Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 870 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 9 қыркүйектегі N 913 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрдi пайдалануға қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 тамыздағы N 870 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Семей қаласындағы Ертiс өзенi арқылы көпiрдi пайдалануға қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Нығматулин                  - Қазақстан Республикасының Көлiк
Нұрлан Зайроллаұлы            және коммуникациялар вице-министрi,
төраға
Алданиязов                  - Қазақстан  Республикасы Индустрия
Нұрлан Исаұлы                 және сауда министрлiгiнiң Құрылыс
iстерi жөнiндегi комитетi төрағасының
орынбасары, төрағаның орынбасары
Қажыбаев                    - Шығыс Қазақстан облысы Семей
Амангелдi Қажыбайұлы          қаласының әкiмi, төрағаның
орынбасары
Оранханов                   - Шығыс Қазақстан аумақтық
Нұрлан Тельманұлы             энергетика, тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық және көлiк басқармасының
бастығы
Тұрлыбаев                   - Шығыс Қазақстан облысы жол
Мақсат Тұрлыбайұлы            полициясы басқармасының бастығы,
полиция подполковнигi;
мына:
"Тұрлыханов                 - Шығыс Қазақстан облысы Семей
Қайрат Болатұлы               қаласының әкiмi, төрағаның
орынбасары;
Бектұров                    - Шығыс Қазақстан облыстық тұрғын
Амангелдi Елубайұлы           үй-коммуналдық шаруашылық және
жолдарды дамыту басқармасының
бастығы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Тұрлыханов                 - Шығыс Қазақстан аумақтық
Қайрат Болатұлы               қоршаған ортаны қорғау
басқармасының бастығы
Бектұров                    - Шығыс Қазақстан облыстық
Амангелдi Елубайұлы           энергетика, тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық және көлiк
басқармасының бастығы"
көрсетiлген құрамнан мыналар шығарылсын: Есенғалиев Бақытжан Iзтiлеуұлы, Шардарбек Шәрiпбек Шардарбекұлы, Адамов Ришат Жомартұлы, Әдiлбаев Жанарбек Төлегенұлы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 870
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2003 года N 913
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 870 "О создании Государственной комиссии по приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Государственной комиссии по приемке в эксплуатацию моста через реку Иртыш в городе Семипалатинске:
Нигматулина Нурлана Зайруллаевича  - вице-министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, председателем
Алданиязова Нурлана Исаевича       - заместителя председателя
Комитета по делам
строительства Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан,
заместителем председателя
Кажибаева                          - акима города Семипалатинска
Амангельды Кажибаевича               Восточно-Казахстанской
области, заместителем
председателя
Уранханова Нурлана Тельмановича    - начальника управления Восточно-
Казахстанского
территориального управления
энергетики, жилищно-
коммунального хозяйства и
транспорта
Турлыбаева Максата Турлыбаевича    - начальника управления
дорожной полиции Восточно-
Казахстанской области,
подполковника полиции;
строки:
"Турлыханов Кайрат Болатович      -  аким города Семипалатинска
Восточно-Казахстанской области,
заместитель председателя
Бекторов Амангельды Елубаевич     -  начальник управления Восточно-
Казахстанского областного
жилищно-коммунального хозяйства
и развития дорог"
изложить в следующей редакции:
"Турлыханов Кайрат Болатович      -  начальник Восточно-
Казахстанского
территориального управления
охраны окружающей среды
Бекторов Амангельды Елубаевич     -  начальник управления
энергетики, жилищно-
коммунального хозяйства и
транспорта Восточно-
Казахстанской области";
вывести из указанного состава: Исенгалиева Бахытжана Изтлеуовича, Шардарбека Шарипбека Шардарбековича, Адамова Ришата Жомартовича, Адильбаева Жанарбека Тулегеновича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан