Зияткерлiк меншiк саласындағы құқық бұзушылықтардың жолын кесу жөнiндегi ынтымақтастық туралы келiсiмдi орындауға жауапты мемлекеттiк органдардың тiзбесiн белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1141 қаулысы
2001 жылғы 11 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңымен бекiтiлген Санаткерлiк меншiк саласындағы құқық бұзушылықтардың жолын кесу жөнiндегi ынтымақтастық туралы келiсiмнiң (бұдан әрi - Келiсiм) 4-бабының 2-тармағына сәйкес, сондай-ақ зияткерлiк меншiктi қорғау саласында келiсiлген нысандарды әзiрлеу және өзара iс-қимыл әдiстерiн iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Келiсiмдi орындауға жауапты мемлекеттiк органдардың тiзбесi мынадай болып белгiленсiн:
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi;
Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігі (қаржы полициясы); <*>
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы (келiсiм бойынша).
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.09.06.  N 936 , 2006.01.13.  N 38 Қаулыларымен.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Келiсiмдi орындауға жауапты мемлекеттiк органдардың белгiленуi туралы Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының Атқару комитетiне хабарласын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об определении перечня государственных органов, ответственных за выполнение Соглашения о сотрудничестве по пресечению правонарушений в области интеллектуальной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1141
Во исполнение пункта 2 статьи 4  Соглашения  о сотрудничестве по пресечению правонарушений в области интеллектуальной собственности, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 11 мая 2001 года (далее - Соглашение), а также в целях выработки согласованных форм и реализации методов взаимодействия в области охраны интеллектуальной собственности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить перечень следующих государственных органов, ответственных за выполнение Соглашения:
Министерство юстиции Республики Казахстан;
Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан;
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Генеральная прокуратура Республики Казахстан (по согласованию).  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 6 сентября 2004 г.  N 936 ; от 13 января 2006 года N 38 .
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств об определении государственных органов, ответственных за выполнение Соглашения.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан