И.Д. Меркель туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 наурыздағы N 293 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Иоган Давидович Меркель Қазақстан Республикасының Әділет бірінші вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Меркеле И.Д.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2003 года N 293
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Меркеля Иогана Давидовича первым вице-министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан