Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 8 шiлдедегi N 738 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 қазандағы N 1035 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 маусымдағы N 632 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы заңдарының жиынтығын жасау бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 8 шiлдедегi N 738 қаулысынамынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасы заңдарының жиынтығын жасау бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Бақтыбаев             - Қазақстан Республикасы Бас
Ілияс Жақыпбекұлы       прокурорының бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Вагапов               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Данияр Валерьевич       министрлiгi Заң қызметi
департаментiнiң директоры
Eгiмбаева             - Қазақстан Республикасы Премьер-
Жанна Дачеровна         Министрiнiң Кеңсесi Заң бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Жүсіпов               - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Бейбiт Ғазизұлы         Сенаты Аппарат басшысының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Лукин                 - Қазақстан Республикасының
Андрей Иванович         Индустрия және сауда вице-министрi
мына:
"Жұмабеков            - Қазақстан Республикасы Бас
Оңалсын Исламұлы        прокурорының бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Коржова               - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна       Қаржы вице-министрi;"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Жұмабеков            - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Оңалсын Исламұлы        министрi, комиссия төрағасы;
Коржова               - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна       Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi;";
көрсетiлген құрамнан: Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы, Андрющенко Александр Иванович, Ким Георгий Владимирович, Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы, Котлов Андрей Николаевич, Нұрғалиева Еңлiк Нұрғалиқызы, Ушуров Игорь Арлиевич шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года N 738
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2003 года № 1035. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2010 года № 632.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года N 738 "Об образовании комиссии по выработке предложений по созданию Свода законов Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по выработке предложений по созданию Свода законов Республики Казахстан:
Бахтыбаева                             - первого заместителя
Ильяса Жакипбековича                     Генерального прокурора
Республики Казахстан
(по согласованию)
Вагапова                               - директора Департамента
Данияра Валерьевича                      юридической службы
Министерства финансов
Республики Казахстан
Егимбаеву                              - заведующую Юридическим
Жанну Дачеровну                          отделом Канцелярии
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Жусупова                               - заместителя руководителя
Бейбута Газизовича                       Аппарата Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию);
Лукина                                 - вице-министра индустрии и
Андрея Ивановича                         торговли Республики
Казахстан
строки:
"Жумабеков                             - первый заместитель
Оналсын Исламович                        Генерального Прокурора
Республики Казахстан
(по согласованию)
Коржова                                - вице-министр финансов
Наталья Артемовна                        Республики Казахстан";
изложить в следующей редакции:
"Жумабеков                             - Министр юстиции Республики
Оналсын Исламович                        Казахстан, председатель
комиссии
Коржова                                - вице-министр экономики и
Наталья Артемовна                        бюджетного планирования
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Андрющенко Александра Ивановича, Кима Георгия Владимировича, Кул-Мухаммеда Мухтар Абрарулы, Котлова Андрея Николаевича, Нургалиеву Енлик Нургалиевну, Ушурова Игоря Арлиевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан