Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі Мәдениет комитетінің "Ақ жауын" мемлекеттік камералық оркестрі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 тамыздағы N 836 қаулысы
Мемлекеттің музыка өнері саласындағы мәдени-рухани аясын одан әрі дамыту және мәдениет саясатын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі Мәдениет комитетінің "Ақ жауын" мемлекеттік камералық оркестрі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын (бұдан әрі - Кәсіпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) жарғысын бекіткен кезде Кәсіпорын қызметінің негізгі мәні Қазақстан халықтарының рухани, эстетикалық талаптарын қанағаттандыруға бағытталған халықтық музыка өнері саласындағы концерттік-көрермендік іс-шараларды ұйымдастыру етіп белгілесін;
2) Кәсіпорынның әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыны іске асыру жөнінде өзге де шаралар қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании республиканского государственного казенного предприятия "Государственный камерный оркестр "Ак жауын" Комитета культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года N 836
В целях дальнейшего развития культурно-духовной сферы и реализации культурной политики государства в области музыкального искусства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать республиканское государственное казенное предприятие "Государственный камерный оркестр "Ак жауын" Комитета культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) при утверждении устава основным предметом деятельности Предприятия определить организацию концертно-зрелищных мероприятий в сфере народного музыкального искусства, направленных на удовлетворение духовных, эстетических потребностей народов Казахстана;
2) обеспечить государственную регистрацию Предприятия в органах юстиции;
3) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан