"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсіпорын туралы" заң күші бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 550 қаулысы
Ескерту. Жоба Қазақстан Республикасының Парламентiнен қайтарып алынды - ҚР Үкіметінің 2004.02.16. N 181   қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнің "Мемлекеттік кәсiпорын туралы" заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк
кәсiпорын туралы" заң күшi бар Жарлығына
толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнің "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар  Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Советiнің Жаршысы, 1995 ж., N 9-10, 66-құжат; N 24, 164-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 183-құжат; N 13-14, 205-құжат; 1998 ж., N 23, 429-құжат; 1999 ж., N 22, 789-құжат; N 23, 916-құжат; 2001 ж., N 10, 126-құжат; 2002 ж., N 10, 102-құжат) мынадай толықтыру енгiзілсін:
18-бап мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) Қазақстан Республикасының мемлекеттік материалдық резервiн қалыптастыру және сақтау аумағында шаруашылық қызметтi жүзеге асыру.".
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О государственном предприятии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 550
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О государственном предприятии". <*>
Сноска. Проект Закона отозван из Парламента - постановлением Правительства РК от 16 февраля 2004 г. N 181 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнения
в Указ Президента Республики Казахстан,
имеющий силу Закона, "О государственном предприятии"
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 19 июня 1995 г. N 2335 "О государственном предприятии" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 9-10, ст. 66; N 24, ст. 164; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 183; N 13-14, ст. 205; 1998 г., N 23, ст. 429; 1999 г., N 22, ст. 789; N 23, ст. 916; 2001 г., N 10, ст. 126; 2002 г., N 10, ст. 102) следующее дополнение:
статью 18 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) осуществление хозяйственной деятельности в области формирования и хранения государственного материального резерва Республики Казахстан.".
Президент
Республики Казахстан