Демалыс күнiн ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 сәуірдегі N 338 қаулысы
Еңбекшiлер демалысы үшiн қолайлы жағдай жасау және 2003 жылғы мамырда жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Демалыс күнi 2003 жылғы 4 мамыр жексенбiден 2003 жылғы 2 мамыр жұма күнiне ауыстырылсын.
2. Қаржылығын қоса алғанда, қажеттi өнiм өндiру, қызметтер көрсету, сондай-ақ құрылыс объектiлерiн iске қосу үшiн еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етiлген ұйымдарға кәсіподақ ұйымдарымен келiсiм бойынша 2003 жылғы 2 мамырда жұмыc жүргiзу құқығы берілсiн.
Көрсетiлген күнi жұмыс iстегендерге қолданыстағы заңнамаға сәйкес өтемақы төленеді.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2003 года N 338
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в мае 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перенести день отдыха с воскресенья 4 мая 2003 года на пятницу 2 мая 2003 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, оказания услуг, включая финансовые, а также ввода в действие объектов строительства производить по согласованию с профсоюзными организациями работу 2 мая 2003 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим законодательством.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан