М.Н.Ысқақов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 маусымдағы N 601 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Марлен Нұрахметұлы Ысқақов Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Искакове М.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2003 года N 601
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Искакова Марлена Нурахметовича председателем Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан