Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1144 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкіметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2003 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттiк нөмiрi 29-1-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1144
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 29-1, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан