Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 18 наурыздағы N 267 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 7 қарашадағы N 1113 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2003 жылғы республикалық бюджеттен білiм беруге берiлетiн мақсатты трансферттердiң сомаларын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 наурыздағы N 267 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 7 қарашадағы
N 1113 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 18 наурыздағы
N 267 қаулысына 1-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк жалпы
бiлiм беру мектептерінің үлгi штаттарын енгiзуге
берілетін мақсатты трансферттердiң сомаларын бөлу
___________________________________________________________________
Р/с |              Атауы               |  Штаттық   | Сомасы,
N   |                                  | бiрлiктер  | мың теңге
|                                  |   саны     |
___________________________________________________________________
1.   Ақмола облысы                      1306         50255
2.   Ақтөбе облысы                      556          23950
3.   Алматы облысы                      2287         105116
4.   Атырау облысы                      447          19134
5.   Шығыс Қазақстан облысы             680          29822
6.   Жамбыл облысы                      1379         54289
7.   Батыс Қазақстан облысы             589          26829
8.   Қарағанды облысы                   948          41092
9.   Қостанай облысы                    1107         49247
10.  Қызылорда облысы                   1511         78566
11.  Маңғыстау облысы                   312          13705
12.  Павлодар облысы                    759          33425
13.  Солтүстiк Қазақстан облысы         1509         56303
14.  Оңтүстiк Қазақстан облысы          2257         88289
15.  Алматы қаласы                      687          22420
16.  Астана қаласы                      0            0
Барлығы                            16334        692 442
___________________________________________________________________

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 267
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года N 1113
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 267 "О распределении сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета 2003 года на образование" следующее изменение:
Приложение 1 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2003 года N 1113
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 марта 2003 года N 267
Распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на введение типовых штатов государственных общеобразовательных школ
____________________________________________________________________
N !        Наименование       ! Количество !  Сумма, тыс. тенге
п/п!                           ! штатных    !
!                           ! единиц     !
--------------------------------------------------------------------
1.  Акмолинская область          1306               50255
2.  Актюбинская область           556               23950
3.  Алматинская область          2287              105116
4.  Атырауская область            447               19134
5.  Восточно-Казахстанская
область                       680               29822
6.  Жамбылская область           1379               54289
7.  Западно-Казахстанская
область                       589               26829
8.  Карагандинская область        948               41092
9.  Костанайская область         1107               49247
10   Кызылординская область       1511               78566
11.  Мангыстауская область         312               13705
12.  Павлодарская область          759               33425
13   Северо-Казахстанская
область                      1509               56303
14.  Южно-Казахстанская область   2257               88289
15.  город Алматы                  687               22420
16.  город Астана                    0                   0
--------------------------------------------------------------------
Всего                       16334              692442
--------------------------------------------------------------------