Қазақстан Республикасы агенттіктерінің кейбір кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 585 қаулысы
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Мыналар тағайындалсын:
Сәрекенов Қабидолла    - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Зұлқашұлы                материалдық резервтер жөніндегі
агенттігінің төрағасы;
Нәлібаев Әбдіқалық     - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Зәкірұлы                 сатып алу жөніндегі агенттігінің
төрағасы;
Оспанов Бақыт          - Қазақстан Республикасының Жер
Сағындықұлы              ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігінің төрағасы;
Әбдиев Қали            - Қазақстан Республикасы Статистика
Сейілбекұлы              жөніндегі агенттігінің төрағасы;
Тұрлыханов Дәулет      - Қазақстан Республикасы Туризм және
Болатұлы                 спорт жөніндегі агенттігінің
төрағасы;
Нұрқаділов Заманбек    - Қазақстан Республикасы Төтенше
Қалабайұлы               жағдайлар жөніндегі агенттігінің
төрағасы;
Бұлғақбаев Болатбек    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ақылбайұлы               полициясы агенттігінің төрағасы;
Сапарбаев Бердібек     - Қазақстан Республикасы Кедендік
Машбекұлы                бақылау жөніндегі агенттігінің
төрағасы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые кадровые вопросы агентств Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 585
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить:
Сарекенова Кабидоллу Зулкашевича    - Председателем Агентства
Республики Казахстан по
государственным материальным
резервам;
Налибаева Абдукалыка Закировича     - Председателем Агентства
Республики Казахстан по
государственным закупкам;
Оспанова Бакыта Сагындыковича       - Председателем Агентства
Республики Казахстан по
управлению земельными
ресурсами;
Абдиева Кали Сеильбековича          - Председателем Агентства
Республики Казахстан по
статистике;
Турлыханова Даулета Болатовича      - Председателем Агентства
Республики Казахстан по
туризму и спорту;
Нуркадилова Заманбека Калабаевича   - Председателем Агентства
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям;
Булгакбаева Болатбека Акылбаевича   - Председателем Агентства
финансовой полиции
Республики Казахстан;
Сапарбаева Бердибека Машбековича    - Председателем Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан