Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 4 қарашадағы N 1168 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1136 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 77 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.01.30.  N 77  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Бiлiм беру ұйымдары қызметкерлерiнiң үлгі штаттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 4 қарашадағы N 1168  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 38, 395-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Жалпы білім беру мектептерінде қосымша штат бірліктерін енгізу 2003 жылғы 1 қыркүйектен бастап бес жыл ішінде кезең-кезеңімен тиісті жылға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының Заңында жыл сайын мақсатты трансферттермен көзделген қаражат шегінде жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкімдерімен бірлесіп жыл сайын республикалық бюджетті қалыптастыру кезінде тиісті есептер мен қосымша штат бірліктерін енгізу жөніндегі негіздемелерді берсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2002 года N 1168
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1136. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2008 года N 77.
Сноска. Постановление Правительства РК от 13 ноября 2003 года N 1136 утратило силу постановлением Правительства РК от 30 января 2008 года  N 77  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2002 года N 1168 "Об утверждении типовых штатов работников организаций образования" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 38, ст. 395) следующее дополнение:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Начиная с 1 сентября 2003 года в течение пяти лет введение дополнительных штатных единиц в общеобразовательных школах осуществляется поэтапно в пределах средств, ежегодно предусмотренных целевыми трансфертами в Законе Республики Казахстан о республиканском бюджете на соответствующий год.
Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с акимами областей, городов Астаны, Алматы ежегодно при формировании республиканского бюджета представлять соответствующие расчеты и обоснования по введению дополнительных штатных единиц.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан