"Қазақстанның Инвестициялық қоры" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 маусымдағы N 573 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген заңнамалық тәртіппен Зейнолла Халидоллаұлы Кәкімжановтың "Қазақстанның Инвестициялық қоры" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 573
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Какимжанова Зейнуллы Халидолловича председателем правления акционерного общества "Инвестиционный фонд Казахстана".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан