Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 тамыздағы N 868 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.04.30. N 495 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Штат санының лимиттерін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген министрлiктердiң, агенттiктердiң және ведомстволардың қызметкерлерi штат санының лимиттерiнде:
"Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" деген реттiк нөмiрi 1-жолда "штат санының лимитi" деген бағандағы "495" деген сандар "511" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" деген реттiк нөмiрi 2-жолда:
"штат санының лимитi" деген бағандағы "1094" деген сандар "1050" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазынашылық комитетi" деген 1) тармақшада "148" деген сандар "138" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржы бақылау комитетi" деген 3) тармақшада "71" деген сандар "61" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген реттiк нөмiрi 7-жолда:
"штат санының лимитi" деген бағандағы "365" деген сандар "380" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Қазақстан Республикасының Балық шаруашылығы комитетi 23";
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген реттiк нөмiрi 8-жолда:
"штат санының лимитi" деген бағандағы "457" деген сандар "414" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Темiр жол көлiгi комитетi                       44";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" деген реттiк нөмiрi 12-жолда:
"штат санының лимитi" деген бағандағы "325" деген сандар "335" деген сандармен ауыстырылсын;
"Құрылыс iстерi жөнiндегi комитет" деген 1) тармақшада "50" деген сандар "60" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiнiң Женева қаласындағы (Швейцария Конфедерациясы) өкiлi" деген абзацта "1" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" деген реттiк нөмiрi 13-жолда "157" деген сандар "158" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi     157" деген реттiк нөмiрi 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi   66";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 868. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 апреля 2004 г. N 495 (P040495)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности" следующие изменения и дополнения:
1) в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1, "Министерство иностранных дел Республики Казахстан" в графе "лимит штатной численности" цифры "495" заменить цифрами "511";
в строке, порядковый номер 2, "Министерство финансов Республики Казахстан":
в графе "лимит штатной численности" цифры "1094" заменить цифрами "1050";
в подпункте 1) "Комитет казначейства" цифры "148" заменить цифрами "138";
в подпункте 3) "Комитет финансового контроля" цифры "71" заменить цифрами "61";
в строке, порядковый номер 7, "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в графе "лимит штатной численности" цифры "365" заменить цифрами "380";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Комитет рыбного хозяйства Республики Казахстан      23";
в строке, порядковый номер 8, "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в графе "лимит штатной численности" цифры "457" заменить цифрами "414";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) Комитет железнодорожного транспорта     44";
в строке, порядковый номер 12, "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в графе "лимит штатной численности" цифры "325" заменить цифрами "335";
в подпункте 1) "Комитет по делам строительства" цифры "50" заменить цифрами "60";
в абзаце "Представитель Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в городе Женева (Швейцарская Конфедерация)" цифру "1" заменить цифрой "5";
в строке, порядковый номер 13, "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" цифры "157" заменить цифрами "158";
строку, порядковый номер 14, "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции    157" изложить в следующей редакции:
"Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи      66";

2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген министрлiктердiң, агенттiктердiң және ведомстволардың аумақтық органдарының қызметкерлерi штат санының лимиттерiнде:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген реттiк нөмiрi 4-жолда:
"штат санының лимитi" деген бағандағы "5682" деген сандар "5635" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Қазақстан Республикасының Балық шаруашылығы комитетi 47";
"Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Байланыс және ақпараттандыру жөнiндегi комитетi" деген реттiк нөмiрi 5-жолдағы 2) тармақша алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi 290" деген реттiк нөмiрi 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
7     1) Құрылыс iстерi жөнiндегi комитет                  112
2) Стандарттау, метрология және cepтификаттау
жөнiндегi комитет                                 178";
"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi 423" деген реттiк нөмiрi 12-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi                                        113".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енетін 1-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацынан басқа, 2003 жылғы 1 шілдеден бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2) в лимитах штатной численности работников территориальных органов министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 4, "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в графе "лимит штатной численности" цифры "5682" заменить цифрами "5635";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Комитет рыбного хозяйства Республики Казахстан    47";
в строке, порядковый номер 5, подпункт 2) "Комитет по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" исключить;
строку, порядковый номер 7, "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан     290" изложить в следующей редакции:
7     1) Комитет по делам строительства                        112
2) Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации  178";
строку, порядковый номер 12, "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции    423" изложить в следующей редакции:
"Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи    113".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 июля 2003 года, кроме абзаца второго подпункта 1) пункта 1, который вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан