Жамбыл облысындағы жер сілкінісінің салдарларын жою және әлеуметтік маңызды объектілерді қалпына келтіру жөніндегі қосымша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 тамыздағы N 793 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 14 маусымдағы Заңының 1-бабының  9) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379  қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 маусымдағы N 580 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2003 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен:
1) Жамбыл облысының әкіміне жер сілкінісі нәтижесінде зардап шеккен объектілерді қаржыландыру үшін, зілзала аймағынан басқа елді мекендерге көшірілетін азаматтар үшін тұрғын үйлер сатып алуға және салуға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаржыландырылатын объектілер бойынша жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарына әрі жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеуге 2 000 000 000 (екі миллиард) теңге;
2) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы Луговой стансасындағы Уақытша ұстау изоляторы бар жол ішкі істер бөлімінің ғимаратын бұзып, құрылысын салуға және оның жобалау-сметалық құжатын әзірлеуді қаржыландыруға 93 957 660 (тоқсан үш миллион тоғыз жүз елу жеті мың алты жүз алпыс) теңге бөлінсін.
2. "Жамбыл облысындағы жер сілкінісінің салдарларын жою және әлеуметтік маңызды объектілерді қалпына келтіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 маусымдағы N 540  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
5-тармақта:
"2003 жылғы 15 шілдеге" деген сөздер "2003 жылғы 25 тамызға" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. 2004 жылы республикалық бюджет қаражаты есебінен құрылысын салу жоспарланып, мақұлданған Іс-шаралар жоспарына сәйкес объектілерді қаржыландыру мәселесі бойынша мүдделі мемлекеттік органдар белгіленген тәртіппен Республикалық бюджет комиссиясының қарауына бюджеттік өтімдер енгізсін.
4. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі жүргізілуі жоспарланып, мақұлданған Іс-шаралар жоспарына сәйкес 2003 жылы Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаржыландырылатын құрылыс және жөндеу-қалпына келтіру жұмыстары бойынша тапсырушы болып анықталған мемлекеттік органдар екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне тиісті шешім жобаларын енгізуді қамтамасыз етсін.

О дополнительных мерах по ликвидации последствий землетрясения и восстановления объектов социального значения в Жамбылской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года N 793
В соответствии с подпунктом 9) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" и подпунктом 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2003 года N 580 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы:
1) акиму Жамбылской области 2 000 000 000 (два миллиарда) тенге на финансирование строительства объектов, пострадавших в результате землетрясения, приобретение и строительство жилья для граждан, отселяемых из зоны бедствия в другие населенные пункты, а также на ремонтно-восстановительные работы и подготовку проектно-сметной документации по объектам, финансируемым из резерва Правительства Республики Казахстан;
2) Министерству внутренних дел Республики Казахстан 93 957 660 (девяносто три миллиона девятьсот пятьдесят семь тысяч шестьсот шестьдесят) тенге на финансирование сноса, строительства и подготовку проектно-сметной документации здания Линейного отдела внутренних дел с изолятором временного содержания на станции Луговая района Т. Рыскулова Жамбылской области.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2003 года N 540 "О мерах по ликвидации последствий землетрясения и восстановлению объектов социального значения в Жамбылской области" следующие изменения и дополнения:
в пункте 5:
слова "15 июля 2003 года" заменить словами "25 августа 2003 года";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Заинтересованным государственным органам по вопросу финансирования объектов, строительство которых в соответствии с одобренным Планом мероприятий запланировано в 2004 году за счет средств республиканского бюджета внести в установленном порядке бюджетные заявки на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии.
4. Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, государственным органам, определенным заказчиками строительных и ремонтно-восстановительных работ, проведение которых в соответствии с одобренным Планом мероприятий запланировано в 2003
году из средств резерва Правительства Республики Казахстан в двухнедельный срок обеспечить внесение соответствующего проекта решения Правительства Республики Казахстан.

5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 8 тамыздағы
N 793 қаулысына
қосымша
Жамбыл облысының Тұрар Рысқұлов ауданындағы
жер сілкінісінен зардап шеккен объектілерді
қалпына келтіру жөніндегі 2003-2004 жылдарға
арналған іс-шаралар жоспары
___________________________________________________________________
N   |   Объектінің    | Мекен-   | Қуаты | Тексеру    | Тапсырыс
п/п |     атауы       | жайы     |       | нәтижелері | беруші
___________________________________________________________________
1   |      2          |   3      |   4   |     5      |    6
___________________________________________________________________
1. Білім беру объектілері
___________________________________________________________________
1   Т.Рысқұлов атын.  Луговая ст.   784   Бекітілген   Облыс әкімі
дағы мектеп                    оқушы  күрделі
жөндеу
2   Мектеп            Ақбұлақ       640   Бекітілген   Облыс әкімі
селосы       оқушы  күрделі
жөндеу
3   Мектеп            Қызыл шаруа   640   Бекітілген   Облыс әкімі
ауылы        оқушы  күрделі
жөндеу
4   Байтұрсынов атын. Көкдөнен      500   Бекітілген   Облыс әкімі
дағы мектеп        ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
5   Сұлтанбеков атын. Жақсылық      500   Бекітілген   Облыс әкімі
дағы мектеп        ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
6   Орта мектеп       Қарақат       120   Бекітілген   Облыс әкімі
ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
7   Б.Момышұлы атын.  Қарақыстақ    640   Бекітілген   Облыс әкімі
дағы мектеп        ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
8   Сәтбаев атындағы  Жаңатұрмыс    780   Бекітілген   Облыс әкімі
мектеп             ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
9   Мектеп             Құлан        400   Жоспарлы     Аудан білім
ауылы       оқушы  құрылыс      беру бөлімі
10  Оқу-өндірістік     Құлан        140   Бекітілген   Облыс әкімі
комбинат           ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
11  Спорт мектебі      Құлан        96    Жөндеу       Облыс әкімі
ауылы       орын
12  Горький атындағы  Луговая ст.  1200   Бұзып қайта  "ҚТЖ" ҰК"
мектеп                         оқушы  құрылыс      ЖАҚ
жүргізу
13  Мектеп-лицей      Құлан ауылы   640   Бекітілген   "Қазтрансгаз"
оқушы  күрделі      ЖАҚ
жөндеу
14  Ш.Уәлиханов атын. Құлан ауылы   640   Бекітілген   "Қазтрансгаз"
дағы мектеп                    оқушы  күрделі      ЖАҚ
жөндеу
15  N2 мектеп         Құлан ауылы  1256   Бекітілген   "Қазтрансгаз"
оқушы  күрделі      ЖАҚ
жөндеу

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 августа 2003 года N 793
План мероприятий по восстановлению объектов,
пострадавших от землетрясения в районе имени
Турара Рыскулова Жамбылской области
на 2003-2004 годы
____________________________________________________________________
N ! Наименование !   Адрес   ! Мощность ! Результаты  ! Заказчик
п/п!   объектов   !           !          ! обследования!
--------------------------------------------------------------------
1 !       2      !      3    !    4     !      5      !    6
--------------------------------------------------------------------
1. Объекты образования
--------------------------------------------------------------------
1  Школа им.      ст.          784        Кап.ремонт    Аким
Т.Рыскулова    Луговая      учащихся   с усилением   области
2  Школа          с. Акбулак   640        Кап.ремонт    Аким
учащихся   с усилением   области
3  Школа          с. Кызыл-    640        Кап.ремонт    Аким
Шаруа        учащихся   с усилением   области
4  Школа им.      с. Кокдонен  500        Кап.ремонт    Аким
Байтурсынова                учащихся   с усилением   области
5  Школа им.      с. Жаксылык  500        Кап.ремонт    Аким
Султанбекова                учащихся   с усилением   области
6  Средняя школа  с. Каракат   120        Кап.ремонт    Аким
учащихся   с усилением   области
7  Средняя школа  с. Кара-     640        Кап.ремонт    Аким
им. Б.Момышулы кыстак       учащихся   с усилением   области
8  Школа им.      с. Жана-     780        Кап.ремонт    Аким
Сатпаева       турмыс       учащихся   с усилением   области
9  Школа          с. Кулан     400        Плановое      Районный
учащихся   строитель-    отдел
ство          образова-
ния
10  Учебно-        с. Кулан     140        Кап. ремонт   Аким
производствен-              учащихся   с уcилением   области
ный комбинат
11  Спортивная     с. Кулан     96 мест    Ремонт        Аким
школа                                                области
12  Школа им.      ст. Луговая  1200       Строитель-    ЗАО "НК
Горького                    учащихся   ство со       "КТЖ"
сносом
13  Школа-лицей    с. Кулан     640        Кап. ремонт   ЗАО
учащихся   с усилением   "Казтранс-
газ"
14  Школа им.      с. Кулан     640        Кап. ремонт   ЗАО
Ч. Валиханова               учащихся   с усилением   "Казтранс-
газ"
15  Школа N 2      с.Кулан      1256       Кап. ремонт   ЗАО
учащихся   с усилением   "Казтранс-
газ"

16  Абай атындағы      Еңбекші      500   Бұзып қайта  "ҚазМұнайГаз"
мектеп             ауылы       оқушы  құрылыс      ҰК" ЖАҚ
жүргізу
17  Орта мектеп        Қазақ        250   Бұзып қайта  "ҚазМұнайГаз"
ауылы       оқушы  құрылыс      ҰК" ЖАҚ
жүргізу
18  Әубәкіров атын.   Луговая ст.   100   Күрделі      ҚорМ
дағы бастауыш     әскери        оқушы  жөндеу
мектеп            қалашығы
___________________________________________________________________
2. Денсаулық сақтау объектілері
___________________________________________________________________
1   Туберкулезге      Құлан ауылы   40    Бұзып қайта  Облыс әкімі
қарсы диспансер                орын   құрылыс
жүргізу
2   Аудандық АЭА      Құлан ауылы    -    Бұзып қайта  Облыс әкімі
құрылыс
жүргізу
3   N2 Отбасылық-дә.  Құлан ауылы   75    Бекіту       Облыс әкімі
рігерлік амбула.               адам.
тория                          дық
4   N2 Отбасылық-дә.  Луговая ст.   75    Бұзып қайта  Облыс әкімі
рігерлік амбула.               адам.  құрылыс
тория                          дық    жүргізу
5   N2 Отбасылық-дә.  Қарақыстақ    25    Бұзып қайта  Облыс әкімі
рігерлік амбула.  ауылы        адам.  құрылыс
тория                          дық    жүргізу
6   N2 Отбасылық-дә.  Ақбұлақ       25    Күрделі      Облыс әкімі
рігерлік амбула.  ауылы        адам.  жөндеу
тория                          дық
7   Фельдшерлік-      Қызылшаруа    -     Бұзып қайта  Облыс әкімі
акушерлік пункт   ауылы               құрылыс
жүргізу
8   Консультациялық-  Құлан ауылы   150   Бекіту       Облыс әкімі
диагностикалық                 адам.
емхана                         дық
9   Фельдшерлік-      Абай ауылы    -     Бекіту       Облыс әкімі
акушерлік пункт
10  Перзентхана       Құлан ауылы   76    Жаңа құрылыс Облыстық
орын                денсаулық
сақтау
бөлімі
11  Туберкулезге      Қарақыстақ    75    Жаңа құрылыс Облыстық
қарсы балалар     ауылы        төсек               денсаулық
санаторийі                                         сақтау
бөлімі
12  Аудандық емхана.  Құлан ауылы   165   Жаңа құрылыс Облыстық
сы бар аурухана                төсек               денсаулық
сақтау
бөлімі
___________________________________________________________________
3. Әкімшілік-өндірістік мақсаттағы объектілер
___________________________________________________________________
1   Қазынашылық       Құлан ауылы    -    Бекіту       ҚарМ
2   Аудандық салық    Құлан ауылы    -    Бекіту       ҚарМ
жөніндегі
комитеті

16  Школа им.Абая  с. Енбекши   500        Строитель-    ЗАО "НК
учащихся   ство со       "КазМунай-
сносом        Газ"
17  Средняя школа  с. Казах     250        Строитель-    ЗАО "НК
учащихся   ство со       "КазМунай-
сносом        газ"
18  Начальная      Военный      100        Кап.          МО
школа им.      городок,     учащихся   ремонт
Аубакирова     ст. Луговая
--------------------------------------------------------------------
2. Объекты здравоохранения
--------------------------------------------------------------------
1  Противо-       с. Кулан    40 мест     Строитель-    Аким
туберкулезный                          ство со       области
диспансер                              сносом
2  Районный СЭС   с. Кулан        -       Строитель-    Аким
ство со       области
сносом
3  Семейно-       с. Кулан    75          Усиление      Аким
врачебная                  посещений                 области
амбулатория
N 2
4  Семейно-       ст. Луговая 75          Строитель-    Аким
врачебная                  посещений   ство со       области
амбулатория                            сносом
N 2
5  Семейно-       с. Кара-    25          Строитель-    Аким
врачебная      кыстак      посещений   ство со       области
амбулатория                            сносом
N 2
6  Семейно-       с. Акбулак  25          Кап.          Аким
врачебная                  посещений   ремонт        области
амбулатория
N 2
7  Фельдшерско-   с. Кызыл-   -           Строитель-    Аким
акушерский     Шаруа                   ство со       области
пункт                                  сносом
8  Консульта-     с. Кулан    150         Усиление      Аким
тивно-                     посещений                 области
диагности-
ческая
поликлиника
9  Фельдшерско-   с. Абая     -           Усиление      Аким
акушерский                                           области
пункт
10  Роддом         с. Кулан    76 мест     Новое         Областной
строительство отдел
здраво-
охранения
11  Противо-       с. Кара-    75 коек     Новое         Областной
туберкулез-    кыстак                  строительство отдел
ный детский                                          здраво-
санаторий                                            охранения
12  Районная       с. Кулан    165 коек    Новое         Областной
больница с                             строительство отдел
поликлиникой                                         здраво-
охранения
--------------------------------------------------------------------
3. Объекты административно-производственного назначения
--------------------------------------------------------------
1  Казначейство   с. Кулан       -        Усиление      МФ
2  Рай.комитет
по налогам     с. Кулан       -        Усиление      МФ

3   АІІБ (2 блок)     Құлан ауылы    -    Бекіту       Облыс әкімі
4   Прокуратура       Құлан ауылы    -    Бекіту       Бас
прокуратура
5   Өрт сөндіру       Құлан ауылы    -    Бұзып қайта  Облыс әкімі
бөлімі                                құрылыс
жүргізу
6   Аудандық          Құлан ауылы    -    Бекіту       СА
статистика
басқармасы
7   Аудандық әкімдік  Құлан ауылы    -    Күрделі      Облыс әкімі
жөндеу
8   Луговая ст.       Луговая ст.    -    Бекіту       Облыс әкімі
әкімдігі
9   Аудандық әкімдік  Еңбекші             Бекіту       Облыс әкімі
ғимараты          ауылы
10  Аудандық әкімдік  Қарақыстақ          Бекіту       Облыс әкімі
ғимараты          ауылы
11  Аудандық әкімдік  Құлан ауылы         Бекіту       Облыс әкімі
ғимараты
12  Оңтүстік әскери   Луговая ст.    -    Күрделі      ҚорМ
округтің          әскери              жөндеу және
казармалық-       қалашық             бекіту
техникалық
аймағының
объектілері
13  Уақытша ұстау     Луговая ст.    -    Бұзып қайта  ІІМ
изоляторы бар                         құрылыс
ЛІІБ ғимараты                         жүргізу
14  Жаңа құрылыс      Құлан ауылы    -    Құрылыс салу Облыс әкімі
алаңдарына желі.  Луговая ст.
лер салу, сумен,
электрмен жаб.
дықтау, автомо.
биль жолдарын
салу
15  Клуб              Луговая ст.  200    Бекітілген   Облыс әкімі
орын   күрделі
жөндеу
16  Мұражай           Құлан ауылы   -     Бекіту       Облыс әкімі
17  Аудандық қаржы    Құлан ауылы   -     Бекіту       Облыс әкімі
бөлімі
18  Аудандық мәдениет Құлан ауылы   -     Бекіту       Облыс әкімі
үйі
19  Типография        Құлан ауылы   -     Бекіту       Облыс әкімі
20  Аудандық әскери   Құлан ауылы   -     Бекітілген   ҚорМ
комиссариат                           күрделі
жөндеу
21  ҰККД АБ           Құлан ауылы   -     Күрделі      ҰҚК
жөндеу
22  "Қазақстан Халық  Құлан ауылы   -     Күрделі      "Қазақстан
Банкі" ААҚ                            жөндеу       Халық
Банкі" ААҚ
23  Рысқұлов АПББ     Құлан ауылы   -     Күрделі      ККМ
жөндеу
24  "Қазақтелеком"    Құлан ауылы   -     Күрделі      "Қазақтеле.
ААҚ                                   жөндеу       ком" ААҚ
25  Темір жол вокзалы Луговая ст.   -     Бекіту       "ҚТЖ" ҰК"
ЖАҚ
26  Инженерлі-инфра.  Луговая ст.   -     Қалпына     "ҚТЖ" ҰК"
құрылым объекті.                      келтіру      ЖАҚ
лері                                  және
күрделі
жөндеу
27  Құрылыс алаңдары  7 округ       21    ЖСҚ және     Облыс әкімі
мен тұрғын        бойынша      объект құрылыс
аймақтарындағы    елді                қорытын.
инженерлік-гео.   мекендер            дылары
логиялық                              үшін
іздестірулер                          іздестіру
материалдары

3  РОВД (2 блока) с. Кулан       -        Усиление      Аким
области
4  Прокуратура    с. Кулан       -        Усиление      Генераль-
ная проку-
ратура
5  Пожарная часть с. Кулан       -        Строитель-    Аким
ство со       области
сносом
6  Рай. стат.     с. Кулан       -        Усиление      АС
управление
7  Районный       с. Кулан       -        Кап.ремонт    Аким
акимат                                               области
8  Акимат ст.                                           Аким
Луговая        ст. Луговая    -        Усиление      области
9  Здание
сельского                                            Аким
акимата        с. Енбекши     -        Усиление      области
10  Здание
сельского      с. Кара-                              Аким
акимата        кыстак                  Усиление      области
11  Здание
сельского                                            Аким
акимата        с. Кулан                Усиление      области
12  Объекты        Военный        -        Кап.ремонт    МО
казарменно-    городок,                и усиление
технической    ст. Луговая
зоны южного
военного
округа
13  Здание ЛОВД    ст. Луговая    -        Строительство МВД
с изолятором                           со сносом
временного
содержания
14  Строительство  с. Кулан,      -        Строительство Аким
сетей, водо-   ст. Луговая                           области
электроснаб-
жение,
автомобильных
дорог к новым
площадкам
застройки
15  Клуб           ст. Луговая   200 мест  Кап. ремонт   Аким
с усилением   области
16  Музей          с. Кулан       -        Усиление      Аким
области
17  Районный       с. Кулан       -        Усиление      Аким
финотдел                                             области
18  Районный       с. Кулан       -        Усиление      Аким
дом культуры                                         области
19  Типография     с. Кулан       -        Усиление      Аким
области
20  Районный
военкомат      с. Кулан       -        Кап.ремонт    МО
с усилением
21  РО ДКНБ        с. Кулан       -        Кап. ремонт   КНБ
22  ОАО            с. Кулан       -        Кап. ремонт   ОАО
"Народный                                            "Народный
Банк                                                 Банк
Казахстана"                                          Казахстана"
23  Рыскуловский   с. Кулан       -        Кап. ремонт   МТК
РУПС
24  ОАО            с. Кулан       -        Кап. ремонт   ОАО
"Казахтелеком"                                       "Казах-
телеком"
25  Железно-       ст. Луговая    -        Усиление      ЗАО "НК
дорожный                                             "КТЖ"
вокзал
26  Объекты        ст. Луговая             Восстанов-    ЗАО "НК
инженерной                             ление и кап.  "КТЖ"
инфраструк-                            ремонт
туры
27  Инженерно-     населенные     21       Материалы     Аким
геологические  пункты по     объект    изысканий     области
изыскания на   7 округам               для ПСД и
стройплощад-                           строй-
ках и жилых                            заключений
массивах

28  Құрылыс алаңдары  Құлан ауылы  252,3  ЖСҚ және     Облыс әкімі
мен тұрғын        Луговая ст.   га    құрылыс
аймақтарының                          қорытын.
аумақтарын                            дылары
топографиялық-                        үшін
геодезиялық                           іздестіру
картаға түсіру                        материалдары
29  Елді мекендер.    Құлан ауылы   53,0  Жаңа құрылыс Облыс әкімі
дің дренаж желі.  Луговая ст.   км
лерінің құрылысы  Еңбекші ауылы
30  Жаңа жер телім.   Құлан ауылы   15,0  Ауыл шаруа.  Облыс әкімі
деріндегі ауыл                   га   шылық
шаруашылығы шы.                       желілері
ғындарын өтеуге                       (бидай,
арналған шығындар                     арпа -
15,58 га)
31  "Жамбыл" сейсмо.  Тараз қаласы        Жабдықтар    ҚР ҰҒА
станциясы мен     Меркі ауылы         сатып алу    сейсмология
"Меркі" гидротех.                                  институты
никалық станция.
сын жаңғырту
32  Облыстың басқа
аудандарында және
республиканың
басқа өңірлерінде
тұрғын үй сатып
алуға арналған
шығыстар және жер
сілкінісінің сал.
дарларын жою
жөніндегі іс-ша.
раларды орындауға
арналған күтпеген
шығындар
___________________________________________________________________
4. Тұрғын үй құрылысы
___________________________________________________________________
1   Жаңа құрылыс      Луговая ст.   70    Бұзып жаңа   ҚорМ
әскери              құрылыс
қалашық             салу
2   Жаңа құрылыс                   1064   Бұзып жаңа   Облыс әкімі
құрылыс
салу
3   Бекітілген                     4390   Бекітілген   Облыс әкімі
күрделі                               күрделі
жөндеу                                жөндеу
4   Әскери қалашық.    Құлан ауылы  245   Бекітілген   ҚорМ
тың қазандығы                         күрделі      "Қолдау"
бар тұрғын үй                         жөндеу       РМК
аймағын күрделі
жөндеу
5   Инженерлік желі.  Луговая ст.   186   Бекітілген   ҚорМ
лері бар тұрғын   әскери              күрделі
үй аймағын күр.   қалашық             жөндеу
делі жөндеу
6   Жаңа құрылыс                     5    Бұзып жаңа   ҰҚК
құрылыс
салу
7   Жаңа құрылыс                    960   Жаңа         Қазақстан
құрылыс      Республика.
сының
облыстары
Бұзып жаңа
құрылыс
салу
8   Жаңа құрылыс                    50    Жаңа         Жамбыл
құрылыс      облысы
9   Жаңа құрылыс                    302   Жаңа         "ҚТЖ" ҰҚ"
құрылыс      ЖАҚ
10  Жаңа құрылыс                    16    Жаңа         "KEGOC"
құрылыс      ААҚ

28  Топографо-     с. Кулан,     252,3     Материалы     Аким
геодезическая  ст. Луговая   га        изысканий     области
съемка терри-                          для ПСД и
торий строй-                           строй-
площадок и                             заключений
жилых массивов
29  Строительство  с. Кулан      53,0 км   Новое         Аким
дренажной сети ст. Луговая             строитель-    области
населенных     с. Енбекши              ство
пунктов
30  Затраты на     с. Кулан      15,0 га   Сельхоз-      Аким
компенсацию                            угодия        области
сельско-                               (пшеница,
хозяйственных                          ячмень-
потерь на                              15,58 га)
новых земель-
ных участках
31  Модернизация   г. Тараз                Приобретение  Институт
сейсмостанции  с. Мерке                оборудования  сейсмологии
"Джамбул" и                                          НАН РК
гидротехничес-
кой станции
"Мерке"
32  Расходы на
приобретение
жилья в других
районах области
и регионах
республики и
непредвиденные
затраты на
выполнение
мероприятий по
ликвидации
последствий
землетрясения
-------------------------------------------------------------------
4. Жилищное строительство
--------------------------------------------------------------
1  Новое          Военный        64       Новое         МО
строительство  городок                 строительство
ст. Луговая             со сносом
2  Новое                                  Новое         Аким
строительство                1064      строительство области
со сносом
3  Кап. ремонт                  4390      Кап. ремонт   Аким
с усилением                            с усилением   области
4  Кап. ремонт    с. Кулан      245       Кап. ремонт   МО, РГП
жилых домов                            с усилением   "Колдау"
с котельной
военного
городка
5  Кап. ремонт    Военный       186       Кап. ремонт   МО
объектов       городок                 с усилением
жилой зоны с   ст. Луговая
инженерными
сетями
6  Новое                        5         Новое         КНБ
строительство                          строительство
со сносом
7  Новое                        960       Новое         Области
строительство                          строительство Республики
Казахстан
Новое
строительство
со сносом
8  Новое                        50        Новое         Жамбылская
строительство                          строительство область
9  Новое                        302       Новое         ЗАО "НК
строительство                          строительство "КТЖ"
10  Новое                        16        Новое         ОАО
строительство                          строительство "KEGOC"