Қазақстан Pecпубликасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдеріне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы N 287 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына және "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 21 наурыздағы
N 287 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкіметінің кейбiр
шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.05.2006 N 447 қбп қаулысымен.
2. (Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.18. N 505 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. (Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.05.31. N 484 қбү Қаулысымен).
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 13.05.2024 № 368 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. "Бiрлескен және басқа да жұмыстарды орындауға байланысты мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердi беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 31 мамырдағы N 743 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 19, 250-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Бiрлескен және басқа да жұмыстарды орындауға байланысты мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердi беру ережесiнде:
9-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi агенттігінің" деген сөздер "мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi уәкiлеттi мемлекеттiк органның" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 287.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 марта 2003 года N 287
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.05.2006 N 447 дсп.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.06.2007 N 505 (вводится в действие с 09.08.2007)
3. Утратил силу - постановлением Правительства РК от 31.05.2006 N 484 дсп.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 13.05.2024 № 368 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. В постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2001 года N 743 "Об утверждении Правил передачи сведений, составляющих государственные секреты, в связи с выполнением совместных и других работ" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 19, ст. 250):
в Правилах передачи сведений, составляющих государственные секреты, в связи с выполнением совместных и других работ, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 9 слова "Агентстве Республики Казахстан" заменить словами "уполномоченном государственном органе".