Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 16 шiлдедегi N 785 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 қарашадағы N 1163 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.14. N 353 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ағаш пайдаланудың жеке мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 16 шiлдедегi N 785  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 22, 239-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кеден аумағында тауарларды қайта өңдеудiң, тауарлардың экспорты мен тауарлардың реэкспортының кеден режимдерiне сәйкес қосымшаға орай ағаш материалдарын, кесiлген ағаш материалдарын және сүректен жасалған жекелеген бұйымдарды Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге тыйым салынсын.";
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi" деген сөздер "Қазақстан  Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
мына:
"4401 10 000*-нан      Бөренелер, шөркелер түрiндегi отындық сүрек"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4401 10 000*-нан      Бөренелер, шөркелер түрiндегi, оның iшiнде
шөркелер, шөпшек байламдар түрiнде немесе
осындай ұқсас түрлерде сексеуiлден
дайындалған отындық сүрек";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4401 30-дан           Сексеуiл сүрегiнiң үгiндiсi мен қалдықтары;
4418 90 900-ден        Өзге ағаш конструкциялары: арқалықтар,
мәткелер, төбе жабындысының тiректерi";
мына:
"4418 40 000           Ағаш құрылыс бұйымдары, бетон құюға арналған
қалып;"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4418 40 000           Бетон құюға арналған қалып;".
2. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 785
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года N 1163. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2005 г. N 353 (P050353).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2005 № 353.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 785 "Отдельные вопросы лесопользования" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 22, ст. 239) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Запретить вывоз с территории Республики Казахстан лесоматериалов, пиломатериалов и отдельных изделий из древесины согласно приложению в соответствии с таможенными режимами переработки товаров на таможенной территории, экспорта товаров и реэкспорта товаров.";
в пункте 2 слова "Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Агентству таможенного контроля Республики Казахстан";
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Из 4401 10 000* Древесина топливная в виде бревен, поленьев"
изложить в следующей редакции:
"Из 4401 10 000* Древесина топливная в виде бревен, поленьев,
в том числе из саксаула в виде поленьев,
вязанок хвороста или в аналогичных видах";
дополнить строкой следующего содержания:
"Из 4401 30 Опилки и отходы древесные из саксаула;
Из 4418 90 900 Прочие плотничные конструкции: балки,
стропила, распорки кровли".
строку:
"4418 40 000 Изделия деревянные строительные, опалубка для
бетонирования;"
изложить в следующей редакции:
"4418 40 000 Опалубка для бетонирования;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан