Маңызды стратегиялық мәні бар көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 848 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.01.29. N 64 қаулысымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу жүйесін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар - Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитетінің жылжымайтын мүлік жөніндегі орталықтары (қосымшаға сәйкес) тиiстi жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражаттың шегінде, жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу жөнінде маңызды стратегиялық мәні бар көрсетілетін қызметтерді жеткізушілер болып белгіленсін. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.02.10. N 158   қаулысымен .
2. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 22 тамыздағы
N 848 қаулысына
қосымша
___________________________________________________________________
N  | Әкімшілік-аумақтық  |            Берушінің атауы
|      бірлік         |
___________________________________________________________________
1.  Астана қаласы         "Астана қаласы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2.  Алматы қаласы         "Алматы қаласы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
3.  Алматы облысы         "Алматы облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
4.  Ақтөбе облысы         "Ақтөбе облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
5.  Атырау облысы         "Атырау облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6.  Шығыс Қазақстан       "Шығыс Қазақстан облысы бойынша
облысы                Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
7.  Жамбыл облысы         "Жамбыл облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 848. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2007 года N 64
Сноска. Постановление Правительства РК от 22 августа 2003 года N 848 утратило силу постановлением Правительства РК от 29 января 2007 года  N 64 .
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", в целях совершенствования системы государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить республиканские государственные предприятия - центры по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан (согласно приложению) поставщиками услуг по государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним, как имеющих важное стратегическое значение, в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий год.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 февраля 2004 г.  N 158 .
2. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 августа 2003 года N 848
-------------------------------------------------------------------
N  ! Административно-        !     Наименование поставщиков
!территориальные единицы  !
-------------------------------------------------------------------
1.  г. Астана                 Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по г. Астана"
2.  г. Алматы                 Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по г. Алматы"
3.  Алматинская область       Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Алматинской области"
4.  Актюбинская область       Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Актюбинской области"
5.  Атырауская область        Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Атырауской области"
6.  Восточно-Казахстанская    Республиканское государственное
область                   предприятие "Центр по недвижимости
по Восточно-Казахстанской области"
7.  Жамбылская область        Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Жамбылской области"

8.  Батыс Қазақстан       "Батыс Қазақстан облысы бойынша
облысы                Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
9.  Қарағанды облысы      "Қарағанды облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
10. Қостанай облысы       "Қостанай облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
11. Қызылорда облысы      "Қызылорда облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
12. Маңғыстау облысы      "Маңғыстау облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
13. Павлодар облысы       "Павлодар облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
14. Солтүстік Қазақстан   "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
облысы                Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
15. Оңтүстік Қазақстан    "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша
облысы                Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
16. Ақмола облысы         "Ақмола облысы бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
___________________________________________________________________

8.  Западно-Казахстанская     Республиканское государственное
область                   предприятие "Центр по недвижимости
по Западно-Казахстанской области"
9.  Карагандинская область    Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Карагандинской области"
10. Костанайская область      Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Костанайской области"
11. Кызылординская область    Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Кызылординской области"
12. Мангистауская область     Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Мангистауской области"
13. Павлодарская область      Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Павлодарской области"
14. Северо-Казахстанская      Республиканское государственное
область                   предприятие "Центр по недвижимости
по Северо-Казахстанской области"
15. Южно-Казахстанская        Республиканское государственное
область                   предприятие "Центр по недвижимости
по Южно-Казахстанской области"
16. Акмолинская область       Республиканское государственное
предприятие "Центр по недвижимости
по Акмолинской области"
-------------------------------------------------------------------