Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі Қажымұрат Ыбырайұлы Нағмановтың өкілеттігі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 сәуірдегі N 403 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
1. Алматы қаласында 2002 жылғы 26 маусымда жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Грек Республикасы Үкіметінің арасындағы Жолаушылар мен жүктердің халықаралық автомобиль тасымалдары туралы келісімге Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі Қажымұрат Ыбырайұлы Нағмановтың Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан қол қоюға өкілеттігі расталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О полномочиях Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Нагманова Кажмурата Ибраевича
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года N 403
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Подтвердить полномочия Нагманова Кажмурата Ибраевича - Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на подписание от имени Правительства Республики Казахстан Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Греческой Республики о международных автомобильных перевозках пассажиров и грузов, заключенное в городе Алматы 26 июня 2002 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан