А.К.Әмрин, А.Р.Ойнаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 маусымдағы N 600 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Бұрынғы атқарған қызметінен босатыла отырып, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне мыналар тағайындалсын:
Әмрин Асқар Кемеңгерұлы - вице-министр;
Ойнаров Азамат Рысқұлұлы - вице-министр.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Амрине А.К., Ойнарове А.Р.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2003 года N 600
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Министерство финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемых должностей:
Амрина Аскара Кеменгеровича - вице-министром;
Ойнарова Азамата Рыскуловича - вице-министром.
Премьер-Министр
Республики Казахстан