Жауынгерлік қол атыс қаруын Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 902 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі заңнамада белгіленген тәртіппен жауынгерлік қол атыс қаруы - 880 бірлік мөлшеріндегі ТБК "ПП-90" тапанша-пулеметтерін Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне берсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче Министерству обороны Республики Казахстан боевого ручного стрелкового оружия
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 902
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать Министерству обороны Республики Казахстан боевое ручное стрелковое оружие - пистолеты-пулеметы ТБК "ПП-90" в количестве 880 единиц.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан