Қазақстан Республикасы жекелеген орталық атқарушы органдарының кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 586 қаулысы
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Мыналар тағайындалсын:
Денсаулық сақтау министрлігі бойынша
Белоног Анатолий       - бірінші вице-министр, Қазақстан
Александрович            Республикасының Бас мемлекеттік
санитарлық дәрігері;
Айдарханов Арман       - вице-министр;
Тергеуұлы
Диханбаева Сәуле       - вице-министр;
Әлкейқызы
Меркер Виктор          - Мемлекеттік санитарлық-
Александрович            эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің төрағасы;
Сұлтанов Серік         - Фармация, фармацевтика және
Егелұлы                  медицина өнеркәсібі комитетінің
төрағасы.
Сыртқы істер министрлігі бойынша
Әбусейітов Қайрат      - бірінші вице-министр;
Қуатұлы
Волков Алексей         - вице-министр;
Юрьевич
Зверьков Вадим         - вице-министр;
Павлович
Онжанов Нұрлан         - вице-министр - ТМД істері
Баймолданұлы             жөніндегі комитетінің төрағасы.
Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша
Мырзахметов Асқар      - бірінші вице-министр;
Исабекұлы
Айтжанов Дулат         - вице-министр;
Нулиұлы
Күрішбаев Ақылбек      - вице-министр;
Қажығұлұлы
Мусина Лилия           - вице-министр;
Сәкенқызы
Рябцев Анатолий        - Су ресурстары жөніндегі
Дмитриевич               комитетінің төрағасы.
Көлік және коммуникациялар министрлігі бойынша
Лавриненко Юрий        - бірінші вице-министр;
Иванович
Қошанов Ерлан          - вице-министр;
Жақанұлы
Нығматулин Нұрлан      - вице-министр.
Зайроллаұлы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Кадровые вопросы отдельных центральных исполнительных органов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 586
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить:
По Министерству здравоохранения
Белонога Анатолия Александровича  - первым вице-министром,
Главным государственным
санитарным врачом
Республики Казахстан;
Айдарханова Армана Тергеуовича    - вице-министром;
Диканбаеву Сауле Алкеевну         - вице-министром;
Меркера Виктора Александровича    - председателем Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора;
Султанова Серика Егельевича       - председателем Комитета
фармации, фармацевтической и
медицинской промышленности.
По Министерству иностранных дел
Абусеитова Кайрата Хуатовича      - первым вице-министром;
Волкова Алексея Юрьевича          - вице-министром;
Зверькова Вадима Павловича        - вице-министром;
Онжанова Нурлана Баймолдановича   - вице-министром - председателем
Комитета по делам СНГ.
По Министерству сельского хозяйства
Мырзахметова Аскара Исабековича   - первым вице-министром;
Айтжанова Дулата Нулиевича        - вице-министром;
Куришбаева Ахылбека Кажигуловича  - вице-министром;
Мусину Лилию Сакеновну            - вице-министром;
Рябцева Анатолия Дмитриевича      - председателем Комитета по
водным ресурсам
По Министерству транспорта и коммуникаций
Лавриненко Юрия Ивановича         - первым вице-министром;
Кошанова Ерлана Жакановича        - вице-министром;
Нигматулина Нурлана Зайруллаевича - вице-министром.
Премьер-Министр
Республики Казахстан