Республикалық мониторингке жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 850 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 655 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 3 тамыздағы  N 655  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы  кодексіне  (Салық кодексі) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Республикалық мониторингке жататын салық төлеушілердің тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. Тізбеге енгізілген салық төлеуші қайта ұйымдастырылған жағдайда, оның құқық мұрагері(лері) заңнамада белгіленген тәртіппен Тізбеге өзгерістер және/немесе толықтырулар енгізгенге дейін республикалық мониторингке жатады.
3. "Республикалық мониторингке жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 сәуірдегі N 448  қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 22 тамыздағы
N 850 қаулысымен
бекітілген
Республикалық мониторингке жататын
салық төлеушілердің тізбесі
___________________________________________________________________
Р/с | Ұйымдық-     | Салық төлеушінің атауы |     СТН      | Өңір
N   | құқықтық     |                        |              |
| нысан немесе |                        |              |
| құрылымдық   |                        |              |
| бөлімшенің   |                        |              |
| түрі         |                        |              |
___________________________________________________________________
1   Ашық           "Айдабол спиртзауыты"     360500000167  Ақмола
акционерлік                                            облысы
қоғам
2   Ашық           "Васильков КБК"           361800012703  Ақмола
акционерлік                                            облысы
қоғам
3   Ашық           "Көкшетау минералды       361800006841  Ақмола
акционерлік     сулары"                                облысы
қоғам
4   Жабық          "Степногор подшипник      031600009840  Ақмола
акционерлік    зауыты"                                 облысы
қоғам
5   Ашық           "Қазақалтын ТКБК"         031600009576  Ақмола
акционерлік                                            облысы
қоғам

Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 850. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2007 года N 655 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 850 утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2007 года  N 655  (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с  Кодексом  Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу (далее - Перечень).
2. В случае реорганизации налогоплательщика, включенного в Перечень, его правопреемник(и) подлежит(ат) республиканскому мониторингу до внесения в Перечень изменений и/или дополнений в установленном законодательством порядке.
3. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 448 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих республиканскому мониторингу".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 августа 2003 года N 850
Перечень налогоплательщиков,
подлежащих республиканскому мониторингу
-------------------------------------------------------------------
N   ! Организационно-!   Наименование    !    РНН     !   Регион
п/п ! правовая форма ! налогоплательщика !            !
!    или вид     !                   !            !
!  структурного  !                   !            !
! подразделения  !                   !            !
-------------------------------------------------------------------
1    Открытое         "Айдабульский       360500000167 Акмолинская
акционерное      спиртзавод"                      область
общество
2    Открытое         "Васильковский ГОК" 361800012703 Акмолинская
акционерное                                       область
общество
3    Открытое         "Кокшетауские       361800006841 Акмолинская
акционерное      минеральные воды"                область
общество
4    Закрытое         "Степногорский      031600009840 Акмолинская
акционерное      подшипниковый                    область
общество         завод"
5    Открытое         "ГМК Казахалтын"    031600009576 Акмолинская
акционерное                                       область
общество

6   Жауапкершілігі "Қазэкспортастық          481700000623  Ақмола
шектеулі       АгроФирмасы"                            облысы
серіктестік
7   Жауапкершілігі "Трансавто"               032400001125  Ақмола
шектеулі                                               облысы
серіктестік
8   Жауапкершілігі "АнСо"                    032300000816  Ақмола
шектеулі                                               облысы
серіктестік
9   Жауапкершілігі "ТимСа"                   482100000668  Ақмола
шектеулі                                               облысы
серіктестік
10  Ашық           "СНПС-Ақтөбемұнайгаз"     060100000181  Ақтөбе
акционерлік                                            облысы
қоғам
11  Ашық           "Ақтөбе хром              061800013654  Ақтөбе
акционерлік    қосылыстары зауыты                      облысы
қоғам
12  Жауапкершілігі "Геом"                    061800061511  Ақтөбе
шектеулі                                               облысы
серіктестік
13  Жауапкершілігі "ККБК Великая стена"      061800092764  Ақтөбе
шектеулі                                               облысы
серіктестік
14  Ашық           "Жылуэнергия"             061800013093  Ақтөбе
акционерлік                                            облысы
қоғам
15  Жауапкершілігі "Юбилейное"               600900175942  Ақтөбе
шектеулі                                               облысы
серіктестік
16  Ашық           "Ұңғымаларды геофизикалық 061800091491  Ақтөбе
акционерлік    зерттеу компаниясы"                     облысы
қоғам
17  Ашық           "Қазхром" трансұлттық     600900080645  Ақтөбе
акционерлік    компаниясы"                             облысы
қоғам
18  Жауапкершілігі "AKZHOL"                  061800079129  Ақтөбе
шектеулі                                               облысы
серіктестік
19  Жауапкершілігі "Ортаазиялық мұнай        061800092280  Ақтөбе
шектеулі       қызмет компаниясы"                      облысы
серіктестік
20  Жауапкершілігі "Батыс ЖЭК"               061800109630  Ақтөбе
шектеулі                                               облысы
серіктестік
21  Жауапкершілігі "Ақниет групп"            061800101570  Ақтөбе
шектеулі                                               облысы
серіктестік
22  Жауапкершілігі "Апекс Мұнай"             061800106900  Ақтөбе
шектеулі                                               облысы
серіктестік
23  Жауапкершілігі "Өмірбек"                 061800075126  Ақтөбе
шектеулі                                               облысы
серіктестік

6    Товарищество с   "Агрофирма          481700000623 Акмолинская
ограниченной     Казэкспортастык"                 область
ответственностью
7    Товарищество с   "Трансавто"         032400001125 Акмолинская
ограниченной                                      область
ответственностью
совместное
предприятие
8    Товарищество с   "АнСо"              032300000816 Акмолинская
ограниченной                                      область
ответственностью
9    Товарищество с   "ТимСа"             482100000668 Акмолинская
ограниченной                                      область
ответственностью
10   Открытое         "СНПС-              060100000181 Актюбинская
акционерное      Актюбемунайгаз"                  область
общество
11   Открытое         "Актюбинский завод  061800013654 Актюбинская
акционерное      хромовых                         область
общество         соединений"
12   Товарищество с   "Геом"              061800061511 Актюбинская
ограниченной                                      область
ответственностью
13   Товарищество с   "ККБК Великая       061800092764 Актюбинская
ограниченной     стена"                           область
ответственностью
14   Открытое         "Жылуэнергия"       061800013093 Актюбинская
акционерное                                       область
общество
15   Товарищество с   "Юбилейное"         600900175942 Актюбинская
ограниченной                                      область
ответственностью
16   Открытое         "Компания           061800091491 Актюбинская
акционерное      Геофизические                    область
общество         исследования
скважин"
17   Открытое         "Транснациональная  600900080645 Актюбинская
акционерное      компания "Казхром"               область
общество
18   Товарищество с   "AKZHOL"            061800079129 Актюбинская
ограниченной                                      область
ответственностью
19   Товарищество с   "Среднеазиатская    061800092280 Актюбинская
ограниченной     нефтяная сервисная               область
ответственностью компания"
20   Товарищество с   "ТЭК Батыc"         061800109630 Актюбинская
ограниченной                                      область
ответственностью
21   Товарищество с   "Акниет групп"      061800101570 Актюбинская
ограниченной                                      область
ответственностью
22   Товарищество с   "Апекс Мунай"       061800106900 Актюбинская
ограниченной                                      область
ответственностью
23   Товарищество с   "Омирбек"           061800075126 Актюбинская
ограниченной                                      область
ответственностью

24  Жауапкершілігі "Авангард СФ"             061800110326  Ақтөбе
шектеулі                                               облысы
серіктестік
25  Ашық           "Фудмастер"               091200011398  Алматы
акционерлік    компаниясы"                             облысы
қоғам
26  Ашық           "Талғарспирт"             090900001283  Алматы
акционерлік                                            облысы
қоғам
27  Ашық           "Қайнар"                  531400000371  Алматы
акционерлік                                            облысы
қоғам
28  Ашық           "Алматы қанты"            090400000100  Алматы
акционерлік                                            облысы
қоғам
29  Ашық           "Галлахер Қазақстан"      090400015164  Алматы
акционерлік                                            облысы
қоғам
30  Ашық           "Алтын-Бидай"             531500000551  Алматы
акционерлік                                            облысы
қоғам
31  Жабық          "Есік Шарап зауыты"       091200002234  Алматы
акционерлік                                            облысы
қоғам
32  Ашық           "Филип Моррис Қазақстан"  600500001552  Алматы
акционерлік                                            облысы
қоғам
33  Ашық           "Трансқұрылыскөпір"       091300000176  Алматы
акционерлік                                            облысы
қоғам
34  Жабық          "Голд продукт"            091200014128  Алматы
акционерлік                                            облысы
қоғам
35  Жауапкершілігі "РСМ"                     091300024558  Алматы
шектеулі                                               облысы
серіктестік
36  Жауапкершілігі "Алатау-Мұнай"            090300024082  Алматы
шектеулі                                               облысы
серіктестік
37  Жауапкершілігі "Баршатас и К"            091300024316  Алматы
шектеулі                                               облысы
серіктестік
38  Жауапкершілігі "Синтиес Қазақстан"       090500030007  Алматы
шектеулі                                               облысы
серіктестік,
бірлескен
кәсіпорын
39  Жауапкершілігі "Алтын Заман"             090500029674  Алматы
шектеулі                                               облысы
серіктестік
40  Жауапкершілігі "Амрита"                  090400013201  Алматы
шектеулі                                               облысы
серіктестік
41  Жауапкершілігі "Теңізшевройл"            150900000058  Атырау
шектеулі                                               облысы
серіктестік
42  Ашық           "Атырау мұнай өңдеу       151000000014  Атырау
акционерлік    зауыты"                                 облысы
қоғам

24   Товарищество с   "ТФ Авангард"       061800110326 Актюбинская
ограниченной                                      область
ответственностью
25   Открытое         "Компания           091200011398 Алматинская
акционерное      Фудмастер"                       область
общество
26   Открытое         "Талгарспирт"       090900001283 Алматинская
акционерное                                       область
общество
27   Открытое         "Кайнар"            531400000371 Алматинская
акционерное                                       область
общество
28   Открытое         "Алматы-Канты"      090400000100 Алматинская
акционерное                                       область
общество
29   Товарищество с   "Галлахер           090400015164 Алматинская
ограниченной     Казахстан"                       область
ответственностью
30   Открытое         "Алтын-Бидай"       531500000551 Алматинская
акционерное                                       область
общество
31   Закрытое         "Винзавод Иссык"    091200002234 Алматинская
акционерное                                       область
общество
32   Открытое         "Филип Моррис       600500001552 Алматинская
акционерное      Казахстан"                       область
общество
33   Открытое         "Трансстроймост"    091300000176 Алматинская
акционерное                                       область
общество
34   Закрытое         "Голд продукт"      091200014128 Алматинская
акционерное                                       область
общество
35   Товарищество с   "РСМ"               091300024558 Алматинская
ограниченной                                      область
ответственностью
36   Товарищество с   "Алатау-Мунай"      090300024082 Алматинская
ограниченной                                      область
ответственностью
37   Товарищество с   "Баршатас и К"      091300024316 Алматинская
ограниченной                                      область
ответственностью
38   Товарищество с   "Синтиес Казахстан" 090500030007 Алматинская
ограниченной                                      область
ответственностью
совместное
предприятие
39   Товарищество с   "Алтын Заман"       090500029674 Алматинская
ограниченной                                      область
ответственностью
40   Товарищество с   "Амрита"            090400013201 Алматинская
ограниченной                                      область
ответственностью
41   Товарищество с   "Тенгизшевройл"     150900000058 Атырауская
ограниченной                                      область
ответственностью
42   Открытое         "Атырауский         151000000014 Атырауская
акционерное       нефтеперерабаты-                область
общество          вающий завод"

43  Ашық           "Ембімұнайгаз"            151000018578  Атырау
акционерлік                                            облысы
қоғам
44  Ашық           "Атырау балық"            151000031575  Атырау
акционерлік                                            облысы
қоғам
45  Жабық          "Матин"                   15100006403  Атырау
акционерлік                                           облысы
қоғам
бірлескен
кәсіпорын
46  Компания       "Шлюмберже Лоджелко инк"  600700108872  Атырау
филиалы                                                облысы
47  Компания       "Свифт Техникал           150900000421  Атырау
филиалы        Сервисез ЛТД."                          облысы
48  Корпорация     "Бехтель Интернешнл Инк"  150900000146  Атырау
облысы
49  Компания       "Паркер Дриллинг          150900000355  Атырау
филиалы        Интернешнл ЛТД"                         облысы
50  Компания       "Енка Иншаат ве           150900000157  Атырау
филиалы        Санаий А.Ш."                            облысы
51  Ашық           "Нұрбанк"                 151000015914  Атырау
акционерлік                                            облысы
қоғам
52  Компания       "Халибуртон               150900001298  Атырау
филиалы        Интернешнл Инк"                         облысы
53  Жауапкершілігі "Сенімді құрылыс"         150100002653  Атырау
шектеулі                                               облысы
серіктестік
54  Жауапкершілігі "Қазақстан Каспиймаңы     151000028432  Атырау
шектеулі       мұнай бұрғылау"                         облысы
серіктестік
55  Жабық          "Қазақстанның Каспий      600400070045  Атырау
акционерлік    құбыр қатынас                           облысы
қоғам          консорциумы (КҚК-Қ)"
бірлескен
кәсіпорын
56  Ашық           "Теңізмұнайқұрылыс"       150900004446  Атырау
акционерлік                                            облысы
қоғам
57  Жауапкершілігі "Денхольм Жолдас"         151000036411  Атырау
шектеулі                                               облысы
серіктестік
58  Компания       "ПФД Интернешнл"          150100002297  Атырау
филиалы                                                облысы
59  Компания       "Эм-Ай Дриллинг           151000035611  Атырау
филиалы        Флюидз Интернешнл, Б.В."                облысы
60  Жауапкершілігі "Атырау Бристоу Әуе       151000032012  Атырау
шектеулі       Жолы Сервис                             облысы
серіктестік
61  Жауапкершілігі "АтырауӘуеЖолы"           151000025460  Атырау
шектеулі       авиакомпаниясы"                         облысы
серіктестік
62  Жабық          "Сазанқұрақ"              151000027104  Атырау
акционерлік                                            облысы
қоғам
бірлескен
кәсіпорын

43   Открытое         "Эмбамунайгаз"      151000018578 Атырауская
акционерное                                       область
общество
44   Открытое         "Атыраубалык"       151000031575 Атырауская
акционерное                                       область
общество
45   Закрытое         "Матин"             151000026403 Атырауская
акционерное                                       область
общество
совместное
предприятие
46   Филиал компании  "Шлюмберже Лоджелко 600700108872 Атырауская
Инк."                            область
47   Филиал компании  "Свифт Техникал     150900000421 Атырауская
Сервисез ЛТД."                   область
48   Филиал компании  "Бехтель Интернешнл 150900000146 Атырауская
Инк"                             область
49   Филиал компании  "Паркер Дриллинг    150900000355 Атырауская
Интернешнл ЛТД"                  область
50   Филиал компании  "Енка Иншаат ве     150900000157 Атырауская
Санайи А.Ш."                     область
51   Открытое         "Нурбанк"           151000015914 Атырауская
акционерное                                       область
общество
52   Филиал компании  "Халлибуртон        150900001298 Атырауская
Интернешнл Инк"                  область
53   Товарищество с   "Сенимди курылыс"   150100002653 Атырауская
ограниченной                                      область
ответственностью
54   Товарищество с   "Прикаспийбурнефть  151000028432 Атырауская
ограниченной     Казахстан"                       область
ответственностью
55   Закрытое         "Каспийский         600400070045 Атырауская
акционерное      трубопроводный                   область
общество         консорциум
совместное       Казахстана (КТК-К)"
предприятие
56   Открытое         "Тенгизнефтестрой"  150900004446 Атырауская
акционерное                                       область
общество
57   Товарищество с   "Денхольм Жолдас"   151000036411 Атырауская
ограниченной                                      область
ответственностью
58   Филиал компании  "ПФД Интернешнл"    150100002297 Атырауская
область
59   Филиал компании  "Эм-Ай Дриллинг     151000035611 Атырауская
Флюидз Интернешнл                область
Б.В."
60   Товарищество с   "Атырау Бристоу Aye 151000032012 Атырауская
ограниченной     Жолы Сервис"                     область
ответственностью
61   Общество с       "Авиакомпания       151000025460 Атырауская
ограниченной     "АтырауАуеЖолы"                  область
ответственностью
62   Закрытое         "Сазанкурак"        151000027104 Атырауская
акционерное                                       область
общество
совместное
предприятие

63  Жауапкершілігі "Анако"                   151000021666  Атырау
шектеулі                                               облысы
серіктестік
64  Республикалық  "Қазаэронавигация"        600500028895  Алматы қ.
мемлекеттік
кәсіпорын
65  Ашық           "Рахат"                   600900092330  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
66  Жабық          "Алматы Пауэр             600700125290  Алматы қ.
акционерлік    Консолидэйтед
қоғам
67  Ашық           "Заңғар" қазақстандық     600500001585  Алматы қ.
акционерлік    республикалық сауда үйі"
қоғам
68  Ашық           "Халықаралық әуежай"      600800000511  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
69  Жабық          "Қазатомөнеркәсіп"        181600039479  Алматы қ.
акционерлік    ұлттық атом компаниясы"
қоғам
70  Жауапкершілігі "Кока-Кола Алматы         600700138621  Алматы қ.
шектеулі       Боттлерс"
серіктестік
бірлескен
кәсіпорын
71  Ашық           "АММК тоқыма компаниясы"  600300107803  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
72  Жабық          "Алтел"                   600600021605  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
73  Жауапкершілігі "GSM Қазақстан-           600700171535  Алматы қ.
шектеулі       Қазақтелеком ААҚ"
серіктестік
74  Жауапкершілігі "Қар-Тел"                 600900131390  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
75  Жабық          "Нұрсат"                  600400063768  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
76  Ашық           "Эл Джи Электроникс       600900121360  Алматы қ.
акционерлік    Алматы Қазақстан"
қоғам
77  Жауапкершілігі "Базис-А"                 600200108467  Алматы қ.
шектеулі       корпорациясы"
серіктестік
78  Ашық           "Қазмұнайөнім"            600500001673  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
79  Ашық           "Азимут Энерджи Сервисез" 600600033565  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
80  Жауапкершілігі "Гелиос"                  600900149899  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
81  Жауапкершілігі "Raimbek Bottlers"        600700172269  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
82  Жабық          "Акцепт"                  600200084213  Алматы қ.
акционерлік    корпорациясы"
қоғам
83  Жабық          "Алматықалақұрылыс"       600300000584  Алматы қ.
акционерлік    көпсалалы акционерлік
қоғам          компаниясы"
84  Жабық          "Қазтеңізфлот"            031400154823  Алматы қ.
акционерлік    ұлттық кеме жүзетін
қоғам          компаниясы"
85  Ашық           "Бахус"                   600300053448  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
86  Ашық           "Қазкоммерцбанк"          600400055239  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
87  Ашық           "ТұранӘлемБанкі"          600900114104  Алматы қ.
акционерлік
қоғам

63   Закрытое         "Анако"             151000021666 Атырауская
акционерное                                       область
общество
64   Республиканское  "Казаэронавигация"  600500028895 г. Алматы
государственное
предприятие
65   Открытое         "Рахат"             600900092330 г. Алматы
акционерное
общество
66   Закрытое         "Алматы Пауэр       600700125290 г. Алматы
акционерное      Консолидэйтед"
общество
67   Открытое         "Казахстанский      600500001585 г. Алматы
акционерное      республиканский
общество         торговый дом
"Зангар"
68   Открытое         "Международный      600800000511 г. Алматы
акционерное      Аэропорт"
общество
69   Закрытое         "Национальная       181600039479 г. Алматы
акционерное      атомная компания
общество         "Казатомпром"
70   Товарищество с   "Кока-Кола Алматы   600700138621 г. Алматы
ограниченной     Боттлерс"
ответственностью
совместное
предприятие
71   Открытое         "Текстильная        600300107803 г. Алматы
акционерное       компания АХБК"
общество
72   Закрытое         "Алтел"             600600021605 г. Алматы
акционерное
общество
73   Товарищество с   "GSM Казахстан ОАО  600700171535 г. Алматы
ограниченной     "Казахтелеком"
ответственностью
74   Товарищество с   "Кар-Тел"           600900131390 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
75   Закрытое         "Нурсат"            600400063768 г. Алматы
акционерное
общество
76   Открытое         "Эл Джи Электроникс 600900121360 г. Алматы
акционерное      Алматы Казахстан"
общество
77   Товарищество с   "Корпорация         600200108467 г. Алматы
ограниченной     "Базис-А"
ответственностью
78   Открытое         "Казнефтепродукт"   600500001673 г. Алматы
акционерное
общество
79   Открытое         "Азимут Энерджи     600600033565 г. Алматы
акционерное      Сервисез"
общество
80   Товарищество с   "Гелиос"            600900149899 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
81   Товарищество с   "Raimbek Bottlers"  600700172269 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
82   Закрытое         "Корпорация         600200084213 г. Алматы
акционерное      "Акцепт"
общество
83   Закрытое         "Многоотраслевая    600300000584 г. Алматы
акционерное      акционерная
общество         компания
"Алматыгорстрой"
84   Закрытое         "Национальная       031400154823 г. Алматы
акционерное      морская судоходная
общество         компания
"Казмортрансфлот"
85   Открытое         "Бахус"             600300053448 г. Алматы
акционерное
общество
86   Открытое         "Казкоммерцбанк"    600400055239 г. Алматы
акционерное
общество
87   Открытое         "Банк ТуранАлем"    600900114104 г. Алматы
акционерное
общество

88  Ашық           "Қазақстан Халықтық       600200048129  Алматы қ.
акционерлік    Банкі"
қоғам
89  Жабық          "Ситибанк Қазақстан"      600900130821  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
90  Ашық           "ЦентрКредитБанкі"        600700033173  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
91  Жабық          "Қазақстан АБН АМРО       600900000141  Алматы қ.
акционерлік    Банкі" еншілес
қоғам          акционерлік банкі
92  Ашық           "Банк Каспийский"         600700043016  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
93  Жабық          "Еуразиялық банк"         600900063755  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
94  Жабық          "Қазақстандағы Қытай      600700088984  Алматы қ.
акционерлік    Банкі" еншілес банкі
қоғам
95  Ашық           "Алматы сауда-қаржы       600900079718  Алматы қ.
акционерлік    банкі"
қоғам
96  Ашық           "Альянс Банк"             451800015025  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
97  Ашық           "Темірбанк"               600700053750  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
98  Ашық           "TEXAKABANK"              600900050984  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
99  Жабық          "Қазақстанның HSBC Банкі" 600900133859  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
еншілес
банк
100 Компания       "Флюор Дэниел Истерн      600700152968  Алматы қ.
филиалы        Сервисез Б.В."
101 Ашық           "Алаутрансгаз"            600300069587  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
102 Компания       "Қазақстан                600900132982  Алматы қ.
филиалы        Республикасындағы
Консолидэйтед
Контракторс
Интернешнл
Компани С.А.Л."
103 Компания       "Қазақстандағы            600900130359  Алматы қ.
филиалы        Бейкер Хьюз Сервисез
Интернешнл инк" (Baker
Hughes Services
International. INC)
104 Жабық          "Еуразиялық қаржы-        600900062526  Алматы қ.
акционерлік    өнеркәсіптік компаниясы"
қоғам
105 Қауымдастық    "Корпорация Прогресс"     600500048548  Алматы қ.
106 Жауапкершілігі "ArLine"                  600700051072  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
107 Ашық           "Имсталькон"              600700021257  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
108 Жауапкершілігі "Меркурий"                600400108079  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
109 Ашық           "Қазхиммонтаж холдинг"    600200022026  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
110 Жауапкершілігі "ДЭН"                     600900048212  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
111 Жауапкершілігі "Алтын бидай"             600500066601  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
112 Жауапкершілігі "Алиби"                   600400021729  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
113 Жауапкершілігі "Вираж"                   600400093983  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік

88   Открытое         "Народный Банк      600200048129 г. Алматы
акционерное      Казахстана"
общество
89   Закрытое         "Ситибанк           600900130821 г. Алматы
акционерное      Казахстан"
общество
90   Открытое         "Банк ЦентрКредит"  600700033173 г. Алматы
акционерное
общество
91   Закрытое         "Дочерний           600900000141 г. Алматы
акционерное      акционерный банк
общество         "АБН АМРО Банк
Казахстан"
92   Открытое         "Банк "Каспийский"  600700043016 г. Алматы
акционерное
общество
93   Закрытое         "Евразийский банк"  600900063755 г. Алматы
акционерное
общество
94   Закрытое         Дочерний банк       600700088984 г. Алматы
акционерное      "Банк Китая в
общество         Казахстане"
95   Открытое         "Алматинский        600900079718 г. Алматы
акционерное      торгово-финансовый
общество         банк"
96   Открытое         "Альянс Банк"       451800015025 г. Алматы
акционерное
общество
97   Открытое         "Темiрбанк"         600700053750 г. Алматы
акционерное
общество
98   Открытое         "TEXAKABANK"        600900050984 г. Алматы
акционерное
общество
99   Дочерний банк    "HSBC Банк          600900133859 г. Алматы
Закрытое         Казахстан"
акционерное
общество
100  Филиал компании  "Флюор Дэниел       600700152968 г. Алматы
Истерн Сервисез
Б.В."
101  Открытое         "Алаутрансгаз"      600300069587 г. Алматы
акционерное
общество
102  Филиал компании  "Консолидэйтед      600900132982 г. Алматы
Контракторс
Интернешнл
Компани С.А.Л. в
Республике
Казахстан"
103  Филиал           "Бейкер Хьюз        600900130359 г. Алматы
корпорации       Сервисез Интернешнл
инк. (Baker Hughes
Services
International. INC)
в Казахстане"
104  Закрытое         "Евразийская        600900062526 г. Алматы
акционерное      финансово-промыш-
общество         ленная компания"
105  Ассоциация       "Корпорация         600500048548 г. Алматы
"Прогресс"
106  Товарищество с   "ArLine"            600700051072 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
107  Открытое         "Имсталькон"        600700021257 г. Алматы
акционерное
общество
108  Товарищество с   "Меркурий"          600400108079 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
109  Открытое         "Казхиммонтаж       600200022026 г. Алматы
акционерное      холдинг"
общество
110  Товарищество с   "ДЭН"               600900048212 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
111  Товарищество с   "Алтын Бидай"       600500066601 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
112  Товарищество с   "Алиби"             600400021729 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
113  Товарищество с   "Вираж"             600400093983 г. Алматы
ограниченной
ответственностью

114 Ашық           "Казпочта"                600700100437  Алматы қ.
акционерлік
қоғам
115 Ашық           "Merkur Reward"           600700181477  Алматы қ.
акционерлік    сақтандыру компаниясы"
қоғам
116 Жабық          "Пана Иншуранс"           600500051273  Алматы қ.
акционерлік    сақтандыру компаниясы"
қоғам
117 Жауапкершілігі "Эрнст Энд Янг Қазақстан" 600700059925  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
118 Жауапкершілігі "Делойт и Туш"            600900058891  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
119 Ашық           "Коммекс-Өмір"            600500018073  Алматы қ.
акционерлік    акционерлік сақтандыру
қоғам          компаниясы"
120 Жауапкершілігі "Стандарт Ойл Бэйс"       600800053050  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
121 Жауапкершілігі "ПрайсуотерхаусКуперс"    600900061341  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
122 Жауапкершілігі "КПМГ Жанат"              600700072922  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
123 Жауапкершілігі "SCS-Group"               600700217812  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
124 Жауапкершілігі "Асыл Мұнай"              600900183354  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
125 Жауапкершілігі "Ақ Ерке LLC"             600500501620  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
126 Жауапкершілігі "Сеңгір"                  600400244797  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
127 Жабық          "Petroleum Invest         600900177905  Алматы қ.
акционерлік    Corporation"
қоғам
128 Жауапкершілігі "Мұнай жол"               600400129753  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
129 Жауапкершілігі "Стандарт Ойл"            600700559299  Алматы қ.
шектеулі       Лимитед"
серіктестік
130 Жауапкершілігі "Агроинвест"              600500072441  Алматы қ.
шектеулі
серіктестік
131 Жабық          "Мемлекеттік жинақтаушы   600700161857  Алматы қ.
акционерлік    зейнетақы қоры
қоғам
132 Жабық          "Қазақстан Халық          600400080570  Алматы қ.
акционерлік    Банкінің жинақтаушы
қоғам          зейнетақы қоры"
133 Жабық          "Ұлар Үміт" жинақтаушы    600700164895  Алматы қ.
акционерлік    зейнетақы қоры"
қоғам
134 Жабық          "АБН АМРО-                600900138673  Алматы қ.
акционерлік    КаспийМұнайГаз" жинақ.
қоғам          таушы зейнетақы қоры"
135 Жабық          "Сенім" ашық жинақтаушы   600900137026  Алматы қ.
акционерлік    зейнетақы қоры"
қоғам
136 Жабық          "Құрмет" мемлекеттік емес 600400083058  Алматы қ.
акционерлік    ашық жинақтаушы
қоғам          зейнетақы қоры"
137 Жабық          "Қазақстан Халық Банкінің 600400083938  Алматы қ.
акционерлік    зейнетақы активтерін
қоғам          басқару жөніндегі
компаниясы"

114  Открытое         "Казпочта"          600700100437 г. Алматы
акционерное
общество
115  Открытое         "Страховая компания 600700181477 г. Алматы
акционерное      "Mercur Reward"
общество
116  Закрытое         "Страховая компания 600500051273 г. Алматы
акционерное      "Пана Иншуранс"
общество
117  Товарищество с   "Эрнст энд Янг      600700059925 г. Алматы
ограниченной     Казахстан"
ответственностью
118  Товарищество с   "Делойт и Туш"      600900058891 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
119  Открытое         "Акционерная        600500018073 г. Алматы
акционерное      страховая компания
общество         "Коммеск-омiр"
120  Товарищество с   "Стандарт Ойл Бэйс" 600800053050 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
121  Товарищество с   "Прайсуотерхаус-    600900061341 г. Алматы
ограниченной     Куперс"
ответственностью
122  Товарищество с   "КПМГ Жанат"        600700072922 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
123  Товарищество с   "SCS-Group"         600700217812 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
124  Товарищество с   "Асыл Мунай"        600900183354 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
125  Товарищество с   "АкЕрке LLC"        600500501620 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
126  Товарищество с    "Сенгир"           600400244797 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
127  Закрытое          "Petroleum Invest  600900177905 г. Алматы
акционерное       Corporation"
общество
128  Товарищество с    "Мунай жол"        600400129753 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
129  Товарищество с    "Стандарт Ойл      600700229299 г. Алматы
ограниченной       Лимитед"
ответственностью
130  Товарищество с    "Агроинвест"       600500072441 г. Алматы
ограниченной
ответственностью
131  Закрытое          "Государственный   600700161857 г. Алматы
акционерное       накопительный
общество          пенсионный фонд"
132  Закрытое          "Накопительный     600400080570 г. Алматы
акционерное       пенсионный фонд
общество          Народного Банка
Казахстана"
133  Закрытое          "Накопительный     600700164895 г. Алматы
акционерное       пенсионный фонд
общество          "Улар Yмiт"
134  Закрытое          "АБН АМРО-         600900138673 г. Алматы
акционерное       КаспийМунайГаз
общество          накопительный
пенсионный фонд"
135  Закрытое          "Открытый          600900137026 г. Алматы
акционерное       накопительный
общество          пенсионный фонд
"Сенiм"
136  Закрытое          "Негосударственный 600400083058 г. Алматы
акционерное       открытый
общество          накопительный
пенсионный фонд
"Курмет"
137  Закрытое          "Компания          600400083938 г. Алматы
акционерное       Народного Банка
общество          Казахстана по
управлению
пенсионными
активами"

138 Жабық          "Жетісу" зейнетақы        600700166319  Алматы қ.
акционерлік    активтерін басқару
қоғам          жөніндегі компаниясы
139 Жабық          "ABN AMRO Asset           600900125957  Алматы қ.
акционерлік    Management" зейнетақы
қоғам          активтерін басқару
жөніндегі компаниясы"
140 Жабық          "BESTINVEST" зейнетақы    600900138024  Алматы қ.
акционерлік    активтерін басқару
қоғам          жөніндегі компаниясы"
141 Жабық          "ВТА Asset Management"    600400085351  Алматы қ.
акционерлік    зейнетақы активтерін
қоғам          басқару жөніндегі
компаниясы"
142 Жабық          "ҚазМұнайГаз" ұлттық      620100210025  Астана қ.
акционерлік    компаниясы"
қоғам
143 Ашық           "Астанаэнергосервис"      031400154911  Астана қ.
акционерлік
қоғам
144 Жабық          "Қазақстан темір жолы"    620100210058  Астана қ.
акционерлік    ұлттық компаниясы"
қоғам
145 Ашық           "KEGOC"                   600700153614  Астана қ.
акционерлік
қоғам
146 Жабық          "Эйр Қазақстан"           620300001911  Астана қ.
акционерлік
қоғам
147 Ашық           "Қазақтелеком"            600700017446  Астана қ.
акционерлік
қоғам
148 Жабық          "ҚазТрансОйл"             600700151343  Астана қ.
акционерлік
қоғам
149 Жабық          "Азық-түлік келісім-шарт  600700153009  Астана қ.
акционерлік    корпорациясы"
қоғам
150 Жауапкершілігі "Цесна-Астық" концерні"   031400005433  Астана қ.
шектеулі
серіктестік
151 Жауапкершілігі "Астана агроорталығы"     031400041979  Астана қ.
шектеулі
серіктестік
152 Жабық          "Цесна" корпорациясы"     031400057469  Астана қ.
акционерлік
қоғам
153 Жауапкершілігі "ҚазақТүрікМұнай"         600900045240  Астана қ.
шектеулі
серіктестік
154 Жабық          "Интергаз Орталық Азия"   600700153064  Астана қ.
акционерлік
қоғам
155 Жабық          "ҚазТрансГаз"             600700203273  Астана қ.
акционерлік
қоғам
156 Ашық           "Қазақстан Каспийқайраңы" 600700004422  Астана қ.
акционерлік
қоғам
157 Ашық           "Цеснабанк"               031400063221  Астана қ.
акционерлік
қоғам
158 Жабық          "ҚазМұнайГаз" сауда үйі"  620100210091  Астана қ.
акционерлік
қоғам
159 Жауапкершілігі "Негіз-Ақмола" құрылыс    031400127221  Астана қ.
шектеулі       компаниясы"
серіктестік
160 Жабық          "Ұлттық ақпараттық        600700208857  Астана қ.
акционерлік    технологиялар"
қоғам
161 Ашық           "Қазақ ақпарат агенттігі" 600700130494  Астана қ.
акционерлік    ұлттық компаниясы
қоғам          (Қазақпарат)"

138  Закрытое          "Компания по       600700166319 г. Алматы
акционерное       управлению
общество          пенсионными
активами
"Жетысу"
139  Закрытое          "Компания по       600900125957 г. Алматы
акционерное       управлению
общество          пенсионными
активами "ABN AMRO
Asset Management"
140  Закрытое          "Компания по       600900138024 г. Алматы
акционерное       управлению
общество          пенсионными
активами
"BESTINVEST"
141  Закрытое          "Компания по       600400085351 г. Алматы
акционерное       управлению
общество          пенсионными
активами "ВТА
Asset Management"
142  Закрытое          "Национальная      620100210025 г. Астана
акционерное       компания
общество          "КазМунайГаз"
143  Открытое          "Астанаэнергосер-  031400154911 г. Астана
акционерное       вис"
общество
144  Закрытое          "Национальная      620100210058 г. Астана
акционерное       компания
общество          "Казакстан темiр
жолы"
145  Открытое          "KEGOC"            600700153614 г. Астана
акционерное
общество
146  Закрытое          "Эйр Казахстан"    620300001911 г. Астана
акционерное
общество
147  Открытое          "Казахтелеком"     600700017446 г. Астана
акционерное
общество
148  Закрытое          "КазТрансОйл"      600700151343 г. Астана
акционерное
общество
149  Закрытое          "Продовольственная 600700153009 г. Астана
акционерное       контрактная
общество          корпорация"
150  Товарищество с    "Концерн           031400005433 г. Астана
ограниченной      "Цесна-Астык"
ответственностью
151  Товарищество с    "Агроцентр Астана" 031400041979 г. Астана
ограниченной
ответственностью
152  Закрытое          "Корпорация        031400057469 г. Астана
акционерное       "Цесна"
общество
153  Товарищество с    "КазахТуркМунай"   600900045240 г. Астана
ограниченной
ответственностью
154  Закрытое          "Интергаз          600700153064 г. Астана
акционерное       Центральная Азия"
общество
155  Закрытое          "КазТрансГаз"      600700203273 г. Астана
акционерное
общество
156  Открытое          "Казахстан-        600700004422 г. Астана
акционерное       каспийшельф"
общество
157  Открытое          "Цеснабанк"        031400063221 г. Астана
акционерное
общество
158  Закрытое          "Торговый дом      620100210091 г. Астана
акционерное       "КазМунайГаз"
общество
159  Товарищество с    "Строительная      031400127221 г. Астана
ограниченной      компания
ответственностью  Негиз-Акмола"
160  Закрытое          "Национальные      600700208857 г. Астана
акционерное       информационные
общество          технологии"
161  Открытое          "Национальная      600700130494 г. Астана
акционерное       компания казахское
общество          информационное
агентство
(Казинформ)"

162 Ашық           "Қазақстан инжиниринг"    620300226777  Астана қ.
акционерлік    ұлттық компаниясы"
қоғам
163 Жабық          "Астана халықаралық       031400149277  Астана қ.
акционерлік    әуежайы"
қоғам
164 Жабық          "ЭйрАстана"               620300022100  Астана қ.
акционерлік
қоғам
165 Жауапкершілігі "НС Қазақстанның астық    620300017277  Астана қ.
шектеулі       пулы"
серіктестік
166 Жауапкершілігі "Мередиан-П"              620200031469  Астана қ.
шектеулі
серіктестік
167 Жауапкершілігі "Логос-трейд"             620200013042  Астана қ.
шектеулі
серіктестік
168 Жауапкершілігі "Астық трейд"             620200014036  Астана қ.
шектеулі
серіктестік
169 Жауапкершілігі "Аурика"                  031400125556  Астана қ.
шектеулі
серіктестік
170 Жауапкершілігі "АSTAPTA"                 620200018219  Астана қ.
шектеулі
серіктестік
171 Жауапкершілігі "Цесинторг"               031400099882  Астана қ.
шектеулі
серіктестік
172 Ашық           "Әділ"                    180100000142  Шығыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
173 Жабық          "Бипэк Авто"              181600065533  Шығыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
174 Жабық          "Семей Су"                511700080509  Шығыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
175 Жауапкершілігі "Шульба суэлектрстанциясы 600700156564  Шығыс
шектеулі       энергетикалық жүйелерінің               Қазақстан
серіктестік    қауымдастығы"                           облысы
176 Ашық           "Қазмырыш"                180100000186  Шығыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
177 Жауапкершілігі "Өскемен жылуэнерго.      600700157958  Шығыс
шектеулі       орталығы энергетикалық                  Қазақстан
серіктестік    жүйелерінің                             облысы
қауымдастығы"
178 Ашық           "Үлбі металлургия зауыты" 181600004619  Шығыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
179 Ашық           "Өскемен Титан-магний     181600003148  Шығыс
акционерлік    комбинаты"                              Қазақстан
қоғам                                                  облысы

162  Открытое          "Национальная      620300226777 г. Астана
акционерное       компания
общество          "Казахстан
инжиниринг"
163  Закрытое          "Международный     031400149277 г. Астана
акционерное       аэропорт Астана"
общество
164  Закрытое          "Эйр Астана"       620300022100 г. Астана
акционерное
общество
165  Товарищество с    "Зерновой пул      620300017277 г. Астана
ограниченной      Казахстана НС"
ответственностью
166  Товарищество с    "Меридиан-П"       620200031469 г. Астана
ограниченной
ответственностью
167  Товарищество с    "Логос-трейд"      620200013042 г. Астана
ограниченной
ответственностью
168  Товарищество с    "Астык-трейд"      620200014036 г. Астана
ограниченной
ответственностью
169  Товарищество с    "Аурика"           031400125566 г. Астана
ограниченной
ответственностью
170  Товарищество с    "ASTARTA"          620200018219 г. Астана
ограниченной
ответственностью
171  Товарищество с    "Цесинторг"        031400099882 г. Астана
ограниченной
ответственностью
172  Открытое          "Адиль"            180100000142 Восточно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
173  Закрытое          "БипэкАвто"        181600065533 Восточно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
174  Закрытое          "Семей-Су"         511700080509 Восточно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
175  Товарищество с    "Ассоциация        600700156564 Восточно-
ограниченной      энергетических                  Казахстан-
ответственностью  система                         ская область
Шульбинская гидро-
электростанция"
176  Открытое          "Казцинк"          180100000186 Восточно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
177  Товарищество с    "Ассоциация        600700157958 Восточно-
ограниченной      энергетических                  Казахстан-
ответственностью  систем                          ская область
Усть-Каменогорская
теплоэнергоцент-
раль"
178  Открытое          "Ульбинский        181600004619 Восточно-
акционерное       металлургический                Казахстан-
общество          завод"                          ская область
179  Открытое          "Усть-Каменогор-   181600003148 Восточно-
акционерное       ский титано-                    Казахстан-
общество          магниевый                       ская область
комбинат"

180 Жауапкершілігі "Аманжол"                 511700081738  Шығыс
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
181 "Агроөнер.     "Жәрдем Агро"             181600063119  Шығыс
кәсіптік                                               Қазақстан
инвестициялық                                          облысы
компания"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
182 Жабық          "Өскемен-Мұнай"           181600052685  Шығыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
183 Жауапкершілігі "СемейМұнай өнімдері"     182700000370  Шығыс
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
184 Ашық           "Ақбақай тау-кен байыту   210700004563  Жамбыл
акционерлік    комбинаты"                              облысы
қоғам
185 Ашық           "Қант"                    211500001091  Жамбыл
акционерлік                                            облысы
қоғам
186 Жауапкершілігі "БМ"                      210200002469  Жамбыл
шектеулі                                               облысы
серіктестік
187 Жауапкершілігі "Мұнай сауда Ойл"         211500211293  Жамбыл
шектеулі                                               облысы
серіктестік
188 Ашық           "Ақсайгазсервис"          270300007663  Батыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
189 "Сайпем        "Сайпем Қазақстан         600900011312  Батыс
S.p.A."        филиалы"                                Қазақстан
акционерлік                                            облысы
қоғамының
филиалы
190 Компания       "Қарашығанақ петролеум    270300007850  Батыс
филиалы        оперейтинг Б.В."                        Қазақстан
облысы
191 Жауапкершілігі "Аджип Қарашығанақ Б.В."  270300006500  Батыс
шектеулі                                               Қазақстан
компанияның                                            облысы
филиалы
192 Компания       "Би Джи Қарашығынақ       270300006491  Батыс
филиалы        Лимитед (Ақсай қ.)                      Қазақстан
облысы
193 Компания       "Шеврон Тексако           270300007575  Батыс
филиалы        Интернешнл Петролеум"                   Қазақстан
облысы
194 Компания       "Лукойл Оверсиз           270300011232  Батыс
филиалы        Қарашығынақ Б.В."                       Қазақстан
облысы
195 Ашық           "Конденсат"               270300000831  Батыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы

180  Товарищество с    "Аманжол"          511700081738 Восточно-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
181  Товарищество с    "Жардем Агро"      181600063119 Восточно-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
"Агропромышленная
инвестиционная
компания"
182  Закрытое          "Усть-Каменогорск- 181600052685 Восточно-
акционерное       Мунай"                          Казахстан-
общество                                          ская область
183  Товарищество с    "СемейНефтепро-    182700000370 Восточно-
ограниченной      дукт"                           Казахстан-
ответственностью                                  ская область
184  Открытое          "Акбакайский       210700004563 Жамбылская
акционерное       горно-обогати-                  область
общество          тельный комбинат"
185  Открытое          "Кант"             211500001091 Жамбылская
акционерное                                       область
общество
186  Товарищество с    "БМ"               210200002469 Жамбылская
ограниченной                                      область
ответственностью
187  Товарищество с    "Мунай сауда Ойл"  211500211293 Жамбылская
ограниченной                                      область
ответственностью
188  Открытое          "Аксайгазсервис"   270300007663 Западно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
189  Филиал            "Сайпем Казахстан  600900011312 Западно-
акционерного      филиал"                         Казахстан-
общества "Сайпем                                  ская область
S.р.А."
190  Филиал компании   "Карачаганак       270300007850 Западно-
петролеум                       Казахстан-
оперейтинг Б.В."                ская область
191  Филиал компании   "Аджип             270300006500 Западно-
с ограниченной    Карачаганак Б.В."               Казахстан-
ответственностью                                  ская область
192  Филиал компании   "Би Джи Карачага-  270300006491 Западно-
ган Лимитед                     Казахстан-
(г. Аксай)"                     ская область
193  Филиал компании   "Шеврон Тексако    270300007575 Западно-
Интернешнл                      Казахстан-
Петролеум"                      ская область
194  Филиал компании   "Лукойл Оверсиз    270300011232 Западно-
Карачаганак Б.В."               Казахстан-
ская область
195  Открытое          "Конденсат"        270300000831 Западно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область

196 Ашық           "Интергазқұрылыс"         270300000703  Батыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
197 Ашық           "Ақсайавтотранс"          270300007223  Батыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
198 Ашық           "Қазбұргаз"               270300000816  Батыс
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
199 Компания       "СайПар Дриллинг          270300010168  Батыс
филиалы        Компани Б.В.                            Қазақстан
Қарашығынақ Проджект"                   облысы
200 Компания       "Комеринт С.п.А.-         270300009340  Батыс
филиалы        Қазақстандық филиал"                    Қазақстан
облысы
201 Жауапкершілігі "Экспро Галф Лтд."        270300006742  Батыс
шектеулі жеке                                          Қазақстан
компанияның                                            облысы
филиалы
202 Компания       "Expertise S.R.L."        270300006731  Батыс
филиалы                                                Қазақстан
облысы
203 Корпорация     Қазақстан                 270300009252  Батыс
филиалы        Республикасындағы                       Қазақстан
"Дженерал Электрик                      облысы
Интернэшнл ИНК"
204 Компания       Қазақстан                 270300006632  Батыс
филиалы        Республикасындағы                       Қазақстан
"Уезерфорд Ист Юроп                     облысы
Сервис Гмбх (WEES)"
компаниясы филиалының
бөлімшесі"
205 Жауапкершілігі "ИГС СИЧИМ"               270300007762  Батыс
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
қазақстан-
италия
бірлескен
кәсіпорны
206 Жауапкершілігі "Жайықсельстрой құрылыс-  271800042453  Батыс
шектеулі       коммерциялық фирмасы                    Қазақстан
серіктестік                                            облысы
207 Жауапкершілігі "Бином"                   271800034243  Батыс
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
208 Жауапкершілігі "Ақсай-Проминвест"        270300008056  Батыс
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
209 Жауапкершілігі "Жайықмұнай"              271800014293  Батыс
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы

196  Открытое          "Интергазстрой"    270300000703 Западно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
197  Открытое          "Аксайавтотранс"   270300007223 Западно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
198  Открытое          "Казбургаз"        270300000816 Западно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
199  Филиал компании   "СайПар Дриллинг   270300010168 Западно-
Компани Б.В.                    Казахстан-
Карачаганак                     ская область
Проджект"
200  Филиал компании   "Комеринт С.п.А.-  270300009340 Западно-
Казахстанский                   Казахстан-
филиал"                         ская область
201  Филиал частной    "Экспро Галф       270300006742 Западно-
компании с        Лтд."                           Казахстан-
ограниченной                                      ская область
ответственностью
202  Филиал компании   "Expertise         270300006731 Западно-
S.R.L."                         Казахстан-
ская область
203  Филиал            "Дженерал          270300009252 Западно-
корпорации        Электрик                        Казахстан-
Интернэшнл ИНК" в               ская область
Республике
Казахстан
204  Филиал компании   "Подразделение     270300006632 Западно-
филиала компании                Казахстан-
Уезерфорд Ист                   ская область
Юроп Сервис Гмбх
(WEES)" в Респуб-
лике Казахстан
205  Товарищество с    "ИГС СИЧИМ"        270300007762 Западно-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
совместное
казахстанско-
итальянское
предприятие
206  Товарищество с   "Строительно-       271800042453 Западно-
ограниченной     коммерческая фирма               Казахстан-
ответственностью Жайыксельстрой"                  ская область
207  Товарищество с   "Бином"             271800034243 Западно-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
208  Товарищество с   "Аксай-Проминвест"  270300008056 Западно-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
209  Товарищество с   "Жайыкмунай"        271800014293 Западно-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область

210 Ашық           "Қазақмыс корпорациясы"   241000000794  Қарағанды
акционерлік                                            облысы
қоғам
211 Ашық           "Испат-Қармет"            301200016659  Қарағанды
акционерлік                                            облысы
қоғам
212 Жауапкершілігі "Қарағанды Жылу"          300100000315  Қарағанды
шектеулі                                               облысы
серіктестік
213 Ашық           "Жәйрем тау-кен байыту    241100000153  Қарағанды
акционерлік    комбинаты"                              облысы
қоғам
214 Жауапкершілігі "Nova-Мырыш"              240200003111  Қарағанды
шектеулі                                               облысы
серіктестік
бірлескен
кәсіпорын
215 Ашық           "Қарағанды кәмпиттері"    301700001934  Қарағанды
акционерлік                                            облысы
қоғам
216 Ашық           "Шұбаркөл Көмір"          300100210062  Қарағанды
акционерлік                                            облысы
қоғам
217 Жауапкершілігі "Қарағанды Терминал       301700000936  Қарағанды
шектеулі       Мұнай"                                  облысы
серіктестік
218 Жабық          "Эфес-Қарағанды сыра      300401000047  Қарағанды
акционерлік    қайнату зауыты"                         облысы
қоғам
219 Жауапкершілігі "Қарағанды Мұнай          300400210536  Қарағанды
шектеулі       Терминал"                               облысы
серіктестік
220 Ашық           "Валют-транзит банк"      301700027938  Қарағанды
акционерлік                                            облысы
қоғам
221 Ашық           "АБС-Балқаш тау-кен       240600000221  Қарағанды
акционерлік    компаниясы"                             облысы
қоғам
222 Жауапкершілігі "Октан-Сервис"            301900214287  Қарағанды
шектеулі                                               облысы
серіктестік
223 Жауапкершілігі "Қазақмұнайхимия"         300400210503  Қарағанды
шектеулі                                               облысы
серіктестік
224 Жабық          "Валют Транзит Фонд"      211100006582  Қарағанды
акционерлік    мемлекеттік емес                        облысы
қоғам          жинақтаушы зейнетақы
қоры
225 Жабық          "Актив-Инвест"            301700042733  Қарағанды
акционерлік    зейнетақы активтерін                    облысы
қоғам          басқару жөніндегі
мемлекеттік емес
компания"
226 Ашық           "Соколов-Сарыбай тау-кен  391900000016  Қостанай
акционерлік    байыту өндірістік                       облысы
қоғам          бірлестігі"

210  Открытое         "Корпорация         241000000794 Карагандин-
акционерное      Казахмыс"                        ская область
общество
211  Открытое         "Испат-Кармет"      301200016659 Карагандин-
акционерное                                       ская область
общество
212  Товарищество с   "Караганды Жылу"    300100000315 Карагандин-
ограниченной                                      ская область
ответственностью
213  Открытое         "Жайремский горно-  241100000153 Карагандин-
акционерное      обогатительный                   ская область
общество         комбинат"
214  Товарищество с   "Nova-Цинк"         240200003111 Карагандин-
ограниченной                                      ская область
ответственностью
совместное
предприятие
215  Открытое         "Конфеты Караганды" 301700001934 Карагандин-
акционерное                                       ская область
общество
216  Открытое         "Шубарколь Комир"   300100210062 Карагандин-
акционерное                                       ская область
общество
217  Товарищество с   "Караганда Терминал 301700000936 Карагандин-
ограниченной     Мунай"                           ская область
ответственностью
218  Закрытое         "Эфес-Караганда     300401000047 Карагандин-
акционерное      пивоваренный завод"              ская область
общество
219  Товарищество с   "Караганда Мунай    300400210536 Карагандин-
ограниченной     Терминал"                        ская область
ответственностью
220  Открытое         "Валют-транзит      301700027938 Карагандин-
акционерное      банк"                            ская область
общество
221  Открытое         "Горнорудная        240600000221 Карагандин-
акционерное      компания АБС                     ская область
общество         Балхаш"
222  Товарищество с   "Октан-Сервис"      301900214287 Карагандин-
ограниченной                                      ская область
ответственностью
223  Товарищество с   "Казахнефтехим"     300400210503 Карагандин-
ограниченной                                      ская область
ответственностью
224  Закрытое         "Негосударственный  211100006582 Карагандин-
акционерное      накопительный                    ская область
общество         пенсионный "Валют-
Транзит Фонд"
225  Закрытое         "Негосударственная  301700042733 Карагандин-
акционерное      компания по                      ская область
общество         управлению пенсион-
ными активами
"Актив-Инвест"
226  Открытое         "Соколовско-        391900000016 Костанайская
акционерное      Сарбайское горно-                область
общество         обогатительное
производственное
объединение"

227 Ашық           "Қостанайасбест" Жітіқара 391600000175  Қостанай
акционерлік    асбест тау-кен                          облысы
қоғам          байыту комбинаты"
228 Жабық          "Арай"                    391800004466  Қостанай
акционерлік                                            облысы
қоғам
229 Ашық           "Баян-Сұлу"               391700002334  Қостанай
акционерлік                                            облысы
қоғам
230 Жауапкершілігі "Өркен"                   391800006935  Қостанай
шектеулі                                               облысы
серіктестік
231 Жауапкершілігі "Иволга-Холдинг"          390800008873  Қостанай
шектеулі                                               облысы
серіктестік
232 Жауапкершілігі "Қостанай мұнай базасы"   391700042663  Қостанай
шектеулі                                               облысы
серіктестік
233 Жауапкершілігі "Б.А.Д."                  551200018557  Қостанай
шектеулі                                               облысы
серіктестік
234 Жауапкершілігі "Қазагротрейд"            600800051670  Қостанай
шектеулі                                               облысы
серіктестік
235 Жауапкершілігі "Құралай"                 391800006737  Қостанай
шектеулі                                               облысы
серіктестік
236 Ашық           "ПетроҚазақстан           331000009203  Қызылорда
акционерлік    Құмкөл Ресорсиз"                        облысы
қоғам
237 Жабық          "Торғай-Петролеум"        331000019739  Қызылорда
акционерлік                                            облысы
қоғам
238 Жауапкершілігі "Қазгермұнай"             331000034798  Қызылорда
шектеулі                                               облысы
серіктестік
бірлескен
кәсіпорын
239 Жауапкершілігі "Куатамлонмұнай"          331000034818  Қызылорда
шектеулі                                               облысы
серіктестік
бірлескен
кәсіпорын
240 Жауапкершілігі "Қызылорда мұнай сервис"  330100214203  Қызылорда
шектеулі                                               облысы
серіктестік
241 Жауапкершілігі "Ай-Дан Мұнай"            331000042403  Қызылорда
шектеулі                                               облысы
серіктестік
242 Ашық           "Өзенмұнайгаз"            430700004250  Маңғыстау
акционерлік                                            облысы
қоғам
243 Ашық           "Маңғыстаумұнайгаз"       430100000245  Маңғыстау
акционерлік                                            облысы
қоғам
244 Ашық           "Қаражанбасмұнай"         430600000980  Маңғыстау
акционерлік                                            облысы
қоғам

227  Открытое         "Джетыгаринский     391600000175 Костанайская
акционерное      асбестовый горно-                область
общество         обогатительный
комбинат
"Кустанайасбест"
228  Закрытое         "Арай"              391800004466 Костанайская
акционерное                                       область
общество
229  Открытое         "Баян-Сулу"         391700002334 Костанайская
акционерное                                       область
общество
230  Товарищество с   "Оркен"             391800006935 Костанайская
ограниченной                                      область
ответственностью
231  Товарищество с   "Иволга-Холдинг"    390800008873 Костанайская
ограниченной                                      область
ответственностью
232  Товарищество с   "Костанайская       391700042663 Костанайская
ограниченной     нефтебаза"                       область
ответственностью
233  Товарищество с   "Б.А.Д"             551200018557 Костанайская
ограниченной                                      область
ответственностью
234  Товарищество с   "Казагротрейд"      600800051670 Костанайская
ограниченной                                      область
ответственностью
235  Товарищество с   "Куралай"           391800006737 Костанайская
ограниченной                                      область
ответственностью
236  Открытое         "ПетроКазахстан     331000009203 Кызылордин-
акционерное      Кумколь Ресорсиз"                ская область
общество
237  Закрытое         "Тургай-Петролеум"  331000019739 Кызылордин-
акционерное                                       ская область
общество
238  Товарищество с   "Казгермунай"       331000034798 Кызылордин-
ограниченной                                      ская область
ответственностью
совместное
предприятие
239  Товарищество с   "Куатамлонмунай"    331000034818 Кызылордин-
ограниченной                                      ская область
ответственностью
совместное
предприятие
240  Товарищество с   "Кызылорда мунай    330100214203 Кызылордин-
ограниченной     сервис"                          ская область
ответственностью
241  Товарищество с   "Ай-Дан Мунай"      331000042403 Кызылордин-
ограниченной                                      ская область
ответственностью
242  Открытое         "Узеньмунайгаз"     430700004250 Мангистау-
акционерное                                       ская область
общество
243  Открытое         "Мангистаумунайгаз" 430100000245 Мангистау-
акционерное                                       ская область
общество
244  Открытое         "Каражанбасмунай"   430600000980 Мангистау-
акционерное                                       ская область
общество

245 Республикалық  "Ақтау теңіз сауда порты" 430600001252  Маңғыстау
мемлекеттік                                            облысы
кәсіпорын
246 Жауапкершілігі "Арман"                   430600037330  Маңғыстау
шектеулі                                               облысы
серіктестік
бірлескен
кәсіпорын
247 Компания       "Тексако Норд Бозащы Инк" 430600067035  Маңғыстау
филиалы                                                облысы
248 Жабық          "ҚараҚұдықМұнай"          430600001175  Маңғыстау
акционерлік                                            облысы
қоғам
249 Ашық           "Мұнайбанкі"              430600000759  Маңғыстау
акционерлік                                            облысы
қоғам
250 Компанияның    "Вагеннбург Қазақстан     430500000866  Маңғыстау
қазақстандық   Б.В."                                   облысы
филиалы
251 Ашық           "Қазақстан алюминийі"     451500000048  Павлодар
акционерлік                                            облысы
қоғам
252 Жауапкершілігі "Богатырь Аксес Көмір"    451600022999  Павлодар
шектеулі                                               облысы
серіктестік
253 Ашық           "Еуроазия                 451400000957  Павлодар
акционерлік    энергетикалық                           облысы
қоғам          корпорациясы"
254 Жауапкершілігі "Екібастұз AES"           451600022625  Павлодар
шектеулі                                               облысы
серіктестік
255 Жабық          "Павлодар мұнай-химия"    600400123776  Павлодар
акционерлік                                            облысы
қоғам
256 Жабық          "Мұнайхимқұрылыс"         451800056484  Павлодар
акционерлік                                            облысы
қоғам
257 Жауапкершілігі "URSUS Co"                451500007716  Павлодар
шектеулі                                               облысы
серіктестік
258 Ашық           "Сұлтан-элеватор-         481400049537  Павлодар
акционерлік    макарон-диірмен-кешені"                 облысы
қоғам
259 Жауапкершілігі "Аксесс-Энерго ЖЭО-2"     481400068937  Солтүстік
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
260 Жабық          "Golden Grain Group"      620200015478  Солтүстік
акционерлік    корпорациясы"                           Қазақстан
қоғам                                                  облысы
261 Жауапкершілігі "Ойл компани"             481400072014  Солтүстік
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы

245  Республиканское  "Актауский морской  430600001252 Мангистау-
государственное  торговый порт"                   ская область
предприятие
246  Товарищество с   "Арман"             430600037330 Мангистау-
ограниченной                                      ская область
ответственностью
совместное
предприятие
247  Филиал компании  "Тексако Норс       430600067035 Мангистау-
Вузачи Инк."                     ская область
248  Закрытое         "КараКудукМунай"    430600001175 Мангистау-
акционерное                                       ская область
общество
249  Открытое         "Нефтебанк"         430600000759 Мангистау-
акционерное                                       ская область
общество
250  Казахстанский    "Вагеннбург         430500000866 Мангистау-
филиал компании  Казахстан Б.В."                  область
251  Открытое         "Алюминий           451500000048 Павлодарская
акционерное       Казахстана"                     область
общество
252  Товарищество с   "Богатырь Аксес     451600022999 Павлодарская
ограниченной     Комир"                           область
ответственностью
253  Открытое         "Евроазиатская      451400000957 Павлодарская
акционерное      энергетическая                   область
общество         корпорация"
254  Товарищество с   "AES Экибастуз"     451600022625 Павлодарская
ограниченной                                      область
ответственностью
255  Закрытое         "Павлодарский       600400123776 Павлодарская
акционерное      нефтехимический                  область
общество         завод"
256  Закрытое         "Нефтехимстрой"     451800056484 Павлодарская
акционерное                                       область
общество
257  Товарищество с   "URSUS Со"          451500007716 Павлодарская
ограниченной                                      область
ответственностью
258  Открытое         "Султан-элеватор-   481400049537 Северо-
акционерное      макаронно-мельнич-               Казахстан-
общество         ный комплекс"                    ская область
259  Товарищество с   "Аксесс-Энерго      481400068937 Северо-
ограниченной     ТЭЦ 2"                           Казахстан-
ответственностью                                  ская область
260  Закрытое         "Корпорация "Golden 620200015478 Северо-
акционерное       Grain Group"                    Казахстан-
общество                                          ская область
261  Товарищество с   "Ойл компани"       481400072014 Северо-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область

262 Жауапкершілігі "Авангард-Инвест"         481400076930  Солтүстік
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
263 Жауапкершілігі "Север-ойл"               480100212020  Солтүстік
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
264 Жауапкершілігі "СК-Мұнайөнімі"           481400074714  Солтүстік
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
265 Ашық           "ПетроҚазақстан Ойл       582100001392  Оңтүстік
акционерлік    Продактс"                               Қазақстан
қоғам                                                  облысы
266 Жабық          "Дж.Т.И.Сентрал Эйжа"     582100000713  Оңтүстік
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
267 Ашық           "Энергоорталық-3"         582100007633  Оңтүстік
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
268 Ашық           "Химфарм"                 582200000024  Оңтүстік
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
269 Жауапкершілігі "Шымкентсыра"             582400000043  Оңтүстік
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
270 Жабық          "Оңтүстікполиметалл"      582300035482  Оңтүстік
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
271 Ашық           "Мырзакент"               581000000420  Оңтүстік
акционерлік                                            Қазақстан
қоғам                                                  облысы
272 Жауапкершілігі "НИМЭКС"                  582200001660  Оңтүстік
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы
273 Жауапкершілігі "Жанармай-Сауда"          582100214892  Оңтүстік
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            обылысы
274 Жауапкершілігі "Дельта-Н"                580500210107  Оңтүстік
шектеулі                                               Қазақстан
серіктестік                                            облысы

262  Товарищество с   "Авангард-Инвест"   481400076930 Северо-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
263  Товарищество с   "Север-ойл"         480100212020 Северо-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
264  Товарищество с   "СК-Нефтепродукт"   481400074714 Северо-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
265  Открытое         "ПетроКазахстан Ойл 582100001392 Южно-
акционерное      Продактс"                        Казахстан-
общество                                          ская область
266  Закрытое         "Дж.Т.И.Сентрал     582100000713 Южно-
акционерное      Эйжа"                            Казахстан-
общество                                          ская область
267  Открытое         "Энергоцентр-3"     582100007633 Южно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
268  Открытое         "Химфарм"           582200000024 Южно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
269  Товарищество с   "Шымкентпиво"       582400000043 Южно-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
270  Закрытое         "Южполиметалл"      582300035482 Южно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
271  Открытое         "Мырзакент"         581000000420 Южно-
акционерное                                       Казахстан-
общество                                          ская область
272  Товарищество с   "Корпорация         582200001660 Южно-
ограниченной     "НИМЭКС"                         Казахстан-
ответственностью                                  ская область
273  Товарищество с   "Жанармай-Торг"     582100214892 Южно-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область
274  Товарищество с   "Дельта-Н"          580500210107 Южно-
ограниченной                                      Казахстан-
ответственностью                                  ская область