Қ.А. Йассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 562 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1482 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қ.А. Йассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің Өкілетті Кеңесіне Серік Жайлауұлы Пірәлиевті Қ.А. Йассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің президенті (ректоры) етіп тағайындау ұсынылсын.
2. "Қ.А. Йассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Қ.А. Йассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті Өкілетті Кеңесінің құрамына:
Серік Жайлауұлы Пірәлиев енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Оразалы Сәбденұлы Сәбден шығарылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 562. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1482.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать Полномочному Совету Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави назначить Пралиева Серика Жайлауовича президентом (ректором) Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави.
2. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года N 273 "Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави" следующее изменение:
ввести в состав Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави от Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Пралиева Серика Жайлауовича;
вывести из указанного состава Сабдена Оразалы Сабденовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан