Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 шілдедегі N 659 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 17-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 29-1-жолмен толықтырылсын:
"29-1  Ана мен    ЕХҚМ   шiлде   тамыз   қыркүйек  Т.Б. Дүйсенова".
балаға
берілетiн
мемлекеттiк
жәрдемақылар
туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 659
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 17, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 29-1, следующего содержания:
"29-1. О государственных  МТ и СЗН  июль август  Дуйсенова
пособиях матери               сентябрь        Т.Б."
и ребенку
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан