Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 қарашадағы N 1162 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.04.30. N 495 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген министрлiктердiң, агенттiктердiң және ведомстволардың қызметкерлерi штат санының лимиттерiнде:
реттiк нөмiрi 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5    Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiне        99
оның iшiнде:
Мұрағаттар мен құжаттаманы басқару жөнiндегi комитетiне 15";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 24-жолмен толықтырылсын:
"24   Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi           98";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген министрлiктердiң, агенттiктердiң және ведомстволардың аумақтық органдарының қызметкерлерi штат санының лимиттерiнде:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi 224" деген реттiк нөмiрi 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3    Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi       224".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года N 1162. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 апреля 2004 г. N 495 (P040495).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2004 № 495.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности" следующие изменения и дополнение:
1) в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"5 Министерство культуры Республики Казахстан 99
в том числе:
Комитет по управлению архивами и документацией 15";
дополнить строкой, порядковый номер 24, следующего содержания:
"24 Министерство информации Республики Казахстан 98";
2) в лимитах штатной численности работников территориальных органов министерств, агентств и ведомств, утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 3, "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан 224" изложить в следующей редакции:
"3 Министерство информации Республики Казахстан 224".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан