Қазақстан Республикасы бiрқатар министрлiктерiнiң кадр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 маусымдағы N 597 қаулысы
"Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетiлген лауазымды адамдардың орнынан түсуiн қабылдамау жөнiндегi шешiмнiң қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Мыналар тағайындалсын:
Денсаулық сақтау министрлігі бойынша
Наймушина             - вице-министр.
Ольга Вадимовна
Индустрия және сауда министрлiгi бойынша
Андрющенко            - вице-министр;
Александр Иванович
Оразбақов             - вице-министр.
Ғалым Iзбасарұлы
Омаров                - Құрылыс iстерi жөнiндегi комитеттiң
Қайсар Оспанұлы         төрағасы.
Қаржы министрлiгi бойынша
Рахметов              - вице-министр;
Нұрлан Құсайынұлы
Раханов               - Мемлекеттiк меншiк және
Мақсұтбек Смағұлұлы     жекешелендiру комитетiнiң төрағасы;
Сәтқалиева            - Қазынашылық комитетiнiң төрайымы;
Валентина Адамовна
Сутулов               - Қаржылық бақылау комитетінің төрағасы.
Федор Федорович
Әдiлет министрлiгi бойынша
Меркель               - бiрiншi вице-министр;
Иоган Давидович
Бекбосынов            - вице-министр;
Сабыржан Мәдиұлы
Сахипова Нұрғайша     - Санаткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi
комитетiнiң төрайымы;
Таймерденов           - Тiркеу қызметi комитетiнiң төрағасы.
Мейрамбек
Таймерденұлы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Кадровые вопросы ряда министерств Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2003 года N 597
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить:
По Министерству здравоохранения
Наймушину Ольгу Вадимовну       - вице-министром;
По Министерству индустрии и торговли
Андрющенко Александра Ивановича - вице-министром;
Оразбакова Галыма Избасаровича  - вице-министром;
Омарова Кайсара Оспановича      - председателем Комитета по делам
строительства;
По Министерству финансов
Рахметова Нурлана Кусаиновича   - вице-министром;
Раханова Максудбека Смагуловича - председателем Комитета
государственного имущества и
приватизации;
Саткалиеву Валентину Адамовну   - председателем Комитета
казначейства;
Сутулова Федора Федоровича      - председателем Комитета
финансового контроля;
По Министерству юстиции
Меркеля Иогана Давидовича       - первым вице-министром;
Бекбосынова Сабыржана Мадиевича - вице-министром;
Сахипову Нургайшу               - председателем Комитета по правам
интеллектуальной собственности;
Таймерденова                    - председателем Комитета
Мейрамбека Таймерденовича         регистрационной службы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан