Қ.О.Омаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 мамырдағы N 426 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қайсар Оспанұлы Омаров Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс істері жөніндегі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Омарове К.О.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2003 года N 426
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Омарова Кайсара Оспановича председателем Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан