Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 сәуiрдегi N 447 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 маусымдағы N 620 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жеке тұлғалардың салық салу объектiлерінің құнын анықтау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 сәуiрдегi N 447 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 12, 119-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жеке тұлғалардың салық салу объектілерінің құнын анықтау ережесiнде:
12-тармақтың 2-кестесiндегi реттiк нөмiрi 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тастан, ерекше күрделі, қабырғалары кiрпiш, қалыңдығы 2,5 кiрпiштен астам немесе темiрбетонды немесе металл қаңқалы кiрпiштен, аражабындары темiрбетонды және бетонды ғимараттар; қабырғалары iрi панельдi, аражабындары темiр бетонды ғимараттар
0,7              143";
13-тармақтың 5-кестесi мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"қамыс қаңқалы                             0,6";
14-тармақтағы "коэффициентi (К айм.) қолданыстағы заңнамаға сәйкес анықталады" деген сөздер "коэффициентiн (К айм.) жеке тұлғалардың кәсiпкерлiк қызметте пайдаланылмайтын мүлкiне салық салу объектiлерiнiң құнын анықтау жөнiндегi уәкiлетті органдар жергіліктi атқарушы органдармен келiсiм бойынша анықтайды" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Жергiлiктi атқарушы органдар жеке тұлғалардың кәсiпкерлiк қызметте пайдаланылмайтын мүлкiне салық салу объектiлерiнiң құнын анықтау жөнiндегi уәкiлеттi органдармен аймаққа бөлу коэффициентiн келiссiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 447
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 620 Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 447 "Об утверждении Правил определения стоимости объектов налогообложения физических лиц" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 119) следующие изменения и дополнения:
в Правилах определения стоимости объектов налогообложения физических лиц, утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 1 таблицы 2 пункта 12, изложить в следующей редакции:
"1.        Здания каменные, особо капитальные,
стены кирпичные толщиной свыше 2,5
кирпичей или кирпичные с
железобетонным или металлическим
каркасом, перекрытия железобетонные
и бетонные; здания с крупнопанельными
стенами, перекрытия железобетонные         0,7      143";
таблицу 5 пункта 13 дополнить строкой следующего содержания:
"каркасно-камышитовые                  0,6";
в пункте 14 слова "в соответствии с действующим законодательством" заменить словами: "уполномоченными органами по определению стоимости объектов налогообложения имущества физических лиц, не используемых в предпринимательской деятельности по согласованию с местными исполнительными органами".
2. Местным исполнительным органам согласовать коэффициент зонирования с уполномоченными органами по определению стоимости объектов налогообложения имущества физических лиц, не используемых в предпринимательской деятельности.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан