Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 1 қыркүйектегi N 1283 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 маусымдағы N 509 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасын Қырғыз Республикасымен, Ресей Федерациясымен, Түрiкменстанмен және Өзбекстан Республикасымен делимитациялау жөнiндегi Қазақстан Республикасының Үкiметтiк комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қыркүйектегi N 1283 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 4-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
2) қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2003 жылғы 2 маусымдағы
N 509 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасын Ресей Федерациясымен делимитациялау жөнiндегi Қазақстан Республикасының Yкiметтiк комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Тасмағамбетов             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Иманғали Нұрғалиұлы         Министрi, төраға
Әбусейiтов                - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы              iстер бiрiншi вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Атанов                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Мұрат Марданұлы             министрлiгiнiң Ерекше тапсырмалар
жөнiндегi елшiсi
Оспанов                   - Қазақстан Республикасы Жер
Бақыт Сағындықұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Отто                      - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович               вице-министрi
Тасболатов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Абай Бөлекбайұлы            министрiнiң орынбасары
Жанпейiсов                - Қазақстан Республикасының Жер
Амангелдi Сүйiнбайұлы       ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Райымбеков                - Қазақстан Республикасының Жер
Каналбек Өтжанұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Ақшанов                   - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Болат Қасымұлы              бақылау агенттiгi төрағасының орынбасары
Берқалиев                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Құсайын Иманғалиұлы         қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметi
директорының бiрiншi орынбасары
(келісiм бойынша)
Tұpapбеков                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Биғали Шәрiпқалиұлы         министрiнiң кеңесшiсi
Аманжолова                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Зүлфия Алтайқызы            министрлiгiнiң Халықаралық құқық
департаментiнiң директоры
Нүкенов                   - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Маратқали Ордабайұлы        министрлiгi Көші-қон полициясы
департаментiнiң бастығы
Швайченко                 - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Юрий Петрович               бiрiншi орынбасары
Сүлейменов                - Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Серiк Ермашұлы              бiрiншi орынбасары
Қартов                    - Ақтөбе облысы әкiмiнiң орынбасары
Әлiбек Нәмимұлы
Есжанов                   - Атырау облысы әкiмiнiң орынбасары
Қайрат Қыдырбайұлы
Есенғалиев                - Батыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Абат Қадымұлы               орынбасары
Омаров                    - Қостанай облысы әкiмiнiң орынбасары
Тобылбек Есенжолұлы
Нұрғалиев                 - Павлодар облысы әкiмiнiң орынбасары
Жақай Жұбайұлы
Жекеев                    - Қазақстан Республикасының Жер
Мәлiк Наурызғалиұлы         ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Ақтөбе облыстық комитетiнiң төрағасы
Жмыхов                    - Қазақстан Республикасының Жер
Анатолий Александрович      ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Атырау облыстық комитетiнiң төрағасы
Соловьев                  - Қазақстан Республикасының Жер
Владимир Васильевич         ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Шығыс Қазақстан облыстық комитетiнiң
төрағасы
Мордасов                  - Қазақстан Республикасының Жер
Николай Павлович            ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Батыс Қазақстан облыстық комитетiнiң
төрағасы
Дихаев                    - Қазақстан Республикасының Жер
Мереке Қасымұлы             ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Қостанай облыстық комитетiнiң төрағасы
Бейсембаев                - Қазақстан Республикасының Жер
Нұратай Темiрболатұлы       ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Павлодар облыстық комитетiнiң төрағасы
Құнанбаев                 - Қазақстан Республикасының Жер
Сапарбек Құнанбайұлы        ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
Солтүстiк Қазақстан облыстық комитетінiң
төрағасы
Құлмағамбетов             - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Қайрат Амангелдiұлы         министрлiгiнің Халықаралық құқық
департаментi Мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық проблемалары
басқармасының бастығы
Қарабалаев                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Нұрлыхан Жамалұлы           министрлігiнiң Жедел жоспарлау
департаментi топографиялық қызметiнiң
бастығы
Айнақұлов                 - Қазақстан Республикасының Жер
Амангелдi Базаралыұлы       ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
геодезия және картография басқармасының
бастығы
Сағындық                  - Қазақстан Республикасының Жер
Марал Жанәбiлқызы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
геодезия және геоақпараттық жүйелер
бөлiмiнiң бастығы
Есжанов                   - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Арман Есiмғалиұлы           бақылау агенттiгi Кедендiк бақылауды
ұйымдастыру департаментiнiң бөлiм
бастығы
Аманов                    - Қазақстан Республикасының Жер
Батыр Аманұлы               ресурстарын басару жөнiндегi агенттiгi
"Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Жолдыбаев                 - Қазақстан Республикасының Жер
Қадыржан Жұмабайұлы         ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Ұлттық картографиялық геодезиялық
қор" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорнының директоры
Әкiм                      - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Азат Әбдiрахманұлы          iстер министрлiгi аппаратының
құжаттарды мемлекеттiк тілде
қалыптастыру бөлiмiнiң кеңесшiсi
Сейтiмбетова              - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Сәуле Мырзаханқызы          iстер министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң Мемлекеттiк шекара
және халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара бөлiмiнiң
кеңесшiсi
Сүюбаев                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Алмат Сағынтайұлы           iстер министрлiгi халықаралық құқық
департаментiнiң Мемлекеттiк шекара
және халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара бөлiмiнiң
бiрiншi хатшысы
Ақпаров                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Марат Нұрпейiсұлы           iстер министрлiгi Халықаралық құқық
департаментiнiң Мемлекеттiк шекара
және халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара бөлiмiнiң
екiншi хатшысы
Әбiнаев                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Шыңғыс Ысмағұлұлы           iстер министрлiгi Халықаралық құқық
департаментi Мемлекеттiк шекара және
халықаралық құқық проблемалары
басқармасы мемлекеттiк шекара
бөлiмiнiң екiншi хатшысы
Кириллов                  - Қазақстан Республикасы Жер
Сергей Владимирович         ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгiнiң "Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
мемлекеттік шекараны делимитациялау
және демаркациялау қызметiнiң бастығы
Қалижанов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ержанат Кеңесбекұлы         қауiпсiздiк комитетiнiң Шекара қызметi
Инспекция және шекаралық
ынтымақтастық бас басқармасының
Инспекторлық басқармасы бақылау
және инспекциялау бөлiмiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)
Балғабаев                 - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Рысдәулет Жайлаубекұлы      қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметiнiң
Инспекция және шекаралық
ынтымақтастық бас басқармасы
Кеңесшiлер тобының консультанты
(келiсiм бойынша)
Мұтайыров                 - Қазақстан Республикасының Жер
Аманғали Шәрiпұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Шығысгеодезия" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Жолаев                    - Қазақстан Республикасының Жер
Бөлекбай Жаулыұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Батысгеодезия" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Уахитов                   - Қазақстан Республикасының Жер
Болатхан Зектайұлы          ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Солтүстiкгеодезия" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
директоры
Пащенко                   - Қазақстан Республикасы Жер
Андрей Викторович           ресурстарын басқару жөнiндегi
агентгiгiнiң "Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
техникалық бөлiмiнiң бастығы
Ахмадиев                  - Қазақстан Республикасы Жер
Бауыржан Баймұхамбетұлы     ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгiнiң "Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны
жоспарлау экономикалық бөлiмiнiң бастығы
Бородин                   - Қазақстан Республикасының Жер
Игорь Александрович         ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
бiрiншi санаттағы геодезисi
Жүнicов                   - Қазақстан Республикасының Жер
Алмас Әнуарұлы              ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
"Қазгеокарт" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
екiншi санаттағы инженер-картографы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1283
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 509
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1283 "О Правительственной комиссии Республики Казахстан по делимитации Государственной границы Республики Казахстан с Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Туркменистаном и Республикой Узбекистан" следующие изменения:
1) подпункт 2) пункта 4 исключить;
2) приложение изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 июня 2003 года N 509
Состав
Правительственной комиссии Республики Казахстан
по делимитации Государственной границы
Республики Казахстан с Российской Федерацией
Тасмагамбетов               - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Имангали Нургалиевич          председатель
Абусеитов                   - первый вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович               Республики Казахстан, заместитель
председателя
Атанов                      - Посол по особым поручениям
Мурат Марданович              Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Оспанов                     - Председатель Агентства Республики
Бахыт Сагындыкович            Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Отто                        - вице-министр внутренних дел
Иван Иванович                 Республики Казахстан
Тасбулатов                  - заместитель Министра обороны
Абай Болюкбаевич              Республики Казахстан
Жампеисов                   - заместитель Председателя Агентства
Амангельды Суимбаевич         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Раймбеков                   - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович            Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Акчанов                     - заместитель Председателя Агентства
Болат Касымович               таможенного контроля Республики
Казахстан
Беркалиев                   - первый заместитель директора
Хусаин Имангалиевич           Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Турарбеков                  - советник Министра иностранных дел
Бигалий Шарипкалиевич         Республики Казахстан
Аманжолова                  - директор Международно-правового
Зульфия Алтаевна              департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Нукенов                     - начальник Департамента миграционной
Мараткали Ордабаевич          полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Швайченко                   - первый заместитель акима Восточно-
Юрий Петрович                 Казахстанской области
Сулейменов                  - первый заместитель акима Северо-
Серик Ирмашевич               Казахстанской области
Картов                      - заместитель акима Актюбинской области
Альбек Намимович
Ищанов                      - заместитель акима Атырауской области
Кайрат Кыдырбаевич
Есенгалиев                  - заместитель акима Западно-
Абат Кадимович                Казахстанской области
Омаров                      - заместитель акима Костанайской
Тобылбек Есенжолович          области
Нургалиев                   - заместитель акима Павлодарской
Жакай Жубаевич                области
Жекеев                      - председатель Актюбинского областного
Малик Наурызгалиевич          комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Жмыхов                      - председатель Атырауского областного
Анатолий Александрович        комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Соловьев                    - председатель Восточно-Казахстанского
Владимир Васильевич           областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Мордасов                    - председатель Западно-Казахстанского
Николай Павлович              областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Дихаев                      - председатель Костанайского областного
Мереке Касымович              комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Бейсембаев                  - председатель Павлодарского областного
Нуратай Темирбулатович        комитета Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Кунанбаев                   - председатель Северо-Казахстанского
Сапарбек Кунанбаевич          областного комитета Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Кульмагамбетов              - начальник управления государственных
Кайрат Амангельдиевич         границ и международно-правовых
проблем Международно-правового
департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Карабалаев                  - начальник топографической службы
Нурлыхан Жамалович            Департамента оперативного
планирования Министерства обороны
Республики Казахстан
Айнакулов                   - начальник управления геодезии и
Амангельды                    картографии Агентства Республики
Базаралиевич                  Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Сагындык                    - начальник отдела геодезии и
Марал Жанабылкызы             геоинформационных систем Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Есжанов                     - начальник отдела Департамента
Арман Есимгалиевич            организации таможенного контроля
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Аманов                      - директор Республиканского
Батыр Аманович                государственного казенного
предприятия "Казгеокарт" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Жолдыбаев                   - директор Республиканского
Кадыржан Жумабаевич           государственного казенного
предприятия "Национальный картографо-
геодезический фонд" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Аким                        - советник отдела формирования
Азат Абдрахманович            документов на государственном языке
Аппарата Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Сейтимбетова                - советник отдела государственных
Сауле Мырзахановна            границ управления государственных
границ и международно-правовых
проблем Международно-правового
департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Суюбаев                     - первый секретарь отдела
Алмат Сагинтаевич             государственных границ управления
государственных границ и
международно-правовых проблем
Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Акпаров                     - второй секретарь отдела
Марат Нурпеисович             государственных границ управления
государственных границ и
международно-правовых проблем
Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Абинаев                     - второй секретарь отдела
Шынгыс Исмагулович            государственных границ управления
государственных границ и
международно-правовых проблем
Международно-правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Кириллов                    - начальник службы делимитации и
Сергей Владимирович           демаркации государственных границ
Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Калижанов                   - начальник отдела контроля и
Ержанат Кенесбекович          инспектирования инспекторского
управления главного управления
инспекции и пограничного
сотрудничества Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Балгабаев                   - консультант группы консультантов
Рысдаулет                     главного управления инспекции и
Джайлаубекович                пограничного сотрудничества
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Мутаиров                    - директор Республиканского
Амангали Шарипович            государственного казенного
предприятия "Востокгеодезия"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Жулаев                      - директор Республиканского
Булекбай Жаулыулы             государственного казенного
предприятия "Запгеодезия" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Уахитов                     - директор Республиканского
Болатхан Зектаевич            государственного казенного
предприятия "Севгеодезия" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Пащенко                     - начальник технического отдела
Андрей Викторович             Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Ахмадиев                    - начальник планово-экономического
Бауржан                       отдела Республиканского
Баймухамбетович               государственного казенного
предприятия "Казгеокарт" Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Бородин                     - геодезист первой категории
Игорь Александрович           Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Жунусов                     - инженер-картограф второй категории
Алмас Ануарович               Республиканского государственного
казенного предприятия "Казгеокарт"
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами