"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне адвокаттық қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының заң жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 наурыздағы N 298 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 тамыздағы N 875 қаулысымен енгізілген Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатындағы "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне адвокаттық қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының заң жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам адвокатской деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 298
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам адвокатской деятельности", находящийся на рассмотрении Сената Парламента Республики Казахстан, внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 875.
Премьер-Министр
Республики Казахстан