"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 сәуірдегі N 399 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы
1-бап. "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2002 ж., N 22, 190-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1-бапта:
"631555690" деген сан "704173753" деген санмен ауыстырылсын;
"562836287" деген сан "632554894" деген санмен ауыстырылсын;
"11089412" деген сан "13988868" деген санмен ауыстырылсын;
"714395690" деген сан "787013753" деген санмен ауыстырылсын;
"678536417" деген сан "746992137" деген санмен ауыстырылсын;
"35859273" деген сан "40021616" деген санмен ауыстырылсын;
"2" деген сан "1,9" деген санмен ауыстырылсын;
2) 2-бапта:
"4427500" деген сан "4235000" деген санмен ауыстырылсын;
"515200" деген сан "492800" деген санмен ауыстырылсын;
"3912300" деген сан "3742200" деген санмен ауыстырылсын;
3) 3-бапта:
"18267750" деген сан "17710000" деген санмен ауыстырылсын;
"10263500" деген сан "10010000" деген санмен ауыстырылсын;
4) 13-бапта:
2) тармақша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Зейнетақының ең төменгi мөлшерi:
2003 жылғы 1 қаңтардан бастап - 5000 теңге;
2003 жылғы 1 маусымнан бастап - 5500 теңге мөлшерiнде белгiленсiн.";
5) 16-бапта:
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) Қазақстан Республикасының аумағында өндiрiлген тауарларға, орындалған жұмыстарға және көрсетiлген қызметтерге қосылған құн салығы бойынша Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi үшiн Астана қаласында 240 төсектiк аурухана кешенiнiң құрылысына 70273 мың теңге сомасында;";
мынадай мазмұндағы 1-2) тармақшамен толықтырылсын:
"1-2) Ресей Федерациясының аумағынан шығаратын және импортталатын тауарларға қосылған құн салығынан басқа, Қазақстан Республикасының аумағына импортталатын тауарларға қосылған құн салығы бойынша Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi үшiн Астана қаласында 240 төсектiк аурухана кешенiнiң құрылысына 1061481 мың теңге сомасында;";
3) тармақшада:

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2003 года N 399
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение в Мажилис Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2003 год"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 г. "О республиканском бюджете на 2003 год" следующие изменения и дополнения (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2002 г. N 22, ст. 190):
1) в статье 1:
цифры "631555690" заменить цифрами "704173753";
цифры "562836287" заменить цифрами "632554894";
цифры "11089412" заменить цифрами "13988868";
цифры "714395690" заменить цифрами "787013753";
цифры "678536417" заменить цифрами "746992137";
цифры "35859273" заменить цифрами "40021616";
цифру "2" заменить цифрой "1,9";
2) в статье 2:
цифры "4427500" заменить цифрами "4235000";
цифры "515200" заменить цифрами "492800";
цифры "3912300" заменить цифрами "3742200";
3) в статье 3:
цифры "18267750" заменить цифрами "17710000";
цифры "10263500" заменить цифрами "10010000";
4) в статье 13:
подпункт 2) исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"Установить минимальный размер пенсии:
с 1 января 2003 года - 5000 тенге;
с 1 июня 2003 года - 5500 тенге.";
5) в статье 16:
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) по налогу на добавленную стоимость на произведенные товары, выполненные работы и оказанные услуги на территории Республики Казахстан в сумме 70273 тысяч тенге за строительство больничного комплекса на 240 коек в городе Астане для Министерства здравоохранения Республики Казахстан;";
дополнить подпунктом 1-2) следующего содержания:
"1-2) по налогу на добавленную стоимость на товары, импортируемые на территорию Республики Казахстан, кроме налога на добавленную стоимость на товары, происходящие и импортируемые с территории Российской Федерации, в сумме 1061481 тысяч тенге за строительство больничного комплекса на 240 коек в городе Астане для Министерства здравоохранения Республики Казахстан;";
в подпункте 3):

"497569" деген сан "996959" деген санмен ауыстырылсын;
қазақ тiлiндегi мәтiнiнде төртiншi абзацтағы "теңге" деген сөзден кейiн ";" белгiсi қойылып, "берешектердi өтеуге арналған қаражат ескерiлсiн" деген сөздер алынып тасталсын және мынадай мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi үшiн Астана қаласында 240 төсектiк аурухана кешенiнiң құрылысы бойынша - 499390 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) кедендiк бақылау мен кеден рәсiмдерiн жүзеге асырудан түсетiн түсiмдер бойынша Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi үшiн Астана қаласында 240 төсектiк аурухана кешенiнiң құрылысы бойынша 21947 мың теңге берешектердi өтеуге арналған қаражат ескерiлсiн.";
6) 18-бапта:
"1914445" деген сан "2548445" деген санмен ауыстырылсын;
"65000" деген цифры "409000" деген санмен ауыстырылсын;
"170000" деген сан "460000" деген санмен ауыстырылсын;
7) 29-бапта:
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылға көшi-қон квотасына енгiзiлген оралмандардың 254 отбасына және 2003 жылға бекiтiлген көшi-қон квотасына сәйкес көшiп келетiн оралмандар отбасыларына беру үшiн тұрғын үй сатып алуға, салуға, қайта жаңартуға және күрделi жөндеуден өткiзуге - 2614221 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерiлсiн.";
8) 35-бапта "500000" деген сан "1500000" деген санмен ауыстырылсын;
9) мынадай мазмұндағы 35-1, 35-2-баптармен толықтырылсын:
"35-1-бап. 2003 жылға арналған республикалық бюджетте 12000000 мың теңге, оның iшiнде:
"Қазақстанның Даму Банкi" жабық акционерлiк қоғамының жарғылық капиталын толықтыруға - 7700000 мың теңге;
"Қазақстанның Даму Банкi" жабық акционерлiк қоғамына кредиттiк ресурстар беруге - 4300000 мың теңге сомасында қаражат көзделсiн.
35-2-бап. 2003 жылға арналған республикалық бюджетте мынадай ұйымдардың жарғылық капиталдарын қалыптастыруға 33700000 мың теңге, оның iшiнде:
Қазақстандық инвестициялық қорға - 23000000 мың теңге;
"Мемлекеттiк сақтандыру корпорациясы" акционерлiк қоғамына - 7700000 мың теңге;
Инновациялық қорға - 3000000 мың теңге қаражат көзделсiн.";
10) көрсетiлген Заңға 1-қосымша осы Заңға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
11) көрсетiлген Заңға 7-қосымшадағы 2003 жылға арналған республикалық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдағы бiлiм беру объектiлерiн салу инвестициялық жобалары тiзбесiнiң 21-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"21 Түркiстан қаласының Ясы ауылында 1266 және 1200 орындық екi мектеп салу";
12) көрсетiлген Заңға 10-қосымша осы Заңға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

цифры "497569" заменить цифрами "996959";
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"499390 тысячи тенге - на строительство больничного комплекса на 240 коек в городе Астане для Министерства здравоохранения Республики Казахстан.";
дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) по поступлениям от осуществления таможенного контроля и таможенных процедур в сумме 21947 тысяч тенге на строительство больничного комплекса на 240 коек в городе Астане для Министерства здравоохранения Республики Казахстан.";
6) в статье 18:
цифры "1914445" заменить цифрами "2548445";
цифры "65000" заменить цифрами "409000";
цифры "170000" заменить цифрами "460000";
7) в статье 29:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"2614221 тысяча тенге - на приобретение, строительство, реконструкцию и капитальный ремонт жилья для предоставления 254 семьям оралманов, включенных в квоту иммиграции на 2002 год, и семьям оралманов, прибывающих в соответствии с утвержденной квотой иммиграции на 2003 год."
8) в статье 35 цифры "500000" заменить цифрами "1500000";
9) дополнить статьями 35-1, 35-2 следующего содержания:
"Статья 35-1. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2003 год средства в сумме 12000000 тысяч тенге, в том числе:
на пополнение уставного капитала закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана" - 7700000 тысяч тенге;
на предоставление кредитных ресурсов закрытому акционерному обществу "Банк Развития Казахстана" - 4300000 тысяч тенге.
Статья 35-2. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2003 год средства в сумме 33700000 тысяч тенге на формирование уставных капиталов следующих организаций:
Казахстанского инвестиционного фонда - 23000000 тысяч тенге;
акционерного общества "Государственная страховая корпорация" - 7700000 тысяч тенге;
Инновационного фонда - 3000000 тысяч тенге.";
10) приложение 1 к указанному Закону изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Закону;
11) в приложении 7 к указанному Закону пункт 21 Перечня инвестиционных проектов строительства объектов образования на селе, финансируемых из республиканского бюджета на 2003 год, изложить в следующей редакции:
"21 Строительство двух школ на 1266 и 1200 мест в селе Яссы, город Туркестан";
12) приложение 10 к указанному Закону изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Закону;

13) көрсетiлген Заңға 11-қосымша осы Заңға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2-бап. Осы Заң қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
"2003 жылға арналған республикалық
бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы
N   Заңына
1-ҚОСЫМША
"2003 жылға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының
2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-ІІ
Заңына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының 2003 жылға арналған
республикалық бюджетi
-------------------------------------------------------------------
Санаты                     Атауы                         Сомасы,
Сыныбы                                                мың теңге
Ішкi сыныбы
Ерекшелiгi
-------------------------------------------------------------------
1                         2                              3
-------------------------------------------------------------------
Түсімдер                                       704173753
І. Кірістер                                    632554894
1         Салық түсiмдерi                                574418740
01      Кiрiстерге салынатын табыс салығы              269312332
1     Корпоративтік табыс салығы                     269312332
01  Резидент заңды тұлғалардан алынатын
корпоративтiк табыс салығы                     160819371
02  Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын        10566678
корпоративтiк табыс салығы
03  Резидент заңды тұлғалардан алынатын, төлем       4018696
көзiнен ұсталатын корпоративтiк табыс салығы
04  Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын,       11834971
төлем көзiнен ұсталатын корпоративтiк табыс
салығы
05  Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген    75220987
тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды
тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс
салығы
06  Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген     1939139
тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының
төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды
тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс
салығы
07  Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген     4912490
тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының
төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды
тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс
салығы
05      Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер          261913625
көрсетуге салынатын iшкi салықтар
1     Қосылған құн салығы                            205153520
01  Қазақстан Республикасының аумағында             59562537
өндiрiлген тауарларға, орындалған
жұмыстарға және көрсетiлген қызметтерге
салынатын қосылған құн салығы
02  Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын      85059008
және импортталатын тауарларға салынатын
қосылған құн салығынан басқа, Қазақстан
Республикасының аумағына импортталатын
тауарларға салынатын қосылған құн салығы
04  Резидент емес үшiн қосылған құн салығы           8500626
05  Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын      49993345
және импортталатын тауарларға салынатын
қосылған құн салығы
06  Ресейден шығарылатын және импортталатын          1291542
тауарларға салынатын қосылған құн салығынан
басқа, Қазақстанға импортталатын тауарлардың
кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу
нәтижесiнде жете есептелген қосылған құн салығы
07  Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын        746462
және импортталатын тауарлардың кедендiк
құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу
нәтижесiнде жете есептелген қосылған
құн салығы

13) приложение 11 к указанному Закону изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему Закону.
2. Настоящий Закон вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение 1
к Закону Республики Казахстан
"О внесении изменений и
дополнений в Закон Республики
Казахстан "О республиканском
бюджете на 2003 год"
от     2003 года  N
"Приложение 1
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете
на 2003 год"
от 12 декабря 2002 года N 362-II
Республиканский бюджет Республики Казахстан на 2003 год
-------------------------------------------------------------------
Категория                                              !  Сумма,
Класс                                               !тыс. тенге
Подкласс              Наименование               !
Специфика                                    !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                     !     3
-------------------------------------------------------------------
Поступления                                704173753
I. Доходы                                  632554894
1              Налоговые поступления                      574418740
01          Подоходный налог на доходы                 269312332
1        Корпоративный подоходный налог             269312332
01   Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-резидентов                 160819371
02   Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-нерезидентов                10566678
03   Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-резидентов, удерживаемый
у источника выплаты                          4018696
04   Корпоративный подоходный налог
с юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты            11834971
05   Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-организаций сырьевого
сектора по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан         75220987
06   Корпоративный подоходный налог
с юридических лиц-резидентов,
удерживаемый у источника выплаты
организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан                         1939139
07   Корпоративный подоходный налог c
юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты
организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан          4912490
05          Внутренние налоги на товары, работы и
услуги                                     261913625
1        Налог на добавленную стоимость             205153520
01   Налог на добавленную стоимость на
произведенные товары, выполненные
работы и оказанные услуги на
территории Республики Казахстан             59562537
02   Налог на добавленную стоимость на
товары, импортируемые на территорию
Республики Казахстан, кроме налога
на добавленную стоимость на товары,
происходящие и импортируемые
с территории Российской Федерации           85059008
04   Налог на добавленную стоимость за
нерезидента                                  8500626
05   Налог на добавленную стоимость на
товары, происходящие и импортируемые с
территории Российской Федерации             49993345
06   Налог на добавленную стоимость,
доначисленный в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости товаров, импортируемых
в Казахстан, кроме налога на добавленную
стоимость на товары, происходящие и
импортируемые из России                      1291542
07   Налог на добавленную стоимость,
доначисленный в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости товаров, происходящих и
импортируемых с территории Российской
Федерации                                     746462

2       Акциздер                                         4716525
29  Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген,
газ конденсатын қоса алғанда, шикі мұнай          765300
41  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       44310
латын спирттiң барлық түрi
42  Қазақстан Республикасының аумағына                 74400
импортталатын арақ
43  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       23600
латын ликер-арақ бұйымдары, этил спиртiнiң
көлемдi үлесi 12-ден 30 процентке дейiн және
одан жоғары күшейтiлген шырындар мен
күшейтiлген сусындар
44  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       83200
латын шараптар
45  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       26283
латын коньяктар
46  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         860
латын шампан шараптары
47  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.      549400
латын сыра
48  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       12800
латын этил спиртiнiң көлемдi үлесi 1,5-нан
12 процентке дейiн алкоголі аз күшейтілген
сусындар, күшейтілген шырындар
49  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        2100
латын бекіре және албырт балықтардың уылдырығы
50  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.      304650
латын темекi бұйымдары
55  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.      473600
латын жеңiл автомобильдер (мүгедектерге
арнайы арналған, қолмен басқарылатын
автомобильдерден басқа)
57  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       35380
латын алтыннан, платинадан немесе күмiстен
жасалған зергерлiк бұйымдар
58  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         350
латын шарап материалдары
60  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.     2277330
латын бензин (авиациялықты қоспағанда)
70  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         756
латын спирттiң барлық түрлерiнiң кедендiк
құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу
нәтижесiнде жете есептелген акциздер
71  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         589
латын арақтың кедендiк құнына тәуелсiз
сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
72  Қазақстанға импортталатын ликер-арақ                 232
бұйымдарының, этил спиртiнiң көлемдi үлесi
12-ден 30%-ке дейiн және одан жоғары күшейтiлген
шырындардың және күшейтiлген сусындардың
кедендiк құнына тәуелсiз сараптама
жүргізу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
73  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        1422
латын шараптардың кедендiк құнына тәуелсiз
сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
74  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         451
латын коньяктардың кедендiк құнына тәуелсiз
сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
75  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.          13
латын шампан шараптарының кедендiк құнына
тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
76  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        3076
латын сыраның кедендiк құнына тәуелсiз
сараптама жүргізу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
77  Қазақстан Республикасына импортталатын этил          219
спиртiнiң көлемді үлесi 1,5-тен 12 процентке
дейiн алкоголi аз күшейтiлген сусындардың,
күшейтiлген шырындардың кедендiк құнына
тәуелсiз сараптама жүргізу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
78  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.          21
латын бекiре және албырт балықтар уылдырығы.
ның кедендiк құнына тәуелсiз сараптама
жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
79  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        2651
латын темекi бұйымдарының кедендiк құнына
тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
81  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        6779
латын жеңіл автомобильдердің (мүгедектерге
арнайы арналған, қолмен басқарылатын
автомобильдерден басқа) кедендік құнына
тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде жете
есептелген акциздер
82  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         606
латын алтыннан, платинадан немесе күмістен
жасалған зергерлік бұйымдардың кедендік
құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу
нәтижесiнде жете есептелген акциздер
85  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       26147
латын бензиннiң (авиациялықты қоспағанда)
кедендік құнына тәуелсіз сараптама жүргізу
нәтижесiнде жете есептелген акциздер
3     Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны      51555852
үшін түсетiн түсiмдер

2        Акцизы                                       4716525
29   Сырая нефть, включая газовый конденсат,
произведенная на территории Республики
Казахстан                                     765300
41   Все виды спирта, импортируемые на
территорию Республики Казахстан                44310
42   Водка, импортируемая на территорию
Республики Казахстан                           74400
43   Ликеро-водочные изделия, крепленые соки
и крепленые напитки с объемной долей
этилового спирта от 12 до 30 процентов
и выше, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                           23600
44   Вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                           83200
45   Коньяки, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                           26283
46   Шампанские вина, импортируемые
на территорию Республики Казахстан               860
47   Пиво, импортируемое на территорию
Республики Казахстан                          549400
48   Слабоалкогольные крепленые напитки,
крепленые соки с объемной долей
этилового спирта от 1,5 до 12 процентов,
импортируемые на территорию Республики
Казахстан                                      12800
49   Икра осетровых и лососевых рыб,
импортируемая на территорию Республики
Казахстан                                       2100
50   Табачные изделия, импортируемые на
территорию Республики Казахстан               304650
55   Легковые автомобили (кроме автомобилей
с ручным управлением, специально
предназначенных для инвалидов),
импортируемые на территорию Республики
Казахстан                                     473600
57   Ювелирные изделия из золота, платины
или серебра, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                           35380
58   Виноматериалы, импортируемые на
территорию Республики Казахстан                  350
60   Бензин (за исключением авиационного),
импортируемый на территорию Республики
Казахстан                                    2277330
70   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости всех видов спирта,
импортируемых на территорию Республики
Казахстан                                        756
71   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости водки,
импортируемой на территорию Республики
Казахстан                                        589
72   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости ликеро-водочных
изделий, крепленых соков и крепленых
напитков с объемной долей этилового
спирта от 12 до 30 процентов и выше,
импортируемых в Казахстан                        232
73   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости вин,
импортируемых на территорию
Республики Казахстан                            1422
74   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости коньяка,
импортируемого на территорию Республики
Казахстан                                        451
75   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости шампанских вин,
импортируемых на территорию Республики
Казахстан                                         13
76   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости пива,
импортируемого на территорию Республики
Казахстан                                       3076
77   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости слабоалкогольных
крепленых напитков, крепленых соков
с объемной долей этилового спирта
от 1,5 до 12 процентов, импортируемых
в Республику Казахстан                           219
78   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости икры осетровых и
лососевых рыб, импортируемой на
территорию Республики Казахстан                   21
79   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости табачных изделий,
импортируемых на территорию Республики
Казахстан                                       2651
81   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости легковых
автомобилей (кроме автомобилей с ручным
управлением, специально предназначенных
для инвалидов), импортируемых на
территорию Республики Казахстан                 6779
82   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости ювелирных изделий
из золота, платины или серебра,
импортируемых на территорию Республики
Казахстан                                        606
85   Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости бензина
(за исключением авиационного),
импортируемого на территорию Республики
Казахстан                                      26147
3        Поступления за использование природных
и других ресурсов                           51555852

02  Үстеме пайдаға салынатын салық                    270000
05  Бонустар                                         1935268
06  Роялти                                           5017630
08  Жасалған келiсiм-шарттар бойынша өнiмдер бөлу     463120
жөнiндегi Қазақстанның үлесi
09  Радиожиiлiк спектрiн пайдаланғаны үшiн төлем      747600
10  Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны           43353
үшiн төлем
11  Жануарлар дүниесiн пайдаланғаны үшiн төлем        159900
13  Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын         24281
табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшiн төлем
26  Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан          39350736
Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе
бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти
28  Шикiзат секторы ұйымдарының (Қазақстан           3543964
Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе
бойынша заңды тұлғалардың) жасалған
келiсiм-шарттар бойынша өнiмдер бөлу жөнiндегі
Қазақстанның үлесі
4     Кәсiпкерлік және кәсiби қызметтi жүргiзгенi       487728
үшiн салынатын алым
06  Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік           428500
автомобиль жолдарымен жүргені үшін алынатын
алымнан басқа, Қазақстан Республикасының
аумағы бойынша автокөлік құралдарының жүргенi
үшiн алынатын алым
12  Радиоэлектрондық құралдарды және жоғары            19668
жиiлiктi қондырғыларды мемлекеттік тіркеу
үшiн алым
13  Телевизиялық және радио хабарын тарататын           7000
ұйымдарға радио жиiлiктi спектрдi пайдалануға
рұқсат бергені үшін алым
15  Теңiз, өзен және шағын көлемдi кемелердi            2950
мемлекеттiк тiркеу үшiн алым
16  Дәрi-дәрмектердi мемлекеттiк тiркеу үшiн           21299
алым
17  Азаматтық әуе кемелерiн мемлекеттік тiркеу          1168
үшiн алым
19  Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланатын         7143
автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiнде
сыртқы (көрнекi) жарнамалар орналастырғаны
үшiн төлемақы
06      Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға      40224839
салынатын салықтар
1     Кеден төлемдерi                                 31945139
01  Әкелiнетiн тауарларға салынатын кеден баждары   27077545
02  Әкетiлетiн тауарларға салынатын кеден баждары    4386030
03  Әкелiнетiн тауарлардың кедендiк құнына            421564
тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген кедендiк баждар
04  Кеден бажының бірыңғай ставкасын енгізу
нәтижесінде жеке тұлғалардан өндіріп алынатын
әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары      60000
2     Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын    8279700
басқа да салықтар
01  Кедендік бақылауды және кедендік рәсімдерді      8074994
жүзеге асырудан түсетін түсімдер
02  Отандық тауар өндiрушiлердi қорғау шаралары        22118
ретінде алынатын баждар
03  Әкелінетін тауарлардың кедендік құнына            177218
тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде жете
есептелген, кедендік бақылауды және кедендік
рәсімдерді жүзеге асырудан түсетін түсімдер
04  Әкелiнетiн тауарлардың кедендiк құнына              5370
тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген, отандық тауар өндiрушiлердi қорғау
шаралары ретiнде алынатын баждар

02   Налог на сверхприбыль                         270000
05   Бонусы                                       1935268
06   Роялти                                       5017630
08   Доля Республики Казахстан по разделу
продукции по заключенным контрактам           463120
09   Плата за использование радиочастотного
спектра                                       747600
10   Плата за пользование судоходными водными
путями                                         43353
11   Плата за пользование животным миром           159900
13   Плата за использование особо охраняемых
природных территорий республиканского
значения                                       24281
26   Роялти от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан)                       39350736
28   Доля Республики Казахстан по разделу
продукции по заключенным контрактам от
организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан)                        3543964
4        Сборы за ведение предпринимательской и
профессиональной деятельности                 487728
06   Сбор за проезд автотранспортных средств
по территории Республики Казахстан,
кроме сбора за проезд по платным
государственным автомобильным дорогам
местного значения                             428500
12   Сбор за государственную регистрацию
радиоэлектронных средств и
высокочастотных устройств                      19668
13   Сбор за выдачу разрешения на
использование радиочастотного спектра
телевизионным и радиовещательным
организациям                                    7000
15   Сбор за государственную регистрацию
морских, речных и маломерных судов              2950
16   Сбор за государственную регистрацию
лекарственных средств                          21299
17   Сбор за государственную регистрацию
гражданских воздушных судов                     1168
19   Плата за размещение наружной
(визуальной) рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования
республиканского значения                       7143
06          Налоги на международную торговлю и
внешние операции                            40224839
1        Таможенные платежи                          31945139
01   Таможенные пошлины на ввозимые товары,
за исключением таможенных пошлин на
ввозимые товары, взимаемых с физических
лиц с применением единой ставки
таможенной пошлины                          27077545
02   Таможенные пошлины на вывозимые товары       4386030
03   Таможенные пошлины, доначисленные
в результате проведения независимой
экспертизы таможенной стоимости
ввозимых товаров                              421564
04   Таможенные пошлины на ввозимые товары,
взимаемые с физических лиц, в результате
введения единой ставки таможенной
пошлины                                        60000
2        Прочие налоги на международную торговлю
и операции                                   8279700
01   Поступления от осуществления таможенного
контроля и таможенных процедур               8074994
02   Пошлины, взимаемые в качестве защитных
мер отечественных товаропроизводителей         22118
03   Поступления от осуществления таможенного
контроля и таможенных процедур,
доначисленные в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости ввозимых товаров                    177218
04   Пошлины, взимаемые в качестве защитных
мер отечественных товаропроизводителей,
доначисленные в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости ввозимых товаров                      5370

07      Басқа да салықтар                                 745600
1     Басқа да салықтар                                 745600
09  Республикалық бюджетке түсетiн басқа да салық     745600
түсiмдерi
08      Заңдық мәндi іс-әрекеттердi жасағаны үшiн және   2222344
(немесе) оған уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк
органдардың немесе лауазымды адамдардың
құжаттар бергенi үшiн алынатын мiндеттi төлемдер
1     Мемлекеттiк баж                                  2222344
01  Консулдық алым                                   2216856
13  Апостиль қойғаны үшiн мемлекеттiк баж               5488
2         Салыққа жатпайтын түсiмдер                      51524488
01      Кәсiпкерлiк қызмет пен меншiктен түсетiн        45998214
кiрiстер
1     Ведомстволық кәсiпорындардың тауарлар мен         400000
қызметтердi пайдамен сатудан түсетiн iс
жүзiндегi пайдасы
01  Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар            400000
пайдасының үлесi
2     Заңды тұлғалардан және қаржы мекемелерiнен      41540434
түсетiн салыққа жатпайтын түсiмдер
01  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң           5631661
кiрiсiнен түсетiн түсiмдер
02  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң депозиттерi    1000000
бойынша алынған сыйақылар (мүдделер)
03  Республикалық меншiк болып табылатын             5921348
акциялардың пакеттерiне дивидендтердің
түсімі
04  Мемлекеттiң сыртқы заемдар қаражатын екiншi         7454
деңгейдегi банктер шоттарына орналастырудан
түсетін сыйақылар (мүдделер)
11  Жер қойнауы туралы ақпараттың пайдалануға         442186
берiлгенi үшiн ақы
13  Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi              120
бойынша өткiзiлетiн лотереялардан түсетін
кiрiстерден басқа, мемлекеттiк лотереялардан
түсетiн кiрiстердiң түсiмi
26  Әскери полигондарды пайдаланғаны үшiн            4235000
жалгерлiк төлемнен түсетін түсiмдер
27  "Байқоңыр" кешенiн пайдаланғаны үшiн            27720000
жалгерлiк төлемнен түсетiн түсiмдер
28  Республикалық меншiк мүлкiн жалға беруден         182665
түсетiн түсiмдер
3     Кәсiпкерлік қызмет пен меншіктен түсетiн басқа    457780
да кiрiстер
01  Ауыл шаруашылық және орман алқаптарын ауыл        346600
және орман шаруашылықтарын жүргiзуге
байланысты емес мақсаттарға пайдалану үшiн
алған кезде ауыл шаруашылығы және орман
шаруашылығы өндiрiстерiнiң зияндарын өтеуден
түсетiн түсiмдер
02  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын         111180
мемлекеттiк мекемелер көрсететiн қызметтердi
сатудан түсетiн түсiмдер
02      Әкiмшiлiк алымдар мен төлемдер, коммерциялық      101574
емес және iлеспе саудадан алынатын кiрiстер
3     Коммерциялық емес және iлеспе саудадан            101574
алынатын басқа да төлемдер мен кiрiстер
03  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын          16000
мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын
мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн
ақшаның түсiмi
05  Тәркiленген мүлiктi, белгiленген тәртiппен         85574
республикалық меншiкке өтеусiз өткен мүлiкті,
оның iшiнде кедендiк бас тарту режимiнде
мемлекеттiң пайдасына ресiмделген тауарлар
мен көлiк құралдарын сатудан түсетiн түсiмдер

07          Прочие налоги                                 745600
1        Прочие налоги                                 745600
09   Прочие налоговые поступления
в республиканский бюджет                      745600
08          Обязательные платежи, взимаемые
за совершение юридически значимых
действий и (или) выдачу документов
уполномоченными на то государственными
органами или должностными лицами             2222344
1        Государственная пошлина                      2222344
01   Консульский сбор                             2216856
13   Государственная пошлина за проставление
апостиля                                        5488
2              Неналоговые поступления                     51524488
01          Доходы от предпринимательской
деятельности и собственности                45998214
1        Фактическая прибыль ведомственных
предприятий от реализации товаров
и услуг с прибылью                            400000
01   Доля прибыли республиканских
государственных предприятий                   400000
2        Неналоговые поступления от юридических
лиц и финансовых учреждений                 45140434
01   Поступления от дохода Национального
Банка Республики Казахстан                   5631661
02   Вознаграждения (интересы), полученные
по депозитам Правительства Республики
Казахстан                                    1000000
03   Поступление дивидендов на пакеты акций,
являющихся республиканской
собственностью                               5921348
04   Вознаграждения (интересы) за размещение
средств государственных внешних займов
на счетах в банках второго уровня               7454
11   Плата за предоставление в пользование
информации о недрах                           442186
13   Поступления доходов от государственных
лотерей, кроме доходов от лотерей,
проводимых по решениям местных
представительных органов                         120
26   Поступления арендной платы за
пользование военными полигонами              4235000
27   Поступления арендной платы за
пользование комплексом "Байконур"           27720000
28   Поступления от аренды имущества
республиканской собственности                 182665
3        Прочие доходы от предпринимательской
деятельности и собственности                  457780
01   Поступления от возмещения потерь
сельскохозяйственного и
лесохозяйственного производства при
изъятии сельскохозяйственных и лесных
угодий для использования их в целях,
не связанных с ведением сельского
и лесного хозяйства                           346600
02   Поступления от реализации услуг,
предоставляемых государственными
учреждениями, финансируемыми
из республиканского бюджета                   111180
02          Административные сборы и платежи,
доходы от некоммерческих и
сопутствующих продаж                          101574
3        Прочие платежи и доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж         101574
03   Поступления денег от проведения
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского
бюджета                                        16000
05   Поступления от реализации
конфискованного имущества, имущества,
безвозмездно перешедшего в установленном
порядке в республиканскую собственность,
в том числе товаров и транспортных
средств, оформленных в таможенном режиме
отказа в пользу государства                    85574

03      Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетiн        1016893
түсiмдер
1     Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетiн        1016893
түсiмдер
01  Орталық мемлекеттiк органдар, олардың аумақтық    811900
бөлiмшелерi салатын әкiмшiлiк айыппұлдар мен
санкциялар
04  Казино, тотализаторлар және ойын бизнесi           14400
қызметiнен алынған кiрiстердi қоспағанда, өзіне
қатысты лицензиялық тәртiп белгiленген
лицензиясыз қызметтен түскен кiрiстердi
алудан түсiм
06  Атқарушылық санкция                                69812
07  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi               820
белгiлеген экономикалық нормативтердi және
статистикалық есептiлiктi берудiң мерзiмдерiн
бұзғаны үшiн екiншi деңгейдегi банктерге
қолданылатын санкциялар сомаларының түсiмi
09  Салық заңнамасы нормаларын уақытылы                 1000
орындамағаны үшiн банктерден немесе банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардан өсiмпұл және айыппұл
сомаларының түсуi
12  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын         118961
мемлекеттiк мекемелер салатын басқа да
санкциялар мен айыппұлдар
04      Кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)           1049644
1     Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен          364471
кредиттер бергенi үшiн алынған сыйақылар
(мүдделер)
01  Лизингтi ұйымдастыру бағдарламасының              173491
шеңберiнде берiлген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделep)
02  Инвестициялық жобаларды бірлесiп қаржыландыру       2310
үшiн берiлген кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
03  АДБ бағдарламалық заемы шеңберiнде                130620
ауылшаруашылық секторы үшiн берiлген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
04  "Эксимбанк Қазақстан" ЖАҚ-на инвестициялық
жобаларды қаржыландыру үшін берілген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)                        9666
05  Малшаруашылық өнімдерін шығаруға және
сатып алуға берілген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)                               37784
06  Басқа да кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)    10600
2     Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаржы             6300
агенттерi арқылы жеке тұлғаларға республика.
лық бюджеттен берiлген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
01  Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу         6300
бағдарламасының шеңберiнде берiлген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
3     Жергілікті атқарушы органдарға республикалық
бюджеттен берілген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)                                2163
03  Басқа да мақсаттарға берілген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)                        2163
4     Заңды тұлғаларға үкіметтiк сыртқы заемдардың      156145
қаражаты есебiнен республикалық бюджеттен
берiлген кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
01  Техникалық көмек жобасын iске асыру үшiн            4632
берiлген кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
02  Кәсіпорындар мен қаржы секторын дамыту жобасын
іске асыру үшін берілген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)                                3500
03  Шағын және орта бизнестi қолдау жобасын iске       42610
асыру үшiн берiлген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
04  Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi         15870
қолдау жобасын iске асыру үшiн берiлген
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
05  Мұнай саласына техникалық көмек көрсету            50870
жобасын iске асыру үшiн берiлген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
06  Астана қаласында халықаралық әуежай салу            2842
жобасын iске асыру үшiн берiлген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
07  Ирригациялық және дренаждық жүйелердi              35821
жетiлдiру жобасын iске асыру үшiн берiлген
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
5     Жергiлiктi атқарушы органдарға үкiметтiк          298059
сыртқы заемдардың қаражаты есебiнен
республикалық бюджеттен берілген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
01  Қала көлiгiн дамыту жобасын iске асыру үшiн       130507
берiлген кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
02  Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның          167552
санитариясы жобасын iске асыру үшiн берiлген
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
6     Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттiк кепiлдiктер     42031
бойынша талаптар бойынша сыйақылаp (мүдделер)
01  Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттiк                 42031
кепiлдiктер бойынша талаптар бойынша
сыйақылаp (мүдделер)
7     Шет мемлекеттердiң үкіметтеріне берілген          180475
сыртқы кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделеp)
01  Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген          180475
сыртқы кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)

03          Поступления по штрафам и санкциям            1016893
1        Поступления по штрафам и санкциям            1016893
01   Административные штрафы и санкции,
взимаемые центральными государственными
органами, их территориальными
подразделениями                               811900
04   Поступление изъятых доходов, полученных
от безлицензионной деятельности,
в отношении которой установлен
лицензионный порядок, за исключением
доходов, полученных от деятельности
казино, тотализаторов и игорного бизнеса       14400
06   Исполнительская санкция                        69812
07   Поступление сумм санкций, применяемых
к банкам второго уровня за нарушение
экономических нормативов и сроков
предоставления статистической
отчетности, установленных Национальным
Банком Республики Казахстан                      820
09   Поступление от банков или организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, сумм пени и штрафов
за несвоевременное исполнение норм
налогового законодательства                     1000
12   Прочие санкции и штрафы, взимаемые
государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского
бюджета                                       118961
04          Вознаграждения (интересы) по кредитам        1049644
1        Вознаграждения (интересы), полученные
за предоставление кредитов из
республиканского бюджета юридическим
лицам                                         364471
01   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным в рамках программы организации
лизинга                                       173491
02   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для софинансирования
инвестиционных проектов                         2310
03   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным в рамках программного займа
АБР для сельскохозяйственного сектора         130620
04   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным ЗАО "Эксимбанк Казахстан" для
финансирования инвестиционных проектов          9666
05   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным на производство
животноводческой продукции и ее закуп          37784
06   Вознаграждения (интересы) по прочим
кредитам                                       10600
2        Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета
физическим лицам через финансовых
агентов Правительства Республики
Казахстан                                       6300
01   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным в рамках программы жилищного
строительства и приобретения жилья              6300
3        Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета
местным исполнительным органам                  2163
03   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным на иные цели                           2163
4        Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета
за счет средств правительственных
внешних займов юридическим лицам              156145
01   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
технической помощи                              4632
02   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
развития предприятий и финансового
сектора                                         3500
03   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
поддержки малого и среднего бизнеса            42610
04   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
постприватизационной поддержки
сельского хозяйства                            15870
05   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
технической помощи нефтяной отрасли            50870
06   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
строительства международного аэропорта
в городе Астане                                 2842
07   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
усовершенствования ирригационных и
дренажных систем                               35821
5        Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из республиканского бюджета
за счет средств правительственных
внешних займов местным исполнительным
органам                                       298059
01   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
развития городского транспорта                130507
02   Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным для реализации проекта
водоснабжения и санитарии города Атырау       167552
6        Вознаграждения (интересы) по оплаченным
юридическими лицами требованиям
по государственным гарантиям                   42031
01   Вознаграждения (интересы) по оплаченным
юридическими лицами требованиям
по государственным гарантиям                   42031
7        Вознаграждения (интересы) по внешним
кредитам, выданным правительствам
иностранных государств                        180475
01   Вознаграждения (интересы) по внешним
кредитам, выданным правительствам
иностранных государств                        180475

05      Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер               3358163
1     Салыққа жатпайтын басқа да түсімдер              3358163
02  Қосымша және үстеме баждарды бөлу кезiндегi        24700
Қазақстан Республикасының үлесi
04  Заңсыз алынған мүлiктi еркiмен тапсырудан            562
немесе өндiрiп алудан немесе мемлекеттiк
функцияларды орындауға уәкiлеттiк берiлген
тұлғаларға немесе оларға теңестiрiлген
тұлғаларға заңсыз көрсетiлген қызметтердiң
құнынан алынатын сомалардың түсiмі
06  Бас бостандығынан айыруға сотталғандардың          70800
тамақтың, заттай мүлiктiң және коммунал.
дық-тұрмыстық, емдеу-алдын алу қызметтерiнiң
құнын, мемлекетке, түзеу мекемесiне келтірілген
залалды, қашып кетуге жол бермеуге байланысты
қосымша шығындарды өтеуi
09  Республикалық бюджетке түсетiн салыққа           2902901
жатпайтын басқа да түсiмдер
23  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын          50600
мемлекеттiк мекемелердiң дебиторлық,
депоненттiк берешегiнiң түсуi
25  Бұрын республикалық бюджеттен алынған,            308600
пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
3         Капиталмен жасалған операциялардан алынатын      6611666
кiрiстер
01      Негiзгi капиталды сату                           1198150
1     Негiзгi капиталды сату                           1198150
04  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын         198150
мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мүлiктi
сатудан түсетiн түсiмдер
06  Қару-жарақ пен әскери техниканы сатудан          1000000
түсетiн түсiмдер
02      Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату              5413400
1     Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату              5413400
03  Мемлекеттiк ресурстардан астық сатудан түсетiн   5413400
түсiмдер
03      Жердi және материалдық емес активтердi сату          116
1     Жердi және материалдық емес активтердi сату          116
02  Материалдық емес активтердi сату                     116
II. Алынған ресми трансферттер                  57629991
4         Алынған ресми трансферттер                      57629991
01      Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан   57629991
алынатын трансферттер
2     Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы       57629991
қалаларының бюджеттерiнен алынатын трансферттер
04  Ақтөбе облысының облыстық бюджетiнен алынатын     428735
бюджеттiк алу
06  Атырау облысының облыстық бюджетiнен алынатын   20114903
бюджеттiк алy
09  Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетiнен     497040
алынатын бюджеттiк алу
13  Маңғыстау облысының облыстық бюджетiнен         10651255
алынатын бюджеттiк алу
14  Павлодар облысының облыстық бюджетiнен            974293
алынатын бюджеттiк алу
17  Алматы қаласының бюджетiнен алынатын бюджеттiк  24963765
алу
III. Кредиттердi қайтару                        13988868

05          Прочие неналоговые поступления               3358163
1        Прочие неналоговые поступления               3358163
02   Доля Республики Казахстан при
распределении дополнительной
и добавочной пошлин                            24700
04   Поступление сумм от добровольной сдачи
или взыскания незаконно полученного
имущества или стоимости незаконно
предоставленных услуг лицам,
уполномоченным на выполнение
государственных функций, или лицам,
приравненным к ним                               562
06   Возмещение осужденными к лишению свободы
стоимости питания, вещевого имущества и
коммунально-бытовых,
лечебно-профилактических услуг, ущерба,
причиненного государству,
исправительному учреждению,
дополнительных затрат, связанных
с пресечением побега                           70800
09   Прочие неналоговые поступления
в республиканский бюджет                     2902901
23   Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных
учреждений, финансируемых
из республиканского бюджета                    50600
25   Возврат неиспользованных средств, ранее
полученных из республиканского бюджета        308600
3              Доходы от операций с капиталом               6611666
01          Продажа основного капитала                   1198150
1        Продажа основного капитала                   1198150
04   Поступления от продажи имущества,
закрепленного за государственными
учреждениями, финансируемыми
из республиканского бюджета                   198150
06   Поступления от реализации вооружения
и военной техники                            1000000
02          Продажа товаров из государственных
запасов                                      5413400
1        Продажа товаров из государственных
запасов                                      5413400
03   Поступления от реализации зерна
из государственных ресурсов                  5413400
03          Продажа земли и нематериальных активов           116
1        Продажа земли и нематериальных активов           116
02   Продажа нематериальных активов                   116
II. Полученные официальные трансферты       57629991
4              Полученные официальные трансферты           57629991
01          Трансферты из нижестоящих органов
государственного управления                 57629991
2        Трансферты из областных бюджетов,
бюджетов городов Астаны и Алматы            57629991
04   Бюджетное изъятие из областного
бюджета Актюбинской области                   428735
06   Бюджетное изъятие из областного
бюджета Атырауской области                  20114903
09   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Западно-Казахстанской области                 497040
13   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Мангистауской области                       10651255
14   Бюджетное изъятие из областного бюджета
Павлодарской области                          974293
17   Бюджетное изъятие из бюджета города
Алматы                                      24963765
III. Возврат кредитов                       13988868

5         Кредиттердi қайтару                             13988868
01      Iшкi кредиттердi қайтару                         9227972
1     Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен         2951735
берілген кредиттердi қайтару
01  Лизингтi ұйымдастыру бағдарламасы шеңберiнде      325164
берiлген кредиттердi қайтару
02  Төлемге қабiлетсiз кәсiпорындарды сауықтыруға      16255
және оңалтуға "Медетшi қор" РМК-ға берiлген
кредиттердi қайтару
03  Тиiмдiлігі жоғары инвестициялық жобаларды         117050
қаржыландыру үшiн "Қазақстан Эксимбанкi"
ЖАҚ-қа берiлген кредиттерді қайтару
04  "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры"             100
ЖАҚ-қа берiлген орталықтандырылған
(директивалық) кредиттердi қайтару
05  Ретроактивтiк кредит беру негiзiнде берiлген      228548
кредиттерді қайтару
06  Ауылдық кредит серiктестiктерiнiң жүйесi          128268
арқылы ауылшаруашылық өндiрiсiне берiлген
кредиттердi қайтару
08  Директивалық кредиттер бойынша мерзiмi өткен         990
берешектi қайтару
09  Iшкi республикалық есептеме нәтижелерi бойынша      2500
берiлген кредиттер бойынша мерзімі өткен
берешектi қайтару
10  Меншiктi айналым қаражатын толықтыруға               100
берiлген кредиттер бойынша мерзiмi өткен
бepeшекті қайтару
11  Экономиканы қайта құру қорының қаражаты              850
есебiнен берiлген кредиттердi қайтару
12  Ауылшаруашылық жобаларын бiрлесiп қаржыландыру    110231
үшiн берiлген кредиттердi қайтару
13  Инвестициялық жобаларды бiрлесiп қаржыландыру     154096
үшiн берiлген кредиттердi қайтару
14  АДБ-нiң бағдарламалық заемы шеңберiнде           1865983
ауылшаруашылық секторына берiлген кредиттердi
қайтару
15  Басқа да кредиттерді қайтару                        1600
2     Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң қаржы           132000
агенттерi арқылы жеке тұлғаларға
республикалық бюджеттен берілген кредиттердi
қайтару
03  Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу       132000
бағдарламасы шеңберiнде берiлген кредиттердi
қайтару
3     Жергiлiктi атқарушы органдарға республикалық     5200000
бюджеттен берiлген кредиттердi қайтару
01  Көктемгi егіс және егін жинау жұмыстарын         4500000
ұйымдастыруға берілген кредиттерді қайтару
02  Кассалық алшақтықты жабуға берiлген кредит.       600000
тердi қайтару
03  Ақтөбе қаласын күзгі-қысқы кезеңге
дайындауға Ақтөбе қаласының бюджетіне
берілген кредиттерді қайтару                       50000
04  Теміртау қаласының батыс ауданын сумен
жабдықтау және жылумен жабдықтау объектілерін
жөндеуге және қайта жаңартуға, жылу көздері
үшін отын сатып алуға Қарағанды облысының
бюджетіне берілген кредиттерді қайтару             50000
4     Заңды тұлғаларға үкiметтiк сыртқы заемдардың      544031
қаражаты есебінен республикалық бюджеттен
берiлген кредиттердi қайтару
01  Техникалық көмек жобасын iске асыру үшiн           13091
берiлген кредиттердi қайтару
03  Шағын және орта бизнестi қолдау жобасын iске      281773
асыру үшiн берiлген кредиттердi қайтару
05  Мұнай саласына техникалық көмек көрсету           218680
жобасын iске асыру үшiн берiлген кредиттердi
қайтару
07  Ирригациялық және дренаж жүйелерiн жетiлдiру      30487
жобасын iске асыру үшiн берiлген кредиттердi
қайтару
5     Жергiлiктi атқарушы органдарға үкiметтiк          400206
сыртқы қарыздардың қаражаты есебiнен
республикалық бюджеттен берiлген кредиттердi
қайтару
01  Қала көлiгiн дамыту жобасын iске асыру үшiн       399956
берiлген кредиттердi қайтару
03  Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан
суды бұру жүйесін қайта жаңарту жобасын
іске асыру үшін берілген несиелерді қайтару          250
02      Төленген мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша         3866573
талаптарды қайтару
1     Төленген мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша         3866573
талаптарды заңды тұлғалардың қайтаруы
01  Төленген мемлекеттік кепiлдiктер бойынша         3866573
талаптарды қайтару

5              Возврат кредитов                            13988868
01          Возврат внутренних кредитов                  9227972
1        Возврат кредитов, выданных из
республиканского бюджета юридическим
лицам                                        2951735
01   Возврат кредитов, выданных в рамках
программы организации лизинга                 325164
02   Возврат кредитов, выданных РГП
"Реабилитационный фонд" на санацию и
реабилитацию неплатежеспособных
предприятий                                    16255
03   Возврат кредитов, выданных ЗАО
"Эксимбанк Казахстан" для финансирования
высокоэффективных инвестиционных
проектов                                      117050
04   Возврат централизованных (директивных)
кредитов, переданных ЗАО "Фонд
финансовой поддержки сельского
хозяйства"                                       100
05   Возврат кредитов, выданных на основе
ретроактивного кредитования                   228548
06   Возврат кредитов, выданных на
сельскохозяйственное производство
через систему сельских кредитных
товариществ                                   128268
08   Возврат просроченной задолженности по
директивным кредитам                             990
09   Возврат просроченной задолженности по
кредитам, выданным по результатам
внутриреспубликанского зачета                   2500
10   Возврат просроченной задолженности по
кредитам, выданным на пополнение
собственных оборотных средств                    100
11   Возврат кредитов, выданных за счет
средств Фонда преобразования экономики           850
12   Возврат кредитов, выданных для
софинансирования сельскохозяйственных
проектов                                      110231
13   Возврат кредитов, выданных для
софинансирования инвестиционных
проектов                                      154096
14   Возврат кредитов, выданных в рамках
программного займа АБР для
сельскохозяйственного сектора                1865983
15   Возврат прочих кредитов                         1600
2        Возврат кредитов, выданных из
республиканского бюджета физическим
лицам через финансовых агентов
Правительства Республики Казахстан            132000
03   Возврат кредитов, выданных в рамках
программы жилищного строительства
и приобретения жилья                          132000
3        Возврат кредитов, выданных из
республиканского бюджета местным
исполнительным органам                       5200000
01   Возврат кредитов, выданных
на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ            4500000
02   Возврат кредитов, выданных на покрытие
кассового разрыва                             600000
03   Возврат кредитов, выданных бюджету
Актюбинской области на подготовку
к осенне-зимнему периоду г. Актюбинска         50000
04   Возврат кредитов, выданных бюджету
Карагандинской области на ремонт
и реконструкцию объектов водоснабжения
и теплоснабжения, приобретение топлива
для теплоисточников западного района
г. Темиртау                                    50000
4        Возврат кредитов, выданных из
республиканского бюджета за счет средств
правительственных внешних займов
юридическим лицам                             544031
01   Возврат кредитов, выданных для
реализации проекта технической помощи          13091
03   Возврат кредитов, выданных для
реализации проекта поддержки малого
и среднего бизнеса                            281773
05   Возврат кредитов, выданных для
реализации проекта технической помощи
нефтяной отрасли                              218680
07   Возврат кредитов, выданных для
реализации проекта усовершенствования
ирригационных и дренажных систем               30487
5        Возврат кредитов, выданных из
республиканского бюджета за счет средств
правительственных внешних займов местным
исполнительным органам                        400206
01   Возврат кредитов, выданных для
реализации проекта развития городского
транспорта                                    399956
03   Возврат кредитов, выданных для
реализации проекта реконструкции системы
водоснабжения и водоотведения г. Алматы          250
02          Возврат требований по оплаченным
государственным гарантиям                    3866573
1        Возврат юридическими лицами требований
по оплаченным государственным гарантиям      3866573
01   Возврат требований по оплаченным
государственным гарантиям                    3866573

04      Сыртқы кредиттердi қайтару                        894323
1     Шет мемлекеттердiң үкiметтеріне берiлген          894323
сыртқы кредиттердi қайтару
01  Шет мемлекеттердiң үкiметтерiне берiлген          894323
сыртқы кредиттердi қайтару
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Функционалдық топ                                         Сомасы,
Әкімші                  Атауы                         мың теңге
Бағдарлама
-------------------------------------------------------------------
1                       2                               3
-------------------------------------------------------------------
Шығыстар                                      787013753
IV. Шығындар                                  746992137

04          Возврат внешних кредитов                      894323
1        Возврат внешних кредитов, выданных
правительствам иностранных государств         894323
01   Возврат внешних кредитов, выданных
правительствам иностранных государств         894323
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Функ. группа                                           !  Сумма,
Администратор         Наименование                !тыс. тенге
Программы                                    !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                     !     3
-------------------------------------------------------------------
Расходы                                    787013753
IV. Затраты                                746992137

1          Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету  44415468
101     Қазақстан Республикасы Президентінiң             485350
Әкiмшілігі
001  Әкімшілік шығындар                               439185
030  Мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының           40112
стратегиялық аспектілерiн болжамды-талдамалық
қамтамасыз ету
201  Қазақстан Республикасы Президентiнiң                634
жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер
институтының материалдық-техникалық базасын
нығайту
602  "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкiлдiктi       606
есептеу және ұйымдастыру техникасымен
қамтамасыз ету
603  Қазақстан Республикасының Президентi               4813
жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер
институтын компьютерлiк және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
102     Қазақстан Республикасы Парламентiнiң            1586650
Шаруашылық басқармасы
001  Әкiмшiлiк шығындар                              1344300
034  Литерлiк рейстердi қамтамасыз ету                 57100
035  Қазақстан Республикасы Парламентiнiң              50000
депутаттары бастамашы болған заң жобаларын
әзiрлеу және сараптама жүргізу
036  Парламенттік Ассамблеяның Трансазиялық            47000
форумын өткiзу
200  Депутаттардың қызметтік тұрғын үйлеріне
жиһаз сатып алу                                   18250
600  Қазақстан Республикасының Парламентiн             70000
есептеу және ұйымдастыру техникасымен
қамтамасыз ету
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң       398730
Кеңсесi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               322350
032  Литерлiк рейстердi қамтамасыз ету                 46380
600  Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң        30000
Кеңсесiн компьютер және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
106     Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық           22732
001  Әкімшілік шығындар                                15750
200  Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықты          3442
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
600  Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықты          3540
есептеу және коммуникациялық техникамен
қамтамасыз ету
201     Қазақстан Республикасының Ішкі iстер               5510
министрлiгi
037  Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси            5510
мүдделерiн қамтамасыз ету
204     Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер         11595729
министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                              4199778
006  Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау          201894

1              Государственные услуги общего характера     44415468
101       Администрация Президента Республики
Казахстан                                     485350
001  Административные затраты                      439185
030  Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней
и внешней политики государства                 40112
201  Укрепление материально-технической базы
Казахстанского института стратегических
исследований при Президенте Республики
Казахстан                                        634
602  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой специального
представительства на космодроме
"Байконур"                                       606
603  Обеспечение компьютерной и
организационной техникой Казахстанского
института стратегических исследований
при Президенте Республики Казахстан             4813
102       Хозяйственное управление Парламента
Республики Казахстан                         1586650
001  Административные затраты                     1344300
034  Обеспечение литерных рейсов                    57100
035  Разработка и экспертиза проектов
законов, инициируемых депутатами
Парламента Республики Казахстан                50000
036  Проведение Трансазиатского форума
Парламентской ассамблеи                        47000
200  Приобретение мебели для служебного жилья
депутатам                                      18250
600  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Парламента
Республики Казахстан                           70000
104       Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                     398730
001  Административные затраты                      322350
032  Обеспечение литерных рейсов                    46380
600  Обеспечение компьютерной и
организационной техникой Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан          30000
106       Национальный центр по правам человека          22732
001  Административные затраты                       15750
200  Материально-техническое обеспечение
Национального центра по правам человека         3442
600  Обеспечение вычислительной и
коммуникационной техникой Национального
центра по правам человека                       3540
201       Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                       5510
037  Обеспечение политических интересов
страны в области общественного порядка          5510
204       Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                   11595729
001  Административные затраты                     4199778
006  Выполнение обязательств прошлых лет           201894

030  ТМД-ның жарғылық және басқа да органдарына       244259
қатысу
031  Халықаралық ұйымдарға қатысу                     857944
035  Құжаттарды ресiмдеу жөнiндегi консулдық           10000
қызметтер
039  Мемлекеттiк шекараны межелеу                      63241
040  Мемлекеттiк шекараға қада қағу                    55238
044  Шет мемлекеттердегі мекемелермен байланыс
орнату                                            35739
046  Ұлттық бедел стратегиясын iске асыру             153520
051  Визалық жапсырмалар дайындау                      79427
052  Қазақстан Республикасы Мемлекеттік протокол         900
қызметiн байланыс құралдарымен қамтамасыз ету
054  Халықаралық почта байланысының қызметтерiне       42646
ақы төлеу
055  Ұзақ шетелдiк iссапар кезiнде қызметкерлердi     135205
медициналық сақтандыру
057  Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк                25000
протоколының атқарылуын қамтамасыз ету
069  Қазақстан Республикасының шетелдегi               89677
дипломатиялық өкiлдiктерiмен қорғалған
байланыс жүйесiн құру
201  Қазақстан Республикасының шетелдегi              218324
дипломатиялық өкiлдiктерiн материалдық-тех.
никалық жарақтандыру
202  Қазақстан Республикасының дипломатиялық         1435002
өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шетелде
жылжымайтын мүлік сатып алу
204  Елшіліктер үшiн автомашиналар сатып алу           70000
301  Республикалық меншiктегі шетелдегi                88315
дипломатиялық өкiлдiктердiң ғимараттарын
қайта жаңарту және күрделi жөндеу
303  Астана қаласында Қазақстан Республикасы         1503000
Сыртқы iстер министрлiгінiң әкiмшiлiк
ғимаратын салу
305  Астана қаласындағы дипломатиялық қалашыққа       371620
қызмет көрсету объектiлерiн салу
306  Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың     1700000
2-кезектi инженерлiк желiлерiн салу
500  Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер                5000
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
601  Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер            10000
министрлiгін есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
208     Қазақстан Республикасының Қорғаныс               174935
министрлiгi
036  Елдiң қорғаныс саласындағы саяси мүдделерiн      174935
қамтамасыз ету
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi    11913413
001  Әкiмшiлiк шығындар                              7723925
035  Төлем жүйелерiнің мен қызметтері мен телеком.
муникациялық қызмет көрсетулерге ақы төлеу       231736
036  Жекешелендiру, меммүлiктi басқару,               500000
жекешелендiруден кейiнгi қызмет, оған және
кредит беруге қатысты дауларды реттеу,
кредиттер мен мем.кепiлдiктер бойынша
мiндеттемелердi орындау есебiне алынған
немесе өндiрiп алынған мүлiктi есепке алу,
сақтау
037  Қаржы органдарын нормативтiк құқықтық             18590
актiлермен қамтамасыз ету
047  Бюджетке қолма-қол ақша қабылдауды қамтамасыз     60000
ету жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу
069  Инвестициялық жобалар аудитiн жүзеге асыру        27370

030  Участие в уставных и других органах СНГ       244259
031  Участие в международных организациях          857944
035  Консульские услуги по оформлению
документов                                     10000
039  Делимитация государственной границы            63241
040  Демаркация государственной границы             55238
044  Поддержание связи с загранучреждениями         35739
046  Реализация национальной имиджевой
стратегии                                     153520
051  Изготовление визовых наклеек                   79427
052  Обеспечение службы Государственного
протокола Республики Казахстан
средствами связи                                 900
054  Оплата услуг международной почтовой
связи                                          42646
055  Медицинское страхование сотрудников
во время длительной загранкомандировки        135205
057  Обеспечение исполнения Государственного
протокола Республики Казахстан                 25000
069  Создание системы защищенной связи с
дипломатическими представительствами
Республики Казахстан за рубежом                89677
201  Материально-техническое оснащение
дипломатических представительств
Республики Казахстан за рубежом               218324
202  Приобретение недвижимости за рубежом
для размещения дипломатических
представительств Республики Казахстан        1435002
204  Приобретение автомашин для посольств           70000
301  Реконструкция и капитальный ремонт
зданий дипломатических представительств
за рубежом находящихся в республиканской
собственности                                  88315
303  Строительство административного здания
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан в городе Астане                    1503000
305  Строительство объектов обслуживания
дипломатического городка в городе Астане      371620
306  Строительство инженерных сетей 2-ой
очереди дипломатического городка
в городе Астане                              1700000
500  Сопровождение информационных систем
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан                                       5000
601  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Министерства
иностранных дел Республики Казахстан           10000
208       Министерство обороны Республики
Казахстан                                     174935
036  Обеспечение политических интересов
страны в области обороны                      174935
217       Министерство финансов Республики
Казахстан                                   11913413
001  Административные затраты                     7723925
035  Оплата услуг платежных систем и
телекоммуникационных услуг                    231736
036  Приватизация, управление госимуществом,
постприватизационная деятельность и
регулирование споров, связанных с этим
и с кредитованием, учет, хранение
имущества, полученного или взысканного
в счет исполнения обязательств по
кредитам и госгарантиям                       500000
037  Обеспечение финансовых органов
нормативными правовыми актами                  18590
047  Оплата услуг по обеспечению приема
в бюджет наличных денег                        60000
069  Осуществление аудита инвестиционных
проектов                                       27370

079  Лицензиялардың функцияларын орындау               18220
201  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң       23283
салық органдарын материалдық-техникалық
қамтамасыз ету
500  Мемлекеттiк меншiк тiзiлiмiн жүргiзудiң           92000
ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
501  Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi     1043591
органдарының ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
505  "Акциздiк өнiмдердiң айналымын және оларды         4080
өндiрудi бақылау" ақпараттық жүйесiн
сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi     1889904
органдарының ақпараттық жүйелерiн құру
605  "Акциз өнiмдерiнiң айналымын және оларды          16708
өндiрудi бақылау" ақпараттық жүйесiн дамыту
702  Қайта ұйымдастыру және банкроттық рәсiмдердi      75204
жүргiзу
703  Акциздік және есептеу-бақылау маркаларын,         49296
қатаң есептегi бланкiлердi басып шығару
705  Жекелеген негiздер бойынша мемлекеттің            80000
меншiгiне түскен мүлiктi бағалау, сақтау
және сату
706  Трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде            13354
мемлекеттiк бақылау үшiн пайдаланылатын
ресми ақпараттар көзiн сатып алу
707  Ірi салық төлеушiлердiң салықтық                  46152
әкiмшiлік етуін қамтамасыз ету
220     Қазақстан Республикасының Экономика және         853729
бюджеттiк жоспарлау министрлігі
001  Әкiмшiлiк шығындар                               200202
030  Халықаралық қаржы ұйымдарымен бiрлескен           64400
талдамалық зерттеулер
031  Республикалық бюджет комиссиясының                 4805
отырыстарын жүргiзудi ұйымдастыру
032  Экономика саласындағы қолданбалы ғылыми           75000
зерттеулер
200  Қазақстан Республикасы Экономика және             52919
бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
материалдық-техникалық базасын нығайту
201  Республикалық бюджет комиссиясының жұмыс
органын жарақтандыру                              66935
500  Қазақстан Республикасының Экономика және          48240
бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнің
ақпараттық жүйелерін сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасының Экономика және         141228
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
ақпараттық жүйелерін құру
601  Мемлекеттiк басқарудың ахуал жүйесiн құру        200000
225     Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым      3011364
министрлiгi

079  Выполнение функций лицензиаров                 18220
201  Материально-техническое обеспечение
налоговых органов Министерства финансов
Республики Казахстан                           23283
500  Сопровождение информационной системы
ведения реестра государственной
собственности                                  92000
501  Сопровождение информационных систем
органов Министерства финансов Республики
Казахстан                                    1043591
505  Сопровождение информационной системы
"Контроль за оборотом и производством
акцизной продукции"                             4080
600  Создание информационных систем органов
Министерства финансов Республики
Казахстан                                    1889904
605  Развитие информационной системы
"Контроль за оборотом и производством
акцизной продукции"                            16708
702  Проведение процедур реорганизации и
банкротства                                    75204
703  Печатание акцизных и учетно-контрольных
марок, бланков строгой отчетности              49296
705  Оценка, хранение и реализация имущества,
поступившего в собственность государства
по отдельным основаниям                        80000
706  Приобретение официальных источников
информации, используемых для
государственного контроля при применении
трансфертных цен                               13354
707  Обеспечение налогового администрирования
крупных налогоплательщиков                     46152
220       Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан             853729
001  Административные затраты                      200202
030  Совместные аналитические исследования
с международными финансовыми
организациями                                  64400
031  Организация проведения заседаний
Республиканской бюджетной комиссии              4805
032  Прикладные научные исследования
в области экономики                            75000
200  Укрепление материально-технической базы
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан              52919
201  Оснащение рабочего органа
Республиканской бюджетной комиссии             66935
500  Сопровождение информационных систем
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан              48240
600  Создание информационных систем
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан             141228
601  Создание ситуационной системы
государственного управления                   200000
225       Министерство образования и науки
Республики Казахстан                         3011364

001  Әкiмшілік шығындар                               166012
030  Iргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулер        2466592
032  Ғылыми-техникалық ақпаратқа қол жетiмдiлiктi     121215
қамтамасыз ету
033  Ғылыми-тарихи құндылықтарды сақтау                 3811
034  Ғылыми кадрларды аттестаттау                      19608
035  Ғылымның жай-күйiн талдау және дамуын             71699
болжамдау
036  Ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы        44293
мемлекеттiк сыйлықтар мен стипендиялар
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау                 89
205  Академик Қ.И.Сәтпаевтың мемориалдық                 300
мұражайының материалдық базасын дамыту
206  Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым            15000
академиясының материалдық базасын дамыту
601  Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым         5600
министрлiгін eceптeу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
700  Иондалған сәулелену көздерiн ауыстыру,            87145
жаңаларын құрастыру және таусылғанын көму
702  Ұлттық ғылыми кітапхананы ғылыми әдебиетпен
қамтамасыз ету                                    10000
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және          20000
сауда министрлiгi
052  Инвестицияларды тарту жөнiнде жарнама.            20000
лық-ақпараттық жұмыстар жүргiзу
406     Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау        80427
жөніндегі есеп комитетi
001  Әкімшілік шығындар                                68760
500  Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау         1990
жөнiндегі есеп комитетiне ақпараттық-есептеу
қызметін көрсету
600  Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау         3677
жөнiндегi есеп комитетiн есептеу және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
602  Қаржы бақылау объектiлерi бойынша ақпараттық       6000
деректер базасын құру
606     Қазақстан Республикасының Статистика            2032339
жөніндегі агенттігi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               803856
031  Республиканың әлеуметтiк-экономикалық жағдайы   1112483
туралы ақпараттық-статистикалық
деректер базасын құру
500  Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық    81000
жүйелерiн сүйемелдеу
600  Мемлекеттiк статистика органдарының ақпараттық    35000
жүйелерiн құру
608     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет     111040
iстерi жөнiндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                                82392
031  Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын        14648
ақпараттандыру және сынақтан өткiзу жүйесiнiң
жұмыс iстеуi
500  Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттiк       10500
жүйесiн сүйемелдеу
600  Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттiк        3500
жүйесiн дамыту
610     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу   69047
жөнiндегi агенттiгi

001  Административные затраты                      166012
030  Фундаментальные и прикладные научные
исследования                                 2466592
032  Обеспечение доступности
научно-технической информации                 121215
033  Хранение научно-исторических ценностей          3811
034  Аттестация научных кадров                      19608
035  Анализ состояния и прогнозирование
развития науки                                 71699
036  Государственные премии и стипендии
в области науки, техники и образования         44293
079  Выполнение функций лицензиаров                    89
205  Развитие материальной базы Мемориального
музея академика К.И. Сатпаева                    300
206  Развитие материальной базы Национальной
академии наук Республики Казахстан             15000
601  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Министерства
образования и науки Республики Казахстан        5600
700  Замена, установка новых и захоронение
отработанных источников ионизирующего
излучения                                      87145
702  Обеспечение научной литературой
Центральной научной библиотеки                 10000
233       Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                           20000
052  Проведение рекламно-информационной
работы по привлечению инвестиций               20000
406       Счетный комитет по контролю
за исполнением республиканского бюджета        80427
001  Административные затраты                       68760
500  Информационно-вычислительное
обслуживание Счетного комитета
по контролю за исполнением
республиканского бюджета                        1990
600  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Счетного
комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета                        3677
602  Создание информационной базы данных
по объектам финансового контроля                6000
606       Агентство Республики Казахстан по
статистике                                   2032339
001  Административные затраты                      803856
031  Создание информационно-статистических
баз данных о социально-экономическом
положении республики                         1112483
500  Сопровождение информационных систем
органов государственной статистики             81000
600  Создание информационных систем органов
государственной статистики                     35000
608       Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                        111040
001  Административные затраты                       82392
031  Функционирование системы информатизации
и тестирования кадров государственной
службы республики                              14648
500  Сопровождение информационной
государственной системы управления
кадрами                                        10500
600  Развитие информационной государственной
системы управления кадрами                      3500
610       Агентство Республики Казахстан
по государственным закупкам                    69047

001  Әкiмшiлiк шығындар                                37474
033  Мемлекеттiк сатып алу мониторингiн жүргiзу және   19312
оларды ақпараттық қамтамасыз ету
500  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу    9659
жөнiндегі агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн
сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу       2602
жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн
құру
619     Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау      4664208
агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                              2412352
030  Кедендiк органдарды нормативтiк құқықтық           1896
актiлермен қамтамасыз ету
031  Қызметтiк-iздестiру иттерiн қолданып, кедендiк    30949
бақылауды қамтамасыз ету
032  Тәуелсiз сарапшыға кедендiк төлемдер мен         600000
салықтардың бюджетке қосымша түскенi үшiн
сыйақы төлеу
033  Қазақстан Республикасы кеден қызметінің            8500
шетелдегi қызметін қамтамасыз ету
034  Кеден органдарының сараптама қызметiн жетiлдiру   21000
200  Кеден органдарын материалдық-техникалық          676822
қамтамасыз ету
300  "Ақтау-Теңiзпорты" АЭА аумағында кеден            35000
бекетiнiң ғимаратын салу
301  Кеден бекеттерін және кедендік инфрақұрылым
нысандарын салу                                  355631
500  "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу    359980
600  "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйесiн дамыту        162078
637     Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi   51478
001  Әкiмшiлiк шығындар                                48894
500  Қазақстан Республикасының Конституциялық           1440
Кеңесiне ақпараттық-есептеу қызметтерiн көрсету
600  Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiн   1144
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз
ету
690     Қазақстан Республикасының Орталық сайлау        2289393
комиссиясы
001  Әкiмшiлiк шығындар                                45540
030  Сайлаулар өткiзу                                2236033
031  Сайлаушыларды және сайлаулар ұйымдастырушыларды    2812
құқықтық оқыту
032  Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссия.    1508
сының сайлау материалдарының сақталуын
қамтамасыз ету
600  Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын  3500
есептеу және ұйымдастыру техникасымен
қамтамасыз ету
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс         5049394
басқармасы

001  Административные затраты                       37474
033  Проведение мониторинга и информационное
обеспечение государственных закупок            19312
500  Сопровождение информационных систем
Агентства Республики Казахстан
по государственным закупкам                     9659
600  Создание информационных систем Агентства
Республики Казахстан по государственным
закупкам                                        2602
619       Агентство таможенного контроля Республики
Казахстан                                    4664208
001  Административные затраты                     2412352
030  Обеспечение таможенных органов
нормативными правовыми актами                   1896
031  Обеспечение таможенного контроля
с применением служебно-розыскных собак         30949
032  Оплата вознаграждения независимому
эксперту за дополнительно поступившие
таможенные платежи и налоги в бюджет          600000
033  Обеспечение деятельности таможенной
службы Республики Казахстан за рубежом          8500
034  Совершенствование экспертной службы
таможенных органов                             21000
200  Материально-техническое обеспечение
таможенных органов                            676822
300  Строительство здания таможенного поста
на территории СЭЗ "Морпорт Aктay"              35000
301  Строительство таможенных постов и
объектов таможенной инфраструктуры            355631
500  Сопровождение таможенной информационной
системы "ТАИС"                                359980
600  Развитие таможенной информационной
системы "ТАИС"                                162078
637       Конституционный Совет Республики
Казахстан                                      51478
001  Административные затраты                       48894
500  Информационно-вычислительное обслуживание
Конституционного Совета Республики
Казахстан                                       1440
600  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Конституционного
Совета Республики Казахстан                     1144
690       Центральная избирательная комиссия
Республики Казахстан                         2289393
001  Административные затраты                       45540
030  Проведение выборов                           2236033
031  Правовое обучение избирателей и
организаторов выборов                           2812
032  Обеспечение сохранности выборных
материалов Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан                   1508
600  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Центральной
избирательной комиссии Республики
Казахстан                                       3500
694       Управление делами Президента Республики
Казахстан                                    5049394

001  Әкiмшiлiк шығындар                               112644
034  Литерлiк рейстердi қамтамасыз ету               2196195
035  Мемлекеттiк резиденциялардың жұмыс iстеуiн      1032002
қамтамасыз ету
036  Үкiметтiк ғимараттарды күтіп-ұстау               731647
038  Ресми делегацияларға қызмет көрсету              214000
046  Мемлекеттiк наградаларды, олардың құжаттарын,     35000
құрмет дипломдарын және омырауға тағатын
белгiлердi дайындау
203  Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн   376688
жаңарту
205  Литерлiк рейстердi жүзеге асыратын әуе           241650
кемелеріне арналған ангарларды арнайы
жарақтандыру
500  Қазақстан Республикасының Президентi Іс           39837
Басқармасының ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасының Президентi Іс           69731
Басқармасының ақпараттық жүйелерiн дамыту
2          Қорғаныс                                       44257853
208     Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi 39657416
006  Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау          500000
030  Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми            50000
зерттеулер мен тәжiрибелiк-конструкторлық
жұмыстар
032  Әскерге шақырылатындарды әскери-техникалық       200000
мамандықтар бойынша даярлау
033  Әскери объектiлердi қорғауды қамтамасыз ету       50000
034  Қарулы Күштердi басқарудың ақпараттық            450000
жүйесiн құру
038  Картографиялық-геодезиялық қамтамасыз ету        100000
040  Әскери дайындықты қамтамасыз ету жөнiндегi       250000
iс-шаралар
041  Қарулы Күштер инфрақұрылымының жұмыс iстеуiн    2645496
қамтамасыз ету
042  Қарулы Күштердің инфрақұрылымын дамыту          4063104
043  Сатып алынған әскери техника үшiн берешектi      490577
өтеу
045  Әскери полигондарды жалға бepу туралы           3742200
мемлекетаралық шарттарды iске асыру
051  Қару-жарақты, әскери және өзге де техниканы,    3412000
байланыс жүйелерін жаңғырту мен сатып алу
және қалпына келтіру
052  ТМД-ға қатысушы мемлекеттердiң сыртқы             53000
шекараларын күзету мүддесiнде шекара
әскерлерiн және оларды қамтамасыз етуге
арналған жүктердi мемлекетаралық әскери
тасымалдаулар
053  "Бронетанк жөндеу зауыты" РМК-нің жарғылық       161000
капиталын ұлғайту
054  "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерін          190000
геоақпараттық қамтамасыз ету орталығы" РМК-нің
жарғылық капиталын ұлғайту
076  Елдiң қорғаныс қабiлетiн қамтамасыз ету        23029939
200  Әскери қызметшiлердi тұрғын үймен                300000
қамтамасыз ету
308     Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар     3364640
жөнiндегi агенттiгi

001  Административные затраты                      112644
034  Обеспечение литерных рейсов                  2196195
035  Обеспечение функционирования
государственных резиденций                   1032002
036  Содержание правительственных зданий           731647
038  Обслуживание официальных делегаций            214000
046  Изготовление государственных наград,
документов к ним, почетных дипломов и
нагрудных знаков                               35000
203  Обновление парка автомашин для
государственных органов                       376688
205  Специальное оснащение ангаров для
воздушных судов, осуществляющих
литерные рейсы                                241650
500  Сопровождение информационных систем
Управления делами Президента Республики
Казахстан                                     39837
600  Развитие информационных систем
Управления делами Президента Республики
Казахстан                                      69731
2              Оборона                                     44257853
208       Министерство обороны Республики Казахстан   39687316
006  Выполнение обязательств прошлых лет           500000
030  Прикладные научные исследования и
опытно-конструкторские работы оборонного
характера                                      50000
032  Подготовка допризывников по
военно-техническим специальностям             200000
033  Обеспечение охраны военных объектов            50000
034  Создание информационной системы управления
Вооруженными Силами                           450000
038  Картографо-геодезическое обеспечение          100000
040  Мероприятия по обеспечению боевой
подготовки                                    250000
041  Обеспечение функционирования
инфраструктуры Вооруженных Сил               2645496
042  Развитие инфраструктуры Вооруженных Сил      4063104
043  Погашение задолженности за приобретенную
военную технику                               490577
045  Реализация межгосударственных договоров
об аренде военных полигонов                  3742200
051  Модернизация, приобретение и
восстановление вооружения,
военной и иной техники, систем связи         3412000
052  Межгосударственные воинские перевозки
пограничных войск и грузов для их
обеспечения в интересах охраны внешних
границ государств-участников СНГ               53000
053  Увеличение уставного капитала РГП
"Бронетанковый ремонтный завод"               161000
054  Увеличение уставного капитала РГП
"Центр по геоинформационному обеспечению
Вооруженных Сил Республики Казахстан"         190000
076  Обеспечение обороноспособности страны       23029939
200  Обеспечение жильем военнослужащих             300000
308       Агентство Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям                    3364640

001  Әкiмшiлiк шығындар                               639696
031  Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше        380300
жағдайларды жоюды ұйымдастыру
032  Селден қорғау объектiлерiн пайдалану             249243
034  Тiкұшақтарды пайдалану                           249687
036  "Қазқұтқару" бөлiмшесi құтқарушыларының жыл        1500
сайынғы республикалық (халықаралық)
жиын-семинарын өткiзу
050  Өрт қауiпсiздiгi саласындағы сынақтарды талдау     5000
және жүргiзу
051  Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар      275000
жөніндегі агенттігін Астана қаласына көшіру
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау                 68
208  Төтенше жағдайлар жөнiндегі мекемелердi          449146
материалдық-техникалық жарақтандыру
216  Сел тасқындарын бақылаудың автоматтандырылған     50000
жүйелерiн жасау
300  Талғар өзенінде сел ұстайтын бөгет салу          600000
302  Қарғалы өзенінде селге қарсы құрылыс салу        180000
400  Қордай ауданындағы су тасқынының зардаптарын     105000
жоюға Жамбыл облыстық бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
501  Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар          11000
жөнiндегі агенттігінiң ақпараттық жүйелерiн
сүйемелдеу
601  Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар        4000
жөніндегі агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру
700  Астана қаласының сол жақ жағалауының             165000
құрылыстарын тасқын судың басып қалуынан
қорғаудың жобалау-сметалық құжаттамаларын
дайындау
678     Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы   1205897
076  Күзетілетін тұлғалардың қауiпсiздiгiн            733037
қамтамасыз етуге және рәсiмдi салтанаттарды
орындауға қатысу
304  Астана қаласында Республикалық ұланның кешендiк  470360
ғимаратын салу
600  Республикалық ұланын есептеу және ұйымдастыру      2500
техникасымен қамтамасыз ету
3          Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік               73603061
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің       184264
Кеңсесі
033  Мемлекеттік органдарда ақпаратты техникалық        7105
қорғауды ұйымдастыру
034  Арнаулы байланыспен қамтамасыз ету               152159
035  Мемлекеттiк органдардың ақпаратын қорғау          15000
құралдарымен қамтамасыз ету
036  Мемлекеттiк органдардың ақпараттық қауiпсiздiгiн  10000
қамтамасыз ету
201     Қазақстан Республикасының Ішкі iстер           20633708
министрлiгi

001  Административные затраты                      639696
031  Организация ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного
характера                                     380300
032  Эксплуатация объектов селезащиты              249243
034  Эксплуатация вертолетов                       249687
036  Проведение ежегодного республиканского
(международного) сбора-семинара спасателей
подразделения "Казспас"                         1500
050  Анализ и проведение испытаний в области
пожарной безопасности                           5000
051  Передислокация Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным ситуациям
в город Астану                                275000
079  Выполнение функций лицензиаров                    68
208  Материально-техническое оснащение
учреждений по чрезвычайным ситуациям          449146
216  Создание автоматизированных систем
наблюдения за селевыми потоками                50000
300  Строительство селезадерживающей плотины
на реке Талгар                                600000
302  Строительство противоселевого сооружения
на реке Каргалинке                            180000
400  Целевые трансферты Жамбылскому областному
бюджету на ликвидацию последствий,
вызванных паводками в Кордайском районе       105000
501  Сопровождение информационных систем
Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям                      11000
601  Создание информационных систем Агентства
Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                       4000
700  Подготовка проектно-сметной документации
зашиты от паводкового затопления застройки
левобережной части города Астаны              165000
678       Республиканская гвардия Республики
Казахстан                                    1205897
076  Участие в обеспечении безопасности
охраняемых лиц и выполнении
церемониальных ритуалов                       733037
304  Строительство комплексного здания
Республиканской гвардии в городе Астане       470360
600  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Республиканской
гвардии                                         2500
3              Общественный порядок и безопасность         73603061
104       Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                     184264
033  Организация технической зашиты информации
в государственных органах                       7105
034  Обеспечение специальной связью                152159
035  Обеспечение средствами зашиты информации
государственных органов                        15000
036  Обеспечение информационной безопасности
государственных органов                        10000
201       Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                   20633708

001  Әкiмшiлiк шығындар                              6782578
004  Тергеу iсiнде адвокаттардың еңбегiне ақы төлеу    95101
006  Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау          159700
014  Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнiң    413200
өзге де көрiнiстерiне қарсы күрестiң мемлекеттiк
бағдарламасы
021  Республикалық деңгейде қоғамдық тәртiптi қорғау 4164665
және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
031  Тергеудегi-тұтқынға алынған адамдарды ұстау     1663996
035  Қазақстан Республикасы азаматтарының             529150
төлқұжаттары мен жеке куәлiктерiн дайындау
039  Жедел-iздестiру қызметi                          923738
040  Ішкi iстер органдарына автокөлiк қызметiн        158143
көрсетудi ұйымдастыру
043  Iс-жүргізу шығындарын өтеу                         7000
045  Дипломатиялық өкiлдiктердi қорғау                260212
046  Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды            20000
мемлекеттiк қорғау
047  Арнайы тасымалдар                                 50906
049  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер                750000
министрлiгiнiң iшкi әскерлерi әскери
бөлiмдерiнiң жауынгерлiк дайындығын арттыру
050  Көлiк құралдарын мемлекеттiк тiркеу үшiн        1275109
жүргiзушi куәлiктерiн, құжаттарды, нөмiр
белгiлерiн дайындау
052  Қазақстан Республикасы Ішкi iстер                 30090
министрлiгiнiң iшкi iстер органдары мен iшкi
әскерлерiн материалдық-техникалық ресурстармен,
әскери техникамен және арнайы құралдармен
қамтамасыз ету
053  Қазақстан Республикасына келген шетелдік          11000
адамдарды миграциялық карточкалармен
қамтамасыз ету
056  Қызметтiк-iздестiру иттерiн қолдана отырып,       22007
есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi iшкi
iстер органдарының қызметiн қамтамасыз ету
061  Жедел әрекет ету қызметi                          82913
062  Тергеу изоляторларында СПИД iндетiне қарсы         1000
әрекет
063  Орталық аппарат пен аумақтық органдардың         119594
қызметкерлерi мен әскери қызметшiлерiн нысанды
киiм-кешекпен қамтамасыз ету
064  Орталық аппарат пен аумақтық органдардың         709228
қызметкерлерiне тұрғын үйдi күтіп-ұстауға және
коммуналдық қызметтерге шығыстарды өтеу
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      86260
мемлекеттiк бағдарламасы
202  Ішкi iстер органдарын жабдықтармен, арнайы       191589
мақсаттағы құралдармен және көлiкпен
жарақтандыру
203  Тергеу изоляторларын инженерлiк-техникалық        25000
күзет құралдарымен жарақтандыру
206  Тергеу изоляторларын медициналық жабдықтармен     91774
жарақтандыру
207  Саперлiк бөлiмшелердi материалдық-техникалық     240000
жарақтандыру
211  Әкiмшiлiк ғимаратты материалдық-техникалық       191455
жарақтандыру
304  Тергеу изоляторларын салу, қайта жаңарту және    998900
күрделi жөндеу
306  Кинология орталығының питомнигін қайта жаңарту    40400
501  Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін      23655
сүйемелдеу

001  Административные затраты                     6782578
004  Оплата труда адвокатов на следствии            95101
006  Выполнение обязательств прошлых лет           159700
014  Государственная программа борьбы с
терроризмом и иными проявлениями
экстремизма и сепаратизма                     413200
021  Охрана общественного порядка и
обеспечение общественной безопасности
на республиканском уровне                    4164665
031  Содержание следственно-арестованных лиц      1663996
035  Изготовление паспортов и удостоверений
личности граждан Республики Казахстан         529150
039  Оперативно-розыскная деятельность             923738
040  Организация автотранспортного обслуживания
органов внутренних дел                        158143
043  Возмещение процессуальных издержек              7000
045  Охрана дипломатических представительств       260212
046  Государственная защита лиц, участвующих
в уголовном процессе                           20000
047  Специальные перевозки                          50906
049  Повышение боеготовности воинских частей
внутренних войск Министерства внутренних
дел Республики Казахстан                      750000
050  Изготовление водительских удостоверений,
документов, номерных знаков для
государственной регистрации транспортных
средств                                      1275109
052  Обеспечение органов внутренних дел и
внутренних войск Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
материально-техническими ресурсами,
военной техникой и специальными средствами     30090
053  Обеспечение миграционными карточками
иностранных лиц, прибывающих в Республику
Казахстан                                      11000
056  Обеспечение деятельности органов
внутренних дел по борьбе с наркобизнесом
с применением служебно-розыскных собак         22007
061  Служба оперативного реагирования               82913
062  Противодействие эпидемии СПИДа
в следственных изоляторах                       1000
063  Обеспечение форменным обмундированием
сотрудников и военнослужащих
центрального аппарата и территориальных
органов                                       119594
064  Компенсация расходов на содержание
жилища и коммунальные услуги сотрудникам
центрального аппарата и территориальных
органов                                       709228
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                  86260
202  Оснащение органов внутренних дел
оборудованием, средствами специального
назначения и транспортом                      191589
203  Оснащение следственных изоляторов
инженерно-техническими средствами охраны       25000
206  Оснащение следственных изоляторов
оборудованием, средствами связи и
автотранспортом                                91774
207  Материально-техническое оснащение
саперных подразделений                        240000
211  Материально-техническое оснащение
административного здания                      191455
304  Строительство, реконструкция и
капитальный ремонт следственных
изоляторов                                    998900
306  Реконструкция питомника Кинологического
центра                                         40400
501  Сопровождение информационных систем органов
внутренних дел                                 23655

600  3 - мемлекеттiк жоба                             400000
601  Ішкi iстер органдарының ақпараттық жүйелерiн     115345
құру
221     Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі   12589377
001  Әкiмшiлiк шығындар                              1338311
032  Сот сараптамаларын жүргiзу                       315054
035  Заң жобалау жұмыстары                            154100
037  Сотқа қатысқаны үшін адвокаттарға еңбекақы        86394
төлеу
040  Сотталғандарды ұстау                            7571726
041  Жедел-iздестiру қызметi                           28604
042  Түзеу мекемелерiнде СПИД індетiне қарсы әрекет     3000
043  Санаткерлiк меншiк құқығын iске асыру жөнiндегі    4408
жиынтық бағдарлама
044  Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау    333941
құқығын мемлекеттік тіркеу
048  Құқықтық насихат                                  20000
050  Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету                59062
051  Соттарда мемлекеттің мүддесін қорғау             125000
053  Қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнiң бюджетке  1114516
түсетiн салықтары жөнiндегi берешегін өтеу
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               1720
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      75750
мемлекеттiк бағдарламасы
200  Қылмыстық-атқару жүйесiн жабдықтармен,           150000
мүкаммалмен, арнайы мақсаттағы құралдармен
және көлiк құралдарымен жарақтандыру
201  Түзеу мекемелерiн инженерлiк-техникалық күзет     89000
құралдарымен жарақтандыру
303  Қызылорда қаласында қабырға материалдарын        310000
жасайтын зауыттың базасын жалпы режимдегі
түзеу колониясы етiп қайта жаңарту
304  Жамбыл облысында Психоневрологиялық интернат     300000
үйiн жалпы режимдегi түзеу колониясы етiп
қайта жаңарту
305  Шығыс Қазақстан облысы Солнечный кентiндегi      137900
әскери қалашықты әйелдерге арналған түзеу
колониясы етiп қайта жаңарту
306  Ақтөбе облысы Жем кентiндегi "Ембi-5" әскери     300000
объектiсiн қатаң режимдегi түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту
500  Әдiлет органдарының ақпараттық-анықтамалық        59924
жүйесiн сүйемелдеу
501  Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң                1000
ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
600  Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң ақпараттық     5000
жүйесiн құру
601  Әділет органдарының ақпараттық-анықтамалық         4967
жүйесін құру
225     Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым        21770
министрлiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      21770
мемлекеттiк бағдарламасы
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау         7730
министрлiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес       7730
мемлекеттiк бағдарламасы
230     Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат       19500
және қоғамдық келiсiм министрлiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      19500
мемлекеттiк бағдарламасы
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және           2680
сауда министрлігі
104  Нашақорлық пен есірткі бизнесіне қарсы күрес       2680
мемлекеттік бағдарламасы
410     Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк   27603399
комитеті
045  Кеден баждары мен төлемдері бойынша берешекті    188099
өтеу

600  Государственный проект 3                      400000
601  Создание информационных систем органов
внутренних дел                                115345
221       Министерство юстиции Республики Казахстан   12589377
001  Административные затраты                     1338311
032  Проведение судебных экспертиз                 315054
035  Законопроектные работы                        154100
037  Оплата труда адвокатов за участие в суде       86394
040  Содержание осужденных                        7571726
041  Оперативно-розыскная деятельность              28604
042  Противодействие эпидемии СПИДа в
исправительных учреждениях                      3000
043  Сводная программа по реализации прав
интеллектуальной собственности                  4408
044  Государственная регистрация прав на
недвижимое имущество и сделок с ним           333941
048  Правовая пропаганда                            20000
050  Обеспечение правовой информацией               59062
051  Зашита интересов государства в судах          125000
053  Погашение задолженности по налогам
в бюджет учреждений уголовно-исполнительной
системы                                      1114516
079  Выполнение функций лицензиаров                  1720
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                  75750
200  Оснащение уголовно-исполнительной системы
оборудованием, инвентарем, средствами
специального назначения и транспортными
средствами                                    150000
201  Оснащение исправительных учреждений
инженерно-техническими средствами охраны       89000
303  Реконструкция под исправительную колонию
общего режима на базе завода стеновых
материалов в городе Кызылорде                 310000
304  Реконструкция психоневрологического
дома-интерната под исправительную колонию
общего режима в ЖамбылскоЙ области            300000
305  Реконструкция военного городка в поселке
Солнечный под исправительную колонию для
женщин в Восточно-Казахстанской области       137900
306  Реконструкция военного объекта "Эмба-5"
в поселке Жем под исправительную колонию
строгого режима в Актюбинской области         300000
500  Сопровождение информационно-справочной
системы органов юстиции                        59924
501  Сопровождение информационной системы
Комитета уголовно-исполнительной системы        1000
600  Создание информационной системы Комитета
уголовно-исполнительной системы                 5000
601  Создание информационно-справочной системы
органов юстиции                                 4967
225       Министерство образования и науки
Республики Казахстан                           21770
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                  21770
226       Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                       7730
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                   7730
230       Министерство культуры, информации
и общественного согласия Республики
Казахстан                                      19500
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                  19500
233       Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                            2680
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                   2680
410       Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан                        27603399
045  Погашение задолженности по таможенным
пошлинам и платежам                           188099

050  Ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету            27332090
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      83210
мемлекеттiк бағдарламасы
501     Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты          5725510
001  Әкiмшiлiк шығындар                              1195884
032  Coт төрелігін жүзеге асыру                      4094444
033  Әдiлет бiлiктiлiк алқасының қызметiн               5182
қамтамасыз ету
201  Сот жүйесiнiң органдарын материалдық-техника.    400000
лық және өзге де қамтамасыз ету
500  Қазақстан Республикасы сот жүйесi органдарының    15000
бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау
жүйесін сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасы сот жүйесi органдарының    15000
бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау
жүйесiн құру
502     Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы     3602265
001  Әкiмшiлiк шығындар                              3192360
030  Қылмыстық және жедел есептердi жүргiзу             1750
039  Қылмыс жасаған адамдардың экстрадициялауды         9262
қамтамасыз ету
040  Кеден баждары мен төлемдері бойынша берешекті    298893
өтеу
600  Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы       50000
жанындағы Құқықтық статистика және ақпарат
орталығының ақпараттық жүйесiн құру
602  Прокуратура органдарын есептеу және ұйымдастыру   50000
техникасымен қамтамасыз ету
613     Қазақстан Республикасының Туризм және спорт        8200
жөнiндегi агенттiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес       8200
мемлекеттiк бағдарламасы
618     Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы       1999424
агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                              1634511
004  Тергеу iсiнде адвокаттардың еңбегiне ақы төлеу     1800
030  Қаржы полициясы органдарын материалдық-техникалық
қамтамасыз ету                                   100000
032  Қаржы полициясы органдарының жедел-iздестiру      30000
қызметi
033  Қылмыстық сот iстерiне қатысушыларға iс жүргiзу   16500
шығындарын өтеу
034  Қаржы полициясы органдарын нормативтiк құқықтық    7400
актiлермен және қатаң есептiлiк бланкiлерiмен
қамтамасыз ету
036  Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды              750
мемлекеттік қорғау
037  Орталық аппарат пен аумақтық органдардың         107263
қызметкерлерiне тұрғын үйдi ұстауға және
коммуналдық қызметтерге шығыстарды өтеу
038  Қаржы полициясының арнайы мұрағатын құру          43200
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес       8000
мемлекеттiк бағдарламасы
500  Қаржы полициясы органдарының ақпараттық           25000
жүйелерiн сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы            25000
агенттiгiнiң бiрыңғай автоматтандырылған
ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiн құру
619     Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау        61900
агенттiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      61900
мемлекеттiк бағдарламасы
680     Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет      1143334
қызметі
030  Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды   1143334
тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету

050  Обеспечение национальной безопасности       27332090
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                  83210
501       Верховный Суд Республики Казахстан           5725510
001  Административные затраты                     1195884
032  Отправление правосудия                       4094444
033  Обеспечение деятельности Квалификационной
коллегии юстиции                                5182
201  Материально-техническое и иное
обеспечение органов судебной системы          400000
500  Сопровождение единой автоматизированной
информационно-аналитической системы
органов судебной системы Республики
Казахстан                                      15000
600  Создание единой автоматизированной
информационно-аналитической системы
органов судебной системы Республики
Казахстан                                      15000
502       Генеральная прокуратура Республики
Казахстан                                    3602265
001  Административные затраты                     3192360
030  Ведение криминального и оперативного
учетов                                          1750
039  Обеспечение экстрадиции лиц, совершивших
преступления                                    9262
040  Погашение задолженности по таможенным
пошлинам и платежам                           298893
600  Создание информационной системы Комитета
по правовой статистике и специальным
учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан                           50000
602  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой органов
прокуратуры                                    50000
613       Агентство Республики Казахстан по туризму
и спорту                                        8200
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                   8200
618       Агентство финансовой полиции Республики
Казахстан                                    1999424
001  Административные затраты                     1634511
004  Оплата труда адвокатов на следствии             1800
030  Материально-техническое обеспечение
органов финансовой полиции                    100000
032  Оперативно-розыскная деятельность органов
финансовой полиции                             30000
033  Возмещение процессуальных издержек
участвующим в уголовном судопроизводстве       16500
034  Обеспечение органов финансовой полиции
нормативными правовыми актами и бланками
строгой отчетности                              7400
036  Государственная зашита лиц, участвующих
в уголовном процессе                             750
037  Компенсация расходов на содержание
жилища и коммунальные услуги сотрудникам
центрального аппарата и территориальных
органов                                       107263
038  Создание специального архива финансовой
полиции                                        43200
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                   8000
500  Сопровождение информационных систем органов
финансовой полиции                             25000
600  Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной системы     25000
Агентства финансовой полиции Республики
Казахстан
619       Агентство таможенного контроля Республики
Казахстан                                      61900
104  Государственная программа борьбы
с наркоманией и наркобизнесом                  61900
680       Служба охраны Президента Республики
Казахстан                                    1143334
030  Обеспечение безопасности глав государств
и отдельных должностных лиц                  1143334

4          Бiлiм беру                                     23022397
101     Қазақстан Республикасы Президентінің               1537
Әкімшілігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1537
қайта даярлау
102     Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық    2177
басқармасы
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        2177
қайта даярлау
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң         1128
Кеңсесi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1128
қайта даярлау
201     Қазақстан Республикасының Ішкi iстер            1392327
министрлiгi
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           291555
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           989487
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       34285
қайта даярлау
309  Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлі.
гінің Ақтөбе заң колледжінің бас оқу корпусын     20000
салу
313  Ішкі әскерлердің Петропавл жоғары әскери училище.
сіндегі оқу тұрғын-үй кешенін салу                57000
204     Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер            21672
министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       21672
қайта даярлау
208     Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi  1592188
007  Орта кәсiптiк білiмдi мамандар даярлау           334351
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау          1257837
212     Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы        10414
министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       10414
қайта даярлау
213     Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты       2045
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        2045
қайта даярлау
215     Қазақстан Республикасының Көлік және             272151
коммуникациялар министрлігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        2456
қайта даярлау
030  Республикалық деңгейде жалпы бiлiм беретiн       269695
оқуды субсидиялау
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі       26925
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       26925
қайта даярлау
220     Қазақстан Республикасының Экономика және            624
бюджеттік жоспарлау министрлігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         624
қайта даярлау

4              Образование                                 23022397
101       Администрация Президента Республики
Казахстан                                       1537
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          1537
102       Хозяйственное управление Парламента
Республики Казахстан                            2177
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          2177
104       Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                       1128
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          1128
201       Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                    1392327
007  Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                 291555
009  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях                                    989487
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                         34285
309  Строительство главного учебного корпуса
Актюбинского юридического колледжа
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан                                      20000
313  Строительство учебно-жилищного комплекса
в Петропавловском высшем военном училище
внутренних войск                               57000
204       Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                      21672
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                         21672
208       Министерство обороны Республики Казахстан    1592188
007  Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                 334351
009  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях                                   1257837
212       Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                           10414
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                         10414
213       Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                  2045
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          2045
215       Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                          272151
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          2456
030  Субсидирование общеобразовательного
обучения на республиканском уровне            269695
217       Министерство финансов Республики Казахстан     26925
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                         26925
220       Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан                624
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           624

221     Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі      81683
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау            79189
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        2494
қайта даярлау
225     Қазақстан Республикасының Білім және ғылым     17231390
министрлігі
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           384346
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           839658
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       35872
қайта даярлау
031  Дарынды балаларды мемлекеттiк қолдау             555487
037  Бiлiм беру саласындағы қолданбалы ғылыми          72988
зерттеулер
038  Республикалық мектеп олимпиадаларын өткiзу        51984
039  Әдiснамалық оқу құралдарын әзiрлеу                42110
044  Арнайы бiлiм беру бағдарламаларын iске асыру      32996
048  Балалармен мектептен тыс iс-шараларды өткiзу     288238
049  Мәдениет және өнер саласында үздiксiз бiлiм      537742
берудi қамтамасыз ету
050  Мемлекеттiк бiлiм беру гранттары бойынша        4930952
ел iшiндегi жоғары оқу орындарында кадрлар
даярлау
051  "Болашақ" бағдарламасы шеңберiнде шетелдегi      265454
жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау
053  Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалында    9735
кадрлар даярлау
054  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды          15313
мемлекеттік кредиттеудi қамтамасыз ету
055  М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттiк       124625
университетiнiң Қазақстандық филиалында
кадрлар даярлау
059  "Болашақ" бағдарламасын iске асыру үшiн           10000
байланыс қызметтерiне ақы төлеу
060  Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым          299906
министрлiгi жоғары оқу орындарының әскери
кафедраларында запастағы офицерлердi даярлау
063  Балалардың мамандандырылған түзету мекемелерi     88000
үшiн жаңа буын оқулықтарын әзiрлеу, шығару және
жеткiзiп беру
064  Бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру ұйымдары  178640
үшiн арнайы пәндер бойынша оқулықтар мен
оқу-әдiстемелiк кешендер әзiрлеу
065  Ұлттық жоғары оқу орындар профессор-оқытушы      567081
құрамының және басшы қызметкерлерiнiң
белгiленген жалақыларына арттыратын
коэффициенттi төлеуге субсидиялар
067  Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды       267380
стипендиямен қамтамасыз ету
068  Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды       182784
даярлау
069  "Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығында   79775
оқу-тәрбиелiк iс-шараларын өткiзу
073  Жоғары кәсiптiк оқу орындарында кадрлар даярлау  162815
102  Жоғары оқу орындарының студенттерiн               89417
стипендиямен қамтамасыз ету
103  Мемлекеттiк бiлiм гранттары бойынша оқитын       958590
студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету
201  Мәдениет пен өнер жоғарғы оқу орындары үшiн      322768
негiзгі құралдар сатып алу
202  Республикалық мектеп-интернаттар үшiн негiзгi     32742
құралдар сатып алу
214  Дамуы кеміс балалар мен жасөспiрiмдердi             420
әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiби
еңбекпен оңалту республикалық ғылыми-практика.
лық орталығы үшiн негiзгi құралдар сатып алу
220  М.В. Ломоносов атындағы ММУ Қазақстандық          25000
филиалына пайдалануға беру үшiн Л.Гумилев
атындағы Еуразия ұлттық университетiне
активтер сатып алу
315  Дамуы кеміс балалар мен жасөспiрiмдердi           19000
әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiби
еңбекпен оңалту республикалық ғылыми-практика.
лық орталығының ғимаратын күрделі жөндеу
320  "Балдәурен" Республикалық балаларды сауықтыру    103000
лагері объектілерінің құрылысын және қайта
жаңартуды аяқтау
321  Мәдениет және өнер жоғары оқу орындарының        169670
ғимараттарын күрделi жөндеу және қайта жаңарту
322  Республикалық мектеп-интернаттардың ғимаратта.   115530
рын салу, күрделi жөндеу және қайта жаңарту
325  О.Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы    12000
өнер колледжі оқу-өндірістік базасын қайта құру
400  Ауыл мектептерiн салуға облыстық бюджеттерге    3697600
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
401  Мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарының типтiк        692442
штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге облыстық
бюджеттерге берiлетін мақсатты трансферттер
402  Мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi желiсiнiң      572319
кепілдендiрiлген нормативiн қамтамасыз етуге
облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты
трансферттер
403  Железинка селолық мектебін салуға Павлодар       171200
облыстық бюджетіне түсетін мақсатты
инвестициялық трансферттер
501  Бiлiм берудiң ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу       94440
600  Бiлiм беру ақпараттық жүйесiн құру               100000
701  Жаңа буын оқулықтарын және оқу-әдiстемелiк        31371
кешендерiн әзiрлеу және сапасын анықтау,
сондай-ақ республикалық деңгейдегi орташа жалпы
бiлiм беретiн ұйымдарды және шетелдегi қазақ
диаспорасын қорландыру циклi бойынша
оқулықтармен қамтамасыз ету
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау      1454693
министрлiгi
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау            67699
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           368618
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды      135714
қайта даярлау
045  Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау        20578
министрлiгi жоғары оқу орындарының әскери
кафедраларында запастағы офицерлердi даярлау
046  С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық           114937
университетi профессор-оқытушы құрамы мен
қызметкерлерiнiң белгiленген жалақыларына
арттыратын коэффициенттi төлеуге субсидиялар

221       Министерство юстиции Республики Казахстан      81683
007  Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                  79189
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          2494
225       Министерство образования и науки
Республики Казахстан                        17231390
007  Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                 384346
009  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях                                    839658
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                         35872
031  Государственная поддержка одаренных детей     555487
037  Прикладные научные исследования
в области образования                          72988
038  Проведение республиканских школьных
олимпиад                                       51984
039  Разработка методологических пособий            42110
044  Реализация специальных образовательных
программ                                       32996
048  Проведение внешкольных мероприятий
с детьми                                      288238
049  Обеспечение непрерывного обучения
в области культуры и искусства                537742
050  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях внутри страны
по государственным образовательным грантам   4930952
051  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях за рубежом в рамках программы
"Болашак"                                     265454
053  Подготовка кадров в филиале "Восход"
Московского авиационного института              9735
054  Обеспечение государственного кредитования
подготовки кадров в высших учебных
заведениях                                     15313
055  Подготовка кадров в Казахстанском филиале
Московского государственного университета
им. М.В. Ломоносова                           124625
059  Оплата услуг связи для реализации
программы "Болашак"                            10000
060  Подготовка офицеров запаса на военных
кафедрах высших учебных заведений
Министерства образования и науки
Республики Казахстан                          299906
063  Разработка, издание и доставка нового
поколения учебников для специализированных
коррекционных детских учреждений               88000
064  Разработка учебников и учебно-методических
комплексов по специальным дисциплинам для
организации начального и среднего
профессионального образования                 178640
065  Субсидии на выплату повышающего
коэффициента к установленным окладам
профессорско-преподавательского состава
и руководящих работников национальных
высших учебных заведений                      567081
067  Стипендиальное обеспечение научных и
научно-педагогических кадров                  267380
068  Подготовка научных и научно-педагогических
кадров                                        182784
069  Проведение учебно-воспитательных
мероприятий в Республиканском
учебно-оздоровительном центре "Бобек"          79775
073  Подготовка кадров в высших
профессиональных учебных заведениях           162815
102  Стипендиальное обеспечение студентов
высших учебных заведений                       89417
103  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным
образовательным грантам                       958590
201  Приобретение основных средств для высших
учебных заведений культуры и искусства        322768
202  Приобретение основных средств для
республиканских школ-интернатов                32742
214  Приобретение основных средств для
Республиканского научно-практического
центра социальной адаптации и
профессионально-трудовой реабилитации
детей и подростков с проблемами в развитии       420
220  Приобретение Евразийскому национальному
университету им. Л.Н. Гумилева активов
для передачи в пользование Казахстанскому
филиалу МГУ им. М.В. Ломоносова                25000
315  Капитальный ремонт здания Республиканского
научно-практического центра социальной
адаптации и профессионально-трудовой
реабилитации детей и подростков с проблемами
в развитии                                     19000
320  Завершение реконструкции и строительства
объектов Республиканского детского
оздоровительного лагеря "Балдаурен"           103000
321  Капитальный ремонт и реконструкция зданий
высших учебных заведений культуры
и искусства                                   169670
322  Строительство, капитальный ремонт
и реконструкция зданий республиканских
школ-интернатов                               115530
325  Реконструкция учебно-производственной базы
Алматинского колледжа
декоративно-прикладного искусства
имени О. Тансыкбаева                           12000
400  Целевые инвестиционные трансферты
областным бюджетам на строительство
сельских школ                                3697600
401  Целевые трансферты областным бюджетам
на обеспечение содержания типовых штатов
государственных организаций образования       692442
402  Целевые трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы
на обеспечение гарантированного норматива
сети государственных учреждений
образования                                   572319
403  Целевые инвестиционные трансферты
Павлодарскому областному бюджету
на строительство школы в селе Железинка       171200
501  Сопровождение информационной системы
образования                                    94440
600  Создание информационной системы
образования                                   100000
701  Разработка и апробация учебников и
учебно-методических комплексов нового
поколения, а также обеспечение
учебниками по циклу фондирования
организаций на республиканском уровне,
предоставляющих среднее общее образование,
и казахской диаспоры за рубежом                31371
226       Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                    1454693
007  Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                  67699
009  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях                                    368618
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                        135714
045  Подготовка офицеров запаса на военных
кафедрах высших учебных заведений
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан                                      20578
046  Субсидии на выплату повышающего
коэффициента к установленным окладам
профессорско-преподавательского состава
и руководящих работников Казахского
национального медицинского университета
им. С.Д. Асфендиярова                         114937

049  Әдіснамалық жұмыс                                  1648
050  Мемлекеттiк бiлiм беру гранттары бойынша         512540
жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау
057  Ғылыми кадрларды стипендиямен қамтамасыз ету      35445
058  Ғылыми кадрларды даярлау                          17703
102  Жоғары оқу орындарының студенттерiн стипендиямен  64326
қамтамасыз ету
103  Мемлекеттiк бiлiм гранттары бойынша оқитын        90485
студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету
306  Республикалық медициналық колледждi күрделi       15000
жөндеу
308  Ақмола мемлекеттiк медициналық академиясын        10000
күрделi жөндеу
230     Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат         805
және қоғамдық келiсiм министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         805
қайта даярлау
231     Қазақстан Республикасының Энергетика және          1193
минералдық ресурстар министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1193
қайта даярлау
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда     1023
министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1023
қайта даярлау
234     Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны          1353
қорғау министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1353
қайта даярлау
308     Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар      121460
жөнiндегi агенттiгi
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           112411
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        9049
қайта даярлау
406     Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау          144
жөнiндегi есеп комитетi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгін арттыру және оларды         144
қайта даярлау
501     Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты            36366
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       36366
қайта даярлау
502     Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы       11173
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       11173
қайта даярлау
605     Қазақстан Республикасының Көші-қон және             490
демография жөнiндегi агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         490
қайта даярлау
606     Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi     4019
агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        4019
қайта даярлау
608     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет      41395
iстерi жөнiндегi агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       41395
қайта даярлау
610     Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу     220
жөніндегі агенттігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         220
қайта даярлау
613     Қазақстан Республикасының Туризм және спорт      574322
жөнiндегі агенттігі
007  Орта кәсіптік бiлiмдi мамандар даярлау            76539
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         250
қайта даярлау

049  Методологическая работа                         1648
050  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях по государственным
образовательным грантам                       512540
057  Стипендиальное обеспечение научных кадров      35445
058  Подготовка научных кадров                      17703
102  Стипендиальное обеспечение студентов
высших учебных заведений                       64326
103  Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным
образовательным грантам                        90485
306  Капитальный ремонт Республиканского
медицинского колледжа                          15000
308  Капитальный ремонт Акмолинской
государственной медицинской академии           10000
230       Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан      805
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           805
231       Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                   1193
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          1193
233       Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан                                       1023
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          1023
234       Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан                            1353
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          1353
308       Агентство Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям                     121460
009  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях                                    112411
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          9049
406       Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета                         144
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           144
501       Верховный Суд Республики Казахстан             36366
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                         36366
502       Генеральная прокуратура Республики
Казахстан                                      11173
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                         11173
605       Агентство по миграции и демографии
Республики Казахстан                             490
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           490
606       Агентство Республики Казахстан по статистике    4019
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          4019
608       Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                         41395
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                         41395
610       Агентство Республики Казахстан
по государственным закупкам                      220
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           220
613       Агентство Республики Казахстан по туризму
и спорту                                      574322
007  Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием                  76539
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           250

031  Дарынды балаларды мемлекеттiк қолдау             256404
033  Олимпиадалық резерв және жоғары спорт шеберлiгi   83029
мектептерiн субсидиялау
201  Спортқа дарынды балаларға арналған                8100
Қ. Мұңайтпасов атындағы республикалық
мектеп-интернаттың материалдық-техникалық
базасын нығайту
301  Алматы қаласындағы Республикалық спорттық        150000
мектеп-интернатын салу
614     Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын          1653
басқару жөнiндегi агенттігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1653
қайта даярлау
617     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк               197
материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгін арттыру және оларды         197
қайта даярлау
618     Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы        125515
агенттігі
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           120437
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        5078
қайта даярлау
619     Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау         8445
агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        8445
қайта даярлау
620     Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды     934
реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөніндегі
агенттігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         934
қайта даярлау
637     Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi     157
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         157
қайта даярлау
690     Қазақстан Республикасының Орталық сайлау            159
комиссиясы
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         159
қайта даярлау
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс             420
басқармасы
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         420
қайта даярлау
5          Денсаулық сақтау                               18718010
201     Қазақстан Республикасының Ішкi iстер             121539
министрлігі
012  Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының  121539
қызметкерлерiн және олардың отбасы
мүшелерiн емдеу
208     Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi   486038
012  Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының  486038
қызметкерлерiн және олардың отбасы
мүшелерін емдеу
225     Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым        98945
министрлiгi

031  Государственная поддержка одаренных детей     256404
033  Субсидирование школ олимпийского резерва
и высшего спортивного мастерства               83029
201  Укрепление материально-технической базы
Республиканской школы-интерната для
одаренных в спорте детей имени
X. Мунайтпасова                                 8100
301  Строительство республиканской спортивной
школы-интерната в городе Алматы               150000
614       Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами              1653
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          1653
617       Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам         197
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           197
618       Агентство финансовой полиции Республики
Казахстан                                     125515
009  Подготовка кадров в высших учебных
заведениях                                    120437
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          5078
619       Агентство таможенного контроля Республики
Казахстан                                       8445
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                          8445
620       Агентство Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции                   934
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           934
637       Конституционный Совет Республики Казахстан       157
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           157
690       Центральная избирательная комиссия
Республики Казахстан                             159
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           159
694       Управление делами Президента Республики
Казахстан                                        420
010  Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                           420
5              Здравоохранение                             18718010
201       Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                     121539
012  Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов
их семей                                      121539
208       Министерство обороны Республики Казахстан     486038
012  Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов
их семей                                      486038
225       Министерство образования и науки
Республики Казахстан                           98945

046  Балаларды оңалту                                  98945
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау     17139401
министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               303835
006  Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау         1653091
030  Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы          324301
ғылыми зерттеулер
031  Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын         982101
медициналық жабдықтармен, санитарлық және
мамандандырылған көлiкпен жарақтандыру
032  Көрсетiлетiн медициналық қызметтiң сапасын       141810
талдау және бағалау
033  "B" қоздырғышы гепатитiне қарсы вакциналарды     333587
орталықтандырылған сатып алу
035  Ауруларды шетелде емдеу                           60000
036  Мамандандырылған медициналық көмек көрсету       821368
037  Сот-медициналық сараптамасы                      440239
038  Республикалық деңгейде орындалатын              1802699
"Туберкулез" бағдарламасы
039  Диабетке қарсы препараттарды орталықтан.        1167691
дырылған сатып алу
040  Иммунды алдын алуды жүргiзу үшiн вакциналарды    304609
орталықтандырылған сатып алу
041  Медицина және денсаулық сақтау саласындағы         5238
құндылықтарды сақтау жөнiндегi ұйымдарды
субсидиялау
042  Халықтың салауатты өмiр салтын насихаттау         20852
043  Індеттердiң алдын алу                             56622
044  Бүйрек ауыстырудан кейiнгi ауруларға дәрi-       400206
дәрмекті құралдарды, бүйрек жетімсiздiгі бap
aуpулapғa шығыс материалдарымен диализаторларды
орталықтандырылған сатып алу
047  Республикалық деңгейде қан (алмастырғыштар)      191223
өндiру
048  Арнайы медициналық резервтi сақтау                 8337
051  Қатерлi жұқпалы аурулардың алдын алу және        699733
оларға қарсы күрес жүргiзу
052  Ана мен баланы қорғау                            784135
054  Зертханалық жабдықтарды және шығыс                22021
материалдарын орталықтандырылған сатып алу
055  СПИД iндетiне қарсы әрекет                        42914
056  Халыққа медициналық қызмет көрсетудi басқаруды    71786
жетiлдіру
059  Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу   400000
институты үшiн медициналық жабдықтар сатып алу
060  Онкологиялық ауруларды емдеу үшiн химиялық       800000
препараттарды орталықтандырылған сатып алу
061  Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының       123089
қымбат бағалы медициналық жабдықтарына
шығыс материалдарын, құрауыш бұйымдарын сатып
алу және сервистiк қызмет көрсету
065  Республикалық деңгейде халыққа мамандандырылған 1505029
медициналық көмек

046  Реабилитация детей                             98945
226       Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                   17139401
001  Административные затраты                      303835
006  Выполнение обязательств прошлых лет          1653091
030  Прикладные научные исследования в области
здравоохранения                               324301
031  Оснащение республиканских организаций
здравоохранения медицинским оборудованием,
санитарным и специализированным
транспортом                                   982101
032  Анализ и оценка качества предоставляемых
медицинских услуг                             141810
033  Централизованный закуп вакцин против
вирусного гепатита "В"                        333587
035  Лечение больных за рубежом                     60000
036  Оказание специализированной медицинской
помощи                                        821368
037  Судебно-медицинская экспертиза                440239
038  Программа "Туберкулез", выполняемая на
республиканском уровне                       1802699
039  Централизованный закуп
противодиабетических препаратов              1167691
040  Централизованный закуп вакцин для
проведения иммунопрофилактики                 304609
041  Субсидирование организаций по хранению
ценностей в области медицины
и здравоохранения                               5238
042  Пропаганда здорового образа жизни
населения                                      20852
043  Предупреждение эпидемий                        56622
044  Централизованный закуп лекарственных
средств для больных после трансплантации
почек, диализаторов с расходными
материалами для больных с почечной
недостаточностью                               400206
047  Производство крови (заменителей)
на республиканском уровне                     191223
048  Хранение специального медицинского
резерва                                         8337
051  Профилактика и борьба с опасными
инфекциями                                    699733
052  Охрана материнства и детства                  784135
054  Централизованный закуп лабораторного
оборудования и расходных материалов            22021
055  Противодействие эпидемии СПИДа                 42914
056  Совершенствование управления медицинским
обслуживанием населения                        71786
059  Закуп медицинского оборудования
для Казахского научно-исследовательского
института онкологии и радиологии              400000
060  Централизованный закуп химиопрепаратов
для лечения онкологических больных            800000
061  Приобретение расходных материалов,
комплектующих изделий и сервисное
обслуживание дорогостоящего медицинского
оборудования республиканских организаций
здравоохранения                               123089
065  Специализированная медицинская помощь
населению на республиканском уровне          1505029

079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               8050
207  Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау        24991
министрлігінің аумақтық органдарын
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
302  Астана қаласында перинаталдық орталық салу үшiн   54000
жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу
307  Денсаулық сақтау объектiлерiн күрделi жөндеу     294300
400  Аудандық орталық ауруханаларды салуға облыстық    33600
бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
401  Ауылдық перзентхана құрылысына облыстық          648360
бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
402  Туберкулез ұйымдарын және аудандық аурухана     2318120
салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
403  Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына терең 231976
медициналық көмектің кепілді көлемін көрсету үшін
Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
404  Шалқар ауданының тұрғындарына терең               32488
медициналық көмектің кепілді көлемін көрсету үшін
Ақтөбе облыстық бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
500  Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерiн          20000
сүйемелдеу
600  Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерiн құру      7000
678     Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы     29330
012  Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының   29330
қызметкерлерiн және олардың отбасы
мүшелерін емдеу
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс          842757
басқармасы
031  Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық   702335
көмек көрсету
032  Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық  17979
қамтамасыз ету
039  Республикалық деңгейде санитарлық-эпидемиоло.     25443
гиялық қадағалау
042  Медициналық жабдықты орталықтандырылған           97000
сатып алу
6          Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтік      205824913
көмек
213     Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты  202340871
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               568793
006  Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау          599907
030  Зейнетақы бағдарламасы                        147866034
031  Мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар            36115181
032  Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақылар                5686685
033  Бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақы             378430

079  Выполнение функций лицензиаров                  8050
207  Материально-техническое обеспечение
территориальных органов Министерства
здравоохранения Республики Казахстан           24991
302  Подготовка проектно-сметной документации
для строительства перинатального центра
в городе Астане                                54000
307  Капитальный ремонт объектов здравоохранения   294300
400  Целевые инвестиционные трансферты
областным бюджетам на строительство
центральных районных больниц                   33600
401  Целевые инвестиционные трансферты
областным бюджетам на строительство
сельских родильных домов                      648360
402  Целевые инвестиционные трансферты
областным бюджетам на строительство
туберкулезных организаций и районной
больницы                                     2318120
403  Целевые трансферты Кызылординскому
областному бюджету для оказания
гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи населению Аральского
и Казалинского районов                        231976
404  Целевые трансферты Актюбинскому
областному бюджету для оказания
гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи населению
Шалкарского района                             32488
500  Сопровождение информационных систем
здравоохранения                                20000
600  Создание информационных систем
здравоохранения                                 7000
678       Республиканская гвардия Республики
Казахстан                                      29330
012  Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов
их семей                                       29330
694       Управление делами Президента Республики
Казахстан                                     842757
031  Оказание медицинской помощи отдельным
категориям граждан                            702335
032  Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций                        17979
039  Санитарно-эпидемиологический надзор на
республиканском уровне                         25443
042  Централизованный закуп медицинского
оборудования                                   97000
6              Социальное обеспечение и социальная
помощь                                     205824913
213       Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан             202340871
001  Административные затраты                      568793
006  Выполнение обязательств прошлых лет           599907
030  Пенсионная программа                       147866034
031  Государственные социальные пособия          36115181
032  Специальные государственные пособия          5686685
033  Единовременные государственные денежные
компенсации                                   378430

035  Мүгедектер мен ардагерлердi оңалту                51590
036  Жұмыспен қамту, әлеуметтiк сақтандыру және         8250
еңбек мәселелерi бойынша зерттеулер
038  Протездеу жөніндегі медициналық қызметтер        297491
көрсету және протездiк-ортопедиялық
бұйымдармен қамтамасыз ету
042  Мүгедектердi, оның iшiнде мүгедек балаларды       92588
сурдоқұралдармен және сурдокөмекпен
қамтамасыз ету
043  Мүгедектердi, оның iшiнде мүгедек балаларды       65046
тифлоқұралдармен қамтамасыз ету
044  Заңды тұлға тоқтатылған жағдайда, сот мемлекетке 611000
жүктеген, өмiрi мен денсаулыққа келтiрiлген
зиянды өтеу
045  Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы                    1761990
047  Жер астындағы және ашық кен жұмыстарында,        998396
еңбектiң ерекше зиян және ерекше ауыр
жағдайларындағы жұмыстарда жұмыс iстеген адам.
дарға берiлетiн мемлекеттiк арнайы жәрдемақылар
049  Ақталған азаматтар - жаппай саяси қуғын-сүргін   810360
құрбандарына бiржолғы ақшалай өтемақы
055  Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттік           2887074
орталықтың қызметтерiне ақы төлеу
056  Қаза болған, қайтыс болған әскери                  2502
қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап
алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлемдер
058  Еңбекақы төлеу және халықты әлеуметтiк             4512
қорғау жүйесiн жетiлдiру үшiн мемлекеттiк
мекемелер қызметкерлерiн консультациялық
қызметтермен қамтамасыз ету
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               1000
200  Аумақтық органдарды материалдық-техникалық        13600
жарақтандыру
400  Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік      2914603
жәрдемақылар төлеу
401  Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына       270000
атаулы әлеуметтік көмек көрсету үшін
Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
402  Шалқар ауданының тұрғындарына атаулы              74354
әлеуметтік көмек көрсету үшін Ақтөбе облыстық
бюджетіне берілетін мақсатты трансферттер
500  Жұмыспен қамтылудың, кедейшiлiктiң ақпараттық     41613
базасын сүйемелдеу
600  Жұмыспен қамтылудың, кедейшiлiктiң ақпараттық      3572
базасын дамыту
601  Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк            150000
орталықтың ақпараттық жүйесiн дамыту
602  Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты      66300
әлеуметтiк қорғау министрлiгiн есептеу және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
605     Қазақстан Республикасының Көшi-қон және         3484042
демография жөніндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                                67032
030  Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру және    793789
әлеуметтiк қорғау
400  Оралмандардың отбасыларына беру үшін            2614221
тұрғын үй сатып алуға, салуға, қайта құруға және
күрделі жөндеуге облыстық бюджеттерге, Астана
және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн
мақсатты трансферттер
500  Қазақстан Республикасының Көшi-қон және            5000
демография жөнiндегi агенттiгiне
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету
600  Қазақстан Республикасы Көшi-қон және               4000
демография жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық
жүйесiн құру

035  Реабилитация инвалидов и ветеранов             51590
036  Исследования по вопросам занятости,
социального страхования и труда                 8250
038  Предоставление медицинских услуг
по протезированию и обеспечение
протезно-ортопедическими изделиями            297491
042  Обеспечение сурдосредствами и сурдопомощью
инвалидов, в том числе детей-инвалидов         92588
043  Обеспечение тифлосредствами инвалидов,
в том числе детей-инвалидов                    65046
044  Возмещение за вред, причиненный жизни
и здоровью, возложенное судом
на государство, в случае прекращения
юридического лица                             611000
045  Пособие на погребение                        1761990
047  Государственные специальные пособия лицам,
работавшим на подземных и открытых горных
работах, на работах с особо вредными
и особо тяжелыми условиями труда              998396
049  Единовременная денежная компенсация
реабилитированным гражданам-жертвам
массовых политических репрессий               810360
055  Оплата услуг Государственного центра
по выплате пенсий                            2887074
056  Единовременные выплаты родителям,
усыновителям, опекунам погибших, умерших
военнослужащих                                  2502
058  Обеспечение консультационными услугами
работников государственных учреждений для
совершенствования системы оплаты труда
и социальной защиты населения                   4512
079  Выполнение функций лицензиаров                  1000
200  Материально-техническое оснащение
территориальных органов                        13600
400  Выплата единовременных государственных
пособий в связи с рождением ребенка          2914603
401  Целевые трансферты Кызылординскому
областному бюджету для оказания адресной
социальной помощи населению Аральского
и Казалинского районов                        270000
402  Целевые трансферты Актюбинскому
областному бюджету для оказания адресной
социальной помощи населению Шалхарского
района                                         74354
500  Сопровождение информационной базы
занятости, бедности                            41613
600  Развитие информационной базы занятости,
бедности                                        3572
601  Развитие информационной системы
Государственного центра по выплате пенсий     150000
602  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Министерства
труда и социальной зашиты населения
Республики Казахстан                           66300
605       Агентство по миграции и демографии
Республики Казахстан                         3484042
001  Административные затраты                       67032
030  Переселение на историческую родину
и социальная защита оралманов                 793789
400  Целевые трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
приобретение, строительство, реконструкцию
и капитальный ремонт жилья для
предоставления семьям оралманов              2614221
500  Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства по миграции и демографии
Республики Казахстан                            5000
600  Создание информационной системы Агентства
по миграции и демографии Республики
Казахстан                                       4000

7          Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы               9968990
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi     2000000
437  Су құбырлары мен кәрiз желiсiн жөндеуге және    2000000
елдi мекендердi газбен жабдықтауға Атырау
облысының бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
231     Қазақстан Республикасының Энергетика және        350000
минералдық ресурстар министрлiгi
048  Күзгі-қысқы кезеңде аймақты электр энергиясын
қамтамасыз ету үшін Жамбыл облыстық бюджетіне    350000
берілетін мақсатты трансферттер
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда  7618990
министрлiгi
400  Астана қаласындағы Үкiмет орталығының           1004000
инженерлiк желiлерiн салуға Астана қаласының
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
401  Астана қаласында су шығудан, дренаж және         145000
грунт суының төмендеуінен инженерлік қорғау
жобасын әзiрлеу үшін Астана қаласының
бюджетіне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
402  Астана қаласының бюджетiне Астана қаласындағы    428000
Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жоюға
рекультивациялай отырып, жоюға берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
403  Астана қаласының бюджетiне Қорғалжын трассасын.  354250
дағы коллекторды шығаруға арналған мақсатты
инвестициялық трансферттер
404  Астана қаласын сумен қамтамасыз етуге және        47740
су бөлуге Астана қаласының бюджетіне бөлінген
мақсатты инвестициялық трансферттер
405  Астана қаласындағы айналма алаң құрылысы үшiн   2910000
Астана қаласының бюджетiне берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер
406  Астана қаласындағы бас алаң құрылысы үшiн       2730000
Астана қаласының бюджетiне берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер
8          Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық        12676719
кеңiстiк
101     Қазақстан Республикасы Президентiнiң              41033
Әкiмшiлiгi
015  Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын   40022
қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану
202  Қазақстан Республикасының Президентi                311
Мұрағатының материалдық-техникалық
базасын нығайту
601  Қазақстан Республикасының Президентiнiң             700
Мұрағатын есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
225     Қазақстан Республикасының Білім және ғылым        13655
министрлiгi
024  Ақпараттың жалпыға қол жетiмдiлiгiн               12674
қамтамасыз ету
200  Республикалық ғылыми-педагогикалық кітапхана        981
үшiн негізгі құралдарды сатып алу
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау         2600
министрлігі

7              Жилищно-коммунальное хозяйство               9968990
217       Министерство финансов Республики
Казахстан                                    2000000
437  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
Атырауской области на ремонт
водопроводных и канализационных сетей
и газификацию населенных пунктов             2000000
231       Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                 350000
048  Целевые трансферты Жамбылскому областному
бюджету для обеспечения региона
электроэнергией в осенне-зимний период        350000
233       Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                         7618990
400  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для строительства
инженерных сетей Правительственного
центра в городе Астане                       1004000
401  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для подготовки проекта
инженерной зашиты от подтопления, дренажа
и понижения грунтовых вод в городе Астане     145000
402  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для ликвидации накопителя
сточных вод Талдыколь с рекультивацией
в городе Астане                               428000
403  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для выноса коллектора
на КургальджинскоЙ трассе                     354250
404  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны на водоснабжение и
водоотведение города Астаны                    47740
405  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для строительства круглой
площади в городе Астане                      2910000
406  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для строительства главной
площади в городе Астане                      2730000
8              Культура, спорт, туризм и информационное
пространство                                12676719
101       Администрация Президента Республики
Казахстан                                      41033
015  Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование                                  40022
202  Укрепление материально-технической базы
Архива Президента Республики Казахстан           311
601  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Архива
Президента Республики Казахстан                  700
225       Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                      13655
024  Обеспечение общедоступности информации         12674
200  Приобретение основных средств для
Республиканской научно-педагогической
библиотеки                                       981
226       Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                       2600

024  Ақпараттың жалпыға қол жетiмдiлігін                2600
қамтамасыз ету
230     Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат    10065650
және қоғамдық келiсiм министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               210845
015  Мұрағат қорының, баспа басылымдарының             46637
сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы
пайдалану
024  Ақпараттың жалпыға қол жетімділігін              123850
қамтамасыз ету
031  Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк        773054
ақпараттық саясатты жүргiзу
032  Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттiк          4042005
ақпараттық саясатты жүргiзу
033  Әдебиеттiң әлеуметтiк маңызды түрлерi бойынша    250000
баспа бағдарламаларын қалыптастыру
035  Жастар саясатын жүргiзу                          140571
037  Ішкi саяси тұрақтылықты және қоғамдық келiсiмдi   35000
қамтамасыз ету саласында мемлекеттiк
саясатты жүргiзу
038  Мемлекеттiк және басқа тiлдердi дамыту           100000
039  Театр-концерт ұйымдарын субсидиялау              818545
040  Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми            12538
зерттеулер
041  Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау               337423
046  Әлеуметтiк маңызды және мәдени iс-шаралар         95000
жүргiзу
047  Қазақстан Республикасында мұрағат iсiн дамыту     28500
050  Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау     50323
052  Ұлттық фильмдер шығару                          1517663
053  Мемлекеттiк сыйлықтар мен стипендиялар            19750
056  Мемлекет қайраткерлерiн мәңгiлiк есте қалдыру     80972
058  Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу-қайта          90780
жаңарту жұмыстарын жүргiзу
059  Ресейде Қазақстан Республикасы жылын өткізу      794200
жөніндегі іс-шаралар
060  Астана қаласындағы Мемлекеттік археология және    20000
этнография мұражайын салу жобасы бойынша
жобалау-сметалық құжаттамаларды әзірлеу
200  Мемлекеттiк мұрағаттар үшiн мұрағат құжаттарын     5500
сатып алу
212  Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөнiндегi     141757
ұйымдар үшiн негiзгi активтердi сатып алу
213  Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды сақтау    25152
жөнiндегі ұйымдар үшiн негiзгi активтердi
сатып алу
214  Мұрағат мекемелерi үшiн негізгi активтердi         1625
сатып алу
215  Республикалық кiтапханалар үшiн әдебиеттердi      37890
және басқа да негiзгi активтердi сатып алу
216  Театр-концерт ұйымдары үшiн негiзгi активтердi   248943
сатып алу
305  Ғ. Мүсiрепов атындағы қазақ жас көрермен театрын   1500
күрделi жөндеу бойынша жобалау-сметалық
құжаттамаларды әзiрлеу
500  Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат       15627
және қоғамдық келiсiм министрлiгiне
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету
613     Қазақстан Республикасының Туризм және спорт     2032859
жөнiндегi агенттiгi

024  Обеспечение общедоступности информации          2600
230       Министерство культуры, информации
и общественного согласия Республики
Казахстан                                   10065650
001  Административные затраты                      210845
015  Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование                                  46637
024  Обеспечение общедоступности информации        123850
031  Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы               773054
032  Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание              4042005
033  Формирование издательских программ
по социально важным видам литературы          250000
035  Проведение молодежной политики                140571
037  Проведение государственной политики
в области обеспечения внутриполитической
стабильности и общественного согласия          35000
038  Развитие государственного и других языков     100000
039  Субсидирование театрально-концертных
организаций                                   818545
040  Прикладные научные исследования в области
культуры                                       12538
041  Хранение историко-культурных ценностей        337423
046  Проведение социально значимых и культурных
мероприятий                                    95000
047  Развитие архивного дела в Республике
Казахстан                                      28500
050  Содержание историко-культурных
заповедников и музеев                          50323
052  Производство национальных фильмов            1517663
053  Государственные премии и стипендии             19750
056  Увековечение памяти деятелей государства       80972
058  Проведение ремонтно-реставрационных работ
историко-культурных ценностей                  90780
059  Мероприятия по проведению Года Республики
Казахстан в России                            794200
060  Разработка проектно-сметноЙ документации
по проекту строительства Государственного
музея археологии и этнографии в городе
Астане                                         20000
200  Приобретение архивных документов
для государственных архивов                     5500
212  Приобретение основных активов для
организаций по хранению историко-культурных
ценностей                                     141757
213  Приобретение основных активов для
организаций по хранению историко-культурных
заповедников и музеев                          25152
214  Приобретение основных активов для архивных
учреждений                                      1625
215  Приобретение литературы и прочих основных
активов для республиканских библиотек          37890
216  Приобретение основных активов для
театрально-концертных организаций             248943
305  Разработка проектно-сметной документации
по капитальному ремонту Казахского театра
юного зрителя им. Г. Мусрепова                  1500
500  Информационно-вычислительное обслуживание
Министерства культуры, информации и
общественного согласия Республики
Казахстан                                      15627
613       Агентство Республики Казахстан по туризму
и спорту                                     2032859

001  Әкiмшiлiк шығындар                                41472
030  Мемлекеттiк сыйлықтар                               192
032  Жоғары жетiстiктi спорт                         1477490
034  Туристiк қызмет жөнiндегi iс-шаралар              32604
037  Республикалық деңгейде олимпиадалық резерв       386889
дайындау
038  Республикалық деңгейде спорттың ұлттық және       45100
бұқаралық түрлерiн дамыту жөнiндегi iс-шаралар
039  Алматы қаласының олимпиадалық дайындық базасын    42000
салу жобасы бойынша техникалық-экономикалық
негіздеме әзірлеу
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               1434
500  Қазақстан Республикасының Туризм және спорт         696
жөнiндегi агенттiгіне ақпараттық-есептеу
қызметiн көрсету
600  Қазақстан Республикасының Туризм және спорт        4982
жөнiндегi агенттiгiн есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс          520922
басқармасы
051  "Қазақстан Республикасы Президентiнiң            520922
телерадиокешені" ҰЖАҚ арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясатты жүргізу
9          Отын-энергетика кешені және жер қойнауын        8554673
пайдалану
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі      240304
039  "Қарағандыкөмiршахтасы" жойылған шахталар        104000
қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген
зиянды өтеу жөнiндегi мiндеттемелердiң
орындалуы
040  "N5 Кенбасқармасы" таратылған мемлекеттік        136304
кәсіпорын қызметкерлерiне жалақы бойынша
бepeшекті төлеу
231     Қазақстан Республикасының Энергетика және       7806369
минералдық ресурстар министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               310064
030  Энергетика және мұнай өңдеу саласындағы            5000
қолданбалы ғылыми зерттеулер
032  Қарағанды көмiр бассейнiнiң шахталарын жабу      533499
033  Амангелдi газ кен орындары топтарын игеру       2800000
037  Уран кенiштерiн консервациялау және жою,         439200
техногендiк қалдықтарды көму
038  "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы арқылы           500000
өнімді бөлу туралы келісімдерде мемлекет
мүдделерін білдіру
041  Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми        457000
зерттеулер
044  Қазақстан Республикасының Бiрыңғай электр         60000
энергетикалық жүйесiн дамытудың 2015 жылға
дейiнгi перспективамен 2010 жылға дейiнгi
бағдарламасы және Отын-энергетика кешенi
салаларын дамытудың 2015 жылға дейiнгi
стратегиясын әзiрлеудi аяқтау

001  Административные затраты                       41472
030  Государственные премии                           192
032  Спорт высших достижений                      1477490
034  Мероприятия по туристской деятельности         32604
037  Подготовка олимпийского резерва
на республиканском уровне                     386889
038  Мероприятия по развитию национальных
и массовых видов спорта
на республиканском уровне                      45100
039  Разработка технико-экономического
обоснования по проекту строительства
базы олимпийской подготовки в городе
Алматы                                         42000
079  Выполнение функций лицензиаров                  1434
500  Информационно-вычислительное обслуживание
Агентства Республики Казахстан по туризму
и спорту                                         696
600  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Агентства
Республики Казахстан по туризму и спорту        4982
694       Управление делами Президента Республики
Казахстан                                     520922
051  Проведение государственной информационной
политики через НЗАО "Телерадиокомплекс
Президента Республики Казахстан"              520922
9              Топливно-энергетический комплекс
и недропользование                           8554673
217       Министерство финансов Республики
Казахстан                                     240304
039  Исполнение обязательств
"Карагандашахтуголь" по возмещению
ущерба, нанесенного здоровью работников
ликвидированных шахт                          104000
040  Выплата задолженности по заработной
плате работникам ликвидируемого
государственного предприятия
"Рудоуправление N 5"                          136304
231       Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан                7806369
001  Административные затраты                      310064
030  Прикладные научные исследования
в области энергетики и нефтедобычи              5000
032  Закрытие шахт Карагандинского угольного
бассейна                                      533499
033  Освоение Амангельдинской группы
месторождений газа                           2800000
037  Консервация и ликвидация урановых
рудников, захоронение техногенных
отходов                                       439200
038  Представление интересов государства
в соглашениях о разделе продукции через
ЗАО "Национальная компания "КазМунайГаз"      500000
041  Прикладные научные исследования
технологического характера                    457000
044  Программа развития единой
электроэнергетической системы Республики
Казахстан на период до 2010 года с
перспективой до 2015 года и завершение
разработки стратегии развития отраслей
топливно-энергетического комплекса
до 2015 года                                   60000

045  Геологиялық ақпаратты қалыптастыру                64645
046  Мемлекеттiк геологиялық зерттеу                  470206
047  Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану           479421
мониторингi
050  "Қарағандыликвидшахт" РМБК-ға берілген,          198453
жойылған шахталардың қызметкерлеріне залалды
өтеу
059  Тоқамақ Қазақстан термоядролық материалтану      198036
реакторын құру
060  Гумилев Л.Н. атындағы Еуразиялық ұлттық          161000
университетінде ауыр иондарды жеделдеткіш
негізінде пәнаралық ғылыми-зерттеу кешенін құру
062  Электр энергетикасы және мұнай өңдеу саласында    22006
нормативтiк-техникалық құжаттамаларды әзiрлеу
064  Мұнай-газ жобалары бойынша мемлекеттiк мүлiктi    10732
есепке алу
065  Астана қаласын сумен жабдықтаудың қосымша         30000
көздерiн iздестiру жөнiндегi iздестiру-барлау
жұмыстары
066  Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы     83869
қолданбалы ғылыми зерттеулер
067  "Ақпараттық технологиялар паркі" технопаркін      90000
құру және дамыту
069  "Қарашығанақгазөнеркәсібі" ААҚ мүліктік кешені    50000
конкурстық массаны іске асыру шеңберінде сатып
алу
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау                450
201  "Капитал Мұнайгаз" мемлекеттік мекемесін           6782
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
400  Қызылорда қаласында жылу-энергетика көздерiн     112000
және тұрғын үй секторын iлеспе газға ауыстыру
жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды
әзiрлеуге Қызылорда облыстық бюджетiне
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
401  Халықаралық әуежайды салу мен iске қосуды        671206
энергетикалық жабдықтауға Астана қаласының
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
500  Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар      37800
туралы ақпараттық жүйенi сүйемелдеу
600  Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар      10000
туралы ақпараттық жүйенi дамыту
601  Жер қойнауын пайдалану саласында лицензиялық       5000
және келiсiм-шарттық ережелердiң орындалу
мониторингiнiң ақпараттық-коммуникациялық
жүйесiн құру
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда   508000
министрлiгi
051  Мырғалымсай кен орнының кенiштерiн жоюға         508000
дайындау және жою
10         Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және        45291779
қоршаған ортаны қорғау
212     Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы     41281501
министрлiгi

045  Формирование геологической информации          64645
046  Государственное геологическое изучение        470206
047  Мониторинг недр и недропользования            479421
050  Возмещение ущерба работникам
ликвидированных шахт, переданных в РГСП
"Карагандаликвидшахт"                         198453
059  Создание Казахстанского термоядерного
материаловедческого реактора Токамак          198036
060  Создание в Евразийском национальном
университете им. Л.Н. Гумилева
междисциплинарного научно-исследователь-
ского комплекса на базе ускорителя
тяжелых ионов                                 161000
062  Разработка нормативно-технической
документации в области электроэнергетики
и нефтедобычи                                  22006
064  Учет государственного имущества
по нефтегазовым проектам                       10732
065  Поисково-разведочные работы по изысканию
дополнительных источников водообеспечения
города Астаны                                  30000
066  Прикладные научные исследования в области
геологии использования недр                    83869
067  Формирование и развитие технопарка "Парк
информационных технологий"                     90000
069  Приобретение имущественного комплекса ОАО
"Карачаганакгазпром" в рамках реализации
конкурсной массы                               50000
079  Выполнение функций лицензиаров                   450
201  Материально-техническое обеспечение
государственного учреждения
"Капиталнефтегаз"                               6782
400  Целевые инвестиционные трансферты
Кызылординскому областному бюджету на
разработку проектно-сметной документации
по проекту перевода теплоэнергоисточников
и жилого сектора в городе Кызылорде
на попутный газ                               112000
401  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны на энергетическое снабжение
строительства и эксплуатации международного
аэропорта                                     671206
500  Сопровождение информационной системы
о недрах и недропользователях                  37800
600  Развитие информационной системы о недрах
и недропользователях                           10000
601  Создание информационно-коммуникационной
системы мониторинга исполнения лицензионных
и контрактных условий в сфере
недропользования                                5000
233       Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                          508000
051  Подготовка к ликвидации и ликвидация
рудников Миргалимсайского месторождения       508000
10             Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды         45291779
212       Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                        41281501

001  Әкiмшiлiк шығындар                              2717252
030  Ауыл шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми   853617
зерттеулер
032  Суармалы жерлердiң мелиорациялық жай-күйiн        61059
бағалау
033  Өсiмдiктердi қорғау                             2959494
034  Ветеринарлық iс-шаралар                         2865663
037  Тұқымдық және көшет материалының сорттық         142265
және себу сапаларын анықтау
038  Элиталық тұқым шаруашылығы мен асылдандыру      1612454
iсiн сақтау және дамыту
042  Республикалық бюджет қаражаты есебiнен жүзеге    173491
асырылатын ауыл шаруашылығы техникасының
лизингi бойынша сыйақы (мүдде) ставкаларын өтеу
043  Астықтың мемлекеттiк азықтық резервiн жаңарту   5500000
үшiн сатып алуды қамтамасыз ету
045  Ауыл шаруашылық тауар өндiрушiлерiн минералдық   800000
тыңайтқыштар, тұқым улағыштарын және гербицидтер
сатып алуға субсидиялау
047  Мемлекеттiк резервтегі астықты сақтау            805440
048  Ауылшаруашылық дақылдарын тұқымдық сынау          64631
051  Мемлекеттік астық резервiн ауыстыру               21000
052  Құнарлылық мониторингiн жүргiзу және              80000
топырақтың химиялық құрамын анықтау
054  Мелиорация және дренаж жүйелерiн жетiлдiру       621936
055  Су ресурстарын басқаруды жетiлдiру және          881895
жерлердi қалпына келтіру
057  Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi         4620
қолдау жөнiндегi жоба
058  Бiрегей тұқымдық өндiрудi субсидиялау             64800
060  Ауыл шаруашылық, мелиоративтiк және               47598
жол-құрылыс техникаларын мемлекеттiк тiркеу
062  "Аграрлық кредит корпорациясы" ЖАҚ ауылдық       409000
несие серіктестіктері жүйесін ұйымдастыруға
қатысу
064  "Қазагроқаржы" ЖАҚ машина-технологиялық         1000000
станцияларын (қызмет-орталықтарын) құруды,
жабдықтауды ұйымдастыру және олардың қызметiн
жүзеге асыру
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау              19458
205  Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң мекемелерiн      263929
материалдық-техникалық жарақтандыру
209  Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы          269568
министрлiгiнiң аумақтық органдары үшiн арнайы
автокөлiк сатып алу
212  Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу   27124
жөнiндегi мекемелердiң материалдық-техникалық
базасын дамыту
215  Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мен орман       80691
шаруашылығы ұйымдарының материалдық-техника.
лық базасын дамыту
415  Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау     1078454
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
облыстық бюджеттерге арналған мақсатты
трансферттер
420  Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі         4620
қолдау
421  Нұра өзені мен Ынтымақ су қоймасындағы             4620
сынап құрамының мониторингі
422  Қазақстан ауылшаруашылық өнімінің бәсеке            435
қабілеттілігін арттыру
423  Ормандарды сақтау және республика аумағының        3850
орманды жерлерін көбейту
424  Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау          2310
және өндірістік ағынды суларды тазалау
500  Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы           40000
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы          119300
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру

001  Административные затраты                     2717252
030  Прикладные научные исследования
в области сельского хозяйства                 853617
032  Оценка мелиоративного состояния
орошаемых земель                               61059
033  Защита растений                              2959494
034  Ветеринарные мероприятия                     2865663
037  Определение сортовых и посевных качеств
семенного и посадочного материала             142265
038  Сохранение и развитие элитного
семеноводства и племенного дела              1612454
042  Возмещение ставки вознаграждения
(интереса) по лизингу сельскохозяйст-
венной техники, осуществляемому за счет
средств республиканского бюджета              173491
043  Обеспечение закупа для обновления
государственного продовольственного
резерва зерна                                5500000
045  Субсидирование сельскохозяйственных
товаропроизводителей на приобретение
минеральных удобрений, протравителей
семян и гербицидов                            800000
047  Хранение зерна государственных резервов       805440
048  Сортоиспытание сельскохозяйственных
культур                                        64631
051  Перемещение государственного резерва
зерна                                          21000
052  Проведение мониторинга плодородия и
определение химического состава почв           80000
054  Усовершенствование ирригационных
и дренажных систем                            621936
055  Совершенствование управления водными
ресурсами и восстановление земель             881895
057  Проект по постприватизационной поддержке
сельского хозяйства                             4620
058  Субсидирование производства оригинальных
семян                                          64800
060  Государственная регистрация
сельскохозяйственной, мелиоративной и
дорожно-строительной техники                   47598
062  Участие в организации сети сельских
кредитных товариществ ЗАО "Аграрная
кредитная корпорация"                         409000
064  Обеспечение создания, оснащения и
осуществление деятельности
машинно-технологических, станций
(сервис-центров) ЗАО "КазАгроФинанс"         1000000
079  Выполнение функций лицензиаров                 19458
205  Материально-техническое оснащение
учреждений Министерства сельского
хозяйства                                     263929
209  Приобретение специального автотранспорта
для территориальных органов Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан      269568
212  Развитие материально-технической базы
учреждений по охране рыбных запасов и
регулированию рыболовства                      27124
215  Развитие материально-технической базы
особо охраняемых природных территорий
и организаций лесного хозяйства                80691
415  Целевые трансферты областным бюджетам
на содержание и развитие
материально-технической базы учреждений
по охране лесов и животного мира             1078454
420  Постприватизационная поддержка сельского
хозяйства                                       4620
421  Мониторинг содержания ртути в реке Нуре
и водохранилище Ынтымаке                        4620
422  Повышение конкурентоспособности
сельскохозяйственной продукции Казахстана        435
423  Сохранение лесов и увеличение лесистости
территории республики                           3850
424  Охрана подземных вод и очистка промышленных
стоков в городе Усть-Каменогорске               2310
500  Сопровождение информационных систем
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                           40000
600  Создание информационных систем Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан      119300

700  Өсiмдiктер карантинi                             528992
701  Топырақты агрохимиялық тексерудi жүргiзу          76448
және жерлердiң құнарлылығын қалпына келтiру
702  Гидромелиоративтiк жүйелердiң жобалау-іздестіру   10272
жұмыстарын әзiрлеудi және енгiзуді үйлестіру
703  Агроөнеркәсiптiк кешен салаларын дамытуды         50000
реттеу жөнiндегi нормативтiк-әдiстемелiк базаны
әзірлеу
704  Ауылда ақпараттық инфрақұрылымды енгiзу және     460000
дамыту
706  "Астық қолхаттары бойынша мiндеттемелердiң       400000
орындалуына кепiлдiк беру қоры" АҚ қолхаттары
бойынша міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз
ету
709  Өсiмдiк шаруашылығында табиғи сипаттағы         1000000
зiлзалалардан мiндеттi сақтандыруды
мемлекеттiк қолдау
710  "Мал өнiмдерi корпорациясы" ЖАҚ мал шаруашылық   279445
шикiзатын қайта өңдеу жөніндегі дайындау
жүйесi мен өндiрiстiк базасын ұйымдастыру
713  Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiне су         465000
жеткiзу жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау
714  Элиталық тұқым өсiрумен және тұқымды асылданды. 1479327
румен айналысатын аттестатталған
шаруашылықтарды 2000 жылғы 1 қаңтардағы
жағдай бойынша бюджетке түсетiн салық
төлемдерi жөніндегі мерзiмi өткен берешектi
өтеу үшiн субсидиялау
716  Ауыл шаруашылық өнiмдерiн қайта өңдейтін          40500
кәсiпорындар үшiн жабдықтар лизингi бойынша
сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу
717  Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдейтін        395000
кәсiпорындарға олардың айналымды қаражатын
толықтыруға екiншi деңгейдегі банктер беретiн
кредиттер бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын
субсидиялау
718  Шаруашылықаралық каналдардың аса апатты          250000
учаскелерiн және гидромелиоративтiк
құрылыстарды қайта жаңартуға техникалық
экономикалық және жобалау-сметалық
құжаттаманы әзiрлеу және мемлекеттiк
сараптама жүргiзу
722  Ауылшаруашылық машиналарының, жинақтаушылардың   250000
және тораптарының техникалық құжаттамасын және
тәжiрибелiк үлгiлерiн әзiрлеу
723  Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау  645624
724  Қазақстанның ормандары                           917624
725  Биоресурстарды қорғау және молайту               141215
726  Сумен жабдықтау объектiлерi бойынша              111164
республикалық меншiктегi мүлiктi сақтау және
қалпына келтiру
727  Табиғи ресурстардың мемлекеттiк кадастрлары       10000
728  Киiктiң кәсiпшiлiк санын қалпына келтiру          50000
729  Республикалық маңызы бар, су берумен байланысы   570740
жоқ су шаруашылығы объектiлерiн пайдалану
730  Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал      2157108
теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау жобасы
731  Арал теңiзi аймағының елдi мекендерiн сумен      749914
жабдықтау және оның санитариясы жобасы
732  "Қазалыны/Жаңа Қазалыны сумен жабдықтау"          26350
жобасы шеңберiнде су құбырлары желiсiнiң
су ағып кететiн iздеу бағдарламасы, су
өлшеуiштерiн құру
733  Су ресурстарын қорғау және ұтымды пайдалану       18000
734  "Батыс Тянь-Шань биоәралуандығын сақтау"           6594
трансшекаралық жобасы
735  Орман және биоресурстар саласындағы               10000
биологиялық негіздемелердi әзiрлеу
736  "Ауыз су" салалық бағдарламасын iске асыру      6003892
жөнiндегi iс-шаралар
737  Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының "Ақши" көлдетiп     56960
суару жүйесiнiң сол жақ жағалау бөлiгiн
қайта жаңарту
738  Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу  103458

700  Карантин растений                             528992
701  Проведение агрохимического обследования
почв и восстановление плодородия земель        76448
702  Координация разработки и внедрения
проектно-изыскательских работ
гидромелиоративных систем                      10272
703  Разработка нормативно-методической базы
по регулированию развития отраслей
агропромышленного комплекса                    50000
704  Внедрение и развитие информационной
инфраструктуры на селе                        460000
706  Обеспечение исполнения обязательств
по зерновым распискам АО "Фонд
гарантирования исполнения обязательств
по зерновым распискам"                        400000
709  Государственная поддержка обязательного
страхования в растениеводстве от
стихийных бедствий природного характера      1000000
710  Организация заготовительной сети и
производственной базы по переработке
животноводческого сырья ЗАО "Мал онiмдерi
корпорациясы"                                 279445
713  Субсидирование стоимости услуг по
доставке воды сельхозтоваропроизводителям     465000
714  Субсидирование аттестованных хозяйств,
занимающихся элитным семеноводством и
племенным животноводством, для погашения
отсроченной задолженности по налоговым
платежам в бюджет по состоянию
на 1 января 2000 года                        1479327
716  Возмещение ставки вознаграждения
(интереса) по лизингу оборудования для
предприятий по переработке
сельскохозяйственной продукции                 40500
717  Субсидирование ставки вознаграждения
(интереса) по кредитам, выдаваемым
банками второго уровня предприятиям
по переработке сельскохозяйственной
продукции на пополнение их оборотных
средств                                       395000
718  Разработка технико-экономической и
проектно-сметной документации и проведение
госэкспертизы на реконструкцию особо
аварийных участков межхозяйственных
каналов и гидромелиоративных сооружений       250000
722  Разработка технической документации и
опытных образцов сельскохозяйственных
машин, комплектующих и узлов                  250000
723  Содержание особо охраняемых природных
территорий                                    645624
724  Леса Казахстана                               917624
725  Охрана и воспроизводство биоресурсов          141215
726  Сохранение и восстановление имущества,
находящегося в республиканской
собственности, пo объектам водоснабжения      111164
727  Государственные кадастры природных
ресурсов                                       10000
728  Восстановление промысловой численности
сайги                                          50000
729  Эксплуатация водохозяйственных объектов
республиканского значения, не связанных
с подачей воды                                570740
730  Проект регулирования русла реки Сырдарьи
и сохранение северной части Аральского
моря                                         2157108
731  Проект водоснабжения и санитарии
населенных пунктов региона Аральского
моря                                          749914
732  Программа поиска утечек водопроводной
сети, установление водомеров в рамках
проекта "Водоснабжение
Казалинска/Новоказалинска"                     26350
733  Охрана и рациональное использование
водных ресурсов                                18000
734  Трансграничный проект "Сохранение
биоразнообразия Западного Тянь-Шаня"            6594
735  Разработка биологических обоснований
в области леса и биоресурсов                   10000
736  Мероприятия по реализации отраслевой
программы "Питьевые воды"                    6003892
737  Реконструкция левобережной части системы
лиманного орошения "Акши" Иргизского
района Актюбинской области                     56960
738  Охрана рыбных запасов и регулирование
рыболовства                                   103458

740  Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту       363800
741  Асыл тұқымды жылқы шаруашылығын сақтау және
дамыту                                            45000
742  Ауыл шаруашылығы өндірісін агрометеорологиялық
жағынан қамтамасыз ету                             4500
743  Өсімдіктер мен жануарлардың генетикалық ресурс.
тарының Ұлттық сақтау орнын салу бойынша
техникалық-экономикалық мінездемесін әзірлеу       4000
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда   898400
министрлiгi
408  Астана қаласының бюджетiне Есiл өзенiнiң         898400
арнасын қайта жаңартуға арналған мақсатты
инвестициялық трансферттер
234     Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны       1907050
қорғау министрлігі
001  Әкiмшiлiк шығындар                               391340
031  Экологиялық мониторинг жүргiзу және қоршаған     136200
ортаны қорғау
032  Қоршаған ортаны қорғау саласындағы экологиялық    40000
зерттеулер, стандарттар мен нормативтер әзiрлеу
036  Зымыран-ғарыштық қызмет әсерiне ұшыраған          40000
Қазақстан Республикасы аумағындағы
учаскелердiң экологиялық жағдайының
мониторингi
037  Қарағанды облысы Шет ауданының тыңайған жерлерін  12320
оңалту жобасы
200  Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау      1210
министрлiгiн материалдық-техникалық
қамтамасыз ету
203  Қызылорда қаласының Қоршаған ортаны және           4300
тұрғындар денсаулығын қорғау мониторингі
орталығын материалдық-техникалық қамтамасыз ету
300  Қызылорда қаласында сарқынды суларды биология.   500000
лық тазалау станциясын салу
401  "Павлодар химия зауыты" ААҚ-та демеркуризация.   242000
лық жұмыстарды жалғастыру үшiн Павлодар
облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты
трансферттер
402  Семей қаласында сарқынды суды биологиялық жолмен 500000
тазарту құрылғысын салуға Шығыс Қазақстан
облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
500  "Табиғи ресурстардың мемлекеттiк кадастры"        39680
ақпараттық деректер базасын сүйемелдеу
614     Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын       1101538
басқару жөніндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               261138
031  Республикалық картография фабрикасы               36000
құрылысының жобасын дайындау
036  Жерге орналастыру жөнiндегi iс-шаралар           294034
038  Шаруа (фермер) қожалықтарына жер бөлу және        20002
жерге құқығын растайтын құжаттарды беру
043  Топографиялық-геодезиялық және картографиялық     73951
өнiмдермен қамтамасыз ету және оны сақтау
500  Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған    10000
ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
600  Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған   406413
ақпараттық жүйесiн құру
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс          103290
Басқармасы
037  Ормандарды және жануарлар дүниесiн сақтау,        80430
қорғау және молықтыру

740  Реконструкция гидротехнических сооружений     363800
741  Сохранение и развитие племенного
коневодства                                    45000
742  Агрометереологическое обеспечение
сельскохозяйственного производства              4500
743  Разработка технико-экономического
обоснования строительства Национального
хранилища генетических ресурсов растений
и животных                                      4000
233       Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан                          898400
408  Целевые инвестиционные трансферты бюджету
города Астаны для реконструкции русла
реки Ишим                                     898400
234       Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан                         1907050
001  Административные затраты                      391340
031  Проведение экологического мониторинга
и охрана окружающей среды                     136200
032  Экологические исследования, разработка
стандартов и нормативов в области охраны
окружающей среды                               40000
036  Мониторинг экологического состояния
участков территории Республики
Казахстан, подверженной воздействию
ракетно-космической деятельности               40000
037  Проект реабилитации залежных земель
Шетского района Карагандинской области         12320
200  Материально-техническое обеспечение
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан                            1210
203  Материально-техническое обеспечение
центра мониторинга охраны окружающей
среды и здоровья населения города
Кызылорды                                       4300
300  Строительство станции биологической
очистки сточных вод в городе Кызылорде        500000
401  Целевые трансферты Павлодарскому
областному бюджету для продолжения
демеркуризационных работ на ОАО
"Павлодарский химический завод"               242000
402  Целевые инвестиционные трансферты
Восточно-Казахстанскому областному
бюджету на строительство сооружения
биологической очистки сточных вод
в городе Семипалатинске                       500000
500  Сопровождение информационной базы данных
"Государственные кадастры природных
ресурсов"                                      39680
614       Агентство Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами              1101538
001  Административные затраты                      261138
031  Подготовка проекта строительства
Республиканской картографической фабрики       36000
036  Мероприятия по землеустройству                294034
038  Отвод земель и выдача правоудостоверяющих
документов на землю крестьянским
(фермерским) хозяйствам                        20002
043  Обеспечение топографо-геодезической и
картографической продукцией и ее хранение      73951
500  Сопровождение автоматизированной
информационной системы Государственного
земельного кадастра                            10000
600  Создание автоматизированной
информационной системы Государственного
земельного кадастра                           406413
694       Управление делами Президента Республики
Казахстан                                     103290
037  Охрана, зашита, воспроизводство лесов
и животного мира                               80430

044  Спорттық жылқы шаруашылығын дамыту                22860
11         Өнеркәсiп және құрылыс                          1482559
220     Қазақстан Республикасының Экономика және         322113
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
034  Жұмылдыру дайындығы                               19113
035  Республикалық инвестициялық жобалардың           303000
техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу
және сараптамалау
225     Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым       124348
министрлiгi
040  Сейсмологиялық ақпарат мониторингi               117348
219  Сейсмологиялық тәжiрибелiк-әдiстемелiк             7000
экспедицияның материалдық базасын дамыту
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда  1036098
министрлiгi
030  Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсiбiн   200000
дамытудың және конверсиялаудың ұзақ мерзiмдi
кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы
031  Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер  24000
032  Республикалық деңгейдегi жобалау-iздестiру,       60000
конструкторлық және технологиялық жұмыстар
033  Құрылыс саласындағы халықаралық, аймақтық және    15000
ұлттық стандарттарды сатып алу
035  Астана қаласы жаңа орталығының объектiлерiн        1000
салуға мердiгерлiк жұмыстарды мемлекеттiк
сатып алу жөнiндегi конкурстар өткізу
036  Yлгi жобаларды әзiрлеу                           150000
038  Микрография саласындағы ғылыми зерттеулер         79058
039  Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми        507040
зерттеулер
12         Көлiк және байланыс                            60956974
215     Қазақстан Республикасының Көлiк және           58254374
коммуникациялар министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               698554
006  Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау          342671
033  Су жолдарын кеме жүретін жағдайда болуын         360431
қамтамасыз ету және шлюздердi күтіп-ұстау
035  Азаматтық авиацияға арналған әуе кемелерiнiң,     14784
әуе жолдарының және әуе айлақтарының мемлекеттiк
тiзiлiмiн жүргiзу жөнiндегi құжаттарды дайындау
036  Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын    9824950
салу және оны қайта жаңарту
037  Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысы 10283565
041  Көлiк және коммуникациялар саласындағы           173000
қолданбалы ғылыми зерттеулер
042  Көлiктiк бақылау бекеттерiн жобалау-iздестiру     53788
жұмыстарын жүргiзу, жаңғырту және көшiру
044  Радиожиiлiк спектрі мен радиоэлектрондық         254809
құралдардың мониторингі жүйесін құру
052  Батыс Қазақстанның автожолдарын қайта жаңарту   7739131
054  Республикалық маңызы бар автожолдарды ағымдағы  2233429
жөндеу, ұстау, көгалдандыру
060  Республикалық маңызы бар автожолдарды қайта      251000
жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары
062  Республикалық маңызы бар автожолдар мен           35000
көпірлер жай-күйiнiң диагностикасы мен оны
аспаптық тексеру
063  Қазақстан Республикасы Көлiк және                 21186
коммуникациялар министрлiгiнiң функционалды
мүлкiн ұстау
064  "Астана" халықаралық әуежайы" РМК жарғылық       241650
капиталын ұлғайту
068  Қазақстан Республикасы теңiзшiсiнiң паспортын       500
дайындау

044  Развитие спортивного коневодства               22860
11             Промышленность и строительство               1482559
220       Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан             322113
034  Мобилизационная подготовка                     19113
035  Разработка и экспертиза
технико-экономических обоснований
республиканских инвестиционных проектов       303000
225       Министерство образования и науки
Республики Казахстан                          124348
040  Мониторинг сейсмологической информации        117348
219  Развитие материальной базы
сейсмологической опытно-методической
экспедиции                                      7000
233       Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                         1036098
030  Государственная программа развития и
конверсии оборонной промышленности
Республики Казахстан на долгосрочный
период                                        200000
031  Прикладные научные исследования
в области строительства                        24000
032  Проектно-изыскательские, конструкторские
и технологические работы на
республиканском уровне                         60000
033  Приобретение международных, региональных
и национальных стандартов в области
строительства                                  15000
035  Проведение конкурсов по государственному
закупу подрядных работ на строительство
объектов нового центра города Астаны            1000
036  Разработка типовых проектов                   150000
038  Научные исследования в области микрографии     79058
039  Прикладные научные исследования
технологического характера                    507040
12             Транспорт и связь                           60956974
215       Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                        58254374
001  Административные затраты                      698554
006  Выполнение обязательств прошлых лет           342671
033  Обеспечение водных путей в судоходном
состоянии и содержание шлюзов                 360431
035  Подготовка документов по ведению
государственных регистров воздушных
судов, трасс и аэродромов для
гражданской авиации                            14784
036  Строительство и реконструкция
автомобильных дорог республиканского
значения                                     9824950
037  Строительство международного аэропорта
в городе Астане                             10283565
041  Прикладные научные исследования
в области транспорта и коммуникаций           173000
042  Проведение проектно-изыскательских работ,
модернизация и передислокация постов
транспортного контроля                         53788
044  Создание системы мониторинга
радиочастотного спектра и радиоэлектронных
средств                                       254809
052  Реконструкция автодорог Западного
Казахстана                                   7739131
054  Текущий ремонт, содержание, озеленение
автодорог республиканского значения          2233429
060  Проектно-изыскательские работы по
реконструкции автодорог республиканского
значения                                      251000
062  Диагностика и инструментальное
обследование состояния автодорог и мостов
республиканского значения                      35000
063  Содержание функционального имущества
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                           21186
064  Увеличение уставного капитала РГП
"Международный аэропорт Астана"               241650
068  Изготовление паспорта моряка Республики
Казахстан                                        500

072  Шульба шлюзiн салу                               550000
074  Жүйелi iшкi авиатасымалдарды субсидиялау         300000
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау              26767
301  Алтынсарин-Хромтау темiр жолының желiсiн салу   7539460
403  Семей қаласында Ертіс өзені астымен өтетін       193200
коммуникациялық тоннельдің құрылысын аяқтау
үшін Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне
берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер
404  Атырау қаласында Жайық өзені арқылы өтетін
көпір өткелінің құрылысы үшін Атырау облыстық
бюджетіне бөлінген мақсатты инвестициялық
трансферттер                                     300000
501  Қазақстан Республикасы Көлiк және                 37064
коммуникациялар министрлiгiнiң ақпараттық
жүйелерiн cүйемелдеу
700  Астана қаласындағы әуежайдың ұшу-қону жолағын   1515588
қайта жаңарту
707  Республикалық маңызы бар автожолдарды орташа    3700000
жөндеу
708  Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделi    850020
жөндеу
709  Радиожиiлiк спектрi және радиоэлектрондық         12824
құралдар мониторингi жүйесiн сүйемелдеу
714  Алматы-Астана автожолын оңалту                  7347216
715  Алматы-Бішкек автожолын оңалту                  3351372
716  "Бурабай-Көкшетау-Петропавл" автомобиль жолын
оңалту                                             2415
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда  2702600
министрлiгi
407  Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында     2702600
Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса
алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан
даңғылы" магистралды автожолын салуға арналған
мақсатты инвестициялық трансферттер
13         Өзгелер                                        65476200
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Кеңсесі                                          437970
038  Мемлекеттік ақпараттық жүйелердің бірлесіп
жұмыс істеуін қамтамасыз ету                     437970
204     Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер           602935
министрлiгi
041  Шетелдiк iссапарлар                              378000
042  Өкiлдiк шығындар                                 224935
215     Қазақстан Республикасының Көлiк және            1221201
коммуникациялар министрлiгi
207  "Байқоңыр" кешенiнiң жалға берілген мүлкiн         8721
баланста ұстаушы - мемлекеттік мекеменiң
материалдық-техникалық базасын дамыту
303  Астана қаласында мемлекеттiк органдар үшiн       215936
серверлiк орталық ғимаратын салу
500  Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын  7811
сүйемелдеу
601  "Заңды тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын      4994
құру
602  "Жеке тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын     178208
құру
604  Мемлекеттiк органдардың электронды құжат         499540
айналымының бiрыңғай жүйесiн құру
605  Мемлекеттік органдардың ақпараттық               254140
инфрақұрылымын құру
606  Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың       24063
жай-күйi мониторингiнiң жүйесiн құру
610  "Қазақстан ресурстары" мемлекеттік деректер       14016
базасын құру
710  "Байқоңыр" кешенiнiң жалға берiлген мүлкiн         6689
есепке алу
711  Қазақстан Республикасының ғарышкерлігіне           7083
кандидаттар дайындау
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі    35784047
032  Қазақстанның инвестициялық қорын құру          23000000
046  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Табиғи және   4428000
техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды
жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға
арналған резервi
052  Жеңiлдiктi тұрғын үй кредиттерi бойынша          146618
бағамдық айырманы төлеу
053  Тұрғын үй құрылыс жинақ банкiсiнiң жарғылық     1500000
капиталына қатысу

072  Строительство Шульбинского шлюза              550000
074  Субсидирование регулярных внутренних
авиаперевозок                                 300000
079  Выполнение функций лицензиаров                 26767
301  Строительство железнодорожной линии
Алтынсарин-Хромтау                           7539460
403  Целевые инвестиционные трансферты
Восточно-Казахстанскому областному
бюджету для завершения строительства
коммуникационного тоннеля под рекой
Иртыш в городе Семипалатинске                 193200
404  Целевые инвестиционные трансферты
бюджету Атырауской области на
строительство мостового перехода через
реку Урал в городе Атырау                     300000
501  Сопровождение информационных систем
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                           37064
700  Реконструкция взлетно-посадочной полосы
аэропорта в городе Астане                    1515588
707  Средний ремонт автодорог
республиканского значения                    3700000
708  Капитальный ремонт автодорог
республиканского значения                     850020
709  Сопровождение системы мониторинга
радиочастотного спектра и
радиоэлектронных средств                       12824
714  Реабилитация автодороги Алматы-Астана        7347216
715  Реабилитация автодороги Алматы-Бишкек        3351372
716  Реабилитация автодороги
Боровое-Кокшетау-Петропавловск                  2415
233       Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                         2702600
407  Целевые инвестиционные трансферты
бюджету города Астаны для строительства
магистральной автодороги в городе Астане
"Центр левого берега - проспект Абылай
хан" с автодорожным мостом через реку
Ишим                                         2702600
13             Прочие                                      65476200
104       Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                     437970
038  Обеспечение взаимодействия
государственных информационных систем         437970
204       Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                     602935
041  Заграничные командировки                      378000
042  Представительские затраты                     224935
215       Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                         1221201
207  Развитие материально-технической базы
государственного учреждения-балансодержателя
арендованного имущества комплекса "Байконур"    8721
303  Строительство здания серверного центра
для государственных органов в городе
Астане                                        215936
500  Сопровождение информационной
инфраструктуры государственных органов          7811
601  Создание государственной базы данных
"Юридические лица"                              4994
602  Создание государственной базы данных
"Физические лица"                             178208
604  Создание единой системы электронного
документооборота государственных органов      499540
605  Создание информационной инфраструктуры
государственных органов                       254140
606  Создание системы мониторинга состояния
информационно-телекоммуникационных
ресурсов                                       24063
610  Создание государственной базы данных
"Ресурсы Казахстана"                           14016
710  Учет арендованного имущества комплекса
"Байконур"                                      6689
711  Подготовка кандидатов в космонавты
Республики Казахстан                            7083
217       Министерство финансов Республики
Казахстан                                   35784047
032  Создание Казахстанского инвестиционного
фонда                                       23000000
046  Резерв Правительства Республики
Казахстан для ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного
характера и иных непредвиденных расходов     4428000
052  Выплата курсовой разницы по льготным
жилищным кредитам                             146618
053  Участие в уставном капитале жилищного
строительного сберегательного банка          1500000

064  "Министрлiктер үйi" ғимаратын күтіп-ұстау        149528
065  "Министрлiктер үйi" ғимаратын сақтандыру          12534
436  Алматы қаласының бюджетiне қаланы дамытуға      3000000
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
438  Бұрын "Еркін кедендік аймақ" режимінде           132797
ресімделген тауарларды қайта ресімдеу үшін
кедендік баждар мен төлемдер бойынша қарызды
өтеуге Астана қаласының бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
449  Орталық мемлекеттiк органдардың қызметкерлерiне  750000
үй салуға және сатып алуға үлестiк қатысу үшiн
Астана қалалық бюджетiне берiлетiн
мақсатты трансферттер
708  "Эйр Қазақстан" ЖАҚ акцияларын мемлекеттің      2390700
сатып алуы
709  "Эйр Астана" ЖАҚ-тың мемлекеттік үлесін          273870
ұлғайту
220     Қазақстан Республикасының Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрлігі                10700000
040  Инновациялық қор құру                           3000000
041  "Қазақстан Даму Банкі" ЖАҚ жарғылық
капиталын толықтыру                             7700000
221     Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi     230913
046  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық       230913
мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық
бөлiмшелерiнiң соттардың шешiмдерi бойынша
мiндеттемелерiн өтеуге арналған резервi
230     Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат      548581
және қоғамдық келісім министрлігі
400  Атырау облыстық бюджетiне Махамбет Өтемiсовтың   548581
200 жылдық мерейтойын мерекелеуге дайындыққа
берiлетiн мақсатты трансферттер
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда  8857343
министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               317202
034  "Мемлекеттік сақтандыру корпорациясы" АҚ құру   7700000
040  Стандарттау, сертификаттау, метрология және       10000
сапа жүйелерi саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
041  Стандарттау, метрология және сертификаттау        47970
саласындағы халықаралық, аймақтық және
ұлттық стандарттарды әзiрлеу және сатып алу
042  Республиканың нақты шамалар өлшемдерiнiң         185000
ұлттық эталондық базасын жасау
043  Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi     52000
044  Өнiмдер каталогын жүргізу                          1000
045  Мемлекеттiк эталондарға техникалық қызмет         18879
көрсету және оларды сүйемелдеу
046  "Қазақстанның үздiк тауарлары" конкурсын өткiзу    5000
және Қазақстан Республикасы Үкіметінің сыйлығын
беру
047  Азаматтық және қызметтiк қарулардың және олардың   1000
оқтарының мемлекеттiк кадастрын жүргізу

064  Содержание здания "Дом министерств"           149528
065  Страхование здания "Дом министерств"           12534
436  Целевые инвестиционные трансферты
бюджету города Алматы на развитие города     3000000
438  Целевые трансферты бюджету города
Астаны для погашения задолженности
по таможенным пошлинам и платежам за
переоформление товаров, ранее оформленных
в режиме "Свободная таможенная зона"          132797
449  Целевые трансферты бюджету города Астаны
на долевое участие в строительстве
и приобретение жилья для работников
центральных государственных органов           750000
708  Приобретение государством акций ЗАО
"Эйр Казахстан"                              2390700
709  Увеличение государственной доли ЗАО
"Эйр Астана"                                  273870
220       Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан           10700000
040  Создание Инновационного фонда                3000000
041  Пополнение уставного капитала ЗАО
"Банк Развития Казахстана"                   7700000
221       Министерство юстиции Республики
Казахстан                                     230913
046  Резерв для погашения обязательств
Правительства Республики Казахстан,
центральных государственных органов
и их территориальных подразделений
по решениям судов                             230913
230       Министерство культуры, информации и
общественного согласия Республики
Казахстан                                     548581
400  Целевые трансферты Атыраускому
областному бюджету на подготовку
к празднованию 200-летнего юбилея
Махамбета Утемисова                           548581
233       Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                         8857343
001  Административные затраты                      317202
034  Создание АО "Государственная страховая
корпорация"                                  7700000
040  Прикладные научные исследования в области
стандартизации, сертификации, метрологии
и систем качества                              10000
041  Разработка и приобретение международных,
региональных и национальных стандартов
в области стандартизации, метрологии и
сертификации                                   47970
042  Создание национальной эталонной базы
единиц физических величин республики          185000
043  Вступление Казахстана во Всемирную
торговую организацию                           52000
044  Ведение каталогов продукции                     1000
045  Техническое обслуживание и сопровождение
государственных эталонов                       18879
046  Проведение конкурса "Лучшие товары
Казахстана" и присуждение премии
Правительства Республики Казахстан              5000
047  Ведение Государственного кадастра
гражданского и служебного оружия
и патронов к нему                               1000

050  Шағын және орта бизнестi қолдау                  159120
053  Сертификаттау жөніндегі органдарды, сынау және     1000
өлшеу зертханаларын тіркеу
057  Шет елдердегі сауда өкілдіктерінің қызметін       17123
қамтамасыз ету
058  Грозный қаласындағы тұрғын үй құрылысына
Ресей Федерациясының Үкіметіне ізгілік көмек     225000
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               6649
300  Астана қаласындағы эталондық орталық құрылысы.    45000
ның жобалау-сметалық құжаттамасын дайындау
500  Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен аккредиттеу,           4379
стандарттау, метрология және сертификаттау
мәселелерi бойынша өзара iс-қимыл жөнiндегi
ақпараттық орталық жүйесiн сүйемелдеу
501  Қазақстан Республикасы импорттық-экспорттық       17295
бақылауының ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
502  Мемлекеттiк стандарттар қорының ақпараттық         3463
жүйелерiн сүйемелдеу
503  Қазақстан Республикасында Кәсiпкерлiктi дамыту    13000
мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған
мемлекеттiк бағдарламасы бойынша ақпараттық
жүйенi сүйемелдеу
504  Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда        3600
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
600  Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен аккредиттеу,           5463
стандарттау, метрология және сертификаттау
мәселелерi бойынша өзара iс-қимыл жөнiндегi
ақпараттық орталықты дамыту
601  Мемлекеттiк стандарттар қорының ақпараттық         2000
жүйесiн дамыту
602  Қазақстан Республикасында кәсiпкерлiктi дамыту    16200
мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған
мемлекеттiк бағдарламасы бойынша ақпараттық
жүйенi құру
234     Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны        550245
қорғау министрлiгi
033  Гидрометеорологиялық мониторингті жүргізу        467145
034  Гидрометеорологиялық байқау қызметтерiн           43000
техникалық қайта жарақтандыру
041  "Ақтау Теңіз порты" арнайы экономикалық           40100
аймағының аумағында экологиялық бекет құру
610     Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып       57786
алу жөніндегі агенттігі
601  Электрондық коммерция, аукциондар және            57786
тендерлер жүйесін құру
617     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк            813587
материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                                33600
032  Мемлекеттiк резервтi сақтау                      500000

050  Поддержка малого и среднего бизнеса           159120
053  Аккредитация органов по сертификации
испытательных и измерительных
лабораторий                                     1000
057  Обеспечение деятельности торговых
представительств за рубежом                    17123
058  Гуманитарная помощь Правительству
Российской Федерации на строительство
жилого дома в городе Грозном                  225000
079  Выполнение функций лицензиаров                  6649
300  Подготовка проектно-сметной документации
строительства эталонного центра в городе
Астане                                         45000
500  Сопровождение системы информационного
центра по взаимодействию со Всемирной
торговой организацией по вопросам
аккредитации, стандартизации, метрологии и
сертификации                                    4379
501  Сопровождение информационной системы
импортно-экспортного контроля Республики
Казахстан                                      17295
502  Сопровождение информационных систем
Государственного фонда стандартов               3463
503  Сопровождение информационной системы по
Государственной программе развития
и поддержки предпринимательства в
Республике Казахстан на 2003-2005 годы         13000
504  Сопровождение информационных систем
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан                            3600
600  Развитие информационного центра по
взаимодействию со Всемирной торговой
организацией по вопросам аккредитации,
стандартизации, метрологии и сертификации       5463
601  Развитие информационной системы
Государственного фонда стандартов               2000
602  Создание информационной системы по
Государственной программе развития
и поддержки предпринимательства
в Республике Казахстан на 2003-2005 годы       16200
234       Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан                          550245
033  Ведение гидрометеорологического
мониторинга                                   467145
034  Техническое перевооружение служб
гидрометеорологического наблюдения             43000
041  Создание экологического поста на
территории специальной экономической
зоны "Морпорт Актау"                           40100
610       Агентство Республики Казахстан
по государственным закупкам                    57786
601  Создание системы электронной коммерции,
аукционов и тендеров                           57786
677       Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам      813587
001  Административные затраты                       33600
032  Хранение государственного резерва             500000

033  Жұмылдыру резервiн қалыптастыру                  100000
034  Жұмылдыру резервін сақтау                        175887
500  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк              2100
материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгiне
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету
600  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материал.    2000
дық резервтер жөнiндегi агенттiгiн есептеу
және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
620     Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды  765519
реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               287652
030  Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметiне     25505
сараптамалық бағалауды жүргiзу жөнiндегi
бағдарлама
031  Нормативтiк құқықтық базаны әзiрлеуге және        85362
жетiлдiруге консультанттарды тарту жөніндегi
бағдарлама
032  Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметiне    350000
қаржылық және техникалық сараптама жүргiзу
200  Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды   17000
реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгiнің материалдық-техникалық базасын
нығайту
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс         4906073
басқармасы
033  Қазақстан Республикасы Президентi Іс            4872524
басқармасының объектiлерiн салу және қайта
жаңарту
052  Әкiмшiлiк ғимараттарды сақтандыру                 11917
053  Мемлекеттік резиденцияларды сақтандыру             6632
305  Қазақстан Республикасы Парламентінің              15000
жатақханасын салу бойынша жобалау-сметалық
құжаттамасын әзірлеу
14         Борышқа қызмет көрсету                         38918619
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi    38918619
042  Үкiметтiк борышқа қызмет көрсету               38918619
15         Ресми трансферттер                             93823922
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi    93823922
066  Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға           12496732
берiлетiн ресми трансферттер
400  Ақмола облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция   9353447
401  Алматы облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция  10125030
402  Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция  10409918
403  Қостанай облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция 5191128
404  Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетін          8972104
субвенция
405  Солтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне          6205549
берiлетiн субвенция
406  Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне беріле.  19072344
тін субвенция
407  Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне берiлетін    9348241
субвенция
409  Қарағанды облыстық бюджетiне берiлетін          1835487
субвенция
465  "Семей қаласында Ертіс өзенi арқылы көпiр салу"  813942
жобасы шеңберiнде қалыптасқан және орындалмаған
келiсiм-шарттық мiндеттемелердi орындау үшiн
Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн
мақсатты трансферттер
V. Кредиттep                                   40021616

033  Формирование мобилизационного резерва         100000
034  Хранение мобилизационного резерва             175887
500  Информационно-вычислительное
обслуживание Агентства Республики
Казахстан по государственным материальным
резервам                                        2100
600  Обеспечение вычислительной и
организационной техникой Агентства
Республики Казахстан по государственным
материальным резервам                           2000
620       Агентство Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
и защите конкуренции                          765519
001  Административные затраты                      287652
030  Программа по проведению экспертных оценок
деятельности субъектов естественных
монополий                                      25505
031  Программа по привлечению консультантов
к разработке и совершенствованию
нормативной правовой базы                      85362
032  Проведение финансовой и технической
экспертизы деятельности субъектов
естественных монополий                        350000
200  Укрепление материально-технической базы
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
и защите конкуренции                           17000
694       Управление делами Президента Республики
Казахстан                                    4906073
033  Строительство и реконструкция объектов
Управления делами Президента Республики
Казахстан                                    4872524
052  Страхование административных зданий            11917
053  Страхование государственных резиденций          6632
305  Разработка проектно-сметной документации
строительства общежития Парламента
Республики Казахстан                           15000
14             Обслуживание долга                          38918619
217       Министерство финансов Республики
Казахстан                                   38918619
042  Обслуживание правительственного долга       38918619
15             Официальные трансферты                      93823922
217       Министерство финансов Республики
Казахстан                                   93823922
066  Официальные трансферты, передаваемые из
республиканского бюджета в Национальный
фонд                                        12496732
400  Субвенция Акмолинскому областному бюджету    9353447
401  Субвенция Алматинскому областному бюджету   10125030
402  Субвенция Жамбылскому областному бюджету    10409918
403  Субвенция Костанайскому областному
бюджету                                      5191128
404  Субвенция Кызылординскому областному
бюджету                                      8972104
405  Субвенция Северо-Казахстанскому
областному бюджету                           6205549
406  Субвенция Южно-Казахстанскому областному
бюджету                                     19072344
407  Субвенция Восточно-Казахстанскому
областному бюджету                           9348241
409  Субвенция Карагандинскому областному
бюджету                                      1835487
465  Целевые трансферты
Восточно-Казахстанскому областному
бюджету для выполнения сложившихся и
неисполненных контрактных обязательств
в рамках проекта "Строительство моста
через реку Иртыш в городе
Семипалатинске"                               813942
V. Кредиты                                  40021616

1          Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету    265828
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі      265828
084  Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын         265828
сатып алу
4          Бiлiм беру                                      3744573
225     Қазақстан Республикасының Білім және ғылым      3646189
министрлiгi
091  Елдiң жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауға  3646189
мемлекеттiк бiлiмдiк кредит беру
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау        98384
министрлігі
091  Елдiң жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауға    98384
мемлекеттiк бiлiмдiк кредит беру
7          Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы               1248069
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi     1248069
082  Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның          15304
санитариясы жобасына кредит беру
083  Алматы қаласын сумен жабдықтау және             1232765
суды бұру жобасына кредит беру
10         Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және        13286574
қоршаған ортаны қорғау
212     Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы     13286574
министрлiгi
082  Ирригациялық және дренаж жүйелерiн               785521
жетiлдiру жобасына кредит беру
083  Су ресурстарын басқаруды жетiлдiру және         1612238
жерлердi қалпына келтiру жобасына кредит беру
084  Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын        4500000
жүргізудi ұйымдастыруға жергілiктi бюджеттерге
кредит беру
085  Лизингтiк негiзде ауыл шаруашылық               3276811
техникасымен қамтамасыз ету
086  Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi       165404
қолдау жобасына кредит беру
087  Ауылдық кредит серiктестiктерi жүйесі арқылы     946600
ауыл шаруашылық өндiрiсiне кредит беру
088  Мал шаруашылығы өнiмiн өндiруге және оны        1500000
сатып алуға кредит беру
802  Ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу           500000
жөніндегі кәсіпорындар үшін жабдықтар лизингі
12         Көлiк және байланыс                             2156000
215     Қазақстан Республикасының Көлік және            2156000
коммуникациялар министрлiгi
084  Астана қаласындағы халықаралық әуежайдың        2156000
құрылысы жобасын iске асыру үшiн "Астана
халықаралық әуежайы" РМК-ға кредит беру

1              Государственные услуги общего характера       265828
217       Министерство финансов Республики
Казахстан                                     265828
084  Приобретение акций международных
финансовых организаций                        265828
4              Образование                                  3744573
225       Министерство образование и науки
Республики Казахстан                         3646189
091  Государственное образовательное
кредитование подготовки кадров в высших
учебных заведениях страны                    3646189
226       Министерство здравоохранении Республики
Казахстан                                      98384
091  Государственное образовательное
кредитование подготовки кадров в высших
учебных заведениях страны                      98384
7              Жилищно-коммунальное хозяйство               1248069
217       Министерство финансов Республики
Казахстан                                    1248069
082  Кредитование проекта водоснабжения и
санитарии города Атырау                        15304
083  Кредитование проекта водоснабжения и
водоотведения города Алматы                  1232765
10             Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды         13286574
212       Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                        13286574
082  Кредитование проекта усовершенствования
ирригационных и дренажных систем              785521
083  Кредитование проекта совершенствования
управления водными ресурсами и
восстановления земель                        1612238
084  Кредитование местных бюджетов на
организацию проведения весенне-полевых
и уборочных работ                            4500000
085  Обеспечение сельскохозяйственной
техникой на лизинговой основе                3276811
086  Кредитование проекта по
постприватизационной поддержке
сельского хозяйства                           165404
087  Кредитование сельскохозяйственного
производства через систему сельских
кредитных товариществ                         946600
088  Кредитование производства
животноводческой продукции и ее закупа       1500000
802  Лизинг оборудования для предприятий по
переработке сельскохозяйственной
продукции                                     500000
12             Транспорт и связь                            2156000
215       Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                         2156000
084  Кредитование РГП "Международный аэропорт
Астана" для реализации проекта
строительства международного аэропорта
в городе Астане                              2156000

айналысатын аттестатталған шаруашылықтарды 2000 жылғы 1
қаңтардағы жағдай бойынша бюджетке түсетiн салық
төлемдерi жөніндегі мерзiмi өткен берешектi өтеу үшiн
субсидиялау
716 Ауыл шаруашылық өнiмдерiн қайта өңдейтін кәсiпорындар
үшiн жабдықтар лизингi бойынша сыйақы (мүдде)
ставкасын өтеу
717 Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдейтін кәсiпорындарға
олардың айналымды қаражатын толықтыруға екiншi деңгейдегі
банктер беретiн кредиттер бойынша сыйақы (мүдде)
ставкасын субсидиялау
723 Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау
724 Қазақстанның ормандары
725 Биоресурстарды қорғау және молайту
726 Сумен жабдықтау объектiлерi бойынша республикалық
меншiктегi мүлiктi сақтау және қалпына келтiру
727 Табиғи ресурстардың мемлекеттiк кадастрлары
728 Киiктiң кәсiпшiлiк санын қалпына келтiру
729 Республикалық маңызы бар, су берумен байланысы жоқ су
шаруашылығы объектiлерiн пайдалану
733 Су ресурстарын қорғау және ұтымды пайдалану
735 Орман және биоресурстар саласындағы биологиялық
негіздемелердi әзiрлеу
738 Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу
742 Ауыл шаруашылығы өндірісін агрометеорологиялық жағынан
қамтамасыз ету
234    Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі
001 Әкiмшiлiк шығындар
031 Экологиялық мониторинг жүргiзу және қоршаған ортаны қорғау
036 Зымыран-ғарыштық қызмет әсерiне ұшыраған Қазақстан
Республикасы аумағындағы учаскелердiң экологиялық
жағдайының мониторингi
500 "Табиғи ресурстардың мемлекеттiк кадастры" ақпараттық
деректер базасын сүйемелдеу
614    Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару
жөніндегi агенттiгi
001 Әкiмшiлiк шығындар
036 Жерге орналастыру жөнiндегi iс-шаралар
038 Шаруа (фермер) қожалықтарына жер бөлу және жерге құқығын
растайтын құжаттарды беру
043 Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнiмдермен
қамтамасыз ету және оны сақтау
500 Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық
жүйесiн сүйемелдеу
694    Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
037 Ормандарды және жануарлар дүниесiн сақтау, қорғау және
молықтыру
044 Спорттық жылқы шаруашылығын дамыту
11        Өнеркәсiп және құрылыс
220    Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi
034 Жұмылдыру дайындығы
225    Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi
040 Сейсмологиялық ақпарат мониторингi
233    Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
035 Астана қаласы жаңа орталығының объектілерін салуға
мердігерлік жұмыстарды мемлекеттік сатып алу жөнінде
конкурстар өткізу
038 Микрография саласындағы ғылыми зерттеулер
12        Көлiк және байланыс
215    Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi
001 Әкiмшiлiк шығындар
006 Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау
033 Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету
және шлюздердi күтіп-ұстау
035 Азаматтық авиацияға арналған әуе кемелерiнiң, әуе
жолдарының және әуе айлақтарының мемлекеттiк тiзiлiмiн
жүргiзу жөнiндегi құжаттарды дайындау
054 Республикалық маңызы бар автожолдарды ағымдағы жөндеу,
ұстау, көгалдандыру
062 Республикалық маңызы бар автожолдар мен көпiрлер
жай-күйiнiң диагностикасы мен оны аспаптық тексеру
063 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң функционалды мүлкiн ұстау
068 Қазақстан Республикасы теңiзшiсiнiң паспортын дайындау
074 Жүйелi iшкi авиатасымалдарды субсидиялау
079 Лицензиарлардың функцияларын орындау
501 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
709 Радиожиiлiк спектрi және радиоэлектрондық құралдар
мониторингi жүйесiн сүйемелдеу
13        Өзгелер
204    Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
041 Шетелдiк iссапарлар
042 Өкiлдiк шығындар
215    Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi
500 Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын
сүйемелдеу
710 "Байқоңыр" кешенiнiң жалға берiлген мүлкiн есепке алу
711 Қазақстан Республикасының ғарышкерлігіне кандидаттар
дайындау
217    Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
046 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң табиғи және техногендiк
сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген
шығыстарға арналған резервi
052 Жеңiлдiктi тұрғын үй кредиттерi бойынша бағамдық айырманы
төлеу
064 "Министрлiктер үйi" ғимаратын күтіп-ұстау
065 "Министрлiктер үйi" ғимаратын сақтандыру
081 Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау
086 Кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған бюджеттерге
кредит беру үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы
резерві
438 Бұрын "Еркін кедендік аймақ" режимінде ресімделген
тауарларды қайта ресімдеу үшін кедендік баждар мен
төлемдер бойынша қарызды өтеуге Астана қаласының
бюджетіне берілетін мақсатты трансферттер
221    Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
046 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк
органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң
соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге
арналған резервi
230    Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
400 Атырау облыстық бюджетiне Махамбет Өтемiсовтің 200 жылдық
мерейтойын мерекелеуге дайындыққа берiлетiн мақсатты
трансферттер
233    Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
001 Әкiмшiлiк шығындар
043 Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi
044 Өнiмдер каталогын жүргізу
045 Мемлекеттiк эталондарға техникалық қызмет көрсету және
оларды сүйемелдеу
046 "Қазақстанның үздiк тауарлары" конкурсын өткiзу және
Қазақстан Республикасы Үкіметінің сыйлығын беру
047 Азаматтық және қызметтік қарулардың және олардың
оқтарының мемлекеттік кадастрын жүргізу
050 Шағын және орта бизнестi қолдау
053 Сертификаттау жөніндегі органдарды, сынау және өлшеу
зертханаларын тіркеу
057 Шет елдердегі сауда өкілдіктерінің қызметін қамтамасыз
ету
058 Грозный қаласындағы тұрғын үй құрылысына Ресей
Федерациясының Үкіметіне ізгілік көмек
079 Лицензиарлардың функцияларын орындау
500 Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен аккредиттеу, стандарттау,
метрология және сертификаттау мәселелерi бойынша өзара
iс-қимыл жөнiндегi ақпараттық орталық жүйесiн сүйемелдеу
501 Қазақстан Республикасы импорттық-экспорттық бақылауының
ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
502 Мемлекеттiк стандарттар қорының ақпараттық жүйелерiн
сүйемелдеу
503 Қазақстан Республикасында Кәсiпкерлiктi дамыту мен

платежам в бюджет по состоянию на 1 января 2000 года
716  Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по
лизингу оборудования для предприятий по переработке
сельскохозяйственной продукции
717  Субсидирование ставки вознаграждения (интереса) по
кредитам, выдаваемым банками второго уровня
предприятиям по переработке сельскохозяйственной
продукции на пополнение их оборотных средств
723  Содержание особо охраняемых природных территорий
724  Леса Казахстана
725  Охрана и воспроизводство биоресурсов
726  Сохранение и восстановление имущества, находящегося
в республиканской собственности, по объектам
водоснабжения
727  Государственные кадастры природных ресурсов
728  Восстановление промысловой численности сайги
729  Эксплуатация водохозяйственных объектов
республиканского значения, не связанных с подачей
воды
733  Охрана и рациональное использование водных ресурсов
735  Разработка биологических обоснований в области леса
и биоресурсов
738  Охрана рыбных запасов и регулирование рыболовства
742  Агрометереологическое обеспечение
сельскохозяйственного производства
234       Министерство охраны окружающей среды Республики
Казахстан
001  Административные затраты
031  Проведение экологического мониторинга и охрана
окружающей среды
036  Мониторинг экологического состояния участков
территории Республики Казахстан, подверженной
воздействию ракетно-космической деятельности
500  Сопровождение информационной базы данных
"Государственные кадастры природных ресурсов"
614       Агентство Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
001  Административные затраты
036  Мероприятия по землеустройству
038  Отвод земель и выдача правоудостоверяющих документов
на землю крестьянским (фермерским) хозяйствам
043  Обеспечение топографо-геодезической и
картографической продукцией и ее хранение
500  Сопровождение автоматизированной информационной
системы Государственного земельного кадастра
694       Управление делами Президента Республики Казахстан
037  Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного
мира
044  Развитие спортивного коневодства
11             Промышленность и строительство
220       Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
034  Мобилизационная подготовка
225       Министерство образования и науки Республики
Казахстан
040  Мониторинг сейсмологической информации
233       Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
035  Проведение конкурсов по государственному закупу
подрядных работ на строительство объектов нового
центра города Астаны
038  Научные исследования в области микрографии
12             Транспорт и связь
215       Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
001  Административные затраты
006  Выполнение обязательств прошлых лет
033  Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и
содержание шлюзов
035  Подготовка документов по ведению государственных
регистров воздушных судов, трасс и аэродромов для
гражданской авиации
054  Текущий ремонт, содержание, озеленение автодорог
республиканского значения
062  Диагностика и инструментальное обследование
состояния автодорог и мостов республиканского
значения
063  Содержание функционального имущества Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
068  Изготовление паспорта моряка Республики Казахстан
074  Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок
079  Выполнение функций лицензиаров
501  Сопровождение информационных систем Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
709  Сопровождение системы мониторинга радиочастотного
спектра и радиоэлектронных средств
13             Прочие
204       Министерство иностранных дел Республики Казахстан
041  Заграничные командировки
042  Представительские затраты
215       Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
500  Сопровождение информационной инфраструктуры
государственных органов
710  Учет арендованного имущества комплекса "Байконур"
711  Подготовка кандидатов в космонавты Республики
Казахстан
217       Министерство финансов Республики Казахстан
046  Резерв Правительства Республики Казахстан для
ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера и иных непредвиденных
расходов
052  Выплата курсовой разницы по льготным жилищным
кредитам
064  Содержание здания "Дом министерств"
065  Страхование здания "Дом министерств"
081  Выполнение обязательств по государственным гарантиям
086  Специальный резерв Правительства Республики
Казахстан для кредитования нижестоящих бюджетов на
покрытие кассового разрыва
438  Целевые трансферты бюджету города Астаны для
погашения задолженности по таможенным пошлинам и
платежам за переоформление товаров, ранее
оформленных в режиме "Свободная таможенная зона"
221       Министерство юстиции Республики Казахстан
046  Резерв для погашения обязательств Правительства
Республики Казахстан, центральных государственных
органов и их территориальных подразделений по
решениям судов
230       Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
400  Целевые трансферты Атыраускому областному бюджету на
подготовку к празднованию 200-летнего юбилея
Махамбета Утемисова
233       Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
001  Административные затраты
043  Вступление Казахстана во Всемирную торговую
организацию
044  Ведение каталогов продукции
045  Техническое обслуживание и сопровождение
государственных эталонов
046  Проведение конкурса "Лучшие товары Казахстана" и
присуждение премии Правительства Республики
Казахстан
047  Ведение Государственного кадастра гражданского и
служебного оружия и патронов к нему
050  Поддержка малого и среднего бизнеса
053  Аккредитация органов по сертификации испытательных
и измерительных лабораторий
057  Обеспечение деятельности торговых представительств
за рубежом
058  Гуманитарная помощь Правительству Российской
Федерации на строительство жилого дома в городе
Грозном
079  Выполнение функций лицензиаров
500  Сопровождение системы информационного центра по
взаимодействию со Всемирной торговой организацией
по вопросам аккредитации, стандартизации, метрологии
и сертификации
501  Сопровождение информационной системы
импортно-экспортного контроля Республики Казахстан
502  Сопровождение информационных систем Государственного
фонда стандартов
503  Сопровождение информационной системы по
Государственной программе развития и поддержки
предпринимательства в Республике Казахстан на

қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк
бағдарламасы бойынша ақпараттық жүйенi сүйемелдеу
504 Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
234    Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау
министрлiгi
033 Гидрометеорологиялық мониторингті жүргізу
617    Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық
резервтер жөнiндегi агенттiгi
001 Әкiмшiлiк шығындар
032 Мемлекеттiк резервтi сақтау
033 Жұмылдыру резервiн қалыптастыру
034 Жұмылдыру резервiн сақтау
500 Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық
резервтер жөнiндегi агенттiгiне ақпараттық-есептеу
қызметiн көрсету
620    Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi
001 Әкiмшiлiк шығындар
030 Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметiне
сараптамалық бағалауды жүргiзу жөнiндегi бағдарлама
031 Нормативтiк құқықтық базаны әзiрлеуге және жетiлдiруге
консультанттарды тарту жөніндегi бағдарлама
032 Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметiне қаржылық
және техникалық сараптама жүргiзу
694    Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
052 Әкiмшiлiк ғимараттарды сақтандыру
053 Мемлекеттік резиденцияларды сақтандыру
14        Борышқа қызмет көрсету
217    Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
042 Үкiметтiк борышқа қызмет көрсету
15        Ресми трансферттер
217    Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
400 Ақмола облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция
401 Алматы облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция
402 Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция
403 Қостанай облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция
404 Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетін субвенция
405 Солтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция
406 Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне берілетiн субвенция
407 Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне берiлетін субвенция
409 Қарағанды облыстық бюджетiне берiлетін субвенция
------------------------------------------------------------------
"2003 жылға арналған республикалық
бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңына өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы
N   Заңына
3-ҚОСЫМША
"2003 жылға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының
2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-ІІ
Заңына
11-ҚОСЫМША
2003 жылға арналған республикалық бюджеттің бюджеттік
даму бағдарламаларының тізбесі
------------------------------------------------------------------
Функционалдық топ
Әкімші                            Атауы
Бағдарлама
------------------------------------------------------------------
1                                2
------------------------------------------------------------------
1         Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету
101    Қазақстан Республикасы Президентінiң Әкiмшілігі
201 Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Қазақстан
стратегиялық зерттеулер институтының
материалдық-техникалық базасын нығайту
602 "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнаулы өкiлдiктi есептеу
және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
603 Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан
стратегиялық зерттеулер институтын компьютерлiк және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
102    Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
200 Депутаттардың қызметтік тұрғын үйлеріне жиһаз сатып алу
600 Қазақстан Республикасының Парламентiн есептеу және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
104    Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
600 Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiн
компьютерлiк және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
106    Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
200 Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықты материалдық-
техникалық қамтамасыз ету
600 Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықты есептеу және
коммуникациялық техникамен қамтамасыз ету
204    Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
006 Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау
069 Қазақстан Республикасының шетелдегi дипломатиялық
өкiлдiктерiмен қорғалған байланыс жүйесiн құру
201 Қазақстан Республикасының шетелдегi дипломатиялық
өкiлдiктерiн материалдық-техникалық жарақтандыру
202 Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн
орналастыру үшiн шетелде жылжымайтын мүлік сатып алу
204 Елшіліктер үшiн автомашиналар сатып алу
301 Республикалық меншiктегі шетелдегi дипломатиялық
өкiлдiктердiң ғимараттарын қайта жаңарту және күрделi
жөндеу
303 Астана қаласында Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгінiң әкiмшiлiк ғимаратын салу
305 Астана қаласындағы дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету
объектiлерiн салу

2003-2005 годы
504  Сопровождение информационных систем Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан
234       Министерство охраны окружающей среды Республики
Казахстан
033  Ведение гидрометеорологического мониторинга
617       Агентство Республики Казахстан по государственным
материальным резервам
001  Административные затраты
032  Хранение государственного резерва
033  Формирование мобилизационного резерва
034  Хранение мобилизационного резерва
500  Информационно-вычислительное обслуживание Агентства
Республики Казахстан по государственным
материальным резервам
620       Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции
001  Административные затраты
030  Программа по проведению экспертных оценок
деятельности субъектов естественных монополий
031  Программа по привлечению консультантов к разработке
и совершенствованию нормативной правовой базы
032  Проведение финансовой и технической экспертизы
деятельности субъектов естественных монополий
694       Управление делами Президента Республики Казахстан
052  Страхование административных зданий
053  Страхование государственных резиденций
14             Обслуживание долга
217       Министерств финансов Республики Казахстан
042  Обслуживание правительственного долга
15             Официальные трансферты
217       Министерство финансов Республики Казахстан
400  Субвенция Акмолинскому областному бюджету
401  Субвенция Алматинскому областному бюджету
402  Субвенция Жамбылскому областному бюджету
403  Субвенция Костанайскому областному бюджету
404  Субвенция Кызылординскому областному бюджету
405  Субвенция Северо-Казахстанскому областному бюджету
406  Субвенция Южно-Казахстанскому областному бюджету
407  Субвенция Восточно-Казахстанскому областному бюджету
409  Субвенция Карагандинскому областному бюджету
-------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к Закону Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений
в Закон Республики Казахстан "О
республиканском бюджете на 2003 год"
от      2003 года N
"Приложение 11
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете
на 2003 год"
от 12 декабря 2002 года N 362-II
Перечень бюджетных программ развития
республиканского бюджета на 2003 год
-------------------------------------------------------------------
Функциональная группа
Администратор               Наименование
Программа
-------------------------------------------------------------------
1      !                        2
-------------------------------------------------------------------
1              Государственные услуги общего характера
101       Администрация Президента Республики Казахстан
201  Укрепление материально-технической базы
Казахстанского института стратегических исследований
при Президенте Республики Казахстан
602  Обеспечение вычислительной и организационной
техникой специального представительства на
космодроме "Байконур"
603  Обеспечение компьютерной и организационной техникой
Казахстанского института стратегических исследований
при Президенте Республики Казахстан
102       Хозяйственное управление Парламента Республики
Казахстан
200  Приобретение мебели для служебного жилья депутатам
600  Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Парламента Республики Казахстан
104       Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
600  Обеспечение компьютерной и организационной техникой
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
106       Национальный центр по правам человека
200  Материально-техническое обеспечение Национального
центра по правам человека
600  Обеспечение вычислительной и коммуникационной
техникой Национального центра по правам человека
204       Министерство иностранных дел Республики Казахстан
006  Выполнение обязательств прошлых лет
069  Создание системы защищенной связи с дипломатическими
представительствами Республики Казахстан за рубежом
201  Материально-техническое оснащение дипломатических
представительств Республики Казахстан за рубежом
202  Приобретение недвижимости за рубежом для размещения
дипломатических представительств Республики
Казахстан
204  Приобретение автомашин для посольств
301  Реконструкция и капитальный ремонт зданий
дипломатических представительств за рубежом,
находящихся в республиканской собственности
303  Строительство административного здания Министерства
иностранных дел Республики Казахстан в городе Астане
305  Строительство объектов обслуживания дипломатического
городка в городе Астане

306 Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың 2-кезектi
инженерлiк желiлерiн салу
601 Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгін
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
217    Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
084 Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу
201 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық
органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету
600 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi органдарының
ақпараттық жүйелерiн құру
605 "Акциз өнiмдерiнiң айналымын және оларды өндiрудi
бақылау" ақпараттық жүйесiн дамыту
220    Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлігі
032 Экономика саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
200 Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгiнiң материалдық-техникалық базасын нығайту
201 Республикалық бюджет комиссиясының жұмыс органын
жарақтандыру
600 Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгiнің ақпараттық жүйелерін
құру
601 Мемлекеттiк басқарудың ахуал жүйесiн құру
225    Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi
030 Iргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулер
205 Академик Қ.И. Сәтпаевтың мемориалдық мұражайының
материалдық базасын дамыту
206 Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясының
материалдық базасын дамыту
601 Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгін
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
700 Иондалған сәулелену көздерiн ауыстыру, жаңаларын
құрастыру және таусылғанын көму
406    Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөніндегі есеп
комитетi
600 Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп
комитетiн есептеу және ұйымдастыру техникасымен
қамтамасыз ету
602 Қаржы бақылау объектiлерi бойынша ақпараттық деректер
базасын құру
606    Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі агенттігi
600 Мемлекеттiк статистика органдарының ақпараттық жүйелерiн
құру
608    Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi
жөнiндегi агенттiгi
600 Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттiк жүйесiн дамыту
610    Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
агенттiгi
600 Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру
619    Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi
200 Кеден органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету
300 "Ақтау-Теңiзпорты" АЭА аумағында кеден бекетiнiң
ғимаратын салу
301 Кеден бекеттерін және кедендік инфрақұрылым нысандарын
салу
600 "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйесiн дамыту
637    Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi
600 Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiн
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
690    Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
600 Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
694    Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
203 Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн жаңарту
205 Литерлiк рейстердi жүзеге асыратын әуе кемелеріне
арналған ангарларды арнайы жарақтандыру
600 Қазақстан Республикасының Президентi Іс Басқармасының
ақпараттық жүйелерiн дамыту
2         Қорғаныс
208    Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
030 Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер мен
тәжiрибелiк-конструкторлық жұмыстар
034 Қарулы Күштердi басқарудың ақпараттық жүйесiн құру
040 Әскери дайындықты қамтамасыз ету жөнiндегi iс-шаралар
042 Қарулы Күштердің инфрақұрылымын дамыту
051 Қару-жарақты, әскери және өзге де техниканы, байланыс
жүйелерiн жаңғырту мен сатып алу және қалпына келтіру
053 "Бронетанк жөндеу зауыты" РМК-нің жарғылық капиталын
ұлғайту
054 "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерін геоақпараттық
қамтамасыз ету орталығы" РМК-нің жарғылық капиталын
ұлғайту
200 Әскери қызметшiлердi тұрғын үймен қамтамасыз ету
308    Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттiгi
051 Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттігін Астана қаласына көшіру
208 Төтенше жағдайлар жөнiндегі мекемелердi
материалдық-техникалық жарақтандыру
216 Сел тасқындарын бақылаудың автоматтандырылған жүйелерiн
жасау
300 Талғар өзенінде сел ұстайтын бөгет салу
302 Қарғалы өзенінде селге қарсы құрылыс салу
601 Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі
агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру
700 Астана қаласының сол жақ жағалауының құрылыстарын тасқын
судың басып қалуынан қорғаудың жобалау-сметалық
құжаттамаларын дайындау
678    Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
304 Астана қаласында Республикалық ұланның кешендiк ғимаратын
салу
600 Республикалық ұланын есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
3         Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздік
201    Қазақстан Республикасының Ішкі iстер министрлiгi
049 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi
әскерлерi әскери бөлiмдерiнiң жауынгерлiк дайындығын
арттыру
202 Ішкi iстер органдарын жабдықтармен, арнайы мақсаттағы
құралдармен және көлiкпен жарақтандыру
203 Тергеу изоляторларын инженерлiк-техникалық күзет
құралдарымен жарақтандыру
206 Тергеу изоляторларын медициналық жабдықтармен,
байланыс құралдарымен және автокөлікпен жарақтандыру
207 Саперлiк бөлiмшелердi материалдық-техникалық жарақтандыру
211 Әкiмшiлiк ғимаратты материалдық-техникалық жарақтандыру
304 Тергеу изоляторларын салу, қайта жаңарту және күрделi
жөндеу
306 Кинология орталығының питомнигін қайта жаңарту

306  Строительство инженерных сетей 2-ой очереди
дипломатического городка в городе Астане
601  Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
217       Министерство финансов Республики Казахстан
084  Приобретение акций международных финансовых
организаций
201  Материально-техническое обеспечение налоговых
органов Министерства финансов Республики Казахстан
600  Создание информационных систем органов Министерства
финансов Республики Казахстан
605  Развитие информационной системы "Контроль за
оборотом и производством акцизной продукции"
220       Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
032  Прикладные научные исследования в области экономики
200  Укрепление материально-технической базы Министерства
экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
201  Оснащение рабочего органа Республиканской бюджетной
комиссии
600  Создание информационных систем Министерства
экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
601  Создание ситуационной системы государственного
управления
225       Министерство образования и науки Республики
Казахстан
030  Фундаментальные и прикладные научные исследования
205  Развитие материальной базы Мемориального музея
академика К.И. Сатпаева
206  Развитие материальной базы Национальной академии
наук Республики Казахстан
601  Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Министерства образования и науки Республики
Казахстан
700  Замена, установка новых и захоронение отработанных
источников ионизирующего излучения
406       Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета
600  Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета
602  Создание информационной базы данных по объектам
финансового контроля
606       Агентство Республики Казахстан по статистике
600  Создание информационных систем органов
государственной статистики
608       Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы
600  Развитие информационной государственной системы
управления кадрами
610       Агентство Республики Казахстан по государственным
закупкам
600  Создание информационных систем Агентства Республики
Казахстан по государственным закупкам
619       Агентство таможенного контроля Республики Казахстан
200  Материально-техническое обеспечение таможенных
органов
300  Строительство здания таможенного поста на территории
СЭЗ "Морпорт Aктау"
301  Строительство таможенных постов и объектов
таможенной инфраструктуры
600  Развитие таможенной информационной системы ТАИС"
637       Конституционный Совет Республики Казахстан
600  Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Конституционного Совета Республики
Казахстан
690       Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан
600  Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
694       Управление делами Президента Республики Казахстан
203  Обновление парка автомашин для государственных
органов
205  Специальное оснащение ангаров для воздушных судов,
осуществляющих литерные рейсы
600  Развитие информационных систем Управления делами
Президента Республики Казахстан
2              Оборона
208       Министерство обороны Республики Казахстан
030  Прикладные научные исследования и
опытно-конструкторские работы оборонного характера
034  Создание информационной системы управления
Вооруженными Силами
040  Мероприятия по обеспечению боевой подготовки
042  Развитие инфраструктуры Вооруженных Сил
051  Модернизация, приобретение и восстановление
вооружения, военной и иной техники, систем связи
053  Увеличение уставного капитала РГП "Бронетанковый
ремонтный завод"
054  Увеличение уставного капитала РГП "Центр по
геоинформационному обеспечению Вооруженных Сил
Республики Казахстан"
200  Обеспечение жильем военнослужащих
308       Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
051  Передислокация Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям в город Астану
208  Материально-техническое оснащение учреждений по
чрезвычайным ситуациям
216  Создание автоматизированных систем наблюдения за
селевыми потоками
300  Строительство селезадерживающей плотины на реке
Талгар
302  Строительство противоселевого сооружения на реке
Каргалинке
601  Создание информационных систем Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным ситуациям
700  Подготовка проектно-сметной документации защиты от
паводкового затопления застройки левобережной части
города Астаны
678       Республиканская гвардия Республики Казахстан
304  Строительство комплексного здания Республиканской
гвардии в городе Астане
600  Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Республиканской гвардии
3              Общественный порядок и безопасность
201       Министерство внутренних дел Республики Казахстан
049  Повышение боеготовности воинских частей внутренних
войск Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
202  Оснащение органов внутренних дел оборудованием,
средствами специального назначения и транспортом
203  Оснащение следственных изоляторов
инженерно-техническими средствами охраны
206  Оснащение следственных изоляторов оборудованием,
средствами связи и автотранспортом
207  Материально-техническое оснащение саперных
подразделений
211  Материально-техническое оснащение административного
здания
304  Строительство, реконструкция и капитальный ремонт
следственных изоляторов
306  Реконструкция питомника Кинологического центра

қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк
бағдарламасы бойынша ақпараттық жүйенi құру
234    Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау
министрлiгi
034 Гидрометеорологиялық байқау қызметтерiн техникалық қайта
жарақтандыру
041 "Ақтау Теңіз порты" арнайы экономикалық аймағының
аумағында экологиялық бекет құру
610    Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі
агенттігі
601 Электрондық коммерция, аукциондар және тендерлер жүйесін
құру
617    Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық
резервтер жөнiндегi агенттiгi
600 Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық
резервтер жөнiндегi агенттiгiн есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
620    Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi
200 Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнің
материалдық-техникалық базасын нығайту
694    Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
033 Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының
объектiлерiн салу және қайта жаңарту
305 Қазақстан Республикасы Парламентінің жатақханасын салу
бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15        Ресми трансферттер
217    Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
066 Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми
трансферттер
465 "Семей қаласында Ертіс өзенi арқылы көпiр салу" жобасы
шеңберiнде қалыптасқан және орындалмаған келiсiм-шарттық
мiндеттемелердi орындау үшiн Шығыс Қазақстан облыстық
бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер
------------------------------------------------------------------

в Республике Казахстан на 2003-2005 годы
234       Министерство охраны окружающей среды Республики
Казахстан
034  Техническое перевооружение служб
гидрометеорологического наблюдения
041  Создание экологического поста на территории
специальной экономической зоны "Морпорт Актау"
610       Агентство Республики Казахстан по государственным
закупкам
601  Создание системы электронной коммерции, аукционов и
тендеров
617       Агентство Республики Казахстан по государственным
материальным резервам
600  Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Агентства Республики Казахстан по
государственным материальным резервам
620       Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции
200  Укрепление материально-технической базы Агентства
Республики Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
694       Управление делами Президента Республики Казахстан
033  Строительство и реконструкция объектов Управления
делами Президента Республики Казахстан
305  Разработка проектно-сметной документации
строительства общежития Парламента Республики
Казахстан
15             Официальные трансферты
217       Министерство финансов Республики Казахстан
066  Официальные трансферты, передаваемые из
республиканского бюджета в Национальный фонд
465  Целевые трансферты Восточно-Казахстанскому
областному бюджету для выполнения сложившихся и
неисполненных контрактных обязательств в рамках
проекта "Строительство моста через реку Иртыш в
городе Семипалатинске"
--------------------------------------------------------------------