Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 482 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 5-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 25-1-жолмен толықтырылсын:
"25-1  "Еңбек (қызмет)  ЕХҚМ  сәуір  мамыр  маусым  Г.Н.Әбдіқалықова
міндеттерін
атқару кезінде
қызметкерлердің
өмірі мен ден.
саулығына зиян
келтіргені үшін
жұмыс берушінің
жауапкершілігін
міндетті сақтан.
дыру туралы                                           ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 482
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 5, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 25-1, следующего содержания:
"25-1 "Об обязательном    МТиСЗН   апрель май июнь   Абдыкаликова
страховании                                    Г.Н.
ответственности
работодателя за
причинение вреда
жизни и здоровью
работника при
исполнении им
трудовых (служебных)
обязанностей"                                             ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан