"Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Италия Республикасының Үкiметi арасындағы Жолаушылар мен жүктердi автомобиль көлiгiмен халықаралық тасымалдауды өзара реттеу туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 шілдедегі N 664 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Италия Республикасының Үкiметi арасындағы Жолаушылар мен жүктердi автомобиль көлiгiмен халықаралық тасымалдауды өзара реттеу туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен
Италия Республикасының Үкiметi арасындағы
Жолаушылар мен жүктердi автомобиль көлiгiмен
халықаралық тасымалдауды өзара реттеу туралы
келiсiмді бекiту туралы
Рим қаласында 2003 жылғы 5 ақпанда жасалған Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Италия Республикасының Үкiметi арасындағы Жолаушылар мен жүктердi автомобиль көлiгiмен халықаралық тасымалдауды өзара реттеу туралы келiсiм бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Итальянской Республики о взаимном регулировании международных перевозок пассажиров и грузов автомобильным транспортом"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 664
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Итальянской Республики о взаимном регулировании международных перевозок пассажиров и грузов автомобильным транспортом".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон
Республики Казахстан О ратификации Соглашения между Правительством
Республики Казахстан и Правительством Итальянской
Республики о взаимном регулировании международных
перевозок пассажиров и грузов
автомобильным транспортом
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Итальянской Республики о взаимном регулировании международных перевозок пассажиров и грузов автомобильным транспортом, совершенное в городе Риме 5 февраля 2003 года.
Президент
Республики Казахстан