Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 қыркүйектегі N 968 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Отандық тауар өндірушiлердi қолдау және экспортқа бағдарланған өндiрiстi ынталандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Әкелiнетiн тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
мәтiндегi "**" және "***" белгiлерi алынып тасталсын;
"** кеден баждарының ставкалары 2003 жылғы 10 маусымға дейiн қолданылады" және "*** кеден баждарының ставкалары 9 ай бойы қолданылады" деген ескертулер алынып тасталсын;
мына:
"0207 11 100 0 -  Тауық етi, жас, тоңазытылған немесе  30***, бiрақ
0207 13 700 0,    мұздатылған                          1 кг үшін
0207 14 100 0 -                                        0,25 ЕВРО-
0207 14 700 0,                                            дан кем
емес";
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"0207 11 100 -    Тауық етi, жас, тоңазытылған немесе  30**, бірақ
0207 13 700,      мұздатылған                          1 кг үшін
0207 14 100 -                                          0,25 ЕВРО-
0207 14 700                                            дан кем
емес"
мына:
"2520 20 100 0    Құрылыс сылағы                       25***"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2520 20 100      құрылыс сылағы
мына:
"2529 22 000      Плавиктi шпат: 97 Macca % асатын
кальций фторидi бар                  15"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2530 90 950      басқа жерде аталмаған минералдық
заттар, өзгесi                       0***";
мына:
"2838 00 000      Фульминаттар, цианаттар мен          0***"
тиоцианаттар
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2840 30 000      пероксобораттар (пербораттар)        0***"
мына:
"2905 44 190      Су ерiтiндiсiндегi D-глюцитi
(сорбит), өзгесi
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2003 года N 968. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2003 года N 968 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях поддержки отечественных товаропроизводителей и стимулирования экспортоориентированного производства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести следующие дополнения и изменения в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389 "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 450):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в тексте знаки "**" и "***" исключить;
примечания "** ставки таможенных пошлин действуют до 10 июня 2003 года" и "*** ставки таможенных пошлин действуют в течение 9 месяцев" исключить;
строки:
"0207 11 100 0 - Мясо куриное, свежее, охлажденное или  30***, но
0207137000,      мороженое                                     не
0207141000 -                                                   менее
0207147000,                                                    0,25
ЕВРО
за 1
кг";
изложить в следующей редакции:
"0207 11 100 -   Мясо куриное, свежее, охлажденное или  30**,  но
0207 13 700,     мороженое                                     не
0207 14 100  -                                                 менее
0207 14 700                                                    0,25
ЕВРО
за 1
кг"
строку:
"2520 20 1000    Штукатурка строительная                     25***"
изложить в следующей редакции:
"2520 20 100     штукатурка строительная                     25**";
после строки:
"2529 22 000     Плавиковый шпат: с содержанием
фторида кальция более 97 мас.%                15"
дополнить строкой следующего содержания:
"2530 90 950     вещества минеральные, в другом месте
не поименованные, прочие                   0***";
после строки:
"2838 00 000     Фульминаты, цианаты и тиоцианаты           0***"
дополнить строкой следующего содержания:
"2840 30 000     пероксобораты (пербораты)                  0***";
после строки:
"2905 44 190     D-глюцит (сорбит), в водном растворе,
прочий                                      0***"
дополнить строкой следующего содержания:

"2909 49 100      Эфирспирттер мен олардың
галогендiрiлген, сульфирлендiрiлген,
нитрлендiрiлген немесе
нитролантырылған туындылары, өзгесi,
ацикликалық                          0***";
мына:
"2918 22 000      о-ацетилсалицил қышқылы, оның
тұздары және күрделi эфирлер         0***"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2921 21 000      этилендиамин және оның тұздары       0***";
мына:
"32               Илейтiн немесе бояғыш сығындылар;
таниндер мен олардың туындылары;
бояғыштар; пигменттер және басқа
да бояғыш заттар; бояулар мен
лактар; шпатлевкалар мен өзге де
мастикалар;
сиялар (баспахана бояулары)          5"
мыналардан басқа:
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"3204 20 000      флуоресциялаушы ағартқыш заттар
ретiнде пайдаланылатын органикалық,
синтетикалық өнiмдер                 0***";
мына:
"3214 10 900 0    сырлау жұмыстары үшін грунтовкалар
мен шпатлевкалар                     25***
3214 90 000 0     Басқа да жақпалар, цементтер,
тығыздауға арналған құрамдар         25***"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"3214 10 900      сырлау жұмыстары үшiн грунтовкалар
мен шпатлевкалар                     25**
3214 90 000       қасбеттердiң жоғары жағын,
ғимараттың iшкi қабырғаларын,
едендерiн, төбелерiн дайындау
үшiн отқа төзiмсiз құрамдар немесе
соған ұқсас                          25**";
мына:
"3302             Хош иiстi заттардың қоспалары
мен бiр немесе бiрнеше осындай
заттардың негiзiнде алынатын,
өнеркәсiптiк шикiзат ретiнде
пайдаланылатын қоспалар (спирттiк
ерiтiндiлердi қоса алғанда)
сусындар өндiру үшін
пайдаланылатын хош иiстi
заттардың негiзiндегi басқа да
препараттар                          5"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3302             Хош иiстi заттардың қоспалары
мен бiр немесе бiрнеше осындай
заттардың негiзiнде алынатын,
өнеркәсiптiк шикiзат ретiнде
пайдаланылатын қоспалар (спирттiк
ерiтiндiлердi қоса алғанда)
сусындар өндiру үшін
пайдаланылатын хош иiстi заттардың
негiзiндегi басқа да препараттар     0***";
мына:
"3506 99 000 0    Дайын желiмдер және басқа да дайын
адгезивтер                           25***"
деген жол алынып тасталсын;
мына:
"3504 00 000      Пептондар және олардың туындылары;
басқа жерде аталмаған өзге белокты
заттар және олардың туындылары;
хромдалған немесе хромдалмаған терi
ұнтағы                               0***";
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"3506 99 000      басқа жерде аталмаған дайын
желiмдер және өзге де дайын
адгезивтер, өзгесі                   25***
3507 90 000       ферменттер; басқа жерде аталмаған
ферменттiк препараттар, өзгесi       0";
мына:
"3822 00 000      3002 немесе 3006 тауар айқындамасы
тауарларынан басқа, тағандағы
диагностикалық немесе зертханалық
реагенттер және тағандағы немесе
онсыз дайындалған диагностикалық
немесе зертханалық реагенттер        5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"2909 49 100     эфироспирты и их галогенированные,
сульфированные, нитрованные или
нитрозированные производные, прочие,
ациклические                               0***";
после строки:
"2918 22 000     о-ацетилсалициловая кислота, ее соли
и сложные эфиры                            0***"
дополнить строкой следующего содержания:
"2921 21 000     этилендиамин и его соли                    0***";
после строки:
"32              Экстракты дубильные или красильные;
танины и их производные; красители,
пигменты и прочие красящие вещества;
краски и лаки; шпатлевки и прочие
мастики; чернила (типографская краска)         5"
кроме:
дополнить строкой следующего содержания:
"3204 20 000     органические продукты синтетические,
используемые в качестве
флуоресцирующих отбеливающих                0***";
веществ
строки:
"3214 10 900 0   Грунтовки и шпатлевки для малярных          25***
работ
3214 90 000 0    Прочие замазки, цементы, составы для
уплотнения                                 25***"
изложить в следующей редакции:
"3214 10 900     грунтовки и шпатлевки для малярных
работ                                        25**
3214 90 000      неогнеупорные составы для подготовки
поверхностей фасадов, внутренних стен
зданий, полов, потолков или аналогичные      25**";
строку:
"3302            Смеси душистых веществ и смеси
(включая спиртовые растворы),
получаемые на основе одного или более
таких веществ, используемые в качестве
промышленного сырья; прочие препараты
на основе душистых веществ, используемые
для производства напитков                       5"
изложить в следующей редакции:
"3302            Смеси душистых веществ и смеси
(включая спиртовые растворы),
получаемые на основе одного или более
таких веществ, используемые в качестве
промышленного сырья; прочие препараты,
на основе душистых веществ, используемые
для производства напитков:                  0***";
строку:
"3506 99 000 0   Готовые клеи и прочие готовые адгезивы      25***"
исключить;
после строки:
"3504 00 000     Пептоны и их производные; белковые
вещества прочие и их производные, в
другом месте не поименованные;
порошок из кожи, хромированный или
нехромированный                              0***"
дополнить строками следующего содержания:
"3506 99 000     готовые клеи и прочие готовые
адгезивы, в другом месте не
поименованные, прочие                         25**
3507 90 000      ферменты; ферментные препараты, в
другом месте не поименованные, прочие          0";
после строки:
"3822 00 000     Реагенты диагностические или
лабораторные на подложке и приготовленные
диагностические или лабораторные реагенты
на подложке или без нее, кроме товаров
товарной позиции 3002 или 3006                 5"
дополнить строкой следующего содержания:

"3824 90 900      басқа жерде аталмаған, химиялық
немесе өнеркәсiптiң онымен аралас
салалары шығаратын, химиялық
өнiмдер мен препараттар (табиғи
өнiмдер қоспасынан тұратын
препараттарды қоса алғанда); басқа
жерде аталмаған химиялық немесе
онымен аралас салалардың қалдық
өнiмдерi; өзгесi                     0";
мына:
"3901-3914        Бастапқы қалыптардағы полимерлер     10
мыналардан басқа:
3901 10 900       Меншiктi салмағы 0,94-тен кем
полиэтилен,                          0
басқалары
3903              Бастапқы нысандағы стиролдың
полимерлерi мыналардан басқа:        5
3903 11 000,      Полистирол
3903 19 000                                            10"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"3901             Бастапқы қалыптардағы этиленнiң
полимерлерi                          10
мыналардан басқа:
3901 10 900       Меншiктi салмағы 0,94-тен кем
полиэтилен, өзгесi                   0
3901 20 000       Меншiктi салмағы 0,94 және одан
көп полиэтилен                       0***
3902              Пропилен немесе бастапқы
қалыптағы өзге де олефиндердiң
полимерлерi                          0***
3903              Бастапқы нысандағы стиролдың         5
полимерi
мыналардан басқа:
3903 11 000,      көбiктелген полистирол               10
3903 19 000       өзге полистирол                      10
3904-3914         Бастапқы қалыптардағы полимерлер     10
мыналардан басқа:                    ";
мына:
"3905 12 000      Суда ыдыраған поливинилацетат        5"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3905 12 000      суда ыдыраған поливинилацетат        0";
мына:
3912 12 000       Қабатталған целлюлоза ацетаттары     5
3912 39 901       Метилоксипропилцеллюлоза,
гидроксипропилцеллюлоза
(маркалардың үлгiлерi: метоцел,
клуцел)                              0***
3912 90 100       Күрделi целлюлоза эфирлерi           5"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"3912             Басқа жерде аталмаған бастапқы       0***";
нысандардағы целлюлоза және оның
химиялық туындылары:
мынадай мазмұндағы ескертулермен толықтырылсын:
"** кеден баждарының ставкалары 2003 жылғы 11 желтоқсанға дейiн қолданылады.",
"*** кеден баждарының ставкалары 2004 жылғы 31 мамырға дейiн қолданылады.".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi екi апта мерзiмде Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетiнiң Хатшылығын Қазақстан Республикасының Үкiметi қабылдайтын сыртқы сауда қызметiн реттеу шаралары туралы хабардар етсiн.
3. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап отыз күн өткен соң күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"3824 90 900     продукты и препараты химические,
производимые химической или смежными с ней
отраслями промышленности (включая препараты,
состоящие из смесей природных продуктов),
в другом месте не поименованные; продукты
остаточные химической или смежных с ней
отраслей, в другом месте не поименованные,
прочие                                         0";
строки:
"3901-3914       Полимеры в первичных формах
кроме:                                         10
3901 10 900      Полиэтилен с удельным весом менее 0,94,
прочий                                          0
3903             Полимеры стирола, в первичных формах            5
кроме:
3903 11 000,     Полистирол
3903 19 000                                                     10
изложить в следующей редакции:
"3901            Полимеры этилена, в первичных формах           10
кроме:
3901 10 900      полиэтилен с удельным весом менее 0,94,
прочий                                          0
3901 20 000      полиэтилен с удельным весом 0,94 или более    0***
3902             Полимеры пропилена или прочих олефинов,
в первичных формах                            0***
3903             Полимеры стирола, в первичных формах             5
кроме:
3903 11 000      полистирол вспененный                           10
3903 19 000      полистирол прочий                               10
3904-3914        Полимеры в первичных формах                     10
кроме:                                          ";
строку:
"3905 12 000     Поливинилацетат, диспергированный в воде        5"
изложить в следующей редакции:
"3905 12 000     поливинилацетат, диспергированный в воде       0";
строки:
"3912 12 000     Ацетаты целлюлозы
пластифицированные                              5
3912 39 901      Метилоксипропилцеллюлоза,
гидроксипропилцеллюлоза (типа марок:
метоцел, клуцел)                             0***
3912 90 100      Эфиры целлюлозы сложные                        5"
изложить в следующей редакции:
"3912            Целлюлоза и ее химические производные,
в первичных формах, в другом месте не
поименованные:                             0***";
дополнить примечаниями следующего содержания:
"**  ставки таможенных пошлин действуют до 11 декабря 2003
года.",
"*** ставки таможенных пошлин действуют до 31 мая 2004 года.".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в
двухнедельный срок уведомить Секретариат Интеграционного Комитета
Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством
Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении тридцати дней со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан