"Астана халықаралық әуежайы" жабық акционерлік қоғамын басқарудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 маусымдағы N 533 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Pecпубликасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетімен бiрлесіп "Астана халықаралық әуежайы" жабық акционерлiк қоғамының президентi қызметiне заңнамада белгiленген тәртiппен cайлау үшiн Серiк Әбдiбайұлы Қапаровтың кандидатурасы ұсынылсын.
2. "Кейбiр акционерлік қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерiнiң құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымша:
мынадай мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
"11. "Астана халықаралық әуежайы" ЖАҚ:
Hығматулин Нұрлан Зайроллаұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар вице-министрi, төраға;
Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрi;
Комаров Геннадий Григорьевич - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi төрағасының орынбасары;
Есқалиев Ерхат Серiкұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Департамент директорының орынбасары;
Мәмбетов Алматбек Әбiлқасымұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Азаматтық авиация комитетiнің төрағасы;
Мұқанов Елтай Жанәбiлұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгі Департамент директорының орынбасары;
Қапаров Серiк Әбдiбайұлы".
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах управления закрытым акционерным обществом "Международный аэропорт Астана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2003 года N 533. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан кандидатуру Капарова Серика Абдыбаевича для избрания в установленном законодательством порядке на должность президента закрытого акционерного общества "Международный аэропорт Астана".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341) следующее дополнение:
приложение 1 к указанному постановлению:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
"11. ЗАО "Международный аэропорт Астана":
Нигматулин Нурлан Зайруллаевич - вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, председатель;
Орынбаев Ербол Турмаханович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Комаров Геннадий Григорьевич - заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
Искалиев Ерхат Серикович - заместитель директора Департамента Министерства финансов Республики Казахстан;
Мамбетов Алматбек Абилхасимович - председатель Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Муканов Ельтай Жанабилович - заместитель директора Департамента Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Капаров Серик Абдыбаевич".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан