Амангелдi газ кен орнын тәжiрибелік-өнеркәсiптiк пайдалануға уақтылы iске қосуды қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 сәуірдегі N 355 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы үшiн маңызды стратегиялық мәнi бар Амангелдi газ кен орнын тәжiрибелiк-өнеркәсiптік пайдалануға уақытылы iске қосуды қамтамасыз ету қажеттiлігiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Амангелдi газ кен орнының кешендi газ дайындау қондырғысы мен инфрақұрылымы объектiлерiн пайдалануды iске қосуды қамтамасыз ететiн Амангелдi газ кен орнына жабдықтар берушi, оны жайластыру жөнiндегi құрылыс-монтаждау жұмыстарын берушi болып "Қазхиммонтаж холдинг" aшық акционерлік қоғамы (бұдан әрi - "Қазхиммонтаж холдинг" AAҚ) белгiленсiн.
2. "ҚазТрансГаз" жабық акционерлік қоғамына Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес бiр көзден сатып алу тәсiлiмен жабдықтар беру және жоғарыда көрсетiлген жұмыстарды орындау жөнiнде "Қазхиммонтаж холдинг" ААҚ-мен шарт жасасу ұсынылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О мерах по обеспечению своевременного ввода в опытно-промышленную эксплуатацию месторождения газа Амангельды
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2003 года N 355
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" и в связи с необходимостью обеспечения своевременного ввода Амангельдинского месторождения газа, имеющего важное стратегическое значение для Республики Казахстан, в опытно-промышленную эксплуатацию Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить поставщиком оборудования, строительно-монтажных работ по обустройству месторождения газа Амангельды, обеспечивающих ввод в эксплуатацию установки комплексной подготовки газа и объектов инфраструктуры Амангельдинского газового месторождения - открытое акционерное общество "Казхиммонтаж холдинг" (далее - ОАО "Казхиммонтаж холдинг").
2. Рекомендовать закрытому акционерному обществу "КазТрансГаз" заключить договор по поставке оборудования и выполнению вышеуказанных работ с ОАО "Казхиммонтаж холдинг" в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках, способом закупок из одного источника.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан