Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 шілдедегі N 676 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.03.05. N 285 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жолаушылар мен жүктерді тасымалдаудың қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік жүйені жетілдіру бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1962 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жолаушылар мен жүктерді тасымалдаудың қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік жүйені жетілдіру бағдарламасында:
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімнің реттік нөмірі 10-жолы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1962
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2003 года N 676. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 марта 2004 г. N 285 (P040285)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1962 "Об утверждении Программы совершенствования государственной системы по обеспечению безопасности перевозок пассажиров и грузов" следующее изменение:
в Программе совершенствования государственной системы по обеспечению безопасности перевозок пассажиров и грузов, утвержденной указанным постановлением:
строку, порядковый номер 10, раздела 8 "План мероприятий по реализации Программы" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр
Республики Казахстан