ществом, аренда
и предоставление
услуг потребите-
лям", "Образова-
ние", "Здраво-
охранение и пре-
доставление со-
циальных услуг",
"Предоставление
коммунальных,
социальных и
персональных
услуг"
4. 0606038 Отчет об ис- 1-СНС Годо- Юридические лица 4 мая
пользовании (сх) вая со списочной после
продукции численностью ра- отчет-
(товаров, ботающих, включая ного
услуг) и дви- филиалы, свыше года
жении товарно- 50 человек, с
материальных основным видом
запасов сель- деятельности
скохозяйст- "Сельское хозяй-
венного пред- ство, охота и
приятия лесное хозяйство"
(05.06.2002г.
N 21-г)
5. 0606028 Основные 2-МП Годо- Юридические лица, 31 марта
показатели вая занимающиеся после
деятельности предприниматель- отчет-
малого пред- ской деятельно- ного
приятия стью, включая года
(01.07.2002г. применяющих
N 33-г) упрощенную сис-
тему налогообло-
жения, со спи-
сочной числен-
ностью работающих
не более 50 чело-
век, кроме орга-
низаций здраво-
охранения и обра-
зования, банков,
страховых и
общественных
организаций
(код ОКЭД 91)
Отчет об Прило- Годо- Предприятия со До 25
услугах жение вая списочной чис- марта
почтовой к форме ленностью рабо- после
связи 2-МП тающих не более отчет-
50 человек, ного
осуществляющие года
деятельность в
области связи
(код ОКЭД 64.1)
и работавшие
согласно выдан-
ным лицензиям
(за исключением
ОАО "Казпочта")
Отчет об Прило- Годо- Предприятия со До 25
услугах жение вая списочной чис- марта
электри- к форме ленностью рабо- после
ческой 2-МП тающих не более отчет-
связи 50 человек, ного
осуществляющие года
деятельность в
области связи

(ЭҚЖЖ коды 64.2)
және берiлген ли.
цензияларға сай
жұмыс iстеген кә.
сiпорындар ("Қа.
зақтелеком" ААҚ-
ты қоспағанда)
Қатынас түр. 2-ШК  Жылдық Жұмыс iстейтiндер.  Есепті
лері бойынша ныса.        дің тiзiмдiк саны   жылдан
көлік жұмысы нына         50 адамнан аспай.   кейінгі
туралы есеп  қосым.       тын кәсiпорындар,   25 нау.
ша           қызметiнiң негiзгi  рызға
түрi "Көлiк" (ЭҚЖЖ  дейін
кодтары 60-63,
63.3-тен басқа)
Автокөліктің 2-ШК  Жылдық Жұмыс iстейтiндер.  Есепті
бар-жоғы     ныса.        дiң тiзiмдiк саны   жылдан
және жұмысы  нына         50 адамнан аспай.   кейінгі
туралы есеп  қосым.       тын, өз теңгерi.    10 ақ.
ша           мiнде немесе жалға  панға
алған автокөлiгi    дейін
болған, сондай-ақ
лизинг бойынша
автокөлiк алған
кәсiпорындар
Кәсіпорын.  2-ШК   Жылдық Жұмыс iстейтіндер.  Есепті
ның көрсет. ныса.         дiң тізiмдiк саны   жылдан
кен қызме.  нына          50 адамнан аспай.   кейінгі
тінің көле. қосым.        тын, сондай-ақ      30 нау.
мі туралы   ша            жұмыс істейтіндер.  рызға
дің санына қара.    дейін
мастан олардың
филиалдары, қызмет
көрсету саласын.
дағы жылжымайтын
мүлiкке, машиналар
мен жабдықтарды
жалға беруге,
компьютерлiк қызмет
көрсетуге, зерттеу
және әзiрлеу сала.
сында қызмет көр.
сетуге, өзге де
коммерциялық қыз.
меттер көрсетуге,
кәріз бойынша
қызмет көрсетуге,
өзге де қызметтер.
ге, демалысты
ұйымдастыру жөнінде
қызмет көрсетуге
байланысты қызмет.
тің негізгі түрімен
айналысатын кәсіпо.
рындар (ЭҚЖЖ кодтары
70-74, 90, 92, 93)
Көтерме     2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндер.   Есепті
сауда кәсі. ныса.         дiң тiзiмдер саны    жылдан
порындары.  нына          50 адамнан аспайтын  кейінгі
ның тауар   қосым.        кәсiпорындар және    25 нау.
өткізу құ.  ша            жұмыс істейтіндердің рызға
рылымы ту.                санына қарамастан    дейін
ралы есеп                 олардың филиалдары,
қызметінің негiзгі
түрі "Көтерме сауда"
(ЭҚЖЖ кодтары 51.2-
51.7)
Бөлшек      2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндер.   Есепті
сауда кәсі. ныса.         дiң тiзiмдер саны    жылдан
порындары.  нына          50 адамнан аспайтын  кейінгі
ның тауар   қосым.        кәсiпорындар және    25 нау.
өткізу құ.  ша            жұмыс істейтіндердің рызға
рылымы ту.                санына қарамастан    дейін
ралы есеп                 олардың филиалдары,
қызметінің негiзгі
түрі "Бөлшек сауда"
(ЭҚЖЖ кодтары 52.1-
52.6)
Шағын кә.   2-ШК   Жылдық Кәсіпкерлiк қызмет. Есепті
сіпорындағы ныса.         пен айналысатын,    жылдан
тауарлар    нына          жұмыс істейтіндер.  кейінгі
мен қызмет. қосым.        дiң тізімдік саны   31 наурыз
тердің пай. ша            50 адамнан аспайтын
даланылуы                 эаңды тұлғалар
және тауар-               (мемлекеттік ста.
материалдық               тистика органдары
қордың болуы              белгілеген тізбе
туралы есеп               бойынша)
Сыйақы үшін 2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндер.   Есепті
немесе шарт ныса.         дiң тiзiмдік саны    жылдан
негізіндегі нына          50 адамнан аспайтын  кейінгі
көтерме     қосым.        кәсiпорындар, жұ.    25 нау.
сауда       ша            мыс істейтіндердің   рызға
туралы есеп               санына қарамастан    дейін
олардың филиалдары,
қызметінің негiзгі
түрі "Сыйақы үшін
немесе шарт негі.
зіндегі көтерме
сауда"

(код ОКЭД 64.2)
и работающие
согласно выданным
лицензиям (за
исключением ОАО
"Казахтелеком")
Отчет о Прило- Годо- Предприятия со До 25
работе жение вая списочной чис- марта
транспорта к форме ленностью рабо- после
по видам 2-МП тающих не более отчет-
сообщений 50 человек, с ного
основным видом года
деятельности -
"Транспорт"
(коды ОКЭД 60-63,
кроме 63.3)
Отчет о Прило- Годо- Предприятия со До 10
наличии и жение вая списочной чис- февраля
работе к форме ленностью рабо- после
автотран- 2-МП тающих не более отчет-
спорта 50 человек, ного
имевшие на своем года
балансе или
арендующие авто-
транспорт,
а также взявшие
автотранспорт
по лизингу
Отчет Прило- Годо- Предприятия со До 30
предприятий жение вая списочной чис- марта
об объеме к форме ленностью рабо- после
оказанных 2-МП тающих не более отчет-
услуг 50 человек, ного
а также их фили- года
алы, независимо
от численности
работающих, с
основным видом
деятельности в
сфере услуг,
связанных с нед-
вижимым имущест-
вом, арендой
машин и оборудо-
вания, компьютер-
ными услугами,
услугами в об-
ласти исследова-
ний и разработок
прочей коммер-
ческой деятель-
ностью, услуг по
канализации,
прочих услуг,
услуг по органи-
зации отдыха
(коды ОКЭД 70-74,
90, 92, 93)
Отчет о Прило- Годо- Предприятия со До 25
структуре жение вая списочной числен- марта
реализации к форме ностью работающих после
товаров 2-МП не более 50 чело- отчет-
предприя- век и их филиалы, ного
тиями опто- независимо от года
вой торговли численности, с
основным видом
деятельности
"Оптовая торговля"
(коды ОКЭД 51.2-
51.7)
Отчет о Прило- Годо- Предприятия со До 25
структуре жение вая списочной числен- марта
реализации к форме ностью работающих после
товаров 2-МП не более 50 чело- отчет-
предприятиями век, их филиалы, ного
розничной независимо от года
торговли численности
работающих, с
основным видом
деятельности
"Розничная
торговля" (коды
ОКЭД 52.1-52.6)
Отчет об Прило- Годо- Юридические лица, 31 марта
использовании жение вая занимающиеся после
товаров и к форме предприниматель- отчет-
услуг и нали- 2-МП ской деятель- ного
чии товарно- ностью со списоч- периода
материальных ной численностью
запасов мало- работников не
го предприятия более 50 человек
(по перечню,
установленному
органами государ-
ственной статис-
тики)
Отчет об Прило- Годо- Предприятия со До 25
оптовой тор- жение вая списочной числен- марта
говле за к форме ностью работающих после
вознаграж- 2-МП не более 50 чело- отчет-
дение или на век, их филиалы, ного
договорной независимо от года
основе численности, с
основным видом
деятельности
"Оптовая торговля
за вознаграждение
или на договорной
основе" (код ОКЭД

(ЭҚЖЖ коды 51.1)
Мейрамхана. 2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндер.   Есепті
лардың, бар.ныса.         дiң тiзiмдер саны    жылдан
лардың, ас. нына          50 адамнан аспайтын  кейінгі
ханалардың, қосым.        кәсiпорындар, жұ.    25 нау.
дайын тағам. ша           мыс істейтіндердің   рызға
дарды жеткі.              санына қарамастан    дейін
зуде қызмет.              олардың филиалдары,
тер көрсету.              қызметінің негiзгі
ін сату құ.               түрі "Мейрамхана.
рылымы ту.                лар, барлар, асха.
ралы есеп                 налар, дайын та.
ғамдарды жеткізу"
(ЭҚЖЖ кодтары 55.3
-55.5)
Жеке және   2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндер.   Есепті
үйде пайда. ныса.         дiң тiзiмдік саны    жылдан
ланылатын   нына          50 адамнан аспайтын  кейінгі
бұйымдарды  қосым.        кәсiпорындар, жұ.    25 нау.
жөндеу бой. ша            мыс істейтіндердің   рызға
ынша кәсі.                санына қарамастан    дейін
порындар                  олардың филиалдары,
көрсеткен                 қызметінің негiзгі
қызметтер                 түрі "Жеке және
туралы                    үйде пайдаланылатын
есеп                      бұйымдарды жөндеу"
(ЭҚЖЖ коды 52.7)
Автомобиль. 2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндер.   Есепті
дер мен мо. ныса.         дiң тiзiмдік саны    жылдан
тоциклдерді нына          50 адамнан аспайтын  кейінгі
сату және   қосым.        кәсiпорындар, жұ.    25 нау.
жөндеу      ша            мыс істейтіндердің   рызға
туралы есеп               санына қарамастан    дейін
олардың филиалдары,
қызметінің негiзгі
түрі "Автомобильдер
мен мотоциклдерді
сату, техникалық
қызмет көрсету,
жөндеу"
(ЭҚЖЖ коды 50)
Ауыл шаруа. 2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
шылығы кә.  ныса.         саны 50 адамнан ас.  жылдан
сіпорындары. нына         пайтын, ауыл шаруа.  кейінгі
ның қызметі қосым.        шылығы қызметiн      1 нау.
туралы есеп ша            жүзеге асыратын      рыздан
(егiс алаңы, пiшен.  кешік.
дiк жері және жайы.  тірмей
лымы немесе тек
қана көп жылдық екпе
ағаштары болған)
кәсiпорындар
Балық өсі.  2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
ру, балық   ныса.         саны 50 адамнан ас.  жылдан
және басқа  нына          пайтын заңды тұлға.  кейінгі
да теңіз    қосым.        лар, қызметiнiң      10 ақпан.
өнімдерін   ша            негізгі түрі "Балық  нан ке.
аулау туралы              өсіру, балық аулау   шіктірмей
есеп                      және осыған байла.
нысты қызметтер"
Аңшылық     2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
шаруашылығы ныса.         саны 50 адамнан ас.  жылдан
бойынша     нына          пайтын заңды тұлға.  кейінгі
есеп        қосым.        лар, қызметiнiң      14 ақпан.
ша            негізгі түрі "Аң     нан ке.
аулау және жабайы    шіктірмей
аң, құс өсіру, осы
саладағы қызметтер.
ді ұсынуды қоса
алғанда"
Ауыл шаруа. 2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
шылығы қыз. ныса.         саны 50 адамнан ас.  кезеңнен
меттерін    нына          пайтын кәсіпорындар  кейінгі
көрсететін  қосым.        мен ұйымдар, қызме.  15 нау.
кәсіпорын.  ша            тінің негізгі түрі   рыздан
дардың (ұй.               "Ауыл шаруашылығы    кешік.
ымдардың)                 саласында қызмет     тірмей
есебі                     көрсету, ветеринар.
лық қызметтен басқа"
Ағаш дайын. 2-ШК   Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
дау (жұмыс  ныса.         саны 50 адамнан ас.  жылдан
және екпе   нына          пайтын кәсіпорындар, кейінгі
ағаш отыр.  қосым.        қызметінің негізгі   10 ақпан.
ғызу мен    ша            түрі "Орман шаруа.   нан
орман шаруа.              шылығы, ағаш дайын.  кешік.
шылығы жұ.                дау және соған бай.  тірмей
мыстарын                  ланысты қызметтер"
жүргізу
көлемі)
туралы
есеп
Кәсіпорын.  2-ШК   Жылдық Қызметінің негізгі   Есепті
ның өнім    ныса.         түрі "Өнеркәсіп"     жылдан

51.1)
Отчет о Прило- Годо- Предприятия со До 25
структуре жение вая списочной числен- марта
реализации к форме ностью работающих после
услуг ресто- 2-МП не более 50 чело- отчет-
ранами, век, их филиалы, ного
барами, сто- независимо от года
ловыми, по- численности, с
ставке гото- основным видом
вой пищи деятельности
"Рестораны, бары,
столовые, постав-
ка готовой пищи"
(коды ОКЭД 55.3-
55.5)
Отчет о Прило- Годо- Предприятия со До 25
реализации жение вая списочной числен- марта
услуг пред- к форме ностью работающих после
приятиями 2-МП не более 50 чело- отчет-
по ремонту век, их филиалы, ного
изделий лич- независимо от года
ного и домаш- численности, с
него пользо- основным видом
вания деятельности
"Ремонт изделий
личного и домаш-
него пользования"
(код ОКЭД 52.7)
Отчет о Прило- Годо- Предприятия со До 25
продаже и жение вая списочной числен- марта
ремонте к форме ностью работающих после
автомобилей, 2-МП не более 50 чело- отчет-
мотоциклов век, их филиалы, ного
независимо от года
численности, с
основным видом
деятельности
"Продажа, техни-
ческое обслужи-
вание, ремонт
автомобилей и
мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
Отчет о Прило- Годо- Предприятия, Не позд-
деятельности жение вая осуществлявшие нее 1
сельхоз- к форме сельскохозяйст- марта
предприятия 2-МП венную деятель- после
ность (имевшие отчет-
посевную площадь, ного
сенокосы и паст- года
бища или только
многолетние
насаждения), с
численностью
работающих не
более 50 человек
Отчет о Прило- Годо- Юридические лица, Не позд-
рыбоводстве, жение вая с основным видом нее 10
улове рыбы к форме деятельности февраля
и других 2-МП "Рыбоводство, после
морепродуктов рыболовство и отчет-
связанные с этим ного
услуги, с числен- года
ностью работающих
не более 50
человек
Отчет по Прило- Годо- Юридические лица Не позд-
охотничьему жение вая с основным видом нее 14
хозяйству к форме деятельности февраля
2-МП "Охота и разве- после
дение дичи, вклю- отчет-
чая предоставле- ного
ние услуг в этих года
областях", с
численностью
работающих не
более 50 человек
Отчет Прило- Годо- Предприятия и Не позд-
предприятий жение вая организации, с нее 15
(организа- к форме основным видом марта
ций), оказы- 2-МП деятельности после
вающих сель- "Предоставление отчет-
скохозяйст- услуг в области ного
венные услуги сельского хозяй- периода
ства, кроме
ветеринарных
услуг" с числен-
ностью работаю-
щих не более 50
человек
Отчет о Прило- Годо- Предприятия с Не позд-
заготовке жение вая основным видом нее 10
леса (объем к форме деятельности февраля
работ и 2-МП "Лесоводство, после
проведении лесозаготовки отчет-
лесокуль- и связанные с ного
турных и этим услуги", года
лесохо- с численностью
зяйственных работающих не
работ) более 50
человек
Отчет Прило- Годо- Предприятия, 1 марта
предприятия жение вая имевшие основ- после
о производ- к форме ной вид деятель- отчет-
стве продук- 2-МП ности "Промыш- ного
ции (товаров, ленность" (коды года

(тауар,     нына          (ЭҚЖЖ кодтары 10-37, кейінгі
қызмет)     қосым.        40, 41) болған,      1 наурыз
өндіруі     ша            жұмыс істейтіндер.
туралы                    дің саны 50 адамнан
есебі                     аспайтын кәсіпорын.
(негізгі                  дар
қызмет
түрі)
Кәсіпорын.  2-ШК   Жылдық Қызметінің негізгі   Есепті
ның өнім    ныса.         емес түрі "Өнеркәсіп" жылдан
(тауар,     нына          болған, жұмыс істей. кейінгі
қызмет)     қосым.        тіндердің саны 50    14 ақпан
өндіруі     ша            адамнан аспайтын
туралы                    заңды тұлғалар
есебі
(негізгі
қызмет
түрі)
Мердігерлік 2-ШК   Жылдық Жұмыс iстейтіндердiң Есепті
құрылыс     ныса.         саны 50 адамнан      жылдан
жұмыстары.  нына          аспайтын ұйымдар     кейінгі
ның орында. қосым.        (кәсіпорындар),      31 наурыз
луы туралы  ша            олардың филиалдары
және өкілдіктері,
қызметінің негізгі
түрі "Құрылыс"
6.  0606032 Шағын кә.   2-ШК   Тоқ.   Кәсіпкерлік қызмет.  Есепті
сіпорындар         сандық пен айналысатын,     тоқсан.
қызметінің                жұмыс істейтіндердің нан
негізгі                   тізімдік саны 50     кейінгі
көрсеткіш.                адамнан аспайтын     25 күні
тері                      заңды тұлғалар
(01.07.2002               (мемлекеттік стати.
ж. N 33-г)                стика органдары
белгілеген тізбе
бойынша)
Қатынас     2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
түрлері     ныса.  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
бойынша     нына          адамнан аспайтын кә. нан
көлік       қосым.        сiпорындар, қызметі. кейінгі
жұмысы      ша            нің негізгі түрі     30 күнге
туралы есеп               "Көлік" (ЭҚЖЖ кодта. дейін
ры 60-63, 63.3-тен
басқа)
Құбыр көлі. 2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
гінің жұмы. ныса.  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
сы туралы   нына          адамнан аспайтын кә. нан
есеп        қосым.        сiпорындар, қызметі. кейінгі
ша            нің негізгі түрі     2-күнге
"Құбырмен тасымалдау"
(ЭҚЖЖ коды 60.3)
Әуе көлі.   2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
гінің жұмы. ныса.  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
сы туралы   нына          адамнан аспайтын кә. нан
есеп        қосым.        сiпорындар, қызметі. кейінгі
ша            нің негізгі түрі     2-күнге
"Әуе көлігі"
(ЭҚЖЖ коды 62)
Қала және   2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
жол көлігі. ныса.  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
нің жұмысы  нына          адамнан аспайтын кә. нан
туралы есеп қосым.        сiпорындар, қызметі. кейінгі
ша            нің негізгі түрі     2-күнге
"Қала және жол
көлігі"

услуг) ОКЭД 10-37,
(основной 40, 41), с чис-
вид деятель- ленностью рабо-
ности) тающих не более
50 человек
Отчет Прило- Годо- Юридические 14 фев-
предприятия жение вая лица, имевшие раля
о производ- к форме неосновной вид после
стве продук- 2-МП деятельности отчет-
ции (това- "Промышленность" ного
ров, услуг) с численностью года
(неосновной работающих не
вид деятель- более 50 человек
ности)
О выполнении Прило- Годо- Организации 31 марта
подрядных жение вая (предприятия), после
строительных к форме их филиалы и отчет-
работ 2-МП представитель- ного
ства с основным года
видом деятель-
ности "Строи-
тельство", с
численностью
работающих не
более 50 человек
6. 0606032 Основные 2-МП Квар- Юридические лица, 25
показатели тальная занимающиеся числа
деятельности предприниматель- после
малого пред- ской деятельнос- отчет-
приятия тью, со списоч- ного
(01.07.2002г. ной численностью квар-
N 33-г) работающих не тала
более 50 человек
(по перечню, ус-
тановленному
органами госу-
дарственной ста-
тистики)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со До 30
работе жение тальная списочной числен- числа
транспорта к форме ностью работающих после
по видам 2-МП не более 50 отчет-
сообщений человек, с основ- ного
ным видом дея- квар-
тельности тала
"Транспорт"
(коды ОКЭД 60-63,
кроме 63.3)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со на 2-ой
работе жение тальная списочной числен- день
трубопровод- к форме ностью работающих после
ного транс- 2-МП не более 50 чело- отчет-
порта век, с основным ного
видом деятель- квар-
ности "Транспор- тала
тировка по трубо-
проводу" (код
ОКЭД 60.3)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со на 2-ой
работе жение тальная списочной числен- день
воздушного к форме ностью работающих после
транспорта 2-МП не более 50 чело- отчет-
век, с основным ного
видом деятель- квар-
ности "Воздушный тала
транспорт"
(код ОКЭД 62)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со на 2-ой
работе жение тальная списочной числен- день
городского к форме ностью работающих после
и дорожного 2-МП не более 50 чело- отчет-
транспорта век, с основным ного
видом деятель- квар-
ности "Городской тала
и дорожный
транспорт" (код

(ЭҚЖЖ коды 60.2)
Өзен көлі.  2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
гінің жұмы. ныса.  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
сы туралы   нына          адамнан аспайтын кә. нан
есеп        қосым.        сiпорындар, қызметі. кейінгі
ша            нің негізгі түрі     2-күнге
"Өзен көлігі"
(ЭҚЖЖ коды 61.2)
Туристік    2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстеушiлердiң  Есепті
қызмет      ныса.  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
туралы      нына          адамнан аспайтын,    нан
есеп        қосым.        қызметі туризм және  кейінгі
ша            қонақ үй шаруашылығы 25-күнге
болған кәсіпорындар  дейін
(ЭҚЖЖ кодтары 63.3,
55.1, 55.2)
Кәсіпорын.  2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстейтіндердiң Есепті
ның көрсет. ныса.  сандық тізiмдiк саны 50     тоқсан.
кен қызме.  нына          адамнан аспайтын,    нан
тінің көле. қосым.        сондай-ақ жұмыс іс.  кейінгі
мі туралы   ша            тейтіндердің санына  10-шы
есеп                      қарамастан олардың   күнге
филиалдары, қызмет   дейін
көрсету саласындағы
жылжымайтын мүлікке,
машиналар мен жабдық.
тарды жалға беруге,
компьютерлiк қызмет
көрсетуге, зерттеу
және әзiрлеу сала.
сында қызмет көрсе.
туге, өзге де коммер.
циялық қызметтер
көрсетуге, кәріз
бойынша қызмет көр.
сетуге, өзге де қыз.
меттерге, демалысты
ұйымдастыру жөнінде
қызмет көрсетуге
байланысты қызметтің
негізгі түрімен ай.
налысатын кәсіпорын.
дар (ЭҚЖЖ кодтары
70-74, 90, 92, 93)
Көтерме     2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстейтіндердiң Есепті
сауда кәсі. ныса.  сандық тiзiмдік саны 50     тоқсан.
порындары.  нына          адамнан аспайтын кә. нан
ның тауар   қосым.        сiпорындар және жұ.  кейінгі
өткізу құ.  ша            мыс істейтіндердің   15-ші
рылымы ту.                санына қарамастан    күнге
ралы есеп                 олардың филиалдары,  дейін
қызметінiң негiзгі
түрі "Көтерме сауда"
(ЭҚЖЖ кодтары 51.2-
51.7)
Бөлшек      2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстейтіндердiң Есепті
сауда кәсі. ныса.  сандық тiзiмдік саны 50     тоқсан.
порындары.  нына          адамнан аспайтын кә. нан
ның тауар   қосым.        сiпорындар және жұ.  кейінгі
өткізу құ.  ша            мыс істейтіндердің   15-ші
рылымы ту.                санына қарамастан    күнге
ралы есеп                 олардың филиалдары,  дейін
қызметінiң негiзгі
түрі "Бөлшек сауда"
(ЭҚЖЖ кодтары 52.1-
52.6)
Сыйақы үшін 2-ШК   Тоқ.   Жұмыс iстейтіндердiң Есепті
немесе шарт ныса.  сандық тiзiмдік саны 50     тоқсан.
негізіндегі нына          адамнан аспайтын кә. нан
көтерме     қосым.        сiпорындар, жұмыс    кейінгі
сауда тура. ша            істейтіндердің       12-ші
лы есеп                   санына қарамастан    күнге
олардың филиалдары,  дейін
қызметінiң негiзгі
түрі "Сыйақы үшін
немесе шарт негізін.
дегі көтерме сауда"

ОКЭД 60.2)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со на 2-ой
работе жение тальная списочной числен- день
речного к форме ностью работающих после
транспорта 2-МП не более 50 чело- отчет-
век, с основным ного
видом деятель- квар-
ности "Речной тала
транспорт"
(код ОКЭД 61.2)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со До 25
туристской жение тальная списочной числен- числа
деятель- к форме ностью работающих после
ности 2-МП не более 50 чело- отчет-
век, имевшие ного
деятельность в квар-
в области туризма тала
и гостиничного
хозяйства (коды
ОКЭД 63.3, 55.1,
55.2)
Отчет пред- Прило- Квар- Предприятия со До 10
приятий об жение тальная списочной числен- числа
объеме к форме ностью работающих после
оказанных 2-МП не более 50 чело- отчет-
услуг век, а также их ного
филиалы, незави- квар-
симо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности в
сфере услуг, свя-
занных с недвижи-
мым имуществом,
арендой машин и
оборудования,
компьютерными
услугами, услу-
гами в области
исследований и
разработок прочей
коммерческой
деятельностью,
услуг по канали-
зации, прочих
услуг, услуг по
организации
отдыха (коды
ОКЭД 70-74, 90,
92, 93)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со До 15
структуре жение тальная списочной числен- числа
реализации к форме ностью работающих после
товаров 2-МП не более 50 чело- отчет-
предприя- век и их филиалы, ного
тиями опто- независимо от квартала
вой торговли численности, с
основным видом
деятельности
"Оптовая торговля"
(коды ОКЭД 51.2-
51.7)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со До 15
структуре жение тальная списочной числен- числа
реализации к форме ностью работающих после
товаров 2-МП не более 50 чело- отчет-
предприя- век и их филиалы, ного
тиями независимо от квартала
розничной численности, с
торговли основным видом
деятельности
"Розничная
торговля" (коды
ОКЭД 52.1-52.6)
Отчет об Прило- Квар- Предприятия со До 12
оптовой жение тальная списочной числен- числа
торговле к форме ностью работающих после
за вознаг- 2-МП не более 50 чело- отчет-
раждение век и их филиалы, ного
или на независимо от квартала
договорной численности, с
основе основным видом
деятельности
"Оптовая
торговля за воз-
награждение или
на договорной
основе" (код

(ЭҚЖЖ коды 51.1)
Мейрамха.   2-ШК   Тоқ.   Жұмыс істейтіндердiң Есепті
налардың,   ныса.  сандық тізімдік саны 50     тоқсан.
барлардың,  нына          адамнан аспайтын кә. нан
асханалар.  қосым.        сіпорындар, жұмыс    кейінгі
дың, дайын  ша            iстейтiндердiң саны. 12-ші
тағамдарды                на қарамастан олар.  күнге
жеткізуде                 дың филиалдары,      дейін
қызметтер                 қызметiнiң негізгі
көрсетуін                 түрi "Мейрамханалар,
сату құры.                барлар, асханалар,
лымы туралы               дайын тағамдарды
есеп                      жеткізу" (ЭҚЖЖ
кодтары 55.3-55.5)
Жеке және   2-ШК   Тоқ.   Жұмыс істейтіндердiң Есепті
үйде пайда. ныса.  сандық тізімдік саны 50     тоқсан.
ланылатын   нына          адамнан аспайтын кә. нан
бұйымдарды  қосым.        сіпорындар, жұмыс    кейінгі
жөндеу бой. ша            iстейтiндердiң саны. 10-шы
ынша кәсі.                на қарамастан олар.  күнге
порындар                  дың филиалдары,      дейін
қызметтер                 қызметiнiң негізгі
көрсетуін                 түрi "Жеке және үйде
сату туралы               пайдаланылатын
есеп                      бұйымдарды жөндеу"
(ЭҚЖЖ коды 52.7)
Автомобиль. 2-ШК   Тоқ.   Жұмыс істейтіндердiң Есепті
дер мен мо. ныса.  сандық тізімдік саны 50     тоқсан.
тоциклдерді нына          адамнан аспайтын кә. нан
сату және   қосым.        сіпорындар, жұмыс    кейінгі
жөндеу      ша            iстейтiндердiң саны. 10-шы
туралы есеп               на қарамастан олар.  күнге
дың филиалдары,      дейін
қызметiнiң негізгі
түрi "Автомобильдер
мен мотоциклдерді
сату, техникалық
қызмет көрсету,
жөндеу"
(ЭҚЖЖ коды 50)
Кәсіпорын.  2-ШК   Тоқ.   Қызметінің негізгі   Есепті
ның өнім    ныса.  сандық түрі "Өнеркәсіп"     тоқсан.
(тауар,     нына          (ЭҚЖЖ кодтары 10-37, нан
қызметтер   қосым.        40, 41), жұмыс іс.   кейінгі
көрсету)    ша            тейтіндердің саны    10-шы
өндіруі                   50 адамнан аспайтын  күнге
туралы                    кәсіпорындар         дейін
есеп
Мердігерлік 2-ШК   Тоқ.   Жұмыс істейтіндердің Есепті
құрылыс жұ. ныса.  сандық саны 50 адамнан ас.  тоқсан.
мыстарының  нына          пайтын ұйымдар (кә.  нан
орындалуы   қосым.        сіпорындар), олардың кейінгі
туралы есеп ша            филиалдары және      4-ші
өкілдіктері, негізгі күннен
қызмет түрі          кешік.
"Құрылыс"            тірмей
Почта және  2-ШК   Айлық  Жұмыс істейтіндердің Есепті
электр бай. ныса.         тізімдік саны 50     айдан
ланысының   нына          адамнан аспайтын,    кейінгі
көрсеткен   қосым.        байланыс саласындағы 20-шы
қызметтері  ша            қызметті жүзеге      күнге
туралы есеп               асыратын (ЭҚЖЖ коды  дейін
64) және берілген
лицензияларға сай
жұмыс істейтін кәсі.
порындар ("Қазпочта"
ААҚ-ты, "Қазақтеле.
ком" ААҚ-ты қоспа.
ғанда)
Көлік       2-ШК   Айлық  Жұмыс істейтіндердің Есепті
жұмысы      ныса.         тізімдік саны 50     айдан
туралы есеп нына          адамнан аспайтын     кейінгі
қосым.        кәсіпорындар, қыз.   2-ші
ша            метінің негізгі түрі күн
"Көлік" (ЭҚЖЖ коды
60-62)
Мал шаруа.  2-ШК   Айлық  Жұмыс істейтіндердің Есепті
шылығының   ныса.         тізімдік саны 50     айдан
жай-күйі    нына          адамнан аспайтын,    кейінгі
туралы      қосым.        ауыл шаруашылығы     2-ші
есеп        ша            қызметін жүзеге      күннен
асыратын (малы және  кешік.
құсы бар) заңды      тірмей
тұлғалар
Тауарларды, 2-ШК   Айлық  Жұмыс істейтіндердің Есепті
қызметтер   ныса.         тізімдік саны 20     айдан
көрсетуді   нына          адамнан асатын және  кейінгі
сату туралы қосым.        50 адамнан аспайтын  3-ші
есеп        ша            кәсіпорындар және    күнге
жұмыс iстейтiндердiң дейін
санына қарамастан
олардың филиалдары,
қызметінің негізгі
түрі "Автомобильдер
мен мотоциклдер сату,
техникалық қызмет
көрсету, жөндеу;
көтерме сауда және
комиссиялық агенттер
арқылы сату; үйде
пайдаланатын бұйым.
дардың бөлшек сауда.
сы және жөндеу; мей.
рамханалар, барлар,
асханалар және дайын
тағамды жеткізу"
(ЭҚЖЖ кодтары 50-92,
55.3-55.5)
Кәсіпорындар мен ұйымдардың қаржы статистикасы
7.  0606031 Бағалы қа.  1-БҚ   Жылдық Бағалы қағаздар ры.  Есепті
ғаздардың                 ногының эмитенттері, жылдан
бар-жоғы                  инвесторлары және    кейінгі
және қозға.               кәсіпқой қатысушыла. 28 наурыз
лысы туралы               ры болып табылатын
есеп                      заңды тұлғалар
(19.06.2002               ("Бағалы қағаздар.
ж. N 30-г)                дың орталық депо.
зитарийі" ЖАҚ,
"Қазақстандық қор
биржасы" ЖАҚ және
басқалары)
8.  0606040 Мемлекеттік 1-БҚ   Жылдық Мемлекеттік бағалы   Есепті
бағалы      (мем)         қағаздар эмитенттері жылдан
қағаздар                  - ҚР Қаржы министр.  кейінгі
эмиссиясы,                лігі, ҚР Ұлттық      28
айналысы                  банкі, жергілікті    наурыз
және өтеу                 атқарушы органдар
туралы есеп
(19.06.2002
ж. N 30-г)
9.  0606029 Кәсіпорын.  1-ӨҚ   Жылдық Жұмыс істейтіндердiң Есепті
ның (ұйым.                тізімдік саны 50     жылдан
ның) өнді.                адамнан асатын,      кейінгі
рістік-қаржы              кәсіпкерлік қызметті 5 сәуір
қызметі                   жүзеге асыратын
туралы есеп               заңды тұлғалар.

ОКЭД 51.1)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со До 12
структуре жение тальная списочной числен- числа
реализации к форме ностью работающих после
услуг 2-МП не более 50 чело- отчет-
ресторанами, век и их филиалы, ного
барами, независимо от квартала
столовыми, численности, с
поставка основным видом
готовой деятельности
пищи "Рестораны, бары,
столовые, пос-
тавка готовой
пищи" (коды
ОКЭД 55.3-55.5)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со До 10
реализации жение тальная списочной числен- числа
услуг пред- к форме ностью работающих после
приятиями 2-МП не более 50 чело- отчет-
по ремонту век и их филиалы, ного
изделий независимо от квартала
личного и численности, с
домашнего основным видом
пользования деятельности
"Ремонт изделий
личного и домаш-
него пользования"
(код ОКЭД 52.7)
Отчет о Прило- Квар- Предприятия со До 10
продаже и жение тальная списочной числен- числа
ремонте к форме ностью работающих после
автомобилей, 2-МП не более 50 чело- отчет-
мотоциклов век и их филиалы, ного
независимо от квартала
численности, с
основным видом
деятельности
"Продажа, техни-
ческое обслужи-
вание, ремонт
автомобилей и
мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
Отчет пред- Прило- Квар- Предприятия, До 10
приятия о жение тальная имеющие основной числа
производ- к форме вид деятельности после
стве продук- 2-МП "Промышленность" отчет-
ции (товаров, (коды ОКЭД 10-37, ного
услуг) 40, 41), с чис- квартала
ленностью рабо-
тающих не более
50 человек
Отчет о Прило- Квар- Организации Не
выполнении жение тальная (предприятия), позднее
подрядных к форме их филиалы и 4 числа
строительных 2-МП представитель- после
работ ства с основным отчет-
видом деятель- ного
ности "Строи- квартала
тельство", с
численностью
работающих не
более 50 человек
Отчет об Прило- Месяч- Предприятия со До 20
услугах жение ная списочной чис- числа
почтовой и к форме ностью работаю- после
электри- 2-МП щих не более 50 отчет-
ческой человек, осуще- месяца
связи ствляющих дея-
тельность в об-
ласти связи
(код ОКЭД 64) и
работающих сог-
ласно выданным
лицензиям (за
исключением
ОАО "Казпочта",
ОАО "Казах-
телеком")
Отчет о Прило- Месяч- Предприятия со На 2-ой
работе жение ная списочной чис- день
транспорта к форме ленностью после
2-МП работающих не отчет-
более 50 человек, ного
с основным видом месяца
деятельности
"Транспорт"
(коды ОКЭД
60-62)
Отчет о Прило- Месяч- Юридические лица Не
состоянии жение ная со списочной позднее
живот- к форме численностью 2 числа
новодства 2-МП работающих не после
более 50 человек, отчет-
осуществляющие ного
сельскохозяйст- месяца
венную деятель-
ность (имеющие
скот и птицу)
Отчет о Прило- Месяч- Предприятия со До 3
реализации жение ная списочной чис- числа
товаров, к форме ленностью рабо- после
услуг 2-МП тающих свыше отчет-
20 и не более ного
50 и их филиалы, месяца
независимо от
численности, с
основным видом
деятельности
"Торговля,
техническое
обслуживание,
ремонт автомо-
билей и мотоцик-
лов; оптовая
торговля и тор-
говля через
комиссионных
агентов; роз-
ничная торговля
и ремонт изде-
лий домашнего
пользования;
рестораны, бары,
столовые и по-
ставка готовой
пищи" (коды ОКЭД
50-52, 55.3-55.5)
Статистика финансов предприятий и организаций
7. 0606031 Отчет о 1-ЦБ Годовая Юридические 28
наличии и лица, являющиеся марта
движении эмитентами, после
ценных бумаг инвесторами и отчет-
(19.06.2002г. профессиональ- ного
N 30-г) ными участниками года
рынка ценных
бумаг (ЗАО
"Центральный
депозитарий
ценных бумаг",
ЗАО "Казахстан-
ская фондовая
биржа" и другие)
8. 0606040 Отчет об 1-ЦБ Годовая Министерство 28
эмиссии, (гос) финансов РК, марта
обращении и Национальный Банк после
погашении РК, местные ис- отчет-
государст- полнительные ного
венных ценных органы - эмитенты года
бумаг (19.06. государственных
2002г. N 30-г) ценных бумаг
9. 0606029 Отчет о 1-ПФ Годовая Юридические 5
производст- лица, осуществ- апреля
венно-финан- ляющие предпри- после
вовой деятель- нимательскую отчет-
ности пред- деятельность, ного
приятия (орга- со списочной года
низации) численностью

(19.06.2002               Білім беру, денсау.
ж. N 30-г)                лық сақтау ұйымдары,
банктер, сақтандыру
компаниялары мен
қоғамдық ұйымдар
есеп бермейді
10. 0606026 Кәсіпорын.  1-ӨҚ   Тоқ.   Жұмыс істейтіндердiң Есепті
ның өндіріс.       сандық тізімдік саны 50     тоқсан.
тік-қаржы                 адамнан асатын, кә.  нан
қызметі                   сiпкерлік қызметтi   кейінгі
туралы                    жүзеге асыратын      25-күні
есеп                      заңды тұлғалар.
(19.06.2002               Бiлiм беру, денсау.
ж. N 30-г)                лық сақтау ұйымдары,
банктер, сақтандыру
компаниялары мен
қоғамдық ұйымдар
есеп бермейдi (ЭҚЖЖ
коды 91)
11. 0606023 Бағалы      1-БҚ   Тоқ.   Бағалы қағаздар      Есепті
қағаздардың        сандық рыногының эмитент.   тоқсан.
бар-жоғы және             тері, инвесторлары   нан
қозғалысы                 және кәсіпқой қаты.  кейінгі
туралы                    сушылары болып та.   21-күні
есеп                      былатын заңды тұл.
(19.06.2002               ғалар ("Бағалы
ж. N 30-г)                қағаздардың орталық
депозитарийі" ЖАҚ,
"Қазақстандық қор
биржасы" ЖАҚ және
басқалары)
12. 0606037 Мемлекеттік 1-ӨҚ   Тоқ.   Мемлекеттік бағалы   Есепті
бағалы             сандық қағаздар эмитент.    тоқсан.
қағаздар                  тері - ҚР Қаржы      нан
эмиссиясы,                министрлігі, ҚР      кейінгі
айналысы                  Ұлттық банкі,        21-күні
және өтеуі                жергілікті
туралы есеп               атқарушы органдар
(19.06.2002
ж. N 30-г)
13. 0606033 Кәсіпорын.  1-ӨҚ   Жедел- Жұмыс істейтіндердiң Есепті
ның өндіріс.       айлық  тізімдік саны 50     айдан
тік-қаржы                 адамнан асатын, кә.  кейінгі
қызметі                   сiпкерлік қызметтi   15-күні
туралы                    жүзеге асыратын
есеп                      заңды тұлғалар.
(19.06.2002               Бiлiм беру, денсау.
ж. N 30-г)                лық сақтау ұйымдары,
банктер, сақтандыру
компаниялары мен
қоғамдық ұйымдар
есеп бермейдi (ЭҚЖЖ
коды 91)
Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
14. 0604051 Ағаш дай.   1-П    Жылдық Экономикалық қыз.    Есепті
ындау (жұ.  (орман)       метінің негізгі      жылдан
мыс, қыз.                 түрі "Орман өсіру,   кейінгі
мет көлемі)               ағаш дайындау және   10 ақ.
мен орман                 осыған байланысты    паннан
өсіру және                қызметтер", жұмыс    кешік.
орман ша.                 істейтіндердің       тірмей
руашылығы                 саны 50 адамнан
жұмыстарын                асатын кәсіпорындар
жүргізу
туралы есеп
(09.07.2002
ж. N 36-г)

(19.06.2002г. работающих
N 30-г) свыше 50 человек.
Не представляют
отчетность орга-
низации образо-
вания, здраво-
охранения, банки,
страховые ком-
пании и общест-
венные органи-
зации
10. 0606026 Отчет о 1-ПФ Квар- Юридические 25
производст- тальная лица, осуществ- числа
венно-финан- ляющие предпри- после
совой дея- нимательскую отчет-
тельности деятельность, ного
предприятия со списочной квартала
(19.06.2002г. численностью
N 30-г) работающих
свыше 50 человек.
Не представляют
отчетность ор-
ганизации обра-
зования, здраво-
охранения, банки,
страховые компа-
нии и обществен-
ные организации
(код ОКЭД 91)
11. 0606023 Отчет о 1-ЦБ Квар- Юридические 21
наличии тальная лица, являющиеся числа
и движении эмитентами, после
ценных бумаг инвесторами и отчет-
(19.06.2002г. профессиональ- ного
N 30-г) ными участниками квартала
рынка ценных
бумаг (ЗАО
"Центральный
депозитарий
ценных бумаг",
ЗАО "Казахстан-
ская фондовая
биржа" и другие)
12. 0606037 Отчет об 1-ЦБ Квар- Министерство 21
эмиссии, (гос) тальная финансов РК, числа
обращении Национальный после
и погашении Банк РК, местные отчет-
государствен- исполнительные ного
ных ценных органы-эмитенты квартала
бумаг (19.06. государственных
2002г. N 30-г) ценных бумаг
13. 0606033 Отчет о 1-ПФ Срочная Юридические 15
производст- -месяч- лица, осущест- числа
венно-финан- ная вляющие пред- после
совой деяте- принимательскую отчет-
льности деятельность, ного
предприятия со списочной месяца
(19.06.2002г. численностью
N 30-г) работающих свыше
50 человек. Не
представляют
отчетность орга-
низации образо-
вания, здраво-
охранения, банки,
страховые компа-
нии и обществен-
ные организации
(код ОКЭД 91)
Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
14. 0604051 Отчет о 1-П Годовая Предприятия Не позд-
заготовке (лес) с основным видом нее 10
леса (объем экономической февраля
работ, услуг) деятельности после
и проведение "Лесоводство, отчет-
лесокультур- лесозаготовки ного
ных и лесо- и связанные с года
хозяйственных этим услуги",
работ с численностью
(09.07.2002г. работающих свыше
N 36-г) 50 человек

15. 0604067 Шаруа (фер. 6-р    Жылдық Ауылдық (селолық),   Есепті
мер) қожа.  (фермер)      кенттік және қала.   жылдан
лықтарында.               лық округтердің      кейінгі
ғы жерлер.                әкімшіліктері        15 шіл.
дің бар-                                       деден
жоғы туралы                                    кешік.
мәліметтер                                     тірмей
(09.07.2002
ж. N 36-г)
16. 0604065 Шаруа (фер. 6-ж    Жылдық Ауылдық (селолық),   Есепті
мер) қожа.  (фермер)      кенттік және қала.   жылдан
лықтарында.               лық округтердің      кейінгі
ғы мал мен                әкімшіліктері        15 қаң.
құстың бар-                                    тардан
жоғы туралы                                    кешік.
мәліметтер                                     тірмей
(09.07.2002
ж. N 36-г)
17. 0604068 Халықтың    7-р    Жылдық Ауылдық (селолық),   Есепті
жеке шаруа. (халық)       кенттік және қала.   жылдан
шылықтарын.               лық округтердің      кейінгі
дағы пайда.               әкімшіліктері        15 шілде
ланылатын
жерлердің
бар-жоғы
туралы
мәліметтер
(09.07.2002
ж. N 36-г)
18. 0604066 Халықтың    7-ж    Жылдық Ауылдық (селолық),   Есепті
жеке шаруа. (халық)       кенттік және қала.   жылдан
шылықтарын.               лық округтердің      кейінгі
дағы мал                  әкімшіліктері        15 қаңтар
мен құстың
бар-жоғы
туралы
мәліметтер
(09.07.2002
ж. N 36-г)
19. 0604077 Ауыл шаруа. 1-АШ   Жылдық Жұмыс істейтіндердiң Есепті
шылығы кә.                саны 50 адамнан аса. жылдан
сіпорындары.              тын, ауыл шаруашылық кейінгі
ның қызметі               қызметін жүзеге асы. 1 нау.
туралы есеп               ратын (eгic алқабы,  рыздан
(09.07.2002               шабындығы мен жайы.  кешік.
ж. N 36-г)                лымы, көпжылдық екпе тірмей
ағаштары болған) кә.
сіпорындар
20. 0604003 Себілген    4-АШ   Жылдық Егістік алқабы       Жаздық
егіннің                   болған кәсіпорындар  дақылдар.
қорытынды.                                     ды себуді
лары тура.                                     аяқтаған.
лы есеп                                        нан кейін
(09.07.2002                                    5 күннен
ж. N 36-г)                                     кешік.
тірмей
21. 0604044 Ауыл шаруа. 10-мех Жылдық Заңды тұлғалар, қыз. Есепті
шылығы тех.               метінің негізгі түрі жылдан
никасы мен                "Ауыл шаруашылығы    кейінгі
энергетика.               және осы салада      15 нау.
лық қуат.                 қызмет көрсету"      рыздан
тардың бар                                     кешік.
-жоғы тура.                                    тірмей
лы мәлімет.
тер (09.07.
2002 ж. N
36-г)
22. 0604007 Ауыл шаруа. 29-АШ  Жылдық Егіс алқабы, шабын.  Есепті
шылығы да.                дығы мен жайылымы    жылдан
қылдары                   немесе тек қана көп  кейінгі
өнімін жи.                жылдық екпе ағаштары 2 қара.
нау туралы                болған кәсіпорындар  шадан
есеп (09.07.                                   кешік.
2002 ж. N                                      тірмей
36-г)
23. 0604035 Аңшылық ша. 2-ТП   Жылдық Қызметінің негiзгi   Есепті
руашылығы   (аң ау.       түрi "Жабайы құс     жылдан
бойынша     лау)          аулау және өсiру,    кейінгі
есеп                      осы салалардағы      14 ақпан.
(09.07.2002               ұсынылатын қызмет.   нан ке.
ж. N 36-г)                тердi қоса алғанда", шіктірмей
жұмыс iстейтiндердiң
саны 50 адамнан
асатын заңды тұлға.
лар
24. 0604074 Балық өсіру, 1-б   Жылдық Қызметiнiң негiзгi   Есепті
балық және   (ба.         түрi "Балық аулау,   жылдан
басқа да те. лық          балық өсiру және     кейінгі
ңіз өнімде.  аулау        осыған байланысты    10 ақпан.
рін аулау    және         қызметтер", жұмыс    нан ке.
туралы кәсі. балық        iстейтiндердiң саны  шіктірмей
порынның     өсіру)       50 адамнан асатын
есебі (09.07.             заңды тұлғалар
2002 ж. N
36-г)
25. 0604057 Ауыл шаруа.  8-АШ  Жылдық Қызметiнiң негiзгi   Есепті
шылығы қыз.  (қыз.        түрi "Ауыл шаруа.    жылдан
меттерін     мет          шылығы саласында     кейінгі
көрсететін   көр.         қызмет көрсету,      15 нау.
кәсіпорын.   сету)        ветеринарлық қыз.    рыздан
дардың                    меттен басқа", жұ.   кешік.
(ұйымдардың)              мыс істейтіндердің   тірмей
есебі (09.07.             саны 50 адамнан
2002 ж. N                 асатын кәсіпорындар
36-г)                     мен ұйымдар
26. 0604076 Ауыл шаруа. 49-АШ  Жылдық Егіс алқаптары және  Есепті
шылығындағы               малдары болған заңды жылдан
құрылыстар                тұлғалар             кейінгі
(қора-қоп.                                     10 ақпан.
сылар) мен                                     нан ке.
ғимараттар.                                    шіктірмей
дың бар-жоғы
(09.07.2002
ж. N 36-г)
27. 0604075 Жемшөп      10-АШ  Жылдық Малы және құсы бол.  Есепті
шығысы                    ған заңды тұлғалар   жылдан
(09.07.2002                                    кейінгі
ж. N 36-г)                                     1 наурыз.
дан ке.
шіктірмей
28. 0604015 Мал шаруа.  24-АШ  Жедел- Жұмыс істейтіндер.   Есепті
шылығының          айлық  дің тізімдік саны    айдан
жай-күйі                  50 адамнан асатын,   кейінгі
туралы есеп               ауыл шаруашылығы     2-күннен

15. 0604067 Сведения о 6-р Годовая Администрация Не
наличии (фер- аульных (сель- позднее
земельных мер) ских), поселковых 15 июля
угодий в и городских после
в крестьян- округов отчет-
ских (фермер- ного
ских) хозяй- года
ствах (09.07.
2002г.
N 36-г)
16. 0604065 Сведения о 6-ж Годовая Администрация Не
наличии (фер- аульных (сель- позднее
скота и мер) ских), поселковых 15 янва-
птицы в и городских ря после
крестьян- округов отчет-
ских (фермер- ного
ских) хозяй- года
ствах (09.07.
2002г.
N 36-г)
17. 0604068 Сведения о 7-р Годовая Администрация 15 июля
наличии (насе- аульных (сель- после
земельных ление) ских), поселковых отчет-
угодий в и городских ного
в личных округов года
хозяйствах
населения
(09.07.2002г.
N 36-г)
18. 0604066 Сведения о 7-ж Годовая Администрация 15 ян-
наличии (насе- аульных (сель- варя
скота и ление) ских), поселковых после
птицы в и городских отчет-
личных округов ного
хозяйствах года
населения
(09.07.2002г.
N 36-г)
19. 0604077 Отчет о 1-СХ Годовая Предприятия, Не позд-
деятельности осуществлявшие нее 1
сельско- сельскохозяйст- марта
хозяйственного венную деятель- после
предприятия ность (имевшие отчет-
(09.07.2002г. посевную площадь, ного
N 36-г) сенокосы и паст- года
бища, многолетние
насаждения, скот
и птицу), с чис-
ленностью рабо-
тающих свыше 50
человек
20. 0604003 Отчет об 4-СХ Годовая Предприятия, Не
итогах сева имевшие посевную позднее
под урожай площадь 5 дней
(09.07.2002г. после
N 36-г) оконча-
ния сева
яровых
культур
21. 0604044 Сведения о 10-мех Годовая Юридические Не
наличии лица, с основным позднее
сельско- видом деятель- 15 марта
хозяйственной ности "Сельское после
техники и хозяйство и отчет-
энергетических предоставление ного
мощностей услуг в этой года
(09.07.2002г. области"
N 36-г)
22. 0604007 Отчет о сборе 29-СХ Годовая Предприятия, Не
урожая сель- имевшие посевную позднее
скохозяйст- площадь, сенокосы 2 ноября
венных культур и пастбища или после
(09.07.2002г. только многолет- отчет-
N 36-г) ние насаждения ного
года
23. 0604035 Отчет по 2-ТП Годовая Юридические Не
охотничьему (охота) лица, с основным позднее
хозяйству видом деятель- 14 фев-
(09.07.2002г. ности "Охота и раля
N 36-г) разведение дичи, после
включая предос- отчет-
тавление услуг ного
в этих областях", года
с численностью
работающих свыше
50 человек
24. 0604074 Отчет пред- 1-р Годовая Юридические Не
приятия о (рыбо- лица, с основным позднее
рыбоводстве, ловство видом деятель- 10 фев-
улове рыбы и рыбо- ности "Рыболов- раля
и других водство) ство, рыбоводство после
морепродук- и связанные с отчет-
тов (09.07. этим услуги", ного
2002г. с численностью года
N 36-г) работающих свыше
50 человек
25. 0604057 Отчет пред- 8-СХ Годовая Предприятия и Не
приятий (услу- организации с позднее
(организаций), ги) основным видом 15 марта
оказывающих деятельности после
сельскохозяй- "Предоставление отчет-
ственные услуг в области ного
услуги сельского хозяй- года
(09.07.2002г. ства, кроме
N 36-г) ветеринарных
услуг", с чис-
ленностью рабо-
тающих свыше
50 человек
26. 0604076 Наличие 49-СХ Годовая Юридические Не позд-
построек и лица, имевшие нее 10
сооружений в посевные площади февраля
сельском и поголовье скота после
хозяйстве отчет-
(09.07.2002г. ного
N 36-г) года
27. 0604075 Расход кормов 10-СХ Годовая Юридические Не позд-
(09.07.2002г. лица, имевшие нее 1
N 36-г) скот и птицу марта
после
отчет-
ного
года
28. 0604015 Отчет о 24-СХ Срочная Юридические Не позд-
состоянии -месяч- лица, осущест- нее 2-го
животновод- ная вляющие сельско- числа
ства хозяйственную после

(09.07.2002               қызметтерін жүзеге   кешік.
ж. N 36-г)                асыратын (малы және  тірмей
құсы болған) заңды
тұлғалар
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
29. 0601043 Су құбыры.  1-су   Жылдық Кәсiпорындар мен     Есепті
ның (жеке   құбыры        олардың филиалдары,  жылдан
су желісі.                қызметінің негізгі   кейінгі
нің) жұмысы               және негізгі емес    21 қаңтар
туралы есеп               түрлерi "Суды жинау,
(17.06.2002.              тазалау және бөлу"
ж. N 27-г)                (ЭҚЖЖ коды 41)
30. 0601048 Кәсіпорын.  1-ӨЖ   Жылдық Бiрлестік бойынша    Есепті
дардың өнім               тұтастай алғанда     жылдан
(тауар,                   филиалдары болған,   кейінгі
қызметтер                 қызметiнiң негізгі   1 наурыз
көрсету)                  түрi "Өнеркәсіп"
өндіру және               (ЭҚЖЖ коды 10-37,
жөнелту ту.               40, 41), жұмыс iс.
ралы есебі                тейтiндердiң (фили.
(17.06.2002               алдарын қоса) саны
ж. N 27-г)                50 адамнан асатын
заңды тұлғалар
31. 0601004 Электр энер. 24-   Жылдық 1. Кәсiпорындар мен  Есепті
гиясын өнді. энер.        олардың филиалдары,  жылдан
ру, бөлу     гетика       қызметінің негізгі   кейінгі
және тұтыну,              және негізгі емес    3 наурыз
энергетикалық             түрлері "Электр энер.
жабдықтардың              гиясын өндіру және
құрамы туралы             бөлу" (ЭҚЖЖ коды 40.1)
есеп (17.06.              2. Электр энергиясын
2002 ж. N 27-г)           тұтынған кәсiпорын.
дар мен олардың фи.
лиалдары, қызметтің
негізгі және негізгі
емес түрлерi "Өнер.
кәсіп" (ЭҚЖЖ коды
10-37, 40.2, 40.3,
41)
32. 0601041 Кәсіпорындар. 1-   Жылдық Кәсiпорындар мен     Есепті
дың жылу      жылу        олардың филиалдары,  жылдан
энергиясын                қызметінің негізгі   кейінгі
өндіру және               және негiзгі емес    24 қаңтар
жіберу туралы             түрлерi "Бумен және
есебі (17.06.             ыстық сумен жабдық.
2002 ж. N                 тау" (ЭҚЖЖ коды 40.3)
27-г)
33. 0601042 Кәсіпорын.  1-П    Жылдық "Өнеркәсіп" қызмет.  Есепті
дардың өнім (қо.          тің негiзгі емес     жылдан
(тауар,     салқы)        түрін жүзеге асыра.  кейінгі
қызметтер                 тын, өнеркәсіп қыз.  14 ақпан
көрсету)                  метінде жұмыспен
өндіру және               қамтылғандар саны
жөнелту                   50 адамнан асатын
туралы есебі              заңды тұлғалар
(17.06.2002
ж. N 27-г)
34. 0601008 Жылу электр 6-ТК   Жылдық Кәсiпорындар мен     Есепті
станциялары,              филиалдары, қызметі. жылдан
гидроэлектр               нiң негізгi және не. кейінгі
станциялары               гiзгі емес түрлерi   11 ақпан
және қазан.               "Электр энергиясын
дықтар жұмы.              өндіру және бөлу",
сының техни.              "Бумен және ыстық
калық-эконо.              сумен жабдықтау"
микалық көр.              (ЭҚЖЖ коды 40.1,
сеткіштері                40.3)
туралы есеп
(17.06.2002
ж. N 27-г)
35. 0601040 Табиғи және 1-ГАЗ  Жылдық Газ тәріздес отын.   Есепті
сұйытылған                дарды өндірудi және  жылдан
газ жіберген              бөлудi жүзеге асыр.  кейінгі
кәсіпорындар              ған кәсiпорындар     31 қаң.
жұмысы ту.                мен олардың филиал.  тар
ралы есеп                 дары (ЭҚЖЖ кодтары
(17.06.2002               40.1, 40.3)
ж. N 27-г)
36. 0601044 Кәсіпорын.  1-     Жылдық Қызметінiң негiзгі   Есепті
дардың өнім өнер.         түрi "Өнеркәсiп"     жылдан
(тауар,     кәсіп         (ЭҚЖЖ коды 10-37,    кейінгі
қызметтер                 40, 41), жұмыс       1 наурыз
көрсету)                  істейтіндердің саны
өндіру тура.              50 адамнан асатын
лы есебі                  кәсіпорындар және
(айларға                  олардың филиалдары
бөлінген)
(17.06.2002
ж. N 27-г)
37. 0601006 Кәсіпорын.  1-     Жылдық Қызметінiң негiзгі   Есепті
дардың өнім өнер.         түрi "Өнеркәсiп"     жылдан
(тауар,     кәсіп         (ЭҚЖЖ коды 10-37,    кейінгі
қызметтер                 40, 41), жұмыс       1 наурыз
көрсету)                  істейтіндердің саны
өндіру және               50 адамнан асатын
жөнелту                   кәсіпорындар және
туралы                    олардың филиалдары
есебі
(17.06.2002
ж. N 27-г)
38. 0601014 Өндірістік  ҚБ     Жылдық "Өнеркәсiп" қызмет   Есепті
қуат теңге.               түрін жүзеге асырған жылдан
рімі (17.06.              кәсіпорындар және    кейінгі
2002 ж. N 27-г)           олардың филиалдары   31 қаңтар
(ЭҚЖЖ коды 10-37,
40, 41)
39. 0601050 Кәсіпорын.  3-Ө    Тоқ.   "Өнеркәсiп" қызметі. Есепті
дардың өнім        сандық нің негізгі емес     тоқсан.
(тауар,                   түрін жүзеге асыра.  нан кей.
қызметтер                 тын, өнеркәсіп қыз.  інгі 10-
көрсету)                  метінде жұмыспен     күні
өндіру                    қамтылғандар саны
туралы есебі              50 адамнан асатын
(17.06.2002               заңды тұлғалар
ж. N 27-г)
40. 0601005 Кәсіпорын.  1-Ө    Жедел- Қызметінің негізгі   Есепті
дардың өнім        айлық  түрі "Өнеркәсіп"     айдан
(тауар,                   (ЭҚЖЖ коды 10-37,    кейінгі
қызметтер                 40, 41), жұмыс       1-күні
көрсету)                  істейтіндердің
өндіру және               тізімдік саны 50
жөнелту                   адамнан асатын
туралы есебі              кәсіпорындар және

(09.07.2002г. деятельность отчет-
N 36-г) (имевшие скот ного
и птицу), с месяца
численностью
работающих свыше
50 человек
Статистика промышленного производства
29. 0601043 Отчет о 1-водо-Годовая Предприятия 21
работе водо- провод и их филиалы января
провода с основным и после
(отдельные неосновным отчет-
водопровод- видами деятель- ного
ные сети) ности "Сбор, года
(17.06.2002г. очистка и рас-
N 27-г) пределение
воды"
(код ОКЭД 41)
30. 0601048 Отчет пред- 1-ПО Годовая Юридические 1 марта
приятия о лица, имевшие после
производстве филиалы в отчет-
и отгрузке целом по ного
продукции объединению, года
(товаров, с основным видом
услуг) деятельности
(17.06.2002г. "Промышленность"
N 27-г) (коды ОКЭД 10-37,
40, 41), с числен-
ностью работающих
(включая филиалы)
свыше 50 человек
31. 0601004 Отчет о 24- Годовая 1. Предприятия 3 марта
производстве, энер- и их филиалы с после
распределении гети- основным и не- отчет-
и потреблении ка основным видами ного
электрической деятельности года
энергии, сос- "Производство и
тав энергети- распределение
ческого обору- электроэнергии"
дования (17.06. (код ОКЭД 40.1);
2002г. N 27-г) 2. Предприятия
и их филиалы с
основным видом
деятельности
"Промышленность"
(коды ОКЭД 10-37,
40.2, 40.3, 41),
потреблявшие
электроэнергию
32. 0601041 Отчет 1-ТЕП Годовая Предприятия и 24
предприятия их филиалы с января
об отпуске основным и не- после
и производ- основным видом отчет-
стве тепловой деятельности ного
энергии "Снабжение паром года
(17.06.2002г. и горячей водой"
N 27-г) (код ОКЭД 40.3)
33. 0601042 Отчет 1-П Годовая Юридические лица, 14
предприятия (под- осуществляющие февраля
о производ- собная) неосновной вид после
стве отгрузке деятельности отчет-
продукции "Промышленность", ного
(товаров, с численностью года
услуг) занятых промыш-
(17.06.2002г. ленной деятель-
N 27-г) ностью свыше 50
человек
34. 0601008 Отчет о 6-ТП Годовая Предприятия и 11 фев-
технико- их филиалы с раля
экономических основным и не- после
показателях основным видами отчет-
работы тепло- деятельности ного
электростанции, "Производство и года
гидроэлектро- распределение
станции и электроэнергии",
котельной "Снабжение паром
(17.06.2002г. и горячей водой"
N 27-г) (коды ОКЭД 40.1,
40.3)
35. 0601040 Отчет о 1-ГАЗ Годовая Предприятия и 31
работе пред- их филиалы, осу- января
приятий, от- ществлявшие после
пускавших производство и отчет-
природный и распределение ного
сжиженный газ газообразного года
(17.06.2002г. топлива
N 27-г) (код ОКЭД 40.2)
36. 0601044 Отчет пред- 1-пром Годовая Предприятия с 1 марта
приятия о основным видом после
производстве деятельности отчет-
продукции "Промышленность" ного
(товаров, (коды ОКЭД 10-37, года
услуг) с раз- 40, 41), с чис-
бивкой по ленностью рабо-
месяцам тающих свыше 50
(17.06.2002г. человек и их
N 27-г) филиалы
37. 0601006 Отчет пред- 1-П Годовая Предприятия с 1 марта
приятия о основным видом после
производстве деятельности отчет-
и отгрузке "Промышленность" ного
продукции (коды ОКЭД 10-37, года
(товаров, 40, 41), с чис-
услуг) (17.06. ленностью рабо-
2002г. N 27-г) тающих свыше
50 человек и их
филиалы
38. 0601014 Баланс произ- БМ Годовая Предприятия и их 31
водственной филиалы, осуществ- января
мощности лявшие вид дея- после
(17.06.2002г. тельности отчет-
N 27-г) "Промышленность" ного
(коды ОКЭД 10-37, года
40, 41)
39. 0601050 Отчет пред- 3-П Квар- Юридические 10
приятия о тальная лица, осущест- числа
производстве вляющие неоснов- после
продукции ной вид деятель- отчет-
(товаров, ности "Промышлен- ного
услуг)(17.06. ность", с числен- квартала
2002г. N 27-г) ностью занятых
промышленной
деятельностью
свыше 50 человек
40. 0601005 Отчет пред- 1-П Срочная Предприятия и их 1 числа
приятия о -месяч- филиалы, с основ- после
производстве ная ным видом деятель-отчет-
и отгрузке ности "Промышлен- ного
продукции ность" (коды ОКЭД месяца
(товаров, 10-37, 40, 41),
услуг) со списочной чис-

(17.06.2002               олардың филиалдары
ж. N 27-г)
41. 0601036 Кәсіпорын.  1-алк  Айлық  Этил спирті мен      Есепті
дардың этил (өнер.        алкогольді өнім.     айдан
спирті және кәсіп)        дерді өндіретін      кейінгі
алкогольді                кәсіпорындар         10-күні
өнімдерді
өндіру және
(өнеркәсіп)
жөнелту
туралы есебі
(17.06.2002
ж. N 27-г)
Инвестициялардың және құрылыс өндірісінің статистикасы
42. 0602028 Инвестиция. 1-ин.  Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есептi
лар туралы  вест          тiзiмдiк саны        жылдан
мәліметтер                50 адамнан асатын    кейінгі
(20.06.2002               заңды тұлғалар,      15 сәуір
ж. N 31-г)                олардың филиалдары
және өкiлдiктерi
43. 0602029 Үйлер мен   2-КҚ   Жылдық Құрылыс салушылар -  Есепті
ғимараттар. (құры.        заңды тұлғалар,      жылдан
ды іске     лыс)          олардың филиалдары   кейінгі
қосу туралы               мен өкiлдiктерi      1 ақпан.
мәліметтер                                     нан ке.
(20.06.2002                                    шіктiрмей
ж. N 31-г)
44. 0602012 Құрылысқа   2-КҚ   Жылдық Құрылыс салушылар -  Есепті
салынған ин.              заңды тұлғалар,      жылдан
вестициялар.              олардың филиалдары   кейінгі
ды игеру                  мен өкiлдiктерi      1 нау.
және негізгі                                   рыздан
құрал-жаб.                                     кешік.
дықтарды іске                                  тiрмей
қосу туралы
мәліметтер
(20.06.2002
ж. N 31-г)
45. 0602007 Жеке тұрғын 1-ЖТҮ  Жылдық Сәулет және қала     Есепті
үйлер мен                 құрылысының аумақтық жылдан
басқа да                  органдары            кейiнгi
объектілерді                                   1 ақпан.
іске қосу                                      нан ке.
туралы                                         шiктірмей
мәліметтер
(20.06.2002
ж. N 31-г)
46. 0602010 Есеп бере.  12-    Жылдық Теңгерiмiнде құрылыс Есептi
тін ұйымның құрылыс       машиналары болған    жылдан
теңгерімінде              кәсiпорындардан      кейiнгi
есепте тұр.                                    20 қаң.
ған негізгі                                    тардан
құрылыс ма.                                    кешік.
шиналарының                                    тірмей
бар-жоғы және
пайдаланылуы
туралы
мәліметтер
(20.06.2002
ж. N 31-г)
47. 0602003 Қоршаған    18-КҚ  Жылдық Заңды тұлғалар,      Есепті
ортаны                    олардың филиалдары   жылдан
қорғауға                  мен өкілдіктері      кейінгі
арналған                                       5 ақпан.
инвестициялар                                  нан ке.
және табиғи                                    шіктірмей
ресурстарды
ұтымды
пайдалану
туралы
мәліметтер
(20.06.2002
ж. N 31-г)
48. 0602025 Мердігерлік 1-КҚ   Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
құрылыс                   саны 50 адамнан аса. жылдан
жұмыстарын                тын ұйымдар (кәсіпо. кейінгі
орындау                   рындар), олардың     31 нау.
туралы                    филиалдары мен өкіл. рыздан
(20.06.2002               дiктерi, қызметiнiң  кешік.
ж. N 31-г)                негiзгi түрi         тірмей
"Құрылыс"
49. 0602032 Қазақстан   1-РИЖТ Тоқ.   Қазақстан Республи.  Есепті
Республика.        сандық сының Республикалық  тоқсан.
сының Рес.                инвестициялық жоба.  нан
публикалық                лар тізбесiне енгi.  кейінгі
инвестиция.               зiлген объектiлер    7-күні
лық жобалар               бойынша заңды тұлға.
тізбесіне                 лар, олардың филиал.
енгізілген                дары мен өкілдiктерi
объектілер.               (тiзiм бойынша)
дің құрылы.
сы және
іске қосу
туралы
мәліметтер
(20.06.2002
ж. N 31-г)
50. 0602018 Инвестиция. 1-     Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
лар туралы  инвест сандық саны 50 адамнан      тоқ.
мәліметтер                асатын заңды тұлға.  саннан
(02.07.2001               лар, олардың         кейінгі
ж. N 26-с)                филиалдары мен       35-күнге
өкiлдiктерi
51. 0602047 Негізгі ка. 1-     Жедел- Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
питалға ин. инвест айлық  саны 50 адамнан      айдан
вестициялар               асатын заңды тұлға.  кейінгі
туралы                    лар, олардың         2-күннен
мәліметтер                филиалдары мен       кешік.
(20.06.2002               өкiлдiктерi          тірмей
ж. N 31-г)
52. 0602006 Үйлер мен   2-КҚ   Жылдық Құрылыс салушы заңды Есепті
ғимараттар. (құры.        тұлғалар, олардың    айдан
ды іске     лыс)          филиалдары мен өкiл. кейiнгi
қосу туралы               дiктерi              2-күннен
мәліметтер                                     кешiк.
(20.06.2002                                    тiрмей
ж. N 31-г)
53. 0602008 Жеке тұрғын 1-ЖТҮ  Жедел- Сәулет және қала     Есепті
үйлер мен          айлық  құрылысының аумақ.   айдан
басқа да                  тық органдары        кейiнгi
объектілерді                                   2-күннен
іске қосу                                      кешiк.
туралы                                         тiрмей
мәліметтер
(20.06.2002
ж. N 31-г)
54. 0602031 Мердігерлік 1-КҚ   Жедел- Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
құрылыс            айлық  саны 50 адамнан      айдан
жұмыстарын                асатын ұйымдар (кә.  кейінгі
орындау                   сiпорындар), олардың 4-күннен
туралы                    филиалдары және      кешік.

(17.06.2002г. ленностью рабо-
N 27-г) тающих свыше 50
человек
41. 0601036 Отчет пред- 1-алк Месяч- Предприятия, 10 числа
предприятия (пром) ная производящие после
о производстве спирт этиловый и отчет-
и отгрузке алкогольную ного
этилового продукцию месяца
спирта и алко-
гольной про-
дукции (17.06.
2002г. N 27-г)
--------------------------------------------------------------------
Статистика инвестиций и строительного производства
42. 0602028 Сведения об 1-ин- Годовая Юридические 15
инвестициях вест лица, их филиалы апреля
(20.06.2002г. и представитель- после
N 31-г) ства, со списоч- отчет-
ной численностью ного
работающих свыше года
50 человек
43. 0602029 Сведения о 2-КС Годовая Юридические лица, Не позд-
вводе в эк- (строй- их филиалы и нее 1
сплуатацию ка) представитель- февраля
зданий и ства-застройщики после
сооружений отчет-
(20.06.2002г. ного
N 31-г) года
44. 0602012 Сведения об 2-КС Годовая Юридические лица, Не позд-
освоении ин- их филиалы и нее 1
вестиций в представитель- марта
строительство ства-застройщики после
и вводе в отчет-
действие ос- ного
новных средств года
(20.06.2002г.
N 31-г)
45. 0602007 Сведения о 1-ИЖС Годовая Территориальные Не
вводе в дей- органы архитек- позднее
ствие индиви- туры и градо- 1 фев-
дуальных жилых строительства раля
домов и других после
объектов отчет-
(20.06.2002г. ного
N 31-г) года
46. 0602010 Сведения о 12- Годовая Предприятия, Не позд-
наличии и строи- имевшие на нее 20
использовании тель- балансе строи- января
основных ство тельные машины после
строительных отчет-
машин, числя- ного
щихся на ба- года
лансе отчи-
тывающейся
организации
(20.06.2002г.
N 31-г)
47. 0602003 Сведения об 18-КС Годовая Юридические Не позд-
инвестициях лица, их филиалы нее 5
на охрану и представитель- февраля
окружающей ства после
среды и раци- отчет-
ональное ис- ного
пользование года
природных
ресурсов
(20.06.2002г.
N 31-г)
48. 0602025 О выполнении 1-КС Годовая Организации Не позд-
подрядных (предприятия), их нее 31
строительных филиалы и пред- марта
работ ставительства с после
(20.06.2002г. основным видом отчет-
N 31-г) деятельности ного
"Строительство", года
с численностью
работающих свыше
50 человек
49. 0602032 Сведения о 1-ПРИП Квар- Юридические лица, 7 числа
строитель- таль- их филиалы и пред-после
стве и вводе ная ставительства, по отчет-
в действие объектам,включен- ного
объектов, ным в Перечень квартала
включенных в республиканских
Перечень инвестиционных
республикан- проектов Респуб-
ских инвести- лики Казахстан
ционных проек- (по списку)
тов Республики
Казахстан
(20.06.2002г.
N 31-г)
50. 0602018 Сведения об 1-ин- Квар- Юридические лица, На 35
инвестициях вест тальная их филиалы и день
(20.06.2002г. представительства после
N 31-г) со списочной отчет-
численностью ного
работающих свыше квартала
50 человек
51. 0602047 Сведения об 1-ин- Срочная-Юридические лица, Не позд-
инвестициях вест месяч- их филиалы и нее 2
в основной ная представительства,числа
капитал с численностью после
(20.06.2002г. работающих свыше отчет-
N 31-г) 50 человек ного
месяца
52. 0602006 Сведения о 2-КС Срочная-Юридические Не позд-
вводе в экс- (строй- месяч- лица, их филиалы нее 2
плуатацию ка) ная и представитель- числа
зданий и ства - застрой- после
сооружений щики отчет-
(20.06.2002г. ного
N 31-г) месяца
53. 0602008 Отчет о вводе 1-ИЖС Срочная Территориальные Не позд-
в действие -месяч- органы архитек- нее 2
индивидуальных ная туры и градо- числа
жилых домов и строительства после
других объектов отчет-
(20.06.2002г. ного
N 31-г) месяца
54. 0602031 О выполнении 1-КС Срочная Организации Не
подрядных -месяч- (предприятия), позднее
строительных ная их филиалы и 4 числа
работ представитель- после

(20.06.2002               өкiлдiктерi,         тірмей
ж. N 31-г)                қызметiнiң негiзгi
түрi "Құрылыс"
Қызмет көрсету саласы статистикасы
55. 0605503 Кәріз (же.  1-су.  Жылдық Дербес теңгерімде,  Есепті
келеген     бұрғы         сондай-ақ кәсiпо.   жылдан
кәріз желі.               рындардың (ұйымдар. кейінгі
сінің) жұ.                дың, ауыл шаруашылық 10 ақпан.
мысы туралы               кәсiпорындарының)   ға дейін
есеп (07.06.              теңгерiмiнде тұрған
2002 ж. N                 кәрiздiк, су құбыры-
23-с)                     кәрiздiк кәсiпорын.
дары мен ведомство.
лық бағыныстылық
пен меншiк нысанына
қарамастан ағынды
суды бұруды жүзеге
асыратын және өзiнiң
теңгерiмiнде субұр.
ғылары бар басқа да
шаруашылық жүргiзушi
субъектiлер
56. 0603418 Табиғат     1-     Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
қорықтары.  қорық         санына қарамастан,   жылдан
ның, мемле.               табиғат қорықтарын,  кейінгі
кеттік ұлт.               жабайы табиғатты     25-күнге
тық табиғат               қорғауға (ЭҚЖЖ коды  дейін
парктерінің               92.53) байланысты
есебі (07.06.             қызметті жүзеге
2002 ж. N                 асыратын кәсiпорын.
23-с)                     дар мен ұйымдар
57. 0603415 Мұражай     1-мұ.  Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
қызметі     ражай         санына қарамастан,   жылдан
туралы есеп               мұражай саласындағы  кейінгі
(07.06.2002               (ЭҚЖЖ коды 92.52.1)  10 қаң.
ж. N 23-с)                қызметті жүзеге асы. тарға
ратын кәсiпорындар   дейін
мен ұйымдар, сондай
-ақ олардың филиал.
дары
58. 0603416 Клуб түрін. 1-     Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
дегі мәде.  клуб.         санына қарамастан,   жылдан
ниет меке.  тар           клуб түріндегі мәде. кейінгі
мелерінің                 ниет мекемелерінің   10 қаң.
есебі (07.                (ЭҚЖЖ коды 92.51.5)  тарға
06.2002 ж.                қызметін жүзеге асы. дейін
N 23-с)                  ратын кәсiпорындар
мен ұйымдар
59. 0603420 Театр қыз.  1-     Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
меті туралы театр         санына қарамастан,   жылдан
есеп (07.06.              театр (ЭҚЖЖ коды     кейінгі
2002 ж. N                 92.31.1) қызметiн    10 қаң.
23-с)                     жүзеге асыратын      тарға
кәсiпорындар мен     дейін
ұйымдар
60. 0603417 Кітапхана   1-кі.  Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
есебі       тапха.        санына қарамастан,   жылдан
(07.06.2002               кiтапхана (ЭҚЖЖ коды кейінгі
ж. N 23-с)                92.51.2) қызметiн    10 қаң.
жүзеге асыратын кә.  тарға
сiпорындар мен ұйым. дейін
дар, сондай-ақ фили.
алдар (мектеп, жоға.
ры оқу орны және кол.
ледж кiтапханаларынан
басқа)

(20.06.2002г. ства с основным отчет-
N 31-г) видом деятель- ного
ности месяца
"Строительство",
с численностью
работающих свыше
50 человек
Статистика сферы услуг
55. 0605503 Отчет о 1- Годовая Канализационные, До 10
работе водо- водопроводно- февраля
канализации отвод канализационные после
(отдельной предприятия, отчет-
канализацион- состоящие как на ного
ной сети) самостоятельном года
(07.06.2002г. балансе, так и
N 23-г) на балансе пред-
приятий (органи-
заций, сельхоз-
предприятий) и
другие хозяйст-
вующие субъекты,
независимо от
ведомственной
подчиненности и
форм собствен-
ности, осущест-
вляющие отвод
сточных вод и
имеющие на своем
балансе водо-
отводы
56. 0603418 Отчет природ- 1-за- Годовая Предприятия и До 25
ных заповед- повед- организации, января
ников, госу- ник независимо от после
дарственных численности отчет-
национальных работающих, ного
природных осуществляющие года
парков деятельность,
(07.06.2002г. связанную с
N 23-г) природными запо-
ведниками, охра-
ной дикой природы
(код ОКЭД 92.53)
57. 0603415 Отчет о 1- Годовая Предприятия и До 10
деятельности музеи организации, января
музея а также их фили- после
(07.06.2002г. алы, независимо отчет-
N-23г) от численности ного
работающих, года
осуществляющие
деятельность в
сфере музеев
(код ОКЭД 92.52.1)
58. 0603416 Отчет 1- Годовая Предприятия и До 10
учреждения клубы организации, января
культуры независимо от после
клубного типа численности отчет-
(07.06.2002г. работающих, ного
N 23-г) осуществляющие года
деятельность
учреждений куль-
туры клубного
типа (код ОКЭД
92.51.5)
59. 0603420 Отчет о 1- Годовая Предприятия и До 10
деятельности театр организации, января
театра независимо от после
(07.06.2002г. численности отчет-
N 23-г) работающих, ного
осуществляющие года
театральную
деятельность
(код ОКЭД
92.31.1)
60. 0603417 Отчет 1- Годовая Предприятия и До 10
библиотеки библи- организации, января
(07.06.2002г. отеки а также филиалы, после
N 23-г) независимо от отчет-
численности ного
работающих, года
осуществляющие
библиотечную
деятельность
(код ОКЭД
92.51.2) (кроме
библиотек школ,
вузов и колледжей)

61. 0603421 Луна-парк   1-     Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
пен демалыс парктер       санына қарамастан,   жылдан
паркінің                  ойын-сауық және де.  кейінгі
жұмысы тура.              малыс парктерiнiң    10 қаң.
лы есеп                   (ЭҚЖЖ коды 92.33)    тарға
(07.06.2002               қызметiн жүзеге      дейін
ж. N 23-c)                асыратын кәсiпорын.
дар мен ұйымдар
62. 0603419 Хайуанаттар 1-хай. Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
паркінің    уанат.        санына қарамастан,   жылдан
есебі       тар           хайуанаттар паркiнiң кейінгі
(07.06.2002 паркі         (ЭҚЖЖ коды 92.53.1)  10 қаң.
ж. N 23-с)                қызметiн жүзеге      тарға
асыратын кәсiпорын.  дейін
дар мен ұйымдар
63. 0605102 Кино көрсе. 1-кино Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
туді жүзеге               санына қарамастан,   жылдан
асыратын                  кинофильмдер көрсе.  кейінгі
ұйымдардың                туге (ЭҚЖЖ коды      10 қаң.
қызметі                   92.13) байланысты    тарға
туралы есеп               қызметті жүзеге      дейін
(07.06.2002               асыратын кәсiпорындар
ж. N 23-с)                мен ұйымдар, сондай-
ақ олардың филиалдары
64. 0605101 Концерттік  1-кон. Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
қызмет ту.  церт          санына қарамастан,   жылдан
ралы есеп                 қонцерттік қызметтi  кейiнгi
(07.06.2002               (ЭҚЖЖ коды 92.31.2)  10
ж. N 23-с)                жүзеге асыратын      қаңтарға
кәсiпорындар мен     дейiн
ұйымдар
65. 0603423 Кәсіпорын.  2-     Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
ның көрсет. қызмет        тiзімдiк саны 50     жылдан
кен қызме.  көрсету       адамнан асатын,      кейінгі
тінің көле.               сондай-ақ жұмыс      30 нау.
мі туралы                 iстейтiндердiң       рызға
есебі                     санына қарамастан    дейін
(19.06.2002               олардың филиалдары,
ж. N 29-г)                қызмет көрсету сала.
сындағы жылжымайтын
мүлiкке, машиналар
мен жабдықтарды жалға
беруге, кoмпьютерлік
қызмет көрсетуге,
зерттеу және әзiрлеу
саласында қызмет
көрсетуге, өзге де
коммерциялық қызметтер
көрсетуге, кәрiз
бойынша қызмет көрсе.
туге, өзге де қызмет.
терге, демалысты
ұйымдастыру бойынша
қызмет көрсетуге
байланысты қызметтiң
негiзгi түрiмен
айналысатын кәсiпо.
рындар (3 кодтары
70-74, 90, 92, 93)
66. 0603403 Мемлекеттік 2-     Жылдық Қызметiнiң негізгі   Есепті
басқару ме. қызмет        түрi кәсiпорындарға, жылдан
кемелерінің (бас.         мекемелерге немесе   кейiнгi
көрсеткен   қару)         халыққа қызмет көр.  30
қызметінің                сететiн мемлекеттiк  наурызға
көлемі ту.                басқару саласындағы  дейiн
ралы есебі                мекемелер (ЭҚЖЖ коды
(19.06.2002               75)
ж. N 29-г)
67. 0605069 Туристік    1-ТЭ   Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есептi
қызмет    (туризм) сандық тiзiмдiк саны 50     жылдан
туралы                    адамнан асатын,      кейінгі
есеп                      туризм және қонақ    30
(04.07.2002               үй шаруашылығы       наурызға
ж. N 34-г)                қызметiмен айналыс.  дейiн
қан (ЭҚЖЖ кодтары
63.3, 55.1, 55.2)
кәсіпорындар
68. 0603424 Кәсіпорын.  2-     Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
ның көрсет. қызмет сандық тiзімдiк саны 50     тоқсан.
кен қызме.  көрсету       адамнан асатын,      нан кей.
тінің көле.               сондай-ақ жұмыс      інгі 25
мі туралы                 iстейтiндердiң       -күнге
есебі                     санына қарамастан    дейін
(19.06.2002               олардың филиалдары,
ж. N 29-г)                қызмет көрсету сала.
сындағы жылжымайтын
мүлiкке, машиналар
мен жабдықтарды жалға
беруге, кoмпьютерлік
қызмет көрсетуге,
зерттеу және әзiрлеу
саласында қызмет
көрсетуге, өзге де
коммерциялық қызметтер
көрсетуге, кәрiз
бойынша қызмет көрсе.
туге, өзге де қызмет.
терге, демалысты
ұйымдастыру жөнінде
қызмет көрсетуге
байланысты қызметтiң
негiзгi түрiмен
айналысатын кәсiпо.
рындар (3 кодтары
70-74, 90, 92, 93)
Ішкі және сыртқы сауда статистикасы
69. 0603382 Есепті отын 1-ЖЭБ  Жылдық Қызмет түрiне байла. Есепті
-энергети.                ланысты емес жылу    жылдан
калық тең.                мен энергияны жеткі. кейінгі
герім (17.                зушi және тұтынушы   25
06.2002 ж.                болып табылатын      наурыз
N 24-г)                   кәсiпорындар (шағын
кәсiпорындар бойынша
мемлекеттік статис.
тика органдары бел.
гілеген тізім бойынша)
70. 0603413 Көтерме     1-кө.  Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
сауда кәсі. терме         тізімдік саны 50     жылдан
порындары.                адамнан асатын кәсі. кейінгі
ның тауар.                порындар және жұмыс  25 нау.
ларды өт.                 істейтіндердің санына рызға
кізу құры.                қарамастан олардың   дейін
лымы тура.                филиалдары, қызметі.
лы есеп                   нің негізгі түрі
(17.06.2002               "Көтерме сауда"
ж. N 24-г)                (ЭҚЖЖ кодтары 51.2-
51.7)
71. 0603409 Сыйақы үшін 1-дел. Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
немесе шарт далдар        тізімдік саны 50     жылдан
негізіндегі               адамнан асатын кәсі. кейінгі
көтерме                   порындар және жұмыс  25 нау.
сауда ту.                 істейтіндердің санына рызға
ралы есеп                 қарамастан олардың   дейін

61. 0603421 Отчет о 1- Годовая Предприятия и До 10
работе луна- парки организации, января
парка и парка независимо от после
отдыха численности рабо- отчет-
(07.06.2002г. тающих, осущест- ного
N 23-г) вляющие деятель- года
ность парков
развлечений и
отдыха (код ОКЭД
92.33)
62. 0603419 Отчет 1- Годовая Предприятия и До 10
зоопарка зоо- организации, января
(07.06.2002г. парк независимо от после
N 23-г) численности отчет-
работающих, ного
осуществляющие года
деятельность
зоопарков (код
ОКЭД 92.53.1)
63. 0605102 Отчет о 1-кино Годовая Предприятия и До 10
деятельности организации, января
организации а также их после
осуществляющей филиалы, неза- отчет-
кинопоказ, висимо от чис- ного
(07.06.2002г. ленности рабо- года
N 23-г) тающих, осущест-
вляющие деятель-
ность, связанную
с демонстрацией
кинофильмов
(код ОКЭД 92.13)
64. 0605101 Отчет о 1- Годовая Предприятия и До 10
концертной кон- организации, января
деятельности церт а также их фили- после
(07.06.2002г. алы, независимо отчет-
N 23-г) от численности ного
работающих, года
осуществляющие
концертную дея-
тельность (код
ОКЭД 92.31.2)
65. 0603423 Отчет пред- 2- Годовая Предприятия со До 30
приятий об услуги списочной числен- марта
объеме ностью работающих после
оказанных свыше 50 человек, отчет-
услуг а также их фили- ного
(19.06.2002г. алы, независимо года
N 29-г) от численности
работающих,
с основным видом
деятельности
в сфере услуг,
связанных с нед-
вижимым имущест-
вом, арендой
машин и оборудо-
вания, компьютер-
ными услугами,
услугами в
области исследо-
ваний и разработок
прочей коммерчес-
кой деятельностью,
услуг по канали-
зации, прочих
услуг, услуг по
организации отдыха
(коды ОКЭД 70-74,
90, 92, 93)
66. 0603403 Отчет учреж- 2- Годовая Учреждения с До 30
дений госу- услуги основным видом марта
дарственного (управ- деятельности в после
управления об ление) сфере государст- отчет-
объеме ока- венного управле- ного
занных услуг ния, оказывающие года
(19.06.2002г. услуги предприя-
N 29-г) тиям, учреждениям
или населению
(код ОКЭД 75)
67. 0605069 Отчет о 1-ТЭ Квар- Предприятия со До 25
туристской (ту- тальная списочной числен- числа
деятельности ризм) ностью работающих после
(04.07.2002г. свыше 50 человек, отчет-
N 34-г) имевшие деятель- ного
ность в области квартала
туризма и гости-
ничного хозяйства
(коды ОКЭД 63.3,
55.1, 55.2)
68. 0603424 Отчет пред- 2- Квар- Предприятия со До 10
приятий об услуги тальная списочной числен- числа
объеме ока- ностью работающих после
занных услуг свыше 50 человек, отчет-
(19.06.2002г. а также их фили- ного
N 29-г) алы, независимо квартала
от численности
работающих,
с основным видом
деятельности в
сфере услуг,
связанных с нед-
вижимым имущест-
вом, арендой
машин и оборудо-
вания, компьютер-
ными услугами,
услугами в области
исследований и
разработок прочей
коммерческой
деятельностью,
услуг по канали-
зации, прочих
услуг, услуг по
организации
отдыха
(коды ОКЭД 70-74,
90, 92, 93)
Статистика внутренней и внешней торговли
69. 0603382 Отчетный 1-ТЭБ Годовая Предприятия, 25 марта
топливно- независимо от после
энергетический вида деятель- отчет-
баланс ности, являющиеся ного
(17.06.2002г. поставщиками и года
N 24-г) потребителями
топлива и энер-
гии (по малым
предприятиям -
по перечню,
установленному
органами госу-
дарственной
статистики)
70. 0603413 Отчет о 1-опт Годовая Предприятия со До 25
структуре списочной чис- марта
реализации ленностью рабо- после
товаров пред- тающих свыше отчет-
приятиями 50 человек, их ного
оптовой тор- филиалы, неза- года
говли висимо от числен-
(17.06.2002г. ности, с основным
N 24-г) видом деятель-
ности "Оптовая
торговля"
(коды ОКЭД 51.2-
51.7)
71. 0603409 Отчет об 1-пос- Годовая Предприятия со До 25
оптовой ред- списочной числен- марта
торговле за ники ностью работающих после
вознагражде- свыше 50 человек, отчет-
ние или на их филиалы, неза- ного
договорной висимо от числен- года
основе ности, с основным

(17.06.2002               филиалдары, қызметі.
ж. N 24-г)                нің негізгі түрі
"Сыйақы үшін немесе
шарт негізіндегі
көтерме сауда"
(ЭҚЖЖ коды 51.1)
72. 0603412 Бөлшек      1-бөл. Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
сауда кәсі. шек           тізімдік саны 50     жылдан
порындары.  сауда         адамнан асатын кәсі. кейінгі
ның тауар                 порындар, жұмыс      25 нау.
өткізу                    істейтіндердің санына рызға
құрылымы                  қарамастан олардың   дейін
туралы есеп               филиалдары, қызметі.
(17.06.2002               нің негізгі түрі
ж. N 24-г)                "Бөлшек сауда"
(ЭҚЖЖ кодтары 52.1-
52.6)
73. 0603411 Автомобиль. 1-авто Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
дер мен мо.               тізімдік саны 50     жылдан
тоциклдерді               адамнан асатын кәсі. кейінгі
сату және                 порындар, жұмыс      25 нау.
жөндеу                    істейтіндердің санына рызға
туралы есеп               қарамастан олардың   дейін
(17.06.2002               филиалдары, қызметі.
ж. N 24-г)                нің негізгі түрі
"Автомобильдер мен
мотоциклдерді сату,
техникалық қызмет
көрсету, жөндеу"
(ЭҚЖЖ коды 50)
74. 0603410 Жеке және   1-     Жылдық Жұмыс істейтіндердің Есепті
үйде пайда. жөндеу        тізімдік саны 50     жылдан
ланылатын                 адамнан асатын кәсі. кейінгі
бұйымдарды                порындар, жұмыс      25 нау.
жөндеу бой.               істейтіндердің санына рызға
ынша кәсі.                қарамастан олардың   дейін
порындар                  филиалдары, қызметі.
қызметтер                 нің негізгі түрі
көрсетуін                 "Жеке және үйде
сату туралы               пайдаланылатын бұйым.
есеп (17.06.              дарды жөндеу"
2002 ж. N                 (ЭҚЖЖ коды 52.7)
24-г)
75. 0603357 Базарлар    12-    Жылдық Өзiнiң кұрамында     Есептi
туралы есеп сауда         базарлары бар барлық жылдан
(17.06.2002               шаруашылық жүргізуші кейінгі
ж. N 24-г)                субъектiлер          30
наурызға
дейiн
76. 0603414 Мейрамхана. 2-ШК   Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
лардың,     ныса.         тізiмдік саны 50     жылдан
барлардың,  нына          адамнан асатын кәсі. кейінгі
асханалар.  қосым.        порындар, жұмыс іс.  25 нау.
дың, дайын  ша            тейтіндердің санына  рызға
тағамдарды                қарамастан олардың   дейін
жеткізуде                 филиалдары, қызме.
қызметтер                 тінің негізгі түрі
көрсетуін                 "Мейрамханалар, бар.
сату құры.                лаp, асханалар, дайын
лымы туралы               тағамдарды жеткізу"
есеп                      (ЭҚЖЖ кодтары 55.3 -
55.5)
77. 0603374 Тауар бир.  1-     Жарты- Тауар биржалары      Есепті
жасының     биржа  жылдық                      жарты
қызметі                                        жылдан
туралы есеп                                    кейінгі
(17.06.2002                                    10-күнге
ж. N 24-г)                                     дейін
78. 0603813 Шетел капи. 1-СЭБ  Жарты  Шетел инвесторлары.  1-жарты.
талы қатыс.        жылдық ның үлескерлiкпен    жылдық
қан кәсіпо.               қатысуымен құрылған  үшін -
рынның қыз.               немесе толықтай      есепті
меті туралы               шетел инвесторларына кезеңнен
есеп                      жататын заңды тұлға. кейінгі
лар, филиалдары мен  30-күні;
өкілдіктері         жыл үшін -
есепті
жылдан
кейiнгi
25 наурыз
79. 0603811 Валюталық   1-     Тоқ.   Валюталық шоты бар   Есепті
қаражаттар. валюта сандық заңды тұлғалар       тоқсаннан
дың қозға.                (банктерден басқа),  кейінгі
лысы туралы               олардың филиалдары   10-күні
есеп (17.06.              мен өкілдіктері
2002 ж. N
24-г)
80. 0603387 Бөлшек      1-бөл. Тоқ.   Жұмыс істейтіндердің Есепті
сауда кәсі. шек    сандық тізімдік саны 50     тоқсаннан
порындары.  сауда         адамнан асатын кәсі. кейінгі
ның тауар                 порындар, жұмыс      15-ші
өткізу                    істейтіндердің саны. күнге
құрылымы                  на қарамастан олар.  дейін
туралы есеп               дық филиалдары, қыз.
(17.06.2002               метінің негізгі түрі
ж. N 24-г)                "Бөлшек сауда"
(ЭҚЖЖ кодтары 52.1-
52.6)
81. 0603386 Мейрамхана. 1-мей. Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
лардың,     рамха. сандық тізiмдік саны 50     тоқсаннан
барлардың,  налар         адамнан асатын кәсі. кейінгі
асханалар.                порындар, жұмыс іс.  12-ші
дың, дайын                тейтіндердің санына  күнге
тағамдарды                қарамастан олардың   дейін
жеткізуде                 филиалдары, қызме.
қызметтер                 тінің негізгі түрі
көрсетуін                 "Мейрамханалар, бар.
сату құры.                лаp, асханалар, дайын
лымы туралы               тағамдарды жеткізу"
есеп                      (ЭҚЖЖ кодтары 55.3 -
55.5)
82. 0603388 Көтерме     1-кө.  Тоқ.   Жұмыс істейтіндердің Есепті
сауда кәсі. терме  сандық тізімдік саны 50     тоқсаннан
порындары.  сауда         адамнан асатын кәсі. кейінгі
ның тауар.                порындар, жұмыс іс.  15-ші
ларды өт.                 тейтіндердің санына  күнге
кізу құры.                қарамастан олардың   дейін
лымы тура.                филиалдары, қызметі.
лы есеп                   нің негізгі түрі

(17.06.2002г. видом деятель-
N 24-г) ности "Оптовая
торговля за воз-
награждение или
на договорной
основе"
(код ОКЭД 51.1)
72. 0603412 Отчет о 1-роз- Годовая Предприятия со До 25
структуре ница списочной числен- марта
реализации ностью работающих после
товаров свыше 50 человек, отчет-
предприятиями их филиалы, неза- ного
розничной висимо от числен- года
торговли ности, с основным
(17.06.2002г. видом деятель-
N 24-г) ности "Розничная
торговля"
(коды ОКЭД 52.1-
52.6)
73. 0603411 Отчет о 1- Годовая Предприятия со До 25
продаже и авто списочной числен- марта
ремонте ностью работающих после
автомобилей, свыше 50 человек, отчет-
мотоциклов их филиалы, неза- ного
(17.06.2002г. висимо от числен- года
N 24-г ности, с основным
видом деятель-
ности "Продажа,
техническое
обслуживание,
ремонт автомоби-
лей и мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
74. 0603410 Отчет о 1- Годовая Предприятия со До 25
реализации ремонт списочной числен- марта
услуг пред- ностью работающих после
приятиями по свыше 50 человек, отчет-
ремонту изде- их филиалы, неза- ного
лий личного висимо от числен- года
и домашнего ности, с основным
пользования видом деятель-
(17.06.2002г. ности "Ремонт
N 24-г) изделий личного
и домашнего
пользования"
(код ОКЭД 52.7)
75. 0603357 Отчет о 12- Годовая Все хозяйствующие До 30
рынках торг субъекты, имеющие марта
(17.06.2002г. в своем составе после
N 24-г) рынки отчет-
ного
года
76. 0603414 Отчет о 1- Годовая Предприятия со До 25
структуре рес- списочной числен- марта
реализации тораны ностью работающих после
услуг ресто- свыше 50 человек, отчет-
ранами, их филиалы, неза- ного
барами, сто- висимо от числен- года
ловыми, ности, с основным
поставке видом деятель-
готовой пищи ности "Рестораны,
(17.06.2002г. бары, столовые,
N 24-г) поставка готовой
пищи"
(коды ОКЭД 55.3-
55.5)
77. 0603374 Отчет о 1- Полу- Товарные биржи До 10
деятельности биржа годовая числа
товарной после
биржи отчет-
(17.06.2002г. ного
N 24-г) полу-
годия
78. 0603813 Отчет о 1-ВЭС Полу- Юридические За 1
деятельности годовая лица, созданные полуго-
предприятия с с долевым учас- дие-30
участием тием иностранных числа
иностранного инвесторов или после
капитала полностью принад- отчет-
(17.06.2002г. лежащие иностран- ного
N 24-г) ным инвесторам, периода;
филиалы и пред- за год-
ставительства 25 марта
после
отчет-
ного
года
79. 0603811 Отчет о 1- Квар- Юридические лица 10
движении валюта тальная (кроме банков), числа
валютных их филиалы и после
средств представитель- отчет-
(17.06.2002г. ства, имеющие ного
N 24-г) валютный счет квартала
80. 0603387 Отчет о 1- Квар- Предприятия со До 15
структуре роз- тальная списочной числен- числа
реализации ница ностью работающих после
товаров свыше 50 человек, отчет-
предприя- их филиалы, неза- ного
тиями висимо от числен- квар-
розничной ности, с основным тала
торговли видом деятель-
(17.06.2002г. ности "Розничная
N 24-г) торговля"
(коды ОКЭД 52.1-
52.6)
81. 0603386 Отчет о 1- Квар- Предприятия со До 12
структуре ресто- таль- списочной числен- числа
реализации раны ная ностью работающих после
услуг свыше 50 человек, отчет-
ресторанами, их филиалы, неза- ного
барами, висимо от числен- квар-
столовыми, ности, с основным тала
поставке видом деятель-
готовой ности "Рестораны,
пищи бары, столовые,
(17.06.2002г. поставка готовой
N 24-г) пищи" (коды ОКЭД
55.3-55.5)
82. 0603388 Отчет о 1- Квар- Предприятия со До 15
структуре опт таль- списочной числен- числа
реализации ная ностью работающих после
товаров свыше 50 человек, отчет-
предприятиями их филиалы, неза- ного
оптовой висимо от числен- квар-
торговли ности, с основным тала

(17.06.2002               "Көтерме сауда"
ж. N 24-г)                (ЭҚЖЖ кодтары 51.2-
51.7)
83. 0603385 Сыйақы үшін 1-дел. Тоқ.   Жұмыс істейтіндердің Есепті
немесе шарт далдар сандық тізімдік саны 50     тоқсаннан
негізіндегі               адамнан асатын кәсі. кейінгі
көтерме                   порындар, жұмыс іс.  12-ші
сауда ту.                 тейтіндердің санына  күнге
ралы есеп                 қарамастан олардың   дейін
(17.06.2002               филиалдары, қызметі.
ж. N 24-г)                нің негізгі түрі
"Сыйақы үшін немесе
шарт негізіндегі
көтерме сауда"
(ЭҚЖЖ коды 51.1)
84. 0603383 Автомобиль. 1-авто Тоқ.   Жұмыс істейтіндердің Есепті
дер мен мо.        сандық тізімдік саны 50     тоқсаннан
тоциклдерді               адамнан асатын кәсі. кейінгі
сату және                 порындар, жұмыс іс.  10-шы
жөндеу                    тейтіндердің санына  күнге
туралы есеп               қарамастан олардың   дейін
(17.06.2002               филиалдары, қызметі.
ж. N 24-г)                нің негізгі түрі
"Автомобильдер мен
мотоциклдерді сату,
техникалық қызмет
көрсету, жөндеу"
(ЭҚЖЖ коды 50)
85. 0603384 Жеке және   1-     Тоқ.   Жұмыс істейтіндердің Есепті
үйде пайда. жөндеу сандық тізімдік саны 50     тоқсаннан
ланылатын                 адамнан асатын кәсі. кейінгі
бұйымдарды                порындар, жұмыс іс.  10-шы
жөндеу бой.               тейтіндердің санына  күнге
ынша кәсі.                қарамастан олардың   дейін
порындар                  филиалдары, қызметі.
қызметтер                 нің негізгі түрі
көрсетуін                 "Жеке және үйде
сату туралы               пайдаланылатын бұйым.
есеп (17.06.              дарды жөндеу"
2002 ж. N                 (ЭҚЖЖ коды 52.7)
24-г)
86. 0603381 Отын запас. 4-отын  Айлық Экономикалық қызмет  Есепті
тары туралы (запас)       түріне байланыссыз,  айдан
(17.06.2002               отынды жеткiзушi     кейінгі
ж. N 24-г)                және тұтынушы болып  1-күні
табылатын кәсiпорын. (от жағу
дар (шағын кәсіпо.   маусымы
рындар бойынша мем.  кезеңіне
лекеттiк статистика  - 1 қаң.
органдары белгілеген тардан
тізiм бойынша)       1 сәуірге
дейін
және 1
қазаннан
1 желтоқ.
санға
дейін)
87. 0603399 Тауарларды, 1-     Айлық  Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
қызметтер   сауда         тiзiмдiк саны 50     айдан
көрсетуді                 адамнан асатын       кейінгі
сату туралы               кәсіпорындар, жұмыс  3-ші
есеп (17.06.              iстейтiндердiң       күнге
2002 ж. N                 санына қарамастан    дейін
24-г)                     олардың филиалдары,
қызметiнiң негiзгi
түрi "Сауда", "Авто.
мобильдер мен мото.
циклдерге техникалық
қызмет көрсету,
жөндеу", "Көтерме
сауда және комиссия.
лық агенттер арқылы
сату", "Yйде пайдала.
натын бұйымдардың
бөлшек саудасы және
жөндеу", "Мейрамхана.
лар, асханалар және
басқалары" (ЭҚЖЖ
кодтары 50-52, 55.3
- 55.5)

(17.06.2002г. видом деятель-
N 24-г) ности "Оптовая
торговля"
(коды ОКЭД
51.2-51.7)
83. 0603385 Отчет об 1- Квар- Предприятия со До 12
оптовой пос- таль- списочной числен- числа
торговле ред- ная ностью работающих после
за вознаг- ники свыше 50 человек, отчет-
раждение их филиалы, неза- ного
или на висимо от числен- квар-
договорной ности, с основным тала
основе видом деятель-
(17.06.2002г. ности "Оптовая
N 24-г) торговля за
вознаграждение
или на договорной
основе" (код ОКЭД
51.1)
84. 0603383 Отчет о 1- Квар- Предприятия со До 10
продаже и авто таль- списочной числен- числа
ремонте ная ностью работающих после
автомоби- свыше 50 человек, отчет-
лей, мото- их филиалы, неза- ного
циклов висимо от числен- квар-
(17.06.2002г. ности, с основным тала
N 24-г) видом деятель-
ности "Продажа,
техническое
обслуживание,
ремонт автомоби-
лей и мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
85. 0603384 Отчет о 1- Квар- Предприятия со До 10
реализации ремонт таль- списочной числен- числа
услуг ная ностью работающих после
предприятиями свыше 50 человек, отчет-
по ремонту их филиалы, неза- ного
изделий висимо от числен- квар-
личного и ности, с основным тала
домашнего видом деятель-
пользования ности "Ремонт
(17.06.2002г. изделий личного
N 24-г) и домашнего поль-
зования" (код ОКЭД
52.7)
86. 0603381 О запасах 4- Месяч- Предприятия, 1 числа
топлива топ- ная независимо от после
(17.06.2002г ливо вида экономичес- отчет-
N 24-г) (за- кой деятельности, ного
пасы) являющиеся пос- месяца
тавщиками и пот- (на
ребителями топ- период
лива (по малым отопи-
предприятиям-по тель-
перечню, установ- ного
ленному органами сезона-
государственной с 1 ян-
статистики) варя
до 1
апреля
и с 1
октября
до 1
декабря
87. 0603399 Отчет о 1- Месяч- Предприятия со До 3
реализации тор- ная списочной чис- числа
товаров, говля ленностью рабо- после
услуг тающих свыше отчет-
(17.06.2002г. 50 человек, их ного
N 24-г) филиалы, неза- месяца
висимо от числен-
ности, с основным
видом деятель-
ности "Торговля",
"Техническое
обслуживание,
ремонт автомоби-
лей и мотоциклов",
"Оптовая торговля
и торговля через
комиссионных
агентов", "Роз-
ничная торговля
и ремонт изделий
домашнего пользо-
вания", "Ресто-
раны, столовые
и др." (коды ОКЭД
50-52, 55.3-55.5)

88. 0603422 Жанар-жағар 5-ЖЖМ   Айлық Жанар-жағар май      Есепті
май матери. (запас.       материалдарын тұты.  айдан
алдарының   тар)          нушы болып табылатын кейінгі
запастары                 негiзгi жеткiзушiлер 3-күні
туралы есеп               мен ауыл шаруашылығы (егіс
(17.06.2002               құрамалары (шағын    жұмыстары
ж. N 24-г)                кәсiпорындар бойынша кезеңіне
мемлекеттiк статис.  - 1 нау.
тика органдары бел.  рыздан
гілеген тiзім бой.   1 қазанға
ынша)                дейiн)
Көлік және байланыс статистикасы
89. 0601624 Жалпы пай.  41-шос Жылдық Негiзгi қызмет тү.   Есепті
даланудағы  (жол)         рiне қарамастан,     жылдан
автомобиль                жолды пайдалану,     кейінгі
жолдары                   жөндеу және күтіп    25 қаң.
туралы есеп               ұстаумен айналысатын тарға
(17.06.2002               кәсiпорындар, олар.  дейін
ж. N 26-г)                дың филиалдары
90. 0601634 Пайдаланы.  ТЖ     Жылдық "Қазақстан Темiр     Есепті
латын темір               жолы" ҰК ЖАҚ, сондай жылдан
жол желіле.               -ақ Қазақстан аумағы кейінгі
рінің ұзын.               бойынша өтетiн басқа 25
дығы мен                  да темiр жолдардың   наурызға
қызметтің                 бөлiмдерi мен учас.  дейін
негізгі                   скелері (ЭҚЖЖ коды
көрсеткіш.                60.10)
тері туралы
темір жол.
дың есебі
(17.06.2002
ж. N 26-г)
91. 0601612 Автокөлік.  1-     Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
тердің бар  Көлік         тізімдiк саны 50     жылдан
-жоғы және  (шос)         адамнан асатын, өз   кейінгі
жұмысы ту.                теңгерiмiнде немесе  10
ралы (17.06.              жалға алған автокө.  ақпанға
2002 ж. N                 лiгi болған, сондай  дейін
26-г)                     -ақ лизинг бойынша
автокөлiк алған кә.
сiпорындар, жұмыс
iстейтiндердiң санына
қарамастан олардың
филиалдары
92. 0601666 Автокөлік.  1-     Жылдық Жеке иеленушілер     Есепті
тердің бар  Көлік         бойынша жол          жылдан
-жоғы ту.   (шос)         полициясының орган.  кейiнгi
ралы есеп   жеке          дары                 10
(17.06.2002                                    ақпанға
ж. N 26-г)                                     дейін
93. 0601675 Жалпы пай.  1-     Жылдық Өз теңгерiмiнде      Есептi
даланылмай. Көлік         жалпы пайдаланылмай. жылдан
тын темір   (темір        тын локомотивтерi,   кейінгі
жол көлігі  жол)          вагондары, темiр     9 қаңтар.
туралы есеп               жол жолдары болған   ға дейін
(17.06.2002               кәсiпорындар
ж. N 26-г)
94. 0601626 Ішкі кеме  11-ішкі Жылдық Қызметінің негiзгi   Есепті
қатынасы    (су)          түрi "Өзен көлігі"   жылдан
жолдары мен               (ЭҚЖЖ коды 61.2)     кейінгі
жалпы пай.                болатын кәсiпорын.   1 нау.
даланылатын               дар, сондай-ақ су    рызға
су көлікте.               көлігінің басқадай   дейін
рінің бар-                қосымша қызметiн
жоғы және                 жүзеге асыратын
жұмысы                    кәсіпорындар (ЭҚЖЖ
туралы есеп               коды 63.22)
(17.06.2002
ж. N 26-г)
95. 0601680 Қатынас     65     Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
түрлері                   тiзiмдік саны 50     жылдан
бойынша кө.               адамнан асатын       кейінгі
лік қызмет.               кәсіпорындар және    25 нау.
тері туралы               жұмыс iстейтiндердiң рызға
есеп (17.06.              санына қарамастан    дейін
2002 ж. N                 олардың филиалдары,
26-г)                     қызметiнiң негiзгi
түрi "Көлiк" (ЭҚЖЖ
коды 60-63; 63.3
басқа), сондай-ақ
өзiнiң теңгерiмiнде
электр көлiктерi
болған қызметтiң
басқа түрiмен айна.
лысатын кәсіпорындар
96. 0601670 Почта бай.  1-бай. Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң  Есепті
ланысының   ланыс         тізімдiк саны 50      жылдан
көрсеткен                 адамнан асатын, почта кейінгі
қызметтері                байланысы саласындағы 25 нау.
туралы есеп               қызметтi жүзеге асыр. рызға
(17.06.2002               ған (ЭҚЖЖ коды 64.1)  дейін
ж. N 26-г)                және берілген лицен.
зияға сай жұмыс iсте.
ген кәсiпорындар және
жұмыс iстейтiндердiң
санына қарамастан
олардың филиалдары
("Қазпочта" ААҚ-ты
қоспағанда)
97. 0601668 Электр бай. 2-бай. Жылдық Жұмыс iстейтiндердiң   Есепті
ланысының   ланыс         тізімдiк саны 50       жылдан
көрсеткен                 адамнан асатын, электр кейінгі
қызметтері                байланысы саласындағы  25 нау.
туралы есеп               қызметтi жүзеге асыр.  рызға
(17.06.2002               ған (ЭҚЖЖ коды 64.1)   дейін
ж. N 26-г)                және берілген лицен.
зияға сай жұмыс iсте.
ген кәсiпорындар және
жұмыс iстейтiндердiң
санына қарамастан
олардың филиалдары
("Қазақтелеком" ААҚ-ты
қоспағанда)
98. 0601072 Қатынастың  1-     Жарты. Бағыттық автобус      Есепті
барлық түр. Көлік  жылдық тасымалын мемлекеттік жарты
леріндегі   (бағыт)       реттеудi жүзеге       жылдан
автобус                   асыратын, аймақтық    кейінгі
бағыттары                 атқарушы органдардың  25 күнге
туралы есеп               бөлімшелерi (көлiк    дейін
(17.06.2002               департаменттері, бас.
ж. N 26-г)                қармалары немесе басқа
да ұйымдар)

88. 0603422 О запасах 5-ГСМ Месяч- Основные постав- 3 числа
горюче- (за- ная щики и сельхоз- после
смазочных пасы) формирования, отчет-
материалов являющиеся потре- ного
(17.06.2002г. бителями горюче- месяца
N 24-г) смазочных мате- (на
риалов (по малым период
предприятиям - полевых
по перечню, работ-
установленному с 1
органами государ- марта
ственной статис- до 1
тики) октября)
Статистика транспорта и связи
89. 0601624 Отчет об 41-шос Годовая Предприятия, их До 25
автомобильных (дор) филиалы, незави- января
дорогах обще- симо от основного после
(17.06.2002г. вида деятель- отчет-
N 26-г) ности, занимаю- ного
щиеся эксплуата- года
цией, ремонтом
и содержанием
дорог (код ОКЭД
63.21.2)
90. 0601634 Отчет ЖД Годовая ЗАО НК До 25
железной доро- "Казакстан темiр марта
ги о протяжен- жолы", а также после
ности эксплуа- отделения и отчет-
тируемых линий участки других ного
и основных железных дорог, года
показателях проходящих по
деятельности территории
(17.06.2002г. Казахстана
N 26-г) (код ОКЭД 60.10)
91. 0601612 Отчет о 1- Годовая Предприятия со До 10
наличии и ТР списочной чис- февраля
работе авто- (шос) ленностью рабо- после
транспорта тающих свыше отчет-
(17.06.2002г. 50 человек, их ного
N 26-г) филиалы, неза- года
висимо от числен-
ности работаю-
щих, имевшие на
своем балансе
или арендовавшие
автотранспорт,
а также взявшие
автотранспорт
по лизингу
92. 0601666 Отчет о 1-ТР Годовая Органы дорожной До 10
наличии (шос) полиции по инди- февраля
авто- индивид. видуальным после
транспорта владельцам отчет-
(17.06.2002г. ного
N 26-г) года
93. 0601675 Отчет о 1-ТР Годовая Предприятия, До 9
железно- (жел) имевшие на своем января
дорожном балансе локомо- после
транспорте тивы, вагоны, отчет-
необщего железнодорожные ного
пользования пути необщего года
(17.06.2002г. пользования
N 26-г)
94. 0601626 Отчет о 11-вн. Годовая Предприятия До 1
наличии внут- (вод) с основным видом марта
ренних судо- деятельности после
ходных путей "Речной транс- отчет-
и работе вод- порт" (код ОКЭД ного
ного транс- 61.2), а также года
порта общего предприятия,
пользования осуществляющие
(17.06.2002г. прочую вспомо-
N 26-г) гательную дея-
тельность водного
транспорта (код
ОКЭД 63.22)
95. 0601680 Отчет о 65 Годовая Предприятия со До 25
работе списочной чис- марта
транспорта ленностью рабо- после
по видам тающих свыше отчет-
сообщений 50 человек и их ного
(17.06.2002г. филиалы, неза- года
N 26-г) висимо от числен-
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Транспорт"
(коды ОКЭД 60-63,
кроме 63.3),
а также предприя-
тия других видов
деятельности,
имевших на своем
балансе электро-
транспорт
96. 0601670 Отчет об 1- Годовая Предприятия со До 25
услугах связь списочной чис- марта
почтовой ленностью рабо- после
связи тающих свыше отчет-
(17.06.2002г. 50 человек и их ного
N 26-г) филиалы, неза- года
висимо от числен-
ности работающих,
осуществлявшие
деятельность в
области почтовой
связи (код ОКЭД
64.1) и работав-
шие согласно
выданным лицен-
зиям (за исключе-
нием ОАО
"Казпочта")
97. 0601668 Отчет об 2- Годовая Предприятия со До 25
услугах связь списочной чис- марта
электрической ленностью рабо- после
связи тающих свыше отчет-
(17.06.2002г. 50 человек, их ного
N 26-г) филиалы, неза- года
висимо от числен-
ности работающих,
осуществлявшие
деятельность в
области электри-
ческой связи
(код ОКЭД 64.2)
и работавшие
согласно выдан-
ным лицензиям
(за исключением
ОАО "Казах-
телеком")
98. 0601072 Отчет об 1-ТР Полу- Подразделения До 25
автобусных (марш- годовая региональных числа
маршрутах рут) исполнительных после
во всех видах органов (депар- отчет-
сообщения таменты, управ- ного
(17.06.2002г. ления транспорта полу-
N 26-г) или другие орга- годия
низации), осу-
ществляющие
государственное
регулирование
маршрутных
автобусных
перевозок

99. 0601664 Теңіз порт. 31-Т   Жарты. Теңiз порттары,      Есепті
тарындағы   (қайта жылдық қызметiнiң негiзгi   жарты
тиеу-түсіру тиеу)         түрi "Жүктердi       жылдан
жұмыстары                 көлiктiк өңдеу"      кейінгі
туралы есеп               (ЭҚЖЖ коды 63.11)    10-ына
(17.06.2002                                    дейін
ж. N 26-г)
100. 0601679 Қалалық    1-     Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
және жол   Көлік  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
көліктері. (авто,        адамнан асатын кәсі. нан
нің жұмыс. электр)       сiпорындар және жұ.  кейінгі
тары тура.               мыс iстейтiндердің   2-күні
лы есеп                  санына қарамастан
(17.06.2002              олардың филиалдары,
ж. N 26-г)               қызметiнiң негiзгi
түрi "Қалалық және
жол көлігі" (ЭҚЖЖ
коды 60.2), сондай-
ақ өзiнiң теңгерi.
мiнде электр көлiгi
бар қызметтiң басқа
түрлерiмен айналыса.
тын кәсiпорындар
101. 0601677 Әуе көлі.  1-     Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
гінің жұ.  Көлік  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
мысы тура. (авиа)        адамнан асатын кәсі. нан
лы есеп                  сiпорындар және жұ.  кейінгі
(17.06.2002              мыс iстейтiндердің   2-күні
ж. N 26-г)               санына қарамастан
олардың филиалдары,
қызметiнiң негiзгi
түрi "Әуе көлігі"
(ЭҚЖЖ коды 60)
102. 0601673 Темір жол  1-     Тоқ.   "Қазақстан Темiр     Есепті
көлігінің  Көлік  сандық жолы" ҰК ЖАҚ, сондай тоқсан.
жұмысы     (тж)          -ақ Қазақстан аумағы нан
туралы                   бойынша өтетін басқа кейінгі
есеп (17.                да темiр жолдардың   2-күні
06.2002 ж.               бөлiмдер мен учаске.
N 26-г)                  лері (ЭҚЖЖ коды
60.10)
103. 0601678 Құбыр кө.  1-     Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
лігінің    Көлік  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
жұмысы ту. (құбыр)       адамнан асатын кәсі. нан
ралы есеп                сiпорындар және жұ.  кейінгі
(17.06.2002              мыс iстейтiндердің   2-күні
ж. N 26-г)               санына қарамастан
олардың филиалдары,
қызметiнiң негiзгi
түрi "Құбыр бойынша
жүк тасу"
(ЭҚЖЖ коды 60.3)
104. 0601676 Өзен кө.   1-     Тоқ.   Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
лігінің    Көлік  сандық тiзiмдiк саны 50     тоқсан.
жұмысы ту. (өзен)        адамнан асатын кәсі. нан
ралы есеп                сiпорындар және жұ.  кейінгі
(17.06.2002              мыс iстейтiндердің   2-күні
ж. N 26-г)               санына қарамастан
олардың филиалдары,
қызметiнiң негiзгi
түрi "Өзен көлігі"
(ЭҚЖЖ коды 61.2)
105. 0601674 Теңіз кө.  1-     Тоқ.   Қызметінің негізгі   Есепті
лігінің    Көлік  сандық түрі "Теңіз көлігі"  тоқ.
жұмысы     (теңіз)       (ЭҚЖЖ коды 61.1)     саннан
туралы                   болатын кәсіпорындар кейінгі
есеп                                          2-күні
(17.06.2002
ж. N 26-г)
106. 0601680 Қатынас     65    Тоқ.    Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
түрлері           сандық  тiзiмдік саны 50     тоқсан.
бойынша кө.               адамнан асатын       нан
лік жұмысы                кәсіпорындар және    кейінгі
туралы                    жұмыс iстейтiндердiң 30-күнге
есеп (17.06.              санына қарамастан    дейін
2002 ж. N                 олардың филиалдары,
26-г)                     қызметiнiң негiзгi
түрi "Көлiк" (ЭҚЖЖ
коды 60-63; 63.3-тен
басқа), сондай-ақ
өзiнiң теңгерiмiнде
электр көлiгі бар
қызметтiң басқа
түрлерiмен айна.
лысатын кәсіпорындар
107. 0601670 Почта және  3-бай. Айлық Жұмыс iстейтiндердiң  Есепті
электр бай. ланыс        тізімдiк саны 50      айдан
ланысы көр.              адамнан асатын, почта кейінгі
сеткен қыз.              және электр байланысы 20-күнге
меттер тура.             саласындағы қызметтi  дейін
лы есеп                  жүзеге асыратын
(17.06.2002              (ЭҚЖЖ коды 64) және
ж. N 26-г)               берілген лицензияларға
сай жұмыс iстеген
кәсiпорындар және
жұмыс iстейтiндердiң
санына қарамастан
олардың филиалдары
("Қазпочта" ААҚ-ты,
"Қазақтелеком" ААҚ-ты
қоспағанда)
108. 0601663 Көлік      1-     Айлық  Жұмыс iстейтiндердiң Есепті
жұмысы     көлік         тiзiмдiк саны 50     айдан
туралы                   адамнан асатын кәсі. кейінгі
есеп                     сiпорындар және жұ.  2-күнге
(17.06.2002              мыс iстейтiндердің
ж. N 26-г)               санына қарамастан
олардың филиалдары,
қызметiнiң негiзгi
түрi "Көлік"

99. 0601664 Отчет о 31-М Полу- Морские порты, До 10
погрузочно- (пе- годовая с основным видом числа
разгрузочных регр) деятельности после
работах в "Транспортная отчет-
морских портах обработка грузов" ного
(17.06.2002г. (код ОКЭД 63.11) полу-
N 26-г) годия
100.0601679 Отчет о 1-ТР Квар- Предприятия со На 2-й
работе (авто, таль- списочной чис- день
городского элек- ная ленностью рабо- после
и дорожного тро) тающих свыше отчет-
транспорта 50 человек, их ного
(17.06.2002г. филиалы, неза- квар-
N 26-г) висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Городской и
дорожный транс-
порт" (код ОКЭД
60.2), а также
предприятия
других видов
деятельности,
имеющие на своем
балансе электро-
транспорт
101.0601677 Отчет о 1-ТР Квар- Предприятия со На 2-й
работе (авиа) таль- списочной чис- день
воздуш- ная ленностью рабо- после
ного тающих свыше отчет-
транспорта 50 человек, их ного
(17.06.2002г. филиалы, неза- квар-
N 26-г) висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Воздушный
транспорт"
(код ОКЭД 62)
102.0601673 Отчет о 1-ТР Квар- ЗАО НК "Казак- На 2-й
работе (жд) таль- стан темiр жолы", день
железно- ная а также отделения после
дорожного и участки других отчет-
транспорта железных дорог, ного
(17.06.2002г. проходящих по квар-
N 26-г) территории тала
Казахстана
(код ОКЭД 60.10)
103.0601678 Отчет о 1-ТР Квар- Предприятия со На 2-й
работе (трубо-таль- списочной чис- день
трубо- провод)ная ленностью рабо- после
проводного тающих свыше отчет-
транспорта 50 человек, их ного
(17.06.2002г. филиалы, неза- квар-
N 26-г) висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Транспортировка
по трудопроводу"
(код ОКЭД 60.3)
104.0601676 Отчет о 1-ТР Квар- Предприятия со На 2-й
работе (река) таль- списочной чис- день
речного ная ленностью рабо- после
транспорта тающих свыше отчет-
(17.06.2002г. 50 человек, их ного
N 26-г) филиалы, неза- квар-
висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Речной
транспорт"
(код ОКЭД 61.2)
105.0601674 Отчет о 1-ТР Квар- Предприятия На 2-й
работе морс- (море) таль- с основным видом день
кого транс- ная деятельности после
порта "Морской отчет-
(17.06.2002г. транспорт" (код ного
N 26-г) ОКЭД 61.1) квар-
тала
106.0601615 Отчет о 65 Квар- Предприятия со До 30
работе таль- списочной чис- числа
транспорта ная ленностью рабо- после
по видам тающих свыше отчет-
сообщений 50 человек и их ного
(17.06.2002г. филиалы, неза- квар-
N 26-г) висимо от числен- тала
ности работающих,
с основным видом
деятельности
"Транспорт"
(коды ОКЭД 60-63,
кроме 63.3),
а также пред-
приятия других
видов деятель-
ности, имевших
на своем балансе
электротранспорт
107.0601671 Отчет об 3- Месяч- Предприятия со До 20
услугах связь ная списочной чис- числа
почтовой ленностью рабо- после
и электри- тающих свыше отчет-
ческой связи 50 человек и их ного
(17.06.2002г. филиалы, незави- месяца
N 26-г) симо от числен-
ности работающих,
осуществлявшие
деятельность в
области почтовой
и электрической
связи (код ОКЭД
64) и работавшие
согласно выданным
лицензиям (за
исключением ОАО
"Казпочта", ОАО
"Казахтелеком")
108.0601663 Отчет о 1- Месяч- Предприятия со На 2-й
работе транс- транс- ная со списочной день
порта порт численностью после
(17.06.2002г. работающих свыше отчет-
N 26-г) 50 человек и их ного
филиалы, неза- месяца
висимо от числен-
ности, с основным
видом деятель-
ности "Транспорт"

(ЭҚЖЖ коды 60-62),
сондай-ақ өзінің
теңгерімінде электр
көлігі бар қызметтің
басқа түрлерімен
айналысатын
кәсіпорындар
Баға статистикасы
109. 0607115 Ауыл ша.   2-АШБ Жылдық, Ауыл шаруашылығы     Есепті
руашылығы        жарты.  құрамалары           кезеңнен
құрамалары       жылдық                       кейінгі
сатып ал.                                     10-күні
ған өнер.
кәсіп өнім.
дерінің
нақты баға.
лары, көр.
сетілген
қызметтер.
дің тариф.
тері мен
бағалары
туралы есеп
(05.06.2002
ж. N 20-г)
110. 0607120 Құрылыс жұ. 3-КҚБ  Тоқ.   Құрылыс ұйымдары    Есепті
мыстарының  (ком.  сандық                     тоқсан.
бағаларын   понент.                           нан
зерттеу     тер)                              кейінгі
бланкісі                                      екінші
(13.06.2001                                   айдың
ж. N 22-с)                                    20-күні
111. 0607114 Өнеркәсiп  1-КБ   Айлық  Қызметтің негізгі    Есепті
өнімдерi                 түрі "Өнеркәсіп"     айдың
мен өнді.                болатын кәсіпорындар 20-сынан
рістік                                        кешік.
сипаттағы                                     тірмей
қызмет
көрсету
бағалары
туралы
өндiрушi
кәсіпорын.
дардың
есебi
(05.06.2002
ж. N 20-г)
112. 0607102 Өндірістік  2-КБ  Айлық  Қызметтің негізгі    Есепті
-техникалық              түрі "Өнеркәсіп"     айдың
мақсатта                 болатын кәсіпорындар 15-інен
сатып                                         кешік.
алынған                                       тірмей
өнімдердің
орташа
бағалары
туралы есеп
(05.06.2002
ж. N 20-г)
113. 0607101 Сатып       3-КҚБ Айлық  Құрылыс ұйымдары     Есепті
алынған                                       айдың
құрылыс                                       20-күні
материалдары,
бөлшектер
мен құрастыр.
малар баға.
лары туралы
есеп
(05.06.2002
ж. N 20-г)
114. 0607121 Барлық     1-АШБ  Айлық  Ауыл шаруашылығы     Есепті
арналар                  құрамалары           айдың
бойынша                                       16-күні
сатылған
ауыл шаруа.
шылығы
өнiмдерiнің
бағалары
туралы есеп
(05.06.2002
ж. N 20-г)
115. 0607104 Әуе көлiгі  1-    Айлық  Әуе көлігі           Есепті
кәсiпорын.  тариф        кәсіпорындары        айдың
дарының бiр (га)                              15-күні
тонна жүкті
тасымалдау
тарифтері
туралы есебі
(05.06.2002
ж. N 20-г)
116. 0607103 Автожол кө. 1-    Айлық  Автожол көлігі       Есепті
лігі кәсi.  тариф        кәсіпорындары        айдың
порындары.  (автом)                           15-күні
ның бір
тонна жүкті
тасымалдау
тарифтері
туралы есебі
(05.06.2002
ж. N 20-г)
117. 0607105 Темір жол   1-    Айлық  "Қазақстан Темір     Есепті
көлігі кә.  тариф        жолы" ҰК ЖАҚ         айдың
порындары.  (темір                            15-күні
ның бір     жол)
тонна жүкті
тасымалдау
тарифтері
туралы есебі
(05.06.2002
ж. N 20-г)
118. 0607107 Ішкі су     1-    Айлық  Ішкі су көлігі       Есепті
көлігі кә.  тариф        кәсіпорындары        айдың
порындары.  (ішкі                             15-күні
ның бір     су)
тонна жүкті
тасымалдау
тарифтері
туралы есебі
(05.06.2002
ж. N 20-г)
119. 0607106 Құбыр көлі. 1-    Айлық  Құбыр көлігі         Есепті
гімен жүк.  тариф        кәсіпорындары        айдың
терді тасы. (құбыр)                           15-күні
малдау та.
рифтері
туралы есеп
(05.06.2002
ж. N 20-г)
120. 0607119 Заңды тұл.  1-    Айлық  "Қазпочта" ААҚ,      Есепті
ғаларға ар. тариф        "Қазтелеком" ААҚ     айдың
налған бай. (бай.                             21-күні
ланыс қыз.  ланыс)
меттерінің
тарифтері
туралы есеп
(05.06.2002
ж. N 20-г)
Еңбек және халықты жұмыспен қамту статистикасы
121. 0608037 Зиянды      1-Е    Жылдық 2-ШК нысаны         Есепті
және қолай. (еңбек        бойынша есеп бере.  жылдан
сыз еңбек   жағ.          тіндерден басқа,    кейінгі
жағдайында  дайы)         қызметінің негізгі  31 қаң.
жұмыс іс.                 түрі өнеркәсіп,     тардан
тейтін қыз.               құрылыс, көлік және кешік.
меткерлер.                байланыс, денсаулық тірмей
дің саны                  сақтау, ғылым сала.
туралы есеп               ларындағы заңды
(06.06.2002               тұлғалары
ж. N 22-г)
122. 0608042 Маусым айына 1-Е  Жылына  2-ШК нысаны бойынша 20 шілде
есептелген   (Ж)  1 рет   есеп беретіндерден
жалақының                 басқа заңды тұлға.
мөлшері бой.              лар, олардың филиал.
ынша толық                дары мен өкілдіктері
ай жұмыс
істеген
тізімдік
құрамдағы
қызметкер.
лердің санын
бөлу
(06.06.2002
ж. N 22-г)
123. 0608026 Еңбек      1-Е    Жылдық 2-ШК нысаны бойынша  Есепті
бойынша                  есеп беретіндерден   жылдан
есеп                     басқа заңды тұлға.   кейінгі
(06.06.2002              лар, олардың         12 ақ.
ж. N 22-г)               филиалдары мен       паннан
өкiлдiктерi          кешік.
тірмей
124. 0608044 Қызметкер. 2-Е    Жылына 2-ШК нысаны бойынша  20 қазан
лердің     (маман) 1 рет есеп беретіндерден
жекелеген                басқа заңды тұлғалар,
лауазымдары              олардың филиалдары
мен маман.               мен өкілдіктері
дықтары
бойынша
қыркүйек
айындағы
жалақы
мөлшері
туралы есеп
(06.06.2002
ж. N 22-г)
125. 0608043 Еңбек      1-Е    Тоқ.   2-ШК нысаны бойынша  Есепті
бойынша           сандық есеп беретіндерден   тоқсан.
есеп                     басқа заңды тұлға.   нан
(06.06.2002              лар, олардың         кейінгі
ж. N 22-г)               филиалдары мен       7-күні
өкiлдiктерi
126. 0608006 Еңбек      1-Е    Айлық  Жұмыс істейтіндердің Есепті
бойынша                  тізімдік саны 50     айдан
есеп                     адамнан асатын заңды кейінгі
(06.06.2002              тұлғалар, олардың    7-күні
ж. N 22-г)               филиалдары мен
өкiлдiктерi
Денсаулық статистикасы
127. 0605070 Емдеу-     1-     Жылдық Барлық министрлік.   Есепті
алдын алу  ден.          тердің, ведомство.   жылдан
мекемеле.  саулық        лардың медициналық   кейінгі
рінің же.                қызметтері, денсау.  25 ақпан
лісі,                    лық сақтаудың мем.
кадрлары                 лекеттік емес ұйым.
және қыз.                дары
меті
туралы
есеп
(02.07.2001
ж. N 30-с)
128. 0601408 Аспиранту. 1-НК   Жылдық Аспиранттар мен      Есепті
ралар мен                докторанттарды       жылдан
докторанту.              даярлайтын заңды     кейінгі
ралардың                 тұлғалар             5 қаңтар
жұмысы ту.
ралы есеп
(02.07.2001
ж. N 30-с)
129. 0605029 Колледждің 2-НК   Жылдық Орта кәсiптiк бiлiмi Есепті
оқу жылы.                бар мамандар даяр.   жылдан
ның басын.               лауды жүзеге асыра.  кейiнгi
дағы есебі               тын заңды тұлғалар   5 қазан
(02.07.2001
ж. N 30-с)
130. 0605030 Жоғары оқу 3-НК   Жылдық Жоғары оқу орындары  Есепті
орнының                                       жылдан
оқу жылы.                                     кейінгі
ның басын.                                    5 қазан
дағы есебі
(02.07.2001
ж. N 30-с)
131. 0610018 Күндізгі    ЖМ-1  Жылдық Күндізгі жалпы       Есепті
жалпы білім              білім беретін        жылдан
беретін                  мектептер            кейінгі
мектептің                                     7 қыр.
оқу жылының                                   күйек
басындағы
есебі
(02.07.2001
ж. N 30-с)
132. 0605031 Тұрақты    85-К   Жылдық Тұрақты мектепке     Есепті
мектепке                 дейінгі ұйымдар      жылдан
дейінгі                                       кейінгі
ұйымның                                       5 қаңтар
есебі
(02.07.2001
ж. N 30-с)
133. 0608004 Кәсіптік   1-кә.  Жылдық Бастауыш кәсiптiк    Есепті
мектептің  сіптех        бiлiмi бар мамандар  жылдан
(лицейдің)               даярлауды жүзеге     кейінгі
оқу жылы.                асыратын заңды       10 қазан
ның басын.               тұлғалар
дағы есебі
(02.07.2001
ж. N 30-с)
134. 0605099 Бiлiм беру ӘЛҚАРЖЫ Жылдық Білім беру саласы.  Есепті
ұйымының   (бiлiм         ның заңды тұлғалары жылдан
қаржы-ша.  бepу)                              кейінгі
руашылық                                      1 сәу.
қызметi                                       ірден
туралы                                        кешік.
есебi                                         тірмей
(02.07.2001
ж. N 30-с)
135. 0605098 Денсаулық  ӘЛҚАРЖЫ Жылдық Денсаулық сақтау    Есепті
сақтау ұй. (ден.          және әлеуметтік     жылдан
ымының     саулық         қызмет көрсету      кейінгі
(әлеумет.  сақтау)        салаларының заңды   1 сәу.
тік қызмет.               тұлғалары           ірден
тің) қаржы-                                   кешік.
шаруашылық                                    тірмей
қызметі
туралы
есебi
(02.07.2001
ж. N 30-с)
136. 0605097 Денсаулық   Қызмет  Тоқ.   Жұмыс істейтін.    Есепті
сақтау ме.  көрсету сандық дердің санына      тоқсан.
кемесiнiң   (ден.          қарамастан, ден.   нан
көрсеткен   саулық         саулық сақтау және кейінгі
қызметiнiң  сақтау)        әлеуметтік қамсыз. 10-күні
көлемi                     дандыру салалары.
туралы                     ның заңды тұлға.
есебi                      лары
(02.07.2001
ж. N 30-с)
137. 0605096 Білім беру  Қызмет  Тоқ.   Жұмыс істейтін.    Есепті
мекемесінің көрсету сандық дердің санына      тоқсан.
көрсеткен   (білім         қарамастан, білім  нан
қызметiнiң  беру)          беру саласының     кейінгі
көлемі                     заңды тұлғалары    10-күні
туралы
есебi
(02.07.2001
ж. N 30-с)
Әлеуметтік статистиканың басқа да салалары
138. 0601401 Ғылыми-     1-    Жылдық  Ғылыми зерттеулер   Есепті
техникалық  ғылым         мен әзірлемелерді   жылдан
жұмыстардың               орындайтын заңды    кейінгі
орындалуы                 тұлғалар            25
туралы есеп                                   қаңтар
(02.07.2001
ж. N 30-с)
139. 0605004 Еңбек қыз.  7-ЖКА Жылдық  Жазатайым оқиғаға   Есепті
метiне бай.               душар болған немесе жылдан
ланысты                   қызметкерінің       кейінгі
жарақаттану               денсаулығына өзге   25
және кәсіп.               де зақым келген     қаңтар
тiк аурулар               заңды тұлғалар
туралы есеп
(02.07.2001
ж. N 30-с)
Қоршаған ортаны қорғау жөніндегі статистика
140. 0601414 Табиғат    4-ҚО   Жарты-  Табиғи ресурстарды  Есептi
қорғауға          жылдық  пайдаланатын, лас.  жылдан
жұмсалған                 тағыш заттектердiң  кейінгі
ағымдағы                  шығарындылары мен   55-күнге
шығындар,                 төгiндiлерi және
экологиялық               өндiрiстiк қалдық.
төлемдер                  тары бар кәсiпорын.
мен табиғи                дар
ресурстар
үшін төлем
туралы есеп
(05.06.2002
ж. N 19-г)
141. 0601415 Улы қал.    3-улы  Жарты-  Өнеркәсiптiк улы   Есепті
дықтардың   қал.   жылдық  қалдықтары бар     кезеңнен
пайда болуы дықтар         кәсiпорындар       кейінгі
және жойылуы               (пайда болу,       10-күн
туралы есеп                жинақтау, көму,
(05.06.2002                пайдалану,
ж. N 19-г)                 зиянсыздандыру,
құрту)
142. 0601419 Атмосфера. 2-ТП   Жарты-   Атмосфералық ауаны Есепті
лық ауаны   ауа   жылдық   ластайтын тұрақты  кезеңнен
қорғау                     көздері бар кәсі.  кейінгі
туралы                     порындар           10-күн
(05.06.2002
ж. N 19-г)
Кәсіпорындар статистикасы
143. 0604601 Кәсіпорын. 1-РЕГ  Жылдық   Жұмыспен қамтыл.   1 қара.
ның жай-                   ғандар саны 50     шадан
күйі және                  адамнан асатын,    кешік.
қызметі                    коммерциялық қыз.  тірмей
туралы есеп                меттi жүзеге
(сауалнама)                асыратын (қаржылық
емес корпорациялар)
заңды тұлғалар
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 28 ақпандағы
N 217 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының ведомстволық
статистикалық есептілігі нысандарының тізбесі
------------------------------------------------------------------
р/с! БҚЖЖ  ! Нысанның атауы ! Нысан.!Кезеңді.!   Респондент
N !бойынша!бекітілуі туралы!  ның  !  лігі  !
! нысан.!  нормативтік   !индексі!        !
! ның   ! кесімнің күні  !       !        !
! коды  !     мен N      !       !        !
------------------------------------------------------------------

(коды ОКЭД 60-62),
а также предприя-
тия других видов
деятельности,
имевшие на своем
балансе электро-
транспорт
Статистика цен
109.0607115 Отчет о фак- 2-ЦСХ Годовая,Сельскохозяйст- 10 числа
тических полу- венные формиро- после
ценах на годовая вания отчет-
промышленную ного
продукцию, периода
тарифах и
расценках на
услуги, при-
обретенные
сельскохозяй-
ственными
формированиями
(05.06.2002г.
N 20-г)
110.0607120 Бланк обсле- 3-ЦКС Квар- Строительные 20 числа
дования цен (ком- тальная организации второго
на строитель- понен- месяца
ные работы ты) после
(13.06.2001г. отчет-
N 22-с) ного
квартала
111.0607114 Отчет пред- 1-ЦП Месяч- Предприятия Не позд-
приятия-произ- ная с основным нее 20
водителя о видом деятель- числа
ценах на про- ности отчет-
мышленную "Промышлен- ного
продукцию и ность" месяца
услуги произ-
водственного
характера
(05.06.2002г.
N 20-г)
112.0607102 Отчет о 2-ЦП Месяч- Предприятия Не позд-
средних ценах ная с основным нее 15
на приобретен- видом деятель- числа
ную продукцию ности "Промыш- отчет-
производствен- ленность" ного
но-технического месяца
назначения
(05.06.2002г.
N 20-г)
113.0607101 Отчет о ценах 3-ЦКС Месяч- Строительные 20 числа
на приобретен- ная организации отчет-
ные строитель- ного
ные материалы, месяца
детали и кон-
струкции
(05.06.2002г.
N 20-г)
114.0607121 Отчет о ценах 1-ЦСХ Месяч- Сельскохозяйст- 16 числа
на реализо- ная веные формиро- отчет-
ванную по всем вания ного
каналам сельско- месяца
хозяйственную
продукцию
(05.06.2002г.
N 20-г)
115.0607104 Отчет о 1-та- Месяч- Предприятия 15 числа
тарифах на риф ная воздушного отчет-
перевозку (га) транспорта ного
тонны грузов месяца
предприятиями
воздушного
транспорта
(05.06.2002г.
N 20-г)
116.0607103 Отчет о 1-та- Месяч- Предприятия 15 числа
тарифах на риф ная автодорожного отчет-
перевозку (автом) транспорта ного
тонны грузов месяца
предприятиями
автодорожного
транспорта
(05.06.2002г.
N 20-г)
117.0607105 Отчет о 1-та- Месяч- ЗАО НК 15 числа
тарифах на риф ная "Казакстан отчет-
перевозку (жел) темiр жолы" ного
тонны грузов месяца
предприятиями
железнодорож-
ного транс-
порта (05.06.
2002г. N 20-г)
118.0607107 Отчет о 1-та- Месяч- Предприятия 15 числа
тарифах на риф ная внутреннего отчет-
перевозку (внутр. водного ного
тонны грузов вод.) транспорта месяца
предприятиями
внутреннего
водного транс-
порта (05.06.
2002г. N 20-г)
119.0607106 Отчет о 1-та- Месяч- Предприятия 15 числа
тарифах на риф ная трубопроводного отчет-
транспорти- (труб) транспорта ного
ровку грузов месяца
трубопроводным
транспортом
(05.06.2002г.
N 20-г)
120.0607119 Отчет о 1-та- Месяч- ОАО "Казпочта", 21 числа
тарифах на риф ная ОАО "Казах- отчет-
услуги связи (связь) телеком" ного
для юридичес- месяца
ких лиц
(05.06.2002г.
N 20-г)
Статистика труда и занятости населения
121.0608037 Отчет о 1-Т Годовая Юридические лица Не
численности (усло- с основным видом позднее
работников, вия деятельности в 31 ян-
занятых во труда) сфере промышлен- варя
вредных и ности, строитель- после
других не- ства, транспорта отчет-
благоприятных и связи, здраво- ного
условиях охранения, науки, года
труда (06.06. кроме отчитываю-
2002г. N 22-г) щихся по форме
2-МП
122.0608042 Распределение 1-Т 1 раз Юридические лица, 20
численности (ЗП) в год их филиалы и июля
работников представительства,
списочного кроме отчитываю-
состава, щихся по форме
отработавших 2-МП
полностью
месяц, по
размерам
начисленной
заработной
платы за июнь
(06.06.2002г.
N 22-г)
123.0608026 Отчет по 1-Т Годовая Юридические лица, Не позд-
труду их филиалы и нее 12
(06.06.2002г. представитель- февраля
N 22-г) ства, кроме после
отчитывающихся отчет-
по форме 2-МП ного
года
124.0608044 Отчет о 2-Т 1 раз Юридические лица, 20
размерах (проф) в год их филиалы и октября
заработной представительства,
платы работ- кроме отчитываю-
ников по от- щихся по форме
дельным долж- 2-МП
ностям и про-
фессиям за
сентябрь
(06.06.2002г.
N 22-г)
125.0608043 Отчет по 1-Т Квар- Юридические лица, 7 числа
труду (06.06. тальная их филиалы и после
2002г. N 22-г) представительства,отчет-
кроме отчитываю- ного
щихся по форме квартала
2-МП
126.0608006 Отчет по 1-Т Месяч- Юридические лица, 7 числа
труду (06.06. ная их филиалы и после
2002г. N 22-г) представительства отчет-
со списочной ного
численностью месяца
работающих свыше
50 человек
Статистика здравоохранения и образования
127.0605070 Отчет о сети, 1- Годовая Медицинские 25
кадрах и здрав службы всех февраля
деятельности министерств, после
лечебно-профи- ведомств, отчет-
лактических негосударствен- ного
учреждений ные организации года
(02.07.2001г. здравоохранения
N 30-с)
128.0601408 Отчет о 1-НК Годовая Юридические лица, 5 янва-
работе ас- выполняющие под- ря после
пирантуры и готовку аспиран- отчет-
докторантуры тов и докторан- ного
(02.07.2001г. тов года
N 30-с)
129.0605029 Отчет 2-НК Годовая Юридические лица, 5 ок-
колледжа на осуществляющие тября
начало учеб- подготовку спе- после
ного года циалистов со отчет-
(02.07.2001г. средним профес- ного
N 30-с) сиональным года
образованием
130.0605030 Отчет 3-НК Годовая Высшие учебные 5 ок-
высшего учеб- заведения тября
ного заведения после
на начало отчет-
учебного года ного
(02.07.2001г. года
N 30-с)
131.0610018 Отчет днев- ОШ-1 Годовая Дневные обще- 7 сен-
ной обще- образовательные тября
образователь- школы после
ной школы на отчет-
начало учеб- ного
ного года года
(02.07.2001г.
N 30-с)
132.0605031 Отчет пос- 85-К Годовая Постоянные 5 ян-
тоянной до- дошкольные варя
школьной орга- организации после
низации отчет-
(02.07.2001г. ного
N 30-с) года
133.0608004 Отчет 1- Годовая Юридические лица, 10 ок-
профессио- проф- осуществляющие тября
нальной школы тех подготовку спе- после
(лицея) на циалистов с на- отчет-
начало учеб- чальным профес- ного
ного года сиональным года
(02.07.2001г. образованием
N 30-с)
134.0605099 Отчет о СОЦФИН Годовая Юридические Не позд-
финансово- (обра- лица сферы нее 1
хозяйственной зование) образования апреля
деятельности после
организации отчет-
образования ного
(02.07.2001г. года
N 30-с)
135.0605098 Отчет о СОЦФИН Годовая Юридические Не позд-
финансово- (здра- лица сферы нее 1
хозяйственной воохра- здравоохранения апреля
деятельности нение) социальных после
организации услуг отчет-
здраво- ного
охранения года
(социальной
службы)
(02.07.2001г.
N 30-с)
136.0605097 Отчет УСЛУГИ Квар- Юридические 10
учреждения (здра- тальная лица сферы числа
здравоохране- воохра- здравоохранения после
ния об объеме нение) и социального отчет-
оказанных обеспечения, ного
услуг независимо от квартала
(02.07.2001г. численности
N 30-с) работающих
137.0605096 Отчет УСЛУГИ Квар- Юридические 10
учреждения (обра- таль- лица сферы числа
образования зова- ная образования, после
об объеме ние) независимо от отчет-
оказанных численности ного
услуг работающих квартала
(02.07.2001г.
N 30-с)
Другие отрасли социальной статистики
138.0601401 Отчет о 1- Годовая Юридические 25
выполнении наука лица, выполняю- января
научно-техни- щие научные после
ческих работ исследования и отчет-
(02.07.2001г. разработки ного
N 30-с) года
139.0605004 Отчет о 7-ТПЗ Годовая Юридические 25
травматизме, лица, на которых января
связанном с произошел нес- после
трудовой частный случай отчет-
деятельностью, или иное повреж- ного
и профес- дение здоровья года
сиональных работника
заболеваниях
(02.07.2001г.
N 30-с)
Статистика по охране окружающей среды
140.0601414 Отчет о 4-ОС Полу- Предприятия, На 55
текущих годовая использующие день
затратах на природные ресур- после
охрану природы, сы, имеющие отчет-
экологических выбросы и сбросы ного
платежах и загрязняющих года
плате за при- веществ, и отходы
родные ресурсы производства
(05.06.2002г.
N 19-г)
141.0601415 Отчет об 3-ток- Полу- Предприятия, 10
образовании сичные годовая имеющие токсичные числа
и удалении отходы промышленные после
токсичных отходы (образова- отчет-
отходов ние, складирова- ного
(05.06.2002г. ние, захоронение, периода
N 19-г) использование,
обезвреживание,
уничтожение)
142.0601419 Отчет об 2-ТП Полу- Предприятия, 10 числа
охране атмос- воздух годовая имеющие стацио- после
ферного воздуха нарные источники отчет-
(05.06.2002г. загрязнения ного
N 19-г) атмосферного периода
воздуха
Cтатистика предприятий
143.0604601 Отчет (анкета)1-РЕГ Годовая Юридические лица, Не
о состоянии и осуществляющие позднее
деятельности коммерческую 1 ноября
предприятия деятельность
(23.05.02г. (нефинансовые
N 16-г) корпорации),
с численностью
занятых более
50 человек
--------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2003 года N 217
Перечень
форм ведомственной статистической отчетности
Республики Казахстан
------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------

1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
1   0610372  Жекелеген       1-инфек. тоқсан.  1. Тергеу изоляторы.
жұқпалы және    ция      дық      ның (ТИ) дәрігерлік
паразиттік      ІІМ-нің           бөлмесі, жеке құрамға
аурулар         СЭҚ-ы             қызмет көрсететін
туралы есеп                       ЕПМ
(23.10.02 ж.
N 48г)
2   0610361  Алдын алу егу.  ІІМ-нің  тоқсан.  1. Тергеу изоляторы.
лер мен вак.    5-СЭҚ-ы  дық      ның (ТИ) дәрігерлік
цинаның қозға.                    бөлмесі, жеке құрамға
лысы туралы                       қызмет көрсететін
есеп (23.10.                      ЕПМ
02 ж. N 48г)                      2. Астана, Алматы қ.
ІІББ-ның СЭҚ-ы,
облыстардағы ІІББ-
ІІБ-сы
3   0610662  Алдын-алу егу.  ІІМ-нің  тоқсан.  1. Тергеу изоляторы.
лер мен қамту   6-СЭҚ-ы  дық      ның (ТИ) дәрігерлік
туралы есеп                       бөлмесі, жеке құрамға
(23.10.02 ж.                      қызмет көрсететін
N 48г)                            ЕПМ
2. Астана, Алматы қ.
ІІББ-ның СЭҚ-ы,
облыстардағы ІІББ-
ІІБ-сы
4   0610362  Ішкі істер      ІІМ-нің  тоқсан.  1. Тергеу изоляторы.
органдарының    СЭҚ-ы    дық      ның (ТИ) дәрігерлік
мекемелерінде   7-СПИД            бөлмесі, жеке құрам.
медициналық                       ға қызмет көрсететін
зерттелуде                        ЕПМ
жатқан адам.                      2. Астана, Алматы қ.
дарды СПИД-ке                     ІІББ-ның СЭҚ-ы,
зерттеудің                        облыстардағы ІІББ-
нәтижесі                          ІІБ-сы
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
5   0610337  Санитарлық-     ІІМ-нің  жылдық   Астана, Алматы қ.
эпидемиология.  36-СЭҚ-ы          ІІББ-ның СЭҚ-ы,
лық станция.                      облыстардағы
ның жұмысы                        ІІББ-ІІБ-сы
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
6   0610322  Емдеу-алдын-    ІІМ-нің  жылдық   1. Ішкі істер органы.
алу мекеме.     ЛС                ның жеке құрамына,
сінің есебі     1-емдеу           ТИ-ге қызмет көрсете.
(23.10.02 ж.                      тін емдеу-алдын-алу
N 48г)                            мекемелері ЕПМ
2. ҚР ІІМ-нің жоғары
және арнаулы орта
оқу орындарының
медбасқармалары,
медбөлімдер (денсау.
лық пункттері)
3. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ІІМ-нің емханасы бар
орталық госпиталі
7   0610323  Түзеу мекеме.   ІІМ-нің  жылдық   1. ТИ-дың медицина.
сіндегі, тергеу СК                лық бөлімдері
изоляторының    1-емдеу           (денсаулық пункттері)
медициналық                       2. Облыстардағы ІІББ-
есебі (23.10.                     ІІБ-ның медбасқарма.
02 ж. N 48г)                      лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
8   0610332  Медбасқарма,    ІІМ-нің  жылдық   Облыстардағы ІІББ-
медбөлім,       2-емдеу           ІІБ-ның медбасқарма.
медқызметтер.                     лары, медбөлімдері
дің есебі                         (қызметтері), Астана,
(23.10.02 ж.                      Алматы қ. ІІББ-сы,
N 48г)                            ІІМ-нің оқу орындары
9   0610334  Медициналық     ІІМ-нің  жылдық   1. Медициналық айық.
айықтырғыштар.  4-емдеу           тырғыштар
дағы денсаулық
пункттерінің
есебі (23.10.
02 ж. N 48г)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
10  0610335  Әскери-дәрігер. ІІМ-нің  жылдық   1. Госпитальдық және
лік комиссияның 7-емдеу           гарнизондық ӘДК,
есебі (23.10.
02 ж. N 48г)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның ӘДК-і,
Астана, Алматы қ.
ІІББ-сы
3. ҚР ІІМ оқу орында.
рының медбөлімдері,
медқызметтері,
медсанбөлімдері
11  0610363  Уақытша жұмысқа ІІМ      жарты-   1. ІІО, ТИ-дің жеке
қабілетсізді.   16-ВН    жылдық   құрамына қызмет
гінің себептері                   көрсететін ЕПМ
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі
12  0610338  Санаторийлердің ІІМ 64   жылдық   Санаторийлер
есебі (23.10.
02 ж. N 48г)
13  0610325  Тіркелген ауру.  N 1     жылдық   1. Ішкі істер органы.
лар мен оның    қосымша           ның жеке құрамына,
салдары туралы  (ІІМ ЛС           ТИ-ге, қызмет көрсе.
есеп (23.10.     NN               тетін емдеу-алдын-
02 ж. N 48г)    1-емдеу,          алу мекемелері
ІІМ СК            (ЕПМ)
1-емдеу,
нысанына)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі
14  0610326  Балаларға        N 2     жылдық   1. Ішкі істер органы.
медициналық     қосымша           ның жеке құрамына,
көмек көрсету   (ІІМ ЛС           ТИ-ге, балалар үйіне
туралы есеп     N 1-              қызмет көрсететін
(23.10.02 ж.    емдеу             емдеу-алдын-алу
N 48г)          нысанына)         мекемелері (ЕПМ)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
15  0610327  Жүкті, босана.   N 3     жылдық   1. ТИ-дің медицина.
тын және        қосымша -         лық бөлімдері
босанған әйел.  есеп              (денсаулық пункттері)
дерге медици.   (ІІМ СК
налық көмек     N 1-
көрсету туралы  емдеу,
есеп (23.10.    нысанына)
02 ж. N 48г)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
16  0610329  Венерология.     N 5     жылдық   1. Ішкі істер органы.
лық, паразит.   қосымша           ның жеке құрамына,
тік аурулармен  (ІІМ ЛС           ТИ-ге, қызмет көрсе.
және микозамен  NN 1-             тетін емдеу-алдын-
ауыратын кон.   емдеу,            алу мекеме (ЕПМ)
тингенттер      ІІМ СК
туралы есеп     1-емдеу,
(23.10.02 ж.    ІІМ СК-Б
N 48г)          1-емдеу
нысанына)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі
17  0610330  Психикалық       N 6     жылдық   1. Ішкі істер органы.
аурулар         қосымша           ның жеке құрамына,
контингенттері  (ІІМ ЛС           ТИ-ге, қызмет көрсе.
туралы есеп     NN 1-             тетін емдеу-алдын-
(23.10.02 ж.    емдеу,            алу мекеме (ЕПМ)
N 48г)          ІІМ СК
1-емдеу
нысанына)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі
18  0610331  Маскүнемдікке,   N 7     жылдық   1. Ішкі істер органы.
есірткіге,      қосымша           ның жеке құрамына,
уытты заттарға  (ІІМ ЛС           ТИ-ге, қызмет көрсе.
әуес аурулар.   NN 1-             тетін емдеу-алдын-
дың контингент. емдеу,            алу мекеме (ЕПМ)
тері туралы     ІІМ СК
есеп (23.10.    1-емдеу
02 ж. N 48г)    нысанына)
2. Облыстардағы ІІББ-
ІІБ-ның медбасқарма.
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы,
ҚР ІІМ-нің емханасы
бар орталық госпиталі

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1 0610372 Отчет об отдельных ин- 1-ин- квар- 1. Медчасти
фекционных и паразитар- фекция таль- СИЗО, ЛПУ, об-
ных заболеваниях СЭС ная служивающие
(23.10.02 г. N 48-г) МВД личный состав
2. СЭС ГУВД
гг. Астаны,
Алматы, ГУВД-
УВД областей
2 0610361 Отчет о профилактичес- 5-СЭС квар- 1. Медчасти
ких прививках и движе- МВД таль- СИЗО, ЛПУ об-
нии вакцин ная служивающие
(23.10.02 г. N 48-г) личный состав
2. СЭС ГУВД
гг. Астаны,
Алматы, ГУВД-
УВД областей
3 0610662 Отчет об охвате профи- 6-СЭС квар- 1. Медчасти
лактическими прививками МВД таль- СИЗО, ЛПУ, об-
(23.10.02 г. N 48-г) ная служивающие
личный состав
2. СЭС ГУВД
гг. Астаны,
Алматы, ГУВД-
УВД областей
4 0610362 Отчет о результатах 7-СПИД квар- 1. Медчасти
обследования на СПИД СЭС таль- СИЗО, ЛПУ, об-
лиц, находящихся на ме- МВД ная служивающие
дицинском обследовании личный состав
в учреждениях органов
внутренних дел
(23.10.02 г. N 48-г)
2. СЭС ГУВД
гг. Астаны,
Алматы, ГУВД-
УВД областей
5 0610337 Отчет о работе санитар- 36 СЭС годо- СЭС ГУВД
но-эпидемиологической МВД вая гг. Астаны,
станции Алматы, ГУВД-
(23.10.02 г. N 48-г) УВД областей
6 0610322 Отчет лечебно-профилак- 1-леч годо- 1. Лечебно-
тического учреждения ЛС вая профилактичес-
(23.10.02 г. N 48-г) МВД кие учрежде-
ния, обслужи-
вающие личный
состав органов
внутренних
дел, СИЗО
2. Медуправле-
ния, медотделы
(здравпункты)
высших и сред-
них профессио-
нальных учеб-
ных заведений
МВД РК
3. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг.
Астаны, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД
7 0610323 Медицинский отчет след- 1-леч годо- 1. медицинские
ственного изолятора, СК вая части (здрав-
исправительного учреж- МВД пункты) СИЗО
дения (23.10.02 г.
N 48-г) 2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы
8 0610332 Отчет медуправления, 2-леч годо- Медуправления,
медотдела, медслужбы МВД вая медотделы
(23.10.02 г. N 48-г) (службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
учебных заве-
дений МВД
9 0610334 Отчет здравпункта меди- 4-леч годо- 1. Медицинские
цинского вытрезвителя МВД вая вытрезвители
(23.10.02 г. N 48-г)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
ны, Алматы
10 0610335 Отчет военно-врачебной 7-леч годо- 1. Госпиталь-
комиссии (23.10.02 г. МВД вая ные и гарни-
N 48-г) зонные ВВК
2. ВВК ГУВД,
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
ны, Алматы
3. Медотделы,
медслужбы,
медсанчасти
учебных заве-
дений МВД РК
11 0610363 Отчет о причинах времен- 16-ВН полу- 1. ЛПУ, обслу-
ной нетрудоспособности МВД годо- живающие лич-
(23.10.02 г. N 48-г) вая ный состав
ОВД, СИЗО
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
ны, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД
12 0610338 Отчет санатория 64 МВД годо- Санатории
(23.10.02 г. N 48-г) вая
13 0610325 Отчет о зарегистриро- прило- годо- 1. Лечебно-
ванных заболеваниях и жение вая профилактичес-
их исходах (23.10.02 г. N 1 кие учрежде-
N 48-г) (к ния, обслужи-
формам вающие личный
NN 1- состав органов
леч ЛС внутренних
МВД, дел, СИЗО
1-леч
СК МВД)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
ны, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД
14 0610326 Отчет о медицинской по- прило- годо- 1. Лечебно-
мощи детям (23.10.02 г. жение вая профилактичес-
N 48-г) N 2 кие учрежде-
(к ния, обслужи-
форме вающие личный
N 1- состав органов
леч ЛС внутренних
МВД) дел, СИЗО, дом
ребенка
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
ны, Алматы
15 0610327 Отчет о медицинской по- Отчет- годо- 1. Медицинские
мощи беременным, роже- вкла- вая части (здрав-
ницам и родильницам дыш пункты) СИЗО
(23.10.02 г. N 48-г) N 3
(к
форме
N 1-
леч СК
МВД)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
ны, Алматы
16 0610329 Отчет о контингентах прило- годо- 1. Лечебно-
больных венерическими, жение вая профилактичес-
паразитарными заболе- N 5 кие учрежде-
ваниями и микозами (к ния, обслужи-
(23.10.02 г. N 48-г) формам вающие личный
NN 1- состав органов
леч ЛС внутренних
МВД, дел, СИЗО
1-леч
СК
МВД,
1-леч 2. Медуправле-
СК-Б ния, медотделы
МВД) (службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД РК
17 0610330 Отчет о контингентах прило- годо- 1. Лечебно-
психических больных жение вая профилактичес-
(23.10.02 г. N 48-г) N 6 кие учрежде-
(к ния, обслужи-
формам вающие личный
NN 1- состав органов
леч ЛС внутренних
МВД, дел, СИЗО
1-леч
СК МВД)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД РК
18 0610331 Отчет о контингентах прило- годо- 1. Лечебно-
больных алкоголизмом, жение вая профилактичес-
наркоманией, токсико- N 7 кие учрежде-
манией (23.10.02 г. (к ния, обслужи-
N 48-г) формам вающие личный
NN 1- состав органов
леч ЛС внутренних
МВД, дел, СИЗО
1-леч
СК МВД)
2. Медуправле-
ния, медотделы
(службы) ГУВД-
УВД областей,
ГУВД гг. Аста-
на, Алматы,
Центральный
госпиталь с
поликлиникой
МВД РК

19  0610562  Әкімшілік заң.   1       айлық    Облыстардың көліктік
наманы бары.                      ІІББ-ІІБ
сында ішкі
істер орган.
дарында істе.
лінген жұмыс.
тардың нәтижесі
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
20  0610359  Жол полициясы.   1-ДП    тоқсан.  Облыстардағы ІІББ-
ның жұмыстары            дық      ІІБ ЖПБ
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
21  0610365  ҚР ІІМ ТИ-де    17-СИ    тоқсан.  ҚР ІІМ АОД
қамауға алынып           дық
және сотталып,
түрмелерде
отырған адамдар.
дың саны, құрамы
және қозғалысы
туралы есеп
(23.10.02 ж.
N 48г)
22  0610319  Автомотокөлік   2-ТС     жылдық   Облыстардағы ІІББ-ІІБ
құралдарының,                     ЖПБ
тіркемелердің
бар-жоғы және
арнаулы өнім
бланкілерін
жұмсау туралы
есеп (23.10.
02 ж. N 48г)
23  0610358  ІІМ МКҚД-нің   1-МКҚД    жарты-   Астана, Алматы қ.
жұмысы туралы            жылдық   ІІББ-ІІБ МКҚБ,
есеп (23.10.                      облыстардағы МКҚБ
02 ж. N 48г)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
---------------------------------------------
Табыс ету            |  Табыс ету
мекен-жайы           |   мерзімі
---------------------------------------------
7                      8
---------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
1   1. Астана, Алматы қ.   1. Есепті
ІІББ-ның СЭҚ-ы,        кезеңнен
облыстардағы ІІББ-     кейінгі 5-күнге
ІІБ-сы                 дейін
2. ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      2. Есепті кезең.
нен кейінгі
10-күнге дейін
2   1. Астана, Алматы қ.   1. Есепті
ІІББ-ның СЭҚ-ы,        кезеңнен
облыстардағы ІІББ-     кейінгі 5-күнге
ІІБ-сы                 дейін
2. ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      2. Есепті кезең.
нен кейінгі
10-күнге дейін
3   1. Астана, Алматы қ.   1. Есепті
ІІББ-ның СЭҚ-ы,        кезеңнен
облыстардағы ІІББ-     кейінгі 5-күнге
ІІБ-сы                 дейін
2. ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      2. Есепті кезең.
нен кейінгі
10-күнге дейін
4   1. Астана, Алматы қ.   1. Есепті
ІІББ-ның СЭҚ-ы,        кезеңнен
облыстардағы ІІББ-     кейінгі 5-күнге
ІІБ-сы                 дейін
2. ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      2. Есепті кезең.
нен кейінгі
10-күнге дейін
5   ҚР ІІМ-нің ОСЭҚ-ы      10 қаңтардан
кешіктірмей
6   1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері,
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 10 қаңтар
Республикасының
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
3. Облыстардағы ІІББ-  3. 20 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.    дейін
лары, медбөлімдері
(денсаулық пункттері)
7   1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері,
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы

19 0610562 Отчет о результатах дея- 1 месяч- ГУВД-УВД
тельности органов внут- ная областей на
ренних дел по исполнению транспорте
административного
законодательства
(23.10.02 г. N 48-г)
20 0610359 Отчет о работе дорожной 1-ДП квар- УДП ГУВД-УВД
полиции (23.10.02 г. таль- областей
N 48-г) ная
21 0610365 Отчет о численности, 17-СИ квар- ДПИ МВД РК
составе и движении лиц, таль-
заключенных под стражу, ная
и осужденных, содержа-
щихся в СИЗО МВД РК
(23.10.02 г. N 48-г)
22 0610319 Отчет о наличии и техни- 2-ТС годо- УДП ГУВД-УВД
ческом состоянии авто- вая областей
мототранспортных
средств, прицепов и
расходовании бланков
спецпродукции
(23.10.02 г. N 48-г)
23 0610358 Отчет о работе ДГСО МВД 1- полу- ОГСО ГУВД-УВД
(23.10.02 г. N 48-г) ДГСО годо- гг. Астана,
вая Алматы, УССО
областей
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. СЭС ГУВД гг. Астана, Алматы, 1. до 5 числа, после
ГУВД-УВД областей отчетного периода
2. ЦСЭС МВД 2. до 10 числа после
отчетного периода
2 1. СЭС ГУВД гг. Астана, Алматы, 1. до 5 числа, после
ГУВД-УВД областей отчетного периода
2. ЦСЭС МВД 2. до 10 числа после
отчетного периода
3 1. СЭС ГУВД гг. Астана, Алматы, 1. до 5 числа, после
ГУВД-УВД областей отчетного периода
2. ЦСЭС МВД 2. до 10 числа после
отчетного периода
4 1. СЭС ГУВД гг. Астана, Алматы, 1. до 5 числа, после
ГУВД-УВД областей отчетного периода
2. ЦСЭС МВД 2. до 10 числа после
отчетного периода
5 ЦСЭС МВД РК не позднее 10 января
6 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД 2. 10 января
Республики Казахстан
3. Медицинскому управлению МВД 3. до 20 января
Республики Казахстан
7 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы

2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
8   Қазақстан              20 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
9   1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері,
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
10  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 5 қаңтарға
ІІБ-ның әскери-дәрі.   дейін
герлік комиссиясы,
Астана, Алматы қ.
ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 10 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің ОӘДК
3. ҚР ІІМ ОӘДК         3. Медкуәландыру
аяқталысымен
5-күннен кешік.
тірмей
11  1. Облыстардағы ІІББ-  1. Есепті
ІІБ-ның медбасқарма.   кезеңнен кейінгі
лары, медбөлімдері,    10-күнге дейін
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. Есепті
Республикасының        кезеңнен кейінгі
ІІМ-нің медициналық    20-күнге дейін
басқармасы
12  Қазақстан Республика.  15 қаңтарға
сы ІІМ-нің медици.     дейін
налық басқармасы
13  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
14  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
15  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
16  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
17  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
18  1. Облыстардағы ІІББ-  1. 10 қаңтарға
ІІБ-ның медбасқарма.   дейін
лары, медбөлімдері
(қызметтері), Астана,
Алматы қ. ІІББ-сы
2. Қазақстан           2. 20 қаңтарға
Республикасының        дейін
ІІМ-нің медициналық
басқармасы
19  ҚР ІІМ КАО             есепті кезеңнен
кейінгі 5-күнге
дейін
20  ҚР ІІМ ЖПК             есепті кезеңнен
кейінгі 3-күнге
дейін
21  ҚР Бас прокуратурасы   есепті кезеңнен
кейінгі 20-күнге
дейін

2. Медицинскому управлению МВД 2. до 20 января
Республики Казахстан
8 Медицинскому управлению МВД РК до 20 января
9 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД 2. до 20 января
Республики Казахстан
10 1. Военно-врачебным комиссиям 1. до 5 января
ГУВД, УВД областей, ГУВД
гг. Астаны, Алматы
2. ЦВВК МВД Республики Казахстан 2. до 10 января
3. ЦВВК МВД РК 3. не позднее 5 дней по
окончании медосвидетель-
ствования
11 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 числа после
(службам) ГУВД-УВД областей, отчетного периода
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД 2. до 20 числа после
Республики Казахстан отчетного периода
12 Медицинскому управлению МВД до 15 января
Республики Казахстан
13 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД 2. до 20 января
Республики Казахстан
14 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД 2. до 20 января
Республики Казахстан
15 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД 2. до 20 января
Республики Казахстан
16 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД 2. до 20 января
Республики Казахстан
17 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы,
2. Медицинскому управлению МВД 2. до 20 января
Республики Казахстан
18 1. Медуправлениям, медотделам 1. до 10 января
(службам) ГУВД-УВД областей,
ГУВД гг. Астана, Алматы
2. Медицинскому управлению МВД 2. до 20 января
Республики Казахстан
19 ЦКИ МВД РК до 5 числа после отчетного
периода
20 ДДП МВД РК до 3 числа после отчетного
периода
21 Генеральной прокуратуре РК до 20 числа после отчетного
периода

22  ҚР ІІМ ЖПК             1 қазанға дейін
23  ҚР ІІІ МКҚД            есепті кезеңнен
кейінгі 5-күнге
дейін
---------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің
Инвестициялар жөніндегі комитеті
1   0610612  Инвестициялық   1-ИП     тоқсан.  Инвестициялық префе.
жобаны іске              дық      ренциялар беруге
асыру туралы                      келісім-шарт жасасқан
есеп (27.12.                      заңды тұлғалар
01 ж. N 65-с)
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
---------------------------------------------
7                    8
---------------------------------------------
1   Қазақстан              есепті кезеңнен
Республикасы           кейінгі 15-күнге
Индустрия және         дейін
сауда министрлігінің
Инвестициялар
жөніндегі комитеті
---------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі

22 ДДП МВД РК до 1 октября
23 ДГСО МВД РК до 5 числа после отчетного
периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Комитет по инвестициям Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
1 0610612 Отчет о реализации 1-ИП квар- Юридические
инвестиционного проекта таль- лица, заклю-
(27.12.01 г. N 65-с) ная чившие конт-
ракт на пре-
доставление
инвестиционных
преференций
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 Комитету по инвестициям Министер- до 15 числа после
ству индустрии и торговли отчетного периода
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан

1   0610650  Кинобейнепрокат 2-ПР     жылдық   1. Облыстық мәдениет
беру ұйымдары.                    басқармалары
ның жұмысы
туралы есеп
(22.01.
97ж. N 6)
2. ҚР Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі,
облыстар бойынша
жиынтық есеп
2   0610649  Киноқондырғы.   К-2 РИК  жылдық   1. Облыстық мәдениет
лардың залдары                    басқармалары
мен бейне
салондардың
бар-жоғы, пай.
далануы мен
оның қозғалысы
туралы жиынтық
есеп (22.01.
97ж. N 6)
2. ҚР Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі,
облыстар бойынша
жиынтық есеп
3   0610532  Көпшілік және   80-а-РИК жылдық   1. Аудандық (қалалық)
әмбебап кітап.                    мәдениет бөлімдері
ханалары туралы
жиынтық есеп
(27.10.95ж.
N 40)                             2. Облыстық, Алматы
қалалық мәдениет
басқармалары
3. ҚР Мәдениет, ақпа.
рат және қоғамдық
келісім министрлігі
облыстар бойынша
4   0610533  Ауданның клуб   80-б-РИК жылдық   1. Аудандық (қалалық)
түріндегі                         мәдениет бөлімдері
мәдениет меке.
мелері туралы
жиынтық есеп
(27.10.95ж.
N 40)                             2. Облыстық, Алматы
қалалық мәдениет
басқармалары
3. ҚР Мәдениет, ақпа.
рат және қоғамдық
келісім министрлігі
облыстар бойынша
5   0605038  Көпшілік,       6-НК     жылдық   ҚР Мәдениет министр.
әмбебап кітап.                    лігінің барлық
ханалардың                        ведомтсволары мен
есебі (27.10.                     ұйымдарының көпшілік
95ж. N 40)                        кітапханалар жүйесі
6   0605035  Клуб түрінде.   7-НК     жылдық   Барлық ведомстволар
гі мәдениет                       мен ұйымдардың клуб
мекемелерінің                     түріндегі мәдениет
есебі (27.10.                     мекемелері
95ж. N 40)
7   0605035  Мұражай қызметі 8-НК     жылдық   Мұражайлар
туралы есеп
(27.10.95ж.
N 40)
8   0605036  Театр қызметі   9-НК     жылдық   1. Театрлар
туралы есеп
(27.10.95ж.
N 40)
2. ҚР Мәдениет, ақпа.
рат және қоғамдық
келісім министрлігі
9   0610535  Хайуанаттар     14-НК    жылдық   Хайуанаттар парктері
паркінің есебі
(27.10.95ж.
N 40)
10  0610499  Баспа өнімдерін 1-И      айлық    Баспа және басып
шығару және                       шығаратын ұйымдар
өткізу туралы
баспалар мен
басып шығаратын
ұйымдардың
есебі (20.08.
99ж. N 50)
11  0610674  Баспа өнімдері  1-П      тоқсан.   Баспа және басып
бойынша баспа.  (баспа)  дық       шығаратын ұйымдар
ның есебі
(20.08.99ж.
N 50)
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
---------------------------------------------
7                  8
---------------------------------------------

1 0610650 Отчет о работе организа- 2-ПР годо- 1. Областные
ции кино-, видеопроката вая управления
(22.01.97 г. N 6) культуры
2. Министерст-
во культуры
сводный отчет
в разрезе
областей
2 0610649 Сводный отчет о наличии, К-2 годо- 1. Областные
движении и эксплуатации РИК вая управления
киноустановок, видео- культуры
залов и видеосалонов
(22.01.97 г. N 6)
2. Министерст-
во культуры
сводный отчет
в разрезе
областей
3 0610532 Сводный отчет о массовых 80-а- годо- 1. Районные
и универсальных библио- РИК вая (городские)
теках (27.10.95 г. N 40) отделы куль-
туры
2. Областные,
Алматинское
городское
управления
культуры
3. Министер-
ство культуры
Республики
Казахстан в
разрезе
областей
4 0610533 Сводный отчет об учреж- 80-б- годо- 1. Районные
дениях культуры клубного РИК вая (городские)
типа района (27.10.95 г. отделы
N 40) культуры
2. Областные,
Алматинское
городское
управления
культуры
3. Министер-
ство культуры
Республики
Казахстан в
разрезе
областей
5 0605038 Отчет массовой, универ- 6-НК годо- Массовые биб-
сальной библиотеки вая лиотеки всех
(27.10.95 г. N 40) ведомств и
организаций,
универсальные
библиотеки
системы Минис-
терства куль-
туры Респуб-
лики Казахстан
6 0605040 Отчет учреждения куль- 7-НК годо- Учреждения
туры клубного типа вая культуры клуб-
(27.10.95 г. N 40) ного типа всех
ведомств и ор-
ганизаций
7 0605035 Отчет о деятельности 8-НК годо- Музеи
музея (27.10.95 г. N 40) вая
8 0605036 Отчет о деятельности 9-НК годо- 1. Театры
театра (27.10.95 г. вая
N 40)
2. Министер-
ство культуры
РК
9 0610535 Отчет зоопарка 14-НК годо- Зоопарки
(27.10.95 г. N 40) вая
10 0610499 Отчет издательства, 1-И месяч- Издательства
издающей организации о ная и издающие
выпуске и сдаче печатной организации
продукции (20.08.99 г.
N 50)
11 0610674 Отчет издательства по 1-П квар- Издательство
печатной продукции (изда- таль- и издающие
(20.08.99 г. N 50) тель- ная организации
ство)
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------

1   1. ҚР Мәдениет,        1. 10 ақпан
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
2. ҚР Статистика       2. 1 наурыз
жөніндегі агенттігі
2   1. ҚР Мәдениет,        1. 10 ақпан
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
2. Қазақстан           2. 1 наурыз
Республикасының
Статистика
жөніндегі агенттігі
3   1. Облыстық мәдениет   1. 1 ақпан
басқармалары
2. ҚР Мәдениет,        2. 25 ақпан
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
3. ҚР Статистика       3. 1 сәуір
жөніндегі агенттігі
4   1. Облыстық мәдениет   1. 1 ақпан
басқармалары
2. ҚР Мәдениет,        2. 25 ақпан
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
3. ҚР Статистика       3. 1 сәуір
жөніндегі агенттігі
5   Аудандық (қалалық)     10 қаңтар
мәдениет бөлімдері
6   Аудандық (қалалық)     10 қаңтар
мәдениет бөлімдері
7   ҚР Мәдениет,           30 қаңтар
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
8   1. Өзінен жоғары       1. 10 қаңтар
тұрған ұйым, ҚР
Мәдениет, ақпарат
және қоғамдық
келісім министрлігі
2. ҚР Статистика
жөніндегі агенттігі
9   ҚР Мәдениет, ақпарат   30 қаңтарға
және қоғамдық          дейін
келісім министрлігі
10  1. ҚР Мәдениет,        есепті кезеңнен
ақпарат және қоғамдық  кейінгі 5-күні
келісім министрлігі
2. ҚР Кітап палатасы
3. ҚР Статистика
жөніндегі агенттігі
11  1. ҚР Мәдениет,        есепті кезеңнен
ақпарат және қоғамдық  кейінгі 4-күні
келісім министрлігі
2. ҚР Кітап палатасы
3. ҚР Статистика
жөніндегі агенттігі
---------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
1   0610091  Оқу құнын толық 1-К      жылына   ЖОО және ОКОО
төлеп оқитын    (вуз,    1 рет
студенттердің   спуз)
(оқушылардың)
саны (22.06.
92 ж. N 99)
2   0610032  Жалпы білім     83-РИК   жылдық   Аудандық оқу бөлім.
беретін мектеп.                   дері
тердегі педагог
қызметкерлердің
саны және
құрамы туралы
есеп (7.07.
00 ж. N 41)
3   0605087  Психикасы мен    1       жылдық   Облыстық психология.
дене дамуында                     лық-медициналық-педа.
кемісі бар                        гогтік консультация.
балалар туралы                    лар немесе облыстық
есеп (2.07.                       білім басқармалары
01 ж. N 31-с)                     (департаменттері)
4   0605088  Мүкісі күрделі   2       жылдық   Облыстық психология.
балалар туралы                    лық-медициналық-педа.
есеп (2.07.                       гогтік консультация.
01 ж. N 31-с)                     лар немесе облыстық
білім басқармалары
(департаменттері)

1 1. Министерству культуры 1. 10 февраля
2. Агентству РК по статистике 2. 1 марта
2 1. Министерству культуры 1. 10 февраля
2. Агентству РК по статистике 2. 1 марта
3 1. Областным управлениям культуры 1. 1 февраля
2. Министерству культуры 2. 25 февраля
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике 3. 1 апреля
4 1. Областным управлениям культуры 1. 1 февраля
2. Министерству культуры 2. 25 февраля
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике 3. 1 апреля
5 Районным (городским) отделам 10 января
культуры
6 Районному (городскому) отделу 10 января
культуры
7 Министерству культуры РК 30 января
8 1. Своей вышестоящей организации, 1. 10 января
Министерству культуры РК
2. Агентству РК по статистике 2. 10 февраля
9 Министерству культуры до 30 января
10 1. Министерству культуры, 5 числа после отчетного
информации и общественного периода
согласия Республики Казахстан
2. Книжной палате Республики
Казахстан
3. Агентству РК по статистике
11 1. Министерству культуры, 4 числа после отчетного
информации и общественного периода
согласия РК
2. Книжной палате РК
3. Агентству РК по статистике
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство образования и науки Республики Казахстан
1 0610091 Численность студентов 1-К 1 раз ВУЗы и СПУЗы
(учащихся), обучающихся (вуз, в год
с полной компенсацией спуз)
стоимости обучения
(22.06.92 г. N 99)
2 0610032 Отчет о численности и 83-РИК годо- Районные отде-
составе педагогических вая лы образования
работников общеобразо-
вательных школ
(7.07.00 г. N 41)
3 0605087 Отчет о детях с отклоне- 1 годо- Областные пси-
ниями в психофизическом вая холого-медико-
развитии (2.07.01 г. педагогические
N 31-с) консультации
или областные
управления
(департаменты)
образования
4 0605088 Отчет о детях со сложны- 2 годо- Областные пси-
ми нарушениями вая холого-медико-
(2.07.01 г. N 31-с) педагогические
консультации
или областные
управления
(департаменты)
образования

5   0605089  Психикасы бұзыл. 3       жылдық   Облыстық психология.
ған балалар                       лық-медициналық-педа.
туралы есеп                       гогтік консультация.
(2.07.01 ж.                       лар немесе облыстық
N 31-с)                           білім басқармалары
(департаменттері)
6   0610576  Орта кәсіптік   2-Б      жылдық   1. Мемлекеттік және
оқу орындары    (СПУЗ)            мемлекеттік емес
кітапханалары.                    орта кәсіптік оқу
ның есебі                         орындарының кітапха.
(25.04.96 ж.                      налары
N 16)
2. ҚР Білім және
ғылым министрлігі
облыстар бойынша
жиынтық есебі
7   0610426  Мектеп жанында. ОШ-6     жылына   1. ҚР Білім және
ғы интернат              1 рет    ғылым министрлігі
және оқушыларды
тасу туралы
күндізгі жалпы
білім беретін
мектептердің
есебі (29.06.
93 ж. N 193)
2. ҚР Көлік және
коммуникациялар
министрлігі мен басқа
да министрліктердің
мектептері
8   0610085  Ата-ананың      103-РИК  жылдық   Аудандық (қалалық)
қамқорлығынсыз                    оқу бөлімдері
қалған балалар
мен жасөспірім.
дерді табу және
орналастыру
туралы есеп
(7.07.00 ж.
N 41)
9   0610090  Оқушыларды орта 1-П      жылына   Орта кәсіптік оқу
кәсіптік оқу    (СПУЗ)   1 рет    орындары
орындарына
қабылдау нәти.
желері (22.06.
92 ж. N 99)
10  0610093  Кәсіптік-техни. 11 (проф. жылдық  Барлық кәсіптік-тех.
калық оқу орын. тех)              никалық оқу
дарының оқу-ма.                   орындары
териалдық база.
лары мен жұмыс
қорытындылары
туралы есеп
(22.06.92 ж.
N 99)
11  0610094  Басшы және      20 (проф. жылдық  Барлық кәсіптік-тех.
инженер-педа.   тех)              никалық оқу
гогтік қызмет.                    орындары
керлердің саны,
құрамы және
қозғалысы
туралы есеп
(22.06.92 ж.
N 99)
12  0610020  Жалпы білім     ОШ-9     жылдық   Жалпы білім беретін
беретін мектеп.                   мектептер ведомство.
тер 8-11(12)                      лық бағыныстылығы
сыныптарының                      мен меншік нысанына
оқушыларын                        қарамастан
кәсіптік оқыту
туралы есебі
(7.07.00 ж.
N 41)
13  0610021  Мектептен тыс   1-ВУ     жылдық   Мектептен тыс балалар
балалар мекеме.                   мекемелері ведомство.
лерінің есебі                     лық бағыныстылығы
(7.07.00 ж.                       мен меншік нысанына
N 41)                             қарамастан
14  0610022  Балалар үйлері. 1-бала.  жылдық   Барлық балалар үйлері
нің (мектеп-    лар үйі           мен мектеп-интернат.
интернаттардың)                   тар ведомстволық
есебі(7.07.00 ж.                  бағыныстылығы мен
N 41)                             меншік нысанына
қарамастан

5 0605089 Отчет о детях с психи- 3 годо- Областные пси-
ческими расстройствами вая холого-медико-
(2.07.01 г. N 31-с) педагогические
консультации
или областные
управления
(департаменты)
образования
6 0610576 Отчет библиотеки сред- 2-Б годо- 1. Библиотеки
него профессионального (СПУЗ) вая государствен-
учебного заведения ных и негосу-
(25.04.96 г. N 16) дарственных
средних про-
фессиональных
учебных заве-
дений
2. Министер-
ство образова-
ния РК сводный
отчет в разре-
зе областей
7 0610426 Отчет дневной общеобра- ОШ-6 1 раз 1. Школы
зовательной школы об в год Министерства
интернате при школе и образования
подвозе учащихся
(29.06.93 г. N 193)
2 Школы
Министерства
транспорта и
других
министерств
8 0610085 Отчет о выявлении и 103- годо- Районные
устройстве детей и под- РИК вая (городские)
ростков, оставшихся без отделы
попечения родителей образования
(7.07.00 г. N 41)
9 0610090 Результаты приема уча- 1-П 1 раз Средние про-
щихся в средние про- (СПУЗ) в год фессиональные
фессиональные учебные учебные заве-
заведения (22.06.92 г. дения
N 99)
10 0610093 Отчет об учебно-мате- 11 годо- Все профессио-
риальной базе профессио- (проф- вая нально-техни-
нально-технических тех) ческие учебные
учебных заведений и заведения
итогах работы
(22.06.92 г. N 99)
11 0610094 Отчет о численности, 20 годо- Все профессио-
составе и движении руко- (проф- вая нально-техни-
водящих и инженерно-пе- тех) ческие учебные
дагогических работников заведения
(22.06.92 г. N 99)
12 0610020 Отчет общеобразователь- ОШ-9 годо- Общеобразова-
ной школы о профессио- вая тельные школы
нальном обучении учащих- независимо от
ся 8-11(12) классов ведомственной
(7.07.00 г. N 41) подчиненности
и формы собст-
венности
13 0610021 Отчет детского внешколь- 1-ВУ годо- Детские внеш-
ного учреждения вая кольные учреж-
(7.07.00 г. N 41) дения незави-
симо от ведом-
ственной под-
чиненности и
формы собст-
венности
14 0610022 Отчет детского дома 1-дет- годо- Все детские
(школы-интерната) ский вая дома и школы-
(7.07.00 г. N 41) дом интернаты не-
зависимо от
ведомственной
подчиненности
и форм собст-
венности

15  0610019  Жалпы білім     ОШ-5     жылдық   Жалпы білім беретін
беретін кешкі                     кешкі (ауысымдық)
(ауысымдық)                       мектептер
мектептің есебі
(23.05.00ж.
N 19)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
---------------------------------------------
7                    8
---------------------------------------------
1   ҚР Білім және ғылым    5 қыркүйекке
министрлігі            дейін

15 0610019 Отчет вечерней (сменной) ОШ-5 годо- Вечерние
общеобразовательной вая (сменные) об-
школы (23.05.00 г. N 19) щеобразова-
тельные школы
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 Министерству образования и науки до 5 сентября

2   Облыстық білім бас.    1 қазан
қармалары (департа.
менттері)
3   ҚР білім және ғылым    1 ақпан
министрлігінің
дамуында мүкісі бар
балалар мен жасөспі.
рімдерді әлеуметтік
бейімдеу және кәсіптік
еңбекпен сауықтырудың
республикалық ғылыми-
практикалық орталығы
4   ҚР Білім және ғылым    1 ақпан
министрлігінің
дамуында мүкісі бар
балалар мен жасөспі.
рімдерді әлеуметтік
бейімдеу және кәсіптік
еңбекпен сауықтырудың
республикалық ғылыми-
практикалық орталығы
5   ҚР Білім және ғылым    1 ақпан
министрлігінің
дамуында мүкісі бар
балалар мен жасөспі.
рімдерді әлеуметтік
бейімдеу және кәсіптік
еңбекпен сауықтырудың
республикалық ғылыми-
практикалық орталығы
6   1. ҚР Білім және       1. 10 қаңтар
ғылым министрлігі
2. ҚР Статистика       2. 10 наурыз
жөніндегі агенттігі
7   1. Аудандық (қалалық)  1. 1 қараша
оқу бөлімдері
2. Аудандық статисти.  2. 1 қараша
калық бөлімдері
8   Облыстық білім басқар. 5 қаңтар
масы (департаменттері)
9   ҚР Білім және ғылым    5 қыркүйекке
министрлігі            дейін
10  Өзінен жоғары тұрған   5 қыркүйек
ұйым
11  Өзінен жоғары тұрған   5 қаңтар
ұйым
12  Аудандық (қалалық)     1 қазан
оқу бөлімдері
13  Облыстық білім басқар. 1 қазан
масы (департаменті)
14  Облыстық білім басқар. 1 қазан
масы (департаменті)

2 Областным управлениям (департамен- 1 октября
там) образования
3 Республиканскому научно-практичес- 1 февраля
кому центру социальной адаптации и
профессиональной - трудовой
реабилитации детей и подростков с
проблемами в развитии Министерства
образования и науки РК
4 Республиканскому научно-практичес- 1 февраля
кому центру социальной адаптации и
профессиональной - трудовой
реабилитации детей и подростков с
проблемами в развитии Министерства
образования и науки РК
5 Республиканскому научно-практичес- 1 февраля
кому центру социальной адаптации и
профессиональной - трудовой
реабилитации детей и подростков с
проблемами в развитии Министерства
образования и науки РК
6 1. Министерству образования и 1. 10 января
науки РК
2. Агентству РК по статистике 2. 10 марта
7 1. Районному (городскому) отделу 1. 1 ноября
образования
2. Районному отделу статистики 2. 1 ноября
8 Областному управлению 5 января
(департаменту) образования
9 Министерству образования и науки до 5 сентября
10 Своей вышестоящей организации 5 сентября
11 Своей вышестоящей организации 5 января
12 Районному (городскому) отделу 1 октября
образования
13 Областному управлению 1 октября
(департаменту) образования
14 Областному управлению 1 октября
(департаменту) образования

15  Аудандық (қалалық)     15 қыркүйек
оқу бөлімдері
---------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
1   0610669  Табиғатты       ИПМ      тоқсан.  1. Заңды тұлғалар
қорғау шара.             дық      (кәсіпорындар,
лары мен жоба.                    ұйымдар, т.с.с.)
ларды инвести.                    2. ОҚОҚБ
циялау жөнін.
дегі есеп
(3.06.99 ж.
N 19)
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
----------------------------------------------
7                       8
----------------------------------------------
1   1. Облыстық аумақтық   1. Есепті кезеңнен
орман және биоресурс.  кейінгі 25 күніне
тар басқармасы         дейін
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі екінші
Қоршаған ортаны        айдың 5 күніне
қорғау министрлігі     дейін
----------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі

15 Районному (городскому) отделу 15 сентября
образования
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
1 0610669 Отчет по инвестированию ИПМ квар- 1. Юридические
природоохранных меро- таль- лица (пред-
приятий и проектов ная приятия, орга-
(3.06.99 г. N 19) низации и др.)
2. ОУООС
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. Областному территориальному 1. до 25 числа после
управлению по лесу и биоресурсам отчетного периода
2. Министерству охраны окружающей 2. до 5 числа второго
среды месяца, следующего за
отчетным периодом
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан

1   0610752  Мал шаруашы.    11-1     тоқсан.  Аттестатталған асыл
лығына тұқымды           дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру ісі                   тар
бойынша есеп
(сүтті бағытта.
ры ірі қара
мал) (01.08.01ж.
N 49-с)
2   0610753  Мал шаруашылы.  11-2     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (етті
бағыттары ірі
қара мал)
(01.08.01 ж.
N 49-с)
3   0610754  Мал шаруашылы.  11-3     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (қой)
(01.08.01 ж.
N 49-с)
4   0610755  Мал шаруашылы.  11-4     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (шошқа)
(01.08.01 ж.
N 49-с)
5   0610756  Мал шаруашылы.  11-5     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (жылқы)
(01.08.01 ж.
N 49-с)
6   0610757  Мал шаруашылы.  11-6     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп (түйе)
(01.08.01 ж.
N 49-с)
7   0610758  Құс шаруашылы.  11-7     тоқсан.  Аттестатталған асыл
ғында тұқымды            дық      тұқымды шаруашылық.
асылдандыру                       тар
ісі бойынша
есеп
(01.08.01 ж.
N 49-с)
8   0610759  Астықтың бар-   12-1     он күн.  Астық қабылдау кәсіп.
жоғы туралы              дік      орындары (элеватор.
есеп (01.08.                      лар, астық қабылдау
01 ж.N 49-с)                      пункттері), ұн тарту
комбинаттары
9   0610779  Астық рыно.     12-2     он күн.  Ауыл шаруашылығы
гына қатысушы.           дік      тауарларын өндіруші.
ларда астықтың                    лер астық рыногына
бар-жоғы және                     қатысушы басқа да
қозғалысы                         астық иелері
туралы есеп
(26.12.
01ж. N 64-с)
10  0610760  Материалдық-    12-3     айына    Астық қабылдау
техникалық               2 рет    кәсіпорындары
базаны дайын.
дау барысы
туралы есеп
(01.08.01ж.
N 49-с)
11  0610761  Астық мөлшері   12-4     онкүндік Астық қабылдау
мен сапасының                     кәсіпорындары
жай-күйі туралы
есеп (01.08.01ж.
N 49-с)
12  0610762  Материалдық-    12-5     тоқсан.  Астық қабылдау
техникалық               дық      кәсіпорындары
базаның жай-
күйі туралы
есеп (01.08.01ж.
N 49-с)
13  0610780  Астық өнімдері  12-6     онкүндік Астық қабылдау кәсіп.
мен майлы                         орындары (элеватор.
тұқымдардың                       лар, астық қабылдау
қозғалысы                         пункттері)
туралы есеп
(26.12.
01ж. N 64-с)
14  0610781  Мемлекеттік     12-7     онкүндік Астық қабылдау кәсіп.
ресурстарға                       орындары (элеватор.
тиесілі астық                     лар, астық қабылдау
пен майлы                         пункттері)
тұқымдардың
сапалық жай-күйі
туралы есеп
(26.12.
01ж. N 64-с)
15  0610782  Мемлекеттік     12-8     онкүндік Астық қабылдау кәсіп.
ресурстарға                       орындары (элеватор.
тиесілі өнімнің                   лар, астық қабылдау
(ұнның, жарма.                    пункттері)
ның) сапалық
жай-күйі туралы
есеп (26.12.
01ж. N 64-с)
16  0610785  Сақтауға қабыл. 12-9     онкүндік Астық қабылдау кәсіп.
данған және                       орындары (элеватор.
жөнелтілген                       лар, астық қабылдау
астықтың мөлшері                  пункттері)
мен сапасы
туралы есеп
(16.10.
02ж. N 47-г)
17  0610776  Малдың жұқпалы  1-вет    айлық    Ветеринарлық қызметті
аурулары туралы                   (негізгі және қосалқы
есеп (29.11.                      ретінде) жүзеге
01ж. N 59-с)                      асыратын заңды
(филиалдарын қоса
алғанда) және жеке
тұлғалар
18  0610768  Малдың жұқпай.  1-вет    айлық    Ветеринарлық қызметті
тын аурулары                      (негізгі және қосалқы
туралы есеп                       ретінде) жүзеге
(29.11.                           асыратын заңды
01ж. N 59-с)                      (филиалдарын қоса
алғанда) және жеке
тұлғалар
19  0610765  Балық аурулары  3-вет    жарты    Ветеринарлық қызметті
туралы есеп              жылдық   (негізгі және қосалқы
(29.11.                           ретінде) жүзеге
01ж. N 59-с)                      асыратын заңды
(филиалдарын қоса
алғанда) және жеке
тұлғалар
20  0610769  Ветеринарлық    4-вет    тоқсан.  Ветеринарлық зертха.
зертханалардың           дық      налар
жұмысы туралы
есеп (29.11.
01ж. N 59-с)
21  0610770  Мал мен құсты  5-вет     тоқсан.  Ветеринарлық қызметті
мемлекеттік              дық      (негізгі және қосалқы
ветеринарлық                      ретінде) жүзеге
қадағалау және                    асыратын заңды
сояр алдында                      (филиалдарын қоса
тексеріп қарау                    алғанда) және жеке
туралы есеп                       тұлғалар
(29.11.
01ж. N 59-с)
22  0610771  Мал өнімдері    5-вет А  тоқсан.  Базарлардың ветери.
мен шикізатын            дық      нарлық-санитарлық
мемлекеттік                       зертханаларында
ветеринарлық                      ветеринарлық қызметті
қадағалау және                    (негізгі және қосалқы
оның ветеринар.                   ретінде) жүзеге
лық-санитарлық                    асыратын заңды
сараптамасы                       (филиалдарын қоса
туралы есеп                       алғанда) және жеке
(29.11.                           тұлғалар
01ж. N 59-с)

1 0610752 Отчет по племенному делу 11-1 квар- Аттестованные
в животноводстве (круп- таль- племенные
ный рогатый скот молоч- ная хозяйства
ного направления)
(01.08.01 г. N 49-с)
2 0610753 Отчет по племенному делу 11-2 квар- Аттестованные
в животноводстве (круп- таль- племенные
ный рогатый скот мясного ная хозяйства
направления) (01.08.01 г.
N 49-с)
3 0610754 Отчет по племенному делу 11-3 квар- Аттестованные
в животноводстве (овцы) таль- племенные
(01.08.01 г. N 49-с) ная хозяйства
4 0610755 Отчет по племенному делу 11-4 квар- Аттестованные
в животноводстве (свиньи) таль- племенные
(01.08.01 г. N 49-с) ная хозяйства
5 0610756 Отчет по племенному делу 11-5 квар- Аттестованные
в животноводстве (лоша- таль- племенные
ди) (01.08.01 г. N 49-с) ная хозяйства
6 0610757 Отчет по племенному делу 11-6 квар- Аттестованные
в животноводстве (верб- таль- племенные
люды) (01.08.01 г. N 49-с) ная хозяйства
7 0610758 Отчет по племенному делу 11-7 квар- Аттестованные
в птицеводстве таль- племенные
(01.08.01 г. N 49-с) ная хозяйства
8 0610759 Отчет о наличии зерна 12-1 декад- Хлебоприемные
(01.08.01 г. N 49-с) ная предприятия
(элеваторы,
хлебоприемные
пункты),
мелькомбинаты
9 0610779 Отчет о наличии и движе- 12-2 декад- Сельхозтоваро-
нии зерна у участников ная производители
зернового рынка и другие вла-
(26.12.01 г. N 64-с) дельцы зерна -
участники
зернового
рынка
10 0610760 Отчет о ходе подготовки 12-3 2 раза Хлебоприемные
материально-технической в ме- предприятия
базы (01.08.01 г. N 49-с) сяц
11 0610761 Отчет о количественно- 12-4 декад- Хлебоприемные
качественном состоянии ная предприятия
зерна (01.08.01 г.
N 49-с)
12 0610762 Отчет о состоянии 12-5 квар- Хлебоприемные
материально-технической таль- предприятия
базы (01.08.01 г. N 49-c) ная
13 0610780 Отчет о движении хлебо- 12-6 декад- Хлебоприемные
продуктов и маслосемян ная предприятия
(26.12.01 г. N 64-с) (элеваторы,
хлебоприемные
пункты)
14 0610781 Отчет о качественном 12-7 декад- Хлебоприемные
состоянии зерна и масло- ная предприятия
семян, принадлежащих (элеваторы,
государственным ресурсам хлебоприемные
(26.12.01 г. N 64-с) пункты)
15 0610782 Отчет о качественном 12-8 декад- Хлебоприемные
состоянии продукции ная предприятия
(мука, крупа) принадле- (элеваторы,
жащей государственным хлебоприемные
ресурсам (26.12.01 г. пункты)
N 64-с)
16 0610785 Отчет о количестве и 12-9 декад- Хлебоприемные
качестве принятого на ная предприятия
хранение и отгруженного (элеваторы,
зерна (16.10.02 г. хлебоприемные
N 47-г) пункты)
17 0610776 Отчет о заразных болез- 1-вет месяч- Юридические
нях животных ная (включая фи-
(29.11.01 г. N 59-с) лиалы) и физи-
ческие лица,
осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность
18 0610768 Отчет о незаразных 2-вет квар- Юридические
болезнях животных таль- (включая фи-
(29.11.01 г. N 59-с) ная лиалы) и физи-
ческие лица,
осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность
19 0610765 Отчет о болезнях рыб 3-вет полу- Юридические
(29.11.01 г. N 59-с) годо- (включая фи-
вая лиалы) и физи-
ческие лица,
осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность
20 0610769 Отчет о работе ветери- 4-вет квар- Ветеринарные
нарных лабораторий таль- лаборатории
(29.11.01 г. N 59-с) ная
21 0610770 Отчет о государственном 5-вет квар- Юридические
ветеринарном надзоре и таль- (включая фи-
предубойном осмотре ная лиалы) и физи-
животных и птиц ческие лица,
(29.11.01 г. N 59-с) осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность
22 0610771 Отчет о государственном 5-вет квар- Юридические
ветеринарном надзоре и А таль- (включая фи-
ветеринарно-санитарной ная лиалы) лица,
экспертизе продуктов и осуществляющие
сырья животного проис- ветеринарную
хождения (29.11.01 г. (в качестве
N 59-с) основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность в лабо-
раториях ве-
теринарно-са-
нитарной экс-
пертизы на
рынках

23  0610772  Малды соятын,   6-вет    тоқсан.  Ветеринарлық қызметті
өнімдері мен             дық      (негізгі және қосалқы
шикізатын                         ретінде) жүзеге
дайындайтын,                      асыратын заңды
сақтайтын және                    (филиалдарын қоса
өңдейтін кәсіп.                   алғанда) және жеке
орындарда оны                     тұлғалар
ветеринарлық-
санитарлық
қадағалау және
ветеринарлық
сараптаудан
өткізу туралы
есеп (29.11.
01ж. N 59-с)
24  0610766  Малды экспорт.  7-вет    жарты    Ветеринарлық-
тау, импорттау           жылдық   фитосанитарлық
және тасымалдау                   орындардың бастық.
кезінде вете.                     тары, мемлекеттік
ринарлық фито.                    ветеринарлық
санитарлық                        бас инспекторлар
орындарда,
белгілі болған
олардың жұқпалы
аурулары туралы
есеп (29.11.
01ж. N 59-с)
25  0610767  Малдарды, олар. 8-вет    жарты     Ветеринарлық-
дың өнімін,              жылдық    фитосанитарлық
шикізатын және                     орындардың бастық.
Мемлекеттік                        тары - ветеринарлық
ветеринарлық                       инспекторлар
бақылауындағы
басқа да
жүктерді мемле.
кеттік шекара
арқылы өткізу.
дің жай-күйін
мемлекеттік
ветеринарлық
қадағалау
туралы есеп
(29.11.
01ж. N 59-с)
26  0610773  Ветеринарлық-   9-вет    тоқсан.  Мемлекеттік шекара.
санитарлық               дық      лардағы облыстардың,
ережелер бұзыл.                   аудандардың (қалалар.
ған кезде                         дың), мемлекеттік бас
әкімшілік                         инспекторлары,
шаралар туралы                    селолық округтердің
есеп (29.11.                      ветеринарлық-инспек.
01ж. N 59-с)                      торлары мен уәкілет.
тік берілген басқа
да ветеринарлық
инспекторлар
27  0610777  Мемлекеттік     10-вет   айлық    Ветеринарлық қызметті
тапсырыс                          (негізгі және қосалқы
бойынша алын.                     ретінде) жүзеге
ған биопре.                       асыратын әрі тапсырыс
параттардың                       беруші болып санала.
бар-жоғы және                     тын заңды (филиал.
жұмсалуы туралы                   дарын қоса алғанда)
есеп (29.11.                      және жеке тұлғалар
01ж. N 59-с)
28  0610774  Ветеринарлық    11-вет   тоқсан.  Ветеринарлық препа.
биопрепарат.             дық      раттардың сапасын
тардың сапасын                    анықтау мен тіркеген
анықтау және                      кезде сынау функция.
тіркелімдік                       лары берілген вете.
сынау туралы                      ринарлық лаборато.
есеп (29.11.                      риялар
01 ж. N 59-с)
29  0610775  Отандық өнді.   12-вет   тоқсан.  Ветеринарлық биопре.
рушілердің               дық      параттарды әзірлейтін
ветеринарлық                      кәсіпорындар, аудан.
биопрепараттар.                   дар мен қалалардың
ды өндіруі                        мемлекеттік ветери.
туралы есеп                       нарлық бас инспектор.
(29.11.01 ж.                      лары
N 59-с)
30  0610289  Ағаш босату,    3-(жыл.  жылдық   1. Республикалық
орманды күтіп-  дық)              бағыныстағы емес
баптау, сөл                       орман қорын
ағызу, қосалқы                    ұстаушылар
пайдалану жөнін.
дегі есеп
(5.02.99 ж.
N 62)                             2. Орман және биоре.
сурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
3. Қазақ орман өсіру.
ді жоспарлау
кәсіпорны
4. Орман, балық және
аңшылық шаруашылығы
комитеті
31  0610046  Табиғи су       4-М      жылдық   Балық өнеркәсіп
қоймалары мен                     кәсіпорындары мен
бөгендерде                        балық аулайтын
ағымдағы мелио.                   коллективтері
рация жөніндегі
жұмыстарды
орындау туралы
есеп (26.05.
92ж. N 81)
32  0604050  Қазақстан       1 және   жылдық   Меншік нысанына бай.
Республикасының N1, N2            ланыссыз заңды тұлға.
орман қорын     қосымша.          лар болып табылатын
мемлекеттік     лар               орман иелері
есепке алу
(24.10.
97ж. N 65)
33  0610275  Өндіретін,     1-ПМ      тоқсан.  Кәсіпорындар, балық
өңдейтін және            дық      аулайтын коллективтер
өндірістік
рефрижератор.
лық флотты және
аулау құралда.
рын пайдалану
туралы есеп
(28.10.
92ж. N 129)
34  0610285  Ағаш кескен     4-лх     жылына   Ормандар және жануар.
жерлердегі               бір рет  лар әлемін қорғау
қалдықтар және                    мекемелері, орман
жаратын жерлер.                   және биоресурстар
ді тазалау                        жөніндегі облыстық
туралы есеп                       аумақтық басқарма
(11.11.
92ж. N 131)
35  0610286  Орман дақылда.  8-лх     жылына   Ормандар және жануар.
рымен жұмыс              бір рет  лар әлемін қорғау
және орманды                      мекемелері
қалпына келтіру
туралы есеп
(11.11.
92ж. N 131)
36  0610287  Алдағы кезең    13-лх    жылына   Ормандар және жануар.
үшін бөлінген            бір рет  лар әлемін қорғау
ағаш кесу қорын                   мекемелері, облыстық,
дайындау және                     аумақтық орман және
алдын ала беру,                   биоресурстар басқар.
оның тұқымдық                     масы
құрамы мен
тауарлық
құрылымы
туралы есеп
(11.11.
92ж. N 131)

23 0610772 Отчет о государственном 6-вет квар- Юридические
ветеринарном надзоре и таль- (включая фи-
ветеринарно-санитарной ная лиалы) и физи-
экспертизе животных, ческие лица,
продуктов и сырья живот- осуществляющие
ного происхождения на ветеринарную
предприятиях по их убою, (в качестве
заготовке, хранению и основной и
переработке (29.11.01 г. вспомогательной)
N 59-с) деятельность
24 0610766 Отчет о заразных болез- 7-вет полу- Начальники ве-
нях животных, выявленных годо- теринарно-
на ветеринарно-фитосани- вая фитосанитарных
тарных постах при постов - глав-
экспорте, импорте и ные государст-
транзите (29.11.01 г. венные ветери-
N 59-с) нарные инспек-
тора
25 0610767 Отчет о государственном 8-вет полу- Начальники
ветеринарном надзоре за годо- ветеринарно-
состоянием перевозки вая фитосанитарных
через государственную пунктов -
границу животных, ветеринарные
продуктов, сырья живот- инспектора
ного происхождения и
других подконтрольных
Госветнадзору грузов
(29.11.01 г. N 59-с)
26 0610773 Отчет об административ- 9-вет квар- Главные госу-
ной практике при наруше- таль- дарственные
нии ветеринарно-санитар- ная инспекторы об-
ных правил (29.11.01 г. ластей, райо-
N 59-с) нов (городов),
на государст-
венной грани-
це, ветеринар-
ные инспекторы
сельских окру-
гов и другие
ветеринарные
инспектора,
наделенные
полномочиями
27 0610777 Отчет о наличии и расхо- 10-вет месяч- Юридические
довании биопрепаратов, ная (включая фи-
полученных по государст- лиалы) и физи-
венному заказу ческие лица,
(29.11.01 г. N 59-с) осуществляющие
ветеринарную
(в качестве
основной и
вспомогатель-
ной) деятель-
ность и являю-
щиеся исполни-
телями гос-
заказа
28 0610774 Отчет о проведении апро- 11-вет квар- Ветеринарные
бации и регистрационного таль- лаборатории,
испытания ветеринарных ная наделенные
биопрепаратов функциями про-
(29.11.01 г. N 59-с) ведения апро-
бации и реги-
страционного
испытания
ветеринарных
препаратов
29 0610775 Отчет о производстве 12-вет квар- Предприятия -
ветеринарных биопрепара- таль- изготовители
тов отечественными ная ветеринарных
производителями биопрепаратов,
(29.11.01 г. N 59-с) главные госу-
дарственные
ветеринарные
инспектора
районов и
городов
30 0610289 Отчет по отпуску древе- 3-(го- годо- 1. Лесофондо-
сины, мерам ухода за довая) вая держатели не-
лесом, подсочке и побоч- республикан-
ным пользованиям ского подчине-
(5.02.99 г. N 62) ния
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
3. Казахское
лесоустрои-
тельное
предприятие
4. Комитет
лесного, рыб-
ного и охот-
ничьего хо-
зяйства
31 0610046 Отчет о выполнении работ 4-М годо- Рыбопромышлен-
по текущей мелиорации в вая ные предприя-
естественных водоемах и тия и рыб-
водохранилищах колхозы
(26.05.92 г. N 81)
32 0604050 Государственный учет 1 и годо- Лесовладельцы,
лесного фонда Республики прило- вая являющиеся
Казахстан (24.10.97 г. жения юридическими
N 65) N 1 и лицами, неза-
N 2 висимо от
формы собст-
венности
33 0610275 Отчет об использовании 1-ПМ квар- Предприятия,
добывающего, обрабаты- таль- рыболовецкие
вающего и производствен- ная колхозы
ного рефрижераторного
флота и орудий лова
(28.10.92 г. N 129)
34 0610285 Отчет об остатках древе- 4-лх один Учреждения по
сины на лесосеках и раз в охране лесов и
очистке мест рубок год животного ми-
(11.11.92 г. N 131) ра, областное
территориаль-
ное управление
по лесу и био-
ресурсам
35 0610286 Отчет о работе с лесными 8-лх один Учреждения по
культурами и о лесо- раз в охране лесов и
возобновлении год животного мира
(11.11.92 г. N 131)
36 0610287 Отчет о подготовке и 13-лх один Учреждения по
предварительной передаче раз в охране лесов и
лесосечного фонда, отве- год животного ми-
денного на предстоящий ра, областное
период, его породным территориаль-
составе и товарной ное управление
структуре (11.11.92 г. по лесу и био-
N 131) ресурсам

37  0610288  Бірлестік       17-лх    жылдық   Аймақтық орман
берген ағаш                       тұқымдары станциялары
және бұта
тұқымдарының
егіндік сапасы
туралы есеп
(11.11.
92ж. N 131)
38  0610290  Өнім жеткізу    1-пс     айлық   1. Ормандар және
туралы есеп    (орман)           жануарлар әлемін
(11.11.                          қорғау мекемелері
92ж. N 131)
2. Орман және био.
ресурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
39  0610291  Кәсіпорынның    1-П      тоқсан.
(бірлестіктің) (алдын    дық
өндірістік      ала)
бағдарламала.
рының көрсет.
кіштерін
тоқсанның
айлары бойынша
бөлу (11.11.
92ж. N 131)
40  0610292  Орман өрттері   1-өрт    он күн.  1. Ормандар және
туралы есеп     (орман)  дік      жануарлар әлемін
(11.11.                           қорғау мекемелері
92ж. N 131)
2. Орман және био.
ресурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
41  0610293  Ағаштарды       3-лх     1 және   Ормандар және жануар.
күтіп-баптау             3-тоқ.   лар әлемін қорғау
үшін және                санда    мекемелері
санитарлық
мақсатта кесу
туралы есеп
(11.11.
92ж. N 131)
42  0610294  Ауыл шаруашылық 16-лх    тоқсан.  1. Ормандар және
және қосалқы             дық      жануарлар әлемін
орман өнімінің                    қорғау мекемелері
негізгі түрле.
рін өндіру мен
өткізу және
оларды қайта
өңдеу туралы
есеп (11.11.
92ж. N 131)
2. Орман және биоре.
сурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
43  0610295  Орман тәртібін  5-орман  жарты    1. Ормандар және
бұзушылықтар    шаруашы. жылдық   жануарлар әлемін
туралы есеп     лығы              қорғау мекемелері
(11.11.
92ж. N 131)
2. Орман және био.
ресурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
44  0610296  Ағаш босату     ЛД       тоқсан.  Ормандар және жануар.
және орман               дық      лар әлемін қорғау
табысының түсу                    мекемелері, орман
жоспарының                        және биоресурстар
орындалуы                         жөніндегі облыстық
туралы есеп                       аумақтық басқарма
(11.11.
92ж. N 131)
45  0610669  Балық шаруашы.  1-2      тоқсан.  1. Кәсіпорындар
лығының қызметі ДРХ      дық      (балық аулау, балық
туралы (13.09.                    өсіру шаруашылықтары)
00ж. N 51)
2. Орман және био.
ресурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқарма
46  0610123  Магистралды су  1-вх     тоқсан.  Пайдалану ұйымдары
құбырларымен    (ауыз    дық
су алу және     су)
жіберу туралы
есеп (6.07.
92ж. N 107)
47  0610125  Суландыру жүйе. 1 вх     айлық    Өз аумағындағы ауыл
лері арқылы                       шаруашылығы мұқтаж.
су алу және                       дары үшін су беретін
жіберу туралы                     су шаруашылығы жүйе.
есеп (6.07.                       лерінің басқармасы
92ж. N 107)

37 0610288 Отчет о посевных качест- 17-лх годо- Зональные
вах семян древесных и вая лесосеменные
кустарниковых пород, станции
представленных объедине-
нием (11.11.92 г. N 131)
38 0610290 Отчет о поставке продук- 1-пс месяч- 1. Учреждения
ции (11.11.92 г. N 131) (лес) ная по охране ле-
сов и животно-
го мира
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
39 0610291 Распределение показате- 1-П квар-
лей производственной (пред- таль
программы предприятия вари- ная
(объединения) по месяцам тель-
квартала (11.11.92 г. ная)
N 131)
40 0610292 Отчет о лесных пожарах 1-по- декад- 1. Учреждения
(11.11.92 г. N 131) жар ная по охране ле-
(лес) сов и животно-
го мира
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
41 0610293 Отчет о рубках ухода и 3-лх за 1 Учреждения по
санитарных рубках леса и 3 охране лесов и
(11.11.92 г. N 131) квар- животного мира
тал
42 0610294 Отчет о производстве и 16-лх квар- 1. Учреждения
реализации основных таль- по охране ле-
видов сельскохозяйствен- ная сов и живот-
ной и побочной лесной ного мира
продукции и их перера-
ботке (11.11.92 г.
N 131)
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
43 0610295 Отчет о лесонарушениях 5-лес- полу- 1. Учреждения
(11.11.92 г. N 131) хоз годо- по охране ле-
вая сов и живот-
ного мира
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
44 0610296 Отчет о выполнении плана ЛД квар- Учреждения по
отпуска леса и поступле- таль- охране лесов и
ния лесного дохода ная животного ми-
(11.11.92 г. N 131) ра, областное
территориаль-
ное управление
по лесу и био-
ресурсам
45 0610669 Отчет о деятельности 1-2 квар- 1. Предприятия
рыбного хозяйства ДРХ таль- (рыболовные,
(13.09.00 г. N 51) ная рыбоводные хо-
зяйства)
2. Областное
территориаль-
ное управление
по лесу и
биоресурсам
46 0610123 Отчет о заборе и подаче 1-вх квар- Эксплуатацион-
воды по магистральным (вода таль- ные организа-
водопроводам питье- ная ции
(6.07.92 г. N 107) вая)
47 0610125 Отчет о заборе и подаче 1-вх месяч- Управления во-
воды по оросительным ная дохозяйствен-
системам (6.07.92 г. ных систем,
N 107) подающие воду
для сельскохо-
зяйственных
нужд на обслу-
живаемую
территорию

48  0610126  Су пайдалану    2-ТП     жылдық   1. Суды ауыл шаруашы.
туралы есеп     (су ша.           лығының мұқтажы үшін
(20.10.         руашы.            пайдаланатын кәсіп.
97ж. N 64)      лығы)             орындар, ұйымдар
2. Су пайдаланатын
басқа да кәсіпорындар
мен ұйымдар
49  0610626  Жер үстіндегі   1 (су)   айлық    Су пайдаланушылар
су ресурста.
рын пайдалан.
ғаны үшін
төлемдер туралы
есеп (20.10.
97ж. N 64)
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                    8
-----------------------------------------------
1   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
2   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
3   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
4   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
5   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
6   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
7   ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 5-күні
дық аумақтық
басқармасы
8   ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 1, 10,
министрлігінің аудан.  20-күндері
дық аумақтық
басқармасы
9   ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 7, 17,
министрлігінің аудан.  27-күндері
дық (қалалық)аумақтық
басқармасы
10  ҚР Ауыл шаруашылығы    маусым, шілде,
министрлігінің аудан.  тамыз және
дық аумақтық           қыркүйектің 1
басқармасы             және 15-күндері
11  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 1, 10,
министрлігінің аудан.  20-күндері
дық аумақтық
басқармасы
12  ҚР Ауыл шаруашылығы    есепті кезеңнен
министрлігінің аудан.  кейінгі 1-күндері
дық аумақтық
басқармасы
13  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 7, 17,
министрлігінің аудан.  27-күндері
дық аумақтық
басқармасы
14  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 8, 18,
министрлігінің аудан.  28-күндері
дық аумақтық
басқармасы
15  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 8, 18,
министрлігінің аудан.  28-күндері
дық аумақтық
басқармасы
16  ҚР Ауыл шаруашылығы    әр айдың 8, 18,
министрлігінің аудан.  28-күндері
дық аумақтық
басқармасы
17  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2 күнге
кеттік органның        дейін
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
18  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2 күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
19  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
20  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
21  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
22  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
23  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
24  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
25  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
26  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
27  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшесі
28  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 5-күні
кеттік орган
29  Ветеринария саласын.   есепті кезеңнен
дағы уәкілетті мемле.  кейінгі 2-күні
кеттік органның
аудандық (қалалық)
аумақтық бөлімшелері

48 0610126 Отчет об использовании 2-ТП годо- 1. Предприя-
воды (20.10.97 г. N 64) (вод- вая тия, организа-
хоз) ции, исполь-
зующие воду
для нужд сель-
ского хозяй-
ства
2. Другие
предприятия и
организации,
осуществляющие
водопользова-
ние
49 0610626 Отчет о платежах за 1 месяч- Водопользо-
пользование поверхност- (вода) ная ватели
ными водными ресурсами
(20.10.97 г. N 64)
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 Районным территориальным управле- 5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского периода
хозяйства РК
2 Районным территориальным управле- 5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского периода
хозяйства РК
3 Районным территориальным управле- 5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского периода
хозяйства РК
4 Районным территориальным управле- 5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского периода
хозяйства РК
5 Районным территориальным управле- 5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского периода
хозяйства РК
6 Районным территориальным управле- 5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского периода
хозяйства РК
7 Районным территориальным управле- 5 числа после отчетного
ниям Министерства сельского периода
хозяйства РК
8 Районным территориальным управле- 1, 10, 20 числа каждого
ниям Министерства сельского месяца
хозяйства РК
9 Районному (городскому) террито- 7, 17, 27 числа каждого
риальному управлению Министерства месяца
сельского хозяйства РК
10 Районным территориальным управле- 1 и 15 числа июня, июля,
ниям Министерства сельского августа и сентября
хозяйства РК
11 Районным территориальным управле- 1, 10, 20 числа каждого
ниям Министерства сельского месяца
хозяйства РК
12 Районным территориальным управле- 1 числа после отчетного
ниям Министерства сельского периода
хозяйства РК
13 Областному территориальному 7, 17, 27 числа каждого
управлению Министерства сельского месяца
хозяйства РК
14 Областному территориальному 8, 18, 28 числа каждого
управлению Министерства сельского месяца
хозяйства РК
15 Областному территориальному 8, 18, 28 числа каждого
управлению Министерства сельского месяца
хозяйства РК
16 Областному территориальному 8, 18, 28 числа каждого
управлению Министерства сельского месяца
хозяйства РК
17 Районному (городскому) террито- до 2 числа после
риальному подразделению отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
18 Районному (городскому) террито- 2 числа после
риальному подразделению отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
19 Районному (городскому) террито- 5 числа после
риальному подразделению отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
20 Районному (городскому) террито- 5 числа после
риальному подразделению отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
21 Районному (городскому) террито- 2 числа после
риальному подразделению отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
22 Районному (городскому) террито- 2 числа после
риальному подразделению отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
23 Районному (городскому) террито- 2 числа после
риальному подразделению отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
24 Областному (городскому) террито- 5 числа после отчетного
риальному подразделению уполномо- периода
ченного государственного органа в
области ветеринарии
25 Областному (городскому) террито- 5 числа после отчетного
риальному подразделению уполномо- периода
ченного государственного органа в
области ветеринарии
26 Районному (городскому) террито- 2 числа после
риальному подразделению отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
27 Районному (городскому) террито- 2 числа после
риальному подразделению отчетного периода
уполномоченного государственного
органа в области ветеринарии
28 Уполномоченному государственному 5 числа после отчетного
органу в области ветеринарии периода
29 Областному (городскому) террито- 2 числа после отчетного
риальному подразделению уполномо- периода
ченного государственного органа в
области ветеринарии

30  1. Орман және биоре.   1. 15 қаңтар
сурстар жөніндегі
облыстық аумақтық
басқармалар
2. Қазақ орман өсіруді 2. 25 қаңтардан
жоспарлау кәсіпорны    кешіктірмей
мен облыстық статис.
тика органы
3. Орман, балық және   3. 15 ақпаннан
аңшылық шаруашылығы    кешіктірмей
комитеттері
4. ҚР Статистика       4. 25 ақпаннан
жөніндегі агенттігі    кешіктірмей
31  Орман, балық және      есепті кезеңнен
аңшылық шаруашылы.     кейінгі 10-күні
ғы комитеттері
32  Тұрған жердегі орман   10 қаңтар
және аңшылық шаруашы.
лығын басқарудың
мемлекеттік органы
33  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 3-күні
34  Өзінен жоғары тұрған   20 шілде
ұйым
35  Өзінен жоғары тұрған   10 қараша
ұйым
36  Өзінен жоғары тұрған   5 қазан
ұйым
37  1. Республикалық орман 10 қаңтар
тұқымдары мекемелері
2. Қызмет көрсетілетін
басқармалары
38  1. Өзінен жоғары       1. есепті кезеңнен
тұрған ұйым            кейінгі 4-күнге
2. Өзінен жоғары       1. есепті кезеңнен
тұрған ұйым            кейінгі 10-күнге
39  Өзінен жоғары тұрған   тоқсан басталуға
ұйым                   15 күн қалғанда
алдағы кезеңнің
деректерімен
қоса табыс етеді
40  1. Орман және биоре.   1. Өрт қауіптілігі
сурстар жөніндегі      маусымы басталған.
облыстық аумақтық      нан 9, 19, 29
басқарма               күндер
2. Орман шаруашылығы   1. Өрт қауіптілігі
комитеті               маусымы басталған.
нан 10, 20, 30
күндер
41  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 3-күні
42  1. Өзінен жоғары       1. есепті кезеңнен
тұрған ұйым            кейінгі 10-күнге
дейін
2. Өзінен жоғары       2. есепті кезеңнен
тұрған ұйым            кейінгі 15-күнге
дейін
43  1. Өзінен жоғары       1. 1 шілде мен
тұрған ұйым            1 қаңтардағы
жағдай бойынша
5 шілде және 5
қаңтар
2. Орман шаруашылығы   2. 12 шілде мен
комитеті               12 қаңтар
44  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 3-күні
45  1. Орман және био.     1. Есепті тоқсаннан
ресурстар жөніндегі    кейінгі айдың
облыстық аумақтық      5-күніне дейін
басқарма
2. Орман, балық және   2. Есепті тоқсаннан
аңшылық шаруашылығы    кейінгі айдың
комитеті               15-күніне дейін
46  1. Тиісті Бассейндік   есепті кезеңнен
су шаруашылығы         кейінгі 3-күні
басқармасы (БСШБ)
2. Жергілікті салық
инспекциясы органы
47  1. Тиісті Бассейндік   есепті кезеңнен
су шаруашылық          кейінгі 3-күні
басқармасы (БСШБ)
2. Жергілікті салық
инспекциясы органы
48  1. Өзінен жоғары       1. 1 желтоқсан
тұрған ұйым:
а) жер үстіндегі және
жер астындағы судың
пайдаланудың есебін
жүргізетін тиісті
БСШБ;
б) сонымен қатар
аумақтық Геология
және жер қойнауын
қорғау органы жер
асты суын алғанда
және жер асты
қатарына жібергенде;
в) Қоршаған ортаны
қорғаудың аумақтық
органы

30 1. Областному территориальному 1. 15 января
управлению по лесу и биоресурсам
2. Казахскому лесоустроительному 2. не позднее 25 января
предприятию и областным органам
статистики
3. Комитету лесного, рыбного и 3. не позднее 15 февраля
охотничьего хозяйства
4. Агентству РК по статистике 4. не позднее 25 февраля
31 Комитету лесного, рыбного и 10 числа после отчетного
охотничьего хозяйства периода
32 Государственному органу 10 января
управления лесным и охотничьим
хозяйством по месту нахождения
33 Своей вышестоящей организации 3 числа после отчетного
периода
34 Своей вышестоящей организации 20 июня
35 Своей вышестоящей организации 10 ноября
36 Своей вышестоящей организации 5 октября
37 1. Республиканскому лесосеменному 10 января
учреждению
2. Обслуживаемым управлениям
38 1. Своей вышестоящей организации 1. до 4 числа после
отчетного периода
2. Своей вышестоящей организации 2. до 10 числа после
отчетного периода
39 Своей вышестоящей организации представляют с данными на
предстоящий период за 15
дней до начала квартала
40 1. Областному территориальному 1. 9, 19, 29 числа с
управлению по лесу и биоресурсам начала пожароопасного
сезона
2. Комитету лесного хозяйства 2. 10, 20, 30 числа с
начала пожароопасного
сезона
41 Своей вышестоящей организации 3 числа после отчетного
периода
42 1. Своей вышестоящей организации 1. до 10 числа после
отчетного периода
2. Своей вышестоящей организации 2. до 15 числа после
отчетного периода
43 1. Своей вышестоящей организации 1. 5 июля и 5 января по
состоянию на 1 июля и 1
января
2. Комитету лесного хозяйства 2. 12 июля и 12 января
44 Своей вышестоящей организации 3 числа после отчетного
периода
45 1. Областному территориальному 1. до 5 числа месяца,
управлению по лесу и биоресурсам следующего за отчетным
кварталом
2. Комитету лесного, рыбного и 2. до 15 числа месяца,
охотничьего хозяйства следующего за отчетным
кварталом
46 1. Соответствующему Бассейновому 3 числа после отчетного
водохозяйственному управлению периода
(БВУ)
47 1. Соответствующему Бассейновому 3 числа после отчетного
водохозяйственному управлению периода
(БВУ)
2. Местному органу налоговой
инспекции
48 1. Своей вышестоящей организации: 1. 1 декабря
а) Соответствующему Бассейновому
водохозяйственному управлению
(БВУ), в ведении которого
находится учет использования
поверхностных и подземных вод;
б) При заборе подземных вод и
сбросах в подземные горизонты,
кроме того, территориальному
органу геологии и охраны недр;
в) Территориальному органу охраны
окружающей среды

2. 1-тармақтағы        2. 10 қаңтар
мекен-жайлар
49  1. Тиісті Бассейндік   1. Есепті кезеңнен
су шаруашылығы         кейінгі 15-күні
басқармасы (БСШБ)
2. Су пайдаланушы      2. Есепті кезеңнен
тұрған жердегі         кейінгі 15-күні
салық органы
-----------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі
1   0610628  Әуе кемелері.   D-1      жылдық   Авиакомпаниялар
нің паркі және
ұдайы тасымал.
даумен шұғылда.
натын авиаком.
паниялардың
қызметкерлері
(17.11.
97ж. N 68)
2   0610629  Әуе кемелері.   D-2      жылдық   Авиакомпаниялар
нің паркі және
ұдайы тасымал.
даумен шұғылдан.
байтын пайда.
ланушы қызмет.
керлері (17.11.
97ж. N 68)
3   0610631  Ұдайы тасымал.  EF-1     жылдық   Авиакомпаниялар
даумен шұғыл.
данатын
авиакомпаниялар
бойынша қаржы.
лық деректер
(17.11.97ж.
N 68)
4   0610630  Тасымалдаумен   EF-2     жылдық   Авиакомпаниялар
ұдайы шұғыл.
данбайтын пайда.
ланушылар
бойынша қаржы.
лық мәлімет
(17.11.97ж.
N 68)
5   0610632  Ұшу кезеңдері   С        жылдық   Авиакомпаниялар
бойынша әуе
тасымалдауы,
ұдайы коммер.
циялық тасымал.
даулар-халық.
аралық ұшулар
(17.11.97ж.
N 68)
6   0610633  Азаматтық әуе   Н        жылдық   Авиакомпаниялар
кемелерінің
тізілімдік паркі
(17.11.97ж.
N 68)
7   0610634  Авиациялық      G        жылдық   Авиакомпаниялар
оқиғалар
(17.11.97ж.
N 68)
8   0610635  Ұдайы емес      А-2      жылдық   Авиакомпаниялар
пайдаланушы.
лардың тасымал.
даулары
(17.11.97ж.
N 68)
9   0610636  Әуежайлар       J        жылдық   Әуежайлар
бойынша қаржы.
лық деректер
(17.11.97ж.
N 68)
10  0610637  Әуежай арқылы   I        айлық    Әуежайлар
тасымалдаулар
көлемі (17.11.
97ж. N 68)
11  0610638  Маршруттық      L        жылдық   Авиакәсіпорындар
жабдықтарды
пайдаланған
кезде жолдар.
дағы қозғалыс
туралы статис.
тикалық
деректер
(17.11.97ж.
N 68)
12  0610639  Маршруттық      K        жылдық   Авиакәсіпорындар
құралдар
бойынша қаржы.
лық деректер
(17.11.97ж.
N 68)
13  0610640  Тасымалдаудың   В        тоқсан.  Авиакомпаниялар
барлық түрлері           дық
бойынша ұшудың
бастапқы және
соңғы пункттері
(10.08.00ж.
N 47)
14  0610642  Әуе кемелерін   2-ГА     тоқсан.  Авиакомпаниялар
пайдаланудың             дық
тиімділігі
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
15  0610701  Мемлекеттік     3-ГА АК  тоқсан.  Авиакомпаниялар
авиакомпания.            дық
лардың бюджетін
ажырату
(10.08.00ж.
N 47)
16  0610702  Жеке авиакомпа. 3-ГА АКЧ тоқсан.  Авиакомпаниялар
ниялардың                дық
бюджетін ажырату
(10.08.00ж.
N 47)

2. в адреса п. 1 2. 10 января
49 1. Соответствующему Бассейновому 1. 15 числа после отчетного
водохозяйственному управлению периода
(БВУ)
2. Налоговому органу по месту 2. 15 числа после отчетного
нахождения водопользователя периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
1 0610628 Парк воздушных судов и D-1 годо- Авиакомпании
персонал авиакомпаний, вая
выполняющих регулярные
перевозки (17.11.97 г.
N 68)
2 0610629 Парк воздушных судов и D-2 годо- Авиакомпании
персонал эксплуатантов, вая
выполняющих нерегулярные
перевозки (17.11.97 г.
N 68)
3 0610631 Финансовые данные по EF-1 годо- Авиакомпании
авиакомпаниям, выполняю- вая
щим регулярные перевозки
(17.11.97 г. N 68)
4 0610630 Финансовая сводка по EF-2 годо- Авиакомпании
эксплуатантам, осущест- вая
вляющим нерегулярные
перевозки (17.11.97 г.
N 68)
5 0610632 Воздушные перевозки по C годо- Авиакомпании
этапам полета регулярные вая
коммерческие перевозки
- международные полеты
(17.11.97 г. N 68)
6 0610633 Реестровый парк граждан- H годо- Авиакомпании
ских воздушных судов вая
(17.11.97 г. N 68)
7 0610634 Авиационные происшествия G годо- Авиакомпании
(17.11.97 г. N 68) вая
8 0610635 Перевозки нерегулярных A-2 годо- Авиакомпании
эксплуатантов вая
(17.11.97 г. N 68)
9 0610636 Финансовые данные по J годо- Аэропортами
аэропортам (17.11.97 г. вая
N 68)
10 0610637 Объем перевозок через I месяч- Аэропортами
аэропорт (17.11.97 г. ная
N 68)
11 0610638 Статистические данные о L годо- Авиапредприя-
движении на трассах при вая тия
использовании маршрут-
ного оборудования
(17.11.97 г. N 68)
12 0610639 Финансовые данные по K годо- Авиапредприя-
маршрутным средствам вая тия
(17.11.97 г. N 68)
13 0610640 Начальный и конечный В квар- Авиакомпании
пункты полета по всем таль-
видам перевозок ная
(10.08.00 г. N 47)
14 0610642 Отчет об эффективности 2-ГА квар- Авиакомпании
использования воздушных таль-
судов (10.08.00 г. N 47) ная
15 0610701 Анализ бюджета государ- 3-ГА квар- Авиакомпании
ственных авиакомпаний АК таль-
(10.08.00 г. N 47) ная
16 0610702 Анализ бюджета частных 3-ГА квар- Авиакомпании
авиакомпаний АКЧ таль-
(10.08.00 г. N 47) ная

17  0610703  Әуежайлардың    3-ГА АП  тоқсан.  Әуежайлар
бюджетін ажырату         дық
(10.08.00ж.
N 47)
18  0610704  "Казаэронавига. 4-ГА     тоқсан.  "Казаэронавигация"
ция" РМК-нің             дық      РМК
қаржылық
көрсеткіштері
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
19  0610705  Авиа жолдары    5-ГА     тоқсан.  Әуежайлар
бойынша есеп             дық
(10.08.00ж.
N 47)
20  0610706  Кредиттік бере. Т-1      тоқсан.  Авиакәсіпорындар
шекті ажырату            дық
(10.08.00ж.
N 47)
21  0610707  Дебиторлық      Т-2      тоқсан.  Авиакәсіпорындар
берешекті                дық
ажырату (10.08.
00ж. N 47)
22  0610708  Қаржылық-өнді.  Т-3 АК   айлық    Авиакомпаниялар
рістік қызмет
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
23  0610709  Қаржылық-өнді.  Т-3 АП   айлық    Әуежайлар
рістік қызмет
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
24  0610710  Қаржылық-өнді.  Т-3      айлық    Авиакәсіпорындар
рістік көрсет.  АК+АП
кіштер
(10.08.00ж.
N 47)
25  0610711  "Казаэронавига. Т-3 КАН  айлық    "Казаэронавигация"
ция" РМК-нің                      РМК
қаржылық-өнді.
рістік қызмет
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
26  0610712  Қазақстан      Т-4 КАН   айлық    "Казаэронавигация"
Республикасы.                     РМК
ның әуежайлары.
нан ұшқан
ұшақтардың
санын ажырату
(10.08.00ж.
N 47)
27  0610713  Қазақстан       Т-4 КАН   айлық    "Казаэронавигация"
Республикасы.   нысанына           РМК
ның авиакомпа.  қосымша
нияларының
жолаушылар
тасымалдау.
лары бойынша
халықаралық
және ішкі
чартер рейстерін
ажырату (10.08.
00ж. N 47)
28  0610644  Әуе көлігімен   А-1      тоқсан.  Әуежайлар
тасымалдау               дық
туралы есеп
(10.08.00ж.
N 47)
29  0610525  Қазақстан       1-А      тоқсан.  Көліктік бақылау
Республикасының          дық      комитеті басқармала.
кеме жүретін                      рының желілік
ішкі жолдарын.                    учаскелері
дағы ішкі су
және аралас
жүзу кемелерінің
апаттары туралы
есеп (29.12.
01ж. N 68-с)
30  0610138  Жалпы пайдала.  12-ішкі  айлық    Жүктер мен жолаушы.
нудағы ішкі су  су (аза.          лар тасымалдайтын
көлігінің       маттық,           кеме иелері мен жеке
өнімдері мен    жолаушы)          кәсіпкерлер
қызметтері
туралы есеп
(29.12.01ж.
N 68-с)
31  0610102  Республикалық   43-шос   айлық    "Қазақавтожол" РМКК
және жергілікті (жол)
маңызы бар      Каз
автомобиль жол.
дарын жөндеу
және көгалдан.
дыру туралы есеп
(1.07.92ж.
N 104)
32  0610103  Қызметкерлерді  1-СЗ     жарты-   Көлік-коммуникация
әлеуметтік               жылдық,  кешенінің кәсіпорын.
қорғау бойынша           жылдық   дары мен ұйымдары
есеп (1.07.92ж.
N 104)
33  0610001  Кәсіпорынның    ф.N 43-  айлық    Өндірістік бірлестік.
(ұйымның) қар.  шос(жол           тер (комбинаттар),
жылық жай-      нысанына)         жол-құрылыс трестері,
күйі туралы     қосымша           автожол басқармалары,
есеп                              кәсіпорындар,
(10.04.92ж.                       ұйымдар
N 48)
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                    8
-----------------------------------------------
1   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
2   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
3   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
4   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
5   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
6   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
7   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
8   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
9   Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
10  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
11  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
12  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 20-күні
коммуникациялар
министрлігі
13  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 15-күні
лық уәкілетті органы
14  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
15  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
16  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
17  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
18  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
19  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
20  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
21  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күнге
лық уәкілетті органы   дейін
22  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
23  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
24  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
25  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 25-күні
лық уәкілетті органы
26  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 10-күні
лық уәкілетті органы
27  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 10-күні
лық уәкілетті органы
28  Азаматтық авиация      есепті кезеңнен
комитетінің авиация.   кейінгі 15-күні
лық уәкілетті органы
29  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 10-күні
коммуникациялар        (жылдық - 20
министрлігі Көліктік   ақпанда)
бақылау комитетінің
басқармасы
30  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 5-күні
коммуникациялар
министрлігі
31  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 3-күні
коммуникациялар
министрлігі
32  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 10-күнге
коммуникациялар        дейін
министрлігі
33  Қазақстан Республика.  есепті кезеңнен
сының Көлік және       кейінгі 3-күні
коммуникациялар
министрлігі
-----------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------

17 0610703 Анализ бюджета аэропор- 3-ГА квар- Аэропорты
тов (10.08.00 г. N 47) АП таль-
ная
18 0610704 Отчет о финансовых пока- 4-ГА квар- РГП "Казаэро-
зателях РГП "Казаэрона- таль- навигация"
вигация" (10.08.00 г. ная
N 47)
19 0610705 Отчет по авиалиниям 5-ГА квар- Аэропорты
(10.08.00 г. N 47) таль-
ная
20 0610706 Расшифровка кредиторской Т-1 квар- Авиапред-
задолженности таль- приятия
(10.08.00 г. N 47) ная
21 0610707 Расшифровка дебиторской Т-2 квар- Авиапред-
задолженности таль- приятия
(10.08.00 г. N 47) ная
22 0610708 Отчет о финансово- Т-3 АК месяч- Авиакомпании
производственной дея- ная
тельности (10.08.00 г.
N 47)
23 0610709 Отчет о финансово- Т-3 АП месяч- Аэропорты
производственной дея- ная
тельности (10.08.00 г.
N 47)
24 0610710 Финансово-производст- Т-3 месяч- Авиапред-
венные показатели АК+АП ная приятия
(10.08.00 г. N 47)
25 0610711 Отчет о финансово- Т-3 месяч- РГП "Казаэро-
производственной дея- КАН ная навигация"
тельности РГП "Казаэро-
навигация"
(10.08.00 г. N 47)
26 0610712 Анализ количества само- Т-4 месяч- РГП "Казаэро-
летовылетов из аэропор- КАН ная навигация"
тов Республики Казахстан
(10.08.00 г. N 47)
27 0610713 Расшифровка международ- Прило- месяч- РГП "Казаэро-
ных и внутренних чартер- жение ная навигация"
ных рейсов по пассажир- к фор-
ским перевозкам авиаком- ме
паний Республики Казах- Т-4
стан (10.08.00 г. N 47) КАН
28 0610644 Отчет о перевозках воз- А-1 квар- Аэропорты
душным транспортом таль-
(10.08.00 г. N 47) ная
29 0610525 Отчет об авариях с су- 1-А квар- Линейные
дами внутреннего водного таль- участки Управ-
и смешанного плавания на ная лений Комитета
внутренних судоходных транспортного
путях Республики Казах- контроля
стан (29.12.01 г.
N 68-с)
30 0610138 Отчет о продукции и 12- месяч- Судовладельцы
услугах внутреннего внутр. ная и частные
водного транспорта вод предпринима-
общего пользования (гр. тели, занятые
(29.12.01 г. N 68-с) пасс.) на перевозках
грузов и
пассажиров
31 0610102 Отчет по ремонту и озе- 43-шос месяч- РГКП "Казах-
ленению автомобильных (дор) ная автодорог"
дорог республиканского, Каз
местного значения
(1.07.92 г. N 104)
32 0610103 Отчет по социальной 1-СЗ полу- Предприятия и
защите работников годо- организации
(1.07.92 г. N 104) вая транспортно-
годо- коммуникацион-
вая ного комплекса
33 0610001 Отчет о финансовом сос- Прило- месяч- Производствен-
тоянии предприятия жение ная ные объедине-
(организации) к ф.N ния (комбина-
(10.04.92 г. N 48) 43-шос ты), дорстрой-
(дор) тресты, управ-
ления автодо-
рог, предприя-
тия, организа-
ции
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
2 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
3 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
4 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
5 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
6 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
7 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
8 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
9 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
10 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
11 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
12 Министерству транспорта и 20 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
13 Авиационному полномочному органу 15 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
14 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
15 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
16 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
17 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
18 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
19 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
20 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
21 Авиационному полномочному органу до 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
22 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
23 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
24 Авиационному полномочному органу 25 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
26 Авиационному полномочному органу 10 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
27 Авиационному полномочному органу 10 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
28 Авиационному полномочному органу 15 числа после отчетного
Комитету гражданской авиации периода
29 Управлению Комитета транспортного 10 числа после отчетного
контроля Министерства транспорта периода (годовую -
и коммуникаций Республики 20 февраля)
Казахстан
30 Министерству транспорта и 5 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
31 Министерству транспорта и 3 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
32 Министерству транспорта и до 10 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
33 Министерству транспорта и 3 числа после отчетного
коммуникаций Республики Казахстан периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------

1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі
1   0610617  Қазақстан       1-ИР     тоқсан.  1. Қазақстан Респу.
Республикасына           дық      бликасында жұмыс
шетелден жұмыс                    істеуге шетелдің
күшін әкелу                       жұмыс күшін тартатын
және Қазақстан                    жұмыс берушілер,
Республикасынан                   сондай-ақ ҚР-нан
жұмыс күшін                       жұмыс күшін жіберу
жіберу туралы                     және ҚР-на шетелдің
есеп (28.11.                      жұмыс күшін тартуға
00ж. N 57-с)                      байланысты қызмет.
терде лицензиясы бар
заңды және жеке
тұлғалар
2. Жұмыспен қамту
мәселелері жөніндегі
облыстық уәкілетті
органдар
3. Қазақстан Респу.
бликасының Еңбек
және халықты әлеумет.
тік қорғау министрлі.
гінің ақпараттық-
талдау орталығы
2   0610530  Жасырын         3-ТН     айлық    1. Жұмыс берушілер
жұмыссыздық
туралы
мәліметтер
(28.11.
00ж. N 57-с)                      2. Жұмыспен қамту
мәселелері жөніндегі
аудандық (қалалық)
уәкілетті органдар
3. Жұмыспен қамту
мәселелері жөніндегі
облыстық уәкілетті
органдар
4. ҚР Еңбек және
халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Ақпараттық-талдау
орталығы
3   0610191  Зейнетақы мен   1-әлеу.  тоқсан.  1. ҚР Еңбек және
жәрдемақыны     меттік   дық      халықты әлеуметтік
тағайындау және қамсыз.           қорғау министрлігінің
төлеу туралы    дандыру           облыстық департамент.
есеп (26.06.01ж.                  тері
N 23-с)
2. Қазақстан
Республикасының Еңбек
және халықты әлеумет.
тік қорғау
министрлігі
4   0610182  Қарттар мен     3-әлеу.  жылдық   1. Қарттар мен мүге.
мүгедектерге    меттік            дектердің тұруына
арналған        қамсыз.           арналған интернат-үй.
интернат-үйлер. дандыру           лер, кәсіптік техни.
дің есебі                         калық училище-интер.
(26.12.94ж.                       наттары және басқадай
N 81)                             үйлер
2. Облыстық еңбек,
жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік
қорғау басқармасы
5   0610183  Балалар үйлері  4-әлеу.  жылдық   1. Балалар үйі- мүге.
- интернаттар.  меттік            дектерге арналған
дың есебі       қамсыз.           интернаттар
(26.12.94ж.     дандыру
N 81)
2. Облыстық еңбек,
жұмыспен қамту
және халықты әлеумет.
меттiк қорғау
басқармасы
6   0610672  Қарттар мен     5-әлеу.  жылдық   1. Облыстық (қалалық)
мүгедектерге    меттік            еңбек, жұмыспен
арналған        қамсыз.           қамту және халықты
интернат        дандыру           әлеуметтiк қорғау
үйлері, бала.                     басқармасы
лар үйлері-
интернаттар
туралы есеп
(28.06.99ж.
N 36)                             2. ҚР Еңбек және ха.
лықты әлеуметгiк
қорғау министрлiгi
7   0610673  Жалғыз басты    6-әлеу.  жарты    1. Аудандық, қалалық
қарттар мен     меттік   жылдық   еңбек, жұмыспен қамту
еңбекке қабі.   қамсыз.           және халықты әлеумет.
летсіз азамат.  дандыру           тiк қорғау басқарма.
тарға әлеумет.                    сы, интернат-үйлері,
тік көмек                         аумақтық орталықтар
туралы есеп
(28.06.99ж.
N 36)                             2. Облыстық еңбек
және халықты
әлеуметтiк қорғау
басқармасы
3. ҚР Еңбек және
халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi
8   0610186  Медициналық-    7        жылдық   1. Қазақстан
әлеуметтік                        Республикасы Еңбек
экспертиза                        және халықты
бөлімінің                         әлеуметтiк қорғау
жұмысы туралы                     министрлiгiнiң
есеп (5.12.                       облыстар бойынша
00ж. N 58-с)                      және Алматы, Астана
қалалары Департамен.
тіментiнiң МӘЭ бөлiмi
2. ҚР Еңбек және
халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгiнiң
облыстар бойынша
және Алматы, Астана
қалаларының
Департаментi
3. Қазақстан
Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау
министрлiгi
9   0610749  Арнаулы         2-соц    тоқсан.  1. Аудандық еңбек,
мемлекеттік              дық      жұмыспен қамту бөлiмi
жәрдемақы
алатындардың
саны мен
оларға тағайын.
далған айлық
жәрдемақының
сомасы туралы
есеп (26.06.
01ж. N 23-с)
2. Облыстық, Астана
және Алматы қалала.
рының еңбек, жұмыс.
пен қамту және
халықты әлеуметтiк
қорғау басқармалары
(департаменттерi)
10  0610181  Зейнетақы мен   3-соц    жарты    1. ҚР Еңбек және
жәрдемақы                жылдық   халықты әлеуметтiк
алатындардың                      қорғау министрлiгiнiң
саны және                         облыстық департамент.
оларға тағайын.                   тері
далған айлық
зейнетақы мен                     2. Қазақстан Респуб.
жәрдемақының                      ликасы Еңбек және
сомасы туралы                     халықты әлеуметтік
есеп (26.06.                      қорғау министрлігі
01ж. N 23-с)
11  0608027  Еңбек делдал.     1-т    айлық    1. Аудандық (қалалық)
дылығына        (жұмысқа          жұмыспен қамту мәсе.
өтініш           орна.            лелері жөніндегі
бергендердің     ластыру)         уәкілетті органдар
саны туралы
есеп (01.08.
01ж. N 51-с)                      2. Облыстық жұмыспен
қамту мәселелері
жөніндегі уәкілетті
органдар

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
1 0610617 Отчет по ввозу иностран- 1-ИР квар- 1. Работода-
ной рабочей силы в таль- тели, привле-
Республику Казахстан и ная кающие на ра-
вывозу рабочей силы из боту иностран-
Республики Казахстан ную рабочую
за границу силу в Респуб-
(28.11.00 г. N 57-с) лику Казах-
стан, а также
юридические и
физические ли-
ца, имеющие
лицензии на
деятельность,
связанную с
привлечением
иностранной
рабочей силы в
РК и вывозом
рабочей силы
из РК за гра-
ницу
2. Областные
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти
3. Информа-
ционно-анали-
тический центр
Министерства
труда и
социальной
защиты населе-
ния Республики
Казахстан
2 0610530 Сведения о скрытой 3-ТН месяч- 1. Работода-
безработице (28.11.00 г. ная тели
N 57-с) 2. Районные
(городские)
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти
3. Областные
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти
4. Информа-
ционно-анали-
тический центр
МТСЗ
3 0610191 Отчет о назначении и 1-со- квар- 1. Областные
выплате пенсий и пособий бес таль- Департаменты
(26.06.01 г. N 23-с) ная Министерства
труда и
социальной
защиты насе-
ления
2. Министер-
ство труда и
социальной
защиты населе-
ния Респуб-
лики Казахстан
4 0610182 Отчет дома-интерната 3-со- годо- 1. Дома-ин-
для престарелых и инва- бес вая тернаты, проф-
лидов (26.12.94 г. N 81) техучилища-
интернаты и
др. дома для
проживания
престарелых и
инвалидов
2. Областные
управления
труда, заня-
тости и
социальной
защиты населе-
ния
5 0610183 Отчет детского дома- 4-со- годо- 1. Детские
интерната (26.12.94 г. бес вая дома-интер-
N 81) наты для инва-
лидов
2. Областные
управления
труда, заня-
тости и
социальной
защиты населе-
ния
6 0610672 Отчет по домам интерна- 5-со- годо- 1. Областные
там для престарелых и бес вая (городские)
инвалидов, детским управления
домам-интернатам труда, заня-
(28.06.99 г. N 36) тости и со-
циальной за-
щиты населения
2. Министерст-
во труда и
социальной за-
щиты населения
7 0610673 Отчет о социальной 6-со- полу- 1. Районные,
помощи одиноким преста- бес годо- городские уп-
релым и нетрудоспособным вая равления тру-
гражданам (28.06.99 г. да, занятости
N 36) и социальной
защиты населе-
ния, дома-
интернаты,
территориаль-
ные центры
2. Областные
управления
труда и
социальные за-
щиты населения
3. Министерст-
во труда и
социальной за-
щиты населения
Республики
Казахстан
8 0610186 Отчет о работе отделов 7 годо- 1. Отделы МСЭ
медико-социальной экс- вая Департаментов
пертизы (5.12.00 г. Министерства
N 58-с) труда и со-
циальной защи-
ты населения
Республики
Казахстан по
областям и в
гг. Алматы и
Астана
2. Департамен-
ты Министерст-
ва труда и со-
циальной защи-
ты населения
РК по областям
и гг. Алматы и
Астана
3. Министерст-
ва труда и
социальной за-
щиты населения
Республики
Казахстан
9 0610749 Отчет о численности 2-соц квар- 1. Районные
получателей специальных таль- отделы труда,
государственных пособий ная занятости
и суммах назначенных им
месячных пособий
(26.06.01 г. N 23-с)
2. Областные,
г. Астаны,
г. Алматы уп-
равления (де-
партаменты)
труда, заня-
тости и со-
циальной за-
щиты населения
10 0610181 Отчет о численности 3-соц полу- 1. Областные
получателей пенсий и годо- Департаменты
пособий и суммах назна- вая Министерства
ченных им месячных труда и со-
пенсий и пособий циальной за-
(26.06.01 г. N 23-с) щиты населения
2. Министерст-
во труда и
социальной за-
щиты населения
Республики
Казахстан
11 0608027 Отчет о численности 1-т месяч- 1. Районные
обратившихся за трудовым (тру- ная (городские)
посредничеством доуст- уполномоченные
(01.08.01 г. N 51-с) рой- органы по воп-
ство) росам занятос-
ти
2. Областные
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти

3. Қазақстан
Республикасы Еңбек
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
12  0610674  Жұмыспен          3-т    айлық    1. Аудандық (қалалық)
қамтитын жеке   (жұмысқа          жұмыспен қамтудың
агенттіктің      орна.            жеке агенттігі
еңбек делдал.    ластыру)
дылығына өтініш
бергендердің
саны туралы
есеп (01.08.
01ж. N 51-с)                      2. Облыстық жұмыспен
қамту мәселелері
жөніндегі уәкілетті
органдар
3. Қазақстан
Республикасы Еңбек
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
13  0610527  Қазақстан       2-Т      тоқсан.  1. Аудандық (қалалық)
Республикасын.  (еңбек   дық      жұмыспен қамту мәсе.
дағы еңбек      тоқсан.           лелері жөніндегі
рыногы және     дық               уәкілетті органдар
жұмыссыздарды   рыногы)
әлеуметтік
қолдау туралы
есеп (01.08.
01ж. N 51-с)                      2. Облыстық уәкілетті
органдар
3. Қазақстан
Республикасы Еңбек
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
--------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Облыстық, Астана    1. Есепті кезеңнен
және Алматы қалала.    кейінгі 5-күні
рындағы жұмыспен
қамту мәселелері
жөніндегі уәкілетті
огандар
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 15-күні
және халықты әлеумет.
тiк қорғау министрлi.
гiнің ақпараттық-
талдау орталығы
3. ҚР Статистика       3. Есепті кезеңнен
жөніндегі агенттігі    кейінгі 25-күні
2   1. Жұмыспен қамту      1. Есепті кезеңнен
мәселелері жөніндегі   кейінгі 25-күнге
аудандық (қалалық)     дейін
уәкілетті органдар
2. Жұмыспен қамту      2. Есепті кезеңдегі
мәселелері жөніндегі   30-күнге дейін
облыстық уәкілетті
органдар
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 4-күні
және халықты әлеу.
меттік қорғау
министрлігі Ақпарат.
тық-талдау орталығы
4. ҚР Статистика       4. Есепті кезеңнен
жөніндегі агенттігі    кейінгі 6-күні
3   1. а) Қазақстан        1. Төленген айдан
Республикасының        кейінгі айдың
Еңбек және халықты     25-күні
әлеуметтiк қорғау
министрлiгi
б) Облыстық статис.
тика басқармалары
2. ҚР Статистика       2. Есепті кезеңнен
жөніндегі агенттігі    кейінгі 65-күні
4   1. Облыстық еңбек,     1. 5 қаңтар
жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік
қорғау басқармасы
2. Министрлік және     2. 16 қаңтар
жергілікті жердегі
статорган
5   1. Облыстық еңбек,     1. 5 қаңтар
жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік
қорғау басқармасы

3. Информа-
ционно-анали-
тический центр
Министерства
труда и
социальной
защиты населе-
ния Республики
Казахстан
12 0610674 Отчет о численности 3-т месяч- 1. Районные
обратившихся за трудовым (тру- ная (городские)
посредничеством в част- доуст- частные агент-
ное агентство занятости рой- ства занятости
(01.08.01 г. N 51-с) ство)
2. Областные
уполномоченные
органы по воп-
росам занятос-
ти
3. Информа-
ционно-анали-
тический центр
Министерства
труда и
социальной
защиты населе-
ния Республики
Казахстан
13 0610527 Отчет о рынке труда и 2-Т квар- 1. Районные
социальной поддержке (рынок таль- (городские)
безработных в Республике труда) ная уполномоченные
Казахстан (01.08.01 г. органы по воп-
N 51-с) росам занятос-
ти
2. Областные
уполномоченные
органы
3. Информа-
ционно-анали-
тический центр
Министерства
труда и
социальной
защиты населе-
ния Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. Областному, гг. Астаны и 1. 5 числа после отчетного
Алматы уполномоченным органам по периода
вопросам занятости
2. Информационно-аналитическому 2. 15 числа после отчетного
центру Министерства труда и периода
социальной защиты населения
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике 3. 25 числа после отчетного
периода
2 1. Районным (городским) уполномо- 1. до 25 числа
ченным органам по вопросам отчетного периода
занятости
2. Областным уполномоченным 2. до 30 числа
органам по с вопросам занятости отчетного периода
3. Информационно-аналитическому 3. 4 числа после
центру МТСЗ отчетного периода
4. Агентству РК по статистике 4. 6 числа после отчетного
периода
3 1. а) Министерству труда и 1. 25 числа месяца,
социальной защиты населения следующего после месяца
Республики Казахстан выплаты
б) Областным Управлениям
статистики
2. Агентству РК по статистике 2. на 65 день после
отчетного периода
4 1. Областным управлениям труда, 1. 5 января
занятости и социальной защиты
населения
2. Министерству и статорганам 2. 16 января
на местах
5 1. Областным управлениям труда, 1. 5 января
занятости и социальной защиты
населения

2. Министрлік және     2. 16 қаңтар
жергілікті жердегі
статорган
6   1. а) ҚР Еңбек және    1. 16 қаңтар
халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi
б) Облыстық (қалалық)
Статистика басқармасы
2. Қазақстан           2. 10 ақпан
Республикасының
Статистика жөніндегі
агенттігі
7   1. Облыстық еңбек,     5 қаңтар
және халықты           5 шілде
әлеуметтік қорғау
басқармасы
2. а) ҚР Еңбек және    2. 15 қаңтар
халықты әлеуметтiк     15 шілде
қорғау министрлiгi
б) Облыстық Статистика
басқармасы
3. Қазақстан           1 ақпан
Республикасының        1 тамыз
Статистика жөніндегі
агенттігі
8   1. ҚР Еңбек және       1. 5 қаңтар
халықты әлеуметтік
қорғау министрлігінің
облыстар бойынша
және Алматы, Астана
қалаларының
Департаментіне
2. Қазақстан           2. 20 қаңтар
Республикасының Еңбек
және халықты әлеумет.
тік қорғау министрлігі
және жергілікті
статистикалық орган
3. Қазақстан           3. 5 ақпан
Республикасының
Статистика жөніндегі
агенттігі
9   1. Облыстық еңбек      1. Есепті кезеңнен
және халықты әлеумет.  кейінгі 5-күні
тік қорғау басқармасы
2. ҚР Еңбек және       2. Есепті кезеңнен
халықты әлеуметтік     кейінгі 15-күні
қорғау министрлігінің
облыстық департамент.
тері
10  1. а) ҚР Еңбек және    1. а) 10 ақпан
халықты әлеуметтiк     және 10 тамыз
қорғау министрлiгi
б) Облыстық Статистика б) 15 ақпан және
басқармасы             15 тамыз
2. Қазақстан           2. 5 наурыз
Республикасының        және 5 қыркүйек
Статистика жөніндегі
агенттігі
11  1. Облыстық жұмыспен   1. Есепті кезеңнен
қамту мәселелері       кейінгі 2-күні
жөніндегі уәкілетті
органдар
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 4-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 6-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
12  1. Облыстық жұмыспен   1. Есепті кезеңнен
қамту мәселелері       кейінгі 2-күні
жөніндегі уәкілетті
органдар
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 4-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 6-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
13  1. Облыстық жұмыспен   1. есепті кезеңнен
қамту мәселелері       кейінгі 10-күні
жөніндегі уәкілетті
органдар
2. Қазақстан           2. Есепті кезеңнен
Республикасы Еңбек     кейінгі 15-күні
және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің
ақпараттық-талдау
орталығы
3. Қазақстан           3. Есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 30-күні
Статистика жөніндегі
агенттігі
-----------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------

2. Министерству и статорганам 2. 16 января
на местах
6 1. a) Министерству труда и 1. 16 января
социальной зашиты населения РК
б) Областным (городским)
Управлениям статистики
2. Агентству Республики Казахстан 2. 10 февраля
по статистике
7 1. Областным управлениям труда и 5 января. 5 июля
социальной защиты населения
2. а) Министерству труда и 2. 15 января.
социальной зашиты населения 15 июля
Республики Казахстан
б) Областным Управлениям
статистики
3. Агентству РК по статистике 1 февраля. 1 августа
8 1. Департаментам Министерства 1. 5 января
труда и социальной защиты
населения РК по областям и
гг. Алматы и Астана
2. Министерству труда и социальной 2. 20 января
защиты населения Республики
Казахстан и статистическому органу
на местах
3. Агентству РК по статистике 3. 5 февраля
9 1. Областным Управлениям труда и 1. 5 числа после отчетного
социальной защиты населения периода
2. Областным департаментам 2. 15 числа после
Министерства труда и социальной отчетного периода
защиты населения
10 1 а) Министерству труда и 1. а) 10 февраля
социальной защиты населения и 10 августа
Республики Казахстан
б) Обл(гор) Управлениям статистики б) 15 февраля и
15 августа
2. Агентству РК по статистике 2. 5 марта и 5 сентября
11 1. Областному уполномоченному 1. 2 числа после отчетного
органу по вопросам занятости периода
2. Информационно-аналитическому 2. 4 числа после отчетного
центру Министерства труда и периода
социальной зашиты населения
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике 3. 6 числа после отчетного
периода
12 1. Областному уполномоченному 1. 2 числа после отчетного
органу по вопросам занятости периода
2. Информационно-аналитическому 2. 4 числа после отчетного
центру Министерства труда и периода
социальной защиты населения
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике 3. 6 числа после отчетного
периода
13 1. Областному уполномоченному 1. 10 числа после
органу по вопросам занятости отчетного периода
2. Информационно-аналитическому 2. 15 числа после отчетного
центру Министерства труда и периода
социальной защиты населения
Республики Казахстан
3. Агентству РК по статистике 3. 30 числа после отчетного
периода
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------

1 !   2   !       3        !   4   !    5   !       6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
1   0610608  Жалға беруден   1-жалға  тоқсан.  1. Министрліктер,
түскен кіріс    беру     дық      ведомстволар, ша.
туралы мемле.                     руашылық серіктес.
кеттік тұрғын                     тіктері, акционер.
емес қордың                       лік қоғамдар, хол.
үймереттерін                      дингтер, концерн.
теңгерімде                        дер, ассоциациялар,
ұстайтындардың                    кәсіпорындар, ме.
есебі (31.07.97                   кемелер, меншік
ж. N 43)                          нысаны мен ведом.
стволық бағынысты.
лыққа қарамастан,
мемлекеттік тұрғын
емес қордың
үймереттерін
теңгерімде ұстайтын
ұйымдар
2. Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру.
дің аумақтық
комитеттері
2   0610784  Мемлекеттік     Жекеше.  тоқсан.  Мемлекеттік мүлік
меншікті же.    лендіру  дық      және жекешелендіру
кешелендірудің                    аумақтық комитетте.
нәтижелері                        рі, коммуналдық
туралы есеп                       меншік департамент.
(11.04.02 ж.                      тері басқармалары
N 12-г)
3   0610619  Сыртқы және     1-ДУ     тоқсан.  1. Сыртқы және
сенімді басқа.  (тоқ.    дық      сенімді басқаруға
руға табыс      сандық)           табыс етілген
етілген кәсі.                     заңды тұлға болып
порындар (ұй.                     табылатын кәсіпо.
ымдардың) қыз.                    рындар мен ұйымдар
меттерінің не.
гізгі көрсет.
кіштері туралы
есеп (7.08.97
ж. N 45)
2. Экономиканың
облыстық басқар.
малары мен Мемле.
кеттік мүлік және
жекешелендірудің
аумақтық комитеттері
4   0610016  Бюджетке        1-Н      айлық    1. Аудандар, қала.
түскен                            лар және қаладағы
салықтар мен                      аудандар бойынша
төлемдердің                       салық комитеттері
сомасы тура.                      2. Облыстар және
лы есеп                           Астана, Алматы
(01.08.01 ж.                      қалалары бойынша
N 48-с)                          салық комитеттері
5   0610017  Салық орган.    2-Н    тоқсандық  1. Аудандар, қала.
дарының бақылау                   лар және қаладағы
жұмыстарының                      аудандар бойынша
нәтижелері                        салық комитеттері
туралы есебі                      2. Облыстар және
(12.03.02 ж.                      Астана, Алматы
N 4-г)                            қалалары бойынша
салық комитеттері
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Мемлекеттік         1. Есепті кезеңнен
мүлік және          кейінгі 1-күнінен
жекешелендірудің    кешіктірмей
аумақтық комитет.
тері
2. ҚР Қаржы         2. Есепті кезеңнен
министрлігінің      кейінгі 5-күнінен
Мемлекеттік мүлік   кешіктірмей
және жекешелендіру
комитеті
2      Мемлекеттік мүлік   Есепті кезеңнен
және жекешелендіру  кейінгі 5-күні
комитеті
3      1. Экономиканың     1. Есепті кезеңнен
облыстық басқарма.  кейінгі 10-күнге
лары мен Мемлекет.  дейін
тік мүлік және
жекешелендірудің
аумақтық комитеті
2. ҚР Қаржы         2. Есепті кезеңнен
министрлігінің      кейінгі 15-күнге
Мемлекеттік мүлік   дейін
және жекешелендіру
комитеті
4      1. Өзінен жоғары    1. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым         кейінгі 2-күнге
дейін
2. Өзінен жоғары    2. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым         кейінгі 3-күнге
дейін
5      1. Өзінен жоғары    1. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым         кейінгі 10-күнге
дейін
2. Өзінен жоғары    1. Есепті кезеңнен
тұрған ұйым         кейінгі 15-күн
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство финансов Республики Казахстан
1 0610608 Отчет балансодержателей 1- квар- 1. Министерст-
зданий государственного аренда таль- ва, ведомства,
нежилого фонда о поступ- ная хозяйственные
лении доходов от аренды товарищества,
(31.07.97 г. N 43) акционерные
общества, хол-
динги, концер-
ны, ассоциа-
ции, предприя-
тия, учрежде-
ния, организа-
ции независимо
от форм собст-
венности и ве-
доственной
подчиненности,
являющиеся
балансодержа-
телями зданий
государствен-
ного нежилого
фонда
2. Террито-
риальные коми-
теты государ-
ственного иму-
щества и при-
ватизации
2 0610784 Отчет о результатах прива- квар- Территориаль-
приватизации государст- тиза- таль- ные комитеты
венной собственности ция ная государствен-
(11.04.02 г. N 12-г) ного имущества
и приватиза-
ции, департа-
менты (управ-
ления) комму-
нальной собст-
венности
3 0610619 Отчет об основных пока- 1-ДУ квар- 1. Предприятия
зателях деятельности (квар- таль- и организации,
предприятий (организа- таль- ная являющиеся
ций), переданных во ная) юридическими
внешнее и доверительное лицами, пере-
управление (7.08.97 г. данными во
N 45) внешнее и до-
верительное
управление
2. Областные
управления
экономики и
территориаль-
ные комитеты
государствен-
ного имущества
и приватизации
4 0610016 Отчет о суммах поступле- 1-Н месяч- 1. Налоговые
ний налогов и платежей в ная комитеты по
бюджет (01.08.01 г. районам, горо-
N 48-с) дам и районам
в городах
2. Налоговые
комитеты по
областям и по
гг. Астана,
Алматы
5 0610017 Отчет о результатах 2-Н квар- 1. Налоговые
контрольной работы нало- таль- комитеты по
говых органов ная районам,
(12.03.02 г. N 4-г) городам и
районам в
городах
2. Налоговые
комитеты, по
областям и по
гг. Астана,
Алматы
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. Территориальным комитетам 1. не позднее 1 числа
государственного имущества и после отчетного периода
приватизации
2. Комитету государственного 2. не позднее 5 числа
имущества и приватизации после отчетного периода
Министерства финансов РК
2 Комитету государственного 5 числа после отчетного
имущества и приватизации периода
3 1. Областным управлениям экономики 1. до 10 числа после
и территориальным комитетам отчетного периода
государственного имущества и
приватизации
2. Комитету государственного 2. до 15 числа после
имущества и приватизации отчетного периода
Министерства финансов РК
4 1. Своей вышестоящей организации 1. до 2 числа после
отчетного периода
2. Своей вышестоящей организации 2. до 3 числа после
отчетного периода
5 1. Своей вышестоящей организации 1. до 10 числа после
отчетного периода
2. Своей вышестоящей организации 2. 15 числа после
отчетного периода
-------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан

1   0601435  Электр энер.    1-Б      тоқсан.  1. Электр энергия.
гиясының        (электр  дық      сын өндіретін,
есептік         энер.             беретін заңды
теңгерімі       гиясы)            ұйымдар
(25.02.99 ж.
N 4)                              2. Энергетика
және минералдық
ресурстар министрлі.
гінің Мемлекеттік
энергия бақылау
комитеті жиынтық
ақпарат
2   0610080  Электр және     9-пс     тоқсан.  1. Электр және жылу
жылу энергия.   (электр   дық     энергиясын өндіре.
сын тұтыну      энергия.          тін, тұтынушыларға
туралы есеп     сымен             беретін заңды
(25.02.99 ж.    жылу              ұйымдар
N 4)            энергия.
сы)
2. ҚР Энергетика
және минералдық
ресурстар министрлі.
гінің Мемлекеттік
энергия бақылау
комитеті жиынтық
ақпарат
3   0610177  Жер қойнауын    01-МГ    айлық    Жер қойнауын мемле.
геологиялық                       кеттік геологиялық
зерттеу және                      зерттеумен шұғылда.
қорғау жөнін.                     натын ұйымдар
дегі жұмыстың
республикалық                     Жер қойнауын қорғау
бюджет қаржысы                    және пайдалану ау.
есебінен орын.                    мақтық басқармалары
далғаны туралы
есеп (05.12.96
ж. N 49)
4   0610436  Геологиялық     N 01-МГ  айлық    Партиялар, экспеди.
жұмыстардың     нысанына          циялар, кәсіпорын.
негізгі техни.  қосымша           дар, ұйымдар, бір.
калық-экономи.                    лестіктер, комби.
калық көрсет.                     наттар
кіштері туралы
есеп (26.02.96
ж. N 7)
5   0606018  Жер (қатты      1-ЛКУ,   тоқсан.  1. Жер қойнауын
пайдалы қазба.  қосымша  дық      пайдаланушы
лар) қойнауын
пайдаланушы.             жылдық
лардың лицен.
зиялық/өзара
шарт жағдайла.
рын орындағаны
туралы есеп
(6.03.01 ж.
N 9-с)
2. ЖҚҚ және ПАБ
6   0606019  Жер қойнауын    2-ЛКУ,   тоқсан.  1. Жер қойнауын
(көмірсутекті   қосымша  дық      пайдаланушы
шикізат)
пайдаланушы.             жылдық
лардың лицен.
зиялық/өзара
шарт жағдайла.
рын орындағаны
туралы есеп
(6.03.01 ж.
N 9-с)
2. ЖҚҚ және ПАБ
7   0606020  Жер қойнауын    3-ЛКУ,   тоқсан.  1. Жер қойнауын
(жер асты сула. қосымша  дық      пайдаланушы
ры, шипалы
балшықтар)
пайдаланушы.             жылдық
лардың лицен.
зиялық/өзара
шарт жағдайла.
рын орындағаны
туралы есеп
(6.03.01 ж.
N 9-с)
2. ЖҚҚ және ПАБ
8   0606021  Жер қойнауын    4-ЛКУ,   тоқсан.  1. Жер қойнауын
(пайдалы қаз.   қосымша  дық      пайдаланушы
баларды өнді.
руге байланыс.           жылдық
сыз операция.
лар) пайдалану.
шылардың лицен.
зиялық/өзара
шарт жағдайла.
рын орындағаны
туралы есеп
(6.03.01 ж.
N 9-с)
2. ЖҚҚ және ПАБ
9   0610171  Кәсіпорындар    1-ГРО    жылдық   Кәсіпорындар мен
мен жұмыс                         ұйымдар
сатылары
бойынша пайда.
лы қазбалар
жөніндегі гео.
логиялық бар.
лау жұмыстары.
на арналған
қаржылар лими.
тін пайдалану
туралы есеп

1 0601435 Отчетный баланс электро- 1-Б квар- 1. Юридические
энергии (25.02.99 г. (элек- таль- лица, выраба-
N 4) тро- ная тывающие,
энер- передающие
гия) электроэнергию
2. Госэнерго-
надзор Минис-
терства энер-
гетики и мине-
ральных ресур-
сов сводную
информацию
2 0610080 Отчет о потреблении 9-пс квар- 1. Юридические
электроэнергии и тепло- (элек- таль- лица, выраба-
энергии (25.02.99 г. тро- ная тывающие и пе-
N 4) энер- редающие элек-
гия и тро- и тепло-
тепло- энергию потре-
энер- бителям
гия) 2. Госэнерго-
надзор Минис-
терства энер-
гетики и мине-
ральных ресур-
сов сводную
информацию
3 0610177 Отчет о выполненных 01-МГ месяч- Организации,
объемах работ по геоло- ная занимающиеся
гическим исследованиям и государствен-
охране недр за счет ным геологи-
средств республиканского ческим изуче-
бюджета (05.12.96 г. нием недр
N 49)
Территориаль-
ные управления
охраны и ис-
пользования
недр
4 0610436 Отчет об основных Прило- месяч- Партии, экспе-
технико-экономических жение ная диции, пред-
показателях геологичес- к фор- приятия, орга-
ких работ (26.02.96 г. ме низации, объе-
N 7) N 01- динения, ком-
МГ бинаты
5 0606018 Отчет о выполнении 1-ЛКУ, квар- 1. Недрополь-
лицензионных/контрактных прило- таль- зователь
условий недропользовате- жение ная
лями (твердые полезные
ископаемые) (6.03.01 г. годо-
N 9-с) вое
2. ТУО и ИН
6 0606019 Отчет о выполнении 2-ЛКУ, квар- 1. Недрополь-
лицензионных/контрактных прило- таль- зователь
условий недропользовате- жение ная
лями (углеводородное
сырье) (6.03.01 г. годо-
N 9-с) вое
2. ТУО и ИН
7 0606020 Отчет о выполнении 3-ЛКУ, квар- 1. Недрополь-
лицензионных/контрактных прило- таль- зователь
условий недропользовате- жение ная
лями (подземные воды,
лечебные грязи) годо- 2. ТУО и ИН
(6.03.01 г. N 9-с) вое
8 0606021 Отчет о выполнении 4-ЛКУ, квар- 1. Недрополь-
лицензионных/контрактных прило- таль- зователь
условий недропользовате- жение ная
лями (операции, не
связанные с добычей годо-
полезных ископаемых) вая
(6.03.01 г. N 9-с)
2. ТУО и ИН
9 0610171 Отчет об использовании 1-ГРО годо- Предприятия и
лимита средств на геоло- вая организации
горазведочные работы по
полезным ископаемым по
предприятиям и стадиям

(22.07.92 ж.
N 111)
10  0610173  Мұнай мен газ   1-ұңғыма жылдық   Кәсіпорындар мен
ұңғымаларының                     ұйымдар
құрылысы тура.
лы есеп
(22.07.92 ж.
N 111)
11  0610174  Ұңғымаларды     1 (тең.  жылдық   Кәсіпорындар мен
бұрғылау мен    герім)            ұйымдар
сынау уақыты.
ның теңгерімі
және қашауды
өңдеу туралы
есеп
(22.07.92 ж.
N 111)
12  0610175  Мұнай, газ,      6-гр    жылдық   1. Жер қойнауын
конденсат және  (мұнай,           пайдаланушы
іліспе компо.    газ,
ненттер қорлары  конден.
жөніндегі есепті сат)
теңгерім
(14.12.00 ж.
N 60-с)
2. Жер қойнауын
қорғау және пайдала.
нудың аумақтық
басқармалары
3. Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігі
13  0610172  Мұнай мен газ   03-гр    жылдық   Кәсіпорындар,
іздестіру                         экспедициялар,
құрылымдарының                    өндірістік
қоры туралы                       бірлестіктер
есеп (22.07.92
ж. N 111)
14  0610176  Бұрғылау және   1-ТБ     тоқсан.  Кәсіпорындар мен
кен жұмыстары            дық      ұйымдар
жөніндегі
өндірістік-
техникалық
есеп (22.07.92
ж. N 111)
15  0610178  Геофизиялық     15       тоқсан.  Кәсіпорындар мен
жұмыстардың              дық      ұйымдар
орындалуы
туралы есеп
(22.07.92 ж.
N 111)
16  0610179  Қаржылық        1-ФД     айлық    Кәсіпорындар мен
білдірме                          ұйымдар
(22.07.92 ж.
N 111)
17  0610180  Ұңғыма құрылы.  3-С      тоқсан.  Кәсіпорындар мен
сының өзіндік            дық,     ұйымдар
құны туралы              жылдық
есеп (22.07.92
ж. N 111)
18  0610747  Пайдалы қазба.  5-ГР     жылдық   Жер қойнауын
лар запастары.                    пайдаланушы
ның есептік
теңгерімі
(18.01.01 ж.
N 3-с)
19  0610748  Көмір мен       5-ГР     жылдық   Жер қойнауын
жанар тақта     (көмір)           пайдаланушы
тас қорларының
есептік теңге.
рімі
(18.01.01 ж.
N 3-с)
20  0610739  Сұйық пен       ДЖ       айлық    Мұнай-газ
мұнай өндіру                      өндіретін
туралы есеп                       кәсіпорындар
(29.12.00 ж.
N 62-с)
21  0610740  Қысқа әзірлік   ЗИМ      маусым.  Мұнай-газ
жөніндегі ұйым.          дық      өндіретін
дастыру-техни.                    кәсіпорындар
калық шаралар.
дың орындалуы
туралы есеп
(29.12.00 ж.
N 62-с)
22  0610741  Кәсіпорындар.   УТП      жылдық   Мұнай-газ
дағы еңбек                        өндіретін
жағдайларының                     кәсіпорындар
жай-күйі
туралы есеп
(29.12.00 ж.
N 62-с)
23  0610742  Ұңғымаларды жою ЛК       тоқсан.  Мұнай-газ
туралы есеп              дық      өндіретін
(29.12.00 ж.                      кәсіпорындар
N 62-с)
24  0610743  Ұңғымаларды     РС       тоқсан.  Мұнай-газ
жөндеу туралы            дық      өндіретін
есеп (29.12.00                    кәсіпорындар
ж. N 62-с)

работ (22.07.92 г.
N 111)
10 0610173 Отчет о строительстве 1- годо- Предприятия и
скважин на нефть и газ сква- вая организации
(22.07.92 г. N 111) жина
11 0610174 Отчет о балансе времени 1 (ба- годо- Предприятия и
бурения и испытания ланс) вая организации
скважин и отработке до-
лот (22.07.92 г. N 111)
12 0610175 Отчетный баланс по запа- 6-гр годо- 1. Недрополь-
сам нефти, газа, конден- (нефть, вая зователи
сата и попутных газ,
компонентов (14.12.00 г. кон-
N 60-с) ден-
сат)
2. Террито-
риальные уп-
равления по
охране и ис-
пользованию
недр
3. Министерст-
во энергетики
и минеральных
ресурсов РК
13 0610172 Отчет о фонде структур 03-гр годо- Предприятия,
для поисков нефти и газа вая экспедиции,
(22.07.92 г. N 111) призводствен-
ные объедине-
ния
14 0610176 Производственно-техни- 1-ТБ квар- Предприятия и
ческий отчет по буровым таль- организации
и горным работам ная
(22.07.92 г. N 111)
15 0610178 Отчет о выполнении гео- 15 квар- Предприятия и
физических работ таль- организации
(22.07.92 г. N 111) ная
16 0610179 Финансовое донесение 1-ФД месяч- Предприятия и
(22.07.92 г. N 111) ная организации
17 0610180 Отчет о себестоимости 3-С квар- Предприятия и
строительства скважин таль- организации
(22.07.92 г. N 111) ная,
годо-
вая
18 0610747 Отчетный баланс запасов 5-ГР годо- Недропользова-
полезных ископаемых вая тели
(18.01.01 г. N 3-с)
19 0610748 Отчетный баланс запасов 5-ГР годо- Недропользова-
угля и горючих сланцев (уголь) вая тели
(18.01.01 г. N 3-с)
20 0610739 Отчет о добыче жидкости ДЖ месяч- Нефтегазодобы-
и нефти (29.12.00 г. ная вающие пред-
N 62-с) приятия
21 0610740 Отчет о выполнении орга- ЗИМ сезон- Нефтегазодобы-
низационно-технических ная вающие пред-
мероприятий по подготов- приятия
ке к зиме (29.12.00 г.
N 62-с)
22 0610741 Отчет о состоянии усло- УТП годо- Нефтегазодобы-
вий труда на пред- вая вающие пред-
приятиях (29.12.00 г. приятия
N 62-с)
23 0610742 Отчет о ликвидации ЛК квар- Нефтегазодобы-
скважин (29.12.00 г. таль- вающие пред-
N 62-с) ная приятия
24 0610743 Отчет о ремонте скважин РС квар- Нефтегазодобы-
(29.12.00 г. N 62-с) таль- вающие пред-
ная приятия

25  0610744  Ұңғымалар қо.   ФС       айлық    Мұнай-газ
рының жайы                        өндіретін
туралы есеп                       кәсіпорындар
(29.12.00 ж.
N 62-с)
26  0610745  Мұнай өндіре.   ОТМ      айлық    Мұнай-газ
тін сала бой.                     өндіретін
ынша ұйымдас.                     кәсіпорындар
тыру-техникалық
шаралардың
орындалуы
туралы есеп
(29.12.00 ж.
N 62-с)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Энергетика және     1. Есепті кезеңнен
минералдық ресур.   кейінгі 15-күні
стар министрлігі.
нің Мемлекеттік
энергия бақылау
комитеті
2. Қазақстан Респуб.   2. Есепті кезеңнен
ликасының Статис.   кейінгі 35-күні
тика жөніндегі
агенттігі
2   1. Энергетика және     1. Тоқсандық -
минералдық ресур.   есепті кезеңнен
стар министрлігі.   кейінгі 10-күні,
нің Мемлекеттік     жылдық - есепті
энергия бақылау     кезеңнен кейінгі
комитеті            20-күні
2. Қазақстан Респуб.   2. Тоқсандық -
ликасының Статис.   есепті кезеңнен
тика жөніндегі      кейінгі 25-күні,
агенттігі           жылдық - есепті
кезеңнен кейінгі
35-күні
3   Жер қойнауын қорғау    Есепті кезеңнен
және пайдалану         кейінгі 3-күні
аумақтық басқармасы
4   Энергетика және        Есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 7-күні
министрлігі
1. Жоғары тұрған ұйым  1. Есепті кезеңнен
кейінгі 3 күні
2. Энергетика және     2. Есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 7-күні
министрлігі
5   1. Жер қойнауын        1. Есепті тоқсаннан
қорғау және пайдалану  кейінгі айдың
аумақтық басқармала.   25-күні
рына
2. Энергетика және     2. Есепті тоқсаннан
минералдық ресурстар   кейінгі екінші
министрлігінің         айдың 5-күніне
Геология және жер      дейін
қойнауын қорғау
комитеті
6   1. Жер қойнауын        1. Есепті тоқсаннан
қорғау және пайдалану  кейінгі айдың
аумақтық басқармала.   25-күні
рына
2. Энергетика және     2. Есепті тоқсаннан
минералдық ресурстар   кейінгі екінші
министрлігінің         айдың 5-күніне
Геология және жер      дейін
қойнауын қорғау
комитеті
7   1. Жер қойнауын        1. Есепті тоқсаннан
қорғау және пайдалану  кейінгі айдың
аумақтық басқармала.   25-күні
ры
2. Энергетика және     2. Есепті тоқсаннан
минералдық ресурстар   кейінгі екінші
министрлігінің         айдың 5-күніне
Геология және жер      дейін
қойнауын қорғау
комитеті
8   1. Жер қойнауын        1. Есепті тоқсаннан
қорғау және пайдалану  кейінгі айдың
аумақтық басқармала.   25-күні
рына
2. Энергетика және     2. Есепті тоқсаннан
минералдық ресурстар   кейінгі екінші
министрлігінің         айдың 5-күніне
Геология және жер      дейін
қойнауын қорғау
комитеті
9   Өзінен жоғары тұрған
ұйым
10  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 12-күні
11  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 15-күні
12  1. Жер қойнауын        1. Есепті кезеңнен
қорғау және пайдалану  кейінгі 15 ақпанға
аумақтық басқармала.   дейін
ры

25 0610744 Отчет о состоянии фонда ФС месяч- Нефтегазодобы-
скважин (29.12.00 г. ная вающие пред-
N 62-с) приятия
26 0610745 Отчет о выполнении орга- ОТМ месяч- Нефтегазодобы-
низационно-технических ная вающие пред-
мероприятий по нефтедо- приятия
бывающей отрасли
(29.12.00 г. N 62-с)
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. Госэнергонадзору Министерства 1. 15 числа после
энергетики и минеральных ресурсов отчетного периода
2. Агентству РК по статистике 2. на 35 день после
отчетного периода
2 1. Госэнергонадзору Министерства 1. квартальную 10 числа
энергетики и минеральных ресурсов после отчетного периода,
годовую - 20 числа после
отчетного периода
2. Агентству РК по статистике 2. квартальную на 25 день
после отчетного периода,
годовую - на 35 день
после отчетного периода
3 Территориальным управлениям охраны 3 числа после отчетного
и использования недр периода
Министерству энергетики и минераль- 7 числа после отчетного
ных ресурсов периода
4 1. Вышестоящей организации 1. 3 числа после отчетного
периода
2. Министерству энергетики и 2. 7 числа после отчетного
минеральных ресурсов периода
5 1. Территориальному управлению 1. к 25 числу месяца,
охраны и использования недр следующего за отчетным
кварталом
2. Комитету геологии и охраны недр 2. до 5 числа второго
Министерства энергетики и месяца, следующего за
минеральных ресурсов отчетным кварталом
6 1. Территориальному управлению 1. к 25 числу месяца,
охраны и использования недр следующего за отчетным
кварталом
2. Комитету геологии и охраны недр 2. до 5 числа второго
Министерства энергетики и месяца, следующего за
минеральных ресурсов отчетным кварталом
7 1. Территориальному управлению 1. к 25 числу месяца,
охраны и использования недр следующего за отчетным
кварталом
2. Комитету геологии и охраны недр 2. до 5 числа второго
Министерства энергетики и месяца, следующего за
минеральных ресурсов отчетным кварталом
8 1. Территориальному управлению 1. к 25 числу месяца,
охраны и использования недр следующего за отчетным
кварталом
2. Комитету геологии и охраны недр 2. до 5 числа второго
Министерства энергетики и месяца, следующего за
минеральных ресурсов отчетным кварталом
9 Своей вышестоящей организации
10 Своей вышестоящей организации 12 числа после отчетного
периода
11 Своей вышестоящей организации 15 числа после отчетного
периода
12 1. Территориальному управлению по 1. до 15 февраля после
охране и использованию недр отчетного периода

2. Энергетика және     2. Есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 15 сәуірге
министрлігі            дейін
3. ҚР Статистика       3. Есепті кезеңнен
жөніндегі агенттігі    кейінгі 10 тамызға
дейін
13  Өзінен жоғары тұрған   5 ақпан
ұйым
14  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 5-күні
15  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 10-күні
16  Өзінен жоғары тұрған   есепті кезеңнен
ұйым                   кейінгі 2-күні
17  Өзінен жоғары тұрған   жылдықты -
ұйым                   3 наурызда,
тоқсандықты -
есепті кезеңнен
кейінгі 21 күнге
дейін
18  1. Жер қойнауын        1. 15 ақпанға
қорғау және пайдалану  дейін
аумақтық басқармасына
2. Геологиялық         2. 15 ақпанға дейін
ақпараттың республи.
калық орталығы
19  1. Жер қойнауын        1. 15 ақпанға дейін
қорғау және пайдалану
аумақтық басқармала.
рына
2. Геологиялық         2. 15 ақпанға дейін
ақпараттың республи.
калық орталығы
20  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 5 күнге
министрлігіне          дейін
21  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 5 күнге
министрлігіне          дейін
22  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 25 күнге
министрлігіне          дейін
23  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 10 күнге
министрлігіне          дейін
24  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 10 күнге
министрлігіне          дейін
25  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 5 күнге
министрлігіне          дейін
26  Энергетика және        есепті кезеңнен
минералдық ресурстар   кейінгі 10 күнге
министрлігіне          дейін
-------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
1   0605076  Азаматтық хал   97-АХАТ  айлық    1. Поселкелік,
актілерін тір.                    селолық (ауылдық)
кеу туралы есеп                   округтер
(20.12.99 ж.
N 69)                             2. Аудандық және
қалалық АХАТ
бөлімдері
2   0605077  Азаматтық хал   22-АХАТ  жылдық   1. Аудандық,
актілерін тір.                    қалалық (қалалардағы
кеу туралы есеп                   аудандық) АХАТ
(20.12.99 ж.                      бөлімдері, Неке мен
N 69)                             тууды салтанатты
түрде тіркейтін
сарайлар
2. Облыстық және
қалалық (Астана,
Алматы қалалары)
әділет басқармалары
3   0605078  Азаматтық хал   23-АХАТ  жылдық   1. Аудандық,
актілерін тір.                    қалалық (қалалардағы
кеу туралы,                       аудандық) АХАТ
елтаңбалық                        бөлімдері, Неке мен
куәліктер                         тууды салтанатты
бланкілерінің                     түрде тіркейтін
қозғалысы                         сарайлар
туралы есеп                       2. Облыстық және
(17.11.99 ж.                      қалалық (Астана,
N 61)                            Алматы қалалары)
әділет басқармалары

2. Министерству энергетики и 2. до 15 апреля после
минеральных ресурсов РК отчетного периода
3. Агентству РК по статистике 3. до 10 августа после
отчетного периода
13 Своей вышестоящей организации 5 февраля
14 Своей вышестоящей организации 5 числа после отчетного
периода
15 Своей вышестоящей организации 10 числа после отчетного
периода
16 Своей вышестоящей организации 2 числа после отчетного
периода
17 Своей вышестоящей организации годовую - 3 марта, квар-
тальную - до 21 числа после
отчетного периода
18 1. Территориальному управлению по 1. до 15 февраля
охране и использованию недр
2. Республиканскому центру 2. до 15 февраля
геологической информации
19 1. Территориальному управлению по 1. до 15 февраля
охране и использованию недр
2. Республиканскому центру 2. до 15 февраля
геологической информации
20 Министерству энергетики и до 5 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК периода
21 Министерству энергетики и до 5 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК периода
22 Министерству энергетики и до 25 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК периода
23 Министерству энергетики и до 10 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК периода
24 Министерству энергетики и до 10 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК периода
25 Министерству энергетики и до 5 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК периода
26 Министерству энергетики и до 10 числа после отчетного
минеральных ресурсов РК периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство юстиции Республики Казахстан
1 0605076 Отчет о регистрации ак- 97- месяч- 1. Поселковые,
тов гражданского состоя- загсы ная сельские
ния (20.12.99 г. N 69) (аульные)
округа
2. Районные и
городские
отделы ЗАГС
2 0605077 Отчет о регистрации ак- 22- годо- 1. Районные,
тов гражданского состоя- ЗАГС вая городские от-
ния (20.12.99 г. N 69) делы ЗАГС
(районные в го-
роде), Дворцы
торжественной
регистрации
браков и рож-
дений
2. Областные и
городские (г.
Астана, г. Ал-
маты) управле-
ния юстиции
3 0605078 Отчет о движении бланков 23- годо- 1. Районные,
гербовых свидетельств о ЗАГС вая городские
регистрации актов граж- отделы ЗАГС
данского состояния (районные в
(17.ll.99 г. N 61) городе), Двор-
цы торжествен-
ной регистра-
ции браков и
рождений
2. Областные и
городские (г.
Астана, г. Ал-
маты) управле-
ния юстиции

4   0610737  Жұмыс туралы    5        жарты    1. Мемлекеттік
есеп (28.11.00           жылдық   нотариалдық
ж. N 55-с)                        кеңселер
2. Жекеше нотариаттар
3. Лауазымды
адамдар
4. Консулдық
міндеттерді
атқаратын адамдар
5   0610746  Адвокаттар    14         жарты    1. Тиісті адвокаттар
алқасының                жылдық   алқасының төралқасы
жұмысы туралы
есеп (29.12.00                    2. ҚР Әділет
ж. N65-с )                        министрлігі
республика бойынша
жиынтық ақпараты
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Аудандық (қалалық)  1. Есепті кезеңнен
АХАТ бөлімдеріне       кейінгі 3-күніне
дейін
2. а) Аудандық         2. Есепті кезеңнен
(қалалық) АХАТ         кейінгі 5-күніне
бөлімдеріне
б) Әділет басқармасы.
ның АХАТ бөлімдеріне
2   1. Әділет басқармасы.  1. 5 қаңтарға дейін
ның облыстық және
қалалық (Астана,
Алматы қалалары)
АХАТ бөлімдеріне
2. Қазақстан Респуб.   2. 10 қаңтарға дейін
ликасының Әділет
министрлігіне
3   1. Әділет басқармасы.  1. 5 қаңтарға дейін
ның облыстық және
қалалық (Астана,
Алматы қалалары)
АХАТ бөлімдері
2. Қазақстан Респуб.   2. 10 қаңтарға дейін
ликасының Әділет
министрлігіне
4   1. Облыстық, қалалық   1. Есепті кезеңнің
әділет басқармасына    29-күніне дейін
2. Облыстық, қалалық   2. Есепті кезеңнің
Нотариалдық палатаға   29-күніне дейін
3. Облыстық әділет     3. Есепті кезеңнің
басқармасына           29-күніне дейін
4. ҚР Сыртқы істер     4. Есепті кезеңнің
министрлігіне          5-күніне дейін
5   1. Қазақстан Респуб.   1. Есепті кезеңнің
ликасының Әділет       5-күніне дейін
министрлігіне
2. ҚР Статистика       2. Есепті кезеңнің
жөніндегі агенттігіне  25-күніне дейін
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
1   0610223  Жекелеген жұқ.  1        айлық    1. Аудандық СЭС
палы және па.                     (қала ішіндегі
разиттік ауру.                    СЭС-ін қоса алған.
лар туралы                        да), аудандық СЭС-
есеп                              тері жоқ қалалар.
(14.07.00 ж.                      дың қалалық СЭС-
N 43)                             тері
2. Аудандық СЭС-
тері бар қалалардың
қалалық СЭС-тері
(Алматы қаласынан
басқа)
3. Басқа да
министрліктердің,
ведомстволардың
және барлық меншік
нысандарының
СЭС-тері
4. Қалалық,
облыстық СЭС-тер
2   0610193  Жекелеген жұқ.  2        жылдық   1. Аудандық СЭС
палы және па.                     (қала ішіндегі
разиттік ауру.                    СЭС-ін қоса алған.
лар туралы                        да), аудандық СЭС-
есеп                              тері жоқ қалалар.
(14.07.00 ж.                      дың қалалық СЭС-
N 43)                             тері

4 0610737 Отчет о работе 5 полу- 1. Государст-
(28.11.00 г. N 55-с) годо- венные нота-
вая риальные кон-
торы
2. Частные
нотариаты
3. Должностные
лица
4. Лицами,
осуществляющи-
ми консульские
функции
5 0610746 Отчет о работе коллегии 14 полу- 1. Президиумы
адвокатов (29.12.00 г. годо- соответствую-
N 65-с) вая щих коллегий
адвокатов
2. Министерст-
во юстиции РК
сводную инфор-
мацию по рес-
публике
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. Районным (городским) отделам 1. до 3 числа после
ЗАГС отчетного периода
2. а) Районным (городским) отделам 2. до 5 числа после
статистики отчетного периода
б) Отделам ЗАГС управления
юстиции
2 1. Областным и городским 1. до 5 января
(г. Астана, г. Алматы) отделам ЗАГС
управления юстиции
2. Министерству юстиции Республики 2. до 10 января
Казахстан
3 1. Областным и городским 1. до 5 января
(г. Астана, г. Алматы) отделам ЗАГС
управления юстиции
2. Министерству юстиции Республики 2. до 10 января
Казахстан
4 1. Областному, городскому 1. до 29 числа
Управлению юстиции отчетного периода
2. Областной, городской 2. до 29 числа
Нотариальной палате отчетного периода
3. Областному Управлению юстиции 3. до 29 числа
отчетного периода
4. Министерству иностранных дел РК 4. до 5 числа после
отчетного периода
5 1. Министерству юстиции Республики 1. до 5 числа после
Казахстан отчетного периода
2. Агентству по статистике 2. до 25 числа после
отчетного периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1 0610223 Отчет об отдельных 1 месяч- 1. Районные
инфекционных и парази- ная (включая СЭС
тарных заболеваниях внутригород-
(14.07.00 г. N 43) ских районов)
СЭС, городские
СЭС городов,
не имеющих
районных СЭС
2. Городские
СЭС городов,
имеющих район-
ные СЭС (кроме
г. Алматы)
3. СЭС других
министерств,
ведомств и
всех форм
собственности
4. Городские,
областные СЭС
1 0610193 Отчет об отдельных 2 годо- 1. Районные
инфекционных и парази- вая (включая СЭС
тарных заболеваниях внутригород-
(14.07.00 г. N 43) ских районов)
СЭС, городские
СЭС городов,
не имеющих
районных СЭС

2. Аудандық СЭС-
тері бар қалалардың
қалалық СЭС-тері
(Алматы қаласынан
басқа)
3. Басқа да
министрліктердің,
ведомстволардың
және барлық меншік
нысандарының
СЭС-тері
4. Қалалық,
облыстық, республи.
калық СЭС-тері,
жиынтық есеп
5. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі
3   0610224  Көбінесе жыныс  3       тоқсандық 1. Тері-венерология
жолымен бері.                     кабинеттері бар
летін жұқпалы                     аудандық, қалалық
аурулар туралы                    тері-вендиспансер.
есеп (14.07.00                    лері, басқа да
ж. N 43)                          министрліктердің,
ведомстволардың
және барлық меншік
нысандарының
тері-венқызметі
2. Облыстық тері-
вендиспансері,
жиынтық есептер
4   0610225  ВИЧ-инфекция.   4        айлық    1. ВИЧ-инфекциясын
сының ИФА-сына                    зерттейтін емдеу-
жататын контин.                   профилакториялық
гентін зерттеу                    ұйымдар мен лабора.
туралы есеп                       ториялар ведомство.
(14.07.00 ж.                      лық бағынысына
N 43)                             қарамастан
2. Қалалық денсау.
лық бөлімдері
(қалалық орталық
ауруханалар),
аудандық орталық
ауруханалар
3. СПИД-ке қарсы
профилактика және
күрес жөніндегі
облыстық және
қалалық (Алматы қ.)
орталықтары,
жиынтық есеп
4. СПИД-ке қарсы
профилактика және
күрес жөніндегі
облыстық және
қалалық (Алматы қ.)
орталықтары,
жиынтық есеп
5. СПИД-ке қарсы
профилактика және
күрес жөніндегі
республикалық
орталық, жиынтық
есеп
6. СПИД-ке қарсы
профилактика және
күрес жөніндегі
республикалық
орталық, жиынтық
есеп
5   0610225  Профилактикалық   5      айлық    1. Денсаулық сақтау
егу және вакцина                  жүйесінің амбулато.
қозғалысы туралы                  риялық-емханалық
есеп (14.07.00                    ұйымдары (бөлімше.
ж. N 43)                          лері), балаларға,
жасөспірімдер мен
ересектерге дәрі.
герлік көмек көр.
сететін мемлекеттік
емес медицина
мекемелері, селолық
жерлердегі фельд.
шерлік-акушерлік
пункттер
2. Басқа ведомство.
лардың амбулатория.
лық-емханалық
ұйымдары
(бөлімшелері)
3. Аудандық,
қалалық СЭС-тер
4. Аудандық СЭС-тер
5. Республикалық СЭС
6   0610194  Профилактикалық   6      айлық    1. Денсаулық сақтау
егу мен қамту                     жүйесінің амбулато.
туралы  есеп                      риялық-емханалық
(14.07.00 ж.                      ұйымдары (бөлімше.
N 43)                             лері), балаларға,
жасөспірімдер мен
ересектерге дәрі.
герлік көмек көр.
сететін мемлекеттік
емес медицина
мекемелері, селолық
жерлердегі фельд.
шерлік-акушерлік
пункттер
2. Басқа ведомство.
лардың амбулатория.
лық-емханалық
ұйымдары
(бөлімшелері)

2. Городские
СЭС городов,
имеющих район-
ные СЭС (кроме
г. Алматы)
3. СЭС других
министерств,
ведомств и
всех форм
собственности
4. Городские,
областные,
республикан-
ские СЭС
сводные отчеты
5. Министерство
здравоохране-
ния РК
3 0610224 Отчет об инфекциях, 3 квар- 1. Горрайкож-
передающихся преимущест- таль- вендиспансеры,
венно половым путем ная поликлиники,
(14.07.00 г. N 43) имеющие кож-
венкабинеты,
кожвенслужба
других минис-
терств, ве-
домств и всех
форм собствен-
ности
2. Облкожвен-
диспансеры
сводные отчеты
4 0610225 Отчет об обследовании 4 месяч- 1. Лечебно-
подлежащего контингента ная профилактичес-
в ИФА на ВИЧ-инфекцию кие организа-
(14.07.00 г. N 43) ции и лабора-
тории, ведущие
исследования
на ВИЧ-инфек-
цию независимо
от ведомствен-
ной подчинен-
ности
2. Городские
отделы здраво-
охранения
(центральные
городские
больницы),
центральные
районные боль-
ницы
3. Областные и
городские
(г. Алматы)
центры по про-
филактике и
борьбе со СПИД
сводные отчеты
4. Областные и
городские
(г. Алматы)
центры по про-
филактике и
борьбе со СПИД
сводные отчеты
5. Республи-
канский центр
по профилакти-
ке и борьбе со
СПИД сводный
отчет
6. Республи-
канский центр
по профилакти-
ке и борьбе со
СПИД сводный
отчет
5 0610225 Отчет о профилактических 5 месяч- 1. Амбулатор-
прививках и движении ная но-поликлини-
вакцин (14.07.00 г. нические орга-
N 43) низации (под-
разделения)
системы здра-
воохранения,
негосударст-
венные меди-
цинские учреж-
дения, оказы-
вающие меди-
цинскую помощь
детям, под-
росткам и
взрослым,
фельдшерско-
акушерские
пункты сель-
ской местности
2. Амбулатор-
но-поликлини-
ческие органи-
зации (подраз-
деления) дру-
гих ведомств
3. Районные,
городские СЭС
4. Областные
СЭС
5. Республи-
канская СЭС
6 0610194 Отчет об охвате профи- 6 месяч- 1. Амбулатор-
лактическими прививками ная но-поликлини-
(14.07.00 г. N 43) ческие органи-
зации (подраз-
деления) сис-
темы здраво-
охранения,
негосударст-
венные меди-
цинские орга-
низации, ока-
зывающие меди-
цинскую помощь
детям, под-
росткам и
взрослым,
фельдшерско-
акушерские
пункты сель-
ской местности
2. Амбулатор-
но-поликлини-
ческие органи-
зации (подраз-
деления) дру-
гих ведомств

3. Аудандық,
қалалық СЭС-тер
4. Аудандық СЭС-тер
5. Республикалық СЭС
7   0610195  Қатерлі жаңа    7        жылдық   1. Облыстық немесе
өскіндерге шал.                   басқа да онкология.
дығу туралы                       лық диспансерлер,
есеп (14.07.00                    басқа министрліктер.
ж. N 43)                          дің, ведомстволардың
қатерлі жаңа өскін.
дерге шалдыққандар.
дың аумақтық тірке.
лімін (картотекасын)
жүргізетін әрі осы
мақсатта жаңадан
табылған аурулар
туралы хабар алатын
емдеу-профилактика.
лық ұйымдары
2. Аумақтық
денсаулық ісін
басқару органдары,
жиынтық есеп
3. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп және
аумақтар (облыстар,
қалалар) бойынша
8   0610196  Асқынған тубер.  8       жылдық   1. Облыстық,
кулезге шалды.                    аудандық туберку.
ғудың жаңа                        лезге қарсы диспан.
жағдайлары және                   серлер және жоғары
қайталануы ту.                    тұрған денсаулық
ралы есеп                         сақтау органдарының
(14.07.00 ж.                      нұсқауы бойынша
N 43)                             туберкулезге шалды.
ғушылардың аумақтық
тіркелімін (карто.
текасын) жүргізетін
әрі осы мақсатта
жаңадан табылған
аурулар туралы хабар
алатын басқа
министрліктер,
ведомстволар
2. Денсаулық ісін
басқару органдары,
қала, облыс бойынша
жиынтық есеп
3. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі
9   0610197  Көбінесе жыныс   9       жылдық   1. Облыстық, рес.
жолымен беріле.                   публикалық тері-
тін аурулар,                      венерология диспан.
тері-венерология                  серлері (бөлімше.
аурулары мен                      лері) және көбінесе
қотыр туралы                      жыныс жолымен,
есеп (14.07.00                    саңырау құлақ-тері
ж. N 43)                          ауруларымен, қотыр.
мен берілетін
ауруларға шалдық.
қандардың аумақтық
тіркелімін карто.
текасын жүргізетін
әрі осы мақсатта
жаңадан табылған
аурулар туралы хабар
алатын басқа
министрліктер,
ведомстволар
2. Денсаулық ісін
басқару органдары,
қала, облыс бойынша
жиынтық есеп
3. Денсаулық
сақтау министрлігі,
аумақ (облыстар,
қалалар) бойынша
жиынтық есеп
10  0610198  Психикалық және  10     жылдық    1. Психиатриялық
мінез-құлқы                       диспансерлер,
бұзылған аурулар                  психиатриялық
туралы есеп                       (психия-неврология.
(14.07.00 ж.                      лық) ауруханалардың
N 43)                             диспансерлік бөлім.
шелері, денсаулық
сақтау жүйесінің
психиатриялық
(психия-невроло.
гиялық, психиотера.
певтік, психия-
соматикалық) бөлім.
шелері бар ауруха.
налары (біріктіріл.
меген емханалары)

3. Районные,
городские СЭС
4. Областные
СЭС
5. Республи-
канская СЭС
7 0610195 Отчет о заболеваниях 7 годо- 1. Областные
злокачественными вая или другие
новообразованиями онкологические
(14.07.00 г. N 43) диспансеры,
лечебно-
профилактичес-
кие организа-
ции других
министерств,
ведомств и
всех форм
собственности,
ведущие терри-
ториальный
регистр (кар-
тотеку) боль-
ных злокачест-
венными ново-
образованиями
и получающие с
этой целью из-
вещения о
вновь выяв-
ленных забо-
леваниях
2. Органы
управления
здравоохране-
нием террито-
рии сводный
отчет
3. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ный отчет и в
разрезе терри-
торий (облас-
тей, городов)
8 0610196 Отчет о новых случаях и 8 годо- 1. Областные,
рецидивах заболевания вая районные
активным туберкулезом противоту-
(14.07.00 г. N 43) беркулезные
диспансеры
(отделения) и
другие минис-
терства, ве-
домства, ве-
дущие террито-
риальный ре-
гистр (карто-
теку) больных
туберкулезом и
получающие с
этой целью
извещения о
вновь выявлен-
ных заболева-
ниях, по ука-
занию выше-
стоящих орга-
нов здраво-
охранения
2. Органы
управления
здравоохране-
нием сводный
отчет по горо-
ду, области
3. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты и
в разрезе
территорий
(областей, го-
родов)
9 0610197 Отчет о заболеваниях, 9 годо- 1. Областные,
передающихся преимущест- вая республикан-
венно половым путем, ские кожно-
грибковых кожных забо- венерологи-
леваниях и чесоткой ческие дис-
(14.07.00 г. N 43) пансеры (отде-
ления) и дру-
гие министер-
ства, ведом-
ства, ведущие
территориаль-
ный регистр
(картотеку)
больных забо-
леваниями, пе-
редаваемыми
преимуществен-
но половым пу-
тем, грибковы-
ми кожными за-
болеваниями и
чесоткой и по-
лучающие с
этой целью
извещения о
вновь выявлен-
ных заболева-
ниях
2. Органы
управления
здравоохране-
ния сводный
отчет по горо-
ду, области
3. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты и
в разрезе
территории
(областей,
городов)
10 0610198 Отчет о заболеваниях 10 годо- 1. Психиатри-
психическими и поведен- вая ческие дис-
ческими расстройствами пансеры, дис-
(14.07.00 г. N 43) пансерные
отделения пси-
хиатрических,
(психоневро-
логических)
больниц, боль-
ницы (необъе-
диненные
поликлиники),
имеющие пси-
хиатрические
(психоневроло-
гические, пси-
хотерапевти-
ческие, психо-
соматические)
отделения (ка-
бинеты) систе-
мы здравоохра-
нения

2. Аудандық
(қалалық) орталық
аурухананың бас
дәрігері, қарамағын.
дағы әрбір ұйымның
есебі
3. Басқа министрлік.
тердің, ведомстволар
мен басқа да барлық
агенттік нысандары.
ның психиатриалық
(психия-неврология.
лық) ұйымдары
(бөлімшелері)
4. Аумақтың
денсаулық ісін
басқару органдары,
облыс, қала бойынша
жиынтық есеп
5. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
аумақ (облыстар,
қалалар) бойынша
жиынтық есеп
11  0610199  Психикалық уытты 11     жылдық    1. Наркологиялық
заттарды (ПУЗ)                    (психия-неврология.
қолдану салдары.                  лық) диспансерлер,
нан психикалық                    денсаулық сақтау
және мінез-құлқы                  жүйесіндегі нарко.
бұзылған аурулар                  логиялық (психия-
туралы есеп                       неврологиялық,
(14.07.00 ж.                      психиатриялық)
N 43)                             ауруханалардың
диспансерлік
бөлімшелері
2. Аудандық
(қалалық) орталық
аурухананың бас
дәрігері, қарамағын.
дағы әрбір ұйымның
есебі
3. Басқа министрлік.
тердің, ведомстволар
мен барлық меншік
нысандарының нарко.
логиялық (психия-
неврологиялық)
ұйымдары
4. Аумақтың
денсаулық ісін
басқару органдары,
облыс, қала бойынша
жиынтық есеп
5. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
аумақ (облыстар,
қалалар) бойынша
жиынтық есеп
12  0610200  Емдеу ұйымы     12       жылдық   1. Денсаулық сақтау
қызмет көрсе.                     жүйесіндегі барлық
тетін ауданда                     салалардың амбула.
тұратын науқас.                   ториялық-емханалық
тардың тіркел.                    мекемелері
ген ауруларының                   (бөлімшелері)
саны туралы                       2. Аудандық
есеп (14.07.00                    (қалалық) орталық
ж. N 43)                          аурухананың бас
дәрігері, қарамағын.
дағы әрбір ұйымның
есебі
3. Басқа министрлік.
тердің, ведомство.
лардың және барлық
меншік нысандарының
амбулаториялық-
емханалық мекемелері
4. Аумақтың
денсаулық ісін
басқару органдары,
қала мен облыс
бойынша жиынтық есеп
5. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
13  0610201  Түсік туралы    13       жылдық   1. ҚР Денсаулық
есеп (14.07.00                    сақтау жүйесінде
ж. N 43)                          түсік түсіретін
емдеу-профилактика.
лық ұйымдар
2. Ауданның бас
дәрігері, жиынтық
есеп
3. Басқа министрлік.
тердің, ведомство.
лардың және барлық
меншік нысандарын.
дағы түсік түсіретін
емдеу-профилактика.
лық ұйымдар
4. Аумақтың
денсаулық ісін
басқару органдары,
облыс, қала бойынша
жиынтық есеп
5. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
14  0610203  Иондалған сәуле  15      жылдық   1. Денсаулық сақтау
шарпыған адам.                    жүйесінің Мемлекет.
дарға дәрігерлік                  тік бөлу тіркеліміне
қызмет көрсету                    енгізілген адамдарды
туралы есеп                       байқап, есебін
(14.07.00 ж.                      алатын амбулатория.
N 43)                             лық-емханалық
ұйымдар (бөлімшелер)

2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы отчет
каждой под-
ведомственной
организации
3. Психиатри-
ческие (психо-
неврологичес-
кие) организа-
ции (подразде-
ления) других
министерств
ведомств и
всех форм
собственности
4. Органы
управления
здравоохране-
нием террито-
рии сводный
отчет по об-
ласти, городу
5. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты в
разрезе терри-
тории (облас-
тей, городов)
11 0610199 Отчет о заболеваниях 11 годо- 1. Наркологи-
психическими и поведен- вая ческие (пси-
ческими расстройствами, хоневрологи-
вследствие употребления ческие) дис-
психоактивных веществ пансеры, дис-
(ПАВ) (14.07.00 г. N 43) пансерные от-
деления нарко-
логических
(психоневро-
логических,
психиатричес-
ких) больниц
системы
здравоохране-
ния
2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы отчет
каждой подве-
домственной
организации
3. Наркологи-
ческие (психо-
неврологичес-
кие) организа-
ции других ми-
нистерств,
ведомств и
всех форм
собственности
4. Органы
управления
здравоохране-
нием террито-
рии сводный
отчет по об-
ласти, городу
5. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты в
разрезе терри-
тории (облас-
тей, городов)
12 0610200 Отчет о числе заболева- 12 годо- 1. Амбулатор-
ний, зарегистрированных вая но-поликлини-
у больных, проживающих ческие учреж-
в районе обслуживания дения (подраз-
лечебной организации деления) всех
(14.07.00 г. N 43) профилей сис-
темы здра-
воохранения
2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы отчет
каждой подве-
домственной
организации
3. Амбулатор-
но-поликлини-
ческие учреж-
дения других
министерств,
ведомств и
всех форм соб-
ственности
4. Органы
управления
здравоохране-
нием террито-
рии сводный
отчет по горо-
ду и области
5. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты
13 0610201 Отчет об абортах 13 годо- 1. Лечебно-
(14.07.00 г. N 43) вая профилактичес-
кие организа-
ции системы
здравоохране-
ния РК, произ-
водившие
аборты
2. Главный
врач района
сводный отчет
3. Лечебно-
профилактичес-
кие учреждения
других минис-
терств,
ведомств и
всех форм соб-
ственности,
производившие
аборты
4. Органы уп-
равления здра-
воохранением
области, горо-
да сводные
отчеты
5. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты
14 0610203 Отчет о медицинском об- 15 годо- 1. Амбулатор-
служивании лиц, подверг- вая но-поликлини-
шихся ионизирующему ческие органи-
излучению зации (подраз-
(14.07.00 г. N 43) деления) сис-
темы здравоох-
ранения, осу-
ществляющие
наблюдение и
учет лиц,
включенных в
Государствен-
ный распреде-
лительный
регистр

2. Аудандық
(қалалық) орталық
аурухананың бас
дәрігері, қарамағын.
дағы әрбір ұйымның
есебі
3. Облыстың,
қаланың денсаулық
ісін басқару
органдары, қала
мен облыс бойынша
жиынтық есеп
4. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
15  0610204  Медициналық     17       жылдық   1. Аудандық
кадрлар туралы                    орталық ауруханалар,
есеп (14.07.00                    СЭС-тер, денсаулық
ж. N 43)                          сақтау жүйесінің
облыстық бағынысын.
дағы ұйымдар
2. Басқа министр.
ліктердің, ведомство.
лар мен барлық
меншік нысандарының
мекемелері
3. Облыстың, қаланың
денсаулық ісін
басқару органдары,
денсаулық жүйесінің
деректерін бөлек
көрсете отырып,
қала, облыс бойынша
жиынтық есеп
4. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
16  0610205  Қазақстан Рес.   18     жылдық    1. Аудандық,
публикасындағы                    қалалық санитарлық-
қаржы-шаруашы.                    эпидемиологиялық
лық, кадр,                        станциялар (СЭС),
бақылау қызметі,                  санитарлық-эпидеми.
қоршаған орта.                    ологиялық басқарма.
ның мониторингі                   лар (СЭБ)
және жұқпалы
ауруларды сани.                   2. Облыстық СЭС-тер
тарлық-эпидеми.                   мен СЭБ-тер, Астана
ологиялық қада.                   және Алматы қалала.
ғалау туралы                      рының СЭБ-тері,
есеп (14.07.00                    көліктегі орталық
ж. N 43)                          СЭБ
3. Қазақ республи.
калық СЭС
17  0610202  Стационардың    14-ден.  жылдық   1. Денсаулық сақтау
қызметі туралы  саулық            жүйесіндегі барлық
есеп (14.07.00                    профильдердің ауру.
ж. N 43)                          ханалық ұйымдары
2. Аудандық (қала.
лық) орталық
аурухананың бас
дәрігері, жиынтық
есеп
3. Облыстың, қаланың
денсаулық ісін
басқаратын орган.
дары, жиынтық есеп
4. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
18  0610206  Емдеу-профилак. 30-ден.  жылдық   1. Ересектер мен
тикалық ұйым.   саулық            балалардың барлық
ның есебі                         профильдегі емдеу-
(14.07.00 ж.                      профилактикалық
N 43)                             ұйымдары
2. Аумақтың
денсаулық ісін
басқару органы,
облыс, қала бойынша
жиынтық есеп
19  0610694  Жас өспірімдер. 30/1-    жылдық   1. Ересектер мен
ді, ЖОО студен. денсау.           балалардың барлық
ттері мен арна. лық               профильдегі емдеу-
улы орта оқу                      профилактикалық
орындарының                       ұйымдары
оқушыларын                        2. Аумақтың
диспансерлеу                      денсаулық ісін
туралы есеп                       басқару органы,
(14.07.00 ж.                      облыс, қала бойынша
N 43)                             жиынтық есеп

2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы от-
чет каждого
подведомствен-
ного учрежде-
ния
3. Органы уп-
равления здра-
воохранением
области, го-
рода сводный
отчет по го-
роду и области
4. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты
15 0610204 Отчет о медицинских кад- 17 годо- 1. Центральные
рах (14.07.00 г. N 43) вая районные
больницы, СЭС,
организации
областного
подчинения
системы здра-
воохранения
2. Учреждения
других минис-
терств,
ведомств и
всех форм соб-
ственности
3. Органы уп-
равления здра-
воохранением
области, горо-
да сводный от-
чет по городу,
области с вы-
делением дан-
ных по системе
здравоохране-
ния
4. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ный отчет
16 0610205 Отчет о финансово-хозяй- 18 годо- 1. Районные
ственной, кадровой, вая санитарно-
контрольной деятельности эпидемиоло-
и мониторингу за окру- гические
жающей средой и санитар- станции (СЭС),
но-эпидемиологическому городские са-
надзору за инфекционной нитарно-эпиде-
заболеваемостью Респуб- миологические
лики Казахстан станции, сани-
(14.07.00 г. N 43) тарно-эпиде-
миологические
управления
(СЭС, СЭУ)
2. Областные
санитарно-
эпидемиологи-
ческие стан-
ции, санитар-
но-эпидемиоло-
гические уп-
равления (СЭС,
СЭУ), город-
ские санэпид-
управления
гг. Астаны и
Алматы, цент-
ральная сани-
тарно-эпиде-
миологическая
СЭС на транс-
порте
3. Казахская
Республикан-
ская санитар-
но-эпидемио-
логическая
станция
17 0610202 Отчет о деятельности 14- годо- 1. Больничные
стационара здрав вая организации
(14.07.00 г. N 43) всех профилей
системы здра-
воохранения
2. Главный
врач централь-
ной районной
(городской)
больницы
сводный отчет
3. Органы уп-
равления здра-
воохранением
области, горо-
да сводные
отчеты
4. Министерст-
во здравоохра-
нения РК свод-
ные отчеты
18 0610206 Отчет лечебно-профилак- 30- годо- 1. Лечебно-
тической организации здрав вая профилактичес-
(14.07.00 г. N 43) кие организа-
ции всех про-
филей для
взрослых и
детей
2. Органы уп-
равления здра-
воохранения
территории
сводный отчет
по области,
городу
19 0610694 Отчет о диспансеризации 30/1- годо- 1. Лечебно-
подростков, студентов здрав вая профилактичес-
ВУЗов и учащихся средних кие организа-
специальных учебных ции всех про-
заведений филей для
(14.07.00 г. N 43) взрослых и
детей
2. Органы уп-
равления здра-
воохранения
территории
сводный отчет
по области,
городу

20  0610207  Балаларға меди. 31-ден.  жылдық   Балалар аурухана.
циналық көмек   саулық            лары (емханалары,
көрсету туралы                    амбулаториялары),
есеп (14.07.00                    ауруханалардың
ж. N 43)                          балалар бөлімдері
және қалалар мен
қала типті посел.
кедегі біріктіріл.
меген емханалар,
селолық учаскелік
және аудандық
ауруханалар (амбула.
ториялар) балалар
бөлімдерінің бар-
жоғына қарамастан
(соңғылары аудан
орталығында балалар
емханасы болмаған
жағдайда)
21  0610208  Екіқабат,       32-ден.  жылдық   1. Перзентханалар,
босанатын және  саулық            емхана құрамында
босанған әйел.                    әйелдер консульта.
дерге медицина.                   циясы, акушер-гине.
лық көмек көр.                    кологиялық кабинет.
сету туралы                       тері бар барлық
есеп (14.07.00                    меншік нысандарын.
ж. N 43)                          дағы бүкіл емдеу-
профилактикалық
ұйымдар, стационар.
дағы перзентхана
бөлімдері (палата.
лар, төсектер)
2. Аумақтың ден.
саулық ісін басқару
органы, облыс, қала
бойынша жиынтық есеп
22  0610209  Туберкулезге    33-ден.  жылдық   1. Туберкулезге
шалдыққан нау.  саулық            қарсы диспансерлер
қастар туралы                     (диспансерлік бө.
есеп (14.07.00                    лімдері бар инсти.
ж. N 43)                          туттар), аурухана.
лар, кабинеттері
бар дербес емханалар
2. Аудандық (қала.
лық) денсаулық
бөлімдері, жиынтық
есеп
3. Облыстық денсау.
лық басқармасы
(департаменті),
жиынтық есеп
4. ҚР ТБҰО
23  0610210  Көбінесе жыныс  34-ден.  жылдық   Тері-венерология
жолымен бері.   саулық            диспансерлері
летін, аурулар,                   (диспансерлік бө.
саңырауқұлақ                      лімі бар институт.
тері аурулары                     тар) тері-венеро.
мен қотыр                         логия кабинеттері
туралы есеп                       бар ауруханалар
(14.07.00 ж.                      (дербес емханалар,
N 43)                             кабинеттерінің
бар-жоғына
қарамастан)
24  0610211  Қатерлі жаңа    35-ден.  жылдық   Онкологиялық дис.
өскіндер шыққан саулық            пансерлер (диспан.
аурулар туралы                    серлік бөлімдері
есеп (14.07.00                    бар онкология ин.
ж. N 43)                          ституттары), онко.
логиялық бөлімдері
(кабинеттері) бар
ауруханалар (бірік.
пеген емханалар)
25  0610212  Психикасы мен   36-ден.  жылдық   Психиатриялық,
мінезі бұзыл.   саулық            психика-неврология.
ған аурулар                       лық ауруханалар,
контингенті                       психика-неврология.
туралы есеп                       лық диспансерлер
(14.07.00 ж.                      (психиатрия инсти.
N 43)                             туты), психиатрия.
лық, психико-сома.
тикалық бөлімдері
(кабинеттері),
палаталары бар
ауруханалар (бірік.
пеген емханалар)

20 0610207 Отчет о медицинской 31- годо- Детские боль-
помощи детям здрав вая ницы (полик-
(14.07.00 г. N 43) линики, амбу-
латории),
детские отде-
ления больниц
и необъеди-
ненные полик-
линики в горо-
дах и поселках
городского ти-
па, сельские
участковые и
районные боль-
ницы (амбула-
тории) незави-
симо от нали-
чия детских
отделений
(последние при
отсутствии в
районном цент-
ре детской
поликлиники)
21 0610208 Отчет о медицинской 32- годо- 1. Родильные
помощи беременным, роже- здрав вая дома, все ле-
ницам и родильницам чебно-профи-
(14.07.00 г. N 43) лактические
организации
всех форм соб-
ственности,
имеющие жен-
ские консуль-
тации, акушер-
ско-гинеколо-
гические каби-
неты в составе
поликлиник,
родильные от-
деления (пала-
ты, койки) в
стационаре
2. Органы уп-
равления здра-
воохранением
территории
сводный отчет
по области,
городу
22 0610209 Отчет о больных туберку- 33- годо- 1. Противоту-
лезом (14.07.00 г. N 43) здрав вая беркулезные
диспансеры,
институты,
имеющие дис-
пансерные от-
деления, боль-
ницы, само-
стоятельные
поликлиники,
имеющие каби-
неты
2. Рай (гор)
здравотделы
сводные отчеты
3. Областные
управления
(департаменты)
здравоохране-
ния сводные
отчеты
4. НЦПТРК
23 0610210 Отчет о заболеваниях, 34- годо- Кожно-венеро-
передаваемых преиму- здрав вая рологические
щественно половым пу- диспансеры
тем, грибковых кожных (институты,
заболеваниях и чесоткой имеющие дис-
(14.07.00 г. N 43) пансерные от-
деления),
больницы (са-
мостоятельные
поликлиники),
имеющие кожно-
венерологичес-
кие кабинеты
(женские кон-
сультации,
независимо от
наличия каби-
нетов)
24 0610211 Отчет о больных злока- 35- годо- Онкологические
качественными новообра- здрав вая диспансеры
зованиями (онкологичес-
(14.07.00 г. N 43) кие институты,
имеющие дис-
пансерное от-
деление),
больницы (не-
объединенные
поликлиники),
имеющие онко-
логические
отделения (ка-
бинеты)
25 0610212 Отчет о контингентах 36- годо- Психиатричес-
больных психическими здрав вая кие, психонев-
и поведенческими рологические
расстройствами больницы, пси-
(14.07.00 г. N 43) хоневрологи-
ческие диспан-
серы (инсти-
туты психиат-
рии), больни-
цы (необъеди-
ненные полик-
линики), имею-
щие психиат-
рические,
психоневроло-
гические, пси-
хотерапевти-
ческие и пси-
хосоматические
отделения
(кабинеты),
палаты

26  0610213  Психоактивті    37-ден.  жылдық   1. Наркологиялық
заттарды (ПАВ)  саулық            ауруханалар мен
пайдалану                         диспансерлер, пси.
салдарынан                        хика-неврологиялық
психикасы мен                     диспансер, ауруха.
мінезі бұзыл.                     налар, бірікпеген
ған аурулар                       емханалар, соның
контингенті                       ішінде емханада
туралы есеп                       наркологиялық бө.
(14.07.00 ж.                      лімдері (кабинет.
N 43)                             тері) бар шаруашы.
лық есептегі меке.
мелер; стационар.
дағы бөлімдер, па.
латалар, төсектер;
маманданған емдеу-
профилактикалық
мекемелер (МЕПМ)
2. Наркология бө.
лімдері (кабинетте.
рі) жоқ, бірақ
наркологиялық нау.
қастарды емдейтін
мекемелер
27  0610695  Психоактивті    37/1-ден. тоқсан. Наркологиялық
заттарды (ПАВ)  саулық    дық     ауруханалар,
пайдалану                         диспансерлер, орта.
салдарынан                        лықтар, психико-
психикасы мен                     неврологиялық ауруха.
мінезі бұзыл.                     налар, диспансерлер,
ған аурулар                       бірікпеген емханалар,
контингенті                       соның ішінде емхана.
туралы есеп                       да наркологиялық бө.
(14.07.00 ж.                      лімдері, палаталары,
N 43)                             төсектері бар шаруа.
шылық есептегі меке.
мелер, наркологиялық
ұйымдардың мәжбүрлеп
емдейтін бөлімдері
28  0610214  Сот-психиатрия  38-ден.  жылдық   Психиатриялық және
комиссиясының   саулық            психика-неврология.
жұмысы туралы                     лық ауруханалар,
есеп (14.07.00                    өз құрамында сот-
ж. N 43)                          психиатриялық са.
раптық комиссиялары
бар диспансерлер
29  0610215  Қан құю орталы. 39-ден.  жылдық   1. Қан құю бөлімдері
ғының, қан құю  саулық            (қан дайындайтын
бөлімдерінің,                     ауруханалар)
қан дайындайтын
ауруханалардың                    2. Қан құю орталығы
есебі (14.07.00
ж. N 43)
30  0610216  Жедел медицина. 40-ден.  жылдық   Ауруханалар, жедел
лық көмек ауру. саулық            медициналық көмек
ханасы станция.                   станциялары
сының (бөлімі.                    (бөлімдері)
нің) есебі
(14.07.00 ж.
N 43)
31  0610217  Бөбектер үйінің 41-ден.  жылдық   Бөбектер үйлері
есебі (14.07.00 саулық
ж. N 43)
32  0610218  Сот-медициналық 42-ден.  жылдық   1. Аудандық (ауда.
сарапшының, сот саулық            наралық), қалалық
-медициналық                      дәрігерлер, сот-
сараптау бюро.                    медициналық
сының есебі                       сарапшылар
(14.07.00 ж.
N 43)                             2. Сот медицина
орталығы

26 0610213 Отчет о контингентах 37- годо- 1. Наркологи-
больных психическими и здрав вая ческие боль-
поведенческими расстрой- ницы и дис-
ствами вследствие упот- пансеры,
ребления психоактивных психоневроло-
веществ (ПАВ) логические
(14.07.00 г. N 43) диспансеры,
больницы,
необъединенные
поликлиники, в
том числе хоз-
расчетные уч-
реждения,
имеющие нарко-
логические от-
деления (каби-
неты) в полик-
линике; отде-
ления, палаты,
койки в ста-
ционаре; спе-
циализирован-
ные лечпроф-
учреждения
(СЛПУ)
2. Учреждения,
не имеющие
наркологиче-
ских отделе-
ний (кабине-
тов), но об-
служивающие
наркологичес-
ких больных
27 0610695 Отчет о контингентах 37/1- квар- Наркологичес-
больных психическими и здрав таль кие больницы,
поведенческими расстрой- ная диспансеры,
ствами вследствие упот- центры, психо-
ребления психоактивных неврологиче-
веществ (ПАВ) ские больницы,
(14.07.00 г. N 43) диспансеры,
необъединенные
поликлиники, в
том числе хоз-
расчетные уч-
реждения,
имеющие нарко-
логические
отделения,
кабинеты в
поликлинике,
отделения, па-
латы, койки в
стационаре,
специализиро-
ванные лечеб-
но-профилакти-
ческие учреж-
дения, отделе-
ния для прину-
дительного
лечения нарко-
логических
организаций
28 0610214 Отчет о работе судебно- 38- годо- Психиатричес-
психиатрической комиссии здрав вая кие и психо-
(14.07.00 г. N 43) неврологичес-
кие больницы,
диспансеры,
имеющие в
своем составе
судебно-пси-
хиатрические
экспертные
комиссии
29 0610215 Отчет центра крови, 39- годо- 1. Отделения
отделения переливания здрав вая переливания
крови, больницы, заго- крови (больни-
тавливающей кровь цы, заготавли-
(14.07.00 г. N 43) вающие кровь)
2. Центры
крови
30 0610216 Отчет станции (отделе- 40- годо- Больницы,
ния) больницы скорой здрав вая станции (отде-
медицинской помощи ления) скорой
(14.07.00 г. N 43) медицинской
помощи
31 0610217 Отчет дома ребенка 41- годо- Дома ребенка
(14.07.00 г. N 43) здрав вая
32 0610218 Отчет судебно-меди- 42- годо- 2. Районные
цинского эксперта, бюро здрав вая (межрайонные)
судебно-медицинской городские вра-
экспертизы (14.07.00 г. чи, судебно-
N 43) медицинские
эксперты
2. Центр
судебной
медицины

33  0610618  Фельдшер-аку.   43-ден.  жылдық   ФАП-тар
шерлік пункттің саулық
(ФАП) есебі
(14.07.00 ж.
N 43)
34  0610219  Балалар         44-ден.  жылдық   1. Жыл бойғы
санаторийінің   саулық            санаторийлер
есебі
(14.07.00 ж.                      2. Маусымдық
N 43)                             санаторийлер
3. Облыстық
денсаулық сақтау
басқармасы
(департаменті)
35  0610220  Ересектерге     45-ден.  жылдық   1. Жыл бойғы
арналған тубер. саулық            санаторийлер
кулез санато.
рийлерінің есебі
(14.07.00 ж.                      2. Маусымдық
N 43)                             санаторийлер
3. Облыстық
денсаулық сақтау
бөлімдері
36  0610221  Дезинфекция     46-ден.  жылдық   1. Дезинфекциялық
станциясының,   саулық            станциялар
салауатты өмір
салтын қалып.
тастыру пробле.
малары орталы.
ғының штаттық
маусымдары
туралы есебі
(14.07.00 ж.
N 43)
2. Салауатты өмір
салтын қалыптастыру
проблемаларының
орталықтары
37  0610222  Медициналық     47-ден.  жылдық   1. Облыстық, Астана
ұйымдардың      саулық            және Алматы қала.
желісі және                       лық денсаулық бас.
қызметі туралы                    қармалары (департа.
есебі (14.07.00                   менттері)
ж. N 43)                          2. ҚР Денсаулық
сақтау министрлігі,
жиынтық есеп
3. Аймақтың денсау.
лық ісін басқару
органдары, облыс;
қала бойынша
жиынтық есеп
38  610696   ҚР Шұғыл меди.  48-ден.  жарты    1. Төтенше жағдай.
циналық көмек   саулық   жылдық   ларды жоюға қатыс.
қызметiнiң тө.                    қан денсаулық
тенше жағдай.                     ұйымдары
лардағы қызметi
туралы есебi                      2. Апат медицина.
(14.07.00 ж.                      сының аймақтық
N 43)                             (аумақтық)
орталықтары
3. Апат медицина.
сының орталығы
39  610697   Төтенше жағдай. 49-ден.  жарты    1. Төтенше жағдай.
ларды жоюға     саулық   жылдық   ларды жоюға қатыс.
қатысқан меди.                    қан денсаулық
циналық ұйым.                     ұйымдары
дардың (құрама.
лардың) қызметi                   2. Апат медицина.
туралы есебi                      сының аймақтық
(14.07.00 ж.                      (аумақтық)
N 43)                             орталықтары
3. Апат медицина.
сының орталығы
40  0610698  Фельдшер пункт. 50-ден.  жылдық   ФАП-тар
iнiң есебi      саулық
(14.07.00 ж.
N 43)
41  0610699  Жеке үй-жайы    51-ден.  жылдық   Жеке үй-жайы жоқ
жоқ медицина    саулық            медицина
қызметкерлері.                    қызметкерлерi
нің есебi
(14.07.00 ж.
N 43)
42  0610700  Балалардың мү.  52-ден.  жылдық   Балалар аурухана.
гедектігі жө.   саулық            лары (емханалары,
нiндегi есеп                      амбулаториялары),

33 0610618 Отчет фельдшерско-аку- 43- годо- ФАПы
шерского пункта здрав вая
(14.07.00 г. N 43)
34 0610219 Отчет детского санатория 44- годо- 1. Круглогодо-
(14.07.00 г. N 43) здрав вая вые санатории
2. Сезонные
санатории
3. Областные
управления
(департаменты)
здравоохране-
ния
35 0610220 Отчет туберкулезного 45- годо- 1. Круглогодо-
санатория для взрослых здрав вая вые санатории
(14.07.00 г. N 43) 2. Сезонные
санатории
3. Областные
отделы здра-
воохранения
36 0610221 Отчет о штатных долж- 46- годо- 1. Дезинфек-
ностях в дезинфекционной здрав вая ционные стан-
станции, центра проблем ции
формирования здорового
образа жизни
(14.07.00 г. N 43)
2. Центры
проблем форми-
рования здоро-
вого образа
жизни
37 0610222 Отчет о сети и деятель- 47- годо- 1. Областные,
ности медицинских орга- здрав вая городов Астана
низаций (14.07.00 г. и Алматы уп-
N 43) равления (де-
партаменты)
здравоохране-
ния
2. Министерст-
во здравоохра-
нения РК
сводные отчеты
3. Органы уп-
равления
здравоохране-
нием террито-
рии сводный
отчет по об-
ласти, городу
38 610696 Отчет о деятельности 48- полу- 1. Организации
Службы экстренной меди- здрав годо- здравоохране-
цинской помощи Респуб- вая ния, принимав-
лики Казахстан в чрез- шие участие в
вычайных ситуациях ликвидации
(14.07.00 г. N 43) чрезвычайных
ситуаций
2. Региональ-
ные (терри-
ториальные)
центры меди-
цины катастроф
3. Центр меди-
цины катастроф
39 610697 Отчет о деятельности 49- полу- 1. Организации
медицинских организаций здрав годо- здравоохране-
(медицинских формирова- вая ния, принимав-
ний), принимавших учас- шие участие в
тие в ликвидации чрезвы- ликвидации
чайных ситуациях чрезвычайных
(14.07.00 г. N 43) ситуаций
2. Региональ-
ные (террито-
риальные)
центры медици-
ны катастроф
3. Центр меди-
цины катаст-
роф
40 0610698 Отчет фельдшерского 50- годо- ФАПы
пункта (14.07.00 г. здрав вая
N 43)
41 0610699 Отчет медцинского работ- 51- годо- Медицинские
ника без содержания от- здрав вая работники
дельного помещения без содержания
(14.07.00 г. N 43) отдельного
помещения
42 0610700 Отчет по детской инва- 52- годо- Детские боль-

(14.07.00 ж.                      ауруханалардың
N 43)                             балалар бөлiмдерi
және қалалар мен
қала типтi посел.
келердегi бірікпеген
емханалар, селолық
учаскелiк және
аудандық ауруханалар
(амбулаториялар)
балалар бөлімдерінің
болу-болмауына
байланыссыз (соңғы.
сы, аудан орталығын.
да балалар емханасы
болмаған жағдайда
43  0610485  Балалар үйі,    95      жылдық    Барлық министрлiк.
мектеп-интернат                   тердiң, ведомстволар
пен орман мек.                    мен барлық меншiк
тебi дәрігерінің                  санаттарындағы бала.
есебi                             лар үйлері мектеп-
(14.07.00 ж.                      интернаттар, орман
N 43)                             мектептерi
44  0610688  Отбасылық дәрi. 1.1     айлық     Отбасылық дәрiгерлiк
герлiк амбулато.                  амбулаториялар
рияның есебi
(11.07.00 ж.
N 42)
45  0610689  Емхананың есебi 1.2     айлық     Емханалар
(11.07.00 ж.
N 42)
46  0610690  Консультациялық 1.3     айлық     Консультациялық-
-диагностикалық                   диагностикалық
емхананың (ор.                    емханалар
талықтың) есебi                   (орталықтар)
(11.07.00 ж.
N 42)
47  0610691  Стационардың    1.4      айлық    Стационарлық
есебi                             бөлiмшесi бар
(11.07.00 ж.                      медициналық ұйымдар
N 42)
48  0610692  Қан құю орта.   1.5      айлық    Қан құю орталығы
лығының есебi
(11.07.00 ж.
N 42)
49  0610693  Салауатты өмiр  1.6      айлық    СӨСҚП орталықтары
салтын қалып.
тастыру пробле.
малары орталы.
ғының (СӨСҚП)
есебi
(11.07.00 ж.
N 42)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Қалалық (облыстық)  1. Есепті кезеңнен
СЭС                 кейінгі 5-күні
2. Облыстық СЭС        2. Есепті кезеңнен
кейінгі 5-күні
3. ҚР Денсаулық        3. Есепті кезеңнен
сақтау министрлігінің  кейінгі 5-күні
облыстық СЭС-і
4. Республикалық СЭС   4. ҚР Денсаулық
пен қаланың, облыстың  сақтау министрлігі
статистика басқармасы  белгілеген мерзімдерде
2   1. Қалалық (облыстық)  1. 5 қаңтар
СЭС
2. Облыстық СЭС        2. 5 қаңтар
3. ҚР Денсаулық        3. 5 қаңтар
сақтау министрлігінің
облыстық СЭС-і
4. Қаланың, облыстың   4. ҚР Денсаулық
статистика басқарма.   сақтау министрлігі
лары, ҚР Денсаулық     белгілеген мерзімдерде
сақтау министрлігі
5. Қазақстан Респуб.   5. Келісілген
ликасының Статистика   мерзімдерде
жөніндегі агенттігі
3   1. Облыстық тері-      1. Есепті тоқсаннан
вендиспансері          кейінгі 5-күн

лидности (14.07.00 г. здрав вая ницы (поликли-
N 43) ники, амбула-
тории), дет-
ские отделения
больниц и
необъединен-
ные поликлини-
ки в городах и
поселках го-
родского типа,
сельские
участковые и
районные боль-
ницы (амбула-
тории) неза-
висимо от на-
личия детских
отделений
(последние -
при отсутствии
в районном
центре детской
поликлиники)
43 0610485 Отчет врача детского 95 годо- Детские дома,
дома, школы-интерната вая школы-интер-
и лесной школы наты, лесные
(14.07.00 г. N 43) школы всех
министерств,
ведомств и
всех форм
собственности
44 0610688 Oтчет семейной врачебной 1.1 месяч- Семейные
амбулатории (11.07.00 г. ная врачебные
N 42) амбулатории
45 0610689 Отчет поликлиники 1.2 месяч- Поликлиники
(11.07.00 г. N 42) ная
46 0610690 Отчет консультативно- 1.3 месяч- Консультатив-
диагностической поликли- ная но-диагности-
ники (центра) ческие полик-
(11.07.00 г. N 42) линики (цент-
ры)
47 0610691 Отчет стационара 1.4 месяч- Медицинские
(11.07.00 г. N 42) ная организации,
имеющие ста-
ционарное
отделение
48 0610692 Отчет Центра крови 1.5 месяч- Центры крови
(11.07.00 г. N 42) ная
49 0610693 Отчет Центра проблем 1.6 месяч- Центры
формирования здорового ная ПФЗОЖ
образа жизни
(11.07.00 г. N 42)
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. Городской (областной) СЭС 1. 5 числа после отчетного
периода
2. Областной СЭС 2. 5 числа после отчетного
периода
3. Областным СЭС Министерства 3. 5 числа после отчетного
здравоохранения РК периода
4. Республиканской СЭС и управлению 4. в сроки, установленные
статистики города, области Министерством здравоохра-
нения РК
2 1. Городской (областной) СЭС 1. 5 января
2. Областной СЭС 2. 5 января
3. Областным СЭС Министерства 3. 5 января
здравоохранения РК
4. Управлению статистики города, 4. в сроки, установленные
области, Министерству Министерством здравоохра-
здравоохранения РК нения РК
5. Агентству Республики Казахстан 5. в согласованные сроки
по статистике
3 1. Областному кожвендиспансеру 1. 5 числа после отчетного
квартала

2. ҚР Денсаулық        2. Есепті тоқсаннан
сақтау министрлігі     кейінгі 15-күн
4   1. Қалалық денсаулық   1. Есепті кезеңнен
бөлімдері (қалалық     кейінгі 5-күн
орталық ауруханалар),
аудандық орталық
(қала ішіндегі
аудандық) ауруханалар
2. СПИД-ке қарсы       2. Есепті кезеңнен
профилактика және      кейінгі 5-күн
күрес жөніндегі
облыстық және
қалалық (Алматы қ.)
орталықтары
3. СПИД-ке қарсы       2. Есепті кезеңнен
профилактика және      кейінгі 10-күн
күрес жөніндегі
республикалық
орталық
4. Статистикалық       4. Келісілген
органдар               мерзімдерде
5. ҚР Денсаулық        5. Есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 15-күн
6. ҚР Статистика       6. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
5   1. Аудандық, қалалық   1. Есепті кезеңнен
СЭС-тер                кейінгі 5-күн
2. Емдеу мекемесі      2. Есепті кезеңнен
мен өзінен жоғары      кейінгі 5-күн
ұйым тұрған жердегі
аудандық, қалалық
СЭС-тер
3. Аудандық СЭС        3. Есепті кезеңнен
кейінгі 7-күн
4. Республикалық       4. Есепті кезеңнен
СЭС                    кейінгі 10-күн
5. ҚР Денсаулық        5. Есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 13-күн
6   1. Аудандық, қалалық   1. Есепті кезеңнен
СЭС-тер                кейінгі 5-күн
2. Емдеу мекемесі      2. Есепті кезеңнен
мен өзінен жоғары      кейінгі 5-күн
ұйым тұрған жердегі
аудандық, қалалық
СЭС-тер
3. Аудандық СЭС        3. Есепті кезеңнен
кейінгі 7-күн
4. Республикалық       4. Есепті кезеңнен
СЭС                    кейінгі 10-күн
5. ҚР Денсаулық        5. Есепті кезеңнен
сақтау министрлігі     кейінгі 13-күн
7   1. Аумақтық (облыс.    1. 10 қаңтар
тық, қалалық)
денсаулық ісін
басқару органдары
2. Облыстың, қаланың   2. 25 қаңтар
статистика басқар.
малары мен ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі
3. ҚР Статистика       3. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
8   1. Облыстың, қаланың   1. 10 қаңтар
денсаулық ісін
басқару органы
2. Облыстық            2. 25 қаңтар
статистика басқар.
масы және ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі
3. ҚР Статистика       3. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
9   1. Облыстың, қаланың   1. 10 қаңтар
денсаулық ісін
басқару органы
2. Облыстық            2. 25 қаңтар
статистика басқар.
масы және ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі
3. ҚР Статистика       3. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
10  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Аумақтың (облыс,    2. Олар белгілеген
қала) денсаулық ісін   мерзімдерде
басқару органы
3. Тұрған жеріндегі    3. 5 қаңтар
қаланың, облыстың
денсаулық ісін
басқару органы және
өзінің жоғары
тұрған ұйымы
4. Облыстық            4. ҚР Денсаулық
статистика басқар.     сақтау министрлігі
масы және ҚР           белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімдерде
министрлігі

2. Министерству здравоохранения РК 2. 15 числа после отчетного
квартала
4 1. Городским отделам здравоохра- 1. 5 числа после отчетного
нения (центральным городским периода
больницам), центральным районным
(включая внутригородские районные)
больницам
2. Областным и городским 2. 5 числа после отчетного
(г. Алматы) центрам по профилак- периода
тике и борьбе со СПИД
3. Республиканскому центру по 3. 10 числа после отчетного
профилактике и борьбе со СПИД периода
4. В статистические органы 4. в согласованные сроки
5. Министерству здравоохранения РК 5. 15 числа после отчетного
периода
6. Агентству РК по статистике 6. в согласованные сроки
5 1. Районной, городской СЭС 1. 5 числа после отчетного
периода
2. Районной, городской СЭС по 2. 5 числа после отчетного
месту нахождения лечебного периода
учреждения и своей вышестоящей
организации
3. Областной СЭС 3. 7 числа после отчетного
периода
4. Республиканской СЭС 4. 10 числа после отчетного
периода
5. Министерству здравоохранения РК 5. 13 числа после отчетного
периода
6 1. Районной, городской СЭС 1. 5 числа после отчетного
периода
2. Районной, городской СЭС по 2. 5 числа после отчетного
месту нахождения лечебного периода
учреждения и своей вышестоящей
организации
3. Областной СЭС 3. 7 числа после отчетного
периода
4. Республиканской СЭС 4. 10 числа после отчетного
периода
5. Министерству здравоохранения РК 5. 13 числа после отчетного
периода
7 1. Органу управления здравоохране- 1. 10 января
нием территории (области, города)
2. Управлению статистики области, 2. 25 января
города и Министерству здравоохра-
нения РК
3. Агентству РК по статистике 3. в согласованные сроки
8 1. Органу управления здравоохране- 1. 10 января
нием (области, города)
2. Управлению статистики области и 2. 25 января
Министерству здравоохранения РК
3. Агентству РК по статистике 3. в согласованные сроки
9 1. Органу управления здравоохра- 1. 10 января
нением области, города
2. Управлению статистики области 2. 25 января
и Министерству здравоохранения РК
3. Агентству РК по статистике 3. в согласованные сроки
10 1. Главному врачу центральной 1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохра- 2. в установленные им сроки
нением территории (области,
города)
3. Органу управления здравоохра- 3. 5 января
нением города, области по месту
нахождения и своей вышестоящей
организации
4. Управлению статистики области и 4. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК Агентством РК по делам
здравоохранения

5. ҚР Статистика       5. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
11  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Облыстың, қаланың   2. Олар белгілеген
денсаулық ісін         мерзімдерде
басқару органы
3. Тұрған жеріндегі    3. 5 қаңтар
қаланың, облыстың
денсаулық ісін
басқару органы және
өзінің жоғары
тұрған ұйымы
4. Облыстық            4. ҚР Денсаулық
статистика басқар.     сақтау министрлігі
масы және ҚР           белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімдерде
министрлігі
5. ҚР Статистика       5. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
12  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Облыстың, қаланың   2. Олар белгілеген
денсаулық ісін         мерзімдерде
басқару органы
3. Тұрған жеріндегі    3. 5 қаңтар
қаланың, облыстың
денсаулық ісін
басқару органы және
өзінің жоғары
тұрған ұйымы
4. Облыстық            4. ҚР Денсаулық
статистика басқар.     сақтау министрлігі
масы және ҚР           белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімдерде
министрлігі
5. ҚР Статистика       5. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
13  1. Ауданның бас        1. 5 қаңтар
дәрігері
2. Облыстың, қаланың   2. Олар белгілеген
денсаулық ісін         мерзімдерде
басқару органы
3. Тұрған жеріндегі    3. 5 қаңтар
қаланың, облыстың
денсаулық ісін
басқару органы және
өзінің жоғары
тұрған ұйымы
4. Облыстық            4. ҚР Денсаулық
статистика басқар.     сақтау министрлігі
масы және ҚР           белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімдерде
министрлігі
5. ҚР Статистика       5. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
14  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Облыстың, қаланың   2. Олар белгілеген
денсаулық ісін         мерзімдерде
басқару органы
3. Облыстың статистика 3. 5 қаңтар
басқармасы және ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі
4. ҚР Статистика       4. ҚР Денсаулық
жөніндегі агенттігі    сақтау министрлігі
белгілеген мерзім.
дерде
15  1. Облыстық, қаланың   1. 5 қараша
денсаулық ісін
басқару органы
2. Өзі тұрған          2. 5 қараша
облыстың, қаланың
денсаулық басқару
органы мен жоғары
тұрған өз ұйымы
3. Облыстың            3. ҚР Денсаулық
статистикасы           сақтау министрлігі
басқармасы және ҚР     белгілеген
Денсаулық сақтау       мерзімдерде
министрлігі
4. ҚР Статистика       4. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімде
16  1. Облыстық            1. 5 қараша
санитарлық-
эпидемиологиялық
станция мен басқарма
(СЭС, СЭБ)
2. а) Қазақ            2. 20 қараша
республикалық СЭС;
б) Облыстың статистика
басқармасы
3. а) ҚР Денсаулық     3. 20 наурыз
сақтау министрлігі,
б) ҚР Статистика
жөніндегі агенттігі

5. Агентству РК по статистике 5. в согласованные сроки
11 1. Главному врачу центральной 1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохра- 2. в установленные им сроки
нением области, города
3. Органу управления здравоохра- 3. 5 января
нением города, области по месту
нахождения и своей вышестоящей
организации
4. Управлению статистики области и 4. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК Агентством РК по делам
здравоохранения
5. Агентству РК по статистике 5. в согласованные сроки
12 1. Главному врачу центральной 1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохране- 2. в установленные им сроки
нием территории (области, города)
3. Органу управления здравоохране- 3. 5 января
нием территории (области, города)
по месту нахождения учреждения и
своей вышестоящей организации
4. Управлению статистики области и 4. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК Агентством РК по делам
здравоохранения
5. Агентству РК по статистике 5. в согласованные сроки
13 1. Главному врачу района 1. 5 января
2. Органу управления здравоохране- 2. в установленные им сроки
нием области, города
3. Органу управления здравоохране- 3. 5 января
нием области, города по месту
нахождения и своей вышестоящей
организации
4. Управлению статистики области и 4. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК Агентством РК по делам
здравоохранения
5. Агентству РК по статистике 5. в согласованные сроки
14 1. Главному врачу центральной 1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохране- 2. в установленные им сроки
нием территории (области, города)
3. Управлению статистики области и 3. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК Агентством РК по делам
здравоохранения
4. Агентству РК по статистике 4. в согласованные сроки
15 1. Органу управления здравоохране- 1. 5 января
нием области, города
2. Органу управления здравоохране- 2. 5 января
нием области, города по месту
нахождения и своей вышестоящей
организации
3. Управлению статистики области и 3. в сроки, установленные
Министерству здравоохранения РК Агентством РК по делам
здравоохранения
4. Агентству РК по статистике 4. в согласованные сроки
16 1. Областной санитарно-эпидемиоло- 1. 5 января
гической станции, санитарно-
эпидемиологическому управлению
(СЭС, СЭУ)
2. 2. 20 января
а) Казахской Республиканской
санитарно-эпидемиологической
станции;
б) Областному управлению по
статистике
3. 3. 20 марта
а) Министерству здравоохранения
РК
б) Агентству РК по статистике

17  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қараша
орталық аурухананың
бас дәрігері
2. Қаланың, облыстың   2. Басқару органы
денсаулық ісін         белгілеген
басқару органы         мерзімдерде
3. а) Облыстың         3. ҚР Денсаулық
статистика басқармасы  сақтау министрлігі
б) ҚР Денсаулық        белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімдерде
4. ҚР Денсаулық        4. Келісілген
сақтау министрлігі     мерзімдерде
18  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
2. Облыстың, қаланың   2. Олар белгілеген
статистика басқармасы  мерзімдерде
19  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
2. Облыстың, қаланың   2. Олар белгілеген
статистика басқармасы  мерзімдерде
20  Аудандық (қалалық)     5 қараша
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
21  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
2. Облыстың, қаланың   2. Олар белгілеген
статистика басқармасы  мерзімдерде
22  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
2. Облыстық денсаулық  2. 10 қараша
басқармасы
(департаменті)
3. ТБҰО                3. 20 қаңтарға
дейін
4. ҚР Денсаулық        4. Олар белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімдерде
23  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
24  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
25  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
26  1. Аудандық (қалалық)  1. 5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
2. Аудандық (қалалық)  2. 5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(аудан, қаланың
бас дәрігері)
27  Республикалық          есепті кезеңнен
емханалық              кейінгі 5-күн
психиатриялық
аурухана
28  Республикалық          25 қаңтар
емханалық
психиатриялық
аурухана
29  1. Аудандық (қалалық)  1. 10 қаңтар
денсаулық бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері),
аймақтық орталық
комитет
2. Қалалық, облыстық   2. Олар белгілеген
денсаулық басқармасы   мерзімдерде
(департаменті), ҚР
Денсаулық сақтау
министрлігі, аймақтық
қан құю орталығы
30  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
31  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(ауданның, қаланың
бас дәрігері)
32  1. а) облыстардың      1. а) 5 қаңтар
(қалалардың) сот-
медициналық сараптау
бюросы
б) ҚР Денсаулық        б) 10 қаңтар
сақтау министрлігінің
сот медицинасының
орталығы
2. ҚР Денсаулық        2. Олар белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімдерде
33  Селолық учаскелік      5 қаңтар
аурухана, амбулатория
арқылы ауданның
бас дәрігері

17 1. Главному врачу центральной 1. 5 января
районной (городской) больницы
2. Органу управления здравоохране- 2. в сроки, установленные
нием города, области органом управления
3. а) Управлению статистики 3. в сроки, установленные
области Агентством РК по делам
б) Министерству здравоохранения РК здравоохранения
4. Агентству РК по статистике 4. в согласованные сроки
18 1. Рай(гор)здравотделу (главному 1. 5 января
врачу района, города)
2. Управлению статистики области, 2. в установленные им сроки
города
19 1. Рай(гор)здравотделу (главному 1. 5 января
врачу района, города)
2. Управлению статистики области, 2. в установленные им сроки
города
20 Рай (гор) здравотделу (главному 5 января
врачу района, города)
21 1. Рай (гор) здравотделу (главному 1. 5 января
врачу района, города)
2. Управлению статистики области, 2. в установленные им сроки
города
22 1. Рай (гор)здрав отделам 1. 5 января
(главному врачу района, города)
2. Областному управлению (департа- 2. 10 января
менту) здравоохранения
3. НЦПТ 3. до 20 января
4. Министерству здравоохранения РК 4. в установленные им сроки
23 Рай(гор)здравотделу (главному 5 января
врачу района, города)
24 Рай (гор) здравотделу (главному 5 января
врачу района, города)
25 Рай (гор) здравотделу (главному 5 января
врачу района, города)
26 1. Рай(гор) здравотделу (главному 5 января
врачу района, города)
2. Рай (гор) здравотделу (главному 5 января
врачу района, города)
27 Республиканской клинической 5 числа после отчетного
психиатрической больнице периода
28 Республиканской клинической 25 января
психиатрической больнице
29 1. Рай (гор) здрав отделу 1. 10 января
(главному врачу района, города),
региональному ЦК
2. Городскому, областному 2. в установленные сроки
управлению (департаменту)
здравоохранения, Министерству
здравоохранения РК, РЦК
30 Рай (гор) здравотделу (главному 5 января
врачу района, города)
31 Рай (гор) здравотделу (главному 5 января
врачу района, города)
32 1. а) Бюро судебно-медицинской а) 5 января
экспертизы областей (городов)
б) Центру судебной медицины б) 10 января
Агентства РК по делам
здравоохранения
2. Министерству здравоохранения 2. в сроки установленные им
РК
33 Главному врачу района через 5 января
сельскую участковую больницу,
амбулаторию

34  1. Аумағында           1. 5 қаңтар
санаторий бар
облыстық басқарма
(департамент)
2. Аумағында           2. Маусым
санаторий бар          аяқталғаннан
облыстық басқарма      кейінгі 5-күн
(департамент)
3. ҚР Денсаулық        3. Олар
сақтау министрлігі     белгілеген
мерзімдерде
35  1. Аумағында           1. 5 қаңтар
санаторий бар
облыстық басқарма
(департамент)
2. Аумағында           2. Маусым
санаторий бар          аяқталғаннан
облыстық басқарма      кейінгі 5-күн
(департамент)
3. ҚР Денсаулық        3. Олар
сақтау министрлігі     белгілеген
мерзімдерде
36  1. Аумақтық            1. 5 қараша
санитарлық-эпидеми.
ологиялық станция
2. Жоғары тұрған       2. 5 қараша
инстанция
37  1. ҚР Денсаулық        1. Олар белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімдерде
2. ҚР Статистикасы     2. Келісілген
жөніндегі агенттігі    мерзімдерде
3. Облыстың, қаланың   3. Олар белгілеген
статистика басқармасы  мерзімдерде
38  1. Апат медицинасының  1. Есепті кезеңнен
аймақтық (аумақтық)    кейінгі 5-күні
орталықтары
2. Апат медицинасының  2. Есепті кезеңнен
орталығы               кейінгі 10-күні
3. ҚР Денсаулық        3. Белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімдерде
39  1. Апат медицинасының  1. Есепті кезеңнен
аймақтық (аумақтық)    кейінгі 5-күні
орталықтары
2. Апат медицинасының  2. Есепті кезеңнен
орталығы               кейінгі 10-күні
3. ҚР Денсаулық        3. Белгілеген
сақтау министрлігі     мерзімдерде
40  Селолық учаскелік      5 қаңтар
аурухана, амбулатория
арқылы ауданның
бас дәрігері
41  Селолық учаскелік      5 қаңтар
аурухана, амбулатория
арқылы ауданның
бас дәрігері
42  Аудандық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық бөлімі
(ауданның бас
дәрігері)
43  Облыстық (қалалық)     5 қаңтар
денсаулық басқармасы
(департаменті)
44  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
45  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
46  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
47  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
48  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
49  Денсаулық басқармасы   есепті кезеңнен
(бағдарламаның         кейінгі 5-күні
әкімгері) немесе
статистикалық есеп
жинау жөніндегі
уәкілетті орган
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
сатып алу жөніндегі агенттігі

34 1. Областному управлению (депар- 1. 5 января
таменту), на территории которого
находится санаторий
2. Областному управлению (депар- 2. через 5 дней по
таменту), на территории которого окончании сезона
находится санаторий
3. Министерству здравоохранения 3. в сроки установленные им
РК
35 1. Облздравотделу, на территории 1. 5 января
которого находится санаторий
2. Облздравотделу, на территории 2. через 5 дней по
которого находится санаторий окончании сезона
3. Министерству здравоохранения 3. в сроки им установленные
РК
36 1. Территориальной санитарно- 1. 5 января
эпидемиологической станции
2. Вышестоящей инстанции 2. 5 января
37 1. Министерству здравоохранения 1. в сроки установленные им
РК
2. Агентству РК по статистике 2. в согласованные сроки
3. Управлению статистики области, 3. в установленные им сроки
города
38 1. Региональным (территориальным) 1. 5 числа после отчетного
центрам медицины катастроф периода
2. Центру медицины катастроф 2. 10 числа после отчетного
периода
3. Министерству здравоохранения 3. в установленные сроки
РК
39 1. Региональным (территориальным) 1. 5 числа после отчетного
центрам медицины катастроф периода
2. Центру медицины катастроф 2. 10 числа после отчетного
периода
3. Министерству здравоохранения 3. в установленные сроки
РК
40 Главному врачу района через 5 января
сельскую участковую больницу,
амбулаторию
41 Главному врачу района через 5 января
сельскую участковую больницу,
амбулаторию
42 Рай (гор) здравотделу (главному 5 января
врачу района)
43 Обл(гор) управлению (департаменту) 5 января
44 Управлению здравоохранения 5 числа после отчетного
(администратору программ) или периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
45 Управлению здравоохранения 5 числа после отчетного
(администратору программ) или периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
46 Управлению здравоохранения 5 числа после отчетного
(администратору программ) или периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
47 Управлению здравоохранения 5 числа после отчетного
(администратору программ) или периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
48 Управлению здравоохранения 5 числа после отчетного
(администратору программ) или периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
49 Управлению здравоохранения 5 числа после отчетного
(администратору программ) или периода
уполномоченному органу по сбору
статистической отчетности
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам

1   0610670  Өткізілген      1-ГЗ   тоқсандық  Республикалық
тауарларды, жұ.                   бюджет бағдарлама.
мыстар мен қыз.                   сының әкімшілері
меттер көрсетуді                  және мемлекеттік
мемлекеттік                       сатып алу мәселеле.
көрсетуді мемле.                  рімен шұғылдануға
кеттік сатып                      Әкім уәкілеттік
алулар туралы                     берген облыстардың,
есеп (01.08.02                    Алматы мен Астана
ж. N 42-г)                        қалаларының атқа.
рушы органдары
2   0610675  Нақты жеткізіл. 2-ГЗ   тоқсандық  Республикалық
ген тауарлар,                     бюджет бағдарлама.
орындалған жұ.                    сының әкімшілері
мыстар, көрсе.                    және мемлекеттік
тілген қызмет.                    сатып алу мәселеле.
тер туралы есеп                   рімен шұғылдануға
(01.08.02 ж.                      Әкім уәкілеттік
N 42-г)                           берген облыстардың,
Алматы мен Астана
қалаларының атқа.
рушы органдары
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   Қазақстан              есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 25-күнге
Мемлекеттік сатып      дейін
алу жөніндегі
агенттігіне
2   Қазақстан              есепті кезеңнен
Республикасының        кейінгі 25-күнге
Мемлекеттік сатып      дейін
алу жөніндегі
агенттігіне
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
1   0604045  Нақты жер және  22      жылдық    Аудандық (қалалық)
оны санаттар,                     жер комитеттері
жер учаскелерi.                   Облыстық жер
нiң иелерi, жер                   комитеттері
пайдаланушылар
мен алаптар
бойынша бөлу
туралы есеп
(09.08.96 ж.
N 34)
2   0604046  Нақты суармалы  22а     жылдық    1. Аудандық (қала.
жер туралы                        лық) жер комитет.
және оны санат.                   тері
тар, жер учаске.                  2. Облыстық жер
лерiнiң иелерi,                   комитеттері
жер пайдалану.
шылар мен алаптар
бойынша бөлу
туралы есеп
(09.08.96 ж.
N 34)
3   0604051  Ауыл шаруашылы. 22, 22а-  жылдық  1. Аудандық
ғына арналған   нысанда.          (қалалық) жер
жерлердегi ауыл рына N 1          комитеті
шаруашылық ал.  қосымша           2. Облыстық
қаптары көлемi.                   жер комитеттері
нiң өзгеруi
туралы анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
4   0604052  Азаматтар мен   2-нысан.  жылдық  1. Аудандық
заңды тұлғалар. ға N 2            (қалалық) жер
ға ауыл шаруа.  қосымша           комитеті
шылыққа жатпай.                   2. Облыстық
тын және өзге                     жер комитеттері
де мақсаттарға
тұрақты пайда.
лануға берiлген
жерлер туралы
есеп (09.08.96
ж. N 34)
5   0604053  Азаматтар мен   22-нысан. жылдық  1. Аудандық
заңды тұлғалар. ға N 3            (қалалық) жер
ға ауыл шаруа.  қосымша           комитеттері
шылыққа жатпай.                   2. Облыстық
тын мақсаттар                     жер комитеттері
үшін уақытша
пайдалануға
берiлген жерлер
туралы, сондай
-ақ ауыл шаруа.
шылығын жүргізу
үшiн, геология.
лық барлау,
iздестiру, гео.
дезиялық және
басқа қарастыру
жұмыстары үшін
берілген жерлер
туралы есеп
(09.08.96 ж.
N 34)
6   0604054  Бұрын ауыл       22-ны.  жылдық   1. Аудандық
шаруашылығынан   санға            (қалалық) жер
басқа мақсаттар  N 4              комитеттері
үшін берiлген    қосымша          2. Облыстық жер
жерлердi адамдар                  комитеттері
мен заңды тұлға.
лардың қайтар.
ғаны туралы
есеп (09.08.96 ж.
N 34)
7   0604055  Негiзгi жер      22-ны.  жылдық   1. Аудандық
пайдаланушылар   санға            (қалалық) жер
мен жер учас.    N 5              комитеттері
келерi иелерінің қосымша          2. Облыстық жер
жер санаттары                     комитеттері
бойынша алқап.
тарының өзгеруi
туралы анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
8   0604056  Ауыл шаруашы.    22-ны.  жылдық   1. Аудандық
лығына арналған  санға            (қалалық) жер
жыртылатын жер.  N 6              комитеттері
лердi пайдалану  қосымша          2. Облыстық жер
туралы анықтама                   комитеттері
(09.08.96 ж.
N 34)
9   0604057  Түбегейлi жақ.   22-ны.  жылдық   1. Аудандық
сартылатын пi.   санға            (қалалық) жер
шен шабындық.    N 6а             комитеттері
тары мен жай.    қосымша          2. Облыстық жер
ылымдарды пай.                    комитеттері
далану туралы
анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
10  0604058  Ауданның, облыс. 22-ны.  жылдық   1. Аудандық
тың, республика. санға            (қалалық) жер
ның әкiмшiлiк    N 7              комитеттері
шегiнен тыс пай. қосымша          2. Облыстық жер
даланылатын жер                   комитеттері
туралы анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
11  0604059  Басқа аудандар.  22-ны.  жылдық   1. Аудандық
дың, облыстар.   санға            (қалалық) жер
дың, мемлекет.   N 8              комитеттері
тердің пайдала.  қосымша          2. Облыстық жер
нуына берiлген                    комитеттері
жер туралы
анықтама
(09.08.96 ж.
N 34)
12  0604060  Ауданның,        22-ны.  жылдық   1. Аудандық
облыстың жерле.  санға            (қалалық) жер
рiн эксплика.    N 9              комитеттері
циялау           қосымша          2. Облыстық жер
(09.08.96 ж.                      комитеттері
N 34)
13  0604061  Аудан, облыс,    22-ны.  жылдық   1. Аудандық
Қазақстан Рес.   санға            (қалалық) жер
публикасы аза.   N 10             комитеттері
маттарының және  қосымша          2. Облыстық жер
заңды тұлғалар.                   комитеттері
ының жерлерiн
экспликациялау
(09.08.96 ж.
N 34)
14  0604062  Орман қоры       22-ны.  жылдық   1. Аудандық
жерiнiң құрамы   санға            (қалалық) жер
және оны пайда.  N 11             комитеттері
лану туралы      қосымша          2. Облыстық жер
анықтама                          комитеттері
(09.08.96 ж.
N 34)

1 0610670 Отчет о проведенных го- 1-ГЗ квар- Администраторы
сударственных закупках таль- республикан-
товаров, работ и услуг ная ских бюджетных
(01.08.02 г. N 42-г) программ и
исполнительные
органы облас-
тей, гг. Алма-
ты и Астаны,
уполномоченные
Акимом зани-
маться вопро-
сами государ-
ственных
закупок
2 0610675 Отчет о фактически пос- 2-ГЗ квар- Администраторы
тавленных товарах, вы- таль- республикан-
полненных работах, ока- ная ских бюджетных
занных услугах программ и
(01.08.02 г. N 42-г) исполнительные
органы облас-
тей, гг. Алма-
ты и Астаны,
уполномоченные
Акимом зани-
маться вопро-
сами государ-
ственных
закупок
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 Агентству Республики Казахстан до 25 числа после
по государственным закупкам отчетного периода
1 Агентству Республики Казахстан до 25 числа после
по государственным закупкам отчетного периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
1 0604045 Отчет о наличии земель и 22 годо- 1. Рай(гор)
распределении их по ка- вая комземы
тегориям, собственникам 2. Облкомземы
земельных участков,
землепользователям и
угодьям (09.08.96 г.
N 34)
2 0604046 Отчет о наличии орошае- 22а годо- 1. Рай(гор)
мых земель и распреде- вая комземы
лении их по категориям, 2. Облкомземы
собственникам земельных
участков, землепользо-
вателям и угодьям
(09.08.96 г. N 34)
3 0604051 Справка об изменении Прило- годо- 1. Рай(гор)
площадей сельскохозяйст- жение вая комземы
венных угодий на землях N 1 к 2. Облкомземы
сельскохозяйственного ф. 22,
назначения (09.08.96 г. 22а
N 34)
4 0604052 Отчет о землях, предос- Прило- годо- 1. Рай(гор)
тавленных гражданам и жение вая комземы
юридическим лицам для N 2 к 2. Облкомземы
несельскохозяйственных и ф. 22
прочих целей в постоян-
ное пользование
(09.08.96 г. N 34)
5 0604053 Отчет о землях, предос- Прило- годо- 1. Рай(гор)
тавленных гражданам и жение вая комземы
юридическим лицам для N 3 к 2. Облкомземы
несельскохозяйственных ф. 22
целей во временное
пользование, а также о
землях, предоставленных
для введения сельского
хозяйства и для проведе-
ния геологоразведочных,
поисковых, геодезических
и других изыскательских
работ (09.08.96 г. N 34)
6 0604054 Отчет о возвращении Прило- годо- 1. Рай(гор)
гражданами и юридичес- жение вая комземы
кими лицами земель, N 4 к 2. Облкомземы
ранее предоставленных ф. 22
для несельскохозяйствен-
ных целей (09.08.96 г.
N 34)
7 0604055 Справка об изменении Прило- годо- 1. Рай(гор)
площадей по категориям жение вая комземы
земель основных земле- N 5 к 2. Облкомземы
пользователей и собст- ф. 22
венников земельных
участков (09.08.96 г.
N 34)
8 0604056 Справка об использовании Прило- годо- 1. Рай(гор)
пахотных земель сельско- жение вая комземы
хозяйственного назначе- N 6 к 2. Облкомземы
ния (09.08.96 г. N 34) ф. 22
9 0604057 Справка об использовании Прило- годо- 1. Рай(гор)
сенокосов и пастбищ жение вая комземы
коренного улучшения N 6а к 2. Облкомземы
(09.08.96 г. N 34) ф. 22
10 0604058 Справка о землях, ис- Прило- годо- 1. Рай(гор)
пользуемых за пределами жение вая комземы
административных границ N 7 к 2. Облкомземы
района, области, респуб- ф. 22
лики (09.08.96 г. N 34)
11 0604059 Справка о землях, пре- Прило- годо- 1. Рай(гор)
доставленных в пользова- жение вая комземы
ние другим районам, об- N 8 к 2. Облкомземы
ластям, государствам ф. 22
(09.08.96 г. N 34)
12 0604060 Экспликация земель райо- Прило- годо- 1. Рай(гор)
на, области (09.08.96 г. жение вая комземы
N 34) N 9 к 2. Облкомземы
ф. 22
13 0604061 Экспликация земель граж- Прило- годо- 1. Рай(гор)
дан и юридических лиц жение вая комземы
района, области, Респуб- N 10 к 2. Облкомземы
лики Казахстан ф. 22
(09.08.96 г. N 34)
14 0604062 Справка о составе и Прило- годо- 1. Рай(гор)
использовании земель жение вая комземы
лесного фонда N 11 к 2. Облкомземы
(09.08.96 г. N 34) ф. 22

15  0604047  Жердiң пайдала.  1-жер тоқсандық  Облыстық жер ресур.
нылуын бақылау          жылдық    старын басқару ко.
туралы есеп                       митеттері
(5.06.01 ж.
N 20-с)
16  0604048  Жер реформасының 2-жер тоқсандық  1. Аудандық
барысы туралы                     (қалалық) жер
есеп (09.08.96                    комитеттерi
ж. N 34)                          2. Облыстық жер
комитеттері
17  0604050  Жердi қалпына    2-тп-    жылдық  1. Аудандық
келтiру, топы.   "қалпына         (қалалық) жер
рақтың құнарлы   келтiру"         комитеттерi
қабатын сыпырып                   2. Облыстық жер
алу және пайда.                   комитеттері
лану туралы есеп
(09.08.96 ж.
N 34)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
2   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
3   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
4   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
5   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
6   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
7   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
8   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
9   1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
10  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
11  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
12  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
13  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
14  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттерiне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөнiндегi         дейін
агенттiгiне
15  ҚР Жер ресурстарын     1. 1 тоқсанға
басқару жөніндегі         31 наурызға
агенттігіне               дейін
2. 1 жартыжылдық
30 маусымға
дейін 9 айға
30 қыркүйекке
дейін
4. 1 жылға 1
қарашаға дейін
16  1. Облыстық жер        1. Есептi кезеңнен
комитеттеріне             кейiнгi 5-күнге
дейiн
2. ҚР Жер ресурстарын  2. Есептi кезеңнен
басқару жөніндегі         кейiнгi 10-күнге
агенттігіне               дейiн
17  1. Облыстық жер        1. 1 желтоқсанға
комитеттеріне             дейін
2. ҚР Жер ресурстарын  2. 20 желтоқсанға
басқару жөніндегі         дейiн
агенттігіне
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегі агенттiгi

15 0604047 Отчет о контроле за 1-зем квар- Областными
использованием земель таль- комитетами по
(5.06.01 г. N 20-с) ная управлению
годо- земельными
вая ресурсами
16 0604048 Отчет о ходе земельной 2-зем квар- 1. Рай(гор)
реформы (09.08.96 г. таль- комземы
N 34) ная 2. Облкомземы
17 0604050 Отчет о рекультивации 2-тп- годо- 1. Рай(гор)
земель, снятии и исполь- "ре- вая комземы
зовании плодородного куль- 2. Облкомземы
слоя почвы (09.08.96 г. тива-
N 34) ция"
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
2 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
3 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
4 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
5 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
6 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
7 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
8 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
9 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
10 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
11 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
12 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
13 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
14 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
15 Агентству Республики Казахстан 1. за 1 квартал до 31 марта
по управлению земельными 2. за 1 полугодие до
ресурсами 30 июня
3. за 9 месяцев до 30
сентября
4. за год до 1 ноября
16 1. Облкомземам 1. до 5 числа после
отчетного периода
2. Агентству РК по управлению 2. до 10 числа после
земельными ресурсами отчетного периода
17 1. Облкомземам 1. до 1 декабря
2. Агентству РК по управлению 2. до 20 декабря
земельными ресурсами
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии

1   0610652  Босқындар ту.   Босқын.  жарты    1. Аудандық көші
ралы есеп       дар      жылдық   -қон және демография
(1.12.99 ж.                       жөніндегі бөлiмшелер
N 65)
2. Облыстық (қала.
лық) көші-қон және
демография жөнiндегі
басқарма
3. Қазақстан Респуб.
ликасының Көшi-қон
және демография
жөнiндегi агенттігі
2   0610651  Қазақстан Рес.  17-II    жарты    1. Қоныс аударушы.
публикасына ше.          жылдық   ларды қабылдайтын
телден қоныс                      аудандық көшi-қон
аударып көшiп                     бөлiмшелерi
келген байырғы
ұлтты қабылдау                    2. Облыстық көші-
және шаруашылы.                   қон басқармасы
ғын жайғастыру
туралы есеп                       3. Қазақстан Респуб.
(26.05.98 ж.                      ликасының Көшi-қон
N 13)                             және демография
жөніндегi агенттiгi
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Облыстық (қалалық)  1. Есептi кезеңнен
көшi-қон және демо.    кейiнгi 7-күнi
графия жөнiндегі
басқарма
2. Қазақстан Респуб.   2. Есептi кезеңнен
ликасының Көші-қон     кейiнгi 20-күнi
және демография
жөнiндегi агенттiгi
3. Қазақстан Респуб.   3. Есептi кезеңнен
ликасының Статистика   кейiнгi 30-күнi
жөнiндегi агенттiгi
2   1. Облыстық (қалалық)  1. Есептi кезеңнен
көшi-қон және демо.    кейiнгi 7-күнi
графия жөнiндегі
басқарма
2. Қазақстан Респуб.   2. Есептi кезеңнен
ликасының Көші-қон     кейiнгi 20-күнi
және демография
жөнiндегi агенттiгi
3. Қазақстан Респуб.   3. Есептi кезеңнен
ликасының Статистика   кейiнгi 30-күнi
жөнiндегi агенттiгi
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
1   0605066  Дене шынықтыру  2-ФК    жылдық    1. Аудандық (қала.
мен спорт жө.                     лық) турспорткоми.
нiндегi есеп                      теттері
(05.07.01 ж.                      2. Облыстық және
N 32-с)                           қалалық, Астана
және Алматы қала.
лары спорткомитет.
терi
2   0610451  Балалар-жасөс.  5-ФК    жылдық    1. Спорттық
пiрiмдер спорт.                    мектептер
тық мектебiнiң
(олимпиядаға
резерв балалар
-жасөспiрiмдер
мамандандырылған
мектебi) есебi
(05.07.01 ж.
N 32-с)                           2. Мамандандырылған
ОРБЖМ
3   0610751  Спорт колледж.  7-ФК    жылдық    Спорт колледждерi
дерi, спортқа
дарынды балалар.
ға арналған
мектеп-интер.
наттардың есебi
(05.07.01 ж.
N 32-с)
4   0610750  Жоғары спорттық 8-ФК    жылдық    Жоғары спорттық
шеберлік мекте.                   шеберлiк мектебi
бiнiң есебi
(05.07.01 ж.
N 32-с)
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------

1 0610652 Отчет о беженцах Бежен- полу- 1. Районные
(1.12.99 г. N 65) цы годо- отделы по
вая миграции и
демографии
2. Областные
(городские)
управления по
миграции и
демографии
3. Агентство
Республики
Казахстан по
миграции и
демографии
2 0610651 Отчет о приеме и 17-П полу- 1. Районные
хозяйственном устройстве годо- отделы
переселенцев коренной вая миграции,
национальности, прибыв- принявшие пе-
ших из-за рубежа в реселенцев
Республику Казахстан
(26.05.98 г. N 13)
2. Областные
Управления
миграции
3. Агентство
Республики
Казахстан по
миграции и
демографии
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. Областным (городским) управле- 1. 7 числа после отчетного
ниям по миграции и демографии периода
2. Агентству Республики Казахстан 2. 20 числа после отчетного
по миграции и демографии периода
3. Агентству Республики Казахстан 3. 30 числа после отчетного
по статистике периода
2 1. Областным (городским) управле- 1. 7 числа после отчетного
ниям по миграции и демографии периода
2. Агентству Республики Казахстан 2. 20 числа после отчетного
по миграции и демографии периода
3. Агентству Республики Казахстан 3. 30 числа после отчетного
по статистике периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
1 0605066 Отчет по физической 2-ФК годо- 1. Районные
культуре и спорту вая (городские)
(05.07.01 г. N 32-с) турспорткоми-
теты
2. Областные
и городские
спорткомитеты
гг. Астана и
Алматы
2 0610451 Отчет детско-юношеской 5-ФК годо- 1. Спортивные
спортивной школы вая школы
(специализированной
детско-юношеской школы
олимпийского резерва)
(05.07.01 г. N 32-c)
2. Специализи-
рованные ДЮШОР
3 0610751 Отчет колледжей спорта, 7-ФК годо- Колледжи
школ-интернатов для вая спорта
одаренных в спорте детей
(05.07.01 г. N 32-с)
4 0610750 Отчет школы высшего 8-ФК годо- Школы высшего
спортивного мастерства вая спортивного
(05 07.01 г. N 32-с) мастерства
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------

1   1. Облыстық турспорт.  1. 5 қаңтар
комитеттері
2. ҚР Туризм және      2. 20 қаңтар
спорт жөнiндегi
агенттiгi
2   1. Қалалық, облыстық,  1. 5 қаңтар
дене шынықтыру мен
спорт жөнiндегi
уәкiлеттi органдар,
вeдомство немесе
бағыныстылығы бойынша
ЕСҚ
2. Республикалық дене  2. 5 қаңтар
шынықтыру және спорт
жөнiндегi уәкiлеттi
органдар
3   Қалалық, облыстық,     5 қаңтар
дене шынықтыру мен
спорт жөнiндегi
уәкiлеттi органдар,
ведомство немесе
бағыныстылығы бойынша
ЕСҚ
4   Қалалық, облыстық,     5 қаңтар
дене шынықтыру мен
спорт жөнiндегi
уәкiлеттi органдар,
ведомство немесе
бағыныстылығы бойынша
ЕСҚ
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi
1   0610002 Жүргізілген      НС       айлық    Облыстық, Астана
қадағалау-                         және Алматы қалалық
алдын-алу                          Төтенше жағдайлардың
жұмыстары                          алдын алу және жою
туралы есеп                        жөнiндегi инспек.
(8.02.01 ж.                        циялары, Атом-энер.
N 4-с)                             гетикалық кешенiнде
жұмыстарды қауiпсiз
жүргiзудi қадағалау
жөнiндегi облысара.
лық инспекция және
Мамандандырылған
теңiз инспекциясы
2   0610419  Жарылғыш        УВМ      жылдық   Облыстық, Астана
материалдардың                    және Алматы қалалық
жоғалғаны ту.                     Төтенше жағдайлардың
ралы есеп                         алдын алу және жою
(7.05.92 ж.                       инспекциялары, Атом-
N 64) жөнiндегi                   энергетикалық кеше.
нiнде жұмыстарды
қауiпсiз жүргiзудi
қадағалау жөнiндегi
облысаралық инспек.
ция және Мамандан.
дырылған теңiз
инспекциясы
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   Қазақстан Республика.    есептi кезеңнен
сының Төтенше жағдай.    кейiнгi 5 күнге
лар жөнiндегi агенттiгi  дейiн
2   Қазақстан Республика.    есептi кезеңнен
сының Төтенше жағдай.    кейiнгi 5 күнге
лар жөнiндегi агенттiгi  дейiн
-----------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі

1 1. Областным турспорткомитетам 1. 5 января
2. Агентству РК по туризму и спорту 2. 20 января
2 1. Уполномоченному органу по 1. 5 января
физической культуре и спорту
города, области, ведомству или ДСО
по подчиненности
2. Республиканскому уполномоченному 2. 5 января
органу по физической культуре и
спорту
3 Уполномоченному органу по физичес- 5 января
кой культуре и спорту города,
области, республиканскому ведомству
или ДСО по подчиненности
4 Уполномоченному органу по физичес- 5 января
кой культуре и спорту города,
области, республиканскому уполномо-
ченному органу или ДСО по
подчиненности
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
1 0610002 Отчет о проведенной НС месяч- Областные,
надзорно-профилактичес- ная гг. Астаны и
кой работе Алматы инспек-
(8.02.01 г. N 4-с) ции по предуп-
реждению и
ликвидации
чрезвычайных
ситуаций,
Межобластная
инспекция по
надзору за
безопасным
ведением работ
в атомно-
энергетическом
комплексе и
Морская спе-
циализирован-
ная инспекция
2 0610419 Отчет об утратах взрыв- УВМ годо- Областные,
чатых материалов вая гг. Астаны и
(7.05.92 г. N 64) Алматы инспек-
ции по предуп-
реждению и
ликвидации
чрезвычайных
ситуаций,
Межобластная
инспекция по
надзору за
безопасным
ведением работ
в атомно-
энергетическом
комплексе и
Морская спе-
циализирован-
ная инспекция
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 Агентству Республики Казахстан по до 5 числа после отчетного
чрезвычайным ситуациям периода
2 Агентству Республики Казахстан по до 5 числа после отчетного
чрезвычайным ситуациям периода
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !Код формы!Наименование формы, дата!Индекс!Перио-! Респондент
п/п! по ОКУД !и N нормативного акта об!формы !дич- !
! ! утверждении ! !ность !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6
-------------------------------------------------------------------
Национальный Банк Республики Казахстан

1   0610577  Депозиттер және   1-СБ   айлық    1. ҚР Ұлттық Банктің
олар бойынша                      филиалдары
сыйақылардың
ставкалары                        2. Екінші деңгейдегі
туралы есеп                       банктер
(24.12.99 ж.
N 70)
2   0610578  Кредиттер және    2-СБ   айлық    1. ҚР Ұлттық Банктің
олар бойынша                      филиалдары
сыйақылардың
ставкалары                        2. Екінші деңгейдегі
туралы есеп                       банктер
(24.12.99 ж.
N 70)
3   0610579  Клиенттердің      3-СБ   айлық    1. ҚР Ұлттық Банктің
несиесі бойынша                   филиалдары
мерзімі өткен
берешектердің                     2. Екінші деңгейдегі
қалдығы туралы                    банктер
есеп (24.12.99 ж.
N 70)
4   0610580  Банктің кредит.   4-СБ   айлық    1. ҚР Ұлттық Банктің
тері бойынша                      филиалдары
несиелік
берешектердің                     2. Екінші деңгейдегі
қалдығы туралы                    банктер
есеп (24.12.99 ж.
N 70)
5   0610582  Айырбастау пункт. 6-СБ   айлық    ҚР Ұлттық Банктің
терінде қолма-қол                 филиалдары
шетел валюталарын
сатып алу/сату
туралы есеп
(24.12.99 ж.
N 70)
6   0610584  Банкаралық кре.   8-СБ   апта     Екінші деңгейдегі
диттер мен банк          сайын    банктер
депозиттері
бойынша есеп
(24.12.99 ж.
N 70)
7   0610585  Уәкілетті банк.   9-СБ   күн      Екінші деңгейдегі
тердің биржадан          сайын    уәкілетті банктер
тыс операциялары
туралы мәліметі
(24.12.99 ж.
N 70)
8   0610586  Уәкілетті банк.   10-СБ  апта     Екінші деңгейдегі
тердің биржадан          сайын    уәкілетті банктер
тыс операциялары
туралы мәліметі
(24.12.99 ж.
N 70)
9   0610587  Айырбастау пункт. 11-СБ  айлық    ҚР Ұлттық Банктің
терінің саны                      филиалдары
туралы мәлімет
(24.12.99 ж.
N 70)
10  0610588  Банктердің қолда  12-СБ  айлық    1. ҚР Ұлттық Банктің
бар ақша айна.                    филиалдары
лымы (кассалық
айналым) туралы                   2. Екінші деңгейдегі
есебі (29.06.01                   банктердің
ж. N 24-с)                        филиалдары
3. Екінші деңгейдегі
банктер
11  0610619  Клиенттер қара.   13-СБ  айлық    1. Екінші деңгейдегі
жатының қозға.                    банктер
лысы туралы есеп
(1.02.00 ж. N 1)                  2. Почта-жинақ
мекемелері
12  0610677  Шет ел валютала.  15-СБ  айлық    Қазақстан Республи.
рының әкелiмi мен                 касының Ұлттық
әкетілімі туралы                  банктiң филиалдары
мәлімет (24.12.99
ж. N 70)
13  0610678  Шapуa (фермер)    2-СБ   айлық    1. ҚР Ұлттық банктiң
қожалықтарының    (ф/м)           филиалдары
несиелерi және
олар бойынша                      2. Екiншi деңгейдегi
сыйақылардың                      банктер
ставкалары туралы
есеп (24.12.99 ж.
N 70)
14  0610667  Гранттарды алу    11-ОБ тоқсандық Екiншi деңгейдегi
мен игеру туралы                  банктер
және шетелдiк
кредиттердi пай.
далану мен өтеу
жөнiндегi есеп
(28.05.99 ж.
N 18)
15  0610668  Резидент емес.    1-ПБ  тоқсандық Сыртқы экономикалық
терге қойылған                    операцияларды жүзеге
қаржылық талап                    асыратын кәсiпорын.
пен олардың                       дар, соның iшiнде
алдындағы мiн.                    бiрлескен және шет
деттемелер                        елдiк кәсiпорындар
туралы есеп
(28.05.99 ж.
N 18)
16  0610680  Жүк пен жолаушы   2-ПБ  тоқсандық Авиация, теңiз,
тасымалдаудан                     (өзен) автомобиль
және басқа да                     және құбыр көлiк.
көлiк операция.                   терiнiң кәсiпорын.
ларынан түскен                    дары, ұйымдары,
түсiмдер мен                      компаниялары
төлемдер туралы
есеп (23.02.00
ж. N 3)
17  0610681  Темiр жолмен      3-ПБ  тоқсандық "Қазақстан темiр
жүк және жолаушы                  жолы" РМК, темiр
тасымалдаудан                     жол көлiгінiң
түскен түсiмдер                   кәсiпорындары,
мен төлемдер                      ұйымдары, компания.
туралы есеп                       лары, экспедициялары
(23.02.00 ж.                      және агенттiктерi
N 3)
18  0610682  Көлiк кәсiпорын.  4-ПБ  тоқсандық Көлiк агенттiктерi
дарының резидент                  мен экспедициялары,
еместерi атынан                   темiр жолдан басқа
жүзеге асатын                     барлық көлiк түрле.
операциялар                       рінің резидент емес
туралы есеп                       кәсiпорындарының
(23.02.00 ж. N 3)                 өкiлдерi
19  0610683  Көлiктiң резидент 5-ПБ  тоқсандық Көлiк қызметiмен
емес кәсiпорында.                 қосалқы және қосымша
рынан алынған                     шұғылданатын
ақшалай түсiм                     кәсiпорындар
туралы есеп
(23.02.00 ж. N 3)
20  0610684  Резидент емес.    6-ПБ  тоқсандық "Қазақтелеком" ҰАК
терден алынған                    ААҚ, Республикалық
(резидент емес.                   мемлекеттiк почта
терге көрсетiл.                   байланысы кәсiпорны,
ген) байланыс                     РГКП "Қазтелерадио",
қызметтерi ту.                    сондай-ақ жоғарыда
ралы есеп                         айтылған құрылымға
(23.02.00 ж. N 3)                 кiрмейтiн басқа да
байланыс кәсiпорын.
дары меншiк нысанына
қарамастан
21  0610685  Резидент емес.    7-ПБ  тоқсандық Қазақстан Республи.
терден алынған                    касының мемлекеттiк
(резидент емес.                   басқару органдары
терге ұсынылған)
қызмет көрсету.
лер мен жәрдем
ақшалар туралы
есеп (23.02.00 ж.
N 3)

1 0610577 Отчет о депозитах и 1-СБ месяч- 1. Филиалы
ставках вознаграждения ная Нацбанка РК
по ним (24.12.99 г. 2. Банки вто-
N 70) рого уровня
2 0610578 Отчет о кредитах и 2-СБ месяч- 1. Филиалы
ставках вознаграждения ная Нацбанка РК
по ним (24.12.99 г. 2. Банки вто-
N 70) рого уровня
3 0610579 Отчет об остатках прос- 3-СБ месяч- 1. Филиалы
роченной задолженности ная Нацбанка РК
по ссудам клиентов 2. Банки вто-
(24.12.99 г. N 70) рого уровня
4 0610580 Отчет об остатках 4-СБ месяч- 1. Филиалы
ссудной задолженности ная Нацбанка РК
по кредитам банка 2. Банки вто-
(24.12.99 г. N 70) рого уровня
5 0610582 Отчет о покупке/продаже 6-СБ месяч- Филиалы Нацио-
наличной иностранной ная нального Банка
валюты обменными Республики
пунктами (24.12.99 г. Казахстан
N 70)
6 0610584 Отчет по межбанковским 8-СБ ежене- Банки второго
кредитам и депозитам дель- уровня
банка (24.12.99 г. ная
N 70)
7 0610585 Сведения по внебиржевым 9-СБ еже- Уполномоченные
операциям уполномоченных днев- банки второго
банков (24.12.99 г. ная уровня
N 70)
8 0610586 Сведения по внебиржевым 10-СБ ежене- Уполномоченные
операциям уполномоченных дель- банки второго
банков (24.12.99 г. ная уровня
N 70)
9 0610587 Сведения о количестве 11-СБ месяч- Филиалы Нацио-
обменных пунктов ная нального Банка
(24.12.99 г. N 70) Республики
Казахстан
10 0610588 Отчет об оборотах 12-СБ месяч- 1. Филиалы
наличных денег (кассовые ная Национального
обороты) банков Банка Респуб-
(29.06.01 г. N 24-с) лики Казахстан
2. Филиалы
банков второго
уровня
3. Банки вто-
рого уровня
11 0610619 Отчет о движении средств 13-СБ месяч- 1. Банки вто-
клиентов (1.02.00 г. ная рого уровня
N 1)
2. Почтово-
сберегательные
учреждения
12 0610677 Сведения о ввозе/вывозе 15-СБ месяч- Филиалы Нацио-
иностранной валюты ная нального Банка
(24.12.99 г. N 70) Республики
Казахстан
13 0610678 Отчет о кредитах крес- 2-СБ месяч- 1. Филиалы
тьянским (фермерским) (ф/м) ная Нацбанка РК
хозяйствам и ставках
вознаграждения по ним
(24.12.99 г. N 70)
2. Банки вто-
рого уровня
14 0610667 Отчет о получении и 11-ОБ квар- Банки второго
освоении грантов и об таль- уровня
использовании и погаше- ная
нии иностранных кредитов
(28.05.99 г. N 18)
15 0610668 Отчет о финансовых тре- 1-ПБ квар- Предприятия,
бованиях к нерезидентам таль- осуществляющие
и обязательствах перед ная внешнеэкономи-
ними (28.05.99 г. N 18) ческие опера-
рации, в том
числе совмест-
ные и иност-
ранные пред-
приятия
16 0610680 Отчет о поступлениях и 2-ПБ квар- Предприятия,
платежах за грузовые и таль- организации,
пассажирские перевозки и ная компании авиа-
другие транспортные ционного,
операции (23.02.2000 г. морского (реч-
N 3) ного), автомо-
бильного и
трубопроводно-
го транспорта
17 0610681 Отчет о поступлениях и 3-ПБ квар- РГП "Казакстан
платежах за грузовые и таль- темiр жолы",
пассажирские перевозки ная предприятия,
по железным дорогам организации,
(23.02.2000 г. N 3) компании,
экспедиции и
агентства же-
лезнодорожного
транспорта
18 0610682 Отчет об операциях, 4-ПБ квар- Транспортные
осуществленных от имени таль- агентства и
транспортных предприя- ная экспедиции,
тий-нерезидентов представители
(23.02.2000 г. N 3) транспортных
предприятий-
нерезидентов
всех видов
транспорта,
кроме железно-
дорожного
19 0610683 Отчет о выручке, полу- 5-ПБ квар- Предприятия,
ченной от транспортных таль- занимающиеся
предприятий-нерезидентов ная вспомогатель-
(23.02.2000 г. N 3) ной и дополни-
тельной транс-
портной дея-
тельностью
20 0610684 Отчет об услугах связи, 6-ПБ квар- ОАО НАК "Ка-
полученных от нерезиден- таль- захтелеком",
тов (предоставленных ная Республикан-
нерезидентам) ское государ-
(23.02.2000 г. N 3) ственное
предприятие
почтовой свя-
зи, РГКП
"Казтелера-
дио", а также
другие пред-
приятия связи,
независимо от
форм собствен-
ности, не вхо-
дящие в выше-
названные
структуры
21 0610685 Отчет об услугах и суб- 7-ПБ квар- Органы госу-
сидиях, полученных от таль- дарственного
нерезидентов (представ- ная управления
ленных нерезидентам) Республики
(23.02.2000 г. N 3) Казахстан

22  0610686  Резидент емес.    10-ПБ тоқсандық Сыртқы экономикалық
термен халықара.                  операцияларды жүзеге
лық операциялар                   асыратын бiрлескен
туралы есеп                       шетелдік кәсiпорындар
(23.02.00 ж. N 3)
23  0610687  Халықаралық       11-ПБ тоқсандық Сақтандыру
сақтандыру опера                  ұйымдары
циялары және
қайта сақтандыру
туралы есеп
(23.02.00 ж. N 3)
24  0606507  Резидент eмес.    9-ПБ  тоқсандық Екінші деңгейдегі
терге қаржылай                    банктер
талаптардың және
олардың алдындағы
мiндеттемелердiң
жайы туралы есеп
(10.04.00 ж.
N 11)
25  0610676  Бағалы қағаздар   15-ПБ тоқсандық Атаулы иелер мен
бойынша резидент                  құнды қағазды
еместермен халық.                 тiркеушілер бағалы
аралық операциялар                қағаздарды ұстау.
туралы есеп                       шылардың тiзілімiн
(16.01.01 ж.                      өздігінен жүргізуші
N 2-с)                            акционерлiк қоғамдар
26  0610786  Қолма-қол шетел   16-ПБ   айлық   Екінші деңгейдегі
валютасының қоз.                  банктер
ғалысы туралы
есеп (30.10.02 ж.
N 49-г)
27  0610590  Бағалы қағаздар.  2      айлық    Бағалы қағаздардың
дың сауда-сат.                    сауда-саттығын
тығын ұйымдас.                    ұйымдастырушылар:
тырушылардың                      қор биржасы мен
қызметi туралы                    биржадан тыс рынок.
есеп (14.11.96 ж.                 тың баға белгiлейтiн
N 43)                             ұйымы
28  0610592  Бағалы қағаздар   4     тоқсандық Бағалы қағаздар
рыногындағы кас.                  рыногында касто.
тодиальдық қыз.                   диальдық қызметтi
меттiң қорытын.                   iске асыратын
дылары туралы                     заңды тұлғалар
есеп (14.11.96 ж.
N 43)
29  0610593  Депозитарлық      5     тоқсандық Бағалы қағаздар
қызметтiң қоры.                   рыногында депози.
тындылары туралы                  тарлық қызметті
есеп (14.11.96 ж.                 iске асыратын
N 43)                             заңды тұлғалар
30  0610783  Акциядағы инвес.  1-апи   жылдық  Институционалдық
тициялар туралы                   бiрлiктер - инвес.
есеп, қосылмаған                  торлар (банктер,
резидент еместер                  зейнетақы активтерiн
шығарған, ұзақ                    басқаратын компания.
мерзiмдi және                     лар, сақтандыру ұй.
қысқа мерзiмдi                    ымдары, инвестициялық
борышқорлық                       қорлар), инвестиция.
бағалы қағаздар                   лық қызметтi жүзеге
мен вексельдер                    асыратын басқа да
(04.06.02 ж.                      ұйымдар, сондай-ақ
N 18-г)                           кастодиандар
------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-----------------------------------------------
7                       8
-----------------------------------------------
1   1. Қазақстан Респуб.   1. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 8-күні
Банкi
2. Қазақстан Респуб.   2. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 7-күні
Банкi
2   1. Қазақстан Респуб.   1. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 9-күн
Банкi
2. Қазақстан Респуб.   2. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 8-күні
Банкі
3   1. Қазақстан Респуб.   1. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 8-күні
Банкi

22 0610686 Отчет о международных 10-ПБ квар- Совместные,
операциях с нерезиден- таль- иностранные
тами (23.02.2000 г. N 3) ная предприятия,
осуществляющие
внешнеэкономи-
ческие опера-
ции
23 0610687 Отчет о международных 11-ПБ квар- Страховые
страховых операциях и таль- организации
перестраховании ная
(23.02.2000 г. N 3)
24 0606507 Отчет о состоянии финан- 9-ПБ квар- Банки второго
совых требований к нере- таль- уровня
зидентам и обязательств ная
перед ними (10.04.00 г.
N 11)
25 0610676 Отчет о международных 15-ПБ квар- Номинальные
операциях по ценным таль- держатели и
бумагам с нерезидентами ная регистраторы
(16.01.01 г. N 2-с) ценных бумаг,
акционерные
общества,
самостоятельно
ведущие реест-
ры держателей
ценных бумаг
26 0610786 Отчет о движении налич- 16-ПБ месяч- Банки второго
ной иностранной валюты ная уровня
27 0610590 Отчет об итогах деятель- 2 месяч- Организаторы
ности организаторов тор- ная торгов с цен-
гов с ценными бумагами ными бумагами:
(14.11.96 г. N 43) фондовая биржа
и котировочная
организация
внебиржевого
рынка
28 0610592 Отчет об итогах касто- 4 квар- Юридические
диальной деятельности на таль- лица, осущест-
рынке ценных бумаг ная вляющие касто-
(14.11.96 г. N 43) диальную
деятельность
на рынке
ценных бумаг
29 0610593 Отчет об итогах депози- 5 квар- Юридические
тарной деятельности таль- лица, осущест-
(14.11.96 г. N 43) ная вляющие депо-
зитарную
деятельность
на рынке
ценных бумаг
30 0610783 Отчет об инвестициях в 1-апи годо- Институцио-
акции, долгосрочные и вая нальные едини-
краткосрочные долговые цы - инвесторы
ценные бумаги и векселя, (банки, компа-
выпущенные неаффилииро- нии по управ-
ванными нерезидентами лению пенсион-
(04.06.02 г. N 18-г) ными активами,
страховые
организации,
инвестиционные
фонды), другие
организации,
осуществляющие
инвестиционную
деятельность,
а также касто-
дианы
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N ! Адрес представления ! Срок представления
п/п! !
-------------------------------------------------------------------
1 ! 7 ! 8
-------------------------------------------------------------------
1 1. Нацбанку Республики Казахстан 1. 8 числа после отчетного
периода
2. Нацбанку Республики Казахстан 2. 7 числа после отчетного
периода
2 1. Нацбанку Республики Казахстан 1. 9 числа после отчетного
периода
2. Нацбанку Республики Казахстан 2. 8 числа после отчетного
периода
3 1. Нацбанку Республики Казахстан 1. 8 числа после отчетного
периода

2. Қазақстан Респуб.   2. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 7-күні
Банкi
4   1. Қазақстан Респуб.   1. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 7-күні
Банкi
2. Қазақстан Респуб.   2. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 6-күні
Банкi
5   Қазақстан Респуб.      есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 7-күні
Банкi
6   Қазақстан Респуб.      есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 2-жұмыс
Банкi                  күні сағат 16-ға
дейін
7   Қазақстан Респуб.      есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі келесі
Банкi                  күні сағат 17-ге
дейін
8   Қазақстан Респуб.      есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 2-ші жұмыс
Банкi                  күні сағат 17-ге
дейін
9   Қазақстан Респуб.      есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 8-күн
Банкi
10  1. Қазақстан Респуб.   1. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 5-ші жұмыс
Банкi                  күні сағат 16-ға
дейін
2. Екінші деңгейдегі   2. 2-ші жұмыс
банктің бас кеңсесі    күні
3. Қазақстан Респуб.   3. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 5-ші жұмыс
Банкi                  күні сағат 16-ға
дейін
11  1. Қазақстан Респуб.   1. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 15-күнге
Банкi                  дейін
2. Қазақстан Респуб.   2. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 15-күнге
Банкi                  дейін
12  Қазақстан Респуб.      есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейін 5-ші күні
Банкi                  сағат 17-ге дейін
13  1. Қазақстан Респуб.   1. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 10-күн
Банкiне
2. Қазақстан Респуб.   2. Есепті кезеңнен
ликасының Ұлттық       кейінгі 9-күн
Банкiне
14  а) Қазақстан           есептi кезеңнен
Республикасының        кейiнгі 10-күнге
Ұлттық Банкiне         дейін
б) ҚР Қаржы
министрлiгiне
15  ҚР Ұлттық Банкiнiң     есептi кезеңнен
респонденттiң тұрған   кейiнгi 40-күнде
жерi бойынша
облыстық филиалы
16  Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
17  Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
18  Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
19  Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
20  Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
21  Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
22  Қазақстан Республика.  есептi кезеңнен
сы Ұлттық Банкiнiң     кейiнгi 30-күнге
респонденттiң тұрған   дейiн
жерi бойынша облыстық
филиалы
23  Респонденттiң тұрған   есептi кезеңнен
жерi бойынша           кейiнгi 20-күнге
Қазақстан Республика.  дейiн
сының Ұлттық Банкiнiң
облыстық филиалы
24  Қазақстан              есептi кезеңнен
Республикасының        кейiнгi 20-күнге
Ұлттық Банкi           дейiн
25  Қазақстан              есептi кезеңнен
Республикасының        кейiнгi бiрiншi
Ұлттық Банкi           айдың 20-күнi
26  Қазақстан              есептi кезеңнен
Республикасының        кейiнгi 15-күнге
Ұлттық Банкi           дейiн
27  Бағалы қағаздар        есептi жылдан
жөніндегі ұлттық       кейiнгi 30-күнге
комиссия               дейiн
28  Бағалы қағаздар        есептi жылдан
жөніндегі ұлттық       кейiнгi 30-күнге
комиссия               дейiн
29  Бағалы қағаздар        есептi жылдан
жөніндегі ұлттық       кейiнгi 30-күнге
комиссия               дейiн
30  Қазақстан              20 маусымға
Республикасының        дейiн
Ұлттық Банкi
-----------------------------------------------
Об утверждении перечней форм общегосударственной и ведомственной статистической отчетности Республики Казахстан

2. Нацбанку Республики Казахстан 2. 7 числа после отчетного
периода
4 1. Нацбанку Республики Казахстан 1. 7 числа после отчетного
периода
2. Нацбанку Республики Казахстан 2. 6 числа после отчетного
периода
5 Нацбанку Республики Казахстан 7 числа после отчетного
периода
6 Национальному Банку Республики На 2 рабочий день после
Казахстан отчетного периода до 16
часов
7 Нацбанку Республики Казахстан на следующий день после
отчетного периода до 17
часов
8 Нацбанку Республики Казахстан на 2-й рабочий день после
отчетного периода до 17
часов
9 Нацбанку Республики Казахстан 8 числа после отчетного
периода
10 1. Национальному Банку Республики 1. на 5 рабочий день после
Казахстан отчетного периода до 16
часов
2. В головной офис банка второго 2. на 2-й рабочий день
уровня
3. Национальному Банку Республики 3. на 5 рабочий день после
Казахстан отчетного периода до 16
часов
11 1. Нацбанку Республики Казахстан 1. до 15 числа после
отчетного периода
2. Нацбанку Республики Казахстан 2. до 15 числа после
отчетного периода
12 Национальному Банку Республики 5 числа после отчетного
Казахстан периода до 17 часов
13 1. Нацбанку Республики Казахстан 1. 10 числа после отчетного
периода
2. Нацбанку Республики Казахстан 2. 9 числа после отчетного
периода
14 а) Нацбанку Казахстана до 10 числа после отчетного
периода
б) Минфину РК
15 Областному филиалу Национального на 40 день после отчетного
Банка Республики Казахстан периода
по месту нахождения респондента
16 Областному филиалу Национального до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан периода
по месту нахождения респондента
17 Областному филиалу Национального до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан периода
по месту нахождения респондента
18 Областному филиалу Национального до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан периода
по месту нахождения респондента
19 Областному филиалу Национального до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан периода
по месту нахождения респондента
20 Областному филиалу Национального до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан периода
по месту нахождения респондента
21 Областному филиалу Национального до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан периода
по месту нахождения респондента
22 Областному филиалу Национального до 30 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан периода
по месту нахождения респондента
23 Областному филиалу Национального до 20 числа после отчетного
Банка Республики Казахстан периода
по месту нахождения респондента
24 Национальному Банку Республики до 20 числа после отчетного
Казахстан периода
25 Национальному Банку Республики 20 числа первого месяца,
Казахстан следующего за отчетным
периодом
26 Национальному Банку Республики до 15 числа после отчетного
Казахстан периода
27 Национальному Банку Республики до 30 числа после отчетного
Казахстан периода
28 Национальному Банку Республики до 30 числа после отчетного
Казахстан периода
29 Национальному Банку Республики до 30 числа после отчетного
Казахстан периода
30 Национальному Банку Республики до 20 июня
Казахстан
-------------------------------------------------------------------