Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің биоресурстарды қорғау жөніндегi жекелеген мемлекеттiк мекемелерiн қайта ұйымдастыру және қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 наурыздағы N 247 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Балқаш биоресурстарды қорғау жөніндегi аймақтық мекемесi" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Балқаш-Алакөл балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы" және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің "Зайсан-Ертiс балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы" мемлекеттiк мекемелерiне бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Солтүстiк Каспий биоресурстарды қорғау жөнiндегi аймақтық мекемесi" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінің "Орал-Каспий облысаралық балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөніндегi бассейндiк басқармасы" мемлекеттiк мекемесi болып қайта аталсын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604   қаулысымен .
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыны iске асыру жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации и переименовании отдельных государственных учреждений по охране биоресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2003 года N 247
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Балхашское региональное учреждение по охране биоресурсов" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан путем разделения на государственные учреждения "Балхаш-Алакольское бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и "Зайсан-Иртышское бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Переименовать государственное учреждение "Северо-Каспийское региональное учреждение по охране биоресурсов" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в государственное учреждение "Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604  )
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан