Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы N 285 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.21. N 697 (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң жанынан Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 26, 284-құжат) мынадай
толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Шағын және орта бизнес мәселелерi жөніндегi комиссияның құрамына:
Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсiп палаталары одағының президентi Хамит Қошанұлы Рақышев (келiсiм бойынша) енгiзілсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 285. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21 июля 2006 года N 697 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 285 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 июля 2006 года N  697 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883 "О создании Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 26, ст. 284) следующее дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса:
Ракишева Хамита Кошановича - президента Союза торгово-промышленных палат Республики Казахстан (по согласованию).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан