Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 26 маусымдағы N 871 және 2001 жылғы 24 шiлдедегі N 996 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 сәуірдегі N 315 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2001-2005 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында биотехнологиялық өнiм өндiрудi ғылыми-техникалық қамтамасыз ету және ұйымдастыру" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 26 маусымдағы N 871 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 24-25, 298-құжат);
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2001-2005 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасында биотехнологиялық өнiм өндiрудi ғылыми-техникалық қамтамасыз ету және ұйымдастыру" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасында:
"1. Бағдарламаның паспорты" деген бөлiм "Бағдарламаның мiндеттерi" деген бөлiмшеден кейiн мынадай мазмұндағы "Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген бөлiмшемен толықтырылсын:
"Қажеттi ресурстар және   Бағдарламаны қаржылық қамтамасыз ету
оларды қаржыландыру       мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде тиiстi
көздерi"                  қаржы жылдарына арналған республикалық
бюджетте көзделген қаражат шегiнде
iс-шараларды iске асыру үшiн қажеттi
бюджет қаражаты көлемiнде жүзеге
асырылады.
Бағдарламаны iске асыруға байланысты
көзделген қаржылық шығындар барлығы
589,2 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде
жылдар бойынша:
2001 жылы - 77,2 млн. теңге; 2002 жылы -
98,0 млн. теңге; 2003 жылы - 138,0
млн. теңге; 2004 жылы - 138,0 млн. теңге;
2005 жылы - 138,0 млн. теңге";
"6. "Қажеттi ресурстар және қаржыландыру көздерi" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны қаржылық қамтамасыз ету мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде тиiсті қаржы жылдарына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде iс-шараларды iске асыру үшiн қажеттi бюджет қаражаты көлемiнде жүзеге acырылады.
Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржылық шығындар барлығы 589,2 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 жылы - 77,2 млн. теңге; 2002 жылы - 98,0 млн. теңге; 2003 жылы - 138,0 млн. теңге; 2004 жылы - 138,0 млн. теңге; 2005 жылы - 138,0 млн. теңге";
"8. Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген бөлiм 6 "Болжамды шығыстар" (млн. теңге)" және 7 "Қаржыландыру көзi" деген бағандармен толықтырылсын;
6-баған:

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 871 и от 24 июля 2001 года N 996
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 315. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 871 "Об утверждении Республиканской научно-технической программы "Научно-техническое обеспечение и организация производства биотехнологической продукции в Республике Казахстан" на 2001-2005 годы (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 24-25, ст. 298):
в Республиканской научно-технической программе "Научно-техническое обеспечение и организация производства биотехнологической продукции в Республике Казахстан" на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
раздел "1. Паспорт Программы" после подраздела "Задачи Программы" дополнить подразделом "Необходимые ресурсы и источники их финансирования" следующего содержания:
"Необходимые ресурсы и   Финансовое обеспечение Программы
источники их             осуществляется в рамках
финансирования           государственного заказа в пределах
средств, предусмотренных в республиканском
бюджете на соответствующие финансовые годы
в объеме бюджетных средств, необходимых
для реализации мероприятий.
Предусмотренные финансовые затраты,
связанные с реализацией Программы,
составляют всего 589,2 млн. тенге, в том
числе по годам: в 2001 году - 77,2 млн.
тенге; в 2002 году - 98,0 млн. тенге;
2003 году - 138,0 млн. тенге; 2004 году
- 138,0 млн. тенге; 2005 году - 138,0
млн. тенге";
раздел "6. Необходимые ресурсы и источники финансирования" изложить в следующей редакции:
"Финансовое обеспечение Программы осуществляется в рамках государственного заказа в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующие финансовые года, в объеме бюджетных средств, необходимых для реализации мероприятий.
Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией программы, составляют всего 589,2 млн. тенге, в том числе по годам: в 2001 году - 77,2 млн. тенге; в 2002 году - 98,0 млн. тенге; в 2003 году - 138,0 млн. тенге; в 2004 году - 138,0 млн. тенге; в 2005 году - 138,0 млн. тенге";
раздел "8. План мероприятий по реализации Программы" дополнить графами 6 "Предполагаемые расходы (млн. тенге)" и 7 "Источник финансирования";
графу 6:

реттiк нөмiрлерi 1, 2, 3, 4, 5-жолдар мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Талап етiлмейдi";
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 46,994 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 6,994; 2002 - 10,0; 2003 - 10,0; 2004 - 10,0; 2005 - 10,0";
реттiк нөмiрi 7-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 28,93 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 0,93; 2002 - 7,0; 2003 - 7,0; 2004 - 7,0; 2005 - 7,0";
реттiк нөмiрi 8-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 169,161 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 8,641; 2002 - 11,63; 2003 - 49,63; 2004 - 49,63; 2005 - 49,63";
реттiк нөмiрi 9-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 25,73 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 7,33; 2002 - 4,6; 2003 - 4,6; 2004 - 4,6; 2005 - 4,6";
реттiк нөмiрi 10-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 138,576 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 26,576; 2002 - 28,0; 2003 - 28,0; 2004 - 28,0; 2005 - 28,0";
реттiк нөмiрi 11-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 14,898 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 0,498; 2002 - 2,1; 2003 - 4,1; 2004 - 4,1; 2005 - 4,1";
реттiк нөмiрi 12-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 76,47 млн. теңге оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 14,39; 2002 - 15,52; 2003 - 15,52; 2004 - 15,52; 2005 - 15,52";
реттiк нөмiрi 13-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 10,46 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 0,66; 2002 - 2,45; 2003 - 2,45; 2004 - 2,45; 2005 - 2,45";
реттiк нөмiрi 14-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 11,06 млн. теңге оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 0,86; 2002 - 2,55; 2003 - 2,55; 2004 - 2,55; 2005 - 2,55";
реттiк нөмiрi 15-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 14,243 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 0,843; 2002 - 3,35; 2003 - 3,35; 2004 - 3,35; 2005 - 3,35";
реттiк нөмiрi 16-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 16,12 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 0,72; 2002 - 3,85; 2003 - 3,85; 2004 - 3,85; 2005 - 3,85";
реттiк нөмiрi 17-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 36,558 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2001 - 8,798; 2002 - 6,95; 2003 - 6,94; 2004 - 6,94; 2005 - 6,93";
реттiк нөмiрлерi 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-жолдардың 7-бағаны мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Республикалық бюджет";
2) "2002-2006 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасының фармацевтика өнеркәсiбiн дамыту үшiн бiрегей фитопрепараттарды әзiрлеу және өндiрiске енгiзу" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 шiлдедегi N 996 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 27, 345-құжат):

строки, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5, дополнить словами следующего содержания: "Не требуется";
строки, порядковый номер 6, дополнить словами следующего содержания: "Всего 46,994 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 6,994; 2002 - 10,0; 2003 - 10,0; 2004 - 10,0; 2005 - 10,0";
строки, порядковый номер 7, дополнить словами следующего содержания: "Всего 28,93 млн.тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 0,93; 2002 - 7,0; 2003 - 7,0; 2004 - 7,0; 2005 - 7,0";
строки, порядковый номер 8, дополнить словами следующего содержания: "Всего 169,161 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 8,641; 2002 - 11,63; 2003 - 49,63; 2004 - 49,63; 2005 - 49,63";
строки, порядковый номер 9, дополнить словами следующего содержания: "Всего 25,73 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 7,33; 2002 - 4,6; 2003 - 4,6; 2004 - 4,6; 2005 - 4,6";
строки, порядковый номер 10, дополнить словами следующего содержания: "Всего 138,576 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 26,576; 2002 - 28,0; 2003 - 28,0; 2004 - 28,0; 2005 - 28,0";
строки, порядковый номер 11, дополнить словами следующего содержания: "Всего 14,898 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 0,498; 2002 - 2,1; 2003 - 4,1; 2004 - 4,1; 2005 - 4,1";
строки, порядковый номер 12, дополнить словами следующего содержания: "Всего 76,47 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 14,39; 2002 - 15,52; 2003 - 15,52; 2004 - 15,52; 2005 - 15,52";
строки, порядковый номер 13, дополнить словами следующего содержания: "Всего 10,46 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 0,66; 2002 - 2,45; 2003 - 2,45; 2004 - 2,45; 2005 - 2,45";
строки, порядковый номер 14, дополнить словами следующего содержания: "Всего 11,06 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 0,86; 2002 - 2,55; 2003 - 2,55; 2004 - 2,55; 2005 - 2,55";
строки, порядковый номер 15, дополнить словами следующего содержания: "Всего 14,243 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 0,843; 2002 - 3,35; 2003 - 3,35; 2004 - 3,35; 2005 - 3,35";
строки, порядковый номер 16, дополнить словами следующего содержания: "Всего 16,12 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 0,72; 2002 - 3,85; 2003 - 3,85; 2004 - 3,85; 2005 - 3,85";
строки, порядковый номер 17, дополнить словами следующего содержания: "Всего 36,558 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2001 - 8,798; 2002 - 6,95; 2003 - 6,94; 2004 - 6,94; 2005 - 6,93";
графу 7, строк, порядковые номера 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, дополнить словами следующего содержания: "Республиканский бюджет";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2001 года N 996 "Об утверждении Республиканской научно-технической программы "Разработка и внедрение в производство оригинальных фитопрепаратов для развития фармацевтической промышленности Республики Казахстан" на 2002-2006 годы (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 27, ст. 345):

көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2002-2006 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасының фармацевтика өнеркәсiбiн дамыту үшiн бірегей фитопрепараттарды әзiрлеу және өндiрiске енгiзу" республикалық ғылыми-техникалық бағдарламасында:
"1. Бағдарламаның паспорты" деген бөлiм "Бағдарламаның мiндеттерi" деген бөлiмшеден кейiн мынадай мазмұндағы "Қажеттi ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген бөлiмшемен толықтырылсын:"
"Қажеттi ресурстар және   Бағдарламаны қаржылық қамтамасыз ету
оларды қаржыландыру       мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде тиiстi
көздерi"                  қаржы жылдарына арналған республикалық
бюджетте көзделген қаражат шегiнде
iс-шараларды iске асыру үшiн қажеттi
бюджет қаражаты көлемiнде жүзеге
асырылады.
Бағдарламаны iске асыруға байланысты
көзделген қаржылық шығындар барлығы
408,0 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде
жылдар бойынша: 2002 жылы - 102,0 млн.
теңге; 2003 жылы - 102,0 млн. теңге;
2004 жылы - 102,0 млн. теңге; 2005 жылы
102,0 млн. теңге";
"6. "Қажеттi ресурстар мен қаржыландыру көздерi" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламаны қаржылық қамтамасыз ету мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде Бағдарламаның әкімшісімен тиiсті қаржы жылдарына арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде іс-шараларды iске асыру үшiн қажеттi бюджет қаражаты көлемiнде жүзеге асырылады.
Бағдарламаны iске асыруға байланысты көзделген қаржылық шығындар барлығы 408,0 млн. теңгенi құрайды, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 жылы - 102,0 млн. теңге; 2003 жылы - 102,0 млн. теңге; 2004 жылы - 102,0 млн. теңге; 2005 жылы - 102,0 млн. теңге";
"8. Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiм "Болжамды шығыстар" (млн. теңге)" және "Қаржыландыру көзi" деген бағандармен толықтырылсын;
"Болжамды шығыстар (млн.теңге)" деген баған:
реттiк нөмiрлерi 1, 2, 3, 4, 5, 6-жолдар мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Талап етiлмейдi";
реттiк нөмiрi 7-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 8,0 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 - 2,0; 2003 - 2,0; 2004 - 2,0; 2005 - 2,0";
реттiк нөмiрi 8-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 12,0 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 - 2,0; 2003 - 3,0; 2004 - 3,0; 2005 - 3,0";
реттiк нөмiрi 9-жол мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 36,0 млн. теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 - 9,0; 2003 - 9,0; 2004 - 9,0; 2005 - 9,0";
реттiк нөмiрлерi 10, 11, 12-жолдар мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: "Барлығы 8,0 млн.теңге, оның iшiнде жылдар бойынша: 2002 - 2,0; 2003 - 2,0; 2004 - 2,0; 2005 - 2,0";

в Республиканской научно-технической программе "Разработка и внедрение в производство оригинальных фитопрепаратов для развития фармацевтической промышленности Республики Казахстан" на 2002-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
раздел "1. Паспорт Программы" после подраздела "Задачи Программы" дополнить подразделом "Необходимые ресурсы и источники их финансирования" следующего содержания:
"Необходимые        Финансовое обеспечение Программы
ресурсы и           осуществляется в рамках государственного заказа
источники их        в пределах средств, предусмотренных в
финансирования      республиканском бюджете на соответствующие
финансовые годы в объеме бюджетных средств,
необходимых для реализации мероприятий.
Предусмотренные финансовые затраты,
связанные с реализацией Программы,
составляют всего 408,0 млн. тенге, в том
числе по годам: в 2002 году - 102,0 млн. тенге;
2003 году - 102,0 млн. тенге; 2004 году - 102,0
млн. тенге; 2005 году - 102,0 млн. тенге";
раздел "6. Необходимые ресурсы и источники финансирования" изложить в следующей редакции:
"Финансовое обеспечение Программы осуществляется в рамках государственного заказа в пределах средств, предусмотренных администратором Программы в республиканском бюджете на соответствующие финансовые годы, в объеме бюджетных средств, необходимых для реализации мероприятий.
Предусмотренные финансовые затраты, связанные с реализацией Программы, составляют всего 408,0 млн. тенге, в том числе по годам: в 2002 году - 102,0 млн. тенге; 2003 году - 102,0 млн. тенге; 2004 году - 102,0 млн. тенге; 2005 году - 102,0 млн. тенге";
раздел "8. План мероприятий по реализации Программы" дополнить графами "Предполагаемые расходы (млн. тенге)" и "Источник финансирования";
графу "Предполагаемые расходы (млн. тенге)":
строки, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5, 6, дополнить словами следующего содержания: "Не требуется";
строки, порядковый номер 7, дополнить словами следующего содержания: "Всего 8,0 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2002 - 2,0; 2003 - 2,0; 2004 - 2,0; 2005 - 2,0";
строки, порядковый номер 8, дополнить словами следующего содержания: "Всего 12,0 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2002 - 3,0; 2003 - 3,0; 2004 - 3,0; 2005 - 3,0";
строки, порядковый номер 9, дополнить словами следующего содержания: "Всего 36,0 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2002 - 9,0; 2003 - 9,0; 2004 - 9,0; 2005 - 9,0";
строки, порядковые номера 10, 11, 12, дополнить словами следующего содержания: "Всего 8,0 млн. тенге, в т.ч. по годам: 2002 - 2,0; 2003 - 2,0; 2004 - 2,0; 2005 - 2,0";