"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне (Ерекше бөлім) нотариат мәселелері бойынша толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 сәуірдегі N 360 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 тамыздағы N 899 қаулысымен енгізілген Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіндегі "Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне (Ерекше бөлім) нотариат мәселелері бойынша толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарылып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть) по вопросам нотариата"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2003 года N 360
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть) по вопросам нотариата", находящийся на рассмотрении Мажилиса Парламента Республики Казахстан, внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2002 года N 899.
Премьер-Министр
Республики Казахстан