Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1445 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 маусымдағы N 606 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Туризм саласын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1445 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 49, 491-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Туристік саланы дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Туристік саланы дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірлері 18, 19, 20, 21, 31, 32-жолдарда "Жауапты орындаушылар (іске асырудың)" деген бағандағы "ҚОҚМ" деген сөз "АШМ" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1445
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2003 года N 606
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1445 "О Программе развития туристской отрасли на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 49, ст. 491) следующие изменения:
в Программе развития туристской отрасли на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы развития туристской отрасли на 2003-2005 годы":
в строках, порядковые номера 18, 19, 20, 21, 31, 32, в графе "Ответственные за исполнение (реализацию)" слово "МООС" заменить словом "МСХ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан