Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 998 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 мамырдағы N 430 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.04. N 297 қаулысымен.
1997-1998 жылғы егiннің астығын сатып алу үшiн берiлген кредиттерді қайтару мәселесiн жедел шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Астық сатып алу және ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн қолдау жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1998 жылғы 5 қазандағы N 998  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 35, 319-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
1997-1998 жылғы егiннен астық сатып алуды ұйымдастыру жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Есiмов Ахметжан Смағұлұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi, комиссия төрағасы;
Иванов Леонид Александрович - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi, комиссия төрағасының орынбасары;
Адасбаев Еркiн Әбенұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Сауда комитетiнің төрағасы;
Төлеубаев Темiржан Төлеубайұлы - Қостанай облысы әкiмдiгінің Қостанай облыстық Ауыл шаруашылығы және азық-түлiк департаментінің директоры;
Үйсiмбаев Асқарбек Съезбекұлы - Ақмола облысы әкiмдiгiнің Ақмола облыстық ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы;
Сюникаев Рашид Абдуллович - Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы Ауыл шаруашылығы, ауыл шаруашылығы өнiмдерін сатып алу және қайта өңдеу департаментінің бастығы;
Евниев Арман Қайратұлы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Егiншілiк департаментiнің директоры;
Мұрзалбаев Нағмар Айтмаханұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi Қаржы қылмыстарын анықтау жөнiндегi департаментi бастығының мiндетін атқарушы;
Сәпиев Еркебұлан Оңалбекұлы - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамы басқармасы төрағасының бiрiншi орынбасары (келiсiм бойынша);
Солюлев Александр Анатольевич - "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамының вице-президентi (келiсiм бойынша);
Дүйсебаев Мұхаметжан Жұмабекұлы - "Қазақстанның астық одағы" заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң атқарушы директоры (келiсiм бойынша);
көрсетiлген құрамнан: Кәрiбжанов Жәнiбек Сәлiмұлы, Нұрқиянов Төлеухан Мұратқанұлы, Әзiмов Руслан Жұмабайұлы, Үмбетов Алтынбек Смағұлұлы, Әбiтаев Есберген Әбiтайұлы, Әбiлғазин Данияр Рүстемұлы, Тәжияқов Бейсенғали Шамғалиұлы, Әлиев Рахат Мұхтарұлы, Мәдинов Ромин Ризаұлы, Кулагин Сергей Витальевич, Шүкеев Өмiрзақ Естайұлы, Ахметов Даниал Кенжетайұлы, Бисембаев Абай Айдарханұлы, Ильяшенко Юрий Михайлович, Тiлеубаев Нұрлан Сақтапбергенұлы, Буць Анна Александровна, Мұхамбеталин Қуаныш Төлеуұлы, Смағұлов Нұрлан Еркебұланұлы шығарылсын.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2003 года N 430. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 апреля 2005 г. N 297 (P050297).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.04.2005 № 297.
В целях оперативного решения вопросов возврата представленных кредитов для закупа зерна урожая 1997-1998 годов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 года N 998 "О некоторых мерах по закупке зерна и поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 35, ст. 319) следующие изменения и дополнение:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии по организации закупки зерна из урожая 1997-1998 годов:
Есимова Ахметжана Смагуловича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, председателем комиссии;
Иванова Леонида Александровича - вице-министра финансов Республики Казахстан, заместителем председателя комиссии;
Адасбаева Еркина Абеновича - председателя Комитета торговли Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан;
Тулеубаева Темиржана Тулеубаевича - директора Костанайского областного Департамента сельского хозяйства и продовольствия акимата Костанайской области;
Уисимбаева Аскарбека Съезбековича - начальника Акмолинского областного управления сельского хозяйства акимата Акмолинской области;
Сюникаева Рашида Абдулловича - начальника Департамента сельского хозяйства, закупа и переработки сельскохозяйственной продукции Северо-Казахстанской области акимата Северо-Казахстанской области;
Евниева Армана Кайратовича - директора Департамента земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
Мурзалбаева Нагмара Айтмахановича - и.о. начальника Департамента по выявлению финансовых преступлений Агентства финансовой полиции Республики Казахстан;
Сапиева Еркебулана Оналбековича - первого заместителя председателя Правления закрытого акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" (по согласованию);
Солюлева Александра Анатольевича - вице-президента закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" (по согласованию);
Дуйсебаева Мухамеджана Джумабековича - исполнительного директора объединения юридических лиц "Зерновой Союз Казахстана" (по согласованию);
вывести из указанного состава: Карибжанова Жаныбека Салимовича, Нуркиянова Толеухана Мураткановича, Азимова Руслана Жумабаевича, Умбетова Алтынбека Смагуловича, Абитаева Есбергена Абитаевича, Абулгазина Данияра Рустемовича, Таджиякова Бисенгали
Шамгалиевича, Алиева Рахата Мухтаровича, Мадинова Ромина Ризовича, Кулагина Сергея Витальевича, Шукеева Умирзака Естаевича, Ахметова Даниала Кенжетаевича, Бисембаева Абая Айдархановича, Ильяшенко Юрия Михайловича, Тлеубаева Нурлана Сактапбергеновича, Буць Анну
Александровну, Мухамбеталина Куаныша Тулеуовича, Смагулова Нурлана Еркебулановича;

2) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 1997-1998 жылдардағы егiннiң астығын сатып алуға берiлген кредиттердiң қайтарымдылығымен байланысты мәселелер бойынша ұсыныстарды әзiрлеу.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2) в приложении 3 к указанному постановлению:
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Выработка предложений по вопросам, связанным с возвратностью представленных кредитов для закупа зерна урожая 1997-1998 годов.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан